Új privát üzeneted érkezett!

Betegeknek jobbulást( mi is nemrég gyógyultunk ki a torokgyulladásból!

Andor nagyon jó baba, ha Áronom nek kelne éjszaka nem is lenne semmi gond. Ő egy kicsit nyugtalanabbul alszik.
Én most a másodikkal sokkal jobban érzem magam, sokkal könnyebbnek tűnik én is sokkal nyugodtabb vagyok!

Hoztam képeket:



Állatkertbe indultunk Vasárnap már nagyon készültem rá, de sajnos mások is így voltak vele, így a kígyozó sor láttán inkább úgy döntöttünk megyünk a Margitszigetre Áronom azt is élvezni fogja.

A szigeten nagyon jó volt, ettünk vattacukrot ami a párás levegő miatt kellőképp ragacsos lett! Megnéztünk egy kosztümös előadást majd pereceztünk az állatok felé menet! :)
Áronom a gólyától kicsit megrémült... még, jó hogy a nagy állatkertet lemondtuk... lehet az oroszlán még korai lett volna az érzékeny lelkének ha a gólyától is bepánikol... Azért majd szeretnénk eljutni oda is.

Kép
Kép
Kép
Kép Kép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
Kép

gyerekek

Kép Kép Kép Kép

Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Kép Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Sziasztok!

Szeretnétek babátoknak egy igazán nélkülözhetelen kelléket?
Egy olyan takarót amit nem rúg le a sétánál, az autósülésben vagy alváskor?

Ami jó ha kéznél van vendégségben. Használható takarónak, hempergőzőnek vagy ágytakarónak.

Sőt! Te állíthatod össze, hogy milyen színű legyen milyen minta legyen rajt és még a babád neve is szerepel rajta?

Mi készítjük ezeket a névre szóló takarókat. Ölelni valóan puha, polár anyagból szimplán, duplán és egy különleges polár - pamut kétoldalú kombinációban.

Gyertek a www.gportal.hu/babatakaro oldalra és rendeljetek most 10% kedvezménnyel.

Üdvözlettel:Rempi
rempi
 
 


Catherine: remélem semmi baja azóta Beninek! Biztos valami kis vírus. Jobbulást! De ha eszik és iszik is rendesen olyan nagy gond nem lehet. Nekünk is volt pár hete vírusos torokgyuszi, de Máté akkor két napig alig evett egy falatot, már aggódtam is, hogy éhen fog veszni. De a húslevesem megtette a hatását. :D
Mamacka: nagyon édik vagytok! Remélem a gólyákkal beszéltél hogy jöjjenek Catherinék és mifelénk is! :wink:

Kép
németh
 
 

 
 

Sziasztok!

Mamacka!

Nagyon aranyosak vagytok! A gólyát valóban küldheted volna! Vagy nem feledkeztél el rólunk?
Áron milyen jól bírja a babakocsiban. Én Benit már hónapok óta nem tudom beletenni. Ő motorozik.

Kinga!

Láza még mindig van, de egyébként semmi más. Egy kis nyügi, de az sem komoly. Sőt ma még többet ebédelt és ivott, mint máskor. :D Dokinéni szerint pár nap alatt el fog múlni. Ez a vírus, csak lázat okoz. sok folyadék, C vitamin, lázcsillapító és Oscillococcinum.

Múltkor mondtam, hogy cetliket ragaszgass a lakásba, hogy mit szeretnél. Én ma ezt egy kicsit modernizáltam. A laptopra tettem fel olyan háttérképet, amin az van amit szeretnék. Azt úgyis rendszeresen használom. :D
Vendég
 


Lányok!

Ti, mármint a gyerekek, hogy álltok (állnak) a szobatisztasággal?
Vendég
 


Catherine: na pont ezt akartam én is kérdezni!

Mi pár hete elkezdtük, hogy a délutáni alvás után ráültünk a bilire, aztán akkor sikerült is belepisilni. Egyik napról a másikra nem akart utána ráülni, így hagytam is egy kicsit. Tegnap újra kezdtük, ha ráérek ott lenni a nyomában, akkor leveszem róla a pelust. Egyszer ügyesen ráült és belepisilt, de azóta csak odatartom, hogy belemenjen, mert annyira kivárja, hogy már nem bírja tovább és rengeteget pisil Ha szólok neki, hogy pisiljen nem megy. Most itthon lesz a férjem egy hét szabin, gondoltam addig próbálgatjuk, aztán ha nem megy, hagyom megint pár hétig. Fel fogom szedni a szőnyegeket is. Igazából a játszótéren azok a kisfiúk szoknak mostanában rá a szobatisztaságra, akik most nyáron már a hármat töltik, na de ugye nekünk már nem lesz még egy nyár, mert már áprilistól ovi.
Néha úgy érzem, hogy képtelen leszek megtanítani rá... :roll:
Igazából azt sem tudom, hogy mi az a határ, ahol még ugye tart az agymosás, hogy hova kell pisilni és hova nem, de még nem erőltetés. :roll:
Nálatok mi újság ezzel kapcsolatban?

Andi: neked milyen tapasztalataid vannak?
Mamacka?

Kép
németh
 
 


Kinga!

Én a szobatisztaság terén elég liberális vagyok. Nem szeretném erőltetni, mert félek, hogy annak később lennének rossz következményei. Akár pár év múlva, akár felnőtt korban.
Most ott tartunk, hogy már szeretne bilit. (Csak mindig elfelejtünk venni neki. :oops: )
Még mindig nem szól pisi vagy kaki előtt. Kaki után már néha. Majd ha előre szól, akkor jöhet a bili. Bár ezen a héten már az esti zuhanyzás előtt mindig pisilt a kádba. :oops: Eddig nem csinált ilyet. Lehet, hogy mégis vissza tudja tartani egy kicsit és szabályozni?

HELP! Mit kell csinálni ilyenkor?
Vendég
 


Nem tudom, Máté is mindig belepisil a kádba... Egyébként tanácstalan vagyok én is a kérdésben. Máté ma háromszor belepisilt a bilibe, meztelenül volt itthon egész nap, meg egyszer mellékakilt. :oops: :lol: Csak most meg azt nem tudom, hogy mi lesz ha gatya is lesz ratja. :roll: :roll:

Kép
németh
 
 


Valamelyik cégnek van bilire (vagy szobatisztaságra?) szoktató pelusa. De fogalmam sincs az mit tud...
Vendég
 


Épp tegnap láttam a Tescoban a Huggies-nak van most "játszunk szobatisztaságot" elnevezésű pelusa. Van egy kis könyv mellé csomagolva, egyébként meg szerintem ugyanolyan bugyipelenka, mint mondjuk a Libero.

Kép
németh
 
 


Kinga!

Én most úgy olvastam, hogy a Huggies abban különbözik a többi nadrágpelustól, hogy ha belepisil a gyerek, akkor elhalványodik rajta a minta.
Vendég
 


Ja igen? Még nem hallottam.
Most úgy állunk, hogy ha alul nincs rajta semmi, belepisil a bilibe, szinte hibázás nélkül, de ha van rajta alsógatya, nem tudja, hogy az nem pelus és simán bepisil. :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Jó nagy meló ez a gyereknevelés! :D

Kép
németh
 
 


:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: nem tudom olvasni az oldalt, ha meg sokadszorra sikerül, nem tudok írni. állandóan lekapcsol !!!!!!!!!!!

bili - Bálint a bilin csak ül, WC-be már pisilt többször, de szólni még nem szól - ezért marad a pelus, illetve a nagy melegben csóré. A tesók maguktól szoktak le a pelusról, meleg volt, rájöttek, hogy a gatyó vékonyabb :wink:
Hozzánk is elért a láz-vírus, Bence hozta az oviból, tegnap délután ő volt lázas, éjszaka a Bálint, ma pedig az Attila lett - sokat nem aludtunk, meg ijesztően magas a láz, de egyelőre bírjuk.
Nálunk ma ért véget az iskolaév, Attila kitünő bizonyítványt hozott - büszke vagyok rá, remélem, sokáig ilyet hoz majd.
Kinga - és még nagyobb meló lesz, ha nagyobb lesz a gyerkőc :) :wink:
Tesóprojektezőknek nagyon szorítok, hogy a gólya minél hamarabb találja meg a helyes házsszámot !!!!!!!!!!!!!!!!!

andi
Kép
Kép
Kép
andy33
 
 


Andi: gratulálok a kitűnő bizihez! Remélem a láznak már nyoma sincs.
Egyébként amíg nem volt gyerekem sosem értettem, hogy miért mondják, hogy minél nagyobb annál nehezebb. Nem tudtam felfogni mi lehet annál nehezebb ha egy állandóan bőgő csecsemője van valakinek, aki nem tudja megmondani, hogy mi baja van. Na már kezdem kapisgálni.... Bár még elég kezdő vagyok így is.

Kép
németh
 
 


Andi!

Jó, hogy néha azért sikerül írnod is!

Lázzal hogy álltok? Nálunk két nap alatt vége volt. Remélem nektek is gyorsan elmúlik!

Attilának gratulálok a kitünő bizoyítványhoz! Nagyon ügyes, csak így tovább!

Beninek meg kell vennünk a bilit végre! Mindig elfelejtjük. :oops: Hétvégén volt a társaságban egy kislány, aki szintén most próbálkozik a szobatisztasággal. Beninek nagyon megtetszett a bilije. Amikor Julcsi végzett, akkor letolta a nadrágját, és ő is ráült. Csak azt vettük észre, hogy, a pelenkát nem tudta teljesen letolni. Segítettem neki, és ahogy ült rajta, pisilt is! :D :D Olyan büszke voltam rá. Először ült bilire és rögtön bele is pisilt. És ma már kaki előtt is szólt!
Lehet, hogy a kisfiam érett lett a szobatisztaságra? :D :D :D

Kinga!

Küldtem Hozzátok is a gólyákat akiket ma láttunk! Remélem nekik sem okoz gondot a határ, mert Szlovákiában voltak...
Vendég
 


Sziasztok!

Beni ma megégette magát a vasalóval... :( Pedig ott voltunk vele mindeketten. Szerintem egy tizedmásodperc kellett hozzá csak. Iszonyatosan gyorsak tudnak lenni, ha olyasmit akarnak csinálni amit nem lehet. De most már szerintem megtanulta, és nem nyúl hozzá többet. Legalábbis remélem. Mint ahogy azt is, hogy nem marad nyoma.
Most így néz ki:
Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Ma nem felejtettem el, és vettünk a Kikában egy bilit Beninek! :)
Vendég
 


Catherine: és hogy van Beni kis arca? Nem fáj neki? Ilyenkor még jobban kitűnik, hogy milyen tökéletes a bőrük meg az arcuk.

Kép
németh
 
 


Kinga!

Néha mondja hogy fáj,és kér rá puszit. :) De szerintem nem vészes, mert ő is szokott hozzányúlni. Most egy kicsit sötétebb lett a seb, de szerintem el fog múlni hamarosan. Remélem!
Vendég
 


Attila bizijéhez a gratulációkat köszönjük, remélem, sokáig ilyen bizit hoz majd.
Catherine - Beninek küldünk egy gyógyító fújást ! Merre jártatok, Szlovákiában?
Gyerkőcök láza szerencsére 2 nap alatt elmúlt, most én küszködöm vele, tegnap rosszabb volt, nagyon magas lázam volt, nem tudtam semmit csinálni, csak aludtam, ma már picit jobb, csak fáj minden porcikám, de remélem, holnapra elmúlik.
megyek is kúrálni magam, csak ha már sikerült bejelentkezni, gondoltam írok pár sort. bosszantó, hogy sokszor még elolvasni se tudom az oldalt - nem értem miért kapcsol le.
szép estét, vigyázat a balesetekkel !!!!!!

andi
Kép
Kép
Kép
andy33
 
 


Andi!

Köszi a gyógyfújásokat Beninek!
Szerintem fáj neki, mert ma megengedte, hogy beragasszam.

Kemencén voltunk hétvégén, és szokás szerint Párkány felé jöttünk haza. Szóval csak átugrottunk egy kicsit, hogy kikerüljük a kompot.
És van Párkányban egy hely, ahova évek óta járunk néha kajálni. Most viszont kiderült, hogy új a tulaj, és így már nem is tetszett annyira. :(
Vendég
 


ú szegény Beni :(
Andor ma lett két hónapos... (Áron pedig 27) úgy rohan az idő... :roll:

Kép Kép Kép Kép Kép Kép

http://s59.photobucket.com/albums/g310/ ... =slideshow

Amúgy lemenekültünk a Balatonra de baromi nehéz esténként egyedül a manókkal lóga nyelvem rendesen...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Mamacka!

Andor olyan édes! Kis husi! Én is szeretnék, csak lányba! :wink:
És a haja! Beninek egy évesen sem volt ennyi.

Balaton miatt irígy vagyok! :oops: Bár nem lehet könnyű két gyerekkel.
Vendég
 


Sziasztok!
Baj lenne ,ha én is csatlakoznék hozzátok így is,hogy nekem Réka 2005.december 30-án született?Mert írnék én a nekünk aktuális topikba ,de oda már rég nem ír senki! :roll:

Kép

Kép
syl100
 
 


Sziszko: gyere nyugodtan!

Mamacka: nagyon édes kis husi az Andor. Hát igen, öregednek ezek a gyerekek!

Catherine: én fiúban is kiegyeznék, csak lenne már!

Andy: Jobban vagy már?

Kép
németh
 
 


Akkor jó! :D
Nem nagyon tudok visszaolvasni,de azt látom,hogy a szobatisztaságra való szoktatás a téma!
Nekem Réka 1 éve szobatiszta!Tavaly nyár elején vettem le róla,de úgy,hogy teljesen!Nem adtam utána már vissza rá!2 napig mindenhová odapisilt,jó párszor a bilibe is és kb.:a 3.naptól meg már jelezte,hogy pisilnie kell,nagyon ügyi volt!Még utána egyszer -kétszer voltak balesetek,de nem vészes!Már vagy egy fél éve csak a wc-t használja bilink már nincs is.Mostmár pár hete délbe se ,meg éjszakára sem kell pelus!Tudom,szerencsém van,hogy ilyen hamar megtanulta,de szerintem itt a nyár most kell megpróbálni,vegyétek le róluk a pelust végleg,persze alváshoz még kellesz,szerintem pár nap alatt megfogják tanulni,hogy bilire vagy wc-re mennek.Nekik is jobb úgy érzik ők!Nekünk ez a módszer vált be! :wink:

Kép

Kép
syl100
 
 


Sziszko!

Légy üdvözölve itt is!

Bár mostanában már ez a topic sem pörög túlzottan, de néha vagyunk. :D


Amikor levetted Rékáról a pelust, akkor semmi nem volt rajta? Még egy kisbugyi sem?

Ma már Beni is kakilt és pisilt bilibe! :D Délelőtt ezt játszotta. :)
Először kis kaki, popsitörlés, kiöntés. Utána pisi, törlés, kiöntés. Majd újra pisi, törlés, kiöntés. És végül kaki, törlés, kiöntés. Itt én meguntam, és visszasdtam rá a pelust. Ez ugyanis közel egy órás program volt.
Viszont most már legalább biztos vagyok benne, hogy érett a szobatisztaságra, mert tudja irányítani a dolgokat.

Kinga!

Alapvetően lányt szeretnénk, de ha fiú lesz annak is nagyon örülünk. Akkor majd a harmadik lesz a lány! :D
Vendég
 


Catherine:Kisbugyi volt rajta. :D Abból vettem jó sokat,hogy legyen mindig csere.Hát igen,eleinte nagyon fárasztó ,de hamar megtanulják.
Én is állandóan kérdeztem,hogy kell-e pisilni?Ültettem feszt rá a bilire.

Kép

Kép
syl100
 
 


Mamacka - csodaszépek vagytok!!!!!!!!! a legjobban szunnyadó Andor Mama vállán és az öszpontosító Áron meseolvasás közben tetszett. Azért a mama komoly segítség. A hajó a tiétek? Merre vagytok a Balcsin - biztos írtad már, csak feledékeny vagyok :roll: :oops: .
Sziszko helló, - Réka csoda ügyes ! persze BENI is !
Bálint amikor pelus nélkül van, nem zavarja - pisil ahol éri és örömmel mutatja 8) , a lakásban nehezebb, mert a "vizes" parkett csúszik. most visszaesett, elutasítja a wcre ülést is, úgyhogy visszakapta a pelust.
ami engem illet, szerencsére, 3nap alatt véget ért a láz, köszi az érdeklődést.
írtam volna én hamarabb is, csak nem működött. most itt dühöngök: a jegymester küldött hírlevelet, hogy Székesfehérváron lesz az István a király július 25-26, pont Magyaron leszünk (kettecskén :lol: ), erre van 2 drb jegy. miért nem küldték hamarabb a mailt, június 28 óta árulják a jegyeket - mézesmadzag! még jó, hogy csak ilyen gondjaim vannak, ugye :wink:
Hajrá lányok!!! fiúk is lehetnek, de nekünk, illetve fiainknak a lányok jobban kellenek :wink: igaz mamacka????

andi
Kép
Kép
Kép
andy33
 
 


még eszembe jutott, hogy Párkányban akkor voltunk utoljára, amikor még nem volt a híd, Attilával kompoztunk !
andy33
 
 


Andi!

Én nem is voltam úgy Párkányban, hogy ne lett volna híd. :)

Vettem Beninek tegnap a C&A-ban alsónadrágokat. 10 db 1200 Ft volt. rögtön vettem két csomaggal. Jövő héten elkezdjük használni napközben. Kíváncsi leszek az eredményre!
Vendég
 


Alsóörsön vagyunk de anyum már egy hete nincs velünk... csak az esték húzósak...

Áronommal próbálkozunk szobatisztaság terén.
Egyik reggel diadalittasan kiabálta "Anya fingtam ide is meg ide is" És körbevezetett az összekakált teraszon, de a pisi profin megy az összes levendula meglocsolva! :)

egy bőgős Andor, csak hogy lássátok ilyet is tudunk.

Kép

és egy hintázós Áron
Kép

no megyünk a vízbe mert durvul a nap...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 



Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Mamacka!

Nagyon jók a képek!

Csütörtökön mi is megyünk, igaz csak 4 napra, Zamárdiba

Nálunk így néz ki a bilizés:

Kép Kép Kép
Néha egyedül is megy:
Kép Ez hétvégén készült. Olyan nagyfiú már: Kép
Vendég
 


Catherine nagyon jó!! :)

Engem ma éjjel felkeltett, hogy kakilni kell ráültünk de nem történt semmi csak elkezdett sírni... :( kicsit nyűgi, hőemelkedése van megint.
Anyum turizott megint egy ilyesmi jópofa kendőt, de sajnos elúsztattuk a Balatonban.

Andy
A hajó apósé.
Még jó pár éve építették.

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


catherine - milyen nagyfiú Beni. olyan macis bili van nekünk is :wink:
mamacka - fiúk csodásak !

attila tegnaptól kórházban van, az elöljáró asszonyság (docensnanya) nem engedte meg, hogy ott maradjak vele - el tudjátok képzelni, nem aludtam, nem ettem .... reggel voltunk megnézni és csodálatos volt látni, hogy mosolyog, egyszer szólt, hogy maradjak vele, de miután elmagyaráztam, hogy a dr. néni nem engedi és gyorsan gyógyuljon meg ! az volt a válasza, JÓ. mononukleózisa van, infúziókat kap, katéter van a kezében - büszkén mutatta ! a szobán egy ismerősünknek a nagyfia fekszik mellette, aki segíti - tolmácsol. ugyanis a kórház nagyszombatban (trnava) van, ahol nem tudnak magyarul - kerületi kórházunk. ma kapott mobilt, ha valami gondja van, hívjon. alig várom a holnap délutánt, hogy lássam ! szorítsatok, hogy minél hamarabb otthon legyen, légyszi. befejezem, ,mert potyognak a könnyek . . .

andi
Kép
Kép
Kép
andy33
 
 


Hű Andi
Sajnálom! :(
Nagyon nagyfiad van már! Büszke lehetsz rá! Egy hős!
Mi a túró az a mono bigyó???

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


ANDY!

Mi az a mononukleózis?
És miért nem maradhattál vele? :shock: :shock: :shock:
Meddig lesz ott?
Mit csinálnak vele?

Remélem gyorsan otthon lesz újra veletek!

Küldünk neki sok-sok gyógyító energiát!
Vendég
 


http://www.super55.com/word.php?id=1197 ... Pfeiffer-féle%20mirigyláz
Attila nevében is köszi, és büszke vagyok rá, nagyon, jobban viseli a terhelést, mint én :oops: . infúziót kap - benne hydrocortisont (ha jól olvastam, gyorsítja a gyógyulást) és novalgint (láz és fájdalomcsillapító), meg csomó vitamint. azért fektették be, mert olyan volt a nyaka kétoldalt, mintha teniszlabdákat nyelt volna, tele volt az orra és nem tudta fújni, lázas volt ... ezzel a diagnózissal szlovákiában kötelező a kórház, félnek a lépfakadástól . . .
hogy miért nem engedték meg, hogy ottmaradjak vele - már írtam többször, hogy nálunk az egészségügyi nézetek nagyon elmaradnak európától. fdr. azzal indokolta, hogy 3éves korig természetes, 6 éves korig javasolt és idősebb gyerekekkel akkor lehet szülő, ha ő megengedi - és nem engedte meg (pénzt várhatott, vagy mi fene). remélem, nem tart sokáig ez az állapot.
andy33
 
 


Andy!

Nem semmi!

De biztosan hamarosan újra otthon lesz veletek!
Kitől kapta el? Nem tudjátok?
Bencének és Bálintnak ugye semmi baja?
Vendég
 


Nálunk sem volt eseménymentes az esti altatás.
Pár napja ez újra Apa feladata. Egyszer csak rohan ki, hogy menjek, mert Beni mindent összehányt. :shock: És szó szerint. A pizsamáját, az ágyát, a szőnyegét... :shock:
Még nem is hányt soha. Fogalmam sincs mitől lehet. Egyébként vidám, segített takarítani is és áthúzni az ágyneműt.
Ja, és utána újra fogat kellett mosnunk. :) Ő akarta. :D
Vendég
 


Jaj,szegény Beni!Valami biztosan bántotta a gyomrát azért hányhatott,utána meg gondolom megkönyebbült,jó kedve lett! :)

Kép

Kép
syl100
 
 


Sziszko!

Utána már semmi baja nem volt. :D És ma sem. :D

A strandra elfelejtettünk vinni magunkkal bilit. :oops: Erre Apa kitalálta, hogy az egyik szemetes mögé pisiljen Beni, ha kell neki. Ő pedig szorgalmasan, 5-10 percenként járt annyira tetszett neki. :D Csak sajnos egyszer úgy gondolta, hogy ahova pisilni lehet, oda kakilhat is. :oops: Még szerencse, hogy fel lehett szedni egy papírzsepivel. Mint a kutyák után.
Vendég
 


Catherine:Akkor már nincs is pelus neki egyáltalán,csak alváshoz?

Kép

Kép
syl100
 
 


BENI - találékony, gratuláunk a sikerekhez !

attila jobban van, leapadtak a nyirokcsomók, hangulata, kedve, energiája növekszik :wink: . aggaszt egy picit, hogy újra megy fel a láza, de remélem csak a hőségtől . kitől kapta el ???????????? lehetséges, hogy az iskolában, sima nátha tünetek is lehetnek mirigyláznál. van aki tünetmentesen éli át a betegséget - ravasz dolog. bence, bálint - jól vannak, nyaralnak a mamánál, aki elkényezteti őket, de nagyon - lesz mit csinálnunk, ha hazajönnek 8)

andi
Kép
Kép
Kép
andy33
 
 


Andy!

Örülök, hogy Attila jobban van. A láz is elmúlik.
Bence és Bálint pedig nyaral egy kicsit. :D

Sziszko!

Ha megyünk valahova és alvásnál mindig van rajta pelus, egyébként pedig változó. A strandon nincs. :) Még nagyon esetleges, hogy szól-e. Én pedig nem erőltetem. Egyébént néha a pelust is letolja és a bilibe kakil vagy pisil. Ő nem érzékeli a különbséget szeriem a pelenka és az alsónadrág között.
Vendég
 


Kinga!

Megint eltűntél?
Vendég
 


Hű örülök, hogy jobban van a kisfiad! Elég csúnyán hangzik ez a betegség! :(

Áronommal próbálgatjuk a bilizést ez talán jobban tetszik neki minta szűkítő, pedig ki akartuk hagyni.
Pisilni már ügyesen pisil szól, kakilni néha szól, de még nem kakilt se bilibe se wc-be
Egyik nap szólt, hogy kaki lesz de épp akkor kezdte,m el szoptatni Andort így nem ugrottam azonnal mire mentem már szétknte magán...
Ma meg azzal játszott néhány fémzöld döglégy társaságában a fenekébe meg beleragadt egy marék murva! :( :lol: :lol: :lol:

Andor reggel fél hétig hétig alszik most már több napja! Nagyon rendes gyerek! :)

Áronarcok még otthonról:
Kép Kép Kép Kép Kép Kép


Már innen...
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Andor krapec

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Andor miatt kicsit aggódok, elég asszimetrikus a combi redője, 28.-ára kaptunk időpontot remélem nem lesz semmi gond...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Mamacka!

Szerintem nem lesz semmi gond Andorral. Az ember alapvetően nem szimetrikus... Biztosan csak erről van szó.

Gyönyörűek a fiad! És szerintem annyira mások. :D
Vendég
 


Andor tiszta anyja Áron tiszta apja, de szerintem egyre jobban hasonlítanak, főleg ha Andor sapoban van...

Remélem nem lesz semmi, de fáj is neki a csípőízülete ha maszírozom... :(


Képek:

Ma délelőtt nagyon nagy vihar volt, apa olyan jó fotókat készített.



Viharos Július

tegnap este
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép


ma délelőtt:
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

egyéb:
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

misén
Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: