Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Gratula a fogacskakhoz!!! :D

En eldöntöttem,halat csinalok karacsonykor. :roll: Ma pedig nekiallok makos es dios beiglit sütni.Imadom a makosat. :D
A fat is ma vesszük meg.

Mindenki el van foglalva? :D Merre vagytok csajok?

Kriszmisz,arra a mezeskalacsra gondolsz ami fel van tekerve?Azt nagyon szeretem,de eddig meg nem csinaltam. :roll: Igaz receptem sem volt.

Gyerköcök hogy vannak???

Kép
 
 


Sziasztok!

Úgy tűnik mindenki készülődik ezerrel...... :)

Ami! Ez a mézeskalács recept a formákhoz van, nem feltekerős! Nálunk már alig van belőle, pedig még puhulnia kellene! Tegnap sütöttem hókiflit és ma reggel el is fogyott! :lol: Holnap süthetek megint egy adagot, ami nem egyszerű a kicsi mellett! Szerencsére a nagylányom itthon van és tud segíteni, mert a férjem nagyon sokat dolgozik, csak este ér haza! :(


Boti 3 napja tapsol és integet, csak visszafelé! Annyira aranyos, ha "rosszat" csinál el kezd tapsolni és nevet hozzá! :D

Jó készülődést, sütést-főzést mindenkinek!
Azért ha van időtök jelentkezzetek......... :arrow:

Kellemes karácsonyt kívánok! Kriszti


sziasztok!


Kriszmisz! köszi a receptet!!! Boti nagyon édes lehet!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bencus is tegnap óta felül, és már nagyon akar állni. Ha kérem, megmutatja a buksiját, pápázik, ugrál a hintájába, felteszi a kezét mint superman, morog mint a tigris :-) olyan édes! napról-napra fejlődik!!!

Voltunk ma pancsizni, és nagyon élvezte! :-) csak ajánlani tudom mindenkinek. féltem, hogy még kicsi hozzá, de nagyon jó volt. :-))

Nagyon Boldog Karácsonyt kívánok mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!

Csilla

 
 

Sziasztok Lányok!

Nagyon Boldog Karácsonyt Kívánok Nektek és Családotoknak!

Kép

Mi tegnap megkaptuk Petykától az idei karácsonyunk legszebb ajándékát,önállóan,minden segítség nélkül elkezdett kúszni!!!!!!
VAn egy kisvideóm róla,de ide nem tudom feltenni sajnos.

Mindenkinek Nagyon Szép Meghitt Ünnepet Kívánok!

KépKép

KépKép
 


szia Pilchard!


jaj, de jó!!!!!!!!!!! nagyon örülök, és gratulálok neki!!!

Csilla


Sziasztok!

Gratula Petykanak,ügyes legeny! :D :wink:

Kriszmisz,edi lehet Boti ahogy tapsikol. :D

Csilla,az enyem is morog.. :lol: Majd mi is kiprobaljuk a pancsit.. :wink:

Hogy teltek az ünnepek?

A manomnak nagyon tetszett a karacsonyfa,allandoan mutatott ra. :D Anyosek jöttek at szenteste,vacsiztunk,elvoltunk.Mindket mama itt volt Markival.

Kép
 
 


Sziasztok!

Hááááát gyorsan eltelt a karácsony :( ! Nálunk nagyon mozgalmas volt, vagy hozzánk jöttek vagy mi mentünk és még holnap is felutazunk a húgomékhoz Pestre! Szóval nem unatkoztunk!
Boti nagyon meg volt illetődve és a kapott játékkal teljesen el volt telve, egy hang sem jött ki a száján és átszellemülten játszott szenteste :D ! A karácsonyfát nem bántja, a színes égők tetszenek neki! :lol:

Pilchard! Örülök Petyka sikerének, meglátod hamarosan a mászás is menni fog neki! :D

Csilla! Bencus is nagyon ügyes, ebben a korban hétről hétre nagyon sokat fejlődnek a kicsik, legalábbis én azt tapasztaltam!

További jó pihenést és babázást kívánok nektek! Kriszti

Ui: Majd legközelebb rakok fel pár képet, csak még a fényképezőben vannak!


sziasztok!


hát mi sem unatkozunk szokásunkhoz híven :-)
Szenteste: napközben együtt voltunk 3an, aztán anyós, utána anyuék jöttek át. Nálunk az a hagyomány, hogy az éjféli miséig játszunk. Tegnap volt egy kis pihi, ma családi összejövetel, holnap megyünk a disney on ice-ra. na azt nagyon várom. már 2 éve is voltunk, és nagyon nagy élmény volt.
Aztán 28.-án szülinapi buliba megyünk, és lehet 30.-án síelni.

Szupi, hogy mindig van program, de így olyan gyorsan telnek a napok :-((
majd én is rakok fel képeket...

Csilla


Sziasztok!

Örülök,hogy mindenki jol van! :wink:

Csilla,ez igy szokott lenni,mikor nem kellene,akkor nagyon gyorsan telnek a napok.. :wink:

Kriszmisz,akkor ti sem unatkoztok... :D

Vajon merre lehet Evi,mar reg irt...

Pilchard???

Egy kepecske rolunk,es mi is kerünk szepen.... :wink:
Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Az ígért kép............................... Kép Ajándék bontás közben....


Sziasztok!!

Kiscsillag!Milyen volt a disney-s műsor?Annyira jó lett volna elmenni rá,de nem is tudtam róla,brühühühühühü.
NA akkor Ti szokásotokhoz híven nem ültetek otthon.

Kriszmisz!Nagyon édes Boti,látom bejött Neki a járássegítő. :wink:
Magatokról direkt nem raksz amúgy képet?

Ami!Márknak a szerelése meg csúúúúúúúúúúúúúúcs!Rakjál még fel ebben acuccban Róla képet!Annyira vagány.
Magatokról direkt nem raksz amúgy képet?--Ez Neked is szól.

Nálunk is jól tellt az ünnep,reggel fát díszítettünk eggyütt Amival,majd egy nem ünnepi ebéd után aludtak,és mentünk 3-ra ünnepi ebédre anyósékhoz.Ott voltak sógornőmék is ,tehát a szűk család.Később átjözttünk hozzánk,majd utána elmentünk sógornőmékhez is,ezt mind falun belül.Mindehol volt ajándékosztás,Ami meg Levente nagyon élvezték,Petyka meg mindig jól érzi magát.
Petykának nagyon bejött a kis vonatos játék,Aminak a gyurma,meg a rajzasztal volt afő sláger..
Én már nem tudtam megvenni azt a járássegítőt amit Kriszmiszék igen,úgyhogy végül egy fisher price-at rendeltem.
Petyka kúszik rendületlenül.Kezdtetben a telefon meg a cumi volt a fő motíválók,most már bmi amit kinéz magának. Legfőképpen ami nem neki való.Pl Ami könyvei,vagy porszívó vezeték
De a kisvonatért is elmegy ,azt imádja!!

TI mit kaptatok??????Aminak agyurmakészletben a gyurma lejárt,ezt persze utáne vettük észre,úgyhogy gyurmázásre nem alkalmas pont,így tegnap elmentünk a dunaplázába hogy veszünk neki rendes gyurmát,mert a készletben amúgy rengeteg kiegészítő van.Meg nagyon szeret mozgólépcsőzni és mivel keveset járunk pestre igy akkor emiatt is mentünk.NA meg mi szeretjük a mekis kaját,és azt is ritkán eszünk,emiatt is mentünk :D

Hazafelé meg a Bauhausba vettünk polchoz konzolt, meg egy postaládát.

Igazából elmentünk volna valakihez ,mert most Peti itthon volt,eltudtunk volna menni,de minden barátunk vagy nincs itthon vagy dolgoztak.Így maradt a pláza.

Pár kép

Kép


Kép

Kép

Kép

Ezek meg karácsony előttiek

Kép

Kép

Megjött Petyka etetőszéke.Azért kellett másik,mert az Amié nem dönthető,meg csak deréköves,és abból Petyka kiszédülne még egy darabig.Amúgy azt kaptuk,utáltam is.
Kép :lol:


Ezt akarácsonyiakhoz akartam de szórakozik velem az oldal.
Itt a járássegítő.Lehet kiskocsiként is használni,igy pont van egy rés ahová beültettem

Kép

KépKép

KépKép
 


sziasztok!


Nagyon jók a képek!!!!!!!!!!!!!!!

Akkor most, hogy vége a karácsonynak :-( beszéljünk a szilveszterről!

Ki hova megy? Kép Szenteste Kép Unokatesóval Kép A család

Csilla


Sziasztok!

Pilchard! Rakok fel magamról képet, csak általában kerülöm a fényképezést, mert 15 kg súlyfelesleg van rajtam a szülés óta és még nem sikerült ( igaz nem is tettem érte semmit) leadnom!
Amúgy a képek nagyon jók, édesek a gyerkőcök!

Csilla! Nagyon szépek vagytok ti is!

Mi a szilvesztert házon belül ( 6 lakásos társasházban lakunk) töltjük az egyik szomszédban. Semmi különös, amíg Boti bírja addig beszélgetünk, eszegetünk, iszogatunk
:D ! Mondjuk nem is vágyok "hangos" buliba menni. Jó lesz ez így!

És ti mentek valamerre?

Boldog új évet mindenkinek! Kriszti Kép Kicsi fiammal karácsony este Kép Gréti és Boti karácsonykor


Sziasztok!

Eredmenyben es boldogsagban gazdag Boldog Uj Evet kivanunk nektek es csaladotoknak!!!

Nagyon szepek a kepek,egytöl-egyig! :D Latszik,hogy minden aprosag örült ezen a napon... :wink:

Pilchard,majd teszek meg fel kepet. :wink: Magamrol nem nagyon szeretek... :roll: Marknak ugyanilyen bodyja van mint Petykanak. :lol: Arra a barna-narancssarga csikosra gondolok.Nagyon szeretem es jo minösegü.. :wink:

Mi itthon leszünk ma,nem nagyon akartam a manoval barhova is menni...,nelküle meg nem birnam ki,azt akarom hogy mellettem legyen mikor beköszönt az uj esztendö. :roll:

Kép
 
 


Kép

Kép
 
 


sziasztok!


Én is szeretnék nagyon boldog új évet kívánni mindenkinek!

Nekünk nagyon jól telt az éjszaka. Anyósom vigyázott Bencusra, mi meg a barátainkkal voltunk. Semmi extra, egy kis activity, tabu, meg karaoke. De mégis szuperül éreztük magunkat. :D

Kriszmisz! a tietek is tök jól hangzik. Ilyen jóban vagytok egymással? Édesek a gyerekek együtt...

És a többiek?

Csilla


Mi van veletek lányok nagyon eltűntetek?

Csilla


Sziasztok!

B.Ú.É.K. mindenkinek!

Az ünnepek után visszazökkent minden a régi kerékvágásba? Mivel telnek a napjaitok? Ilyen hidegekben is szoktatok sétálni a picikkel?

Mi mindennap 11 óra körül elsétálunk a boltba + kerülünk pár utcát is, amíg Boti nyugodtan ül a kocsiban. Ugyanis egy idő után nagyon szeretne kijönni :) .Mostanság a legnagyobb öröm számára, ha kutyákkal, cicákkal találkozunk, pláne, ha ugat is a kutya. Nagyon szereti nézni még a madarakat is :D !
Szépen beállt a nappali alvásunk, délelőtt 1,5 óra és délután 1-1,5 óra alvással.
Nálatok mennyit alszanak a gyerkőcök? Napi egyet vagy kettőt?

Megyek, sziasztok: Kriszti

:shock:


Sziasztok!

Nagyon el vagytok tünve...ennekem sem nagyon volt idöm mostanaban. :?

Kriszti,mi megyünk minden nap setalni,ha nincs nagyon hideg.Kb 1 ora hosszat vagyunk kinnt,mert aztan meg nyügös,ki akar jönni.A kutyakat,cicakat,madarakat mi is szeretjük nezegetni. :D
Nalunk valtozo az alvas.Van mikor 3x alszik,van mikor csak 1x.

Pilchard,ezt a kepet neked küldjük. :wink:
Kép Mark

Jol vagytok????

Kép
 
 


Senki sehol?? :(

Kép
 
 


Szia Ami!

Úgy tűnik mindenki elfoglalt.............................
Nálunk esik az eső és olyan lehangoló az idő :cry: !
Boti szépen fejlődik már 3-4 lépést megtesz egyedül, bár mászva és kapaszkodva még sokkal biztonságosabb :D . Most már eszünk szinte mindent, de még külön főzök neki főzeléket, de ha mi eszünk neki is kell mindenből adni! Nagyon kis huncut és rosszalkodni is szokott, tipikus kisfiú :lol: !
Lassan itt az első szülinap....................... :D és nálunk a keresztelő is akkor lesz!

Ti hogy vagytok? Mark miket tud már csinálni?

Pilchard, Csilla merre vagytok elveszve? Életjel
:?:

Szép napot ebben a "jó" időben! Kriszti


Ne haragudjatok lányok hogy nem írtam,de rossz a kedvem,rakás gondom van mostanában,úgyhogy ha "kitavaszodik" nálam jelentkezem majd.Itt nyilvánosan nem akarok irni ezekről a dolgokról.

Gyerkők jól vannak alapvetően,most köhögnek,de ezt leszámítva velük minden ok.

A képek szuperek,helyesek vagytok a babákkal eggyütt.
NAgy Puszi Mindenkinek!

KépKép

KépKép
 


Sziasztok!

Kriszti,nagyon ügyes Boti es gratula az elsö lepesekhez! :D Mark is ügyesen all,de egyedül meg nem lepeget.Ö is nagy rosszasag es be nem all a szaja.Mondja mar hogy mama,papa,ampa/lampa/,tik-tak,nem,te.. :D Allandoan a lepcsön maszna es setalni kell vele.A fiokokrol meg nem is beszeltem.. :roll: :lol:
Jaja,rohamosan közeledik a szülinap.. :D Botinak mikoris van? :oops:
Nalunk is eleg esös az idö.

Pilchard,remelem nem nagy baj es hamar rendbejön minden...ha beszelni akarsz rola,irj privit..A gyerköcöknek jobbulast!Vigyazzatok magatokra!*öleles*

Kép
 
 


Szia Ami!

Mark nagyon ügyes, hogy már ennyi mindent tud mondani :D ! Boti csak pár szót: el, oda, gyeje...........a többi még értelmetlen!
A szülinap február 18.-án van és 21.-én lesz a keresztelő is! Gréti lányom szülinapja pedig 25.-én van, így egyben megtartunk mindent :) !
Képzeld ma vettük meg az első kis cipőnket, 18-as sport cipő :lol: ! Ha elmegyünk valahova már jobb, ha van a lábán cipő, legalább ha nem is egyedül, de kapaszkodva lépeget!

Pilchard remélem nem komoly a baj nálatok és Petyka szülinapjára minden OK lesz :D ! Ha tudom valamiben segíteni, írj nyugodtan........

Kellemes hétvégét nektek: Kriszti


Sziasztok Lányok!

Boldog első születésnapot minden februárban született babának!


Kriszti és Boti :D

[/quote][/b]


BOTI babának NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNOK!!!!!!!!

Kép

KépKép

KépKép
 


Szia Pilchard!

Köszönjük szépen a jókívánságot! Gondolom nálatok is megvolt már tartva Petyka első szülinapja! Milyen volt? Élvezte a felhajtást?

Nálunk szombaton volt keresztelővel egybekötve! Boti nem sírt egyáltalán, csak figyelte, hogy mi történik körülötte! Aztán nem győzte az ajándékokat bontogatni, egy hangot nem hallottunk, elmélyülten ismerkedett az új szerzeményekkel. A torta nem is igen izgatta :D ! Estére jól elfáradt............... :)
A szülinapja előtt egy héttel elindult, most jár-kel a alkásban, pakolgat, totyog ide-oda, kész életveszély! Az első monoklink is megvan, pont a szülinapja előtt sikerült beszerezni :( így a képeken jól néz ki!
Ha lesz időm majd rakok fel párat!

Ha időd engedi írjál majd, remélem a gondjaid megoldódtak időközben! :lol:

Szép napot, talán jövő héttől már kezd tavaszodni..........Kriszti


Sziasztok!

Kriszmisz,jaj nagyon szegyenlem magam,meg nem gratulaltam Boti szülinapjara.. :oops: ,ne haragudj! :oops:

Megkesve,de nagyon boldog szülinapot kivanunk!!Sok sok örömöt,egeszseget es boldogsagot Botinak!!!! :D

Kép

Majd ha lessz idöd,rakhatnal kepet is.. :wink: Keresztelö milyen volt??
Gratula az elindulashoz,nagyon ügyes legeny! :D


Nagyon boldog szülinapot kivanunk Petykanak is!Sok egeszseget es boldogsagot kivanunk! :D


Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Bocsi hogy bepofátlankodok:)
Az én kislányom is 2008 februárjában született:) Kár hogy nem fedeztem fel ezt a topikot korábban:(
üdv: Ana

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
 


Sziasztok!

Szokott még erre járni valaki?
Én is most találtam ezt a topikot, szintén 2008 februárjában született a kislányom.

üdv mindenkinek
 
 


Sziasztok!


igen, szoktuk olvasni a topicot.

Pilchard! mi van veletek? Petyka gyakorolja már a lépkedést?

Ana, Avent! Írjatok magatokról valamit!

Rólunk:
A kisfiam Bence febr. 10.-én született. Mostanában indult el, és 6 foga van. Mi Fóton lakunk...

Csilla


Sziasztok!

Az én kislányom február 18-án született, Dórának hívják. Ő kb. egy hónapja jár ,illetve fut :) 12 foga van, nagyon belehúzott :)
 
 


Sziasztok! Üdv "avent02!

Az én kisfiam Botond is február 18.-án született, kb 3 hete jár és már szalad is, 8 foga van és kezd "beszélni"!

Ami! Köszönöm a gratulációt, bocsi, hogy csak most írok, de rossz volt a gépünk! A keresztelő jól sikerült, Boti nem sírt egyáltalán, csak kíváncsian nézelődött!
Rakok fel pár képet................

Kép Kép Kép Kép

Pilchard mi van veletek?


Kriszti


Sziasztok!

Most találtam rá a fórumra, el is telt néhány órám az olvasgatással :D
Röviden bemutatkozásként annyit, hogy két gyerkőcöm van és mindkettő februári :D Igaz, a kisfiam nem 2008-as, de a kislányom igen. Méghozzá február 29-i!!!! :D Próbáltam visszakeresni, de nem találtam, ezért megkérdem. Van még másnak is 4 évente ünneplő babája? :D :D

Kép

Kép
 


Sziasztok!

3 gyerekes anyuka vagyok. Milán 2003. július 23-án született 4300grammal és 53 centivel, Olivér 2005. június 30-án született 4200grammal és 51 centivel és végül, de nem utolsó sorban Kamilla 2008. február 20-án 3870 grammal és 52 centivel :) Kamica most indult el kb 2 hete, de még nem stabil, eszméletlen édesen magasba emeli a kezeit mikor megy :D Ő is próbál dumálni...utánozza a tesókat :D 4 foga van, 9600gramm és 81 centi most:)

Mortica!
Jajj de szupi, én örültem volna ha 29-én születik a lányom:))


Üdv:Ana

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
 


Sziasztok!

Mortica!
Először engem is 29-re írtak ki a kislányommal, aztán átszámolták újra :) Mikor tartottátok a szülinapját, 28-án? :)

Ana!
Hogy bírsz három gyerkőccel? :) Tudsz tanácsot adni abban, hogy mennyi az ideális korkülönbség? Mennyit jó várni a két gyerek közt?
nálatok jól kijönnek együtt?

Hallottátok ,hogy egy évre le akarják venni a gyedet? :( Nem lenne szívem beadni egy évesen bölcsibe :(

üdv mindenkinek
 
 


Avent!
Én a kiskorkülönbség híve vagyok:) Bár vannak nehéz napjaink, de szerintem 1 gyerekkel sokkal nehezebb, mint 2 vagy 3-al. A fiúk már nagy ügyesek, önállóak a kicsilány pedig eszméletlen ütemben fejlődik, mindnt elles tőlük:) Mondjuk veszekedések is vannak, sőt verekszenek is....és már Kami is érvényesíteni akarja az akaratát:))
Kép

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
 


"http://babafalva.hu/tickers/178h.png"



Sziasztok!

Ana! Gratulálok a három kis csimotádhoz! Nekem is van egy ismerősöm, akinél ilyen kis korkülönbség van a gyerekek között és ahogy nőnek egyre jobb a helyzet! A kezdeti nehézségek elfelejtődnek mire iskolába kerülnek :)

Az én kis Botikámnak most 7 foga jön egyszerre, 4 rágófog és 3 "sima" fog. Szegénykém éjszaka fel-felsír megint ( Eddig 8 foga volt!)
Amúgy nagyon kis huncut, állandóan bújócskázni akar és már szalad, megy a szélrózsa minden irányába, nem győzök utána menni! :D Mindent megért és próbálkozik a szavakkal is, az "ápá" nagyon megy neki a férjem legnagyobb örömére!

Ti hogy álltok a beszéddel?


Végre jó idő lett és lehet a szabadban sétálni és játszóterezni!

Sziasztok: Kriszti


Kedves Mindenki!

A Babanet szerkesztősége továbbra is várja a Te Történeted rovatba a Ti történeteiteket is!

Ha érdekes - szép, hosszú, nehéz, tanulságos, mulatságos - volt a szülésed, vagy ha küzdelmes volt a gyerkőc megfoganása, esetleg csak akkor indult be az élet igazán, miután megszületett, ne habozzatok! Várjuk 1-2 oldalas írásaitokat a csínytevő gyermekekről, a szülői lét szépségeiről és nehézségeiről, gondolataitokat az anyaság-apaság témájáról - anyák és APÁK tollából.

Persze, nemcsak a vidám, könnyed történeteknek van helye a rovatban, hanem a veszteségeknek, könnyeknek is - az ilyen történetek segíthetnek a sorstársaknak is.

Leveleiteket a következő címre küldjétek: szerkeszto@babanet.hu

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron