Új privát üzeneted érkezett!

Sis :) Szerintem nyugodtan Columboskodhatsz, nekem eszembe sem jutna ilyesmit lesni egy képen...

Apa akkor ölne meg, ha olyat csinálnék, amilyet a csaj vele...

Nem értek a veterán kocsikhoz, de a Merciket alapból nem szeretem. De azért ne utálj!

A tali-ötlet tetszik, a jövő héten még vagyunk is. Ha nem esik egybe vele a fogorvos, és Balázst is el tudom helyezni, akkor benne vagyunk, csak gőzöm sincs, hogy jutok el Hozzátok. De ez már részletkérdés.

Képzeljétek, milyen hülye vagyok! Már egy ideje szenvedek a könyökömmel, nemtom, mi van vele, de egyre jobban fáj, be sem tudom hajlítani, ki sem tudom nyújtani, és kicsit dagadt is. Ma vettem egy kencét rá, hátha. Bekentem az előbb, és most nem a könyékfájástól őrjöngök, hanem az égető érzéstől. Mintha meggyújtották volna. Persze utólag olvastam el, hogy vékonyan kenjem be, és hogy a chili paprika egyik összetevője okozhat kellemetlenségeket... Remélem, meg nem halok, és talán el is múlik, mert én ma korán akarok aludni! Vizesborogatást tettem rá, de így is ég.

Na, jóéjt!

Judit

Kép

Kép
jucc33
Érd
 
 
 
 


Jucc :D

Nem utállak, mindenki másképp csinálja :P

Megölés így már jogos :twisted:

Talira gyertek, simán eljuttok hozzánk Böskefalváról, kimegyünk elétek a Hévig!

Könyökömmel ugyanez a probléma, és mindig elfelejtem megkérdezni a gyogyószertárban, hogy a Traumeel jó-e szoptatósoknak :(
De majd holnap :P
Után... Mert holnap Sildiék :D

Sisotris&Máté

Kép
sisotris
 
 


De jó lenne, ha sokan el tudnátok jönni Sishez, és persze ha mi is tutira ott lennénk!

Sis
, de jó ez a Mátéfotó a profilodban!
Vendég
 

 
 

Sis,
Jaj, szegény Máté! Hát, sajna tényleg képtelenség minden ilyen balesetet kivédeni. :(
Nagyon édes lehet, ahogy kedveskedik a kölesgolyóval! :)

Hát ez az, én is azt gondoltam, hogy az új jelszavamat már tuti nem lehet kitalálni. Ehhez képest most kértem meg új babanetes jelszót, mivel érdekes módon már ide sem tudtam az előbb belépni. Hmmm, ez van. :roll:

Sildike,
Édes ez a Bazsiszáj! :)

Visszapillantó tükör, kiskutyus, nemalvás :( :( :(

Kép
Bab és Tofi
bab
 
 


Sis,
Mennyire laktok messze a HÉV-től?

Kép
Bab és Tofi
bab
 
 


Bab,
kb 15 perc séta.

Jönnétek? :roll:

Sisotris&Máté

Kép
sisotris
 
 


Na, mivel hivatalosan már alszom, gyorsan el is köszönök:

Jó éjszakát mindenkinek!

Sisotris&Máté

Kép
sisotris
 
 


Sis,
Igen, szívesen! :D

Kép
Bab és Tofi
bab
 
 


halihó :)

tegnap este Eszti fürcsi után aludt fél órát 8-ig, aztán 10-ig felváltva ringattuk apával, amikoris beletörődtünk, hogy ez a csaj nem akar aludni. hajnali fél3-ig ropta. de a szó szoros értelmében, nagyon túlpörgött, visítozott, hangoskodott, ugrándozott, stb. édes volt, de hulla fárasztó. reggel fél9-re meg megint jöttek anyósék (tegnap is itt voltak), mi meg alig bírtunk kimászni az ágyból.
mire elmentek anyósék, apának eszébe jutott, hogy estére vendégeket hívott.... közben még kozmetikusnál is voltam. hát nekünk így telt a mai napunk :)

holnap is zsúfi nap lesz, barátnőzés, aztán fodrász, aztán nagy pakolás, mert mi is csütörtökön megyünk! :)

Ayse, sztem, ha mi megyünk kapolcsra az vasárnap lesz, mert szombathelyről aznap megyünk át siófokra. úgy gondoltam, hogy a délelőtti és a délutáni alvás alatt utaznánk, közben kapolcs. de apának még nem szóltam róla.

mi tavaly nyáron is voltunk kapolcson is és a szigeten is. mondjuk estére jól elfáradtam, az emil rulez koncertet a sátor előtt töltöttem pár előttem hagyott sörös pohár társaságában, az nem volt jó.

Tünde! Zita egyre csinosabb, tényleg mennyit nyúlt, nagyon látszik!

Sis! de aranyos Máté!! hát én el fogok olvadni, ha nekem ezt csinálja Eszti :) sajnos mi is elharaptuk tegnap a felső ajkunkat :( nem is látttam sokáig, hogy honnan vérzik. apa azt hitte bepánikoltam, pedig most tényleg nem (be szoktam ismerni, mert hajlamos vagyok rá), csak úgy összeszorul a szívem, amikor ilyen keservesen sír, annyira akarok segíteni... szerencsére reggelre nyoma sem volt, kaptunk is volna anyóstól...

jó talizást nektek a jövő héten, é jó strandolást holnap!! mindenki, aki most megy nyaralni, érezzétek jól magatokat!!!

KépKép
KépKép
and
 
 


Sziasztok Lányok!

Davalia

Pandának nagyon sok boldog névnapot kívánunk.



Tünde

Ti mikor jönnétek Sisékhez? Mi nagynon-nagyon szívesen taliznánk, de pénteken utazunk és át kell szerveznem a programot (fodrász, biztosítások, pakolás, kozmetikus, pedíkűrös stb.). Ezért lenne jó tudni, hogy melyik nap lenne. Nekünk a hétfő lenne a legjobb, ha már itt vagytok. Esetleg még a kedd, mert max. itthagyom a takarítónőt egyedül vasalni, meg rendet csinálni. Lehet jobban is haladna. :lol: :lol: De még tudok variálni.


Bab

Ez a jelszó mizéria érdekes. Múltkor Manka is írta, hogy küldött neki a rendszer üzit, hogy valóban cserélni akarja-e a jelszavát.
Ti a XIII. kerületben laktok ugye? Ha tudunk menni Sisékhez, akkor szívesen elviszünk Titeket is.

And

Most már mond anyósnak, hogy hagyjon Titeket élni.
:lol: :lol: :twisted: :twisted:
Ha addig már nem írnék, akkor jó nyaralást Nektek.

Kép
Kép Kép
sildike
 
 


Lányok!

Most teregetés közben villant az agyamba, hogy augusztusban dupla családi pótlékot kapunk. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

És mivel ezt előre adják, ezért már a júliusi gyedhez lesz hozzácsapva. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Éljen, éljen, éljen. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép Kép
sildike
 
 


Sziasztok!

Sildike! Az az igazság, hogy gőzöm sincs,mikor mennénk, mert apa megy külfüldre pár napra, de még nem tudja, melyik napokon, és mi is akkor mennénk.
De most azon filózok, hogy lehet, elhalasztjuk a nyaralást Sisnél, mert jövő hétvégén megyünk anyóshoz, és onnan nyaralni a Balatonra, és lehet, Zita besokallna ha nagyon sűrű a nem otthon-alvós program.
Szóval Sis, asszem ez lesz, ugye nincs harag? Elhalasztod a minitalit vagy csinálsz kettőt? :oops: :roll: :shock: :?
Vendég
 


Sziasztok Lányok!!! :)

Gyors bekukk, csak már pakolok, készülődöm ezerrel! :) Ma este indulunk Olaszországba nyaralni.
Visszaolvasni sem volt időm, mert a hajnalt vasalással telt. :(

Davallia,
Pandának BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNUNK!!!

A strandon talizóknak jó strandolást, utána jó bulizást!

A szintén nyarani indulóknak kellemes pihenést!

Pusszantás mindenkinek!
Benianyu

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Sildike!
Én úgy tudom, hogy mióta megemelték a csp-t, azóta nem jár a dupla, augusztus hónapban.
http://www.hetivalasz.hu/showcontent.php?chid=11425
angella0923
 
 


Szia Cipó! De rég hallottam Rólatok, jól vagytok? Megnéztem ám, hogy ez a hollywoodi név Téged takar. Emike? Mi mindenre tanítják a nagytesók?
Azért vmi jobb hírrel is jöhettél volna... :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Jucc, ari vagy, nem tűntem el (nagyon), cak én is készülődök, mert holnap indulunk nyaralni!

Képzeld először Őrire megyünk 4 napra!
Aztán Vonyarcvashegyre 8 napra, úgyhogy And nem tom, melyik vasárnapról írtál, mi az augusztus 6-iain leszünk/lehetünk ott. Meg azon a héten bármelyik nap! Állítólag jön akkor egy kis hidegfront is, úgyhogy tuti, hogy többször felmegyünk.

Én tegnap éjszakába nyúlóan vasaltam, de még ma is van egy kicsi és még a hálózsákot is meg kell varrnom, meg összepakolni.
Nem tudom, mostanában nem vagyok olyan hatékony, mint régebben, akkor csak ránéztem és már kész is volt, mostmeg...
Igaz, tegnap Andris is extra nyűgös volt, aztán kapott chamomillát és jobb lett, már négyfogú rém, de lassan ötfogú lesz. Meg persze arra is figyelek, hogy Lili is kapjon egy kis extra időt minden nap, így aztán lassan haladok. A férjem szerint heroikus küzdelmet folytatok a ruhákkal. Tegnap megfogadtam, hogyha visszamegyek dolgozni, tuti, hogy lesz bejárónőm és a vasalás lesz az első számú feladata. Na jó, nem panaszkodom tovább, túl jó a dolgom! :D

Jucc!
Úgy örülök, hogy visszajöttél!!!
Már azt hittem, haragszol rám, azért nem válaszolt, és nagy kő esett le a szívemről, amikor láttam, hogy írtál.
Gratulálok Gergőnek a fogacskához és a mászáshoz!!!
Továbbra is nagyon hasonlír Rád, nagyon szép kisfiú!
Andris ugyanezt műveli a kajálásnál és utána még jól a hajacskájába is dörgöli az egészet. Úgyhogy mostanában egy szál pelusban etetem. Nekem meg szkafanderbe kellene bújnom.

Bab!

Tofinak nagyon boldog névnapot kívánok!!!

Davallia!

PAndának szintén nagyon boldog névnapot kívánok!!!



Tünde!
Tényleg nagyon aranyos Zita és jól megnőtt!!!
Akkor ezért ilyen kis kiegyensúlyozott, mert mérleg!
Imádom a mérleg jegyet, apukám, férjem, fiam mérleg!

Sis!
Máté napszemüvegben :D :D
Olyan aranyos lehet, ahogy jószívű!!!
Andris a kezecskéjét (babaszendvics :lol: ) szokta megosztani velem).
Nagyon szívesen mennék a minitalidra, kivéve ez és a jövő hét!

Sildike!
Bazsiszáj :lol:

Benianyu!
Nektek is jó nyaralást kívánok!!!

Talisoknak jó talizást!

Na egy nap nem írok, aztán ilyen szófosásom lett. Mondjuk elég nehezen viselem a beszédmegvonást, ami a szakmám alapfeladata, mármint a duma. Íme egy újabb elmélet arra, hogy mért jó a topikolás. Bár ez a másikban volt téma, de úgyis mindenki olvassa mindakettőt.

Ja, és ki kell ábrándítsak mindenkit, Killer Andris nem létezik, csak Tündér Andris!
Ha nagyon erőlködik, akkor megszorítja az ellenséget, mondjuk a terítőt, és beremeg a feje, annyira. De a tekintete akkor is angyali (apja fia).

ayse
 
 


Ayse, ha még emlékszel, légyszi áruld el azt a "csak ránéztem és már kész is volt" technikát, hátha nekem menne. :lol: :lol: Próbáltam elképzleni Andrist, ahogy szorongatja a terítőt remegő fejjel és angyali tekintettel.. és mindjárt a rémálmod jutott eszembe, hogy vmi pszichózisa lesz Andrisnak? Angyalbőrbe bújt ördögfióka???? De ez csak vicc volt, nehogy elkezdj ezen agyalni!!!!! :oops: :lol: :lol: :lol:

Davallia, Pandának boldog névnapot kívánunk!

Kép

(Én milyen igazságos vagyok, mindenkinek ezt az ajándékosztó macit teszem fel. :wink: )

Zita nevében köszönjük, bezsebeltük a dicséreteket! Nagyon kiscsaj ám, már tökélyre fejlesztette a popórázást, nyafizást, és csak apának tud olyan átéléssel hízelegni, hogy még a szemét is becsukja közben. :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Bab
Tofinak boldog névnapot kívánunk utólag!
Jelszó :?: :?

Jucc
A Te anyósod sem semmi..
Az autóbérlést gondolom saját zsebből kell finanszírozni?
Jó nagy bosszúság.
Nagyon nagy lett Gergő. És tök ügyes, hogy mászik!

Talizóknak kellemes talit mára! Mi sajnos bokros tennivalóim miatt ismét lemaradunk.
Sis
Akkor most lesz tali? És hol laktok? És nagyon aranyos lehet a kis osztogató Máté:) És TTündéék hárman mentek volna ám!! :P

Marci tegnap reggel elkezdett mászni. És gyorsan abba is hagyta...
Így sajnos holnap a gyógytorna réme még mindig fenyeget minket..

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Juci!

Marcinak óriási gratula!

Tünde!
Szerintem azért tűnik úgy nekem, hogy csak ránéztem és készen is volt, mert elkezdtem az elején és befejeztem a végén és nem kellett 620szor félbeszakítani közben. Ettől különben megőrülök.
Aztán, amikor kész vagyok, megjutalmazom magam egy kis nettel!
Szörnyű!

ayse
 
 


Juci, ne aggódj, hogy nem mászik Marci! Zita pont ezt csinálta: bemutatta, hogy tud mászni, aztán két napig nem csinálta, na, azóta meg sem áll. De emlékszem, a forgással is így volt anno.
Vendég
 


Sziasztok!

Életben maradtam, és el is múlt az égő érzés a könyökömről, de az tuti, hogy ezt a krémet nem kenem rá többet...

Ayse :) Hogy tudnék én Rád haragudni, és miért??? Azért nem válaszoltam az SMS-re mert előtte ki akartam próbálni, hogy tudok-e már netezni, és mivel sikerült, inkább itt írtam.
De kár, hogy nem egyszerre megyünk Őribe! Én örültem volna legalábbis egy rögtönzött talinak ott... De mi csak jövő szombattól leszünk ott egy hétig :(

Amúgy nagyon jó nyaralást Nektek, jó időt, jó dödölle-evést, és sok-sok pihenést! Ja, és ha Őriben látsz egy szőke csajt, aki kicsit hasonlít rám, és körülötte három gyerek rosszalkodik / akik sokszor úgy néznek ki, mint a lelencek/, akkor az a tesóm lesz :)

Az ezerszer megszakított dolgoktól én is megőrülök, szerintem ez az egyik legnehezebb a gyereknevelésben...

Juci :) Marci-mászáshoz gratula, menni fog ez!!!
Autóbérlést elvileg utólag kifizettetjük a biztosítóval, a biztosítós pasi legalábbis azt mondta, hogy menni fog.

Sis :) Na, akkor mi legyen a talival?

Ugye a mai taliról lesznek képek? Biztos nagyon jó a strandolás, én meggyulladok itthon. Nem tudom, a kismamik ezt hogy bírják, de ha tavaly ilyen hőség lett volna, én tuti, hogy egész nap csak heverésztem volna. Most is ezt tenném legszívesebben, alig bírom rávenni magam, hogy megmozduljak, közben meg gyűlik a kosz, a rendetlenség és a vasalnivaló :(

Szép napot!
Judit

Kép

Kép
jucc33
Érd
 
 
 
 


Sziasztok.

Csak egy gyors bekukk.

Bab.
Utólag is boldog névnapot kivánok Tofinak!

Davallia.
Drága Pandácskának is boldog névnapot kivánunk!

Melinek is van ma névnapja,mert a második neve Panna! :)

Lányok!
Azt szeretném kérdezni tőletek,hogy ugye lassan ezek a kis manócskák 1ÉVESEK!!!!! lesznek és mit fogtok nekik venni??
Várom az ajándékötleteket!

Puszi.

ancsi26
 
 


Mielőtt elfelejtem:

Pandának boldog névnapot kívánunk!

És ezek szerint Melinek is! :) Ancsi, Neked nem ma van a névnapod, mert akkor neked is minden jót!

Első szülinapra ajándék? Hát, Gergőnél nem visszük túlzásba, asszem. Egyszerűen nem férünk a játékoktól, ő meg úgysem veszi észre, hogy szülinapja van. Persze apróságot kap, és meg is ünnepeljük, ennyi. Balázs annak idején egy játszósátrat kapott 200 kislabdával, azt most Gergő is imádja, ez jó ötlet lehet, nem?

J.

Kép

Kép
jucc33
Érd
 
 
 
 


Ancsi, én se gondoltam, hogy vmi nagy ajándékot kapna Zita. Tortája biztos lesz, de az egyáltalán nem biztos, hogy Ő is eszik belőle.

Judit, én is nagyon örülök, hogy tavaly nem volt ilyen hőség, nem tudom, mit csináltam volna, de azt a pár napot is utáltam.
Vendég
 


http://www.hoxa.hu/?p1=cikk&p2=230

Minden Heti válaszos hírrel ellentétben idén is lesz dupla családi pótlék.

Kép
Kép Kép
sildike
 
 


Sziasztok!!


Én a nyáriaktól vagyok 3 gyerköccel most beszéltem az államkincstárral !!!


Nincs dupla családi :( :( :( :( :( :( :twisted:


Rita

rita77
 
 


Sziasztok!

A pakolással elég vacakul állok, sajnos amíg Andris aludt, elcsábultam és Merle mestert olvastam. :D volt, de most már :(

Andris szülinapjára egy ugráló lovat fog kapni. Ez úgy néz ki, mintha lufi lenne, de erős gumiból van, rá lehet pattanni a hátára és ugrálni rajta. Lili anno bébitaxit kapott. A tortájából ő se evett, Andris se fog!

Mindenkinek kellemes napokat kívánok!

ayse
 
 


Ayse, jó utat Nektek, és nagyon-nagyon jó nyaralást kívánok!
Remélem Lili talál magának szép ékszert Kapolcson, és Andris is élvezni fogja a szünidőt! Na és persze Ti is Apával!
Vendég
 


Sziasztok!

Tali király volt, köszönjük, lányok-fiúk!!! :)

Nálunk pedig természetesen meg lesz tartva, méghozzá kettő, egy a jövő héten, egy pedig, amikor Tündéék is jönnek majd (HÁRMAN) :D:D:D

Részleteket megbeszéljük, nemsoká jövök bővebben is, most megyek, és elaltatom Mátét :)

Pusztok!

Sisotris&Máté

Kép
sisotris
 
 


Sziasztok!

Davallia,
Sok boldog névnapot kívánunk Pandának!

Ancsi,
Melikének is boldog második név-névnapot!
Egyelőre még fogalmam sincs, mi lesz a szülinapi ajándék. Nagy dolgot mi sem tervezünk venni, jelenleg a játékok kötik le a legkevésbé Tofit. Tortából ő sem kap (majd hallgathatom a családtól, milyen gonosz vagyok, hogy még azt sem adok szegény gyereknek), majd készítek külön valami neki való finomságot.

Sildike,
Igen, XIII. kerületben lakunk. Köszi szépen, élnék a felkínált lehetőséggel, amennyiben lesz tali, bár úgy tűnik, mindenki nyaralni készül (már én is úgy készülnék).
Kérünk szépen talis képeket!

Ayse,
Nagyon kellemes nyaralást kívánunk Nektek! Érezzétek jól magatokat! :)

Juci,
Gratulálunk a mászáshoz! Ez nagyon jó hír! Tofi is minden új mozgásformára rápihent egy kicsit, nincs ezzel semmi baj! :)

Kép
Bab és Tofi
bab
 
 


Csajok, úgy tűnik felvettek a Corvinus Egyetem igazgatásszervezői főiskolai karának másoddiplomás képzésére! :D Már csak azt nem tudom, Tofi mellett, hogy fogom elvégezni. :shock: :roll: :shock: De valahogy csak lesz! Remélem, nem szüntetik meg a kismamák szülési szabi alatti ingyenes tanulási lehetőségét a közeljövőben.

Kép
Bab és Tofi
bab
 
 


Bab, gratulálok!!!!
Vendég
 


Tünde!
Örülök, hogy még emlékszel ránk! A nicknév azért változott, mert nem bírtam el a Babanettel, amikor új arculata lett, így kénytelen voltam váltani. Azóta, hogy innen "leléptem", már csak a helyi (bajai) topikba írogatunk, csak sajna kevesen vagyunk, meg mostanában mindenki nyaral. Azóta is olvaslak titeket, hiszen érdekel, hogy fejlődnek a babák, és a képeket is nagyon szeretjük Emmával együtt nézni.
Emmát minden "okosságra" megtanítják a tesók, megy velük sétálni, viszik magukkal az udvarra játszani, a minap az egyik szomszéd kislány azt mondta, hogy Emma az utca hugija. Aki kapja marja alapon, valaki állandóan kényezteti.
Üdv.
angella0923
 
 


Angella, de jó Neked, vagyis nem tudom... :lol: :lol:
Szépséges Emma utcakölyök lesz? Dobsz róla egy képet?
Vendég
 


Tünde!
Jól látod a helyzetet, amikor játszanak vele addig oké, de képzelheted mi van akkor, amikor a tesók táboroznak, vagy amikor múlt héten a Balcsin nyaraltak Anyumékkal. Nem találta a helyét, nyafizott, ha kiléptem a látókörből, máris nyüszi, jön utánam, és kapaszkodik a lábamba, hát szóval ebből a szempontból kicsit nehéz.
Képet pedig küldök majd, megígérem, de átmenetileg egy ócska gépünk van, a másik "elszállt", a képekkel együtt, nagyon szomorúak vagyunk, mivel a képek még nem lettek kiírva, így Emma születésétől kezdve 10 hós koráig az összes eltűnt. :cry:
Pá!
angella0923
 
 


Ffúúú, ez gáz, nem lehet visszavarázsolni valaki profival? Mi mentünk, de kb fél éves koráig van elmentve...
Vendég
 


Tünde,
Köszi! :)

Angella,
Szerintem érdeklődjetek szakembernél, mert léteznek adatmentő programok, tehát elvileg van mód visszaállítani a képeket! Mi is hasonló problémával küszködünk, elszállt minden létező fájlunk, de szerencsére a képeket rendszeresen mentettük lemezre, így abból semmi nem hiányzik.

Kép
Bab és Tofi
bab
 
 


Na akkor először is:

Minden Pannának Nagyon Boldog Névnapot Kívánunk! :)

And,
Máté szája még most is lila :( Olyan szar ez, az ember magát okolja, de hát tényleg nem lehetünk mindig a hátuk mögött!
Neked nincs kedved talizni nálunk jövő héten? Ja, most olvasom, hogy holnap mentek :D Akkor kellemes pihenést, a következő talira meg várunk ám titeket is! :)

Tünde,
természetes, semmi gáz! Elsők a babók, utána bármi vagy bárki más!
Tök jó, hogy Zita ilyen doromboló kiscica lett :) Félve kérdem: lehet rá hajtani? :P:P:P

Davallia,
a kocsmázásról soha nem kell leszokni! Életed végéig jöhetsz :wink:

Benianyu,
lélekben jó utazást kívánunk! :)

Angella,
üdv itt :) Családi pótlék :(
Emmának milyen jó dolga van :)
Képek :( Szerintem is kérdezzetek rá valahol, mert elszállt vinyóról is lehet adatot bányászni, ha nem nagyon nagy a gáz! Mindenképp érdemes szerintem! :)

Ayse,
jó pihenést-bulizást nektek is! :)
Lesz még tali nálunk, majd ha visszajöttök, és Tünde is ráér! Vagy akkor is, ha nem :wink: :D:D:D
Tündér Andris :) Aranyos lehet :D
UgráLÓ jó ötlet!

Juci,
lesz tali, Dunaharasztin, a jövő héten, aztán meg valamikor utána is majd. Jóvanmá, a láthatatlan picurt nem számoltam véletlenül :D
MászóMarcinak gratulálunk! Ne aggódj, szerintem biztos rákap a fílingre nemsokára!

Jucc,
tali részleteket lásd lejjebb. Meg fentebb :D
Hőséggel én is így vagyok, azt csinálom meg, ami feltétlen szükséges ahhoz, hogy ne lepjenek el a legyek meg a muslincák, na meg a por, de szívesebben fekszem Máté mellé a jó hűvös parkettára játszani, meg összenyálazódni :D

Ancsi,
nekem sincs ötletem, torta bizti lesz, meg valami játék, vagy ruha, de nem tudom, mennyire értékelik ők ebben a korban az ilyesmit. Nagy felhajtást nem fogunk rendezni, szűk család, azt kész :)

Sildike,
családi pótlék :)

Rita,
családi pótlék :(
Most már csak kapkodom a fejem, azt ha lesz, örülök, ha nem, nem :D:D:D

Bab,
gratulálunk a felvételhez!!! Csak összejön, Tofi szerintem édeskedves babuci, aki hagyja majd okosodni az anyukáját :)

A mai napról:
Ildiékkel Dagályban dagonyáztunk, bár Máténak nagyon mehetnéke volt, és birodalmi lépegetőt játszottunk majdnem végig. Két fürdés között Ildiék elmentek lángosért a két nagyfiúval, én meg ott maradtam a három kicsivel :D Hogy könnyebb dolgom legyen, elővarázsoltam egy pohárnyi kölesgolyót, azt osztogattam, meg énekeltem, tapsoltam nekik. Leonka nagyon ügyesen tapsolt velem, aztán elkezdte Máténak adni a kölesgolyókat, majd jött egy hapsi, aki naivan megkérdezte, hogy: jéééé, hármasikrek??
Én meg mondtam neki, hogy: ahapersze, az kéne még :D:D:D Főleg egyedül!! :D:D

Ildiékhez hazafele mind az öt fiú kidőlt, Máté kivételével, akinek megint elég volt fél óra, aludtak is tovább, mi meg ittunk nagyon faja tejeskávét, meg dumáltunk csomót :)
Máténak nem ízlett Ildi csudajó töltöttpaprikája, aztán kiderült, hogy más sem :) Délután viszont evett az istenek kertjéből származó őszibarackot, aztán majd megfulladt tőle szegénykém, de jött apa, mint felmentő sereg, és jól megvígasztalta :)

Nagyon élveztem a banzájt, bár több időt töltöttem a padlón a gyerekekkel játszva, mint a kanapén Ildivel és Barbival, de hát nem mindennap adatik meg az embernek, hogy ilyen társasága legyen :)

Szem előtt tartva, hogy Ildinek és Barbinak a jövő heti tali szempontjából hétfő vagy kedd lenne jó, ki jönne még hozzánk, Dunaharaszti Citybe??

Bab, Jucc, Juci, Ildi, Barbi? Többiek?

Sisotris&Máté

Kép
sisotris
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk tegnap este a telekről, nagyon jó volt, sokkal jobb, mint itt a városban aszalódni. :)
A hétvége szuper volt, vasárnap barinőmék jöttek a két gyerekükkel (3,5 és 1,5 évesek), este későn mentek csak haza. A nagylány és Nolcsi mindent együtt csináltak, együtt pancsiztak, együtt napoztak a türcsiken, együtt olvastak mesekönyvet, sőt titokban, fent a galérián egymást bekenték tetőtől talpig testápolóval. :lol: csuda édesek voltak.

Ma Ildiéknél nem készült kép, én a gépet itthon hagytam :(
De szuper volt, mi este 9-re értünk haza, mert még beugrottunk a triumpf (szerintem nem így kell írni, de értitek remélem :lol: ) outletbe, ahol vettem egy bikinit, meg kicsit nézelődtünk a bay-way-ben is....... :lol: :lol:
Fiúk jól bírták, a pancsizás is tetszett nekik, Leonka még a töltött paprikából is evett. :lol:

Sis!
nekünk a kedd lenne csak jó tali szempontából, hétfőn fodrászhoz megyek!

Bab!
Tofinak utólag is Boldog Névnapot kívánok!
Felvételi :D

Ayse, Benianyu, And és akik még mennek utazni!
Jó nyaralást! :)

Davallia, Ancsi!
Pandának, Melinek is Boldog Névnapot!

Juci!
Marcinak nagy-nagy gratula a mászáshoz!

Ancsi!
Nolcsi tavaly lábbal hajtós motort kapott, meg autókat. Nagy kocsimániás a lelkem. :lol: Ja meg persze könyvet, mert azokat is nagyon szereti.
Torta gyümölcsös túrótorta volt, olyan, amiből ő is ehetett.

Na megyek, mert Gabinak megint kell a gép. :(

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Lányok, ezt szerintem érdemes megnézni / fogszuvasodásról, anyatejről, cumisüvegről, fluorpótlásról van benne szó, én közben jókat röhögtem is, de amúgy tanulságos/:

http://www.nlc.hu/forumkifejt.php?bw=&f ... e=1&step=2

Bab :D Nagy gratula a felvételihez! Valahogy mindenki megoldja a nehézségeket, én mondjuk nem tudom magamról elképzelni, hogy sikerülne... Épp az előbb néztem meg a tesómnak is a felvit, és őt is felvették. Na ezt sem tudom elképzelni, hogy a három kölök mellett hogy oldja meg.

Sis :) hármasikrek :lol: Örülök, hogy jó volt a tali, gondoltam Rátok! Képeket sajnálom. Jövő heti talit nemtom még, fogorvos mondjuk szerdán lesz, az nem gond, de elég sok az elintéznivaló a nyaralásig / a hétvégén utazunk!!!/, és Balázs sem akar velem jönni, így erre is megoldás kéne... / Apa nyaralás előtt még keményebben melózik, nem is látjuk, nemhogy gyerekre vigyázna :( /

Nyaralóknak jó utat, jó nyaralást!!!! Hiányozni fogtok ám!

Judit

Kép

Kép
jucc33
Érd
 
 
 
 


Sziasztok Lányok!

Csak gyorsan írok, mert pakolok. Tegnap eltűnt a telóm és gondoltam itt a jó apropó, hogy átforgassam a kérót és mindent elrakjak, ami nincs a helyén.

Tali szuper volt, a gyerekek nagyot pancsiztak. Én jól megégtem, pedig április óta a napon vagyok.

Majd este még jövök bővebben, de ha nincs meg a telóm, akkor be kell szaladnm a pannonba kérni egy másik kártyát.

Kép
Kép Kép
sildike
 
 


Sziasztok!

Hű, de nagy a csönd...

Sis :) Megtudtad, hogy szopi mellett jó-e a könyök-gyógyír? Ez gyógyszer, vagy kence? Receptes, vagy nélküli?

Annyira melegem van, hogy az már tűrhetetlen :(

Judit

Kép

Kép
jucc33
Érd
 
 
 
 


Sziasztok Lányok!

Mindenki nyaral, strandol stb.?

Én még mindig a telefonomat keresem. Tiszta Bermuda háromszögnek érzem a lakást. Basszus hogy tudnak a gyerekek így elpakolni valamit? Ráadásul persze le is merült a cucc, úgyhogy felhívni sem tudom.
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Kép
Kép Kép
sildike
 
 


Látszik, hogy nálunk itt van az unokahugom, aki imádja a fiúkat és viszont. Így én tudok a neten bogarászni. Ezt találtam, ami szerintem elég jó kis oldal:

http://www.partedli.hu/mondokak.htm

Kép
Kép Kép
sildike
 
 


Sildike :) Megy az ezer drukk, hogy meglegyen a telcsi!!!

Lányok! Szombaton van kedve valakinek a Szigeten sétálni a LLL-val a szoptatásért? Próbálok valami programot kitalálni magunknak, mert Apa elmegy vitorlázni a hétvégére, és én kiszabadulnék már a lakásból... / mondhatom, marha pipa vagyok apjukra, hogy ezt kitalálta, én már annyira mennék tópartra, de így hogy a francba?/

J.

Kép

Kép
jucc33
Érd
 
 
 
 


Hali!

Itthon vagyunk,hazajöttünk Erdélyből. Nagyon jó volt, csak elrohant az idő.

Jól le vaygyok maradva a dolgokról, látom sokan itt vagytk a régi csapatból.
Teszek fel ide is képeket, csak 1 kezesen kicsitnehéz, mert Kincső az ölemben é szopik.

Kép Kép Kép Kép Kép

Kriszta és Kincső
bkrisztina
 
 


Davallia!

Pannának boldog névanapot! Kép

Kriszta és Kincső
bkrisztina
 
 


Davallia!

Ezt a gyönyörű napraforgómezős képet szántam Pandának, csak picit bebelógott a villanyoszlop.

Kriszta és Kincső
bkrisztina
 
 


Sziasztok!

Olyan jó napom volt ma Lányok!
Voltunk ma kettő gyógytornán is. Egy jókaison fél egykor és egy dévény annáson háromkor. Marci azóta nem mászott egyébként, de köszönjük a gratulációkat!
A tornán bezzeg a kis rafkósom mászással indított minkettő helyen!
Nem is nyúltak hozzá egyik helyen sem. Azt mondták fog ez menni, tök jó.Így hála Istennek ma nem sírtunk :lol:
Most azt csinálja, hogy mászásból indít aztán pár "lépés" után kúszásba veti magát :lol: Szóval most nagyon boldog vagyok!


Barbi
Kiváncsi vagyok hogy fog tetszeni a fodrász? :P

Kriszta
Kincső milyen hatalmas lett!Nagyon édes a lokniajival! Kinek a tortája volt?

Sildike
Mobilod megtaláltad?

Jucc
Apa elviszi gondolom a kocsit is? Én a helyedben legalább azt magamnál tartanám :wink:

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Juci!

Kincső tortája volt, hétfőn volt a névnapja.
Igen jól megnőtt. 79cm 9100gramm.

Képzeljétek, kapaszkodik belénk, maj ellöki magát és pár mp-ig egyedül áll. Olyan tündér. :D

Jó meleg volt ma is, hol van az amit ígértek nyár elején, hogy 2 hétig lesz meleg? Megint ügyesek voltak.

No nemsokára kezdődik a házfelújítás, várom, hogy mihamarabb meglegyen, mert aug. 31-ig innen költöznünk kell.

Kriszta és Kincső
bkrisztina
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: