Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok lányok!

kicsit el voltam szontyolodva az elmúlt napokban...nem nagyon akar jönni a második baba :( de mindegy majd jön...

Tüncsi rendben van, már csak elvétve köhint egyet...

Sildike, pihenj a,ikor csak tudsz! Jobbulást nektek!

Tünde, húúúúúúúúúú, mindjárt kezedben a kis Ákos :)

Davallia, édes a kis Panda fürtöcske

Ayse, jobbulást nektek!

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Köszönjük az együttérző szavakat!

Andrisban is dolgozik vlami :(.
Megduzzadt a baloldalon az egyik tarón levő nyirokmirigye és kiütéses a felsőteste és a homloka! Ez még lehet csalánkiütés is persze, de nem tom mitől, mert semmi újat nem kapott. Délután jön a doktornéni, mit ne mondjak, nagyon várom!
Lilinek folyamatosan 39 körüli a láza, lázcsillapításra lemegy. Most épp jól van.

ayse
 
 


Sziasztok!

Judit, boldog szülinapot kívánok!

Kép

Davallia, hát ez az, hogy nekem is végig (meg amúgy is) 90/60Hgmm; ill. 100/70Hgmm volt lenni a vérnyomásom. Gondolhatod, hogy éreztem magam a 150-el. :(
Kis művésznődnek tényleg milyen hosszú haja van. :)
Telefonálás :D:D

Ayse, keveredjetek ki hamar a betegségekből! :(
Írd meg, mit mondott a dokinéni!

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
zitaanyu
 
 

 
 

Jucc!
Kicsit megkésve ugyan, de szeretnék nagyon boldog szülinapot kívánni neked!

Andi&Nati


KépKép
duda
 
 


Sziasztok!

Köszönöm szépen a köszöntéseket :)

Panda-képek annyira édesek :) Nálunk is megy a falra firkálás / véletlenül!/ Eleinte még zavart, de már nem érdekel...

Ayse :) Hogy álltok? Dokinéni?

Balázs tegnapi szösszenete: Tegnap előtt a nagy pakolászásban előkerült egy zacsi Dunakavics, amiről már rég megfeledkeztem. Persze egyből lecsapott rá, és ízlik is neki. Tegnap épp indultunk sétálni, amikor eszébe jutott, hogy be kéne valamit kapni.
-Anya, kérek egy olyan köveset!
-???
-Tudod, az a színes, a fönti szekrényben... A balatoni kő!
/ így leírva nem is olyan vicces, pedig én nagyon jót röhögtem :oops: /

J.

Kép

Kép
jucc33
Érd
 
 
 
 


Jucc, Isten éltessen!

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Hát Csajszik,

Andrisnak bárányhimlője van!!!!!!! :shock: :shock: :shock: :evil: :evil: :evil: :evil:
Lilinek meg hörghurutja :(:(:(
Ez azért f@sz@, mert Andris a legyengült immunrendszerével összeszedheti a hörghurutot is. Lili be van oltva, de az oltás nem ad 100%-os védelmet. Mondjuk ha elkapja, enyhébb lefolyású lesz. De hol a bánatba szedhette össze???? Valószínűleg amikor hozzuk-visszük Lilit az oviból. Azért imádkozunk, hogy ha már így esett, legalább enyhe lefolyású legyen. Mondjuk az jó, hogy mégsem a rakottkrumpli tojására lett allergiás, mert az maradandóbb dolog lenne.
De a kis szájában is van és a fütyije végén, a fejecskéjén, a törzsén, pipsiján :(:(:(. A doktornéni szerint elég sok lesz neki a végére, ha így kezdi. Még 4 napig jönnek elő a pöttyök. Ezért nem evett meg semmit, hiába is kínáltam bármivel. Csak a szopi meg a banán jó....

És hogy ez ne legyen elég: még dec 23-án elromlott a mosógépünk, amit nem kis pénzért vettünk, igaz már régebben. Na péntekre b is bírta szerezni a siemens a kellő alkatrészt :evil: :evil: .

És ez még smafu. Ma elromlott a hűtő is :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: . A szerelő szerint 26 rugó az alkatrész, plusz a javítás (a mosógép is ekörül lesz). Úgyhogy újat kell vennünk. Holnap a férjem napközizik, utána tud pénzt kivenni, meg vásárolni, gondolom pár nap az is, mire kihozzák...

Huhh királyság!

ayse
 
 


Ayse, annyira sajnálom!!! Bárányhímlő :?: :?: :?: :?: be vannak már oltva a picik , nem????

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Lili igen, Andris nem :(.

ayse
 
 


További köszöntéseket is köszönöm :)

Panda ágya gyönyörű! Remélem, az álmai is hasonlóak lesznek!

J.

Kép

Kép
jucc33
Érd
 
 
 
 


Ayse!
Jaj, jó sok minden összejött nektek! :shock:
A gyerekeknek jobbulást kívánunk! Nektek pedig kitartást!

Davallia!
Nagyon szép Panda ágya! :)
Remélem jól alszik majd benne! :D

Tünde!
Hogy vagy :?: :?: :?:

Andi&Nati


KépKép
duda
 
 


Helyszíni tudósítás a katasztrófasújtotta Nagykovácsiból.

Andrisnak nem lett lényegesen több pöttye, de ő is belázasodott éjszaka :(.
Lili is 39 fokkal zárta a napot. :(
Mosógép xar. :evil:
Hűtő xar. :evil: Így ma lakodalmi fogások lesznek, hogy a mélyhűtő tartalmát valamennyire megmentsem. Úgymint: kacsacomb kápsztás tésztával, vadasmarha, meggyes piskóta, sajtos rúd. Kár hogy a gyerekeim semmit nem esznek, mert fáj a torkuk. :evil: :evil:

Ayse

Babnet Klub, Nagykovácsi

ayse
 
 


Sziasztok Lányok!

Nagy napra virradtak nálunk a pasik: elment a hangom. Ennek közepesen örül mindenki, kivéve Lacikát, aki nagyon és nem is igazán érti, hogy miért nem kiabálok rá sütő kapcsolgatás közben. Nézeget hátra rám és közben mosolyog. :lol:
Bazsika meg telefonos kisasszonyt játszik. Felveszi a telefonomat, közli, hogy ő Sándor Bazsi és anyukájának nincs hangja. :lol: Szerencsére eddig még csak a család hívott, úgyhogy mindenkivel kedvesen elbeszélgetett.
Éjszaka szegény apa is belázasodott. Én ma délután azért elmegyek a dokihoz, mert ha valami gyulladás, akkor arra csak kell szedni gyógyszert. A nőgyogyim szerint a Semicilin az mehet. Remélem azért hamarosan már jobban leszünk.

Ayse
Basszus, hogy a tökbe tudta szegény Andris ezt összekukázni. Hát Nektek sem kezdődik túl jól az év. Viszont a rosszban a jó, hogy talán így amíg szopizik tényleg könnyebben átszalad rajta a kórság és ő viszont 100 %-ig védve lesz tőle.

Szegény Lilire is rájár ez a sok betegség. Én is tartok tőle, hogy Bazsikával mi is sokat fogunk betegeskedni ha elkezdődik az ovi.

Ja és Bazsika éppen most dumálta meg apukámmal, hogy kiszalad és hoz nekünk lasagne-t, ami az egyik kedvencem, de per pillanat gondolni sem szeretnék arra, hogy a fájós torkomon folyadékon kívül bármit is lenyomjak.


Davalia
Panda ágya nagyon jó és a csajszi haja is szuper. Sajna a falra már Bazsika is firkált.


Duda
Mi van Veletek? Jól visszahívtalak mi? :wink: Sajna nem tudom ezt mikor fogom pótolni, mert most nem tudok telcsizni. :lol:


Jucc

Isten éltessen nagyon sokáig.
Még meg sem dícsértem a fiúkat, hogy milyen jól néztek ki karácsonykor. Most viszont végre volt időm vissza is olvasgatni egy kicsit.
Majd én is rakok fel képeket a büki pár napról, ha lesz időm kicsinyíteni.


Prüntyi
Nekünk a fiúk elsőre összejöttek ez a baba meg csak harmadik próbálkozásra. Szóval majd össze fog jönni.

Kép
Kép Kép
sildike
 
 


Davallia

Te jó ég, ilyet még nem is hallottam. Azt már igen, hogy csinálnak kenetvételt és ha valamit (főleg szkreptokókuszt) találnak, akkor kell egy antibió kúra, de csak úgy....
Mondjuk ha azt nézzük, hogy nálam Laci korábban született (még a kenetvétel előtt) és kapott is fertőzést és intenzívre is került, akkor inkább bevenném látatlanba a 20 szem anibiót.

Nekem kb. 10 éve ment el utoljára a hangom, de ma határozottan vicces lehetek, amint a gyerekeimet próbálom suttogva fegyelmezni. :lol:

Kép
Kép Kép
sildike
 
 


Hahó!

Ildi!
:shock: :shock: Ez nem semmi! :D Ettől eltekintve jobban vagy már? Köhögsz még? Fiúk láza lement?
Jobbulást nektek! :) Jó benyaltátok ti is! :(

Sajnálom Ayse, hogy ennyi baj összejött nálatok! Tarts ki, ennél már csak jobb lehet!! :wink:

Nálunk nincs különösebb újság, Nati huligánkodik.
Utánoz bennünket, ismétli utánunk a szavakat! :) Ha éneklek neki, ő is halandzsázva énekel! :shock:
Nagyon édes pofa! :lol:
Ja és mondja, hogy "sze", vagyis szeretlek! És közben bújik! :D
Én meg olvadozom! :lol:
Elkezdtem a 90napos fogyit! :? Eddig 2kg ment le és most nagyon eltökélt vagyok, mert amikor először ráálltam a mérlegre, azt hittem leszédülök róla az eredmény láttán! :oops: :evil: :oops: Kb. 10 éve voltam utoljára ilyen gömbi! :oops: :evil:

Andi&Nati


KépKép
duda
 
 


Sziasztok!

Ildi :) Ez az állapot is el fog múlni, a fiúk nagy szomorúságára :D Jobbulást Neked! És köszi a köszöntést Neked is!

Andi :) Hajrá fogyi! Bár a gömbi fogalma nekem egy kicsit mást jelent, mint Neked :)

Tegnap férjem két ingatlan hirdetési újsággal jött haza :) Nincs még meg rá a pénz, de lassan el lehet kezdeni érdeklődni. Kicsit mondjuk kiakasztott, mert már decemberben nézegettem a neten kicsit, és küldtem is neki képeket érdi házakról, tetszettek neki, nem is szólt egy szót sem arra, hogy Érd. Most meg közli, hogy Érd csak végső esetben. Mondjuk szerintem ez a végső eset, mert ami neki szóbajöhet helyileg, az megfizethetetlen. De Érden tényleg nem valami fényes a helyezt, találtam olyan 115 Milliós palotát, ahol nincs csatorna! Vagy ez nem is olyan gáz? Ha ezeket az újgazdagokat nem zavarja, akkor nekem is jó, nem? Nemtom.

Ma is gyönyörű idő volt, hatalmasat sétáltunk, fényképeztem is kicsit:

Fiúk...:


Kép
Kép
Kép
Csak komolyan:
Kép

Ealalvás előtti vigyorgás:
Kép

Elaludt :)
Kép

J.

Kép

Kép
jucc33
Érd
 
 
 
 


Sziasztok!

Ayse, nagyon sajnálom, hogy ennyi minden összejött most Nektek!
Te meggyógyultál???

Judit, de jó képek, Zita is imádja tolni a babakocsiját, de azzal még nem merészkedtünk sétára.

Ildi, jobbulást Nektek is! Ti is jól benyaltátok ezt a bacit!

Davallia, ilyen antibigyó kúráról terehsség alatt még én sem hallottam. :?
Nagyon jó Panda ágya, úgy csináltattátok? Aludt egész éjjel?

Ma jó nagyot sétáltunk Zitával délelőtt, olyan szép idő volt.
Biztos érzi, hogy nemsokára vége a kiskirályságnak, mert már 2. nap délután sírva ébredt, és utána a mi ágyunkban aludt csak tovább. Ilyet napközben nem szokott csinálni.
Délután voltam mkozmetikusnál, szombat fodrász, aztán jöhet Ákosbaba. :)
Biztos ami tuti, a természetes prosztaglandin adagolását elkezdtük. :oops: :D

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
zitaanyu
 
 


Tünde!
Ráéreztél! Igazából november közepe óta kisebb-nagyobb intenzitással köhögök. Most is elkezdtem, remélem nem Lilitől kaptam el!

Hormonkúra :lol:

ayse
 
 



Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
zitaanyu
 
 


Itt vagyok én is, csak kamrát pakolok...

Két ember békésen tévézik, "hozzámá! még egy sört anyukám!" felkiáltással fordul hitestársa felé, és még nem sejti....hogy holnap egy 595 mm szélességű hűtőt kell betuszakolnia a mi 60 cm széles kamraajtónkon. :twisted: :twisted: (férjem zseniális hűtővásárlásának folyományaként.

Pálcával lemodelleztük...nem lehetetlen!

ayse
 
 


Megérkezett a hűtő...és kiderült, hogy 60 cm széles, pont, mint az ajtó :shock: . Mondták a szállítók, hogy vagy megcsiszoltatjuk az ajtót, vagy mi leszereljük a hűtőajtót :roll: :roll: :roll: Vagy a saját felelősségemre megpróbálják betenni. Kérdezték, mi legyen :roll: :roll: . Nos, én szeretem a hazárdjátékot...mondtam, hogy nosza...szerencsére föntebb egy kicsit szélesebb volt az ajtónyílás, megemelték a hűtőt úgy, hogy azon a részen átevickélt, és már bennt is volt!!!! Hurrá!!!! :D:D:D
Most négy órát kell várni, gondolom, hogy akklimatizálódjon. Addig felsöpörtem és mostam a régi helyét, meg kimosom ezt is. A régi alatt számos üvegcserepet találtam, áldásos kamrai működésem következményeként :oops: :oops:

ayse
 
 


Halihó!

Ayse!
Huhh, akkor ez a hűtő dolog jól alakult! :D
Gratulálok hozzá, remélem hosszú életű lesz! :)

Davallia!
Ari vagy, köszi! :oops: De most tényleg gáz van.. :oops: :( 8)

Ma elrepültünk a boltig! :shock: :shock: Aztán haza! :evil: :evil:
Iszonyú szél volt, szegény csimotám úgy fintorgott és próbált elfordulni a széltől! De hát az ugye meg kavargott! :evil: :shock:
De legalább a bacikat kifújja kicsit. Vagy ahhoz hideg is kellene? :roll:

A hétvégén Nati a nagyszülőknél lesz! :lol:
Mindkét napon odavisszük, de éjszakára haza hozzuk még.
Ez lesz a főpróba, mert a jövő héten Apa kivisz Bécsbe és akkor szeretnénk, ha ott is aludna a Nagyinál egy éccakát.
Izgulok, mi lesz! :)
(már csak hajnalban szopizik, bízom benne, hogy ettől 1x el tud tekinteni :roll: )

Andi&Nati


KépKép
duda
 
 


Sziasztok!

Ayse :) Minden jó, ha jó a vége! Azért ez izgi volt :D
Gyerekek hogy vannak?

Andi :) Mi is a szél szárnyán repkedtünk ma, én is abban bízom, hogy kisöpör mindent. Hajrá hétvége! Biztos rendben lesz majd minden az ottalvással is! Irigykedem ám...

Gergő délelőtt megkapta a 15 hós oltást. Tökéletesen elfelejtettem,hogy ma ez vár ránk, éjjel egyik szopinál pattant ki a szemem. Káromkodtam magamban jó nagyokat, mert a homeos bogyót se kapta meg így, de vártam kicsit, és álmában becsempésztem :) A gyerek már a hallgatózást, mérést, torokellenőrzést se bírta ki üvöltés nélkül, így aztán a szuri is így zajlott, de csak a lefogás miatt szerintem. Utána semmi baj nem volt. Kukit is megmutattam, mert eddig nem volt róla szó, és nekem úgy tűnik, az alsó részen le van tapadva, de dokinéni szerint ez így jó. / érdekes, hogy Balázsé egész más. Lehet, hogy a dokinéni nem is látott még kukit :oops: /
És nagyon elégedett volt, hogy még szopizik Gergő. Amúgy 11 kiló, és 82 centi, 2 hónap alatt 1 kilót és két centit nőtt. / ezek szerint ez az egy hetes kizárólagos szopizás és a hasmenés+hányás se viselte meg nagyon :) /

J.

Kép

Kép
jucc33
Érd
 
 
 
 


Sziasztok!

Davallia, a túl közeli érték szívbetegségre utal, de sztem a Te esetedben egyszerűen rosszul mérték. Többször is megnézték? Hallgatózással mért a védőnő, vagy a pulzusodat fogta? Nem engedte le túl gyorsan?

Ayse, hazárdjáték :)

Andi, de jó Nektek! Mi is beterveztünk egy mozit a hétvégére, anyum itt lesz.

Judit, oltás :( Elvileg nekünk most hétvégén kéne kijönni a mellékhatásnak, de remélem, megússzuk, eddig semmi tünete nincs Zitának.
Egy picit nyafka, de 4 foga jön felül, a két szemfog, és két őrlő.

Nekem gőzöm sincs, hány kg lehet Zita, talán súrolhatja a 10-et. Holnap talán eljutunk végre mérleget bérelni, és akkor lemázsáljuk a kisasszonyt.

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
zitaanyu
 
 


Mosógépszerelő el...
mostmár csak GYÓGYULNI KELL!!!! :D:D:D
(meg a kamrát ától cetig visszapakolni :twisted: :twisted: :twisted: )

ayse
 
 


Na és a régi fűtőszálat bármelyik calgon-reklám megirigyelné.... :oops: :oops: :oops:

ayse
 
 


Szisztok Lányok!

Sajna ez akórság szeginy pici babómat sem kímélte. :cry:

De ha beteg lett, akkor talán jobb is így. Majd karácsonyi babánk lesz. Úgyis nyári melegrekordot mondanak. (na jó ez most csak a szomorú és keserű cinizmus)

Kép
Kép Kép
sildike
 
 


Jaaaaaaaaaaaaaaj, Sildike, csak nem azt mondod, hogy ....... :cry: :cry: :cry: , ugye nem ...

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Sildi!

Mi van?????????

ayse
 
 


Hát az van, hogy már napok óta nem vagyok százas és ma délután elég erősen elkezdtem görcsölni meg vérezni, ami ugye vetélést jelent. A nőgyogyóm már 3 nappal ezelőtt mondta, hogy ha a babára is átjut a fertőzés, akkor annak vetélés lesz a vége, és sajna így is lett.
De inkább szülök pár hónappal később mint neveljek egy beteg gyereket egy életen át.

Majd nyáron újra nekilátunk a babaprojektnek.

Kép
Kép Kép
sildike
 
 


Úgy sajnálom!!! De tényleg inkább legyen egészséges! Rohadt vírusok!

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Ildi, nem is tudom, mit mondjak, annyira borzasztó ez az év eleje úgy látom, már nagyon elég a rossz dolgokból. Ahogy írsz, úgy tűnik, erős vagy és pozitív, bízom benne, hogy tényleg így van, én nem tudnék ilyen pozitívan gondolkodni. Nagyon szurkolok az új egészséges babáért! És gyógyuljatok meg / lelkileg is :( /

Judit

Kép

Kép
jucc33
Érd
 
 
 
 


Ildi!
A Dédi azt szokta mondani, hogy neki ez volt megírva... :(:(:(
Gyógyulgassatok, szeressétek egymást....

ayse
 
 


Jucc és homeo-patások :)!

Megvettem ezt az antimonium tartaricumot 5 ch higításban. Rákerestem az interneten a témára és ott 9 ch higítást ajánlanak. Kérdéseim:

1. az 5 ch hígabb, mint a 9 ch?
2. adhatom-e és milyen dózisban az 5 ch-t?

Köszi!!!!

ayse
 
 


Ayse, igen az 5 CH- hígabb, azt naponta 2-4x
a 9;15 CH-t ált. naponta 2x szokták adni.

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Halihó!

Tünde!
Merre vagy? :roll: :?: :roll: :?:
Milyen volt a mozi? (Már ha voltatok? :D )

Ayse!
Örülök, hogy Andris pöttyei szebbek! :) Remélem hamar túl lesz az egészen!
Emlékszem nekem anno nagyon brutál volt. :( A nyelvemen, a körmöm alatt is voltak pöttyök. Talán 3-4 éves lehettem, de emlékszem, hogy még a sportszeletet sem voltam hajlandó megenni.
Natinak be is adatom a szurit asszem.

Andi&Nati


KépKép
duda
 
 


Sziasztok!

Ayse :) Bocs, csak most olvasom, nem voltunk itthon egész nap. De Prüntyi válaszolt, én meg úgysem tudtam volna...

Tünde :) Sokszor eszembe jutottál, hogy ma mozi, vagy szülőszoba? :D Mivel nemrég kaptam Tőled egy emilt, gyanítom, hogy otthon vagy még :D

Jó kis napunk volt ma. Apa előre szólt, hogy muszáj dolgoznia, nagynéném meg hívott tegnap, hogy menjünk át, olyan régen látott bennünket. Átmentünk ebédre / Kőbányára/, unokatesómat is odahívta a két fiával, őket se láttam legalább fél éve már. Balázsnak extra sokáig tartott a feloldódás, viszont Gergő aludt egy jót, és utána azért mindketten jól érezték magukat. Én meg pláne :) Balázs tegnap balhézott, hogy ő aztán nem megy, én meg megmakacsoltam magam, hogy nem lehet minden úgy, ahogy ő akarja. Annyira elegem van az egyedül töltött hétvégi napokból, és tényleg szerettem volna a kedves rokonaimmal találkozni. 15 évvel ezelőtt náluk laktam 9 hónapig, unokatesóm kisfia akkor született, úgy szerettem, mint a sajátomat, nagyon odavoltunk egymásért :)
Ez a srác most 190 centi magas, bajusza van, mély hangja, és nagyon aranyos :) Kissé olvadozva néztem, ahogy a két fiú / a kisebb 12/ odabújik anyjához, sutyorognak, pusziszkodnak, nevetgélnek. És mindkét fiú hízeleg a nagyanyjának, amikor beszélnek vele, fogják a kezét. Annyira tetszett! És persze kicsit már magunkat láttam sok évvel később...
Belenéztünk az esküvői videójukba. Hogy mindenki milyen fiatal volt! Azt hittem, nem is változtam sokat az érettségim óta. De a férjem is, én is, mint a kölykök :)

Bocs, kicsit elkalandoztam...

Szép estét!

Judit

Kép

Kép
jucc33
Érd
 
 
 
 


Sziasztok!

Én még mindig duopack.
Moziban nem voltunk, nem találtunk olyan filmet, amit szívesen megnéztünk volna. :( Pedig anyum küldött minket.

Ildi, sajnálom. :(

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
zitaanyu
 
 


Prüntyi!
Köszi!

Tünde!
Kitartás!

ayse
 
 


Davallia, :D:D:D én is szülök éjszakánként! :wink:
Szegény Panda, és persze Te is, minket is naygon megviselt, amikor Zita volt beteg.
Elvileg megúsztuk a 15 hós oltás mellékhatását, lassan 2 hete, hogy megkapta, bár a nyaki és lágyéki nyirokcsomói elég nagyok. :(

Ildi, Ti meggyógyultatok?

Ayse? Hogy vannak a kis betegeid? Férjed nem kapta még el?

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
zitaanyu
 
 


Tünde, csináltál már rízstejből finomfőzeléket? Ha igen hogyan?

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Sziasztok!

Davallia, ez nem jó, hogy gyógyszert kell szedned, de képzeld, itt Győrben meg nem is nézik, hogy van-e...

Prüntyi, nem csináltam, de ugyan úgy csinálnám, mint a rendes tejjel. Süti, puding fini volt vele, sztem csináld nyugodtan.

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
zitaanyu
 
 


Köszönjük az éedeklődést!

Kicsit jobban vagyunk, néha vannak köhögő-rohamok, de egyre ritkábban :). A takony se öntööt el. És egy nagyszerű órát töltöttünk a kertben ebben a gyönyörű időben.
A férjem MÉG nem kapta el. Bár a lappangás 14-21 nap, szóval február elejéig derül ki, hogy mi a helyzet. :evil:

Davallia!
Pandának gyógypuszikat küldünk!!!
Streptococcus :(:(:(
Biztos az eredmény?
Már úgy értem, hogy nekem a vizeletemből mutatták ki állandó jelleggel egy nőgyógyászati nagyműtét után és egyre nagyobb adagokban kaptam az egyre erősebb antibikákat. Már a doxiciklinnél tartottam, mindezt nyáron a napra se mehettem. Elegem lett. Elmentem a nőgyógyászomhoz, aki megultrahangozott és azt mondta, hogy a vesém pangana, ha fertőzés lenne, de tuti nincs. A fájdalom az a műtét helye, a labor, vagy a mintavétel meg nem volt steril :shock: :shock: :shock: . Az idő őt igazolta.
Most nem azt mondom, hogy ne szedd be, de lehet, hogy nem is vagy "beteg"!

ayse
 
 


Ildi!
Mit mondott az orvos?

ayse
 
 


Sziasztok LÁnyok!

Hát sajnos tényleg elment a baba, ma az uh-n is kiderült (mondjuk nem volt túl sok kétségem). Viszont a jó hír, hogy teljesen spontán volt az egész és nem is kell műszeresen befejezni. Ez is valami.

Gyorsban ennyit és majd jövök.

Davallia

Bár nem tudtam visszaolvasni, de akármi is a bajod gyógyulj meg gyorsan.

Kép
Kép Kép
sildike
 
 


Ildi!
Nagyon sajnálom... :cry: :cry: :cry:

ayse
 
 


Sziasztok!

Egész nap senki... :(

Ildi :) És Te hogy vagy? Tényleg több a semminél ez, a műszeres befejezés még rádobna egy lapáttal az amúgyis pocsék helyzetre.

Tünde :) Hogy vagy? Hétvégén Zita jól összebarátkozott anyukáddal?

Lenyírtam Gergőt ma este, pár perc volt az egész, kicsit nyávogott, de nem volt vészes. Balázs holnapra adott engedélyt...

Van pár képem, valamelyik nap a sétánk alatt csináltam őket, meg este vacsinál:

Kicsi Gergő és naaaagy Kossuth / a feje lemaradt/:
Kép

Úúúúúgy szeretlek!
Kép

Olyan vicces a tesóm
Kép

Mondom!
Kép

Kézcsók, Felség!
Kép

A gyerekeim Sissivel:
Kép


Kis csöppöm a nagy apja mellett:
Kép

Kép

Judit

Kép

Kép
jucc33
Érd
 
 
 
 


Sziasztok LÁnyok!


Na kész most már végképp elegem van. Bazsika megint belázasodott és mindketten elkezdtek iszonyat hurutosan köhögni. Ráaádusl ömlik mindkét fiúból a takony. Doktornéni szerint a virnya utolsó rúgásai, de Bazsinak a láz miatt lehet, hogy csinálnak egy kabort, meg röntgent.

Viszont az tuti, hogy az életemben többet Bükkfürdőre a lábamat nem teszem be. Mondta a doktornénink, hogy nem mi voltunk az egyetlenek akik ott jártunk szilveszterkor és mások is megbetegedtek. Persze lehet, hogy ebben a virusos időben minden fürdő veszélyes lett volna, de akkor is. Laci meg én kettesben voltunk csak a fürdőben és másnap reggel nekem már fájt is a torkom és Laci is taknyos volt. Aztán szépen átragasztottuk a többiekre is. Már anyukám meg apukám is beteg, akik vigyáztak múlt héten a fiúkra.
Ráadásul a barátnőm mesélte, hogy ők is voltak novembreben a kislányukkal és ők is betegen jöttek haza. Szóval azt hiszem Bükkfürdőt, akármilyen szuper is volt hanyagolni fogjuk.
Csak azt nem tudom, hogy hogy lehet, hogy 20 km-re onnana a határ másik oldalán lévő baba fürdőt meg tudják úgy fertőtleníteni, hogy ne legyen semmi baj. Mert onnan még teljesen jól jöttünk haza mindannyian.

Azért, hogy valami jót is írjak:
Ha már így alakult a nyarunk, akkor úgy döntöttünk, hogy csak mi négyesben elmegyünk nyaralni. Foglaltam repülőjegyet meg szállást június végére Barcelonába. Szerintem Bazsika már elég nagy ahhoz, hogy lásson is valamit, az meg igazi meseváros, szerintem nagyon fog nekik tetszeni. Ráadásul sikerült a nagybetűs BEACH-től kb. három utcányira foglalni egy szuper lakást, nagy terasszal (jó mags korlát van), ahol full felszerelt konyha, mosógép, gyerekágy minden van. 10 perc a Rambla, a kikötő, a gótikus negyed stb. Én már háromszor voltam több hétre még jánykoromban, de bárakányhányszor visszamennék. Egyszerűen imádom az egész várost.

Jucc
Srácok nagyon aranyosak szokás szerint.


Davallia
Jobban vagy már?

Ha sikerül még ma kicsinyítenem, akkor dobok fel fényképeket a fiúkról.

Kép
Kép Kép
sildike
 
 


Sziasztok!

Judit, jó kis kultúrprogramos sétátok volt, nagyon jók a képek!
Köszi a kérdést, Zita szerencsére nem fél anyumtól, hozzá egyből odamegy, meg játszanak naygokat. Éppen ma hívott anyu, hogy jöjjön-e most hétvégén is. Én örülnék, de hát azért leinformálom apát, hogy mit szól hozzá, nem akarnám ráerőszakolni.

Prüntyi, a puding mégsem finom rizstejjel. :(

Ildi, de jó nyaralásotok lesz! Mi idén sztem nem megyünk sehova sem, Ákos még pici lesz, esetleg a Balatonra.
Jobban vagy?

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
zitaanyu
 
 


Ildi :) Ez nagyon jól hangzik, jó kis nyaralás lesz! Mi még soha életünkben nem gondoltunk nyaralásilag ennyire előre, lehet, hogy nem ártana... De idén ki tudja, mi lesz, lehet, hogy a házvétel elviszi a nyaralást, de bánja kánya! :)
Sajnálom ezt a betegséget, remélem, Bazsinál nem találnak semmit! Gondolod, hogy a víz a ludas? Végülis tényleg rengeteg betegség van mostanában, lehet, hogy csak volt pár nemtörődöm szülő, aki nem maradt otthon a beteg gyerekével, Ti meg benyaltátok :(

Tünde :) Ez megnyugtató, gondolom. Nálunk is mindig ez van, hogy apjukat meg kell kérdezni, jöhet-e anyám hétvégére :)
Ezeket a szövegeket Ter írod a vonalzódra, vagy magától változik?

Judit

Kép

Kép
jucc33
Érd
 
 
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: