Új privát üzeneted érkezett!

Köszönöm, köszönöm :lol: :lol: :lol:

Bea és Annababa
Kép
bea80
 
 


Miraemma!Nagyon jól esett!

Bea és Annababa
Kép
bea80
 
 


Bea: boldog szülinapot!!!

Anita, Angi: jó, hogy Ti is itt vagytok!

Csibb: minek kellett a hideg kiskanál?? biztos kiszívta az agyam a nap :lol:

Mira: Nekem Dorina kb. 1 éves koráig nem aludta át az éjszakát. Mi úgy oldottuk meg, hogy fürdés előtt szopizott, majd apával ment fürödni és ő fektette le. Persze ezt most nem lehet alkalmazni, még túl picik

Én akárhányszor ébred Bettina mindig cicit adok neki, mert nekem ez kényelmesebb, mint egyéb dolgok és hamar visszaalszik tőle. Van hogy otthagyom magam mellett és akkor én is hamar visszaalszom. :D

Kincs: Bettina 5 és fél hónapos, Dorina 2,5 éves, Patrícia 11 éves.

Most ennyi telt tőlem, puszi Mindenkinek!!

És természetesen gyönyörűek a babák!!! :P

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 

 
 

Bea
max250KB méretű képet lehet felteni és 600x600pixelt.
A te képed milyen méretű? (jobb egér gomb --tulajdonságok pl.így tudod megnézni)

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Sziasztok! Csak egy villám jelentkezés,mert Lini megint beteg.. Sad Nem kap levegőt, folyik az orra, de nincs orrszívó-porszívónk, én félek használni, csak olyan kézi kispumpás van. Azzal próbálom tisztítani . Sajna nyűgi is, éjjel kevesebb,mint óránként ébred.

És szombaton indulunk a Balcsira 2 hétre, a gyerekorvos nyaral, úgyhog ymost vadászok vmi normális gyerekorvost akiben megbízhatok és nem járok úgy,mint a múltkorival...aki mindenre csak találgatott,hogy mi baja lehet a gyereknek,aztán meg kiderül,hogy felnőtt orvos, és még a gyerek szájába sem tudott belenézni...

Majd még jelentkezem
:cry:
lane
 
 


Tünde
a fém kiskanál hideg, és azt szopogatta, rágcsálta, ami hűtötte kicsit az ínyét.

Lane
Kitartás, és jobbulást Lininek! Remélem, meggyógyul, mire elutaztok!

Fanni megint majdnem átaludta az éjszakát, 5-kor kelt, szopizott, és rögtön aludt tovább negyed 8-ig. Ebben ki is egyeznék! :D
Tegnap voltunk Barátnőmnél, ahol 9 hónapos fiú van (Kisnyúl), pancsiztak, meg főttek a melegben, Kisnyúl anyuka jól meglebegtette Fannit, volt nagy repülés, torna, lógás fejjel lefelé, szerinte mi szülők ezt aggódva néztük, de Fanni nagyon élvezte, nagyokat kacagott közben!
Nagyon jó, mert kezdenek összehangolódni, pár hónapja még Fanni nem bírta a hangoskodást, és kiborult néha, de mostmár megedződött, és Kisnyúl is bújósabb nyuszi lett, és úgy néz ki, jól megvannak együtt. Persze azért még mindig kiképzőtábor ez Fanninak, de próbálunk keményedni! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Sziasztok!!!

Egész hétvégén mentünk, nagyon jól éreztük magunkat, jó volt kicsit elszabadulni. Még nem olvastam vissza, majd csak este tudok, mert most megint megyünk egy kört! :lol:

Mindenkinek szép, hűsölős napot!!!

Kincs és Csongor
KépKép
kincs
 
 


Köszönöm a jókívánságokat! Volt itt egy dokinéni, valami bakteriális fertőzésre gyanakszik. Sterimar orrcsepp+orrszívóporszívó+antibiotikumos szemcsepp...

[i]Ezeket mondta... No megyek is, elmegyünk megvenni a motyókat.
JA! Meg hogy az útra ne vigyek nyílván kúpot mert tönkre megy,de már kaphatja a Nurofen kanalas lázcsillapítót! :shock: [/i]
lane
 
 


Lane: én is nagyon idegenkedtem az orrszívóporszívótól, így mi csak egy elektromosat vettünk első körben még a baba érkezése előtt. Aztán volt egy pici meghülése a fiatalúrnak, és beszereztük az orrszívóporszívót, mert a Pestronka nem nagyon vált be. Olyan simán kiszippantott mindent, 2 nap alatt helyre jött a bébi.
És, ha még mindig nagyon ódzkodsz tőle, próbáld ki magadon. Én kipróbáltam :lol: , tényleg nem szörnyű! :D

Csibb: grat a hosszú alváshoz. Nekünk megint ébredés volt, teljesen "elromlik" a kölök a végén! :D (:()

Szegénykének ma megint nagyon fáj az ínye, most közel 3 órámba telt, mire elaltattam. :shock: Előtte jól bemasszíroztam az ínyét dentinox-szal. Nem is mondtom,hogy hátha kibújik a foga, mert már átéltünk vagy 2x ilyen napokat ("tavasziak" tudják). Mégsincs semmi, sőt nem egy gyereknek csak 7-8 hónaposan jön ki az első fogacska.
Csak olyan rossz látni, hogy tiszta idegesen szinte marja az ínyét a kis kezével, rágókával, pelussal...mikor mivel, meg, hogy nem bírt elalduni, pedig annyira fáradt volt (még babaúszáson is voltunk)!

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Na, és természetesen: jobbulást Linettnek!

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Sziasztok :)

de jó ez a topic! :) Tiszta vegyesfelvágott, mert egy csomó mindenkit ismerek, de pl. Natasát az István kórházas topicból.

No meg egy csomó mindenkit nem is ismerek.

Néhány szó nekik: első kisfiúnk 2006. február 22-én született, Bencének hívják.

Mi most éppen a Balatonon nyaralunk, így csak rövid leszek, de azért néha majd ide is próbálok jönni. :)

A Balcsi most már fürdővíz melegségű lett, szerencsére a tisztasága nem romlott, így Benyóval sokat pancsolunk, nagyon élvezi. Persze a fejét nem tesszük bele, de amúgy teljesen megmártjuk, emelgetjük, és hangosan kacag. :) Nagyon tetszik neki. :) Meg legalább ebben a nagy melegben lehűl picit.

Nekünk a legújabb mutatvány az, hogy már nemcsak felnyomja magát ülésbe, de már nem tartja magát, hanem elengedett kezekkel ül. :shock: Édes, ahogy diadalittasan néz ilyenkor, de nem korai ez még nagyon???

Most mennem kell, majd jövök még. :)

Kép Kép
Vendég
 


Eszti!Ügyik vagytok, és helyesek a férfiak :wink: :lol:

Anna egész délután nyűglődik, és forgolódik a padlón oda-vissza, közben jópárszor bevágta a fejét :cry: most 3 percig zuhogott

Bea és Annababa
Kép
bea80
 
 


Bea
Hát itt jó sokat esett, még jégeső is volt, egészen lehűlt a levegő, isteni!!! :D
viszont este Fanni is nyűglődött, a du-i alvásból sírósan ébredt, és ezt fürdésig nem is hagyta abba. szopi után azért viszonylag hamar elaludt.
lehet, hogy babafront van.

Eszti
nagyon cuki Bence! Mi is készülünk a Balcsira menni. Be merjem vinni a Balcsiba a kiscsajt? Úgy félek, hogy elkap valamit. Én legalábbis mindig elkaptam...

azt mondják, hogy mindent szabad, amit magától csinál. tehát, ha magától ül, az jó, ha ülteted, az nem jó, stb.
de nem értem kristálytisztán... hogy nyomja fel magát ülésbe??? milyen pozícióból? :shock: :oops:

Anita
szegény Botika... :( drukkolok, hogy hamar kibújjon az a fránya fog! Fannié már kibújt, nagyon szúrós, és remekül tudja kínozni vele a mellemet... :? de szerintem jön a mellette lévő is...

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


most csak erre van erőm...ma készültek

Kép
Kép
Kép

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Sziasztok!!

Na végre, ide is ideértem!

Natasa! Milyen volt Fehérváron? Sikerült venni habtapit?

Angi! Szia!

Anita! Neked is szia! Nagyon helyes Botond! Csognor előtt sem lehet enni. Ha meglátja, hogy eszünk, elkezdi nyalogatni a száját, nyújta a kezét, cuppog. Olyan édes pofa.

Csibb! Nagyon jók a képek! Fanni milyen édesen kúszik!

Esztipeszti! Szia! Szupika fürdős képek! Látom Bence élvezte a nagy vizet.Nagyon ügyi, hogy már ül. Én is úgy tudom, ahogy Csibb: ha magától csinálja akkor szabad!

Petri! Milyen kis huncut Timi!

Mi:
nagyon szupi hétvégénk volt. Szombaton balcsi, Csongor hihetetlen mód élvezte, nagyokat kacagott, "úszott". Egy hangja sem volt egész nap. Szóval mi belevittük, eddig úgy tűnik nincs semmi baja, nem kapott fertőzést. kopp-kopp. Vasárnap mentük keresztszülőkhöz Csurgóra, ott már kicsit nyügibb volt, de azért jól érezte magát. Jaj,. nagyon jó volt kicsit kikapcsolódni, kimozdulni itthonról.
Viszont tegnap nagyon nyűgös napja volt. Mondjuk nem csoda 32 fok volt a szobájában, délután aludni sem tudott szegénykém.

A Ti babáitok mennyit alszanak napközben?

Kincs és Csongor
KépKép
kincs
 
 


Kincs!

Mi hétvégén megyünk Balcisra. Remélem Lini meggyógyul addigra, bár eddig egyre rosszabb a helyzet. ALig kap levegőt.

Megvettük orrsziporszit-hasznos is tényleg. Szegény nagyon szortyog állandóan. Nyűgös, rossz közérzet. SZóval nem tudom mikor jövök legközelebb...Meg ma családi rendezvényt is tartunk és semmi erőm, pakolni,meg kiszolgálni...Na mindegy! Ma vagyok 28! ÉS olyan furi a szülinapomon mindig takarítok ,meg pakolok,meg készülök, mert jönnek a vendégek. Ez olyan hülye dolog!!! Mindehez hozzájön,hogy alig alszok napok óta... :shock:


Azt hiszem kikészültem a fáradtságtól teljesen.
lane
 
 


Sziasztok,

én bevittem Benyót a vízbe, egyelőre semmi baja, de sok orvos ismerősöm mondta, hogy nyugodtan, csak a fejét ne. :) Én mondjuk a Balcsiban sosem kaptam el semmit, talán ezért vagyok bátrabb (pedig 30 éve itt nyaralok). :)
Dehogy ültettem, magától kezdte. Hasról nyomja fel magát. Maga alá húzza a lábát, és a két karjával pedig feltolja a testét és a fejét. Amikor legelőször kezdte ezeket, mindig inkább megfordítottam, hogy inkább feküdjön, de ő csak csinálta, hasra dobta magát, és zutty, fel ülésbe. :roll:
Most már alig van hasonfekve, mindig csak ülni akar, és mondom, most már elengedi a talajt is, és nem kapaszkodik.

Hát ez van.

Csibb, én láttam Bencén kívül sok ennyi időst bent a Balcsiban, kislányokat is. Nagyon meleg a víz, tényleg fürdővíz melegségű, és ugye azt is mondják, hogy mondjuk egy zárt medencében sokkal több fertőzés veszély van, mint a természetes vízben, ez mégiscsak jobban tisztul, meg nagyobb is. :lol:

Na menek, csinálok valami rendet, amíg a fiúim sétálnak. :)
Vendég
 


Lane! Boldog szülinapot!!!!!!

Bea és Annababa
Kép
bea80
 
 


Na jó, akkor én sem aggodalmaskodom annyit, és beviszem a csajszit, csak jussunk már el a Balatonhoz... Egyelőre a szálláskeresésnél tartunk :? persze nem tudom, mire számítok, ha most kezdem el... :lol:

Esztipeszti
Hát ez nem semmi!!!! Iszonyú erős lehet Bence!! Gratulálok! :D

Lane
Boldog szülinapot!!! Legközelebb szerintem próbáld úgy szervezni, hogy vigyenek el Téged valahova étterembe vagy neked készüljenek valami meglepivel a családból! :wink:

Kincs
De jó, hogy jól sikerült a hétvége!!!
Fanni kb 2szer alszik néha 3-szor, és olyan 3/4 órától másfél óráig tud aludni max. most a nagy melegben kevesebbet... :(

Viszont megint átaludta az éjszakát, úgyhogy az a két nap valami front lehetett!!! :lol: este 8-tól reggel 3/4 7-ig aludt!
Imádom!

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Lane, boldog szülinapot! :)
Ne vidd túlzásba, mégiscsak te vagy az ünnepelt, azért te is érezd jól magad. :lol: Jobbulást a bébicseknek.
Mi már el sem indulunk orszívó nélkül, Benyónak sokszor van fikuci az orrában, és kb. kétnaponta esténként kiszívom, hogy kapjon levegőt. Nagyon mohón eszik, és a tejcsi bentragad az orrában sokszor :roll: De legtöbbször ilyenkor elég, ha csak szájjal szívom meg. De a porszívós ellen sincs még tiltakozás. (kopp-kopp)

Csibb, a Balcsin ezer és egy kiadó szoba, üres szállodai szobák és kiadó házak vannak, szóval biztosan fogsz találni. Mi itt vagyunk Zamárdiban, Zamárdi felsőn, én konkrétan tudok egy szállodát a vízparton, ott állandóan ki van írva, hogy kiadó szoba. Állítólag még szépek is a szobák, de ezt csak hallottam, nem láttam....
Vendég
 


Fanni még nem volt beteg élete folyamán... még lázas sem, (kopp-kopp), de ettől a porszívózástól én is félek kicsit...
még sosem csináltam ilyet, viszont van, ha kellene, mi még pocakosan beszereztük, a tapasztalt barátnőm tanácsára! :)
ha beteg lesz, biztos, hogy használjuk, mert csak jókat hallottam róla!

Eszti
esetleg, ha arra sétáltok, néznél nekem telefonszámot, amin tudnék érdeklődni a szállásügyben? előre is köszi!! :lol:

na megyek, mert ez a reggeli visszalvás nagyon rövid volt...

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Nelli! Itt is HAPPY BIRTHDAY!
Igen, tök igazad van! Nálunk is ez van, hogy akinek szülinapja van oda megyünk bulizni. Vagyis Ő gürizik. :shock: Persze ez csak a nőkre igaz, mert ha pasinak van ünnepje, akkor is mi nők készülünk. Vagy csak nálunk működik így?

Csibb! Na, de jó, hogy megint átaludta az éjszakát Fanni! Szerintem is találtok még helyet a balcsin!

Eszti! Most is Zamárdiban vagytok? Pfú, nagyon-nagyon irigykedek akkor. :oops: :lol:

Kincs és Csongor
KépKép
kincs
 
 


Ja és Fanni is nézi már, ha eszem előtte. Nagyon érdeklődve szemléli, és kicsit kunyerálósan is, úgyhogy már próbálok nem előtte enni, csak most, hogy kevesebbet alszik napközben, már kicsit nehéz, néha éhezem... :)
Nem akarom, hogy azt gondolja, hogy nem adok neki, dehát még nem ehet olyanokat! :?

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Kösz a jókívánságokat!

Hát igen, az ünnepelt gürizik! A férj helyett is, ha annak van szülinapja!!

Ilyen az élet, de megyek is Megpróbálom elkapni a szaladó lakást!!!
lane
 
 


Csibb, megnézem persze, meg egy internetcímet is, ha van nekik. :)

Natasa, ha olvasol, légyszi mondd meg az Istvánosoknak, hogy üdv nekik, de a szülészetek-kórházak nem jön be ezen a GPRS kártyán...:(

Na egy képet tolok még az ülő fiamról (akik már látták, bocsi).

Kép
Vendég
 


Eszti,
nagyon jók a Balcsis képek!!!

Mi most keresünk Balcsi szállást aug.7-től. Olyan szálloda kellene, ahol van babaágy és medence is, ha rossz az idő! Van valakinek ötlete?

Kincs,
jó 7végétek volt. Szupi! Képek?
Lane,
jobbulást a lányodnak. Boldog szülinapot Neked!!! Ti hova készültök?
Bea,
utólagosan Neked is boldog szülinapot! :)
Csibb,
de jó, hogy ilyen jól alszik a lányod!

Alvás nálunk: reggel olyan 7 körül ébred. Majd alszik délelőtt kb.1,5-2 órát. Délután pedig szintén ennyit. Lidi ébred még éjjel, általában 2* cicizik.
angi79
 
 


Eszti
Nagyon édes Bence, még mindig csak ámulok, hogy hogy tudja ezt megcsinálni!!! :D :shock:
Nagyon köszönöm szálloda dolgot!!!

Petri
Timiről is nagyon jók a képek, nagyon hasonlít rád!!!

Angi
nekünk is pont valami ilyesmi kéne, vagy egy szép tiszta apartman, vagy kiadó házikó. utazós kiságyat szerintem veszek a héten, az úgy is gyakran kell.

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Csibb,

én most beszéltem a balatonfüredi Marina hotellel és nekik van szabad szobájuk. All inclusive ellátással, saját stranddal stb. A tavasziak közül volt már ott 1 család.
www.danubiushotels.hu
angi79
 
 


Kincs,
Timi kb 3 órát alszik nappal 3-4 részletben. Éjjel kb 10-től 7-8-ig és újra végig aludja :)
32fok a szobában, :shock: ilyenkor szeretem a kertes házat (klímával) csak ne kéne itt mindig valamit csinálni :x (fűvágás, kert stb)

Lane, ISTEN ÉLTESEN!!!! :D
Gürizés--asszonysors :evil:
Szegény Lini, nagyon sajnálom a picúrt. Szegényke biztos nem tudja most mi a fenen lehet vele, miért kap nehezen levegőt :? jobbulást neki

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Petri: nagyon jók a képek!!! :)

Lane: BOLDOG szülinapot!!
Jobbulást a kicsinek!! Mi is mindig visszük az orrszívót és mi szinte mindig szájjal használjuk. A férjem olyan vákumot csinál, hogy minden huncutság kijön a nóziból!! :lol:

Angi: szuper ez a szálloda, nekünk 250ezerbe kerülne egy hét. jó, mondjuk benne van az összes kajcsi, meggondolandó...

Eszti: mi is Zamárdiban voltunk a múltkor. Ott van két társasház, ahol Peti a konyhákat készíti. Mi egy régi üdlőben száltunk meg, nem volt valami nagy szám.Most olyan szállást keresün, ahol két szoba van, mert ötünknek nem olyan kényelmes egy szobában.

Anita: Bettina is nyűgös mostanában, pont tegnap volt, hogy én is órákat altattam szegényt, mert hulla álmos volt, mégis csak nyügizett.

Kincs: én idén megmondtam mindenkinek, hogy a szülinapomon nem vagyok hajlandó a tucatnyi családtagot kiszolgálni, nekünk egy napon van a szülinapunk a férjemmel, úgyhogy anyósomnál volt a "buli".

Csibb: a múltkor Bettinának csak a lábát lógattuk a Balcsiba, de ha majd megyünk, akkor szópellussal be ogjuk vinni, mert semelyikünk nem kapott semmi nyavalyát.

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Tünde,
mi csak 4 napot vállalunk be. Nálatok meg Dorinára még nem kellene fizetni illetve Patríciára van 50% kedvezmény. Azért így talán barátibb. :)
Egyébként van valami hasznos tipped a nyaralásra? Mert ugye mi csak most megyünk először idegen helyre.

Lányok!
A Humana bébivizet muszáj forralni egy 6 hós babának? És a cumisüvegek sterilizálása? Azért kérdezem, mert Lidi kap pótlást is és ott a szobában nem lesz mikró.

Petri,
cuki Timi és tényleg hasonlít Rád!

Szobahőmérséklet:
nálunk max 27 fok, de én járatom a klímát időközönként ott, ahol épp nem tartózkodunk.
angi79
 
 


Angi, tesóm azt mondta, hogy már egyáltalán nem kell forralni, de a sima szénsavmentes ásványvizet sem. (Óbudai, Szentkirályi) :)

Marináról nagyon jókat hallottam. :) Hajrá. :)
Vendég
 


Sziasztok!
Lane, boldog szülonapot!
Eszti, nem dícsérem meg a fiad, amott már megtettem :D
Petri, cukivirág Timi. Nekünk is van olyan Lamaze játékunk. Szonjának ő a kedvence!
Angi, én Szonjának Szentkirályit adok és nem forralom. Fertőtleníteni pedig a Chicco fert. folyadékkal szoktam néha. Annyira nem viszem túlzásba. Rágókákat meg a cumit olykor, de inkább akkor ha nem figyelek és idegen gyerek is megrágcsálja. Amúgy csak mososgatószer meg meleg víz, bő öblítés. Én ezektől a dolgoktól nem parázok. A Balcsitól már jobban, de mi oda nem megyünk. Főleg a kislányokat félteném, de ebben az is benne van, hogy én életemben egyszer nyaraltam ott (2x dolgoztam) és nem nagyon ismerem,....
Nix habtapi :cry: De, nem kerestem nagyon aktívan, mert csak az Árkádba jutottunk el.
Szonja arcát vmi összecsípte. Apa unszolására doki is látta. Most várjuk, hogy elmúljon. Még jó, hogy ő nem vakarja véresre!
Alvásügyben nálunk most alakul át, mert eddig Szonja végig aludta a délelőttöt és du alig aludt. Most meg picit alszik vagy nem alszik de. és du alszik néha 2-t.

Eszti, viszem át az üzid :wink:

N

Kép Kép
natasa1975
 
 


Én is időnként sterilizálok ki mindent, amit használ, és lehet. bár én csak vizet tartok a cumisüvegében. a vizet szerintem sem kell forralni, csak a csapvizet.
ez a fertőtlenítő folyadék pedig megoldás lehet, amit Natasa írt, ha nincs mikro. vagy ha tudsz valakitől kölcsönkérni egy sterilizálót...

a Marináról én is hallottam, de 15 ezer egy éjszaka egy főre, azt egy kicsit sokallom...
de ha nem találunk mást, lehet, hogy ez lesz a vége.
ismerősök voltak ott most hétvégén, majd meg is kérdezem, nekik hogy tetszett! :idea:

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Fertőtelnítés: mi is a Chicco fertőtlenítőt használjuk, de már nem visszük tulzásba. Amúgy sem akartuk, hogy túl steril legyen a gyerek. :lol: Ruháit külön mosom, elég sokáig kívül beül vasaltam őket, mostmár néha el is marad a vasalás. :lol: A vizet 3 hós koráig forraltam, azóta nem. Ja persze ásványvizet, a csapvizről ne beszéjünk, mert az kritikán aluli itt nálunk.

Eszti! nagyon ügyes Bence!

Angi! Nincsenek képek, itthon felejtettem a fényképezőt! Csak 1 fél napra ruccanunk le és mégis annyi cuccunk volt, mintha 2 hétre mentünk volna.

Köszi az alvásos infókat! Csak azért kérdeztem, mert Csongi nappali alvásában semmi rendszer nincs. Van, hogy egész nap alszik talán 1 órát, de van, hogy déleőtt is délután is alszik. Most pl. lassan 2 órája horpaszt. :shock:

Kincs és Csongor
KépKép
kincs
 
 


Köszi lányok a válaszokat! A játékokat én sem sterilizálom. Néha lemosom forró vízzel azokat, amiket állandóan a szájába vesz.

Kincs,
na Lidi alvása is változó. Pl. amikor 3-4 hós volt, akkor alig aludt napközben, mert tetszett magának a hangja és azzal volt elfoglalva. :) Ma és tegnap is délelőtt aludt 30 percet, majd déután 2 órát és most 3/4 órát még.
angi79
 
 


Angi: mikor most elutaztunk Peti szólt, hogy ne vigyem az egész házat, mert nem férünk be. 3 ajtós Toyotánk van, elöl ül peti mellette Bettina, hátul ülésben Dorina és ott szorongunk ketten Patrival.
Szóval vittem: babakocsi, utazóágy, felfújható kiskád, kengurú, textil pellus, pelenka-popsitörlő, hideg-meleg ruhák, kissapka-kalap, kis takarók (babakocsiba, ágyikóba), játékok, félsátor a strandra, úszópelenka, most ennyi jut eszembe (persze ezt csak Bettusnak...)
Nektek kell ugye még kiskanál, cumisüveg, bébigyümi, előke, ásványvíz, tápszer...
Szerintem már bőven elég ha jól elmosogatod a dolgokat, nem muszáj sterilizálni. A kiskanalat meg a cicit úgysem szoktad, nem? :)

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Ja még! Szerintem biztos jól fogja magát Lidi érezni, mondjuk nekem furcsa volt, hogy este mi is korán mentünk aludni a gyerekekkel együtt. És nem zavartattam magam sehol, ha sírt egy kicsit, hiszen ő egy kisbaba!!!

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Petri!Ezek szerint nálatok sincs 11-12 óránál több alvás összesen?!Már egész megijedtem, mert tegnap valahol azt olvastam, hogy fél éves kor körül még legalább 16 órát kell aludniuk, ha ennél kevesebbet pihennek, akkor a testi és a szellemi fejlődésükkel lesz baj.De remélem ez megint egy bugyutaság, mert Anna kb. 9-10 órát alszik éjjel, meg még 2-3-at max. napközben.És nem úgy tűnik, hogy baja lenne.


Angi!A Humanat nem kell forralni.A csapvizet kell egy éves koráig.

Bea és Annababa
Kép
bea80
 
 


húúúúú, én még bele sem gondoltam, mennyi mindent össze kell pakolni egy nyaralásra!!!! :shock: :shock: :shock:

ma megyünk barátnőmmel a Visegrádi utcai nagykerbe megnézni az utazós ágyat.

Tegnap sétáltunk, kenguruval, és megcsípte Fannit valami beazonosíthatatlan bogár... Én nem is vettem észre, csak egy arra járó szomszéd néni hessegette le a combjáról, de akkor már késő volt! Jó piros, és kicsit be is dagadt. Úgy sajnáltam szegényt, de szemmel láthatólag ő észre sem vette... azóta sem látom rajta, hogy fájna neki, meg már nincs is bedagadva, csak egy piros pötty van ott. Azért mindenesetre tanulságként ma mindenképp veszek egy Fenistilt, hogy legyen itthon ilyen esetekre.

pár képet rakok fel az erkélyes strandolásról:

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


nézek valami kis felfújható medencét is, ami elfér az erkélyen. abban jobban tud pancsolni, bár ezt is élvezi azért... :D

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Lane, utólag is Isten éltessen sokáig! :)

Bea: Botond is kb. 11-12 órát alszik egy nap. Én nem veszem észre, hogy ne fejlődne rendesen :wink:

Kincs: Botuskám sokszor alig-alig alszik napközben. Mostanában délelőtt egy jó másfél órát, délután 1-2x olyan 40 percet :shock:

Mi, ha a nagyszülőkhöz megyünk is tele vagyunk pakkal. Ha nyaralni megyünk, férj mindig ki van akadva,hogy minek viszek ennyi cuccot (pedig eddig csak ketten mentünk), most még a bébinek is be kell alaposan pakolni....hát, szerintem biztos ki lesz akadva apa egy kicsit :roll: :lol:

Petri: Nagyon édi Timike! Tényleg nagyon Rád hasonlít :D

Csibb: Fannika láthatóan jól érezte magát a "medencében", nagyon szép kislány! Nagyon édin eszi a lábacskáját. Enyím fiam is játszik a lábával, de elég kötött a csípőizülete (volt kitől örökölni), és nem tudja olyan magasra emelni :D, de nagyon édesen próbálkozik.

Angi: Biztos nagyon jó ez a szálloda. Nem vártok végül Alsópáhokra? Lidi hogy van mostanság? Milyen gyüminél jártok?

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Csibb!Mi vettünk a Balcsira Annának szúnyogriasztó sprayt, mert akkor még rengeteg volt.Valami bio izé, ez az egyetlen, amit ajánlanak csecsemőkre, mert csak illóolajok vannak benne, DM-ben van, meg a Brendonban is.Nekünk bevált.

Ma megint esett 3 percig, persze benn voltunk a városban, mire hazaértünk most megint tűz a nap.Vettem 2 napozót Annának, mert a nyár elejiket kinőtte, meg pár fehérneműt magamnak, mert már fehérnek nem lehet nevezni a meglévőket.....

Bea és Annababa
Kép
bea80
 
 


Anna baba,
itt is boldog névnapot Neked!
Tünde,
köszi-köszi. A tanácsodat megfogadom. :) Csomagolásban már nagy vagyok, mert 4* voltunk a nagyszülőknél vidéken. De az más, mivel ott sok minden van, amit nem viszek.
Lefoglaltam a szállást aug.6-tól. Ti mikor és hova készültök?
Csibb,
ilyen kádunk van és Lidi is imád pancsolni. Én az erkélyre vettem egy 120-as medencét az Auchanban.
Anita,
Alsópáhokra szeptemberben megyünk 1 hétvégére Andiékkal. Ti? Most még mindig csak az alma+barack van, de vasárnap hozza anyu a lefagyasztott meggyeket és akkor az is lesz. Aztán jön a krumpli. Nálatok mi megy most?
angi79
 
 


Sziasztok!!

Egyszer már bejelentkeztem kb. egy hete,de nem volt netünk azóta. :twisted: Mára úgy néz ki megcsinálták. :roll:
Próbálok visszaolvasni,bár felköthetem a bizonyost... :roll: :wink:
Egy pontosítást viszont gyorsan leírok:Lilibabám nem 24-én,hanem 14-én született.Őt adtam férjemnek Valentinapra. :wink: :P (véletlenül elírtam :oops: )

Na igyekszem jönni,és bekapcsolódni a csevegésbe.... :lol:
Vendég
 


Csibb: nagyon szép Fanni baba!!! :)

Alvás: Patrícia régen este 8-tól reggel 8-ig aludt, napközben semmit!!
Dorina kb. 1 éves koráig éjjel ezerszer ébredt, napközben kétszer 3 órát aludt
Bettina este 8-9től reggel 7ig alszik, közben egyszer ébred (jó eseben), napközben kétszer alszik 2-3 órát.

Mindez csak általános, mert vannak/voltak időszakok, amikor egész nap nyügizünk, nehezen alszik el, sírva-álmosan ébred...

Angi: elfelejtettem: Napkrém!!!:)
Mi augusztus közepén akarunk menni 1 hétre Balatonra vagy Hajdúszoboszlóra vagy Sopron környékére :lol:

Anita: most mikor utaztunk, magunknak szinte nem vittem csak 1-2 ruhát, de még azt sem használtuk, mert egész nap fürdőruciban voltunk (persze én egy kendővel eltakartam magam :lol: )
Inkább a felszerelések a sok és a babadolgok.

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Sziasztok!
BOcs,de nem tudok visszaolvasni, hajnalban indulunk Balatonra. Tapolca és Szigliget mellé. Kicsit félek az úttól, de bátraké a szerencse, nem? :)
VIgyázzatok magatokra,majd mesélek h ahazajöttem kb másfél hét.
lane
 
 


Sziasztok!
Csatlakozhatunk mi is?
Kislányom Júlia február 8-án született.
Kicsit olvastam is amiket írtatok. Igyekszem holnap folytatni :wink: Most már megyek aludni :lol:
Jó éjt!

angika
 
 


Próbálok képet tenni:) Kép


Kép

angika
 
 


Angika:
Szia! Akkor a mi (és Angi, Bea) babáink között csak 1 nap van! :)
Gyönyörű szép kislány Julcsi!! Beraktátok a bozótba? :lol:

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: