Új privát üzeneted érkezett!
INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK

Helló Jucy és Panóka!
Tessék képes beszámolót tartani magatokról!
Gyertek csak bátran, én szoktam néha harapni, de engem meg nem kell komolyan venni! :lol:
Gömbi! Most miattad elővettem, h nosztalgiázzak a tavalyi lelethegyet! :wink:

Kép
ermoni
 
 


Sziasztok!

Gabci: Szerintem az első amit belinkeltél nem éri meg, mert nincs hozzá védő rész vagy biztonsági öv.
A legjobb a harmadik a játéknet-es ami Móniéknak is van. Bár ahoz meg az van írva, hogy kislányok részére.

Móni te is innen rendelted? Ha Pesten vetted akkor hol?

Én inkább beleültetném, hogy egyáltalán méretbe jó-e neki, nem nagyon akarom rendelni ha van más választásom is.

Kép

Kép
ádibaba
 
 


Móni!
Nosztalgiázni mi is szoktunk!!! Pár hónapos videóit néztük a napokban.
Hát ha terhes vagyok, ez egészen más lesz, mint a tavalyi... Kezdjük ott, hogy már négy tesztet csináltam, és még mindig nem tudom elhinni :oops: :lol:
Már csak abban reménykedem, hogy most nem leszek cukros, mert inzulinozni, időre enni Borcsi mellet izgi lesz...
Vendég
 

 
 

Jajj, csajok! Már akartam írni a bébitaxiról: nekünk nem is ilyen színű van! Narancs-zöld. Az nálam már a fiús határt súrolja! És tudjátok, h Janka nem pici, elfér benne vígan. És ha látnátok milyen peckesen ül benne! (Nekem a micimackóson kicsit túl sok a mici, meg műanyag a tolókar? Ja és ebben van ugye "seatbelt" is.) Amúgy mire jó? Hát játszani, szórakozni, nevetni! :wink:
Gömbi! Akikkel már terhesség alatt is együtt voltunk ebben a topikban, tudják miért írom: nagyon szorítok Neked a cukor miatt! Őszintén remélem, h jó lesz a cukrod! (Amúgy én Jankával is négy tesztet csináltam, a férjem állított le: ha ránéztem, már akkor is pozitív lett! Mondta, h jó, nem mennék inkább orvoshoz?)
Ádi-Ági! Én a Gyáli út 31-ben vettem! De vigyázz, ha odamentek! Ott nagyon sok játék van és elég jó áron! :wink: Könnyű elcsábulni!

Kép
ermoni
 
 


sziasztok most van egy órám netezni valaki kérdezte hogy hol lakunk veszprém megyében Marcaltőn Nálatok is ilyen szar idő van lehet vége a nyárnak pedig imádunk pancsolni. Az este nálunk már alvással tellik nem kel fel éjjel de sajnos napközben nem kotik le a játékai adhatnátok tanácsot hogy hogyan tudnám rávenni rá hoy ne mindig kelljen felkapkodni. Amugy hat fogunk van és jön a hetedik :P

Győriné Tóth Judit
PHBBKép
jucy1983
 
 


Kép


Kép


Kép


Kép

az egyik képen "haragszik" :lol: ha megkérdezzük Tőle: hogy haragszik Borcsi, akkor felhúzza az orrát, és fujtat :lol: vicces :D
Vendég
 


Sziasztok!

Üdv Jucy és Panóka!

Ági tényleg el lehet csábulni a játékok között mikor mi voltunk 2 hete a párom egy csomó mindent összevásárolt Petrának.

Ma tök ügyes vagyok már megfőztem az ebédet :D , Petra alszik, ha felébred meg megyünk Pestre.

Panóka ha Te Hajdú-Bihar megyei vagy akkor hogy kerültél Gödöllőre Ciripkéhez???

Andi
KépKép[/url]
andi005
 
 


Sziasztok!

Üdv Panóka és Jucy!

Borcsika milyen nagylány lett mióta nem láttunk rólla fotot!

Móni: dobsz fel képet arról a taxiról!
Vagy már van fent akkor visszakeresem nagyából birtam csak visszanézni!


Hú csajok Ágika hajnalban leesett az ágyról elindult felfelé a háttámlán keresztül sutty le !
De volt egy kis sirás nyomiztam ,hogy minden okés és nevetni kezdett!
Azt hiszem újra kezdem a probát a kisággyal!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Mogyó!

Nekem Petra annyit forog a kiságyában, hogy el sem tudom képzelni milyen lenne ha velünk aludna.
Biztos nem lesz egyszerű visszaszoktatni az ágyába.

Andi
KépKép[/url]
andi005
 
 


VÉGIGALUDTUK AZ ÉJSZAKÁT, RÁADÁSUL 7-IG ALUDTUNK!!! JUHÉJJJ!!! (mondjuk este kapott nurofent :( )

Kikuka, látom, olyan jó kedved van a béküléstől, hogy 3x is megosztottad velünk! :lol: Hát akkor már maradjon ez mindig igy!!!!

Hajni, milyen autós ülése van Lillának? Azért Tőled kérdezem, mert Te mindenből 3-at 4-et veszel, mire megtalálod az igazit, szóval kitapasztalod :D Már nekünk is nagyon időszerű.
És akkor esernyő kocsit nem vesztek? Marad a peg perego?

Van valakinek olyan esernyő kocsija, amivel meg van elégedve, és kicsi, könnyű?

Prücsi, Ábelemről mindig olyan édes képeket teszel fel!
Sose sir a kiságyban elalvás előtt? Panka régen nem sirt hónapokig, de mióta fel tud állni, most megint nyűglődés van. Hiába tud pedig ő is leülni/lefeküdni, akkor is ordit ezerrel. És én nem akarom hagyni sirni :(

Gömbi, légy szives beszélj sokat a második babáról, szerintem mindenki szivesen olvassa, legalább nosztalgiázunk és irigykedünk egy picit. Meg lehet, hogy kedvet is kapunk :roll:
Morcos Borcsi nagyon bájos! :wink: Persze a mosolygós is!

Szia Anikó! Egy kis bemutatkozást várunk Tőled is!

Gabci, ha ez megnyugtat, Panka nagyon hisztis, én csak hiszti-piszti-hercegnőnek hivom. Pelenkázás? Felejtő. Úgy próbálom rádobni valahogy, hogy közben mászik. Persze akkor is sikit, mert miért piszkálom. Ha akar valamit, amit nem szabad, akkor is megy a hiszti. Szerencsére azért könnyű elterelni a figyelmét.
És hogy érted, hogy van-e valaki, aki jár? Egyedül, segitség nélkül? Panka úgy "jár", hogy tolja maga előtt a járássegitőt (vagy a fűnyirót :lol: ), vagy én fogom a kezét. Már sokszor csak az egyik kezem fogja, és rövid időre megáll kapaszkodás nélkül is.

Zsuzsa

Kép
dzsuzsa
 
 


Hű Mogyo, akkor tényleg legyél következetes, és irány a kiságy! Örülj, hogy nem lett baja Ágikának. A háttámla mögé meg esetleg tegyetek szivacsot, ha megismétlődne a baleset.

Zsuzsa

Kép
dzsuzsa
 
 


És ha már játékoknál tartunk, én is ajánlok egyet. Most kaptuk 7végén, azt hittem, még korai lesz, de Panka nagyon szereti.
Nem tudom mi a neve. Egy fa lap, amiből ki vannak vágva állatfigurák, mindegyiken van egy műanyag kis pöcök, amit meg tud fogni és ki tudja venni, vissza tudja tenni. Nagyon egyszerű kis dolog, mégis sokáig elmolyolgat vele. Olyan primitiv puzzle féle. A hernyó a kedvence :lol:

Zsuzsa

Kép
dzsuzsa
 
 


nagyon jo lehet az a játék de nekünk valami olyan kellene aminek nem baj ha a szájába vesz sajna semmi olyan nem érdekli amit szabad csak az amit nem szabad
az ágyrol leeséssel meg vigyázz mert egy ismerösöm mondta hogy nagyobb korára még vérrög is kialakulhat mégha most nem is látszik semmi de nem akarok pánikot kelteni senkiben sem KISÁGY!!!!!

Győriné Tóth Judit
PHBBKép
jucy1983
 
 


Csajok hogy lehet a vonalzót beilleszteni kérlek segitsetek

Győriné Tóth Judit
PHBBKép
jucy1983
 
 


bocsi mennem kell majd du jövök felkelt

Győriné Tóth Judit
PHBBKép
jucy1983
 
 


Andi005!Mikor regisztráltam, mégDebrecenben(ill.mellette laktunk) Azután pont megszűnt az októberi babák topicja, így titeket kezdtem el olvasgatni. Azután októberben(szülés előtt 2 héttel) Gödöllőre költöztünk
Egyébként magunkról annyit, hogy a férjemmel zenészek vagyunk(miatta költöztünk ide)Panni okt. 18-án született Kistarcsán.Itt sajnos (Gödöllőn) még nem nagyon ismerek senkit, család ,barátok Debrecenben....
panóka
 
 


Na sziasztok!

Megelégeltem ezt a hol fel tudok jönni ,hol nem dolgot és csináltam egy csoportot magunkanak!
Igy nem nagyon kell privi meg ilyenek!

www.anyatanya.hu

És ott 2007 ősziek babaneteskell keresni!
Regisztrálni kell utánna meg bele a csoportba!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


jó ebédhez...
szevasztok
csak gyorsan, mert ebéd után én is sziesztázni akarok...

gyümölcsdúsítással vagyok csúnyán elmaradva, bocs Mogyó és Prücsi: még mindig holle pép, vagy turmixolt rizs (rizspép házilag), vagy túró (ritkán, azaz ma másodszor), joghurt, mert ugye mi eszünk, és ennyi. azaz szoktam még sima kölest (én főztem), anyatejjel összeturmixolva.

ma totál kipurcantak a friss levegőn, és délután is mennünk kell, mert muszáj harisnyanacit vennem Petrának (is?), mert lassan már csak az én zoknimat nem húzza le (mert nem hordok 8) )... :twisted:

ma 'kiabáltam' velük: három tesztoldalt nyomtattak ki 1 perc alatt (általában napi 2 szokott lenni), belenyúlkáltak a konnektorba, és Huba háromszor kapcsolta ki a gépet :twisted:

kajaötlet: tepsis zöldségek (cukkini, krumpli, padlizsán, répa, stb) sütve, gyerekeknek tejjel/tápival turmoxilva rizzsel, anyukának csirkehússal

Sziasztok újoncok! :D

pelenkázás: nálunk egész jól megy, de mondtam már, h diktatúra van. sokat segít, h hüje fejeket vágok, énekelek, hoppázgatok lábemelésnél és agyonpuszilgatom a hasukat-lábukat-talpukat, kiválaszthatják, melyik pelust akarják (emiatt sem jó a libero), stbstb... de persze rajtuk is van nyüszigomb, még mindig

Móni, teva lenne nekem is a legszuperebb.. outlet merre? :roll:

Juci, műanyag játékok? nálunk ma káposzta és padlizsán volt a játék 8)
na, léptem. talán délután...
anyatanya.. nemtom... :roll:
:arrow:

Kép
an°°di
 
 


Mogyo: megkukkantom az anyatanyát, de később... Szeszta idő van és gondoltam pihenek egyet vasalás helyett.
Juci: vonalzót ha meg van a kódja a következőképpen tudz beilleszteni: segédletek legördülő menüből kiválasztod a profilt, ott az aláírásoknál beilleszted és az elküldre katt.
Hmm, mivel foglald le a gyereket? Ha rájöttél oszd meg velem is lécci.Nálunk a fiókok húzkodása, konvektor csapkodás, asztalról lepakolás, kanapéra felmászás, onnét le esni próbálás a menő.
Zsu: akkor ez is vmi olyasmi fejlesztő, mint ami nekünk is van. A miénk műanyag teknőc. A páncélján kocka és különböző alakzatok és oda kell bele dobálni a műanyag megfelelőjét. (jajj de hülyén magyaráztam el, de bizti értitek)
Ádit nem köti le. Már kezdek aggódni. Mutogatom neki a képeskönyvébe a macit, babát, nem érdekli. Mesélek neki, nem érdekli. Csak a pakolás, meg hogy mászni lehessen.
A járás minden formálya érdekelt. Panka akor jár!
Mogyo: én is a kiságyra szavazok! Még jó, hogy nem lett nagyobb baj!
Móni: köszönöm a részletes beszámolót a bébitaxiról! Megerősítettél benne, hogy az a fajta kell nekünk is, ami nektek van. De tegyél fel már Jankáról és a járgányról közös képet, csak hogy még tovább erősítsd bennem :wink:
Gömbi: tündéri nagylány lett Borcsi is. És jól látom, hogy szőkül?
A tesóról meg minden hírt ossz meg velünk. Késöbb meg jöhetnek a pocak képek!!!
Üdv nálunk Panóka!

Kép
Kép
gabcii
 
 


Hali.

Szia Anikó! Azért szégyellni nem kell magad. :)
Milyen zenészek vagytok, úgy értem min játszotok? Tegyél fel képeket kislányodról (is) mindenképp.

Móni, te harapós! :wink: Emlékszem annak idején engem is egy harapós megjegyzésed vett rá, hogy ne csak olvasgassak. :D
Köszi egyébként a Gyáli úti ötletet, megnézem mindenképp. DE tuti csak egyedül, mert ha apát oda beszabadítom... :)

Juci, Gabci a számból vette ki a szót, ha találsz megoldást a kérdésedre, ne felejts el értesíteni bennünket. Szerintem ez azért nagyban függ attól, milyen a lakás. Ha kicsit szabadon tudod engedni, biztos lekötik olyan érdekes dolgok, mint a konyhaszekrény kipakolása, fedőzés, műanyag üvegekkel, légycsapóval játszogatás. De nem vagy egyedül a problémával, a legtöbb gyereket folyamatosan szórakoztatni kell és szerintem ez így normális mégha fárasztó is. Marci is mindent a szájába vesz, eleinte még mosogattam mindent, de már belefáradtam. Amúgy cumival a szájában újságot szokott olvasni, egészen apró darabokra tépi. A cumi csak azért kell, hogy a papír ne a gyomrában landoljon. :)

Zsu, tök jó, hogy végre aludtatok. Mostmár csak Anettnek küldjünk jó éjszakákat.
Találtál már olyan lisztet ami glutén meg tejmentes? Én ezt találtam, szerintetek ebből lehet nekik sütni?
http://www.2004rena.hu/termekek.php?pp=10

Mogyo, velünk is történt egy ilyen leesés amíg nem voltál. Gondoltam rátok. Hát nem lesz egyszerű a kiságy az biztos.

Pelenkázási nehézségekre lehet meg kéne próbálni a bugyipelenkát, talán azt könnyeb lenne menet közben feladni.

Gömbi, Borcsi nagyon jó fej. :D A babáról meg természetesen írj minél többet.

Kikuka, nagyon örülök, hogy jól alakulnak a dolgok.

Anyatanyát megnézem én is később, most tök álmos vagyok. Biztos az idő. :roll:

ukati74
 
 


Prücsi, Ábel csúcs. Még mindig imádom. Kár, hogy ilyen szar idő van, élőben is bemutathatná, hogy kell a lehető legváratlanabb helyzetben elaludni. :D

ukati74
 
 


Sziasztok,

újaknak üdv.

Zsu:
ilyen ülésünk van:
http://www.brendon.hu/ProductSearch/vie ... o=1&whid=5
de volt már Brevink, meg Safety de sztem ez nagyon jó. szeretem. :)
mondjuk véletlenül vettem ezt, mert sima iseos-t akartam, ami ugyan ez csak 0-18 kg és nem 9-18 kg, de itthon vettem észre, h ez TT, amugy meg tényleg mindegy. :wink: tök egyformák, csak ezt nem lehet háttal bekötni, csak menetiránnyal szemben.
meg kicsit szélesebb fent, így ha Panka már van 9 kg, akkor inkább ezt ajánlom.
esernyőkocsit meg még keresek, de egyelőre nem találok jót. most ezt nézem, de ez sem dönthető rendesen. :evil:
http://www.brendon.hu/ProductSearch/vie ... o=1&whid=5
de pici :)

Mogyo:
jaj, még szerencse, h nem lett baja Ágikának.

Móni:
de harapós a néni. :wink:

Borcsi nagyon aranyos.
Andi az ikrek is. :)

Gabcii:
nekem nem volt bébitaxim, Marci hamar elindult, így elég volt neki a kismotor.Lillának meg nem tom, valahogy nem is volt eszembe venni.

Zsu:
olyanunk nekünk is van. erre gondolsz ugye?
http://www.arzuhanas.com/Akci%F3s%20sze ... 37700.html

Marci 5 napja nem alszik éjjel, így én sem, kezdek zombi lenni. fáj a foga, meg fél a haláltól. :? jaj csajok, mi vár Rátok.
a fogán nem látok semmit, hátul van az íny bedagadva mindkét oldalt és ömlik a nyála.

Ciripke, Jolka, Timi és a több gyerekesek:
jöhet a foga a 3 évesnek? 20 tejfoga kint van...
most meg elment anyósommal a Balatonra, meg a másik két unokával, hát, nem szívesen engedtem el így, de annyira menni akart.. most meg eszem a kefét...

Kép
Kép
h@jni
 
 


Sziasztok,

újaknak üdv.

Zsu:
ilyen ülésünk van:
http://www.brendon.hu/ProductSearch/vie ... o=1&whid=5
de volt már Brevink, meg Safety de sztem ez nagyon jó. szeretem. :)
mondjuk véletlenül vettem ezt, mert sima iseos-t akartam, ami ugyan ez csak 0-18 kg és nem 9-18 kg, de itthon vettem észre, h ez TT, amugy meg tényleg mindegy. :wink: tök egyformák, csak ezt nem lehet háttal bekötni, csak menetiránnyal szemben.
meg kicsit szélesebb fent, így ha Panka már van 9 kg, akkor inkább ezt ajánlom.
esernyőkocsit meg még keresek, de egyelőre nem találok jót. most ezt nézem, de ez sem dönthető rendesen. :evil:
http://www.brendon.hu/ProductSearch/vie ... o=1&whid=5
de pici :)

Mogyo:
jaj, még szerencse, h nem lett baja Ágikának.

Móni:
de harapós a néni. :wink:

Borcsi nagyon aranyos.
Andi az ikrek is. :)

Gabcii:
nekem nem volt bébitaxim, Marci hamar elindult, így elég volt neki a kismotor.Lillának meg nem tom, valahogy nem is volt eszembe venni.

Zsu:
olyanunk nekünk is van. erre gondolsz ugye?
http://www.arzuhanas.com/Akci%F3s%20sze ... 37700.html

Marci 5 napja nem alszik éjjel, így én sem, kezdek zombi lenni. fáj a foga, meg fél a haláltól. :? jaj csajok, mi vár Rátok.
a fogán nem látok semmit, hátul van az íny bedagadva mindkét oldalt és ömlik a nyála.

Ciripke, Jolka, Timi és a több gyerekesek:
jöhet a foga a 3 évesnek? 20 tejfoga kint van...
most meg elment anyósommal a Balatonra, meg a másik két unokával, hát, nem szívesen engedtem el így, de annyira menni akart.. most meg eszem a kefét...

Kép
Kép
h@jni
 
 


elég 1x is elolvasni. :) bocsi, de a babanet a hibás nem én. :lol: :lol:

Kép
Kép
h@jni
 
 


hi

nálunk is zombi napok vannak,majd ha lesz időm írok

Hajni
elképzeltem a kis csillagszeműt ahogy fél a haláltól :D :evil:

ezt honnan szedhette????

én nem hiszem,hogy a foga jön én úgy tudom 20 fog van aztán kész egyenlőre

nem lehet afta???

valami lehet a levegőba ami a 3 ééveseket érinti ,mert Maja is rosszul alszik és ma extra dilis,ma kb az ötödik hisztit verem vissza,még csak a hisztit,de ha így folytatja :evil: :evil:

és mit csinálnak a Balcsin? fürcsi sajnos nem jön össze nekik

nyugi,majd az unokatesókkal elterelődik a figyelme
Vendég
 


Bocsi, de csak erre van most időm:
Andi, Overland Outlet, Katona J. u. 6/A. Mi itt vásároltunk eddig. Mérethiányos cuccok vannak (és nemcsak teva!), de jókat lehet kifogni és olcsón! Illetve a Jókai téren a Kaktusz mellett van még egy, ahol érdemes szétnézni! Remélem mindkettő megvan még!
Majd jövök!

Kép
ermoni
 
 


Köszönöm a dicséreteket :wink:

Zsu! Ha jól értettem olyan játékotok van, ami Borcsi kezében a négy képből hármon ott van! :lol: Ez tényleg jó játék!!! :lol: :lol:

Mogyo! Szegény Ágika! Jó, hogy nem lett semmi baja! Pénteken mi is megjártuk a sebészeti ügyeletet, mert elharapta a nyelvét, úgy elesett! És akkor is ott voltam mellette!!!!

Gabci! A képeskönyv Borcsit sem érdekli. Max az, hogy ha húzgálja rajta a tenyerét, akkor fura hangot ad ki. És tényleg szőkül!!! :D

Hajni! Marci nyaral?! :wink: De jó! Hátha mire hazajön, megoldódik. Hogy érted azt, hogy fél a haláltól? Kitől hallotta?
Vendég
 


no, szval ez úgy volt, h rokonok voltak itt csütörtöktől vasárnapig.
és a kisfiú 6 éves. játszottak sokat, ők meg az unokatesók ( 9, 12 évesek).
főleg szombaton, és vasárnap óta Marci egész nap bambul. mondom neki, labdázzunk, nem, nincs kedvem. hintázzunk, nem, nincs kedvem... stb... szval szomorú
kérdezem h mi a baj, semmi...
tegnap egyszer csak fogta magát és hanyatt vágta majd közölte, h így halnak meg az emberek. még a nyelvét is kidugta oldalt. :shock: azt hittem elájulok
akkor megkérdeztem, h ki mondta ezt neked?!
és akkor megmondta, h a kisfiú, mert játszottak és ő mondta, h van az autójukban olyan fegyver ami halálos ha meglövi akkor meghal tőle..
és megfogja vele ölni őt. és ő most megfog halni :roll:
és ettől fél...
gondolhatjátok.... :?
a kisfiú apukája egyébként rendőr, szval lehet, h tényleg volt, ezt nem tudom...

Kép
Kép
h@jni
 
 


képzeljétek Bibus tegnap egyszer aludt másfél órát és fent volt este 10ig azt hittem kitépem a hajam

teljesen kész vagyok pakolok,pakolok és soha nem érek a végére,mit keres ott az a csokibárány a polcon,az elöbb még nem volt ott,meg avadgesztenye,mire elrakok valamit 3 lesz helyette ott,szétmegy a fejem már,túl osk domestost szívtam szerintem

párommal is csak öljük egymást,tegnap elolvastam a gyógyító szeretet című kiskönyvet,nekem túl istenes,de megpróbálok irántí i szertettel lenni,majd meglátjuk mennyire megy

Kati,Gabci
Bibus csatlakozik az 2007 őszi ördögfiókák klubjához,önként :-)

Bébitaxihoz:nekünk van nem ilyen szuperszónikus,Maja lesekakkantotta ha 3 métert ment vele sokat mondok,soha nem szeretett se motorozni se semmi,most motorozgat,biciglizik,de nem mániája

szóval érdemes kipróbálni valakinél érdemese

nekünk van bébitaxink,motorunk,triciklink (2)

és mégis az unokatesó 12-es biciglije és motorja jön be neki

Gabci
ez a játék amit írtál kb 2-3 évesnek való,mármint lehet mutogatni nekik meg minden,de majd csak akkor értékeli,próbélja

mesélés?most Majának,már szereti,eddig csak lapozni szeretett

perse vannak nyugodtabb természetű gyerekek,de úgy tudom Ádi sem az


és nekem is ő az első számú bébink :-)

Andi
mond ,hogy rágcsálták a káposztát és padlizsánt,mert ha formaberakóztak vele küldöm Bibut (esetleg Maját is) diktatúrát tanulni :-)

jah látom azért ők is rosszalkodnak :-)

szia Panóka

Zsu
nekünk is van hernyós olyan
Bibu imádja a tvhez csapkodni

én megvagyok elégedve az esernyőkocsinkkkal :-)

Mogyó
háttámlán keresztül?azt meg hogy csinálta


jajj elsem dicsekedtem Bibus leolat szépen az ágyról 10ből 8szor a maradékba addig sír amíg lenem veszem,de neki is hobbija hogy feláll és a kanapél széléről obégat meg dobál le mindnet és nézi,hogy mehetne utána,kishüle

nekünk van leesésgátlónk,azon keresztül is áttud esni a baba,de azért jó is hogy van -)

Gömbi
Borcsika csudaédes :-) ahogy haragszik csúcs

Prücsi
bizti sütni akarsz ekkora gyerekseregnek?

gyümitorta?

Kikuka
örülök,hogy jól vagytok



látom mindenki egyetért velem ,hogy Bibu dagi :-)

járássegítős babánik édesek

Ábel nagyon helyes fickó :-)
Vendég
 


ja, Balatonon meg nem tom, homokoznak, kirándulnak, hajókáznak meg iylenek...

Kép
Kép
h@jni
 
 


Hajni

khm

hátnálunk is ez megy rendszeresen az unoktatesókkal műtétek,meg te most meghalsz ,meg lelőlek meg ilyenek,amikor hallottam mindig leállítottam a kölkeket azóta abbamaradt a téma

szegény Marci asszem lekll vele beszélgetned,hogy megértse nem fogja őt az unokatesó lelőni (mert Te majd jól kitekered a nyakát )mármint az unokatesónak :lol:

olyan kegyetlenek tudnak lenni ezek az ovisok,előre félek
Vendég
 


http://www.regiojatek.hu/termek-55593-v ... 6_245.html


Prücsi és Verda szerelmesek

itt a legolcsóbb
Vendég
 


Prücsi
kérlek írd le mit hogyan adsz immunerősítésre a gyerekeknek homeost
Vendég
 


sziasztok megnéztem azokat a cimeket amiket felraktatok a játékáruházakrol és köszönöm a segitséget sikerült a vonalzom is remélem hogy fog aludni ez a csemete mert ha nem alszik akkor nagyon nyügös tippeket kérek altatáshoz

Győriné Tóth Judit
PHBBKép
jucy1983
 
 


Sziasztok!

Anikó, Juci üdv. Amint tudtok képeket magatokról és persze a gyerkőcökről rakjatok fel! Na és gyertek gyakran!

A képek nagyon jók Ágika kis horgolt sapija nagyon menő, Ábel alvós pózán meg se lepődtem, az ikrek meg hozzák a formájukat :lol: , Borcsi második képe a legszuperebb.

Gabci: Te is születésnapjára akarod? Mármint a bébitaxit.
Azt írtad hogy Juci a második legfiatalabb, honnan tudod? Ki az első? :lol:

Te kérdezted ki, hogy megy. Hát Ádám megy egyedül. Lerakom és már indul is. Ha nem figyeli senki és nem bohóckodja el akkor megy megáll egyensúly indul. Nagyon ügyes, meg én is, hogy győzöm még, mert annyit ugrálok utána. És állandóan attól parázok, hogy hol fog elesni.

Fogcsikorgatás nálunk megszűnt Hála az Égnek, most meg állandóan befeszíti magát. Még a feje is belepirosodik az erek meg kidúzadnak. Annyira idegesít, de remélem ez is csak pár hétig tart.
Valakinek feszíti így magát még a gyerek?

Ja azt nem is írtam, vasárnap állatkertbe voltunk. De majd jövőre lesz az igazi. Ádám a sok embernek örül, mindenkit nagyon nézett. Mikor megunta a babakocsit, akkor hol az apja hol én cipeltük. Azt hozzáteszem hogy frankón fél óra volt még le tudtunk parkolni.
Jó fáradt voltam estére.

Kép

Kép
ádibaba
 
 


Gömbi. bent vagy a tanyán!

Timi: nem nagy a háttámla meg kispárnák is voltak ott ,hogy ha hátravágja magát ne üsse be a fejét ő inkább lehuppant!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Andi, gyerekeknek miért nem raksz csirkehúst a kajába? Vegának neveled őket? :D

Gabci, nem olyan. Amiről Te beszélsz, az a formabehelyező, az Pankát se köti le. Na majd fotózok. Kevés dolog köti le Pankát, ez is csak azért, mert új. Általában minden játék 2 napig érdekes. A legjobb nálunk is a szekrényből kipakolás. Ma pl a fürdőszobában talált egy dobozt, benne a fel nem használt szopis betétek, azokat egyenként kipakolta és szétszórta, majd kezdte mindegyikről lehúzogatni a papircsikot.

Kati, glutén és tejmentes lisztkeverékből én a Schar Mix B-t és C-t ajánlom, nagyon tuti. Én már 2x sütöttem a B-ből kenyeret, nagyon finom lett, a C-ből sütit lehet.

Na majd később, nyüszi van :arrow:

Zsuzsa

Kép
dzsuzsa
 
 


Sziasztok!
Már próbáltam képet rakni, de én extra béna lehetek, mert nem sikerült. De nem adom fel...
Kati: Én szolfézst és zongorát tanítok , a férjem ütőhangszereket+egy ütőegyüttes tagja .
Szeretném megkérdezni tőletek, hogy volt -e már valakinél hosszabb fogzási szünet.Illetve fogzás az van, de 6 hónapos kora óta nem bújt ki új fog, csak az alsó kettő.Tünetek viszont egyfolytában vannak...
Panni még nem akar állni.Kúszik ezerrel, de olyan gyorsan, hogy alig érem utol, de a mászás az még sehol.Tudom, nem kell sürgetni...
Annit sem érdeklik a játékok,papucsot lopkod ruháskosár, stb...
panóka
 
 


Nem anni, Panni
panóka
 
 


Ijjá-ijjá-óóóó:) és juhééé!

Itthon vagyunk, már néhány napja, de még nem tudtam gép elé ülni, csak kb. naponta 5 percet, hogy lecsekkoljam a leveleimet... :(

Üdv. Panóka és Jucy! Egyenlőre csak ezt az oldalt olvastam vissza, de hamarosan jönnek a korábbiak ..

Gömbi, neked meg gratulálok a másodikhoz! De jó!

CSAJOK, KI LESZ A KÖVETKEZŐ???? :) :) :) :) :)

Mogyó, megnézem a honlapot, de nem tudom mikor, ha megy mindenki, megyek én is! Ágika ezek szerint mindig köztetek alszik? Léni csak reggel 1-2 órát az első kaja után.

Néhány fotó a múlt hétről...aztán bővebb beszámoló és utána olvasás!

Kép Apa nyakában

Kép A debreceni állatkertben.

Kép Térdelő helyzetből való felállás---első próbálkozás
Vendég
 


Na itt vagyok még mindig, ez csoda..Apa és Babszem alszanak mellettem:) Tök jó volt a pihi és a nyaralás, kivéve az időt, ami nem kedvezett egyátalán..de mindegy, ha együtt vagyunk, bárhol lehetünk!

Móni, én bevallom, még soha sem ültem robogón :lol: :lol: összesen kb. 2xer gimis koromban Anya Babettáján, de azzal is neki hajtottam a kerítésnek egyszer..hihi, elfejetettem behúzni a féket. Na erről ennyit. Jogsim is csak 2 éves, de ezt is csak azért volt már kötelező megcsinálnom, mert Apa nem akart a kutyámmal együtt mindket fuvarozni agilityre és versenyekre...na azért nem bántam meg! Jó kis "békés megyei" vezető vagyok, mert ugye a megyéből még csak egyszer mentem ki, úgy hogy én vezettem az autónkat.. :lol: :lol: :lol: 8)

Zsu, Baby Comfort a babakocsi. Nem extra márkás, a fotón láthatod. Tesco-ban vettük, nagyon jó pénzért :) Megjegyezem a hozzá vásárolt napernyő meg drága volt, a kocsi fele hihi... Kicsit dönthető, van hozzá szíj és lábtartó, no meg napellenző. Tökéletes. Fél kezemben a gyerek, a másikban a kocsi, a nyakamban a babakocsi tatyó és ugrok is fel a helyi buszra 8) Nekem ilyen célra tökéletes! Léninek is tetszik, mert jól kilát belőle.

Mogyó, annyira jó fotókat tettél fel! Tündérke Ágika! Gondolom tök jó lehetett a nyaralás!

Járás segítőt majd én is akarok, de nálunk egyenlőre az ágy széle segít 8)
Vendég
 


Panóka: nállnuk is szinte állandóan van fogzás!
Lassan jönnek nagyíon!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Sziasztok,

Mi is itthon vagyunk, nagyon jól sikerült a kiruccanás, Nadin nagyon alkalmazkodó és strapabíró gyerek, én meg nagyon ügyes vagyok :-) 3 különböző korú gyereket kellett összehangolni, és jól sikerült. 1 teljes napot és éjszakát voltunk Csabi nélkül végül, mert 25 óra alatt futottak be. A hajóosztályban 4-ek lettek, ami az eddigi legjobb eredményük.

Gömbi, gratulálok, és irígykedem :oops: Kérlek, hogy számolj be mindig, hogy mi a helyzet kistesó fronton. Borcsi nagyon édes, jó kis dundika lett ő is :-)

Anikónak és Jucynak üdv!

Zsu, élesztő nélkül is lehet kenyeret sütni a keverékekből? Kenyérsütőben sütötted?

Gabci, bébitaxi témához még: szerintem olyat vegyél, amin van körbe védő, meg biztonsági őv. Nem tudom meddig lesz egy ilyen használatban, nálunk szerintem csak a helyet foglalná, de lehet, hogy a játszótérig elmenni vele jó móka valóban.

Járássegítő: szerintetek kell az egy 10 hónaposnak? Én egyáltalán nem erőltetném a járást, másszon csak minél tovább. A kézenfogva sétáltatást meg különösen nem. Talán majd ha 14-15 hónaposan még nem jár önállóan, akkor elgondolkodom a járássegítőn. Addig ez egyáltalán nem sürgős.

Prücsi, Ábel nagyon édes! Az esti elalvásotok (is) nagyon tetszik!

Mogyó, jók az Ágika-fotók. Leesést sajnálom, tényleg vigyázni kell.

Kati, Prücsi, többiek, pénteken Kopaszi-gát? Talán még nem lesz kánikula.

Móni, én örülök, hogy vannak ilyen "beszólások", mint Gabi39-é. Neken is írhatna valami "kukkoló", hogy mi a fenét csináljak az alvással. Ha másik topicból nem lehetne átirogatni, akkor most pl szegényebbek lennénk egy Anettel :lol: , arról nem is beszélve, hogy én is másik topicban kezdtem :lol: A topicromboló szándék meg a hozzászólásból nem derült ki, de biztos van, ha Te mondod.

Edit, nagyon édes Lénike, Te pedig tényleg nagyon csini vagy.

Timi, Bibu nem dagi tényleg, de már nem is kis csenevész ám. Pont jó kis husijai vannak.

Andi, végeztél a melóval? Sült zöldségeket megkívántam, van is itthon minden, holnap meg is csinálom.

KépKép
kertikiri
 
 


hűha :-)

Edit
már megint piszok csini vagy,LÉnike édes nagyon :-)

én se ültem robogón :-)

Ági
Hajni az első legifjabb nem?vagy Mogyó?meg én :) asszem én 27 vagyok

ababák állandóan próbálgatják magukat,vana ki feszít :-) lehet gyakorolja,hogy fognak duzzadnia muszklijai ha nagy lesz :-) haha de nagy poén :-)

Bibus meg ahelyett hogy fordítaná a fejét hátrefelé dobálja magát aztán közbe röhög,a amásik kedvenc szorakozása ami miatt manguszkának hívjuk,hogytérdelésből kinyomja magát és hadonászik,ugrál :-)

http://www.hotdog.hu/video/video.hot?v_id=107689


Kiri

gratula a jól sikerült kirucchoz

no ebbene gyetértünk,hogy neerőltessük a járást,ezért harcolok apumékkal is,amint kézbekapják Bibut már álltatják és léptetik ő meg vagy lépeget vagy nem.

a járássegítő csak egy móka,igazából az a gyerek tudja tolni amelyik már egy cseppnyire vana járástl,Maja vendégségbe tolta agybafőbe mir emegvettem neki (kn. két hét) tolta vagy 3 métert aztán ráse nézett és rá egy hétr elindult szóval jó kis beruházás volt,pont mint a bébitaxink,a két triciklinkkkel együtt :-)

egyébként a mi bébitaxink egy kakink,nekem az tezsik ami Móniéknak van az övje miatt,tólókar miatt


na megyek kunni,mert enyhén kikészültem (ma is)

Maja ma egész nap vinnyogott,végére kapott is egyet a valagára (nem tőlem) jah és ő is feszít,meg remeg,ordít,nyála folyik,szép kis műsort tud csinálni


na szóvak K.o
Vendég
 


Szia Kriszti, jó hogy jöttél. Gratulálunk Csabának meg csapatának. Meg persze neked is a gyerekek sikeres terelgetéséhez. :)
Sajnos pénteken meg mi megyünk Szemesre, jövő héten meg anyósomhoz, úgyhogy nekem utoljára a csütörtök jó. Ha esetleg kivételesen szabaddá tudod tenni magatokat csütörtökön és az idő is engedi én benne vagyok. Ha nem, akkor menjetek nyugodtan pénteken.
Járássegítőre akkor gondoltam ha öntörvényű gyerekem úgy dönt hogy ő márpedig járni akar, viszont nem lesz elég stabil. Az én derekam sajnos a vezetgetést nem bírja hosszútávon az biztos. De én is azt szeretném, hogy másszon soká, ezért nem támogatjuk járási próbálkozásait egyenlőre. :)

Zsu, köszi a tippet.

Hajni, elég bosszantó lehet, hogy egy kis lüke miatt majdnem lelkibeteg lett Marcikád, ilyenkor én is arra gondolok, mi vár még ránk.

Timi, ördögfiókák klúbja nyitva áll, szerintem lassan gyűlnek a tagok. :)

Ági, Marci is befeszít. A nyakán dagadó erektől eléggé frászt szoktam kapni. Vicces, minden rosszaságra, idegesítőre azt kell írnom, Marci is csinálja. Azért azt is be kell mostmár vallanom, hogy tündérbaba is tud lenni ha akar.

Anikó, nálunk az alsó és felső fogak között 2 hónap telt el közben naponta 2 liter nyál távozott legalább. :)
Mászás meg egyik pillanatról a másikra kezdődik és utána várható a felállás is. Legalábbis én így tapasztaltam.


Jó éjszakát! (Anett neked különösen :wink: )

ukati74
 
 


Kriszti! Akkor csak örülj a kukkolóknak, ez a Te dolgod! És nem tudhatsz mindent... Nem minden fekete-fehér! :wink: Nem ennyire egyszer volt a történet, mint ahogy írtad! De bocs (ez nem Neked szól!), de nem akarok erről többet egyáltalán erről a dologról kommunikálni. Nem véletlenül! (Brühühü, már egy boldot sem érdemlek... Mindenki más igen? :lol: )
Hajni! Gyorsan rakd helyre ezt a halál-dolgot, mert én pl. egy hülye film miatt évekig voltam halálfélelemben.
Na és akkor most: Prücsi, bírom a fotóidat! És milyen rég láttuk Borcsit! Jól megnőtt! Edit! Ebből a térdelősből kb. semmi nem látszik, de jópofa! Ugye nem haragszol!? :wink: :lol:
Járássegítő: sztem Zsu nincs baj vele! Ez annyira szubjektív: ki mit ad a szájába a gyereknek, vagy milyen játékot a kezébe! Én azt gondolom magánügy. (És Panka akar járni, nem? Én hiába adnék ilyet Jankának, mert ő lehuppanna a földre és négykézláb odakavarna! Ő még nem nagyon akar járni... pl.) És fotózd már le azt a játékot, mert én spéci el sem tudom képzelni!

Kép
ermoni
 
 


Edit, nem is mondtam, nagyon helyesek vagytok a képeken. A békés megyei vezető meg külön tetszett. Figyu, Békés azért elég nagy, ha azt bejárod, már gyakorlottnak fogsz számítani. :D

ukati74
 
 


Te Móni, mi sem kaptunk boldot! :P

ukati74
 
 


mi az a abold?
izé bold?

vagy már nagyon fáradt vagyok? :roll:

amúgy klassz dolgo a járássegítő ,nekünk ilyen van :-)
http://www.teszvesz.hu/item390830916_fi ... reses.html
de ahogy Janka Bibu is inkább hupp és mászik,meg tekeri a gömböt a kutyán
Vendég
 


Kati, köszi! :) De ma "előredolgoztam", délután másfél órát szunyókáltam, amikor Eszti is aludt. Este meg kozmetikában voltam, hűha, de jó napom volt! :lol:

Zsu, én el tudom képzelni, mindig is vad volt a fantáziám! :wink:

Hajni: halál-sztori :shock: Az a baj, hogy a hatéves rendőrsarjjal kellene beszélni. Szegény Marci!

Jaj, ez a Borcsika milyen édes a felhúzott nózikájával. Eszti is vág hasonló arcot (ez nála a puszi, behalás), olyan édes, meg kell zabálni!!! És mit csináltak Borcsi nyelvével?

Kriszti, 25 óra hajón, nem semmi! Állítólag volt, aki 48 óra alatt ért be. Jó sokan indultak az idén. Képeket kérünk!!!

Timi, jó kis napod volt akkor. Jót röhögtem a csokibárányon! :lol: Most csak asszed, hogy 27 vagy, vagy tényleg annyi? :-D

Mogyo, én nem szeretnék az anya-tanyára menni. :( De ha mindenki más megy, akkor persze csatlakozom én is. De már megszoktam a babanetet.

Kép
waterlilly
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: