Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Boldog szülinapot az áprilisi babáknak!
Ha babazsúrban gondolkodtok,vessetek egy pillantást honlapunkra.Kifejezetten kicsiknek kialakított játszóház,tágas kertel (mászóvár,kismotorok,hinta,homokozó) várja az ünnepelni vágyó Kép kicsiket.Igény szerint bohóc is hívható.

Üdv:Orsi
www.mamavar.hu
aja
 
 


Sziasztok!

Máté!
Boldog szülinapot!
Kép

A tulajdon kérdésével nekünk is vannak gondjaink. Beni leginkább úgy gondolja, hogy ami az övé, ahhoz másnak semmi köze, és ami a másé az az övé... Remélem majd változik egy kicsit, he lesz végre kistesója.

Mamacka!

Nagyon jól néznek ki a babaruhák. Mi kislányt szeretnénk, és ez azt jelenti, hogy vásárolhatok egy csomó új ruhát. Olyan igazi csajszisat! :D Ráadásul mi Beni összes ruháját a hugoméknak adtuk. Persze most már úgy néz ki, hogy lesz akkora korkülönbség, hogy visszakapjuk, ha kell. De akkor is jó volt újra átnézni őket, amikor elvitték.

Vigyázzatok magatokra!

És élvezzétek ezt a néha tavaszi időt!

Catherine
Vendég
 


Mamacka: NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK ÁRONNAK!


Catherine: köszönjük szépen! Na nálunk is pont ez a helyzet. Sőt a legrosszabb, hogy néha ha vásárolunk, és mondjuk megfog egy csomag szalvétát a kosárban, nem akarja odaadni a pénztárosnak, hogy leolvassa. Elég ciki, mert a múltkor is majdnem megfeledkeztem valamiről, még a végén azt hiszik majd, hogy így akarok lopni. :roll:

Kép
németh
 
 

 
 

Sziasztok!

Áron!

Neked is nagyon boldog szülinapot kívánunk!
Kép

Kinga!

Nekünk egyszer sikerült is elhozni az Outletben lévő Adidas boltból egy kis labdát. Simán kisétáltunk és észre sem vettük, hogy Beni kezében maradt. Úgy vittük vissza pár perc múlva... :oops: De szerencsére csak megköszönték.

Catherine
Vendég
 


Catherine: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
németh
 
 


Köszönjük!

Titeket is Isten éltessen!

két éve és negyven perce bújtunk ki! :)

Most alszik a szülinaposom aki ma megtanultani válaszolni a hány éves vagy kérdésre, hogy kettő! :)

Szegényemet meg sem ünnepeljük majd esetleg az enyémmel együtt... szombaton költözünk... gondoljatok ránk!

Amúgy a névnapja meg tegnap volt tökinek!

puszi

Marcsi és a fiúk

amúgy mintha jóslóznék :shock: :roll:

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


úgy :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: , elromlott a másik szmgépünk és nem jutok ide, mert vagy az attilának vagy a férjecskémnek van halaszthahtatlan dolga :wink:
máté, áron BOLDOG szülinapot !!!!!!!!
mamacka - gyönyörű az Andor, költözéshez sok sikert !
bálint nagyon sokat beszél, van kitől tanulnia :) , ma 100x ismételte, szülinapom van, kettő! aranyos volt. tud már a "hogy hívnak", "hol laksz" kérdésekre is válaszolni.
catherine - attilának volt egy időszaka, mikor az üzletben bekebelezett 1 kiflit - előfordult, hogy mire a pénztárhoz jutottunk és kipakoltam, elfelejtettem, kis tolvaj voltam :wink:
szép estét, megpróbálok, gyakrabban jönni, írjatok!

andi
Kép
Kép
Kép
andy33
 
 


Andi!

Üdv újra köztünk!

Bálintnak:

Kép

Nagyon ügyes, hogy ennyi mindenre tud válaszolni!
A bátyjai is beszéltek már két évesen?

Mamacka!

Nagyon óvatosan a költözéssel! :!: :!: :!:
Még élénken él bennem, hogy nem egyszerű munka! Vigyázz nagyon magatokra! Inkább kérj több segítséget!

És Áronnak az elfelejtett :oops: névnapjára:

Kép

Catherine
Vendég
 


Andi: örülök, hogy megint írtál!!!!! Boldog szülinapot nektek!!!! Nagyon ügyes a Bálint!
Mamacka: boldog névnapot is!!!!

Kép
németh
 
 


köszi bálint nevében is :)
és Áronnak mi is boldog névnapot kívánunk.
catherine - beszéltek, az Attila sokkal hamarabb beszélt, mint járt :wink: . Bálintnak néha nehezen érthető a mondanivalója, mert annyira gyorsan akarja elmondani, kis aranyos - tesók érthetőbben beszéltek. DE! semmi stresszelés!!!!! minden gyerkőcnek megvan a saját tempója, szerintem Bálintunk azért tud olyan sok mindent, mert 4 embertől hall folyamatosan, naponta valamit - ha érvényesülni akar, neki is szólni kell :wink: :wink: :wink: ugyanígy pl. ugrál már kb. 3 hónapja(kétlábról rugaszkodik), trampolinon is, ilyet a tesók ebben a korban még nem tudtak, de ő látja a nagyokat és utánozza, mindenben.
szép napot

andi
Kép
Kép
Kép
andy33
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a köszöntőket... még nem sikerült megünnepelnünk szegényemet... :(


...most csak annyit, hogy...
Ma beköltöztünk, igaz Áronnal mi még nem alszunk ott...

rumli van káosz nagyon elfáradtam, de olyan boldogok vagyunk! :)

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Íme az én kis szülinaposom:
Kép

Ti is tegyetek majd fel képeket!
Andi: rólatok még nem is láttam képet!
Catherine: tudjátok már Beni mit fog kapni?
Mamacka: neked mikor lesz a szülinapod? Vigyázz magadra.

Kép
németh
 
 


Sziasztok!

Mamacka!

Hogy álltok a költözéssel? Kipakoltátok már egy részét a dolgoknak? Már Ti is ott alszotok? Pihensz eleget? Néha élvezd egy kicsit ezt a jó időt is! :D

Kinga!

Még nem vettünk semmit Beninek. Holnap a Nagymami vigyáz rá, mi pedig elmegyünk Apával keresni jó kis ajándékokat. Egyetlen dolog biztos, hogy kell neki egy nagyobb kismotor. A többi pedig... még fogalmam sincs. Szívesen várok ötleteket.

Egyébként élvezitek már ezt a jó időt? Mi nagyon szinte állandóan kint vagyunk, ha lehet. Ha még egy kicsit jobb idő lesz, akkor lehet, hogy délben a teraszon fog aludni.

Ez a kép tegnap készült a szomszéd kislánnyal:
Kép

Élvezzétek Ti is a tavaszt!

Catherine
Vendég
 


kinga, catherine - gyönyörűek a fiúk !!!!!!
az ünnepség még várat magára nálunk is, mert együtt tartjuk az attila szülinapjával, valamelyik szombaton (most apa megy el, aztán az unokatesók).
mamacka - hogy vagytok? költözés utáni rumli?

mi is élvezzük a napsütést :D

andi
Kép
Kép
Kép
andy33
 
 


Andi: Most látom, hogy a nagyfiadnak is most volt a szülinapja, boldog szülinapot neki is!!!!
Catherine: ezt nevezem! Nagyon jó dolguk van a fiataloknak! Jól kijönnek a szomszéd kislánnyal? Máté a kislányokat nehezen viseli. Szerintem megérzi valahogy, hogy ők törékenyebbek és sokkal erélyesebben fellép velük szemben, amikor védi a cuccait...
Majd várom azért a buliról a fényképeket mindkettőtöktől.
Mamacka: majd jelentkezz, ha ráérsz és van lehetőséged!

Kép
németh
 
 


Sziasztok!

Kinga!

Szerencsére jól kijön a szomszéd kislánnyal, és a többivel is az utcában. Bár szerintem neki még mindegy, hogy akivel játszik az lány vagy fiú. :) Majd pár év múlva... :roll:
Ha valamit nem akar odaadni, vagy el akar venni, akkor csak az számít, hogy az övé legyen. :oops:

Mamacka!

Hogy vagytok?

Catherine
Vendég
 


Kinga - Attila köszöni.
Bálint ha valamit akar, nem csak játékra gondolok, pl. kitalálja, hogy a kutya jöjjön megenni a homokot, mert azt ő készítette neki, nagyon erélyesen tudtára adja, hogy most jöjjön :wink: sok konfliktusunk van emiatt mostanság. szombaton rácsapott a bence fejére egy játékkal, mert a bence nem figyelt rá, az eredmény az lett, hogy szétnyílt a bálint feje, mert a bence visszacsapott és ... szerencsére nem komoly a dolog. máskor meg agyonölelgetik egymást :)

merre készültök a nyáron? vagy még korai a kérdés?

szép napot

andi
Kép
Kép
Kép
andy33
 
 


Andi: :roll: ezek a háromgyerekes anyukaság szépségei! Néha elgondolkodom, hogy vajon én hogy bírnám.

Nálatok mikor alszanak el a gyerekek? Napközben mennyit alszanak?
Máté fél10 nél előbb nem alszik el, napközben két órát alszik, reggel 7 körül kel.

Nagyon szeretnénk nyaralni, valószínűleg déli part lesz belőle. Tavaly Tihanyban voltunk, de ott túl mély a víz, ezért lenne jobb a déli part. De jobb lenne, ha sikerülne építkezni, de ebben azt hiszem már nem is reménykedem.

Kép
németh
 
 


Lányok, ti mit csináltok bent egész nap a gyerekekkel amikor ilyen rossz idő van?

Kép
németh
 
 


Sziasztok!

Andi!

Mi még nem tudjuk hova megyünk, vagy megyünk-e egyáltalán. Mióta Beni megszületett csak Horvátországban voltunk. Mostanában kétszer megyünk 7-10 napra. Egyszer elő- másodszor utószezonban. Így árban csak egy picit több, viszont nagyon jó, hogy kétszer is pihenünk. Van Porečben egy nagyon jó szálloda. Ha minden igaz, most harmadszor megyünk majd június elején. (De csak ha addig nem leszek terhes, mert a 7-8 órás utat az első három hónapban nem kockáztatom.)
Igaz, már jó lenne máshova is menni. Egy jó kis homokos tengerpartra. Görögországban nagyon jól éreztük magunkat (Krétán), de akkor még nem volt Beni. Bár a görögöknél jobban nem sokan mádják a gyerekeket.
Javasolni még Tunéziát tudnám, mert az is olcsó, és tiszta a tenger. Viszont ott nincs sok látnivaló, de szerintem gyerekkel nem is az a lényeg. Viszont csúcsszezonban senki ne próbálja ki a sivatagi túrát. Mi ott is május végén, június elején voltunk, és már akkor 35-37°C volt a sivatagban. Később ez még rosszabb.

Kinga!

Beninek most változtak az alvási szokásai és nagyon pozitív irányba. :D Eddig örültünk, ha reggel fél hétig aludt. Pár hete vsizont kilenc-fél tíz körül ébred, játszik még magában fél órát az ágyban... Este kilenkor alszik már, de legkésőbb fél tízkor. Napközben általában 2-3 órát alszik. De ez változó. Van olyan is, hogy semmit, vagy csak fél órát, ez általában akkor fordul elő, ha megyünk valahova. De néha négy órát is alszik. Szerencsére nála az sem gond, ha este fél hétkor ébred fel, fél tízkor legkésőbb úgy is alszik. :D

Ilyen rossz időben különben mi itthon játszunk, vagy átmegyünk a szomszédba. Ott van egy Benivel egyidős kislány és négy éves kisfiú. Nagyon szeret velük lenni. De szerencsére nálunk az utcában több ilyen lehetőség is van.
Persze olyan is előfordult már, hogy hisztizett amiért egy óra esőben való motorozás után azt mondtam, hogy most már megyünk haza. Őt nem zavarja a rossz idő.

Catherine
Vendég
 


Horvátország nekünk is gyakori uticélunk :wink: , Görögország pedig csodálatos, mi Korfun voltunk gyerkőcök előtt.

Meseolvasás után kb. 20.30ra alszanak, leghamarabb az Attila alszik el, utána általában a Bence és legkésőbb, kilencig Bálint is elalszik. Napközben, ebéd után két órát alszik, néha többet is, reggel hétkor ébred. Az Attila rossz alvó volt, Bence pedig nagyon szeret(ett) aludni.

Benti játék : gyurma, lego, nyírás - ezek a kedvencek, na meg a szekrények kipakolása :roll:

andi
Kép
Kép
Kép
andy33
 
 


Sziasztok!

Végre sikerült Beninek venni gumicsizmát! :D :D :D
Most már nyugodtan lehet kint ezeken az esős napokon is. Őt uyanis nem zavarja a rossz idő, csak a sportcipője ázik át. A téliek, amelyek pedig vízállóak, most már nagyon melegek. De probléma megoldva!

Mamacka!

Mi van veletek?

Catherine
Vendég
 


Andi: na a szekrények kipakolása nálunk is megy! Zománc már nem sok edényemen van. :evil:
Catherine: azt hiszem holnaptól hasznát vehetitek az új gumicsizmának, legalábbis ha igaz az előrejelzés. A szél mindenesetre már kifújta mára a lelkemet is.
Mamacka: mz/X jelentkezz!

Kép
németh
 
 


Beninek BOLDOG SZüLINAPOT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

andi
Kép
Kép
Kép
andy33
 
 


Mi is nagyon boldog szülinapot kívánunk Beninek!!!!

Kép
németh
 
 


Halihó!

...mi még egyben...
Andor a tegnapelőtti uhu alapján pont akkora mint Áron volt... 3200 gramm, feje 9,5 centi Áron ennyivel született a terminus szerint már három napja, pocaklakó fotózkodni továbbra sem szeret... már csak az a kérdés mennyivel marad bent tovább, mert még akár egy kilót is rátehet amit annyira azért nem szeretnék... :roll: de azért még maradjon bent egy kicsit... minden éjjel úgy fekszem le, hogy remélem még nem szülünk... annyi dolog van...

puszi

Marcsi és a fiúk

bővebben itt:
http://babszemecske.freeblog.hu/

..bár fotókkal a költözés miatt itt is el vagyok maradva...


anya gyeje anya gyeje...

mennem kell... :) :) :)

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Szülinaposoknak boldogot! :)

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Mamacka: neked is nagyon boldog szülinapot kívánok! Nagyon izgi már!
Puszi

Kép
németh
 
 


Köszi! :)

Igen izgi!
és úgy néz ki ketteske is külön akar szülinapot ünnepelni... igaz még áprilisi lehet...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Na nagyon kivi vagyok! :D

Kép
németh
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a szülinapi köszöntőket!
Pénteken voltunk hármasban az Állatkerteben, tegnap pedig nagy szülinapi party volt sok-sok gyerekkel. Nagyon élvezte. Ha lesz idő (Apa nem akarja magának a gépet), akkor teszek fel képet is!

Mamacka!

Hogy vagytok? Még mindig...?

Catherine
Vendég
 


Várjuk a képeket! Mi ma megyünk az Állatkertbe!

Kép
németh
 
 


Kinga!

Állatkert nagyon jó, bár Benit leginkább az építkezés érdekelte. :D :D :D

Gyorsan egy pár kép, mert ébredezik a nagyfiú:

Kép Vendégekre várva, az új hátizsákkal
A torta:
Kép Kép

Kép Állatkertben

(Közben persze már felébredt és itt játszik az új vonattal. :D )

Catherine
Vendég
 


Hű Beni milyen nagynak tűnik a fotókon! :)

Mi még egyben...
Rólunk egy kép: tegnap voltunk kirándulni:
Kép

Ma töltöttük a 39. hetet. Áronom pedig első alkalommal aludt az új lakásban!
Nemsokára indulunk ctg-re, délután próbálok majd a lakásról fotót készíteni a gyerekszoba már egész formás! És a konyha is gyönyörű amit Ádám bütykölt.
lyan jó végre sajátban aludni. :)


puszi Marcsi és a fiúk

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Az álletkertbe én is szívesen elmennék !
Beni milyen büszke szülinapos - igazi nagyfiú
Marcsi - kitartást! a jelek szerint, szép nagy baba lesz ketteske - Áron is biztos örül az új lakásnak és mit szól az érkező tesóhoz?
Engem most elkapott vmi nyavaja, folyik az orrom, mintha a csapot hagyták volna nyitva :evil: :evil: :evil: , pedig süt a nap, vár az udvar . . .
szép napot

andi
Kép
Kép
Kép
andy33
 
 


...még nem indultam anyós sajnos később tud csak jönni így az oepp kimarad, viszont szülinapi képeket is feltöltök...
Szülinapi képekkel még én is adós vagyok:


Áron tortája sajt egerekkel...:)
Kép

Én pedig egy nagyon finom fagyitortát kaptam.
Kép
...meg ezt a tulipánt apától... :)
Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Andy
Úgy érted én vagyok szép nagy darab :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Andor akkora pont mint Áron volt csak épp tovább marad benn így biztos nagyobb lesz a végeredmény... :)

Én is beteg lettem... pont ez hiányzott szülés előtt...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Catherine: nagyon nagyfiú tényleg Beni! A torta szuper!!!! Milyen ízű volt? Máté is kapott táskát, mindenhova vinni kell.

Mamacka: várom a képeket, nagyon kíváncsi vagyok, főleg a konyhádra! Most mi is építkezni akarunk aztán rá vagyok kattanva ezekre a dolgokra. Áron tortája is nagyon jó volt! Kitartás ehhez az egy héthez! És vigyázz magadra.

Andi: te is gyógyulj meg! Ebben a szép időben meg főleg. Bár én is kezdek tüsszögni meg mintha a torkomat is érzeném :roll:

Ma voltunk oviban nyílt napon, Máté eleinte megijedt a sok gyerektől meg a hatalmas ricsajtól. Aztán mire belejött volna a játszásba, hányt egy nagyot....

Kép
németh
 
 


Marcsi a 3200g-ra gondoltam, amit írtál, egyébként a pocak se kicsi, de te nem vagy nagy darab 8) . Gyönyörűek a házassági évfordulóra készített képek, ámultam és bámultam - 1 icipici kérdés, ki fotózott?

Remélem Máté csak a nagy nyüzsgéstől lett rosszul és nem valami betegség kerülgeti. Bálintot nehéz elhoznom az oviból, reggelente amíg a Bence átvetkőzik ő bemegy és játszik - félő, ha eljön az ideje, nem lesz ilyen egyszerű az elválás.

Szép napot

andi
Kép
Kép
Kép
andy33
 
 


Andy
Én fotóztam önkioldóval... lehet nem lesz belőle papírkép az évfordulóra, igaz neten is eltudom küldeni... bekrepált a gép amire letöltöttem... nagyon remélem azért nem veszett el...

Jó lenne ha nem lenne óriásbébi, mert annyi 56-os rucink van, hogy csak na! :)

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


...még nem fotóztam de igyekszem... a konyha még nincs teljesen kész azzal még lehet várok...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Sziasztok!

Mamacka!

Nagyon jók a képek! És az a torta Áronnak! Te csináltad?

Ne aggódj, már nincs sok hátra! És jók lesznek az 56-os ruhák is!

A képeket azért várjuk!

Kinga!

Máté jól van?
Milyen volt az állatkertben?

Andi!

Szerintem Bálint akkor is élvezni fogja az ovit, ha ott kell maradnia. Harmadik gyerekként könnyebben megszokja az ilyen helyzeteket. Vagy csak én gondolom így?

Catherine
Vendég
 


Sziasztok!

Máténak azóta sincs semmi baja, szerintem sokkolta a rengeteg gyerek, vagy valami ilyesmi lehetett. :roll:

Andi: hátha tényleg más lesz Bálint, hogy ő nap mint nap látja, hogy mi a "pálya".

Catherine:látom a vonalzódat! Hajrá!!! :wink:

Kép
németh
 
 


Sziasztok!

Mindenki majálisozik?
Vagy esetleg Mamacka már szül? :?: :?: :?:

Mi is elindultunk a Városligetbe... :x De 40 perc parkolóhely keresés után úgy döntöttem ideje inkább hazamenni. Igaz ez Beninek nem tetszett, így beugrottunk a Tabánba egy kicsit. Virágszedés lett belőle:
Kép Kép Kép

Kinga!

Próbálkozunk január óta... Eddig nem túl sok sikerrel... De érzem, hogy ez a hónap lesz az igazi. MÁJUS. :D :D :D :oops:

Catherine
Vendég
 


Catherine: nagyon jók a képek. Beni tényleg olyan nagyfiú a képeken. Hány centi? Kívánom, hogy ninél előbb sikerüljön a kistesó.

Kép
németh
 
 


Tényleg Mamacka! :) Ma már május van!

Kép
németh
 
 


Kinga!

Nem magasabb az átlagnál, sőt van olyan kislány az utcában aki fél évvel fiatalabb mint Ő, és nagyobb.
89 cm de csak 12 kg körül van. Szerintem azért néz ki nagyobbnak, mert vékony. De izmos!!!! :wink:

A kistesóban én nagyon bízom ebben a hónapban. Remélem jó a megérzésem! Nektek is sok sikert hozzá! :wink:

Catherine
Vendég
 


Catherine
Hajrá kistesó!

Sziasztok!

Megvagyok még egészben!

hááát igen... biztos voltam benne, hogy ő is áprilisi lesz... no erről már lecsúsztunk....

Ezt a kölköt semmi nem hatja meg... Áronnal ilyenkor már otthon voltunk! :)

Pedig amennyit én lépcsőzök, nyakamba Áronnal fel a harmadikra :roll: bútortologatás, rendezkelődés, idegeskedés, egyebek... semmmi...


Most indulunk nst-re legközelebb hétfőn akkor töltjük a 40. hetet... no ezt sem gondoltam volna... holnap szülni kellene mert nem akarok jövő héten kétnaponta nst-re járni meg jó lenne ha anyum sem potyára vette volna ki a szabiját... :(

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Catherine: remélem jók a megérzéseid. :wink:
Mamacka: nyakadban Áronnal fel a harmadikra?! :shock: :shock: :shock: Hát ha ez sem hatja meg, akkor maradnak a praktikus megfontolások. :D

Kép
németh
 
 


catherine - hajrááááááááá !!!!! mindent bele!
marcsi - nem lehet, hogy Andor megszokta ezt a megterhelést és meg se kottyan neki :wink: ?
mi tegnap kihasználtuk a szabadnapot és a napsütést és csinosítottuk az udvarunkat. festettünk, tisztítottunk (ezt én), ástunk (ezt apa) ... . estére gyönyörű lett, fiúk ruhája csupa festék, de egye fene - szép nap volt.

bálint és az ovi - szerintem eleinte nem lesz gond. Attila is és a Bence is nagyon várták az ovit és örömmel mentek. Aztán mindketten kb. három hét után sírva, kapaszkodtak belém reggelente, hogy vigyem őket haza. A tanító nénik nagyon segtőkészek voltak, Attilának adtak valami különleges játékot, Bencével pedig a szakácsnéni kerékpárját nézték naponta - egyszercsak elmúlt a sírós időszak és újra örültek az ovinak. Kb. erre számítok Bálinttal is - azért meglephet :wink:

szép napot

andi
Kép
Kép
Kép
andy33
 
 


most olvastam a "tavaszi babákban", hogy Mamácska szül. Szorítok, hogy minden OK legyen !!!!!!!!!!! (mégis segített a lépcső :wink: )
andy33
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: