Új privát üzeneted érkezett!

Ayse, sztem illett volna legalább egy kis hígabb kakinak lenni, de Zitának sosem volt ilyen gondja, vagyis de, ha joghurtot kapott, de amúgy nem. Meg ahogy válaszolgattam, ill. a kérdésekből arra következtettem, hogy egy tejallergiás gyerek nem ilyen nyugis, mert igazán nem panaszkodhatunk, elalszik egyedül (jó, mostanában nem mindig, de jön a foga, stb.), eljátszik egyedül, alapvetően nyugis-vidám gyerek, kivéve a hisztit, ami most életkori sajátosság. :D:D:D:D
Azt is mondta a dokinő ( Ő anesztes és intenzív terápiás gyerekorvos, homeopata), hogy szte fölösleges szülés után diétáznom, mert nem bizonyított, hogy ettől nem lesz Ákos tejérzékeny, csináltak vizsgálatokat viszonylag nagy populáción.
És hát a sajttól, túrótól Zitának sem volt baja.
No mindegy, abban maradtunk, 3 hónap múlva megnézi, és Ő visszacsempészné a tejterméket utána. Kb akkor kell visszavinni a gastrora is.

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
zitaanyu
 
 


Sziasztok!

Én is boldog új évet kívánok mindenkinek!!!!


A végén csak bekaptuk ezt a hülye vírust :( 30-án jöttünk haza, párom egyből utazott is el Kaposvárra előszilveszterezni. Éjjel Gergő kezdett hányni, aztán én is éreztem, hogy nincs rendben nálam sem minden. Végül a kicsimmel az ölemben ültem vagy félórát a vécén :oops: Szilveszterre jól legyengülve, étvágytalanul ébredtünk, Balázs viszont / egyelőre/ megúszta. Akkor ez inkább nehézség volt, mert ő megkövetelte, hogy játsszunk, főzzek, stb, és még egy teát föltenni is nehezemre esett. Estére azért jobb lett, tesóm átjött bulizni, addigra kicsit összekaptam a lakást is. Ő legalább nagyot játszott Balázzsal, aki állati jól mulatott, alig akart lefeküdni :)
Ja, és a férjem is kidőlt ugyanazon az éjjelen, talán ő van a legrosszabbul./ mellékesen megjegyzem, hogy minimum ezt kívántam neki, amikor elment, talán én is egy kicsit banya lettem... Ebben a pár napban annyira felbosszantott, hogy oldalakat tudnék végigpanaszkodni róla, de természetesen nem fogok :) Csak egy szösszenet: szilveszterkor még mindig nem jött haza, mert alig várta, hogy bulizhasson, hiába nem volt jól, állítólag ez kellett neki. Majd amikor kértem, hogy elsején jöjjön már haza, közölte, hogy jót fog tenni neki egy kis nyugalom, kialussza magát a barátjánál/ ???/, reggel jött ma haza. :evil: /
Gergőnek a hasmenése nem akar múlni egyelőre, de amúgy őt nem viselte meg a dolog, jó kedve van, de szinte csak szopizik. A hányós éjszakán az volt a legrosszabb, hogy ahányszor fölébredt, mindig csak szopival tudott volna visszaaludni, de ha szopizott, akkor hányt is :( Így aztán én három és fél órát aludtam azon az éjjelen.
Ráadásul a vadiúj számítógépem is beszedett valami vírust, vagy ki tudja, mi van vele, egyszerűen nem működik, mióta visszajöttünk. Ma levittük szervízbe, nem tudják, mikor lesz kész :(

Jövök, ha tudok, vigyázzatok magatokra!

Judit

Kép

Kép
jucc33
Érd
 
 
 
 


Na, az kimaradt, hogy mi is onnét rendeltük a láncot, nekünk nem alussza át Gergő az éjszakát, de jobb lett.

Ja, és ez Apa laptopja, de sajna dolgozni fog rajta, fürdetés alatt megkaptam.

J.

Kép

Kép
jucc33
Érd
 
 
 
 

 
 

Tünde, dejóóóóóóóóóóóó amiket írsz!!!!! Én is el akartam menni már homeo-dokihoz...de mivel nekem is minden doki azt mondta, hogy a tejallergia más tünetekkel is "kötelezően" együtt jár, ezért nem sürgettem a dolgot...és mintha kinövés tüneteit is látnám...a túró rudi után már nem jön ki olyan piros foltok a szája körül...

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Jucc!

De sajnálom!!!! :(:(:(
A vírusokat is, de főleg a férjedet :(:(

Ha már elfogadtad, hogy legyen két élete, azért az egyikben többet jelen lehetne, mint a másikban :(:(:(

ayse
 
 


Jucc, hát jobbulást Nektek!
Én is nagyon kiakadtam volna a helyedben, az tuti!
Én azon is kibuktam volna, ha miénkapa itt helyben megy el szilveszterezni nélkülem, és csak 1 éjszakára.
Egyébként ezt a Két életem dalt én is nagyon szerettem, de akkor a legjobban, amikor két pasit szerettem, és nem tudtam eldönteni, mit tegyek, mert mindkettő sokat jelentett (az egyik még, a másik már... :oops: ). Nagyon magaménak éreztem.
De ez már régen volt, még ifjúkoromban. :)

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
zitaanyu
 
 


Jajj asszem félreérthető voltam , a másik életet a munkahelyére értettem. Mivel sok időt tölt ott, meg a különbulizással.

ayse
 
 


Jaaaaaaaa, és nekünk is van új szerzeményünk a kikából...két kis szék és egy kis polc...azóta a székre kell ülni állandóan...:)
Kép

és pár szilveszteri kép...

Kép
Kép

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Prüntyi! Ti elég gyakran vágjátok Tüncsi haját, észrevetted, hogy ettől erősödött volna? (tudom, hogy nem ezért vágjátok)
Helyesek vagytok a képen, függöny mögül kukucs nálunk is menő játék. :)

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
zitaanyu
 
 


Tünde, határozottan, IGEN! Dúsabb és erősebb![/b]

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Na, akkor nálunk ma este hajnyírás lesz, hátul úgyis olyan kis sprőd a haja Zitának.

Gyakoroljuk az evést:
http://s114.photobucket.com/albums/n275 ... Zizike.flv

Ja, és nem lehet elé tenni a kaját, mert addig tömi, amíg van, íme:

Kép

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
zitaanyu
 
 


Hahó, hol vagytok????

Tegnap este levágtuk (pirosszemű) Zita haját, hátha sokasoddni és erősödni fog. Kis ügyes volt, hagyta, 2 perc alatt letoltam a géppel.

Kép

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
zitaanyu
 
 


Hahó!

Mi vagyunk, csak Nati megint huligánkodik éjszaka és hulla vagyok! :evil:

Anyósom szerint, aki egyébként fodrász és parókaboltja van, nincs összefüggés a hajnyírás és a haj erősödése között.
Szerinte ez egy régi elmélet, de nem állja meg a helyét.
Natinak pici korától kezdve jó a haja és ugyan már 4x le is vágtuk, de én nem látom, hogy annyival erősebb lenne.
Nemtom! :roll:

Andi&Nati


KépKép
duda
 
 


Mi is vagyunk!

Csak a reggeli ovimenet, hát az minden energiámat leszívja!
Meg kicsit sokáig szkájpoltam az este :wink: ! (nem azért tök jó volt!) :lol:
Utána meg Andris nem akart elaludni. Valszeg a foga fájhatott, mert a Panadol után jobb belátásra tért!

Andris mostanában rákapott a puszira! Olyan szenvedéllyel űzi, hogy igényt tartunk ha nem is a Mediterrán de a Tüzes Magyar Szerető címre! :lol:
AAAAAAAAAAAAnnyira finom, hogy csak na!!!!

ayse
 
 


Andi, sajnálom, hogy Nati megint bulihuligán éjszaka. :(

Ayse, :D:D:D:D:D
nekem is nehéz volt a reggel... :wink:

Azt hiszem, minden teszten átment a borostyánkő lánc. Amióta hordja Zita, volt hideg és melegfront, telihold. :)
Vagy csak most éppen nem növeszti a fogát?
:wink: :shock: :roll: :oops:

Huhhh, ma mégis elmentem Zitával kettesben bevásárolni a sparba, dm-be, brendonba, hulla lettem. (egy helyen vannak)
Még ma elviszem 15 hós oltásra is, hogyha netán lesz láz, az akkor még itthon legyek.

Davallia, hogy vagy???

Jucc? Minden ok ugye, csak még nincs géped????

Ildi, Sis????

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
zitaanyu
 
 


Tünde, képzeld, ma du. megkaptam a láncot...egész mostanáig Tüncsin volt...estére én leszedtem...kiváncsi vagyok mi lesz...

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Prüntyi, drukkolok! Nekünk éjszaka is fent van, sztem nem tud megfulladni tőle, nekünk se lesz bajunk a nyaklánctól.

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
zitaanyu
 
 


Halihó!

Kész a gépem! 7200 pénz bánja. Nem garanciális a hiba ugyanis. Nem is vírus volt, hanem az új kamerám cédéit telepítettem föl, és aközben lépett fel valami hiba. Őrület, hogy ezentúl már ilyesmit se fogok merni megcsinálni egyedül.

Köszönöm az együtérző szavakat! Azóta persze lehiggadtam, pedig esküszöm, azokban a napokban komolyan bosszún törtem a fejem :oops: / "megbánja ezt még..."/

Tünde :) Úgy látom, lekéstem az oltásról :( Ma jutott eszembe ugyanis, hogy van ezekhez az oltásokhoz homeos bogyó, ami elejét veheti a szövődményeknek. Mivel úgy volt, hogy Gergő holnap kapja az oltást, már én is lemondtam róla, mert nem könnyű beszerezni, de aztán áttettük jövő hétre, mert még nincs igazán jól Gergő. Így aztán Apa hozott is bogyót :) Balázs is kapott annak idején, és semmi baja sem lett. / mármint még láz, fájdalom sem/. Szóval akit még érint: MMR a bogyó neve, és a nagyobb homeos patikákban be lehet szerezni / a www.homeopata.hu honlapon megvan a lista, érdemes telefonon érdeklődni, van-e nekik/. Apa Újpesten az Ave Mariában kapott, a gazdagrétiben mindig szokott lenni, és van valahol a 3. kerületben is egy patika, ahol szintén van ilyesmi. Oltás előtti napon, aznap, és utána napon egy-egy szem a bogyóból, és kész.

Kis kopaszok nagyon édesek :) Zita-videót is mindjárt megnézem!

Gergő is pocsékul alszik az utóbbi napokban, nem látszik még, de a fogára gyanakszom. A mai napot végigvisította, hol csak lájtosan, hol tiszta erővel. A fejem szétmegy tőle. Öt napja szinte semmit nem eszik, csak a szopi megy, ha ez nem lenne, nem is tudom, mit adnék neki, semmihez nincs kedve. Tegnap evett végre egy kis csontlevest, reggelenkét két falat pirítós lecsúszik,és még talán egy keksz napközben. Ma megint volt egyszer hasmenése, pedig már azt hittem, elmúlt. A Smectát csak fecskendővelé tudom belenyomni, máshogy nem issza meg. De homeos bogyókkal is próbálkozom.

Holnap jön anyukám valamikor napközben, talán elmegyünk vele vásárolni / szülinapomra akar valamit venni, és nem tudom lebeszélni :) Nagyanyámtól is kaptam pénzt, abból a kamerának veszek táskát, és párom névnapjára is ki kéne valamit találni/.
Lehet, hogy nem nagyon jövök miatta a hétvégén / gondolom, valamikor vasárnap délután elmegy/, mert aggódik, hogy netfüggő vagyok / ami persze igaz :) /, és nem akarom, hogy tovább parázzon ezen.
Hogy segíteni mennyit tud, nem tudom, srácaim nem nagyon vannak el vele :( Gergő mostanában rajtam kívül csak az apjával, Balázst meg nem lehet kiszámítani előre. Mindegy, azért változatosságot hoz kicsiny életünkbe :)

Borostyán lánc: én úgy értelmezem, hogy csak addig használ, amíg az ember hordja. Nem?

Ayse :) Gergő is osztogatja a csókjait, de csak ha neki úgy tartja kedve. Kérésre nem. / csak a jóéjtpuszit/. Reggelenként sokszor van, hogy ő már fölébred, Balázs még alszik. És édesen nekiáll simogatni a fejét, majd odahajol, és abba sem akarja hagyni a puszilgatását :D

Na, mennem kell, amikor tudok, jövök, ígérem!!!

És még a karácsonyi képekkel is adós vagyok, nincsenek még a gépen/.

Judit

Kép

Kép
jucc33
Érd
 
 
 
 


Hello Jucc! Na végre, hogy itt vagy!
Így már lassan 4-en írogatunk a topicba, bár sztem akár be is lehetne csukni, akkora itt a forgalom. :(
Meg akik írogatunk, írunk máshova is.
Hát elhiszem, hogy bosszút forraltál, én talán le se higgadtam volna ennyi idő után sem.
Az én anyum is mindig aggódik, hogy netfüggő vaygok. :D:D:D De hát ő meg akkor tv függő, mert azt nézi, én meg azt nézem ritkán.
Köszi a linket, mindjárt nézem.

A borostyánkőről én is úgy tudom, hogy akkor használ, ha fent van.
Egyébként Zitának jön két felső őrlője, ma ordított és beláttam a szájába. Mindkettőnek a külső széle kint van teljesen, a szájpad felől pedig 1-1 csücsök, középen meg még semmi.

Voltam dokinál, minden ok, tök zárt vagyok, kedden nst.

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
zitaanyu
 
 


Judit!!!
Nem azt írtad egyszer, hogy a tesód gyerekei nem kapták meg a 15 hós oltást, mert allergiásak a tejre-tojásra??? Ez hogyan volt? Vagy rosszul emlékszem?

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
zitaanyu
 
 


Tünde :) Megnéztem Zitát, állati ügyes! És nagyon édes, ahogy ráncolja a homlokát :)
Ezek szerint Zita nem kapta meg az oltást?
Tesómnak csak a legkisebb nem kapta meg még az oltást / a BCG-t sem, de az más tészta/, mert állandóan beteg. Most szólt neki a védőnő, hogy jó lenne már... Mivel tojásos az oltóanyag / szakszerűbben nem megy :oops: /, tojásallergiások nem kapják meg. A nagyoknál később derült ki az allergia, ezért megkapták. Zsófi még semmi tojásos ételt nem kapott, kiindulva a nagyok allergiájából, így nem is tudják, hogy ő is az-e. Most tesóm az Antsz-nél próbálkozik, hátha megúszhatják az oltást. Sajna a tejnek nincs köze a dologhoz :(

Sajnálom, hogy ilyen kihaltak vagyunk mostanában, de én kitartó vagyok! Most sem tudok az őszibe benézni sem, mert Gergő a vállamon alszik, le kéne feküdni vele... Szóval én pillanatnyilag csak ide írok.

Jó éjt!

J.

Kép

Kép
jucc33
Érd
 
 
 
 


Davallia!

Én is horkoltam a terheség alatt. Ez elmúlt. Valami olyasmi van, hogy megvastagodik az orrnyálkahártya és ezért. Orrod nem szokott eldugulni?

Viszont a 2-es, 3-as és 4-es pont nálam maradt. Meg a nem publikus is!

Hú de izgi, tényleg mindjárt szülsz! Nekem úgy tűnik, nagyon elrepült az idő, mintha ma olvastam volna, hogy mi lett a teszt eredménye. Ugye Téged noszogattunk, hogy teszteljél már?

ayse
 
 


Judit, hát éppen ez az, hogy megkapta! Karácsony előtt írtam vmikor, hogy mennyire kiütötte a tojás szegényemet, tiszta vörös apró pöttyös volt az egész teste. :(
És persze a doki is tudja.
Tegnap keresgéltem még este a neten, ott azt írják, hogy a tojásallergia nem kizáró ok.
Aztán meg jól felháborodtam, mert azt is olvastam, hogy az autisták 60%-nál visszavezethető az MMR oltás utáni túlzott reakcióra a betegség. :(
Meg még sok egyebet is olvastam, hogy miért hülyeség beoltani a gyerekeket a gyerekbetegségek ellen.

Davallia,
nemér ám beelőzni!!!! :wink: én még mindig 2000 vagyok, a 18. hét óta.
A lepényed elvándorolt jó helyre, ugye?
Én is horkolok, mint állat..., néha hallom is, de komolyan. És ráadásul annyira kiszárad a szám-torkom, hogy ha éppen nem wc-re, orrot fújni kelek fel, akkor erre. :( De ez most tényleg a terhesség miatt van.
A nem publikus dolog összefüggésben van a beleiddel? :wink: :oops: Na, olyanom nekem is van. Csak akkor ciki, amikor Zita társaságban megy át hangutánzóba, és lebuktat. :D:D:D

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
zitaanyu
 
 


Ezt még tegnap írtam, csak hirtelen kellett a gép apának és este meg már nem jöttem vissza:

Sziasztok LÁnyok!


Még szerencse, hogy kívántam előre boldog új évet. Így nem kell pironkodnom, mint a Karácsony miatt.

Gyorsan csak annyit, hogy hazaértünk. Hiper szuper volt a szállás és a fürdő is. Átmentünk Ósztriába a Sonnentherme-be is. Na az egy igazi baba paradicsom. Gondoltuk is apával, hogy tavasszal a nagy repcsis télből a nyárba utazás helyett inkább idejövünk 2 hétre aztán megnéztem az árakat és egy hosszú hétvége nem jönne ki 200 ezerből úgyhogy inkább lemondtam róla.

Ma voltunk nőgyogyónál. A baba teljesen rendben van, csak 1 héttel kisebb mint a vonalzómon. Ezt tudtam, mert nekem 35 naposak a ciklusaim. Édesen dobogott a kis szíve.

Amúgy a nőgyogyimnak is most született pár hete a kisfia. Ja és ráadásul jót röhögtek rajtam, mert szépen bementem, levetkőztem, előre közöltem, hogy a kozmetikusom szabin volt a borotva miatt pedig ki van pattogva az altájam. Ráadásul lecsúsztam a lépcsőn, úgyhogy a senegemen van két bazi nagy fekete folt, amit esküszöm nem a férjem csinált. Ezek után felültem a székre majd röhögve közölte velem, hogy tuti terhes vagyok, mert hiábba szültem két év alatt két gyereket simán elfelejtettem, hogy a bugyit le kell venni a rákszűréshez. :):):)
Cserébe elmeséltem, hogy ilyenkor mindig egy olasz film jut eszembe, amiben a csajszi mopeddal ment, aztán megkapta a síkosítós műbrét az ultrahanghoz és hazafelé menet hirtelen fékeznie kellett és lecsúszott a mopedről. :):)

Sajna nincs nagyon szabad járatom, mert Lacikának 8!!!! :shock: :roll: :evil: foga jön egyszerre ebből 4 szem és 4 kisrágó. Nem sírós meg semmi csak olyan kis nyünyi és ölben ülős. Ráadásul ma estére be is lázasodott egy kicsit.

A puszi az nála is nagy sláger. Rábök az arcomra, mondja, hogy idddeee, aztán cuppant egyet a kis szájával, utána nagyra nyitja, odanyomja az arcomhoz és mondja, hogy hammm. Amúgy eszméletlen sokat fejlődött. Szinte mindent ismétel. Folyamatosan kiabál Bazsikának, hogy Bazzzzziiiiii. És ebben a pár napban irtó apás lett.

És ma:

Éjszaka kurva szarul voltam meg Laci is. Én görcsöltem, meg egy picit véreztem is, Lacinak meg a foga bújik ki. Balázs ma reggel el is vitte dokihoz, de semmi baja szerencsére, csak brutálisan fogzik.
Én reggel hívtam a dokimat, de mondta, hogy egy pici vérzés lehet a rákszűréstől mivel hogy a méhnyaknak a hámrétegéből csippentenek le egy kicsit, a görcsölgetés meg még normális ilyen korai terhességnél, szóval non beszarni. Azért ma egész déelőtt feküdtem. Apa itthon volt és a fiúkat pesztrálta.

Szóval ennyi. Én sem szeretnék eltűnni, de egyszerűen néha éppen csak annyira van időm, hogy elolvassam ezt az egy topikot.

Kép
Kép Kép
sildike
 
 


Kép

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
zitaanyu
 
 


Sziasztok!

Anyukám itt van, de csak benézek :)

Tünde :) De édeeeeees!!!!

Ildi :) Örülök, hogy hallok Rólatok! Jó lehetett Nektek :) Most akkor nincs új gépetek? Fotóügyileg érdeklődöm. A karácsonyi képeket ki csinálta?
Aztán vigyázni ám, és sokat pihenni! Lacinak meg jobbbulást, nem semmi 8 fog! Ma megéreztem Gergő egyik alsó rágóját, valóban emiatt nyünnyög egész nap, őt ez az egy is megviseli :(

Teszek néhány karácsonyi képet, bár ez nagyon kevéske, csak a telefonommal készültek vannak meg, a gép átjátszó kábelét nem találjuk...

Kép
Kép
Kép
Kép

Ez már anyáéknál:
Kép
Kép
Szilveszter kölyökpezsgővel:
Kép
Kép

Judit

Kép

Kép
jucc33
Érd
 
 
 
 


Halihó!

Mi is vagyunk, csak sűrű napjaink vannak.
Ma vendégeink voltak, egész nap sürögtem-forogtam, jól el is fáradtam, de jól éreztük magunkat! :)
Nati két napja megint alszik éjszaka, kezdem azt hinni, hogy tényleg a telihold idején huligánkodik csak. :roll:
Szerencsére jól van, annyi beteg babó van mostanában.
Ez a langyi idő is kedvez a betegségeknek. :?

Tünde!
Zita tündéri Apájával! :D
Nati is állandóan birkózik az Apjával. Tök sokszor előfordul, hogy az Apja menne hozzá, hogy játszanak, vagy megölelgesse, és Nati már visítva (jó értelemben) szalad előle.
Mondtam is Apának, hogy nem kellene mindig hajkurászni a gyereket, mert így azt hiszi, mindig ez várható.

Ildi!
Gondoltam, hogy király lesz a kiruccanás! :lol:
nőgyogyós eset :lol: :lol:
Vigyázz Magadra, pihenj sokat! Apa otthon dolgozik már?

Jucc!
Édesek a képek! :D
Natit nem nagyon érdekli a Fp. bödön. :?

végül egy Nati kép
Kép

Andi&Nati


KépKép
duda
 
 


Jucc, de jó képek! Anyud ott van még? Tudtál kicsit pihenni?

Andi, Nati de helyes a győzikés paplanon! :wink: :D

Most Zita is bulizott éjjel, 10 körül ébredt, és 1-ig fent volt. Mondjuk be nem állt a szája, dumált, magyarázott, a kezével is integetett hozzá, apával jókat rötyögtünk.
Mutogatta és mondta, hogy apa, anya, Ákos, fa, labda (glagla) csigabiga (gigagiga), Bimbó :D:D:D (ez a James Bond, de apa ezt tanította neki, a vicc után szabadon)
Aztán én átköltöztem a gyerekszobába, Zitát meg otthagytam Apával a majdnem hitvesi ágyon.

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
zitaanyu
 
 


Sziasztok!

Most viszik ki anyát a fiúk a vonatra, Gergő alszik, én meg itt.

Tegnap Ikeában voltunk 11-től fél négyig, nem hittem volna, hogy ennyit eltöltünk ott. Anyukám mondjuk mindent alaposan megnézett, egy órát ebédeltünk is, és azért valamennyit a fiúk is tudtak játszani. Közben telefonált unokatesóm, hogy értünk jön kocsival, és hazavisz minket, így aztán bátrabban vásároltunk :) Itthon jót beszélgettünk, szülinapoztunk kicsit, és összeszereltük a fiúk új asztalát és székeit :) Aztán anyukám elment kicsit a nővéréhez, jó későn ért haza. Majdnem egyig beszélgettünk, pihenésről szó sem volt, de nem is volt betervezve :) Segíteni tudott azért, bár nem kértem tőle, de nem bírta ki, hogy ne mosogasson, pakolásszon kicsit. Ennyi elég is volt belőle, a végén már kezdett olyan dolgokba is beleszólni, amikhez nem igazán van köze...

Tegnap este a hülye macska úgy megkarmolta Gergőt, hogy frászt kaptam. Először nem is tudtam, mi a baj, csak nagyon sírt, és véres volt az arca, de olyan volt, mintha összefröcskölte volna valami. Aztán megláttam a karomnyomokat is. A szeme csak azért úszta meg, mert bejjebb van. Balázs szerint nem is bántotta a macskát, de a fene tudja, tudom én, hogy alaposan meg tudja őket nyúzni. De az öreg nem szokta megkarmolni, csak kicsit harap, ha figyelmeztetni akarja. Úgy látszik, a kicsivel jobban kell vigyázni :evil:

Kép
Kép
Kép


Andi :) Nagyon édes Nati ezen a képen is!
Gergő nagyon szereti a bödönt, de csak ha énekel, vagy kuncog, az orrát nyomkodja leginkább. A rakosgatás annyira még nem jön be.

Judit

Kép

Kép
jucc33
Érd
 
 
 
 


Ildi!
Nőgyógyász :lol:
Azóta minden oké?

Duda!
Nagyon édes Nati!

Andris szilveszter óta "bulizik" éjszaka. Tegnap a harmadik ébredésnél megmakacsoltam magam és a férjemet küldtem. Megsimogatta, lefeküdt. Aztán félóra múlva újrakezdte, de nem reagáltunk. Végül is egyedül nem érezheti magát, mivel lát minket. Úgyhogy abbahagyta, remélem ma éjjel nem akar kelni annyit.

Napközben nem kér annyi szopit viszont éjszaka be akarja pótolni a hiányt :twisted: . Hát a jó édes anyukáját!!!! :twisted: :lol:

ayse
 
 


Halihó!

Köszönjük! :)

Tünde!
Olvastam a másikban, hogy rosszul voltál! :(
Remélem már jobban vagy!!!!!!!!!

Ayse!
Andrisnak nem a foga jön és azért nyugtalanabb? :roll:

Jucc!
Szegény Gergő!:( :(

Ma olyan fura napunk volt. Nati hajnal 5-kor úgy döntött, indulhat a nap! :shock: Kijöttem vele a nappaliba, 8-ig eljátszottunk, reggeliztünk stb. Aztán elálmosodott és én is, így lefeküdtünk aludni. Én 10-kor ébredtem, Nati viszont csak fél12-kor! :shock:

Andi&Nati


KépKép
duda
 
 


Duda!

De igen! Ettől függetlenül a M osott F [size=7]os[/size], jókiállású legény hozzámképest. Szóval a harmadik menet már nem ment volna :(

ayse
 
 


Megvan a fényképező kábele, fölteszek még néhány képet, ha nem baj. /az őszibe sikerült ezt négyszer megejtenem, remélem, most rendben lesz.../


A legtöbb kép az állandó mozgástól sajna ilyen lett:

Kép

Kép
Kép
Itt Bazsi már leette a szép ingét csokitortával:
Kép
Kép
Kép
Kép

Találtam én is székes képet:

Kép

DJ Gergő:
Kép

Kép

szilveszteri ökörködés:
Kép

Tünde :) hogy vagy???

Jó éjt!

Judit

Kép

Kép
jucc33
Érd
 
 
 
 


Davallia :) bizony, az az a könyv :)
Gratulálok a kislányhoz! Ezen a visszafeléműködésen én is nagyot néztem... Doki nem mondott rá semmit?

J.

Kép

Kép
jucc33
Érd
 
 
 
 


Sziasztok!

Tegnap este végül bementünk a kórházba, mert már 150/100 volt a vérnyomásom. Gyorsan lezuhanyoztam, meg bedobáltam a cuccokat a táskába.
Mire beértünk, egészen megnyugodtam, nem is találtak semmi eltérést, vizelet neg., nyomás 120/70 2x is, nst is jó volt, szerencsére.
A doki nem vizsgált meg, csak a papírjaimat, és abban maradtak a szülésznővel, hogy valszeg rosszul mértem, mert a digit. gépek nem annyira megbízhatóak. :? Azért mondtam, hogy 10 évig dolgoztam a kórházban, és az első mérés higanyossal volt a véradóban...
No mindegy, örültem, hogy nem kellett bent maradni.

Apával arra gondoltunk, hogy biztos annyira bepánikoltam, hogy 3 napig egyedül lennék itthon, hogy attól volt, + a melegfront.
Egész éjjel jártam a wc-re pisilni, ill. volt egy kis hasmenésem is.
Apa holnapra is szabit vett ki, szóval nem utazik, tényleg nagyon megijedt, meg Zitát is nagyon féltette, hogy mi lett volna, ha nem vele van, amikor kell, egyáltalán elfogadta volna-e a kaját mástól, és akkor az alvásról már ne is beszéljünk.

Ma sem vagyok a toppon, jó sz@r kedvünk van, Zita se az igazi. :(

Davallia, gratulálok a kislányhoz!!! :) Tényleg fura ez a méhszájérték... :shock:

Jucc, jajj, naygon csúnyák ezek a karmolások. :( Gergő azóta óvatosabb a macsekkal?

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
zitaanyu
 
 


Na, amilyen lökött vagyok, levegőzés helyett még benéztem a 22-esbe is...

Tünde :) Látom, Neked is megvan a magad keresztje, sajnálom, hogy nagyon kevés normális férjről, pasiról lehet hallani/olvasni :(
Meg azt is, hogy meg kellett ijednetek ahhoz, hogy Apa jobb belátásra térjen, de végülis a lényeg a végeredmény! Vigyázz magatokra!

Judit

Kép

Kép
jucc33
Érd
 
 
 
 


Tünde :) Egyszerre írtunk :wink:

Dehogy óvatosabb Gergő a macsekkal! Nem tanul semmiből. Reggel mosogattam, gyerekek rajzoltak a kisasztaluknál. Egyszer csak hallom, hogy Gergő őrületesen nevetni kezd. Erre Balázs:
-Gergő ez nem vicc! ... Jólvan, én nem szólok többet, majd megint póruljársz!
/ ezek után közölte velem, hogy megint a macska farkát huzogatta, igaz, a higgadtabb öreg macsekét/.

Amúgy nagyon gyorsan gyógyul, Aloe First-tel kenegetem, az egy csodaszer :)

Pihenj sokat, ráfért Apátokra egy kis riadalom...

J.

Kép

Kép
jucc33
Érd
 
 
 
 


Az előbb hívott Ildi, továbbra sincs ideje netezni, és most betegek is lettek :( Mindkét srácnak 40 fok körüli /fölött is/ a láza, újra antibiotikumot kaptak. Ildi is belázasodott, amúgy jól van, torka fáj, srácoknak is, Bazsinak tüszős mandulagyuszi, így ovi is csúszik neki. Remélem, hamar gyógyul a család!

J.

Kép

Kép
jucc33
Érd
 
 
 
 


Bocsánat, puffogni fogok és off leszek!

A 96 éves Dédi és a 73 éves anyósom együtt olyan tőkeerős nyuddíjas párost alkotnak, hogy a gázártámogatásnál a legkisebb kategóriába fértek csak be, cipőkanállal! Éljen az igazságosság!!! :evil: :evil: :evil:

Jucc!
Nagyon csinosak a kicsi fiaid!
Karácsonykor nálunk is ilyen elhussanós képek készültek jobbára. Olyan is volt, hogy mire a digigép exponált, ANdris szinte körbeszaladta a kanapét! :lol:
Balázs a bölcs nagyfiú! :lol: Ő szólt, hogy baj lesz a cicával...

ayse
 
 


Davallia!
De jó, de jó! :D Igy teljesüljön minden kívánságotok! :D

Jucc!
De édik a fiúk! :lol:
A propelleres nyakkendős különösen tetszik! :lol:

Tünde!
Annyira drukkolok, hogy rendben legyen!! :?

Andi&Nati


KépKép
duda
 
 


Jaj, azt elfelejtettem írni, hogy ma kiszúrtam, hogy Natinak kibújt a két felső szemfoga! :shock: :D
Ezért huligánkodott szegénykém éjszaka pár nappal ezelőtt! :?
Semmi előjele nem volt, nem is volt megduzzadva neki! :shock:

Andi&Nati


KépKép
duda
 
 


Duda!
Gratula a szemfogacskákhoz!
más lett így az arcocskája? vagy még túl kicsik, igaz?

Jesszus Ildi!
Most olvasom!!!
Gyógypuszik mennek!

A szomszédcsaj kölcsönkérte a mellszívómat. :shock: Nem akartam undok lenni, vagy rosszfej, odaadtam. De kábé ilyen gondolatok forognak most a fejemben:
- Add má kölcsön a bugyidat/ostorkészletetdet (hogy mást már ne is említsek) lécci, a költözésbe valahogy elkeveredett!!!!

Vagy hülye vagyok?

ayse
 
 


Tünde!
Lilivel hasonló idősen, mint most Te vagy, mértek egy 140/90-et (alapjáraton alulról verem a 100-at), plusz fehérje a vizeletben. Eleve ödémás voltam nagyon. Olyan ideges lettem, hogy Lili kicsi szíve olyanokat vert, hogy kiakadt az ctg-gép, ami olyan 180-at bír mérni, ha jól emlékszem, szóval többször is afölött volt. Ez egy rutinvizsgálatnál volt, semmi idegeskedés nem volt körülöttem, derült égből a villámcsapás. Kiültettek a váróba, víz, relax, félóra múlva jó lett a ctg is, a vérnyomásom is. Andrissal meg olyan is volt, hogy volt fehérje, de aznap minden kismamának találtak, illetve akkor nyitottak ki egy új tesztcsík-csomagot.
Szóval ezek figyelmeztető jelek, de nem végzetesek!

ayse
 
 


Sziasztok Lányok!


Szerencsére kicsit javult nálunk a helyzet. Lacika már tegnap sem volt lázas, nem is kellett neki estére már lázcsillapítót adni.
Már a szeme is sokkal szebb, de azt még csöpögtetni kell.

Bazsi viszont továbbra sincs jobban, még mindig lázas, de szerencsére olyan kis okos, hogy megbeszéltük, hogy ma feküdnie kell. Bevittük a hálóba a TV-t és ott nézheti a mi ágyunkból a Minimaxot. Persze ha nem lenne szarul, akkor tuti nem feküdne, úgyhogy annyira azért nem jó ez. De legalább nem ugrabugrál, hanem alszik sokat.

Én már nem vagyok annyira lázas, viszont eléggé köhögök, amitől jól felkavarodik a gyomrom és émelygek. Ha már a terhességtől nem. :twisted:

Ma amúgy is überszar napom van, mert ma kellett Bazsit beiratni az oviba. Február 1-től az ebéd is be van fizetve neki. Nagyon rossz érzés. Szerencsére az óvónő előtt még tartottam magam, de a kocsiban már nagyon bőgtem.

Ne haragudjatok, hogy nem olvastam vissza, ígérem, hogy majd újból be fogok lendülni, akkor meg majd nem tudtok lelőni. :lol:

Mindenkinek sok puszi, és ne kapjatok el semmit. Én megkérdeztem a doktornénit, hogy az amúgy totál egészséges gyerekeim hogy a szarba nyalnak be most már majd egy hónapja szinte folyamatosan valamit, és lehet e ezt megelőzni.
Azt mondta, hogy akkor hermetikusan le kellene zárni a lakást (főleg most, hogy fogzás is van). Egy szó mint száz, azt mondta, hogy ebben a kellemes tavaszi ködös getyvás időben a legjobb, ha nem viszem őket közösségbe, sőt szinte még az utcára sem. Majd ha jön egy jó erős hideg szél az fogja kisöpörni ezt a sok szart. Addig akármit is tehetünk még az utcai levegővételtől is elkaphatnak bármit. Mi most jövő hét közepéig az orrunkat sem dugjuk ki a lakásból, amitől nem javít a helyzetemen, mert így a gyerekek még nyűgösebbek, de talán ezzel sikerül legyűrnünk ezt a betegség sorozatot.

Kép
Kép Kép
sildike
 
 


Ildi!
Kitartás!
Babuska jól érzi magát odabe'?

Egy Lilimondás.
Csak három EMBER tud varázsolni: a Jézuska, a Télapó és a Nyuszi!

ayse
 
 


Ayse

Az az egy szerencse, hogy vele minden rendben van, csak mivel az éjszakáim kb. 1,5 óra alvásból állnak (Bazsi nagyon lázas és nyugtalan éjaszaka) így a fáradtságtól vagy nem tom mitől, de elég fosul vagyok. Néha szokott fájni a hasam, de olyankor szarok minden másra és lefekszem egy picit. Remélem még 1-2 nap és jobban leszünk.
De pont ma mondtam Dudának, hogy lehetne ennél sokkal rosszab és és örülök, hogy nekünk csak ennyi bajunk van. Csak most olyan hülyén jött össze, hogy mindkét gyerek, plussz én is beteg vagyok és még terhes is. De sebaj fel a fejjel, amíg van. :lol:

Kép
Kép Kép
sildike
 
 


Sziasztok!

Ildi, jobbulást a skacoknak, Te meg tényleg pihenj, amikor teheted!

Ayse, persze, tudom, hogy figyelmeztető jel, és azt is tudom, hogy a stressz miatt volt. Igazából nem is annyira magam miatt, hanem a baba miatt mentünk be, szegény nem sokat mocorgott az elmúlt két napban. Amúgy ma a dokim is azt mondta, hogy így persze más a helyzet, ha tudjuk, mitől lett magas a nyomásom, de azért méregessem, ja, meg szedjek magnéziumot.
Képzeljétek, a stressznek és a csalánteának köszönhetően fogytam 2,5 kilót, már "csak" 65,5 vagyok. De ennek nem igazán örülök, tök gyenge vagyok, szédelgek, alig tudok enni. :(
Szerencsére Apa dolga is megoldódott: beszélt a főnökével, hogy mi a helyzet (azt tudták, hogy baba lesz, de azt nem, hogy ilyen közel a finish), nincs semmi gond, természetesen nem kell utaznia, amíg duopack vagyok. Teljesen normális a csajszi, nem problémázott rajta, egyből értette, hogy mi a helyzet, könyebben ment, mint gondoltuk. A mai-holnapi útját így más viszi, last minute-ben bevállalta a kollegája Apának.

Anyum bejelentkezett hétvégére, ha tud, már jön péntek este, és marad vas. délutánig, Jajj, annyira várom! És persze szokják egymást Zitával, mert remélhetőleg ideér, ha megyek szülni, és akkor Apa is ott lesz majd velem. Meg is beszéltük Apával, hogy milyen jó lenne hétvégén szülni, ha anyum itt van, minden klappolna. Én a szombat délutánra szavaztam, mert délelőtt még fodrászhoz vagyok bejelentkezve. :) A dúlámnak is jó az időpont. :wink:

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
zitaanyu
 
 


Tünde :) Akkor hajrá hétvége :D !

Ildi :) Gyors gyógyulást mindenkinek Nálatok!

Ayse :) Én letagadtam volna a mellszívót, sőt, úgy rémlik, mintha kérte volna már valaki tőlem, és letagadtam. Szóval nem vagy hülye, vagy nem csak Te :wink: / én nem akarnám használni más után a visszakapott mellszívót... Persze sokan vesznek használtan, és sterilizálható, ez is csak egy rigolya/.

J.

Kép

Kép
jucc33
Érd
 
 
 
 


Jelentem mi is beléptünk a betegek táborába :(:(:(.
Lilinek majd 39 fokos a láza, most kapta a lázcsillapítót, ha megírtam az üzit, megint ellenőrzöm :(.
Már vasárnap se tetszett, mert este kakilt, meg hétfő reggel is, és ő nem az az összevissza kakilós típus, örülünk ha reggel sikerül ugye. Volt egy ilyen rossz előérzetem, ezért is nem mertem jelentkezni Barbi bulijára, pedig a kis piros autót nagyon szívesen visszavittem volna :(. Doktornéni holnap jön, akkor okosabbak leszünk.

Köszönöm a hsz-eket mellszívó ügyben, akkor nem én vagyok az ufó. Csak hülye őszinte meg nem valami rafinált, ha nem jó előre kell kitervelni, hanem hirtelen :oops: . Úgyhogy így jártam. Most azzal vígasztalódom, hogyha kell az még nekem az életben, az nagy eséllyel azt jelenti, hogy megint babám van és akkor a fene bánja a mellszívót....

Jucc!
Isten Éltessen sokáig, kívánok minden szépet és jót szülinapod alkalmából!!!!


(a fotószerkesztő-program az összes képemet törölte a gépemről, így a virág most elmarad :( )

ayse
 
 


Ayse :) Köszönöm szépen! Virág nélkül is kedves vagy :D

Szegény Lili :( Gyors gyógyulást neki, remélem, hamar túl lesz a betegségen, és semmi randaság nem találja meg megint!!!! És persze Andris, és az egész család maradjon ki ebből a "jóból"

J.

Kép

Kép
jucc33
Érd
 
 
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: