Új privát üzeneted érkezett!

Húúú csajok én is már régen voltam :):)

Ági üdv itt :9 szépek a gyerkőcök :) nem semmi születéstörténetek.

Bacilivi: aztaaa milyen nagy már a pocid:):) nemsokára már a kezedben tarthatod a babódat :):):) drukk

Nagyon jók a képek Szonja is nagyon bájos kislány:) és hát dalmi meg Kiara is meg a többiek is most csak ezt az oldalt néztem vissza:):):)

Betegeknek jobbulást:)+++++++++++++++++++++++

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Hát, lányok úgy látom tényleg nagyon halódtok. Csak az a gond, ha senki nem ír, ez nem is fog javulni. :cry:
Titeket nem érdekel, hogy mi történik a másik családdal?
Bacilivi! Veled mi újság? Hogy érzed magad? A kicsi, várja a tesót?
Mi is agyalunk a 3-on, de félek az egyik pici másik kicsi helyzettől. Nem merem bevállalni.
Remélem bekukkant valaki. Ha nem, akkor ennyi. Sajna. :roll:

Kép
jpne
 
 


itt vagyok, de most is tényleg csak egy bekukkra. írnék én sokat, annyi minden van a fejemben napközben, de most bengák vagyunk, én is elkaptam Petrától. majd jövök hétfőn.
El ne menjél te is Ági!

omr
 
 

 
 

HEló Csajok!

MI is "bengák" vagyunk, ahogy REna mondaná (vicces amúgy, sose hallottam ezt betegségre :lol: )
Dalminak ráment a fülére a nátha, szegény naon odavolt :( De ő már jól van, most mi apával kaptuk el tőle. Nem is értem miért ilen szép időben vagyunk betegek... :?

Ági,
jóhogy csatlakoztál :D :D Remélem nem gondolod meg magad, ahvége mindig ilyen pangásos itt. mindenmki a természet lágy ölén van... :D GYerekőcök meg jajj nagyon helyesek!!!! Peti a csajok kedvence lesz az tuti... Jó volt olvasni rólad és jótényleg szuper, hogy így megtaláltátok egymást apával :D Mi sem sokat vacakoltunk , apa 5 hónap után megkérte a kezem, rá pár hónapra már kopogtatott Dalmi :wink:

winnie,
na azért tessék képeket is rakni a kiruccanásról!!

Niki,
alapból mi sem akartunk beadatni plusszt, de meggondoltam magam...így nyugodtabb leszek.. KIara valami tünemény a képeken!!!Lovaglás: azért volt segítsége Dalminam, majd rakok fel képet :wink:

Nika
bizony ritkán jössz felénk :( MEsélj, hogy vagytok, miket csinál Gege és kérünk képeket!!!


Tinu,
na szééép, azért ne csak miattam nézzél be :wink: TEssék mesélni mizu veletek????

Mági
na hogy áll a zsákocska??????


MEgyek benyomok valami gyógyteát meg egy raklap fokhagymát...hátha segít.

JA még egy kérdés. Nálunk este meg reggel van tejcsi. Este ilyen poros gyerekital, reggel meg bocitej. Kinél hogy van ez a dolog?
Vendég
 


LYukas terhesagyammal persze persze csomó mindent kihagytam amit kartam . :oops: Pl:


Csilla:
nagyon jók a képek, biztos ti is jól elvoltatok esküvőn :D CSajszi, hogy brta?

Hú...még akartam írni valamit de már megint elfelejtettem...bocs megyek is... :roll:
Vendég
 


Szia Ági!
Ne add fel ilyen könnyen! Írj! Kérdezz, mesélj!

Szerintem azért is pang most a topic, mert jó idő van! Én személy szerint télen sokkal többet ültem a gép előtt. Mikor Szonja alszik, akkor tudok netezni. De most nagyon sok dolgom van kint a kertben, udvaron, így ezt az időt kihasználom rá. Mert máskor nem tudok kint dolgozni. Szonjával képtelenség. Úgyhogy sajnos kevesebb időm jut írogatni! Pedig szeretnék!

Livi: Szonja csak a polgári esküvőn volt ott, mert addigra teljesen lefárasztott. Nagyon be volt indulva, nem bírtam vele. Ki kellett jönnünk... Úgyhogy leadtam anyuéknak.

Na, megnézem, még mire is akartam reagálni...

Csilla & Szonja

Kép
hopocsi
 
 


Tej: Szonja még tápszert kap, de este már nagyon ritkán issza meg. Reggel viszont általában 2,5 dl-t.

Azért kap még tápszert, mert nagyon rossz evő és gondoltam, legalább tápszer formájában kapjon vitamint meg hasznos anyagokat. A tejben nem bízom ilyen szempontból...

Meg az ekcémája miatt se merek neki adni, félek, hogy nem tejallergia-e... még mindig nincs tisztázva az oka.

Csilla & Szonja

Kép
hopocsi
 
 


Ja, és köszönöm a köszöntéseket Szonja nevében is! Figyelmesek vagytok!

Csilla & Szonja

Kép
hopocsi
 
 


Sziasztok!
Nem megyek ám el ilyen könnyen! :D

Szonjának így utólag is Boldog Névnapot!

A múltkor gyorsan lekurtítottam a mesém végét. Aki lusti írni, annak itt van olvasni:
Tehát a 6. hónap elején ujjnyira kinyílt a méhszáj és megrövidült nagyon a nyák, biztos a sok idegeskedés miatt. Napi 6 szem Magne B6 és salbutamol gyógyszer. Csak WC-re és zuhanyozni állhattam fel. Így telt el a maradék 4 hónap. Apa igazán kitett magáért. Minden reggel ágyba hozta a reggelit, mosogatott, főzött. A főzés nem volt neki újdonság, szerencsére kiveszi belőle a részét. Na jó, bevallom, inkább Ő főz. Apja mesterszakács, Ő is annak tanult, ja kérem, így könnyű. 8)
Amíg fekvésre nem ítéltek alig híztam. A mozgáshiány és aggódás a gyerek egészsége miatt, meghozták a "gyümölcsét", így szülni 35 kiló töblettel mentem be. :roll:
Szerencsére az első 6 hónapban lement jó sok, már csak 12 kiló plusz van. Fogyózni még nem merek a szopik miatt.
Csilla Neked ekcémás volt a kicsi? Van még tünete vagy már teljesen kinőtte?
Az én fiam is ekcémás, 3 hósan jött elő. Annyira durva sosem volt, hogy véresre vakarta volna, de a hajlataiban azért tiszta vörös, hólyagos volt a bőre. Volt mikor az egész melkasa. Mindent rákentünk amit lehetett, végül a dokinőnk mondta, hogy már csak a szteroid maradt. Gondoltam az előtt utolsó esélyként megpróbáljuk a homeopátiát. Két hónap alatt teljesen rendbehozta. Most néha előjönnek száraz foltocskák, de a Babés testápoló eltűnteti.
Én nem vizsgáltattam ki, hogy mitől lehet. Nekem a kezemen szokott kijönni, ha fertőtlenítőszerhez nyúlok. És aszthmás is vagyok, apa pedig szénanáthás. Szinte biztos volt, hogy átörökítjük. :(

Én még nem adtam Neki bocitejet. Gondoltam amíg ilyen sok tejem van addig ezt kapja. Ha majd megszületik a 3. bébi, ráér leválasztódni.
Már megint sokat írtam, megyek is lemosom az autót. :)
Bacilivi, Ti meg gyógyuljatok meg!

Kép
jpne
 
 


Sziasztok!
Ági:
Azért nem volt semmi, amit leműveltek a vizsgálatkor. Összecserélték a leleteket??? :shock:
Hétvégén nem voltunk itthon, de voltam csütörtökön uh-n, van szívhangunk :lol: , viszont lefokoztak 6 hetesre, mivel nem tudtuk kiszámolni, mikor is szüljek. :) Hosszas számolgatás után megbeszéltük a dokimmal, hogy betájoljuk a január 5-öt. Így gyakorlatilag dec. 29 és jan. 5 között bármikor ki lehetek írva :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Szia Ági! És mi lett a ciszták sorsa? Felszívódtak? Nagyon szépek a gyerekeid, tényleg érdemes lenne benevezni egy harmadikra. :wink:

Livi: gyógyuljatok! ÉS Rena, ti is!

Mi még mindig nem vagyunk teljesen gyógyultak. Na jó, én már igen, de TÜnci háromszor esett vissza és már egy hónapja nem kapta meg a 15 hós oltását. Köhög még, de szerdán már szerintem tuti beoltják. Megevett egy üveg köptetőt már. A C-vitaminról nem is beszélve. :roll: Közben én leadtam a szakdolim, elmentem vizsgázni Pécsre és csütörtökre meg még le kell fordítanom egy cikket. :shock: Szóval van dolgom elég.

Tej: megmondom őszintén, nem igazán figyelem, hogy igyon tejet Tünci. Rászokott a reggeli Kellogsra, de hát az nem sok tej, inkább csak a gabonapehely. Eszik tejterméket: sajtot, túrót, tejszínt stb., de hát nem feltétlen minden nap. Szopit már elhagytuk. Szóval ez van. :oops:

Sziszi és Alexa is teljesen eltűntek... A többiek legalább írnak a zárt topikba, de a fehérváriakról semmi hír. :(

Néhány kép.
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
tinu
 
 


Helló Mindenki!

Kicsit megint élet van a topikban! Végre! :)

Ági: üdv nektek itt nálunk! Nagyon édesek a gyerekeid! Gratulálok hozzájuk!

Tej: Balázs már ivott, de én is inkább még a tápszert adom neki abban tuti van minden vitamin meg az actimelt szokta még inni reggelire! Tejtermékeket viszont minden félét adok neki a kefir az egyik kedvence!

Múlt héten voltunk 15 hónapos szurin, meg sem nyikkant a gyerek mikor beadta neki a doki néni! 9570 g 77,5cm. Egy hónap alatt most fél kilót hízott! Úgy örültem neki!

Bárányhimlő: a keresztfiam bárányhimlős lett és együtt játszottak Balázzsal, tuti elkapta! A doki néni azt monda nem gond és most még legalább nem tudja elvakarni! Rena, ha szeretnétek ti is túl esni rajta kb. 2 hét múlva látogassatok meg! :D

Hétvégén Győrben voltunk, de olyan gyorsan eltelt. sétálgattunk nézelődtünk meg egy csomót játszótereztünk. Nagyon tetszett Bazsinak a csúzda meg a sok gyerek! Nálunk sajna csak egy játszótér van és az is gazos meg elhanyagolt!

Na megyek befejezem a főzést! Húsi leves lesz, meg csirkemell filé sajtmártásban új krumplival!Holnapra írjatok már vmi. fincsi, de könnyen elkészíthető receptet! Köszike

Puszika!
KépKép
fölkalexa
 
 


Csáóóóóó csajok!

Nem veszi fel a szivattyúnk a vizet, úgyhogy most nem tudok locsolni, kénytelen vagyok jönni a babanetre! 8) Hoppá! Micsoda szerencse,mi? Pedig találnék bent munkát. :oops:

Bengaságunk" :D : Most jövünk a kontrollról, tüdeje már tiszta, csak estére adjam még a köhögéscsillapítót. De megint tiszta pöttyes. Bírom, ha vírus van, nálunk pötty is van. Arra most hintőport kell szórnom, aztán csütörtökre elmúlik állítólag, akkor kell hallóznom a dokinéninek.

Livi!
Nektek további jobbulást! Nálunk is beköpte Petra az egész familit. Benga szót egyébként mindig anyukám használta, ha betegek vagyunk, mert olyankor olyan bénák vagyunk és a béna az = benga. :lol: :lol:
"lyukas terhesagy" :lol: :lol: ez jó! A múltkori nagy pocódra nem is reagáltam! Szépen kerekedsz, kicsit már irigy is vagyok. :oops: :) Édes az a 3-as kép, nekünk is kéne csinálni, rólunk sincs csak 1-2 darab.

Niki!
Imádom "kendős-Kiarát"!! Tavaly nyáron is csuda édes volt rajta kendő, hát most is! Meg hát szép is a csaj nem kicsit, meg kell hagyni.. Petra még csak tölcsért kapott, de már 1 alkalom után felismerte a fagyiskocsit, ahogy megszólalt a zenéje, már mutatta, hogy az bizony finomat fog hozni! :D

Ági!
Uff, nem semmi a terhességi történet! De milyen angyali fiad lett a rémmeséből! Azért ez milliószor kárpótol gondolom! Ügyes, okos, nem hisztis, nem cumis, beszél, "olvas" és még jóképű is! :wink: Gratulálok! A lányodhoz is! Micsoda szemei vannak! :o :)

Nika!
Látom beindult a Gege-öcsi vagy Gege-hugi project! Aztán tessék ám azonnal elújságolni az eredményt!!!!
Na és gyere gyakran, nem tudunk a nagyfiúról semmit! :)

Mági!
Jaaaj! Nagy nagy gratula!!!!!!!!!!!!!!!! Szívhangocska, számolgatás, újabb izgalom itt a topicban is! Sorba-sorba mindenki lebabázik és a topic így akár évekig is élni fog! :D Éééés.. vannak rosszullétek, tünetek, stb? Most az jutott eszembe - bocsánat -amit nekem mondtak mindig a terhességem alatt, hogy: Isten egyik kezével ad, a másikkal elvesz. Annáról rég láttunk képeket és szeretnénk gyönyörködni benne is! :)

Tinu!
Jaaaj, az a haaaaj! Most sem bírom szó nélkül hagyni!!! Meg az a nagy kék szem!!! Jobbulást Tüncinek is és köszi neked is! Milyen köptetőt szedett a csaj? Nálunk is elfogyott 1 üveg... Csak, hát egyem meg visszanyelte mindig ami feljött, kétszer hányt slejmot, de valami irdatlan mennyiségű zöld gumimacikat, fúú, de biztos jót tett neki.

Falexa!
Köszi a meghívást a bárányokhoz, de inkább kihagyjuk... :lol: :lol: Most is tiszta pöttyek vagyunk. De azért a május végi bulira lehozod? Lesz ami lesz.. :lol: Csaba ügyeletes, hát persze, hogy az... De én átmegyek Petrával szerintem, aztán lehet, hogy még apa is cserél valakivel pár órára.
Sajtmártás csirkemell? Na tessék szépen leírni a receptet. A sajt a családunk lételeme!! Ez tuti finom lehet. Tippeim holnapra: tökfőzi, borsófőzi, brassói, bolognai spagetti és mindez gyümölcslevessel. Nálunk kétnaponta szinte gyümileves van nyáron.

Tej: Na éppen ezen agyaltam lányok, hogy nagyon gáz-e, hogy Petra nem hajlandó pár napja a tápit meginni. Most reggel kakaót kapott, úgy még lemegy a tej, magában nem nagyon. De ő is mindenféle tejterméket eszik, imádja a joghurtot, a SAJTOT (de tényleg agyrém, apával elpusztítanak fél kilót egy hét alatt!), most evett kaukázusi kefírbe mártott kenyérdarabokat.


Hú, annyit írtam, remélem elmegy!

omr
 
 


Még kérdezni is akartam!
Kinél mit kap a gyerkőc gyereknapra? Mentek-e valahova? Lesz-e program?
Hátha adtok jobb ötletet, nem küldtem még el a megrendelést. Anyósom adott tízezret, költsem a lányra, kinéztem egy krétás rajztáblát neki, tőlünk meg úgy gondoltam mini-konyhát kap, meg kádba való filcet, meg "tapassz a csempére állatokat". De mondom, ha adtok jobb ötletet..

Ezt múltkor találtam és úgy röhögtem, hogy lefejeltem az asztalt. egész nap fájtam... :oops:

http://www.youtube.com/watch?v=5P6UU6m3cqk

omr
 
 


Na itt meg top 3-ban van, a másik kettő se semmi.
http://www.youtube.com/watch?v=x3Rw_3ky ... re=related

Na megyek, könyörtelenül zárom el gépet, kupi van naon. :oops: :shock: :arrow: :arrow:

omr
 
 


na hát akkor egy pár kép a kis tökösről :):):):)de ne panaszkodjatok ha sok lesz :):):):):)

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

nika70
Salgótarján
 
 


azt hittem több lesz :):):D

mi ittunk már tejet de nem viszszük még túlzásba :):)):képek nagyon tutik :):):):)

Gyereknapra nem tudom még pedg itt van a nyakunkon :):):) majd lesz valami :9

Betegeknek jobbulást

Mi megkaptuk a 15 hóst időben és semmi reakció nem volt nem volt lázas semmi viszont jön négy foga is egyszerre amiből már három kint is van :):) igy per pill 11 fogunk van :)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!
Alexa:
Annak idején, mikor Anna 8 hónapos volt, a keresztfiam is himlős lett, előtte puszilgatták egymást. Rögtön telefonáltam doki néninek, azt mondta, hát ezt bizony tuti elkapta, 3 hét.. Felkészültem rá, és semmi baja nem volt. :) Meg is lepődött doki néni, azt mondta, biztos a szopi miatt, pedig akkor már 2 hónapja nem is szopott..:)

Rena:
Hát éppen ma voltam/vagyok eddig legrosszabbul.. Émelygek, közben kívánom az ételt, de 2 falat után úgy érzem, hogy kijön.. :)
Egyébként én is meg vagyok győződve róla, hogy Apu küldte nekünk Zsebikét.
Annámról majd keresek képeket :)

Gyereknap:
Szerintem mi elvisszük az Állatkertbe

Tej:
Most álltunk le, egy ideig tejbegrízt kapott estére, és azt vettem észre, hogy kicsapja, kicsit sok lehetett a tejcsi... Pedig szereti.. :cry:

Tinu, Nika:
Nagyon jók a képek :)

Jajj Tinu:
Ma eszembe jutottatok Tüncivel:) Voltunk a bölcsinél, és volt ott egy éédes kislány, nagyon tündéri volt. Ha Tünci nagyobb lesz, tuti így fog kinézni, ez a kislány úgy nézett ki, mint ő, csak nagyobb kiadásban :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mági: ne is mondd a bölcsit. :roll: Az unokahugim most lett 3 éves, szeptembertől oviba megy. Engem meg kiráz a hideg, ha arra gondolok, hogy majd nekem is közösségbe kell adnom Tüncit és hogyan válok el tőle. :oops: Mondjuk remélem, addig meglesz min. egy kistesó. Úgy biztos más érzés lesz.

Kép
Kép
tinu
 
 


Sziasztok!

Megint nem fogok jönni egy darabig: 26.-án Záródolgozat védés!
Ma reggelre meg a csajnak bevörösödött, becsipásodott a szeme, viszem dokinénihez délután, asszem kötőhártyagyuszi! :(
Ja, és 26.-án mentünk volna Balcsira is kicsit! :(

Tej: én adok neki egy ideje, szereti, de azért nem viszem túlzásba!

Jók a képek!

Majd azért próbálok jönni, de annyira összejöttek most a dolgok!

Kép
kernico
 
 


Na csak beköszönök, hogy élünk, és tökörülök, hogy nem halt ki a topik :wink: :D De most nincs erőm válaszolni csajok, még mindig úszunk a takonyban... :roll: :evil: Dalmi már egészt jól van, az orra még folyik meg kicsit nyügisebb.
Jaaaaa és elkezdte, hogy akármit kérek vagy kérdezek tőle a válsza 'NEM' Húúú hát az őrületbe kerget ezzel... :oops:
Holnap megyek ctg-re, majd beszámolok.
Pusssz mindenkinek
Vendég
 


Na én is örülök, hogy nem halunk ki. :D
További jobbulást Livi!

Mi is nyügik vagyunk napok óta. Extra hisztis, pillanatok alatt tiszta idegsokk Petra. Erre ma kijött a 9. foga. Szóval ő volt a ludas. Jön még három, remélem aztán újra angyali lesz...

Na ma megszült 2 barátnőm is, egy a 38.héten, a másik meg 27.-en... Utóbbi 870 grammos, ők járnak a fejemben egész nap. Remélem nem lesz baj.

Mági! Sztem kiskrapek van a pocidban! :D Attól mindenki jobban kergeti a rókát. Állítólag. Lásd Livit is...

Most én is megyek, jócakát.

Jaaaa! Alexa üzeni, hogy puszil mindenkit, majd jön, csak felújítanak, most az anyukájáéknál vannak. (Nem Falexa, a másik! Meg Szisziék is jól vannak, ezt is Alexa üzeni)

omr
 
 


Rena: nekem a barátnőm is kb a 27. héten szült ikreket és most már 3 hónaposak és majd 3 kilósak nagyon helyesek nyugodj meg ha nincs nagyobb baj ma már nagy biztonsággal egészségesen felnőhetnek ezek a pici súllyal született babók is :):):):

nika70
Salgótarján
 
 


Köszi Nika! És ők milyen súllyal születtek? Megnyugtató azért, hogy azt mondták neki, hogy nem kell 100 %-on adni az oxigént, mert 60 %-ban veszi magától is a levegőt. Na meg kapott gyorsan tüdőérlelőt vajúdás alatt azt hiszem.

Más: Nem bírom nem leírni: apa betestápolózott tegnapelőtt este és másnap tiszta sárga volt a keze. :oops: a napbarnítós testápoló került a kezünkbe. :lol: :lol: :lol: rajtam bezzeg az sem igazán fogott. :?

omr
 
 


Rena: ha jól tudom a kisfiú 1kg-val a kislány pedig 900g-al szóval minden esélye megvan hogy egészséges emberke legyen belőle :):):):) ők is gépen voltak elég sokáig most lesznek 1-én 3 hónaposak de még csak kb egy hete vannak itthon el kellett érniük a 2-kg-t

nika70
Salgótarján
 
 


Rena:
Az én ismerősöm kislánya 26 hétre született szeptemberben 650 grammal.. December elején már otthon lehetett, teljesen jól van, már majdnem 5 kilós :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Ági: Szonja ekcémája 11 hónaposan kezdődött, steroiddal eltűnt kb. egy hónapra, azóta megint van. Most a lábán eltűnt, de más helyeken előbukkant. Nekünk sose volt hólyagos vagy sebes, csak vörös foltok vannak, vagy sok apró piros pötty foltokban. Eléggé idegesít, hogy nem tudom, mitől van, miért nem múlik el… Most a bőrgyógyász kétféle krémet írt fel, azzal kenem. És használ is, eltűnnek, de máshol meg előjön…

Mági: Gratula a szívdobodáshoz! Olyan jó látni, nem? Na, meg hallani! Én mindig elérzékenyültem, mikor szívhangot hallgattunk!
Nekem a szülés kiírásomban két hét eltérés volt az Uh szerinti, meg a mensi alapján kiszámolt időpont között. Végül az Uh-os jött be!

Tinu: Tünci nagyon csajos! Szép kislány!

Gyereknapon én még nem gondolkodtam… Ha apa itthon lesz, majd elmegyünk valamerre.

Rena: ez a 870 g-os baba nem semmi… Szegénykék! Remélem nem lesz vele gond. Lehet tudni, hogy mitől indult meg a szülés? Vagy csak spontán?

Az a baj az ilyen koraszülöttekkel, hogy sok esetben csak később a fejlődésükből lehet látni, hogy nem lesz-e valami gondjuk, visszamaradásuk. Tehát egy jó darabig nem lehetnek nyugodtak a szülök… Na, meg a másik, hogy hónapokig kórházban vannak szegények…

A betegeknek jobbulást!
Úgy néz ki Szonja is kezd náthásodni… Remélem csak lightos lesz a dolog….

Csilla & Szonja

Kép
hopocsi
 
 


Sziasztok!

Mi jól vagyunk, Réka a 15 hós oltástól be is lázasodott, be is pöttyösödött, de gyorsan úl lett rajta, 1 nap láz, 2 nap pötty :)

tej: én még nem adtam, szerintem nem fogok adni 2 éves korig.
tápit adok reggel, estére még van egy pár napig fagyitej, utána akkor is tápi.
tejtermék, Túró Rudit eszik minden nap, a joghurtot nem szereti, sajt még szilveszterkor kiütötte, mostanában próbálom megint.

Gyereknap, mi szombaton de megyünk ki a Ligetbe, amúgy kap könyvet, puzzlejátékot, anyu vett neki húzogatós fajátékot, meg ő is könyveket. MÉg nem tom, vasárnap megyünk a Brendonba, meglátjuk, látok-e még vmi ellenállhatatlant...

KépKép

KépKép
winnie27
 
 


2 tök oFF kérdéssel jöttem. :)

1. Bazsalikom: Van olyan, akinek van hosszú időn keresztül - életben - friss bazsalikom cserépben vagy kertben a földben? Nekem mindig kimúlik, szívesen vennék valami ápolási tanácsot, most megint vennék. (itt a csomó pari, imádom mozzarellával meg parival)

2. Apu: Szerintetek létezik, hogy kapcsolatba akar velem lépni valahogy? Vagy ez hülyeség? Iszonyat sokat álmodok vele. Úgy egy hét alatt 4-szer biztos. Régebben alig álmodtam vele, anyu se szokott és senki a családban. Ma este felhívott telefonon álmomban, hogy tudunk-e találkozni, beszélni. Lehet, hogy valamit közölni akar? Isten ments még egy szellemidézéstől. Azt már nem! :shock:

Falexa! Jövőhéten vagy utána elvállalsz egy nagy kezelésre? MEg tudnám mostmár oldani Petrát, leadni hosszú időre. Anyu meg szemöldökszedésre szeretne menni hozzád. Mikor tudnád fogadni?

Hű, tényleg jó off voltam.

omr
 
 


Rena:
Szerintem simán benne van a pakliban, én hiszek az ilyenben nagyon!
Apu temetése napján még Anyuéknál voltunk, este leraktam Annát , és valamiért rettegtem a szobában maradni. Anna is nagyon sírt lefekvés előtt egy órával (olyankor sosem ébred még), el kellett ringatnom, ami nála abszolút nem jellemző, ráadásul frászt kaptam, mert a bébiőr is folyamatosan recsegett, és sűrűn besípolt..

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Rena: én hiszek benne:):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Rena: hát én nem hiszek a szellemesdiben, inkább azt tippelném, hogy valamiért te akarsz vele kapcsolatba lépni. Nem közeledik valami évforduló? Vagy nem gondoltál rá mostanában sűrűbben? Nem érezted úgy, hogy mostanság szükséged lenne rá? Vagy nem történt valami aktuálisan, ami visszaidézte számodra apukádat?

Kép
Kép
tinu
 
 


Tinu! 4 db nem a válaszom.
Utánanéztem a neten a tudatos álmodásnak, hátha bejön, kipróbálom, aztán beszámolok. :)
Bazsalikom ügyben mindenki benga? :roll:

Mikor lesz már laptető? :?:

omr
 
 


Illetve 2 hónap múlva lesz évforduló (2 éves), de az cska most jutott eszembe, hogy kérdezted.

omr
 
 


rena: a bazsalikom nekem is mindig tönkre megy nem tudok segíteni :):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!
Gyorsan olvastam, így nem tudom kinek válaszolok, mivel már új lap van :D
A ciszták eltűntek, már a 25 hetes ultrahangon nem látszottak. Erre mondta a férjem, hogy a 9 hónapra ki kellene vonulni egy erdei faházba és magamra zárni az ajtót. :lol:

Nekem nincs bazsalikomom, sosem használom. Viszont termesztek kertben és cserépben is évek óta kakukkfüvet, majorannát, metélőhagymát, kaprot. A majoranna elvileg egynyári, de nekem minden évben kijön, csak mindig kevesebb. A cserépben nevelteket ugyanúgy gondozom mint a szobanövényeket, semmi extra. A bazsalikomot nem termesztem, de nem lehet, hogy egynyári?

A pici koraszülött babákat annyira sajnálom! De már olyan jól előrehaladott az orvostudomány, szinte csodákat tesznek!

Ekcémára szerintem érdemes kipróbálni a homeopátiát nektek is. Én totál nem hittem benne, abszolut realista vagyok. Utolsó mentsvár volt, de bejött. Tiszta növényi, ásványi cucc az egész, mellékhatás nélkül. Egy próbát megér, ha gondolod.

Kép
jpne
 
 


HEló Cajok!

KEzdünk nem bengák lenni :lol: Bár én még köhögök .

ÉÉÉÉs iiigen, NIKA nyerte meg a laptetőőőőőT :lol: :lol:
Amúgy Nika, Gege még mindig nagyon tüneményes pasi. sokat változott ám. Jól latom, hogy apura kezd hasonlitani egyre jobban?

Rena,
húú hát a szellemekben most én sem hiszek, de csak azért mert nem láttam, tapasztaltam semmi olyat ami erre utal. de meg tudsz győzni ha tapasztalsz valami fixet.
Bazsalikom : passz, de vasárnap találkozom sógornőmmel, megkérdezhetem, ő ott van a témában.

Dalmi 2 napja taknyolt egy bazit a betonon...(nemtom irtam e :oops: ) és ooolyan lett az orraa...jajjj tiszta seb. Rakok majd képet. Nálatok is vannak ilyen sérülések, vagy csak mi vagyunk ilyen "bengák :P " állandóan?

Ma amúgy játszóztunk a csajjal .Mivel van kert ritkán megyünk. Hát látszott, hogy amatőranyu vagyok, mert nem vittem a kismotort, meg homokozós cuccot aztán a csaj annyira behisztizett, hogy hazajöttünk... :oops: Amúgy más játszón se ????

Lányok jól emlékszem, hogy a nyákdugesz lehet átlátszó is?? Ha igen,akko kicsit jövöget kifelé :D Háátha nem lesz megint túlhordás... :roll:
Vendég
 


Húúú, Livi, komolyan? Akkor tényleg mindjárt kint lesz! :o :o :o :o Nagggggyon izgi! Rá max. pár napra meg szokott indulni nem? Mondjuk én arra ébredtem, aztán már csorgott is a magzatvíz, és pár óra múlva már Kiara is kint volt! :wink: Tudom, hogy tanulnom kéne, de azért tuti sokszor jönni fogok olvasni, hátha! Majd Balcsin is megoldom valahogy tuti! Le ne maradjak már .. :D :D :D :D :D :D :D :D

Bazsalikom: nekünk a tesco-s maradt meg a kertben egy cserépbe, sima locsolással (délutánonként), de idén magról lett, és még semmi nem látszik, valszeg veszünk növényt, és bepróbálkozunk!

Majd még jövök, de apa már beszólt, hogy "látom, nagyon tanulsz!" :oops: :oops: :oops:

Kép
kernico
 
 


na lemaradt vmi...szoval más játszón se hagyják az anyuk, hogy egymás cuccaival játszanak??


:P :P Kép akkor a bibis orrocska. amúgy édi a kép nem ? :P
Vendég
 


kernico,
ja, de úgytom dugesz nélkül még több hétig is ellehetek. és tényleg nem érzem úgy, hogy 1-2 nap és szülök. de holnap megyek amúgy nődokihoz,kiviv vagyok mit modd. Jahh és ne aggódj ha megszülök kapsz sms-t (igy nem kenheted rám, hogy miattam nem talnulsz... :lol: :P )
Vendég
 


livi: nem :):):):):)inkább rám :):):)

ez vagyok én egy évesen :)
Kép


Nem is néztem hogy laptetőőő most hogy mondod :):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Livi: a francba, pedig jó indok lett volna! :wink: De köszi, így már nem izgulok annyira! :D :D :D
Mi játszónkon ha megkérdezem, hogy nem baj-e, hogy Kiara azzal lapátol, eddig mindenki odaadta, meg mi is a sajátunkat.
Édes nagyon Dalmi! Az a vigyor! :D :D :D Olyan, mint ha ezt mondaná: Hát ez van, na! :lol: :lol:

Kép
kernico
 
 


Az egyik játszón, ami tömve szokott lenni, ott minden mindenkié. Mi sem vittünk semmit, de a homokozó tele volt játékkal, taxik, mocik mindenfelé és mindenki használta a másikét. Nap végén gondolom aztán mindenki megy a sajátját keresni. :D Másik játszón ahol voltunk, ott nem éreztük jól magunkat. Két anyuka egymással beszélgetett csak lökdösték a hintán a piciket, egy másik aki jött telóval a fülén kb 15 percig ott volt és végig telefonált. Mi voltunk a negyedik anya-gyerek, de Petrának se volt kedve játszani, úgyhogy eljöttünk. Közelbe nincs játszó, úgyhogy ritkán megyünk. Inkább ha valamiért bemegyünk a városba,akkor megállunk, vagy a boltnál van hinta és csúszda, az elég is.

Bazsalikom: Próbáltam már én is magról is, kb 2 centis koráig bírta, aztán lerohadt (most is ez történt), volt Tescos cserepes is, az meg kb 1 hét után kezdett lelombozódni! Ági! Az nekem nem jó, hogy úgy kell nevelni, mint egy szobanövényt, mert 2 növényem van életben a lakásban, kb 6-ot nyírtam ki egy év alatt... :oops: :oops: :oops: Livi! Oké! Kérdezd meg! Ha még nem szülsz meg addig..

Annyira izgi!!! Aztán Niki, ha kapsz sms-t légyszi írd meg amint tudod!!! Ez is indok, hogy felgyere ide! :D :wink:

Nika! Tényleg hasonlít rád Gege! :)

Mennem kell, pedig még akartam valamit. :roll:

omr
 
 


A mi környékünkön van egy rahedli játszótér. Úgy láttam, mindenkinek természetes, hogy a gyerekek azzal játszanak, ami épp a kezük ügyébe kerül. Nem is szokták megkérdezni az anyukák, hogy most akkor szabad-e. Először kicsit azért furcsáltam, de most már megszoktam. A vicces, hogy a nagyobb gyerekek sem kérdik meg, akik azért már megkérdezhetnék. SZerintem egy ovis azért már kéne, hogy ott tartson, hogy tisztában van a tulajdonviszonyokkal...

Kép
Kép
tinu
 
 


Na két kép Annáról:
[img][img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1211544826.0317.jpg[/img] Így alszik mostanában...

[/img] Kép Pacigol :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Rena : szobanövények :):):):)

Nálunk egy játszi van itt a környéken eu-s de itt is mindenkié a homokozóban a játék de rá vannak írva a nevek és mindenki játszhat a másikéval nincs gond mikor előszőr mentünk homokozni ugye nem volt nálunk semmi így gege kommunált de nagyon helyesen vissza is adta ha kérték tőle :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


GYors helyzetjelentés

Voltam dokinál , méhszáj zárt, feje nincs még lent. MEssze még a szülés(ami nem baj, csak akkor nemtom mi jött belőlem... :?: :roll: )
Jaaah és Majd 3.5 kilós most....... :shock: :shock: :shock: :shock:
Hát ha tényleg, akkor nemtom hogy fog kiférni :oops: Aaaanyira nyooom már mindenhoool :?

Doki után meg rámjött a romantikázhatnék. elcsaltam apát a római partra, aztán a margit szigetre a cha cha chába (ott csattant el az első csóóók :wink: :D ) Ja és kivettünk estére egy romi filmet.... :P :P

Jó hvégét mindenkinek
(vas. nap nem megy valaki az óbudai szigetre d.e gyereknapozni? mi ott leszünk)
Vendég
 


Sziasztok!

Itt volnék!!Rena és Tinu,köszi a hiányolást!
Nem írtam,mert valahogy nem volt kedvem,meg láttam,hogy amúgy sem pörgött a topik,meg lakásfelújítás is volt....

Mági!Nagy-nagy gratula Zsebikéhez!!!!Vannak csodák,Martinka is akkor jött,amikor már nem is számítottunk rá!! :)
Nagyon jók a képek Annáról,helyes kiscsaj! :wink:
Beköltöztetek már az új lakásba?

Livi!Jóóó,nagy már a pocakod,elhiszem,hogy várod,hogy kibújjon Bendi!Nem lehet könnyű!Dalmi továbbra is gyönyörűűű!! :wink:

Winnie!Sajnálom,hogy Rékánál előjöttek az oltási tünetek!Martinkánál szerencsére nem volt semmi,pedig nagyon féltem tőle!

Tinu!Tündi nagyon sokat változott,igazi kiscsaj,mindíg csak ámulok!! :D

Mi is sokat játszóterezünk,ma du. 2 órát lent voltunk.Nálunk is rá van írva a játékokra,hogy melyik kié,mert a gyerekek,naná,hogy a másik játékával játszanak!!Az mindíg érdekesebb,izgalmasabb!Martinkát a kavicsok érdeklik a legjobban,azokat rakosgatja,meg a járdán mászkáló bogarakért és hangyákért van oda.Hintázni nem akar,és homokozni sem. :roll:

Most megyek,mert mindjárt kezdődik a Született feleségek,mindíg nézem! :oops:

A többieknek is puszi!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Hú, Livi, drukkolok, bár azóta látom, még van idő....
jaj, nekem is így lett túlhordás, reméljük, megúszod ;) Dalmit mennyit hordtad túl?
az sms-t én is váorm majd, főleg, hogy jó eséllyel Ausztriában leszünk, akkor nem leszek netközelben ;)
romantikázás, de jó :)

Mi holnap megyünk a Ligetbe gyereknapozni.

Játszó, mi sem megyünk gyakran, eddig mégnem vittünk cuccot, de Réka simán lenyúlta a másokét és nem volt belőle gáz, aztán visszaadtuk.

én is Feleségeket nézek, épp reklám :)

KépKép

KépKép
winnie27
 
 


Livi: ne aggódj ez csak becsült érték én nekem 36 heteen mondta az uh hogy 4180 g a gyereke sztán majd 41 hetesen született 4150-el szóval tuti kisssebb volt mint amit egy hónappal előtte mondtak ne aggódj :):):):):) minden rendben lesz :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: