Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!!

Olyan jó olvasni a szüléseket,milyen más volt mindenkinek,pedig az "eredmény" mindenhol ugyanaz:egy csodaszép emberpalánta! :lol:

Rakok én is ilyen volt,ilyen lett képet :wink:
1 naposan:
Kép
A múlt héten:
Kép
Vendég
 


Jó estét!

Angi, Csibb, Angika, Bea80, Tündi:köszönjük a dícséretet! :lol: :oops:

Képzeljétek megjött! :shock: Még nem vártam, most oldhatom meg ezt is! :evil: Mármint a védekezés most még pont nem hiányzott, na mindegy. Kicsit pipa vagyok miatta, reméltem hogy kb még fél évig nem lesz rá gondom... :(

Nálatok mi újság? ...bocs ha valakinek intim...

A.
Vendég
 


Valamit elfelejtettem.. :)
A képeket végignéztem az első! oldaltól, nagyon szépek a babák!
Szerintem nagyon édi babák születtek februárba!! :lol:

A.
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Ilyen volt, ilyen lett :D

Kép

Kép

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Alina
Nekem már Fanni 4 hónapos korában megjött... :evil:
már kétszer volt, nemsokára jön harmadszor :(

szerintem is csodaszépek a februári babák!!!

Babcika
szerintem Lili hasonlít eddig legjobban az újszülött képére. nála felismerhetők a vonásai már 1 naposan is!!! :D

Anita
Boti írtó cuki!

Tegnap Fanninak elég rossz napja volt, sikítozva hisztizett csomót, mondjuk voltunk dokinál, és pont úgy jött ki az alvásdolog, hogy mindig felébredt a kocsiból ki-be szállásnál, lehet, hogy azért, bár mondjuk ennél csak többet szoktunk csavarogni... :?
aztán mikor hazaértünk, hiába próbáltam elaltatni, nem akart, ha leraktam, jött a sikítozás... fél 5-kor ájult be végre, aztán sétáltunk egy nagyot, és este nem kellett sokáig altatni. :lol:

csípőszűrés kontrolon voltunk, de nem a csípője miatt kellett visszamenni, hanem mert görbe a lábfeje kissé, befelé fordítva tartja sokszor. állítólag ahogy a pocakban összegombócosodva ülnek, az tud így maradni kicsit a lábfején. na ezt jól megmondtam... :oops:

masszírozni kell a talpélét. azt mondta a doki, hogy javult sokat, de még nem az igazi, én is így láttam. kellene neki egy lyukas szivacs a lábfejére alváskor, hogy ne feküdje el, mikor hason alszik. mostanában mondjuk háton alszik, égbe meresztett lábakkal, melyeket az ágyrácsnak támaszt. :lol: nagyon laza 8)

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Csibb!Mi is jártunk már így, hogy nem tudta kialudni magát Anna, mert fel kellett mindig ébreszteni, vagy felriadt valamire.Szegények ettől nagyon kiborulnak!

Olyan édesek a babák!Sajna nekem csak papírképem van picikoráról.

Ja, nekem még nem jött meg.Igaz Anna még csak szopizik.Bár ma megint viszonylag jó éjszakánk volt, mert csak fél hatkor ébredt.Bár azóta fenn vagyunk.

Bea és Annababa
Kép
bea80
 
 


Ja, már olyan szépen tudott forogni, erre most megint úgy csinál, mintha nem tudna visszafordulni a hasáról a hátára.Nyafizik még meg nem fordítom.Ez miért lehet?Vagy csak lusti?A tietek nem csinált ilyet?

Bea és Annababa
Kép
bea80
 
 


Bea
nagyon sokszor hallottam már, hogy megcsinálják, aztán sokáig nem, és aztán újra. nem tudom, miért van, szerintem jól átgondolják mégegyszer! :lol:
Fanni is csinálta, forgott 2-szer, aztán napokig szünet

én ma reggel azt vettem észre, hogy nem kúszik a messzebb lévő játékért, hanem ha hason játszik, akkor a hátára hempereg, majd újra a hasára, de azt már úgy, hogy közelebb kerül a játékhoz...

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Anna a hátán kúyzik, nypmja magát a lábával , és közben nagyon boldog.De ez a forgás!A hasára bezzeg imád átfordulni, meg az oldalára, űgy alszik mostanában, de nem tudom miért felejtette el a visszafordulást. :cry:

Bea és Annababa
Kép
bea80
 
 


Jézus, miket írtam.Remélem azért rá lehet jönni, melyik szó mi akar lenni. :oops:

Bea és Annababa
Kép
bea80
 
 


Sziasztok!

Hihetetlen, hogy mennyit változtak a babák, szinte rájuk sem lehet ismerni. Csibb tényleg igazad van: Babcika Lilije a legugyanolyanabb. Na ezt most jól megasztmondtam.

Alina! Én szülés után 8 hétig véreztem aztán 2 hét múlva megjött rendesen és azóta is látogat 28 naponta.

Anita! Boti nagyon édes!

Csibb! Tegnap Csonginak is elég nyügi napja volt. Pedig mi nem mentünk kivételesen sehova, csak itthon lustiztunk. Lehet ez volt a baj. Remélem hamar rendbejön Fanni talpacskája!
Nagyon rafkós a kiscsaj, tudja ha gurul úgyis odaér.

Bea! Ne aggódj! Anna csak megemészti az új tudományát és fog Ő forogni. Édes lehet ahogy a hátán kúszik. :wink:
Ha lefotózod a papírképet akkor fel tudod tenni az újszülött Anna babát.

Csajok! Van valami olyan játékotok ami hosszab távon leköti a baba figyelmét? Csongit 5 percnél tovább semmi nem érdekli. :cry:

Kincs és Csongor
KépKép
kincs
 
 


Kincs
én vettem ezt a játékot a nagykerben, ezzel elég jól eljátszik Fanni, pörög-zörög-szines-tükrös. lefotóztam :D

Kép

Kép

az azért hozzátartozik, hogy Fanni egyébként is jól elvolt bármivel. egy sima műanyag kockával is eljátszott csomó ideig a barátnőmnél is! de ettől látom az arcán, hogy nagyon figyel és érdeklődő.

Bea
Kényelmesek ezek a kis kópék, úgy látszik egyelőre a háton kúszás jár kevesebb fáradsággal számára! :lol: :lol:
(ami azért valljuk be, érdekes... :shock: ) :D :D :D

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Alina-Nekem sem jött még meg.Egyszer azt hittem még áprilisban,de azóta semmi.Úgyhogy az egy erősebb vérezgetés volt,ugyanis akkortájt kezdtem szedni a cerazzettet.Terhes nem vagyok,épp tegnap teszteltem egyet,mert azért piszkált a dolog,hogy azóta miért nem jön meg.Eddig nem is védekeztetek sehogy?Az azért bátor dolog. :shock:

Csibb,Kincs-Talán azért hasonlít nagyon az ujjszülött képére,mert nem nőtt azóta túl sokat. :roll: :wink:

Anita-Anyám Boti milyen jóképű!! 8)

Csibb-Szupcsi ez a játék! 8)
Vendég
 


Alina: Nekem két hete jött meg először (vagyis másodszor, de az elsőnél még szedtem a cerazettet, és az kavart). Védekezés: mivel a gyógyszert nem bírta a szervezetem, marad a hagyományos :roll:
Ráadásul engem nagyon megviselt, mert hihetetlen mennyiségű volt, és nagyon görcsöltem a 2. nap!

Csibb: Irigykedem, hogy Fanni így elvan egyedül is. Én is szorítok,hogy hamar meggyógyuljon a talpacska!
Klaszz ez a játék!

Kincs: Boti sincs igazán el magában. Tegnap reggel 8-tól este fél 8-ig összesen egy órát aludt, azt is kétszerre. Most éjszaka kétszer keltünk enni, holott két és fél hónapos korától átalusszuk az éjszakát. Ő most elaludt, én meg tiszta kóma vagyok. Nem hiszem,hogy ma túl sok mindent fogok csinálni idehaza :oops:
Szétrobban a fejem: gondolom az időjárás-változás, az éjszakázás, meg amúgy is ráesett szombaton a tűzhely teteje, ahogy tisztítottam :twisted:

Bea: Már írtam Neked,hogy Boti is elfelejtette egy időre a hasrafordulást, de már megint megy neki. Sőt, jobban,mint valaha :D
Kb 2 hete még Botond is a hátán kúszott, most már megy hason is :D

Babci: Akkor nekünk tulajdonképpen egy év eltéréssel ugyanazon a napon volt az esküvőnk :D
Tényleg nem semmi hallod, Lilkó mennyire hasonlít az első napos Lilkóra :D (ezt aztán jólmegaszontam :lol:)

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Jézus, én sem tudok ma írni :shock:

Csak, amik szembeötlöttek:

Alina: a mensi viselt meg, nem a védekezés :D

klaszz=klassz

Kincs: Tehát összefoglalva, nekünk is nyűgi napjaink vannak! :D
Biztos érzik a lehülést a manók, nem :?:

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Alina,
nekem nem jött még meg. De én meg inkább attól parázok, hogy majd nem fog magától megjönni, hanem csak gyógyival. (Barátnőm is így járt)
Anita,
nagyon jó ez a kép is.
Csibb,
drukk a talpi miatt!!
Babci,
milyen édes Lilid!
Kincs,
Lidi elvan a játékokkal, de a játszószőnyegét már elraktam. Most a Lamaze bogár, baba jön be illetve pár hetes kora óta a kedvence a Galtos mesekönyv.

Lidinek tegnap kibújt a 2.foga. Ő is nyügizett tegnap, de gondolom ezért. Aludt délután 3órát, aztán felsírt álmában is.

Dobok én is egy újszülött fotót:
Kép
angi79
 
 


Alina: nekem is megjött már a múlt hónapban, most várom megint.Pedig Bettina is csak szopik még és van hogy éjjel is.
Nekem is eléggé fájt és nagyonnagy mennyiség volt, mondhatom nem hiányzott!

Angi: akkor csalakoztatok hozzánk a 2 foggal :D

Bea: Bettus is hasrafordul és ha megunja akkor vergődik, pedig már tudott visszafordulni...

Csibb: nektek nem ajánlották a Dévény Anna féle gyógytornát? pár kezelés helyreteszi az ilyen gondokat is! mi járunk csak más okból

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Kincs,Anita: Bettus is a délelőtti 3 órás alvás helyett napok óta jó ha 1-et alszik, utána persze tiszta nyűgi
ráadásul tologatni kell a babakocsiban, hogy elaludjon
még jó, hogy most éjszaka nem ébredt fel csak egyszer hajnalban

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Kép

Kép

Szülés: hajnal 5-kor folyt el a magzatvíz, bementünk a kórházba, 9-kor bekötöték az oxitocint, mert semmi fájásom nem volt. 13-ig nagyon-nagy fájsaim voltak, de nem tágultam szinte semmit. Ekkor bekötötték az EDA-t és 20 perc múlva kint volt a baba. Nekem az EDA nem csillapított semmi fájdalmat, viszont lent minden ellazult tőle és 10 perc alatt 2 ujjnyiról teljesen kitágultam, gátvédelemmel szültem.
Harmadszorra sem volt könnyü...

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Tünde
Aztamindenit!!! micsoda sérója van Bettinának!!! :lol: nagyon tetszik!!!!
:D :D
Nem ajánlották, gondolom, mert nem olyan vészes, csak azért oda kell rá figyelni. de gondolom, ha nem múlik el, akkor biztos fogják mondani. Oda egyébként magától is mehet az ember?
Ti miért jártok?

Angi
Lidi milyen szép sima volt!!! gyönyörűűűű! :D

Anita
az alábbiak miatt már nem vagyunk mi sem irígylésre méltóak! szóval ez idáig volt így, most épp második napja már nincs annyira el egyedül...

Fanni ma is nyügi, pedig ma alhat nyugodtan... az ő nappali alvása is romlik, egyre rövidebbek, és egyre nehezebben alszik el. pedig írtó fáradt, gyűri az arcát, ásítozik, de hiába a jól bevált zenés-táncos altatás, órákig bírja, és nézelődik. csak az én hátam, és gerincem nem bírja... Ma elővettem a jó öreg labdás módszert (barátnőm ezt alkalmazta pici fiánál), hát nálunk is bevált, 4 perc alatt durmolt a vállamon, miközben én rugóztam a labdán, úgyhogy lehet, otthon is alkalmazzuk...
de barinőm mondta, hogy náluk is ez volt ilyen idős korban, nemcsak neki, hanem az egész 2005 őszi topiknak. úgyhogy lehet, hogy egy ideig szenvedünk... :(

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


nálunk éppen elaluldt a kiscsajom...

alvás: változó, este 10 körül szokott...van h a cicin beájul de van h beteszem a kiságyba és akkor ő még egy kicsit "beszélget", vigyorog és szép lassan elalszik. Szerencsére többnyire magától :)
a nappali pihivel már nálunk is szoktak gondok lenni :?
nincs napirend, akkor alszik amikor ő akar, naná :lol: :wink:
és általában csak fél órákat :x jobban örülnék a hosszabb alvásoknak. Nappal 3-4 óránként tentél úgy h a tentenyuszit akkor márnagyon nyúzza, gyűri, oldalra fordul és látom h csukódnak a szemek. Van amikor a tentenyuszi gyűrögetés elég sokáig eltart :lol:

mozgás: Timi 1 hónapja mutatta meg h tud hátról hasra fordulni-akkor ezt egymás után megmutatta. De AZÓTA semmi :shock: :shock: :shock:
haról hátra 1x sikerült, sztem véletlen
Oldalra régóta forog sőt mindíg úgy is alszik. Kúszás, mászás még gondolatban sincs :cry: vagy :lol:
Szerintem itt Timi fog legkésőbb megmozdulni :roll: Szerintem nehéz a popója. :P
Most 8kg és 68 centi

Csibb,
neked cipelni kell Fannit h elaludjon? Ez nem semmi lehet és el se tudnám képzelni.

Tünde,
még mindíg milyen szép hajasbaba a lányod. Biztos nagyon melege lehet benne. Nem vágatjátok le? Az ilyen piciknél elég furmányosan lehet hajatvágni v nem?

mikulás: nekem már 2x megvolt most kell ismét megjönnie pedig csak szoptatok de éjszakánként már nem (megint nem)

szülés: császár volt.. hamarabb befektettek kevesebb magzatvíz miatt. Már a 40.hétben jártam... febr 11-én reggel 9-kor meg akarta nézni a dokim a mvíz színét de nem látta ezért inkább azonnal megműtött. Még a cuccimat se pakolhattam össze :evil: fájás nem volt és semmi jel h szülnék. 10óra 15 perckor megvolt Timi. Semmi nem fájt csak nagyon féltem. Ebéd után már hozták is cicire a lánykámat :lol: és azóta is imád cicizni :lol:

Angi, gratula Lidinek a 2.foghoz! Nekünk még csak nyáltenger van :lol:

Bea,
megkaptam az emailt?

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Tünde!ezek szerint nem csak a nap, de az időpont is majdnem stimmel.Anna 13 37-kor bújt ki.

Tudja valaki, hogy az xnview programmal hogyan lehet képet kicsinyíteni?/tudjátok:nekem kell szájbarágni/,ha ezt megtudom, felteszek apró képet, ha nem, megint el kell küldenem valakinek.....
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Lidi tényleg milyen kisimult volt! :lol:

A "bejött"játékokról tesztek fel még képeket?

Bea és Annababa
Kép
bea80
 
 


amit még kérdezni akartam:

Nálatok hányszor eszik egy nap a gyerkőc?
Timi (éjszaka már nem) de elkezdi hajnalban, na jó nem annyira hajnalban hanem kb 6-kor és este 10-ig kb 8x cicizik. Általában 2-3 óránként szopik. Nagy ritkán kibír 4 órát de akkor kivételesen egy hosszabbat durmol.
Lassan elkezdem kínálni az almát is de szerintem ugyanúgy fog cicizni is.

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Bea
nekem irfanview progim van de ez gondolom nem ugyanaz mint a tiéd.

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Tünde-Ez a frizura??!! :lol:

Csibb-Petrihez hasonlóan én sem tudom elképzelni,hogy ringatva kellejen elaltatnom Lilit.Ő óriási alvóbajnok,imád aludni.Ha fáradt alig várja,hogy berakjam az ágyába.Ez este is így van,sőt akkor méginkább.Tegnap is harcolnom kellett vele,hogy ne az ujját szopja szopi közben,hanem a cicit. :? Van egy kendőcskéje,ha azt odaadom neki,tutti elkábul.(persze,ha tudom,hogy fáradt).Nincs vele gond,kivéve nagy ritkán,Ekkor jön a hajszárító :lol: kicsi kora óta elájul,ha búg neki. :lol:

Petri-Lili 7-szer eszik pontosan minden nap,de ezt "nekem köszönheti" :? ,mert ő kevesebbszer kérne,de a 2 órákkal így kijön a 7.

Bea-Lili is nagyjából mindennel elvan,de azt megfigyeltem,hogy a nagyon egyszerű újdonságokat nagyon imádja:pl. csomagoló papír,kulcs,műanyagpohár.Persze ezekből jópár nem szájba vehető,így figyelem nagyon.Neki különben a játék most abból áll,hogy mit tömhet a szájába.Anna fosizik még?
Vendég
 


ilyen volt:
Kép
ilyen lett:
Kép

Bea nem sikerült a fényképezőt átállítani? Vagy akkor már a kép minősége se jó?

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Petri!Milyen mailt??? Anna szerintem egész nap szopizik ebben a melegben.Na jó, két óránként legalább.Éjjel fél kilenc felé fekszik, ált. 3 körül kér enni, aztán kb. fél hétig visszaalszik.Bár ma csak fél hatkor kelt fel.Nem nagy alvó.

Bea és Annababa
Kép
bea80
 
 


Bea
Küldtem egy levelet a párom címéről (nagycsaba) mert az én freemailemmel nem lehetett. Elküldtem benne az átméretezett képet. Szóval nem kaptad meg?

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Babcika!Igen és jó büdiket.

Bea és Annababa
Kép
bea80
 
 


Írtam egy csomót, de "a téma v hozzászólás nem létezik" : twisted

Bea, XnView: Felső menűsor KÉP - , azonbelül ÁTMÉRETEZÉS - megadod,hogy (max.) 600x600 pixcel. Mentés másként.
Aztán melléklet feltöltése....

Petri: Jó nagy Timi baba. Műtétnél én is nagyon féltem :? Biztos rossz volt így, hogy felkészületlenül, fájások nélkül ért :(

Jó sok császáros szülés.....

Botond is össze-vissza alszik. Eddgi kb. vagy 3x produkált ilyen két és fél órás alvást. Nem szokása, csak fél órákat aludni :shock: .... Ezzel a sírba tesz, mert tök hamar megint tiszta koki. Na, meg nálunk is néha, ami cirkusz megy a napközbeni altatásnál. Ááááá.... :?
Azért megnyugtat,hogy nem csak nálulnk zajlik ilyen nehezen. :wink:
Azt hittem már,hogy én csinálok mindent rosszul.

Mozgás: nálunk mondom az elmúlt egy hét teljes változást hozott. Lassan felül egyedül. Mindig nyújtja a kezét,hogy segítsek, aztán pár pillanatra megül egyedül. Persze nem akarom,hogy csinálja, csak, ha már egyedül megy neki.

Játékötleteket én is várok! :lol:

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Bea és még azt írtam h ha kell kicsinyíteni képet akkor nyugodtan küld el majd megcsinálom és visszaküldöm. De nem biztos h azonnal.

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Petri!Köszönöm,most küldted?Megpróbálom ezt az új programot!

Bea és Annababa
Kép
bea80
 
 


Botond 5x eszik egy nap. Bár újabban egy-két éjszakai plussz kaja bejátszik :?
Petri: én már most adok Botondnak őszibaracklevet. Ugyanannyiszor eszik, sőt... (igaz, ez a lé szinte semmi mennyiség, csak ízleli), viszont legalább van kaksi tőle.
Vagy a fogától :?: :roll: .

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Kép

Bea és Annababa
Kép
bea80
 
 


Nahát, nem gondoltam, hogy már szinte mindenkinek megjött. :shock:

Csibb
Márknál is volt, mikor megszületett, hogy befelé tartotta a lábát, nekem egyből mondták, hogy a külső talpélét maszírozzam, 2 hét alatt el is múlt.
Jó pofa a játék! :) Én is vettem már ilyesmit. Bejött!
Dévény Annát én is csak ajánlani tudom, nagyon jókat hallottam és olvastam róla!

Kincs
Jó hamar megjött neked!Azta!

Anita
Szerintem nagyon sokat változott Boti a születése óta, ugye?
Gondoltam hogy a mensiről írsz :lol:

Bea80
Én is csak szoptatok még, ezért nem értettem hova ez a sietség :)
Nálunk is ezt csinálja Márk, simán megy a visszafordulás, mégse csinálja nagyon, pedig már lassan kúsznia kéne. :roll:
Én azt a programot nem ismerem, nem tudok segíteni.

Babszika
Bele sem gondoltam, hogy merész :oops: Most hogy mondod!
Mi megbeszéltük Apával, hogy nem szedem a cerazettet, mert azt írja az útmutató, hogy belemegy a tejbe az a kis hormon ami van a fogiban, ez tök rémisztő, hiszen mindenre úgy vigyázok, mit eszek, meg mit iszok...na szóval megállapodtunk hogy vigyázunk.
Gumi! :cry: (marhára csípjük)

Angi79
Á nem bizti hogy te is így jársz, amíg szoptatsz elvileg nem jön meg...mi vagyunk a kivételek itt páran! :lol:

Tündi
Nekem nem fájt, meg túl sok sem, (ma már szinte alig), de hirtelen lányos zavaromba azt sem tudtam mi az, mi történt. :lol:
Bettinának nem semmi a sérója! Tyűha, adhatnátok pár tincset nekünk, mert alig van :)
Nem is tudtam hogy harmadik gyerkőc Bettina!

Petri
Ide is írom, hátha nem láttad a másikban!Köszi a Micimackót!! :)
Nálunk a kaja 6x van kb. Úgy hogy éjjel nem kel fel.

A tegnap nálunk is nyűgi volt, alig akart elaludni, pedig de néztem volna az úszás EB-t. Folyamatosan játszani kellett őkelmével, így nem sokat láttam belőle. Ma meg az M1 adásunk nincsen, az összes többi van, á ez az én formám :evil:

A.
Vendég
 


Igen-igen-igen!!!!!!!SIkerült!!!!Köszönöm!!!Babcika, tárgytalan a mail, fel tudok rakni képet!!!Köszönöm, köszönöm, köszönöm!

Szval ő Anna 5 naposan

Bea és Annababa
Kép
bea80
 
 


Bea
:lol: :lol: :lol: Juhéééj

Alina
nekem elvan mentve a saját gépemen a micimackó úgyhogy nem volt nagy dolog bemásolni. Örülök ha tudok másnak segíteni.
Olvastam a tavasziaknál is de most nincs időm írni oda is. Timi sokszor szólít :?

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Na ma nálunk is nyügi van ezerrel. :( Már komoly 2* aludt ma 45 percet és legalább ennyit nyügizett is.
Kaja: ma sokszor van cicizés, de általában éjjel 2 + nappal 5 (de nálunk van pótlás és gyümi is)

Az újszülött babócák mind olyan édesek!!! :) :)
Császár: Hát... lányok én a 15 óra vajúdás és a nagy mennyiségű EDA miatt szinte aludtam. A férjem, aki bent volt a műtéten, tökre félt, mert mindig lecsukódtak a szemeim. Én csak egy pillanatra láttam Lidit, aztán vitték melegíteni. Hajnal 5-kor hozták ki nekem.
Anita,
ma a lányom is próbálkozott a "kutyázással" illetve a fenekét akarja közben kinyomni ülésbe. De még nem megy :)

Játékok:
Kép
angi79
 
 


Lehet, babát kellene vennem a fiamnak :?::?::?: :lol:

Angi, Feri benn lehet a műtét alatt? Tibi csak az üvegajtó előtt állhatott... persze ő lehet, nem is bánja!

Bea: Éljen!!! :D

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Anita,
bent volt.
A baba egyébként Lamaze és csörög-zörög a ruhája. Most egyébként egy csörgőt kerget a lányom a szobában. :)
angi79
 
 


Bea-Hurrrrá!!! :lol:

Én is csináltam képet Lili kedvenceiről(van még csomó,de talán ezeket szereti a legjobban)
Kép
Vendég
 


Pocak Lili: :wink:
Kép
Vendég
 


Bocsi, de még nem tudtam visszaolvasni, de hoztam két képet:

Csongor kedvencei :lol: :

Kép

és a játékai, amikkel kb. 5 percig elvan (a plüssöket már elő sem veszem, rájuk sem néz.) :

Kép

Kincs és Csongor
KépKép
kincs
 
 


Na, annyira belejöttem, hogy felteszek még két képet!Az egyik az új ajtórács és az alakuló babaszoba/még mindig nincs szívem átköltöztetni/

A másikon meg alszik, újabban ez a kedvenc póz :lol: :lol: Kép Kép

Bea és Annababa
Kép
bea80
 
 


Eddig nekünk sem volt gond az alvással, csak mostanában kell altatni, és azt is csak napközben. az esti lefekvésnél magától alszik el az ágyában. ma kb. 2 percig tartott :D
nagyon fáradt volt már, mert ma sem akart aludni, kb. 2x fél órát alhatott... :shock: nem is értem, hogy bírja, pedig neki nagyon nagy alvókája volt!!! :shock:

szopi: 5X vagy 6X szopizunk napközben, éjszaka nem.

Bea
Szupeeeeeeeeeer!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Bea
de jó!!! Fanni is pont így alszik mostanában, pedig idáig hasonalvó volt!!! :D :D :D

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Csibb,
Lidi alvása is kb ennyi volt ma vagy 1 kicsit több. Most már durmol. :)
Bea,
nagyon jó az alvós kép! Lidi is az oldalára fordul mostanában, pedig ő is hasonalvó volt.

Nálatok is volt hatalmas eső??? Itt szörnyen sok esett.
angi79
 
 


játékok:
kék viziló, habtapi anyagból építőkockák, háromszögek, stb., rágókák, műanyag hajó (ez nagy kedvenc :shock: ), vöröshajú háromszöglány (a copfját szereti szopogatni :lol: )

egyébként ő is megkap mindent, ami a közelébe kerül és felkelti a figyelmét, a kiskanalat nagyon szereti rágcsálni. most vettem neki babylove-os fogápoló szettet a dm-ben, azt is felrakom.
azt is szereti rágcsálni.

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Sziasztok!

Nálunk is hasonló játékok vannak, mint amit eddig feltettetek. Márknál favorit most a távirányító! De nem adjuk!! :lol:

Márk kapott Apájától egy baby napszemüveget! Tök jó! Holnap rakok róla képet! 8)
Ja és vettünk 50 faktoros napozó krémet, Visyt, akkora tubus mint a hüvelyk ujjam és majdnem 4 rugó volt.. nem sok ez egy picit??

Rakok egy mai képet, aztám megyek, mert ez az időváltozás kicsit taccsra tette a fejemet :shock: ...

Kép

Jó éjt : A.

ui:
Kincs
Csongor féltett kincsei nem semmik :lol:

Bea80
Anna nagyon édi ahogy alszik!! :) Meg lehetne zabálni!

Na tényleg megyek, vár egy kis nasi a tv előtt... :wink:
Vendég
 


Babcika
Neked akartam még írni, hogy nem semmi a pocak. :) Tényleg ekkora vagy csak a képen? Nálunk Márknak abszolút nem nagy a hasa, de a képeken olyan mint egy lufi!
Vendég
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: