Új privát üzeneted érkezett!

Nekem is tetszik a táblázat, csak meglepett, hogy négyen vagyunk. Aztán visszanéztem, és tényleg, dorrit várjuk vissza, eszterxx eltűnt, Poppyról meg én nem tudom eldönteni, hogy jön-e még ide.
Szonja született: 2005. 02. 13, és a Lili nagybetű, egyébként szerintem tök jó. Én UH-ra augusztus 22-én megyek, akkorra már betöltöm a 12. hetet (itt egy héttel többet mutat).

Tegnap vettem 2 nadrágot, a Mammysticben egyet, a másikat meg a Manu Artban elviselhető áron, 6000/db. Örülök nekik.

Bettó, szép név a Kincső.
Itt néztétek? http://jukej.tripod.com/nevek.htm
vagy itt: www.keresztnev.lap.hu

Lili
KépKép
KépKép
manka79
 
 


manka79
Köszi a linket, megnézegetem őket. Igazság szerint rendeltem egy könyvet, Szegedi Csanád könyve, amiben közel 8000 kimondottan magyar eredetű név van, és kb. 600-nak van magyarázata.

Megjártam a dokit. Nagyon rossz nem lehet a véreredmény, mert külön nem mondott semmit. 3 tétel van aláhúzva, ami nem lóg túl az értéken de majdnem. Jövőhéten szerda tanácsadás és akkor kapom meg a beutalót az Uh-ra, meg a belre. Képzeljétek mindig otthonról kell vinni mintát (pisit). Hogy mibe fogom vinni még nem tudom. :)
Veletek mizujs? Hogy vagytok? Remélem megint jön tényleg az a kis lehülés:)

Kép
bettó
 
 


Halihó!

Csajok,ne hari de alighogy hazaestünk,jöttek barátok,most mentek el,csak feldobom aképet,és ha visszajövök irok mindent!

Manka!!!Egymillió bocsi,akartam is irni,hogy nem irja aLilit nagybetűvel a tábla,de javitás alatt áll.


Itt a legkisebb Megyeri
Kép

Ésssss,eddig úgy néz ki hogy Petike!!! :D :D

Most viszont,megyek beájulok az ágyba!!Pusszantás!!

KépKép

KépKép
pilchard
 
 

 
 

Pilchard,
jaj, de jó ez a kép! És már meg is mondták, hogy fiú! Én azt hittem ilyen korban még nem tudják megmondani. Ez nagyon szuper, gratulálok!

Nekem is meglett a véreredmény, meg a vizelet, utóbbi ok, előbbiben van néhány csillagozott tétel, nem tudom, gond-e. Hétfőn megkérdem a dokit, addig meg izgulhatok. :(

Puszi

Lili
KépKép
KépKép
manka79
 
 


manka79
Nekem is van pár tétel, ami karikás, vagyis meg van jelölve, de a doki nem mondott semmit. Majd jövőhéten elvileg találkozok a szülészorvosommal és akkor kikérdezek mindent, mert én sem értem ezeket a dolgokat:(

pilchard
Ídesssss a csöppség:)

Én elvileg csütörtökön megyek, már nagyon várom.

Kép
bettó
 
 


Sziasztok!

Bocsi az előbb nagyon hamar be kellett fejeznem, mert közben dolgozok:(, vagyis a sógornőmet tanítom befele.

Egy gyors kérdés. Tudjátok, hogy hogy van pontosan ez az RH összeférhetetlenség?

Ma vettem egy jó kis gatyót,még nem kismamanadrág, de ilyen gumis korccal van ellátva és tök kényelmes:)

Puszi

Kép
bettó
 
 


Bettó,
én Rh- vagyok, ami a ritkább, és a baba ált. pozitív. Végig csinálnak ellenanyag-szűrést a vérből, és én Szonja születésekor kaptam anti-D-t, ami meggátolja, hogy az újabb baba esetében a szervezet idegen anyagként kezelje, és ellenyagot termeljen, így megkárosítsa a magzatot. Szóval ez csak a 2. babánál jelent veszélyt, és csak az Rh-ok számára (az ritkább, ha az anya + és a gyerek - lesz). De úgy tudom, szuperul kezelik már ezt, nem érdemes aggódni. Keress rá, itt is írnak róla asszem.
Szóval nem kell aggódnod miatta, remélem nálunk is minden rendben lesz (akkor van esetleg gáz, ha volt közben egy terhesség, amit nem vettek észre).
Jó hétvégét mindenkinek!

Lili
KépKép
KépKép
manka79
 
 


manka79

Köszike a választ én RH+ vagyok csak azt nem tudtam, hogy az apának milyennek kell lennie, hogy ne legyen baj, Vagy ez ettől nem függ?

Pussz mindenkinek!

Kép
bettó
 
 


Sziasztok!

Hazaértünk a nyaralásból...
Vendég
 


poppilau
Mesélj! Milyen volt?
Amúgy jól vagytok? Minden ok?

Kép
bettó
 
 


Sziasztok!

Szuper a táblázat szerintem is!!!!!!!!!!!! :lol:

Pilchard! Nagyon aranyos az UH kép is!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P


Ma voltam vérvételen, nem tudom hogy lehetnek az emberek ennyire igénytelenek meg türelmetlenek. Majdnem rosszul lettem a szagoktól. A kismamákat sosron kívül fogadják, de mondom kivárom a sort nehogy szóljanak de végén csak előre kellett mennem nem bírtam a szagokkal! :cry:
Holnap megyek a belgyógyászatra.

A kepingezés jó volt csak rövid.

Puszi mindenkinek!

KépKép
KépKép
jadika
 
 


Halihó!

jadika
Örülök, hogy te is túl vagy rajta. Mi csütörtökön megyünk UH-ra és a belre is.
Képzeljétek, tesóm orvosa elvállalt, ami azért is nagy öröm, mert ritka jó orvos. Nincs magánrendelője, mert ő nem azért orvos, hogy ebből gazdagodjon meg, ráadásul a vizsgálatok alkalmával sem fogad el pénzt. Tesómnak anno azt mondta, hogy annak a pénznek van jobb helye is most ne sértsék meg vele. Persze a szülés után adtak neki, azt el is fogadta.

A fiú név: Ákos. A leányzón megint agyalunk:)

Csajok van egy ismerősünk akinek a rokona az időjárást figyeli ott fent a fejeseknél:) és azt mondta, hogy aug. közepére még melegebb idő várható, mint az a 40 fokos hőség volt, csak még nem merik mondani, mert félnek a pániktól. Ja és szeptember elején is jó kis meleg várható.
Pedig már úgy örültem, hogy este nyugodtan tudok aludni.

Pussz nektek, megyek veszek egy pár ruhadarobot, mert a felsők a nyakamig csúsznak a pocakomtól:)

Kép
bettó
 
 


Bettó
Nagyon jó volt... 2 hét gondtalan együttlét apával... :lol: :lol: :lol:
Csavarogtunk Ausztriában, Németországban...
Orvos... Kórház vagy Klinika?
Pénteken megyek Debrecenbe...még a Kaáliba... vérvétel és UH lesz (megcsinálják azt a vérvételt, amit az Istenhegyi Géndiagnosztikán, csak így TB-finanszírozással)...

És nekem még mindig semmi tünetem.... :roll:

Bár a pocakom nőtt...
Vendég
 


poppilau
Kizárólag KLÍNIKA! Én nagyon nem szeretem a Kenézyt. Tesókám is itt a Klínikán szült, így nem volt kérdéses, mivel a dokikám is ott praktizál:)
Nekem éppen annyi tünetem van, hogy sajna a vérnyomásom úgy érzem ingadozik :cry: De majd szerdán kiderül, hogy mégis mennyi. Amúgy nálam sem semmi szerencsére, azon kívűl jól vagyunk.

Kép
bettó
 
 


Bettó
Lehet, hogy én is klinika... A. J-t és S. T-t ajánlották többen is...

Pilchard
Van néhány fotóm... minőség kicsit rossz, mert papírképről készült a telefonommal.... :wink:
Vendég
 


Kép
Kép

Kép

Kép
Vendég
 


Képeken: V.A. , Z.E., K.E. és V.K. :wink:

Én jobb nyomozó vagyok.... :lol: :wink:
Vendég
 


poppilau
Jujjj így a kezdőbetűből nem tom, hogy kik azok :cry:

Kép
bettó
 
 


Sziasztok!

Ma voltam a belgyógyászaton ott mindent rendben találtak.
Viszont a vizeletemben sok a baktérium. Úgy hogy holnap megint mehetek a laborba vizelettel.
Képzeljétek véletlenül összetörték azt a kémcsövet amiben a vérem volt és ma újra levették 1 órán belül megvolt majdnem minden eredmény.
A vizeletemben meg sok cukrot találtak mert tök komás voltam és olyan üvegbe tettem bele amiböl elötte szörpöt ittunk tehát azt is újat kellett leadnom, de nem is veszekedtek velem mert 1-1 volt. Ők is és én is hibáztam.
Remélem ti szerencsésebbek vagytok és lesztek!

Pussz!

KépKép
KépKép
jadika
 
 


Szegényke, sajnálom hogy megint mehetsz. Remélem minden rendben lesz.
Én holnap leszek túl az első tanácsadáson. Csütörtökön én is túl leszek a belen meg az UH-n.

Kép
bettó
 
 


Poppi, üdv itthon. És milyen városokban voltatok? Tök jó lehetett. Lehet, hogy béna vagyok, de én nem értem, hogy kik vannak a képen és mit jelentenek a betűk. :?
Én minden terhestünetet produkálok, még pisilni is nagyon gyakran járok.

Jadika, Szonjával nekem is volt baktérium a vizeletben, fogsz rá kapni antibiót biztos, nem lesz gond. De az is lehet, hogy csak az üveg nem volt tiszta, nem? Nekem mondjuk nem kezelték ki jól, és a 36. héten megrepedt a burok. De most már én is nagyon fogok figyelni.

Doki a véreredményt jövő hétfőn fogja megnézni, addig izgulhatok. De lehet meg is kérdezem vmi internetes dokitól. Vettek még hüvelykenetet is Horváto. előtt, sajna van egy kis gyulladás, erre most h.golyót kaptam. Bár szerintem a sós víz óta sokat javult. Úgy látszik sajnos hajlamom van erre, csak bírjuk ki a 36. hétig...

Bettó, de szupi, hogy ilyen jó dokit találtál! Én nagyon nem bízom a dokikban úgy összességében... :(

Pilchard, milyen volt a parti?

Lili
KépKép
KépKép
manka79
 
 


Manka!


Sajna nem hiszem hogy az üveg lett volna koszos. Ezt most alaposan kimostam, de majd csak kiderül mert holnap tenyésztésre kell vinnem.Neked is volt ilyen tenyésztés? Már kaptam is antibiotikumot remélem jó lesz rá! Sajna nagyon könnyen felfázok ezért is kellett a lombik.
Szegény neked sem lehet egyszerű. Nekem is vmi gyulladásban lehet mert a vérsülyedésem magas. A kezelő dokim meg nyaral,de majd beszélek a körzetissel, hogy mondja majd el a véreredményt. úgy is azt mondta a belen a dokinő hogy a gyógyszer kúra letelte után 1 héttel vigyek újra vizeletett hogy mi újság.

Bettó!

Sok sikert a tanácsadáshoz meg az UH-hoz, ha kapsz képet te is rakd majd fel!!!!!!!
Szerintem is szuper hogy jó dokit találtál.

KépKép
KépKép
jadika
 
 


Manka
Salzburg és München környéke...
Nem te vagy a béna... ezek olyan képek, amik elvileg Pilchardnak juttatják eszébe a fiatalkorát... :wink:

Bettó
Aranyosi, Sápi...

Én még mindig nem mentem el védőnőhöz... :oops:
Vendég
 


Sziasztok!

Mindenképpen felteszem, bár tesóm csodálkozott, mikor ondtam, neki, hogy meg lesz a 3. képünk, mert hová gondolok, hogy egy nap több százan mennek és nem adnak képet, mert az nagyon sok lenne. Mármint a kórház költsége.
Amúgy én sem bíztam sokáig a dokikban, vagyis most sem igazán, de tesómnak nagyon jó tapasztalata volt, így már kevésbbé tartok tőle.

manka79
Nem tudom, hogy mennyire vagy járatos az aloe-s dolgokban, de ilyen bajokra szokták ajánlani a berry-s aloe gélt. Én azt iszom, mert sajna én meg mióta állapotos vagyok egy párszor már gombáztam, hiába figyelek jobban oda a fehérnemű anyagára meg mindenre. Na a lényeg, hogy iszom ezt meg a First termékkel szoktam permetezni azon a bizonyos helyen :oops: . Így már nincs ilyen problémám. Csak ajánlani tudom ezeket a termékeket. Én vitamint is tőlük fogok szedni, van kimondottan olyan, amit nekünk kismamáknak ajánlanak.

poppilau
Őket sajna nem ismerem. De a szülés neked gondolom nem itt Debiben lesz. Ugye?

Kép
bettó
 
 


Betto!


Köszike a tanácsot, én is kifogom próbálni hátha nekem is jó lesz.! :lol:

KépKép
KépKép
jadika
 
 


jadika
Igazán nincs mit, remélem neked is jó lesz. :wink:

Kép
bettó
 
 


Halihó!

Túl vagyok az első tanácsadáson. 1 + a vizeléetben, kaptam kúpot, de megvárom a holnapot, hogy a szülészdoki mit mond. Ja és a vérnyomás pincurt alacsony 100/60 :oops:
Amúgy szerencsére minden ok.

Nálatok mizujs?

Kép
bettó
 
 


Sziasztok!


Nálunk most minden csendes, csak a kórházba szaladgálok. Mire kaptál kúpot Bettó? Gyógyszertárban lehet kapni a berry-t és First-öt?
Megyek főzni mert holnapra nem lesz ebéd.


Pussz!

KépKép
KépKép
jadika
 
 


jadika
Canestent kaptam, mert 1+keresztes a vizeletem és azt mondta a doki, hogy túl sok folyásom van.
Nem lehet kapni ott, csak azoktól tudod beszerezni, akik a Forever Living tagok. Nincs ilyen ismerősöd?

Kép
bettó
 
 


Másnem valahogy elpostázhatok neked, nem tudom mennyi lehet a postaköltség, de megoldjuk. Azért próbáld meg megkérdezni az ismerőseidet, hátha tag valaki.

Kép
bettó
 
 


Bettó!



Sajna még nem is hallottam erről. A szerek egyébként mennyibe kerülnek?

KépKép
KépKép
jadika
 
 


jadika

A gél, amit inni kell az 4500Ft, a first pedig 3500Ft. A gél én kb. 3 hete iszom és majdnem a fele még megvan, bár most emelni fogom 3 kortyra a szintet, hátha hamarabb rendbe jön a vizelet.
Sajna nem olcsó mulatság :(

Kép
bettó
 
 


Bettó!


Tényleg nem olcsó, még gondolkodom rajta meg a párommal is megbeszélem, de azért aranyos vagy, köszike!

KépKép
KépKép
jadika
 
 


Sziasztok!


Megjöttünk a nyaralásból8anyuméknál voltunk),hulla vagyok,reggel megyünk a dokihoz,Tapicsek pöttyös kicsit,meg a 15 hós oltást is meg kéne kapnia.Felületesen visszaolvastam,de holnap rendesen is fogok hogy tudjam kivel mi van,táblát is holnapra kijavitom és felteszem.De a lényeg hogy mindenkivel minden ok.
Én még mindig sz....ul vagyok.

Poppilau!!!!!Hijnye!!!Hogy,hol honnan,merre???????????Kinek vagy a kije?????? :D :D :D

Puszi lányok,holnap irok!

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Pilchard!

Már azt hittem hogy itthagytál bennünket, el is felejtettem hogy nyaralsz. :oops:

Ma megint mehetek a laborba mert hivatalosan most kapom meg a véreredményt. Valószinű hogy elugrom vele a körzetis dokimhoz, hogy elemezze ki.

Hogy tudnék én is képet rakni a nevem alá?

Bettó! Szerinted felfázásra is jó a berry?


Pussz mindenkinek!

KépKép
KépKép
jadika
 
 


jadika

A berry kimondottan az alhasi tájékra ajánlják, tehát vizeleti, nőgyógyászati és persze az uraknak is megfelelő testrészre. Ja és a mellékletbe van írva, hogy kismamáknak is!

pilchard
Úgy emlékszem te is iszod a gélt. Hogyha nem bírod a sima ízét, s berry-t is ihatod, megkérdeztem, de mondom le is van írva, hogy az nekünk hatásos :wink:
Sajnálom, hogy még minig rosszul vagy :cry:

Én ma megjártam az Uh-t, ahol 2 órát csücsültem :evil: sajna képet nem kaptam, még a sima feket is 1000Ft lett volna :( Viszont a pincurral minden rendben van. Találkoztam a szülészdokival is, ő is nagyon szimpi és kedves volt. Utána irány a város másik vége bel. Na ott 3. alkalomra sikerült megcsinálniuk a leletet, nem akartam aludni :D nem tudtam ellazulni. Onnan átküldtek egy másik rendelőbe, mert a vérvételen a pajzsmirigyem éppenhogy csak egy picit dolgozik állítólag, de nem találtak semmi aggasztót, mejd egy hónap múlva kell mennem teljes vérvételre, meg nyaki UH-ra. De azt mondták, hogy terhességgel is járhat ez az érték, majd a vitaminok után, amit kiírtak meglátjuk, hogy mi lesz. Ja és majdnem vashiányos is vagyok :oops: Szóval van itt minden. Látszik, hogy suli óta nem látott orvos :)
Van bőven mit írnom, bocsi :oops: :)
Mondta a házi doki a magne B6-ot, erre a belen azt ajánlotta a dokinő, hogy pezsgőtabletta formájában szedjem, mert az jobban felszívódik, persze a baba kicsit ducibb lesz. Tudni kell, hogy én 153 cm és most így 12 hetesen 45kg vagyok. Hova nekem duci gyerek??? :oops: :) Meg se tudnám szűlni szegénykét.
Nos velem ennyi történt egy fél nap alatt :D

jadika
mi volt a dokinál?

Pussz nektek :)

Kép
bettó
 
 


Bocsi a sok kis ikonért, de nekem nagyon tetszenek :D

Kép
bettó
 
 


Bettó!


Szegény akkor kivan a hócipőd a sok várakozással meg szaladgálással.
A kezelő dokim nagyon rendes volt, Szerncsére a véremmel a gyulladást leszámítva minden ok. Viszont a vizeletemben sok a baktérium, amoxicillin-t írt rá a belen a doki nő remélem fog segíteni.
A vizelettenyésztés eredménye majd szerdán lesz meg. Utána való hétre meg fogok kérni megint a laborba beutalót, hogy használt-e az gyógyszer.

Nagyon aranyosak az ikonok, én sokszor elfelejtem használni őket.


Pussz!

KépKép
KépKép
jadika
 
 


Hello!

Próba!

1186666646.73.xls

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Sziasztok!


Szerintem tök szupi!
AFP-re aug 23.-án kell mennem, legközelebbi UH szept 4.-én.


Pussz!

KépKép
KépKép
jadika
 
 


Halihó nekem is tetszik a táblázat :wink: De lehet, hogy még az Ákos is változni fog :oops: :)

Igen kicsit sok volt a mai napból, holnapra le is mondtam a könyvelőt.

Én még nem tudom pontosan, hogy mikor kell mennem AFP-re, majd 2 hét múlva kell mennem tanácsadásra, de ahogy számolom, szerintem szept. első hete.

jadika
Biztos rendben lesz minden. Nekem is mennem kell egy pár hét múlva vérvételre, hogy a vitaminok használnak-e. Én úgy fogom fel, hogy minden rendben lesz és akkor nem idegeskedem :) Hidd el beválik :wink:

Kép
bettó
 
 


Sziasztok!


Egyenlőre megpróbálok nem nagyon parázni, elég volna már a rosszból. A 10. hétig meg barnáztam, volt 3 nyugodt hetem. Azt mesélte az egyik ismerősőm, hogy a menyének pont a 14. héten vmi fertőzés miatt (amit nem vettek észre) megrepedt a burok és elfolyt a magzatvize kb még 1 hétig szenvedtették, hogy majdcsak vissza jön, de sajna megkellett szülnie a babát. Azzal nyugtatom magam hogy nekem észre vették. Még több vizet iszok hogy tisztuljak (15 percenként járok pisilni) hátha ez is segít. Bocsi hogy panaszkodtam.

Pussz!

KépKép
KépKép
jadika
 
 


Pilchard, köszönjük a táblit! Szupi!

Jadika, és mennyi volt a baktériumszám? Vagy azt konkrétan nem írták?
Nekem is látszik a véreredményemben a gyulladás :( Most használom a h.golyót 3 napja, javulást (folyás enyhülése) még nem tapasztaltam. Egyszerűen nem értem mitől lehet, nem mentem strandon be a vízbe, nem használok nyilvános WC-t, pamut ruhaneműket használok, csak zuhanyzok... Szerintem nekem is lesz még egy hüvelykenet, és ha nincs változás, gyógyszer lesz belőle. De az már úgyis a 12. hét után lesz, nem aggódom.
A profilodban tudsz avatarképet csatolni. Jaj, nekem is kéne már, mindig tervezem...

Pussz, most meghyünk fagyizni

Lili
KépKép
KépKép
manka79
 
 


Jadika! Ne aggódj, ki lehet húzni sokáig ezzel a fertőzéssel is! Nekem végig volt, egyre nőtt, és SZonja a 36-. héten született, és nem kezdek ódákat zengeni róla, hogy milyen okos és ügyes...És kezelik, úgyhogy nem lesz baj! Én is aggódom persze, de nem engedem, hogy elhatalmasodjon!

Lili
KépKép
KépKép
manka79
 
 


Pilchard
Beus az unokatesóm... :wink:
(DOTE nővérszálló)
Poppilau(Laura)/30év/Kismóki/Még kérdéses/2008.02.25./tesó nincs... ha csak a kutyust nem számolom annak... /UH és vérvétel 08.10-én

Bettó
Lehet, hogy ott fogok... majd holnap beszélek a Kaális dokimmal...
Vendég
 


Manka!


Köszi a biztatást. Akkor fogok jobban megijedni ha 2 hét múlva is ez lesz a helyzet. Úgy van a papirra írva hogy baktérium: sok. Neked mennyi a vérsülyedés? Nekem 33, 0-25 között jó.

Azt tudom ,hogy a profilban lehet az avatárban, de 80x80 lehet és 6 Kb-nál nem lehet több vagy vmi hasonló, én ezt nem tudom megcsinálni, ezt hogy kell?

KépKép
KépKép
jadika
 
 


jadika
Ne aggódj, bizt rendben lesz minden. Azt szokták mondani, hogy az még többet árt a babának, hogyha nem vagyunk nyugodtak.

manka79
Nekem a 6. hét körül kezdődött ez a gombásodás, pedig én sem voltam semmi olyan helyen. A doki azt mondta, hogy mivel egy kis idegen "lényecske" van a szervezetünkben és a mi vitaminjainkat szívja le előfordul az ilyesmi, az a lényeg, hogy oda kell figyelni rá és hogyha szépen kezelik, nem lesz probléma :wink:

Én este kezdem a kúpot használni, ja meg ajánlottak rózsfaolajat, ezt is ott alul kell kenegetni. Ezt már lehet gyógynövényboltban, vagy patikában kapni.

poppilau
Én ma voltam először a Klínikán vizsgálaton, de mindenki nagyon kedves volt. Milyen messze laktok Debitől?


Szép estét mindenkinek :)
Pusszantás

Kép
bettó
 
 


Sziasztok!


Sikerült a képet felrakni, de hogy csináltam nemtudom :P .


A gombásodásról: valahol azt olvastam hogy terhesség ideje alatt vmi miatt nagyobb rá a hajlamunk. Ha jól emlékszem soros gombának nevezik.
Nekem ha valami ilyen próblémám van betadin kúpot szoktam használni eddig bevált. A lombik elött is kellett használni klion-D-vel együtt "előkészítés" miatt nehogy vmi baci bejusson.

KépKép
KépKép
jadika
 
 


jadika
Ügyi vagy :wink: Remélem már jobb a hangulatod :)
Nekem autómatikusan ezt írták ki, de érzem is már az első kúp után, ürül kifele. Nem győzöm cserélgetni a tisztaságit, már csak azért is, mert hogy mégis van ott valami baci, nehogy kivül legyen most gond, bár attól annyira nem félek, mert a First-el fújom magam rendesen.
Bevettem az első vas és folsav bogyót. Remélem nem zavar be székletileg :roll:

Kép
bettó
 
 


Jadika,
ügyi vagy az avatarral! Olyan jókedvűnek tűnsz rajta, boldog kismaminak! Szonjával a baktériumszám 1046-ről indult (1000 a határ), majd picit visszament, és a 34. hét körül 1912 lett. Szóval ha megmarad, akkor sincs túl nagy gáz, de nem fog megmaradni, de pisibacikat, Bettó a gombát, én meg a hüvelybacikat űzöm el! :wink:

Bettó,
én nem használok tisztasági betétet, azt mondta a doki, hogy nem szellőzik a ragasztóréteg miatt is, és ugye a nedves, rosszul szellőző hely ideális a gombáknak, baciknak. Én is csak most tudtam meg, de nem is használok már.

Én Nystations kevert kúpot kaptam, modjuk ma kimaradt egy, mert elaludtam Szonja mellett... Nagy javulást még nem vettem észre.

Puszi

Lili
KépKép
KépKép
manka79
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: