Új privát üzeneted érkezett!

Dorriii!

Várunk ám vissza!!És persze nagy gratula neked is!!

Képzeljétek,olvasgattam topicocat és megtaláltam egy másikban Poppyt kicsit másabb néven!
Nem értem hogy miért ment el szó nélkül abból a topicból amit Ő inditott?
Ezt meg is kérdeztem Tőle ott,de lehet nem fog rá válaszolni,mert vagy nem akar,vagy mert azt irta holnap elutaznak két hétre,és akkor annyit úgysem fog visszaolvasni.
Végül is mindegy,csak számomra ez érthetetlen,és nem is tartom túl tisztességesnek a többiekkel szemben.

Legyen már kicsit hűvösebb!!!!!!!!

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Sziasztok!

Én most találtam rátok, eddig a "2008 jan.ban szülünk"-be írogattam néha.Mindenkinek gratula a babákhoz!
Nekem lombikkal sikerült. Most 11 hetes 3 napos vgyok. A legutóbbi UH-on 2 picurkát látott a doki :lol: ami nagyon rég volt már :( . Én a SOTE-I-re járok.




Kép

KépKép
KépKép
jadika
 
 


Pilchard

Nem tüntem el... csak éppen alig látogatott ez a topik...

Névváltozás... olvasd vissza a másik topikot....

Elküldve: 2007 Július 18 Szerda - 10:31
Meri
Orvosi, biológusi segítséggel... Wink


Elküldve: 2007 Július 18 Szerda - 11:47
OOOOOOpsz.... valaimit elnyomtam....és törlődtem.... Embarassed

Még direkt ua. képet is tettem vissza...
Vendég
 

 
 

poppilau!

Amúgy akkor minden rendben ugye? Mi volt pénteken a dokinál?

Kép
bettó
 
 


jadika!

Gratula nektek is a pocaklakókhoz:)

Kép
bettó
 
 


Sziasztok!

Poppilau!
Köszönöm hogy válaszoltál.Igaz hogy nem pörög a topic,de igy nem is fog,hogy ha pl te is elmész.A másik hogy ide is megirhattad volna hogy véletlenül törlődtél,stb..,de nyilván ha nem irtad akkor nem akarsz ide irni.Nem gond csak max elköszönhettél volna.
De tényleg örülök hogy csak ennyi,én már a legrosszabbra gondoltam,hogy azért léptél ki,de akkor szerencsére nem!

Jadika!neked is nagy gratula!

Azt hiszem a 939 üzenetemmel haladó szinten vagyok a babanetezésben,tény hogy nagyon keveset irtok,és szinte Mindenki egysorosokat ir vagy válaszol.
Ami nem túl jó,mert igy nehezen fog összeállni egy jó kis csapat,nem lehet senkit rendesen megismerni.
De persze nem vagyunk egyformák,elfogadom hogy nem mindenki olyan aktiv mint én lennék.
Még gondolkozom hogy maradjak e egyáltalán.

Sziasztok

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


pilchard!


Látom még mindig rossz hangulatban vagy :( Remélem azért a rosszúlléteid már múlnak.
Én azért bízom benne, hogy jó kis beszélgetések lesznek, és persze megosztjuk egymással a babákkal kapcsolatos dolgokat is.

Kép
bettó
 
 


Sziasztok!

Nem kell valakinek kismama farmer? Kb egy hónapot hordtam. Sem szakadás, sem kopás nincs rajta. A cimkéje szerint S-es, de az L-es fenekemre pont jó volt. :)
Akit érdekel küldjön privit. :)

Kép Kép

További jó pocakosodást. :)

Rita

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Hahó!


Hol vagytok? Remélem mindenkinél minden rendben van. Én lassan kezdem tapasztalni a hangulatváltozásokat, annak is a legcifrább változatait. :)

Szép napot mindenkinek!

Kép
bettó
 
 


Sziasztok!


Bocsi, hogy eddig nem írtam,de sajna rossz volt a gépem. Tényleg nehézkesen mennek a dolgok. Remélem mindenki jól van. Én hétfőn megyek UH-ra. Már nagyon rég voltam (6+4 hetesen). Izgulok, hogy meg vannak e még mindketten, de miért ne lennének.
Ti voltatok már védőnőnél?

KépKép
KépKép
jadika
 
 


Szia jadika!

Végre valaki ír:)
Majd írj, hogy mi volt a dokinál. Én hétfőn megyek a körzetihez, köv héten meg Uh-ra. Én is kíváncsi vagyok, hogy mekkorát nőtt a kis drágaság.
Voltam védőnőnél is, bár mondták, hogy ne mondjam a dokinak, mert nem kaphatnám meg előbb a kiskönyvet. Elvileg 2008-02-18-ra érkezik:)

Kép
bettó
 
 


Bettó!


Miért mikor lehet védőnőhöz menni? Én még semmi vizsgálaton nem voltam. Gondolom oda is a 12 hetes UH után kell menni.

KépKép
KépKép
jadika
 
 


Én amikor először 9 hetesen érdeklődtem, akkor már csodálkoztak, hogy nem mentem a körzeti dokihoz és nem intéztem a kiskönyvet. Nálunk ilyenkor már ki szokták adni.
Elvileg a menete úgy van, hogy körzeti doki, és majd utána ő oszt be, hogy melyik nap kell menni védőnőhöz. A körzeti orvos fogja nekem adni a beutalót a 12 hetes UH-ra is.

Kép
bettó
 
 


Bettó


Nekem másképp van.
Mint már említettem lombikos vgyok. A körzeti dokimhoz már akkor elmentem mikor elkezdődött ez az egész, és kértem, hogy vegyen táppénzre. Én azóta itthon vgyok és a körzeti dokihoz csak a betegállományos papírért megyek. Épp pénteken voltam és kérdeztem tőle hogy nem kell-e vmi "bízonyíték" a terhességről de azt mondta, hogy nem.
Az UH-t a kezelő dokim intézte, csak olvastam itt-ott hogy van aki túl van már az első védőnői látogatáson.

KépKép
KépKép
jadika
 
 


jadika

Akkor a táppénzes dolgot mindig a körzeti dokival kell intézni? Ezzel nagyon nem vagyok tisztában. Mindenki mást mond.

Kép
bettó
 
 


Betto!


Én vele intéztem.
Viszont hallottam olyat is már hogy a kezelő dokitól kell igazolást kérni hogy miért indokolt a táppénz. Szerintem ha legközelebb mész hozzá kérdezzél rá.
17:30-ra kell ma Uh-ra mennem, kicsit izgulok.

KépKép
KépKép
jadika
 
 


Sziasztok!

Mi visszajöttünk Horvátországból, kicsit fárasztó volt, bár a meleg elviselhető volt a tengerpart miatt. Jól megijedtünk, mert Szonja bepöttyösödött a végén és bárányhimlőre gyanakodtunk, ami rám és a pocaklakóra nézve elég gázos lett volna... Bár voltam bárányhimlős, de gyenge lefolyású volt, és állítólag akkor el lehet kapni még egyszer. De szerencsére csak csípés volt, valami durva bogár lehetett.
Émelygés csillapodik, pocak nő :D
Én védőnőnél ma voltam (kb 9 hetes vagyok, de mivel 38 napos ciklusaim voltak, még mindig nincs pontos dátum), holnap lesz vér-és vizeletvizsgálat, meg volt hüvelykenet is. EKG lesz még, és fogáaszt 12. hét után. És persze akkor uh is.

Jadika, üdv köztünk! GYere gyakran! Kórházügyben majd írok, hogy melyikről mit gondolok, nekem is nagy dilemma!
ÉS MI VOLT AZ UH-ÁN???????

Bettó, nekem a körzeti adott táppénzes papírt, nálunk csak tuti ő ad.

Én is kb. úgy gondolom, ahogy Pilchard, hogy kár, hogy Poppy eltűnt, mert én is rosszra gondoltam. Meg aki indít egy topikot, az talán kicsit az "anyukája" is a topiknak. Én máshova is szoktam írni, van egy 2005-ös téli babás zárt fórumunk, de igyekszem ide is, és ha többet írunk, valóban csak akkor ismerjük meg egymást, és lehet jó csapat.

Dorri, neked is üdv!

Lili
KépKép
KépKép
manka79
 
 


Nem csinálunk táblázatot? Én sajnos nem tudom hogy kell, de hátha valaki igen :)

Lili
KépKép
KépKép
manka79
 
 


Elnézést, a kórházas dolgot Dorrinak akartam írni. Én a Szt. Imrében szültem, szívesen leírom a véleményemet róla.

Lili
KépKép
KépKép
manka79
 
 


manka79
Milyen táblázatra gondoltál?
Örülök, hogy minden rendben van:) Gondolom volt egy kis tömeg Horvátországban. Élvezte a kis Szonja?
Én ma mentem volna a körzetihez, de áramszünet miatt nem volt rendelés, így holnap újra mehetek :cry: Aztán jövőhéten én is a Klínikát fogom járni.
Hogyha én március-áprilisban voltam fogdokinál akkor is el kell mennem?
Eladtuk az ágyunkat, nagy bútorcsere, ablakcsere minden lesz. Holnap már viszik is. Sajna erre nem voltunk felkészülve, így földön kell majd aludni sok párnán és paplanon. Izgi lesz :evil:

Kép
bettó
 
 


Bettó,
olyan táblázatra gondoltam, amiben benne vannak a topiklakók nevei, a szülési időpont, stb... Más topikban biztos láttál már ilyet.
Igen, Szonja élvezte a tengert, de csak az első 3 nap, mert utána már nem 40 fok volt, hanem kevesebb, és így a tengervíz is lehült, és az már túl hideg volt neki :lol: Kis érzékeny a lelkem. Viszont a házigazdák és a házkörnyéki macskák lekötötték egész héten. :roll:
Fogászati ellenőrzés néhány alkalommal ajánlott a terhesség alatt, mert pl. a fogkő hozzájárulhat a koraszüléshez (persze nem feltétlen, csak nagyobb az esély). Nekem van vagy 2 gyanús fogam, azt mindenképpen rendbe kell tennem, de megvárom a 12. hetet.
Felújításkor is ott fogtok lakni? Húú, kemény lesz. De utána meg biztos jó lesz a szép lakásban.

Pilchard,
remélem fogsz maradni a topikban. Még biztosan jönnek páran, hátha kialakul.

Húú, nagyon beszédes lettem, netelvonási tüneteim lettek a nyaralás alatt. :lol: Meg Apa még szabin, így jobban ráérek, most épp fürdenek.

Lili
KépKép
KépKép
manka79
 
 


Sziasztok!

Manka!
KÖszönöm a szíves fogadtatást.


Az UH-n minden oké volt, meg van mindkét picur. Az egyik 69mm a másik 67mm. Én attól féltem, hogy kicsik lesznek mert hát ugye csak ketten vannak de ezzel szemben az UH szerint már 13 hetesek. Tök szuper volt látni hogy mocorogtak. Holnap kell felhívnom a kezelő dokim a továbbiakkal kapcsolatban.

Mindenkinek jó éjszakát!

KépKép
KépKép
jadika
 
 


Sziasztok!

Manka!
KÖszönöm a szíves fogadtatást.


Az UH-n minden oké volt, meg van mindkét picur. Az egyik 69mm a másik 67mm. Én attól féltem, hogy kicsik lesznek mert hát ugye csak ketten vannak de ezzel szemben az UH szerint már 13 hetesek. Tök szuper volt látni hogy mocorogtak. Holnap kell felhívnom a kezelő dokim a továbbiakkal kapcsolatban.
A táblázat szerintem is jó ötlet, de én sem tudom hogy kell csinálni!

Mindenkinek jó éjszakát!

KépKép
KépKép
jadika
 
 


Sziasztok!

Manka!
KÖszönöm a szíves fogadtatást.


Az UH-n minden oké volt, meg van mindkét picur. Az egyik 69mm a másik 67mm. Én attól féltem, hogy kicsik lesznek mert hát ugye csak ketten vannak de ezzel szemben az UH szerint már 13 hetesek. Tök szuper volt látni hogy mocorogtak. Holnap kell felhívnom a kezelő dokim a továbbiakkal kapcsolatban.
A táblázat szerintem is jó ötlet, de én sem tudom hogy kell csinálni!

Mindenkinek jó éjszakát!

KépKép
KépKép
jadika
 
 


Bocsi, de úgy látszódott hogy nem küldte el. azt írta ki hogy nincs hozzászólás a f orumhoz és ezért ment el 3*. Mégegyszer bocsi!

KépKép
KépKép
jadika
 
 


Sziasztok!!

Manka!
Azért irigykedem a nyaralás miatt nagyon,mi nem tudunk menni az idén sehova sajnos!A táblázat jó ötlet,megkérdem bnőm hogy kell csinálni,és ha nem vagyok hozzá béna géza akkor szivesen bevállalom!

Bettó!
A felújitás minig izgi,még ha kényelmetlenséggel,meg kupival is jár,nem igaz?


Jadika!Nagy gratula a két manóhoz,ez nagyon izgi!!Én is jártam már úgy hogy azt hittem nem küldte el amit irtam,aztán megjelent vagy 5x.

A védőnő,kiskönyv,ki vesz tp-re kérdésben úgy látom mindenhol más szokások vannak.Nekem most már megvan akönyvem,mert voltam már múlt héten vérvételen is.Most héten pénteken megyek a dokihoz,remélem tud majd adni képet.
Amelitával tp-en voltam a váci kórház által is,aztán a házidokim átvett,de visszamentem akórház általira,mert mindig csak a tp-es papiromért kellett mennem a házidokihoz,és a sok "korlátolt" falusi ember,nem nézte jó szemmel hogy egy papirért nem fogok 2-3 órát ott ülni.Nekem meg elegem lett,és inkább visszamentem amoda,de neke mákom volt,mert ismerős csinálta a papiromat,aki ráadásul falubeli éés el is hozta mindig haza.VAgy anyósommal elküldte,aki a kh-ban dolgozik.

Az én rosszulléteim sajnos abszolúte nem akarnak múlni,egész nap van,tökmindegy mit eszek,mit iszok,hol erősebb,hol gyengébb.A agyomrom is hol fáj hol nem,nem tudtam rájönni a paradicsom és tej kivételével hogy még mitől fáj.Fogászatra nekem is el kell mennem sos,mert nekem sajnos örökletsen sorvad az inyem,és állandóan fogkövem van,mindig visszajön hamar,de azt mondták fölöslegesen rágódok ezen,ez igy lesz nálam mindig.

Viszont annak nagyon örülök hogy nincs azaz eszetlen meleg,mert már nagyon nehezen birtam.Kb.vasalni se birtam vagy két hete,de most délelőtt bepótoltam.

Szomabatra meghivtak minket egy nagyszabású szülinapi-kerti partira,anyukának lesz szülinapja(29),és a kislányának az első!
NAgyon várom!!
Pénteken meg a doki után megyünk a corába vásárolni(kaja,ajándék),meg kapok a névnapomra egy számitógép asztalt.Azt is nagyon várom!
:D :D :D

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Sziasztok!

Jujj de jó végre egy csomót olvastam mire írok:)
Sajna a felújítás alatt is otthon leszünk. Izginek csak azért tartom, mert nagyon kiváncsi vagyok a végeredményre:) Szerencsére a barátnék izzítva vannak egy kiadós takarításra:)

pilchard
Sajnálom, hogy nem vagy jobban, nem lehet, hogy most valamelyik vitamintól van? Egy kis barátnőm az Elevitet nem bírta, hányt mindent kifele.

jadika
Gratu a pincúrokhoz:) Én is nagyon várom már, hogy újra lássam a kis pocaklakót:)

Én ma voltam először a körzeti dokinál. Amennyire rossznak állították be, annyira nem kellett benne csalódnom. Egész normális volt, ja és nem vizsgált meg, mert vittem a papírokat, hogy már vizsgáltak. Ennek kimondottam örültem. Holnap vérvétel. Remélem nem lesznek sokan. Éhgyomor kicsit nehéz nekem. Imádok reggelizni. A táppénzről még nem mondott semmit, gondolom majd következő alkalomkor. Legalább is bízom benne.

Szép napot nektek!
Pussz

Kép
bettó
 
 


Sziasztok!

Manka! Bocsi de én is irigykedem egy picit a nyaralás miatt, halak a hóroszkópom biztos azért szeretném látni meg uszkálni a tengerbe. Még sosem voltam külföldön pedig vasutas vgyok és így igyen utazhattam volna. Na sebaj majd a manókkal bepótoljuk.

Bettó! Mi 3 éve vettük ezt a házat amiben lakunk, de már 4* volt festés. Megmondtam a páromnak hogy legalább 5 évig hallani sem akarok festésről.

Pilchard! Sajnállak, hogy rosszul vagy még mindig. Nekem kb 3 hétig tartott és csak 3* látogatott meg a róka. Kitartást majd csak elmúlik.

Holnap du. megyek a kezelő dokimhoz hogy hogyan tovább. Kivcsi vgyok hogy mit mond. Tök jó, hogy van már bízonyítékom hogy igen is léteznek e porontyaim.

KépKép
KépKép
jadika
 
 


Bocsi nem e prontyaim hanem a porontyaim.

KépKép
KépKép
jadika
 
 


jadika
Annyira jó, hogy ilyen vidáman írsz, mindig mosolygok, mkor olvasom a picúrokról az írásod :)

Nos én majd csak pénteken megyek végül is vérvételre, mert holnap menni kell bankba (sajna hitelből lesz a felújítás), de legalább csodaszép házba fog érkezik a kis drágaság:) Az biztos, hogy egy jó darabig én sem akarok festékes bödönöket látni majd. Bár imádok festegetni meg ilyenek. Sajna most ki fog maradni, nem hiszem, hogy tetszene a pincurnak a lakkfesték szaga:( Csütörtökön meg végre pihenünk egy napot. Este pedig fini slambucozás, fini kovi ubival. Jajj de várom már!
Ja és bíztattak is, hogy hiába megyek oda reggel, számítsak rá, hogy nem fogok délnél hamarabb végezni, mert nem csak a kismamáktól vesznek ott vért, hanem aki a körzethez tartozik az is. Szóval fogyni fogok vagy fél kilót. Fél nap kaja nélkül rossz belegondolni is:(

Én is nagyon szerettem volna menni nyaralni, de mi sajna mindig csak ősszel tudunk menni. Most hogyha a doki és a pincur is engedi Svédországba látogatunk barátnőmékhez. Esti hajókázás stb. Már nagyon várom. Imádok csavarogni:)

Kép
bettó
 
 


Bettó!

Minek kell vérvételre menned? A baba miatt?
Mi is csak úgy tudunk haladni hogy van év közepén az adóvisszatérítés. A házból még 3 évig elég jól kapunk vissza mert hát természetesen hitelre van. Nekem meg szerencse a szerencsétlenségben a műtétek miatt 6 hétig itthon voltam táppénzen
és emiatt kapok jól.
Bocsi lehet hogy műveletlen vgyok, de mi az a "slambuc"? :oops:

KépKép
KépKép
jadika
 
 


Lányok, azért nem útáljatok ki a nyaralás miatt! :lol: Azért azt meg kell, hogy mondjam, kis gyerekkel nom olyan a nyaralás, mint egyébként, hanem nagyon is fárasztó! Mert ugye ugyanúgy virgonckodik, csak kevésbé adottak a feltételek, nomádabbak a körülmények, nehezebben megy az alvás stb... Szóval nem teljes pihenés volt, de a környezetváltozás mindenképpen jót tett - legalábbis nekem. :)

Jadika, szerintem még a babák előtt ruccanjatok ki valahova külföldre. Pl. Bécsbe gyerekholmit vásárolni :wink: Oda jó a vonatösszeköttetés is :)

Pilchard, boldog névnapot. Nagyon jól hangzik a hétvégi parti. Ezek mindig engem is úgy fel tudnak dobni az otthonlét után. Bár mi sokat megyünk Szonjával, de akkor is. Nem próbáltad a reggeli elevitet hideg naracslével rögtön ébredés után? Nekem ez segített. És nem kéne másik homeós szert keresni, ez biztosan nem jó, ha nem hat, nem? Na, nemtom, lehet, hogy nincs mit tenni, csak ki kell várni.

Én ma voltam vérvételen és vizeletvizsgálaton. Viszont az rovosomtól nem tudom megszerezni a hüvelykenet-eredményt. Grr.

Bettó, lehet, hogy jobb lesz ősszel menni. Mi most mentünk először nyáron nyaralni :roll: És meddig fog tartani a felújítás?

Puszi, én nagyon élvezem ezt a kellemes időt!

Lili
KépKép
KépKép
manka79
 
 


Manka!

Bocsi dehogy akarunk kiutálni.Én személy szerint írigykedem csak,de nem rosszindulatú írigység ez csak őszinte vgyok.
Sajna nem futja egyenlőre távolabbi kirándulásra, mert jelenleg egy 4 ütemű trabikánk van, s nincs benne hátul biztonsági öv, tudom lehetne bele szereltetni de akkor még ott van az ajtó probléma, hogy csak 2 van belőle és igen nehéz betenni hátra a gyerekülést. Szóval 4 v. 5 ajtós kocsit kell vennünk.
Én nem értem, hogy van hogy te fiatalabb kismama vagy és már vér meg vizelet vizsgálaton voltál?

KépKép
KépKép
jadika
 
 


jadika
:) a slambuc az bográcsban készített krumplis tészta. Nem tudom, hogy nálatok hogy hívják.
Vérvételre mindenkinek menni kell 12. hét környékén. Én legalább is úgy tudom.
Remélem én is, hogy lesz a kis kiruccanás:)
Hogy meddig fog tartani a felújítás jó kérdés. Remélem pár hét és vége lesz.

Kép
bettó
 
 


Jadika, csak vicceltem :D Márminthogy kiutáltok.
A doki nagyon alapos, mert Szonja a 36. héten született, felszálló fertőzés miatt megrepedt a burok, szóval ezért gyakrabban nézi. Én mondjuk ennek örülök.
Puszi, Szonja nem hagy.

Lili
KépKép
KépKép
manka79
 
 


Bettó!



Mi nem szoktunk bográcsba krumplis tésztát készíteni, biztos finom lehet.
Hát holnap lehet hogy engem is elküld már a dokim mindenféle vizsgálatra.


Képzeljétek most tört ketté az egyik tömött fogam. Én rettegek a fogorvosi beavatkozásoktól épp ezért még terhesség elött megcsináltattam az összes rossz fogam mert kaphattam érzéstelenítőt, mondjuk most is kaphatok csak nem olyan erőset és ezt a fogat már ki kéne húzni.Nem tudom mi lesz fájni nem fáj, remélem megbirom dumálni a fogdokival, hogy ezt a húzást halasszuk jövő év februárra. Bocsi nem akartalak untatni benneteket.

KépKép
KépKép
jadika
 
 


Sziasztok!

Manka!Én is pusztán jóindulatú irigységből irtam a nyaralást! :D

Jadika!Az első vérvételnek a 11.héten meg kell lennie.Elméletileg.Nekem meg aza fura hogy Neked eddig nem volt.

Amúgy csajok én nem szedek elevitet,se semmilyen más terhességi viitamint,mert olyan székrekedésem volt az elevittől hogy többet be nem veszek belőle egy fél szemet sem.de ez még Tapicsekkel volt,most el sem kezdtem.Folsavat szedek csak,meg aloe vera gélt iszok.A rosszullét meg olyan hogy nálam sajnos ki kell böjtölni amig elmúlik ezek szerint.Homeós bogyóból meg 4 félét próbáltam,szóval az sem jött be igazán,bár igy is jobb mint nélküle.

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Pilchard!

Mielött még teherbe estem volna én is elevitet szedtem mert azt írják hogy a tervezett terhesség elött már 3 hónappal nem baj ha szedjük, hát én is úgy jártam mint te. Nekem egyébként is voltak a székeléssel problémáim sajna dohányoztam, 3 éve hagytam abba. Utána jöttek a problémák: az egyik a székelés volt a másik meg +20 kg. Nem is birtam csak 10kg vissza fogyni. Most gravidát szedek. Reggelente szoktam bevenni de muszáj elötte ennem, mert ha nem jön a róka.

Lehet hogy engem eddig azért nem küldtek vérvételre mert lombikos vgyok? A beavatkozás elött ugyan teljes körű kivizsgálás volt. Megnézték hogy védett vgyok-e rubeolával szemben, nincs-e hepatitiszem, AIDS-em, még tüdőszürőre is elkellett mennem a gümőkor miatt. Az altathatóság maitt meg volt teljes vérkép.
Kb 2 hetesen vettek egymás után 2* vért, de csak a HCG szint elmelkedés miatt.
Bocsi megont szómenésem volt.

Mindenkinek szép napot!

KépKép
KépKép
jadika
 
 


Sziasztok!


Jadika!Igen az lehet,a lombikosoknak gondolom máhogy mennek a dolgok.Most néztem hogy már nevek is vannak irva a vonalzódra!Már tudni hogy fiú-lány lesz?
Vagy ezt szeretnétek?
Hű,súlyról ne is beszéljünk,súlyparás vagyok,a dokim leszedi a fejem ha sokat hizok,leszedte tavaly is,diétáztam is keményen az utolsó harmadban.Persze pechemre szopi alatt én nem fogytam,hanem hiztam.Még szerencse hogy 10 kilót lefogytam mielőtt megint pocakos lettem,igy ugyanannyival kezdtem most mint Amelivel!


Képzeljétek,irtam egy lánynak,aki a 2007 tavasziaknál csinálja táblát,és elküldte nekem a táblájukat,csak át kell irni az adatokat!
Ezúton is köszönöm Timocskának!

Kérek szépen javaslatokat hogy miket irjunk bele.Pl.mama kora.hol fog szülni,baba neve,neme,van e tesó,mekkora terhesség,stb..

Végül is nemmegyünk pénteken corába,mert hazamegyünk a szüleimhez pár napra,és a hűtőbe akkor nem veszek olyat ami hamar lejár,kétszer meg felesleges,igy majd csak akkor megyünk ha visszajöttünk.De már nagyon várom a pénteket!!

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Sziasztok!

Nos sajna mi sem fogunk slambucozni (pedig isteni fini). Barátnémék nem érnek haza. Képzeljétek még csak pihenni sem tudunk holnap teljes napot:( (AZ ERSTÉNÉL NE VEGYETEK FEL HITELT SOHA) Iszonyat mérges vagyok rájuk még menni kell külön földhivatalba, ami itt nagyon lassan megy és a biztosítót is meg kell látogatni. Azt hittem megmarom magam, mikor meghallottam
De legalább holnap túl leszek a vérvételen. Apa intézi a hivatali dolgokat, míg engem lecsapolnak. Szóval kb. fél napot tudunk pihenni, hogyha persze nem fogok ájuldozni a vérvétel miatt :roll:
Én szedem az elevitet, szerencsére eddig széklettel nincs gond.
pilchard
Most megnyugtattál a géllel kapcsolatban. Eleinte én is ittam, de nem voltam benne biztos, hogy lehet, így most fél doboz berry-s a hűtőben dekkol. De így holnap iszok is belőle:) Persze csak a vérvétel után:)
A táblázatba, szerintem azokat bele lehet írni amiket mondtál.

Most nekem is szófosásom volt:)

Kép
bettó
 
 


Sziasztok! Jó reggelt!

Nem tudom még hogy a zsebihalak milyen neműek lesznek, örülnék 1 fiú 1 lánynak, de a lényeg az egészség. Ha már kiderül majd legfeljebb változtatok rajta.
Szerencsére én még csak 1-2 kg híztam, de ha tesómból indulok ki akkor kinézz úgy 20 kilócska
Egyébként az sem jó ha az ember lánya nem hízik semmit, szegény sógornőm 53 kg-mal kezdte a pocak növesztést (173 cm) és miután megszült 49 kg lett. Alig volt eleinte ereje, nem azért nem hízott mert nem akart hanem mert nem bírt. Egyébként is az én párom jobban szereti ha van mit rajtam fogni :D


Szuper lesz a táblázat. Érezétek magatokat jól anyukádéknál!

Tegnap du. voltunk a kezelő dokimnál várni kellett 2 és fél órát, de megérte. A párom is bejöhetett velem ez engem megnyugtat, szerinte is nagyon rendes doki. Csinált rákszürést is észre sem vettem. Elmondott mindent részletesen szóval le a kalappal elötte.

Szegén Bettó!
Sajna ilyen nehezen mennek ezek a dolgok, mi is több napon keresztül intéztük a hitelt, mi nem a banktól voltun kiakadva hanem inkább a földhivataltól. Sajnálom a slambucozást is!


Mi holnap megyünk a 3 napra Jászapátiba kepingezni. Bár elég rossz időt mond. Legfeljebb haza jövünk.

KépKép
KépKép
jadika
 
 


Sziasztok!

Bettó! Már biztos túl vagy vérvételen!4Képzeljétek vácon nem kell a kismamáknak sorba állni.ez az egy szerencsém van,különben én is éhen halnék!
Hitel: :( Miért s menne egyszerűen?
Aloe:azt mondja az egyik terjesztő pocakosan csaka simát lehet,a másik azt mondja csak a berrysset!na akkor melyiket?
Én A simát iszom,(fújjj de szörnyű ize van)
sajnálom hogy elmaradt a slambucozás!

Jadika!
Ééértem,igen az tök jó lenne,vegyespáros!!
Én nemmerek ráállni a mérlegre!! :oops: :oops: :oops:

képet nem kaptatoka dokinál?


LÁNYOK!!MINDENKI!!Irjátok meg akkor az adatokat,hogy megcsinálhassam a táblá!
korotok,hol fogtok szülni,van e tesó és mekkora,mi lesz abab neme-ezt még nem hiszem hogy sokan tudjuk,meg hogy hogy fogják hivni.ha még vmi eszembe jut irom
De valószinű már csak akkor tudom megcsinálni ha visszajöttünk anyuéktól.

ma jönnek bnőm a kisfiával,két éves,múltkor mikor itt voltak egyfolytában veszekedtek Amleivel a játékokon!Remélem most nyugiban lesznek. :?

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Sziasztok!

Én 30éves vgyok, SOTE-I-en fogok szülni,még nincs babám és egyenlőre Anna és Marcinak hívom őket.

Bettó! MIlyen volt a vérvétel? Remélem végeztél már.

Voltam védőnőnél bár ma csecsemőkkel foglalkoznak, de én ezt nem tudtam. Mivel már 13 hetes vgyok így megcsinálták a kiskönyvet, de csak néztek hogy miért csak most mentem.
Hétfőn vérvétel, kedden belgyógyász. Szép lassan haladok én is!!!!!!!!!!!!! :P
Nem sok látszik belőlük én úgy láttam hogy a fejük.

Kép

KépKép
KépKép
jadika
 
 


JAdika!
De jó ez a kép! Én sajnos nem kaptam, elvileg a II-es nőin fogok szülni, de változhat még. Szerintem majd csak a 4d-ről fogok tudni mutatni, mert ott nem mindig adnak.

Táblázat:
Manka79 (Lili- szerintem jó ha megvan az eredeti név is), 28 év, tesó: Szonja, 2,5 éves, II-es női, kb. febr. 20-30 (még nincs pontos dátum), nevek: Ábel vagy Róza/Bori(lánynév nincs eldöntve)
Esetleg még be lehetne írni a legközelebbi UH dátumát, vagy valami fontos vizsgálatot?
Pilchard, előre is köszi, hogy megcsinálod, tök várom!

Szonja is egy időben csomót veszekedett a kis barátnőivel, elég idegtépő a szülőknek úrrá lenni a helyzeten. :roll: Októbertől bölcsis lesz, mert tanítok (Vácon :D ), izgatott vagyok, vajon hogy fogja bírni, egyelőre nagyon lelkesek vagyunk.

Hmm, bizti akartam még valamit...
Jó hétvégét az elmenősöknek!

Ja, én ma megyek, és veszek magamnak néhány kismamacuccot, nagyon nő a hasam... Biztos mert 2. baba! Úgy örülök neki! :)

Puszi!

Lili
KépKép
KépKép
manka79
 
 


Sziasztok!

Az én igazi nevem Adrienn ja és feb. 7. a várható időpont, (de sajna szerintem elöbb jönnek).
Érdekes, hogy mennyire másként vannak a dolgok mindenkinél ( pl.: hízás, vizsgálati időpontok).

Manka! Mit tanítasz?

KépKép
KépKép
jadika
 
 


Sziasztok!

Túl vagyok a vérvételen, szerencsére csak max fél órát kellett várnom :) Nem néztem oda sem, nem kockáztattam az ájulást :oops: szerencsére csak egy pici pötty látszik, még csak szédülni sem szédültem utána. Holnap délután doki. Gondolom kapom a beutalót uh-ra, meg a belre. Tényleg a belen mit csinálnak? Mit fognak vizsgálni?
Ma volt a Tiszán fél napot. Jó volt pihizni, ja és Géza nagyon ügyenes egy nap elintézett mindent még a földhivatalt is kapott is egy jó nagy cuppanóst érte:) Mostmár megnyugodtam, kb 1-2 hét múlva teljes ferfordulás lesz otthon:)
Én még nem híztam, sőt 45-ről indítottam és most 43-44 vagyok. Bár a Tisza partján jót ettem így biztos meg van mostmár a 45.
Én úgy szoktam inni az aloet, hogy utána egyből kortyolok egy kis gyümölcslevet, így hamar elnyomja az ízét. Nekem egyből a berry-t ajánlották már csak azért is mert így hátha nem gombázok be. Sajna 5-6 héten szenvedtem tőle, utána megint előjött egy hét múlva és azóta iszom a berryt, meg fújkálom magam first-el.
Jujj bocsi, de szómenésem van:)

Táblázat:
Én 26 éves vagyok, a nevem Betti (igazából Beáta, de azt nem szeressem, inkább így vidáman:) ), Debrecenben a Klinikán fogok szülni, 2008-08-18-ra vagyok kiírva.

manka79:
Nekem első baba, de már az én pocakom is olyan nagy, hogy a nyári ruhák, csak gumis megoldással maradnak rajtam. Itt a tékában már két hete rákérdeztek, hogy jó látják-e. Le se tagadhatnám.

Ja a slambucot már annyira nem is bánom, ettem mást: fincsi igazi, hamisíthatatlan halászlevet.

Na jó mostmár befejezem, kicsit sok lesz már belőlem:)

pilchard, jadika

Jó pihizést!!!

Kép
bettó
 
 


Hello!


1186086340.34.xls

Hali csajok!Ez csak egy próba,és nem is rakja be,majd megkérdem a lányt aki küldte hogy hogy kell,de azért addig remélem meg tudjátok igy is nyitni.A szineken majd változtatok,a fiúk,lányok el lesznek különitve.Akinek van tesó,az inkább azt irja hogy mikor született,mert ugye most x éves,hónapos,de egy fél év múlva már nem ennyi lesz.
Minden egyéb javaslatot,észrevételt ,ötletet irjatok meg!


Jadika!Szuper a kép!!!Én is akarok!!

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Hű most nézem!halászlé!!!!!!!!!!!!!Amelitával azt kivántam állandóan!!Imáááádom!!

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Halihó!

Nekem eddig tetszik, elfelejtettem írni a neveket nálunk a lánynév van meg: Kincső, a fiún még agyalunk. Eleinte Attila volt, de sajna sok ismerősunk van Attila. Ja és persze csak magyar eredetű név lehet, ezt apa kikötötte. Így elég nehéz :?

Kép
bettó
 
 


Sziasztok!

Most olvastam bele egy Aloe-s topikba. Mindegyik gélt ajánlották terhesség és szopizás alatt is, sőt a zöldbogyot is. Én vasárnap megyek ilyen termékbemutatóra és végre nem kell másra várnom, hogy elhozza a kívánt terméket.
Jut eszembe képzeljétek azt is olvastam, hogy picigyerkőcöknek is lehet adni naponta kicsi kávéskanállal. Jó tudni, hogy már ilyen természetes dolgokkal is meg tudom majd védeni a betegségektől. Ja és gátsebre is angyon jó a First, illetve himlősebeket is hamar gyógyítja.

Kép
bettó
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: