Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok mamik
Nincs itt valami nagy pörgés! :(
Mi ma teszteltünk de ha minden igaz most három hétig nem igazán leszek netközelben! Megyek Kecskemétre agyagot gyúrni ugyanis keramikus vagyok... remélem nem lesz túl erős a hányingerem amíg dolgoznom kell...

a pocaklakó a kalkulátor szerint 5-6 hetes... doki még nem látott...

Amint a vonalzóm mutatja van már egy közel másfél éves kis fiam!

Addig is boldog gömbölyödést!
marcsiádámáronbaba
Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Halihó!

Mamacka! Gratula!!! ;) Tényleg nincs nagy pörgés.. jó lenne, ha feléledne a topik! Gyere amennyit csak tudsz!

KépKép
lexus
 
 


Sziasztok!

Én visszajöttem. 8 hetesek vagyunk. 3 hét múlva megyek megint. Van szívhang is. Minden rendben.

Puszi:


Brigi

Kép
Kép
Kép
britta
 
 

 
 

Szia Brigi!

Gatula, olyan jó először hallani a szívverését (meg utána is)

Eszter

Kép

KépKép
eszterxx
 
 


Sziasztok!

Asszem én is ide tartozom. :)
Múlt héten teszteltem +at, de csak holnap megyek UH-ra úgyhogy még picit szkeptikus vagyok. Remélem holnap jó hírekkel jövök és akkor már vonalzót is merek majd csinálni.

Gratula mindenkinek!
kamilla306
 
 


Sziasztok!

Én ma vééégre betöltöttem a 12. hetet, holnap pedig megyek az UH-ra, nagyon izgulok!

Brigi! Gratula, gyönyörű élmény először (és utána is - ahogy Eszter is mondta) hallani a szívhangot!

Kamilla! Üdv és halk gratula, drukkolok az UH-hoz, és a jó eredmény után majd kiabálom is a gratulációt ;)

Jó éjt!

KépKép
lexus
 
 


Hello!

Üdv Kamilla!(nagyon szép neved van!)

Én is holnap töltöm a 12.hetet..olyan jó!! :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok! Köszi a szíves fogadtatást. Remélem felpörög majd a topik. Gratulálok mindenkinek, aki betöltötte a 12 hetet. Hát az még nekünk nagyon odébb van, de remélem minden okés lesz.

Na, ma voltam UH-n és képzeljétek Ikreim lesznek!!!!!!
Nagyon-nagyon örülünk neki. :)
kamilla306
 
 


ÓÓÓÓÓ, Kamilla, ezt a jó hírt!!!!!!

Milyen érzés volt látni a két kis petezsákot????????

Örültök nagyon? De jó nektek!!!

Kép

KépKép
eszterxx
 
 


Örülünk hát! De azért akkora meglepetés nem volt, mert lombikbabák, úgyhogy lehetett sejteni.
Úgy néz ki a Jóisten kárpótol minket azért a sok év várakozásért. :)

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Sziasztok!

Nemrégóta vagyok fent a babaneten és ma találtam meg ezt a topicot.

12 hetes a baba, jövő héten megyek szerdán Uh-ra.
34 éves vagyok és van egy 14 éves fiam.14 éve szeretnénk neki egy testvérkét de nem jött össze.2 éve derült ki,hogy cukorbeteg vagyok,fél éve inzulinozom magam.
A baba március 17.-én érkezik,de a cukrom miatt lehet,hogy február végén megszületik.
Már teljesen lemondtam róla,minden gyerekholmit elajándékoztam.
Igy kezdhetem elöről a vásárlást, amit már nagyon várok.
GRATULÁLOK MINDENKINEK.
ircsike
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy többen lettünk. Nekem nagyon jó érzés volt kedden, amikor a doki azt mondta, van szívhang. Egészen addig izgultam, mert két héttel előtte nagyon kicsinek (3-4 hetesnek) mondták. Én tudtam, hogy az lehetetlen, de nem akartam vitatkozni.

Ircsike! Hatalmas gratula, hogy ennyi idő után összejött a babó. Vigyázz magadra.

Kamilla! Neked is gratula a babókhoz. Nagyon vigyázz magadra.

Puszi mindenkinek:

Brigi

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Sziasztok!

Kamilla :D :D :D

Megkérdezhetem ,hogy melyik intézetben történt a beültetés?
Csak kiváncsiság,a legjobb barátnőm pont egy hónapja szülte meg a lombik babáját és képzeld Kamillának nevezték el :lol:

Ircsike!

Nagy -nagy gratula!Igazán meglepetés baba,biztosan nagyon örültök hisz jó sokat váratott magára!!! :D

Ma vagyok 12 hetes!!!Hurrá!!!!! :wink: :lol:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok
Bekukk! Hétvégére hazajöttünk Kecskemétről! Ma megyünk vissza!
Gratulálok minden pocilakóhoz, a betöltött 12 héthez, a dupla örömhöz, a késői kis ajándékhoz! :) :) :)

Marcsiádámáronbaba

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Milyen vitaminokat szedtek?
A mi dokink azt tanácsolta, hogy szedjem felváltva a Gravidát az Elevittel... ott hagytam a gyógyszertárban többb mint hétezer forintot és ez még csak négy hónapnyi adag :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Készül valaki az István kórházban szülni?

Megyek bekapok valamit mert egy kicsit kavarog a gyomrom... eddig még nem volt hányinger, kivéve amikor éhgyomorra vettem be a vitamint..., akkor azt hittem azonnal kidobom a taccsot... :(

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Sziasztok!

Nekem az orvosom azt javasolta Gravidát és Elevitett csak januárban és fabruárban szedjek, addig nem kell. Amúgy minden este szedek 1000 mg c-vitamint ami csipkebogyó izesítésű, meg heti 3 alkalommal e-vitamint és még két hétig Magne B6-ot 2x1-et. Folsavat csak egy hónapig kellett szednem.

Én Szombathelyen fogok szülni.

Most vagyok 12 hetes és 1 napos.Ha szerdán megyek Uh-ra felveszi az orvosom VHS kazettára a babát. Talán megtudom,hogy fiú vagy kislány.

Tudja valaki milye lesz?

Ircsi
ircsike
 
 


Sziasztok!

Gratulálok minden újnak, meglepi babáknak, na meg nagyon-nagyon akart régieknek!!! Ja, és természetesen a NAGY 12. héthez is!!!

Mamacka, én az Istvánban fogok szülni, dr. Boros Juditnál, ha minden igaz. Te kinél?

Eszter

Kép

KépKép
eszterxx
 
 


Sziasztok!

Gratulálok minden újnak, meglepi babáknak, na meg nagyon-nagyon akart régieknek!!! Ja, és természetesen a NAGY 12. héthez is!!!

Mamacka, én az Istvánban fogok szülni, dr. Boros Juditnál, ha minden igaz. Te kinél?

Eszter

Kép

KépKép
eszterxx
 
 


Gravidát és Elevitett csak januárban és februárban szedjek, addig nem kell

Ezt nem igazán értem... pont a várandóság elején van nagyobb szükség a vitaminra, folsavra... :( ...ja most nézem azért folsavat szedtél... de azt is tovább szokták ajánlani...
Én végig szedtem Áronnál is és most is fogom... engem megnyugtat, hogy így minden fontos vitamint és egyebet beviszek a szervezetembe amire szüksége van a manónak...

Eszter
Én Ujvári Attilánál Áron is nála született és nagyon megvoltam elégedve! :)
Már tudjátok, hogy fiú???
Első baba?

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Szia Mamacka!

Egy kis magyarázattal lógók.Nem irtam még le, de az évek alatt kapott hormongyógyszerektől a májamat kimélnem kell. Mivel a terhességi vitaminokban lévő egyébb anyagok mind a májon keresztül raktározodnak. Ha szedném a vitaminokat veszélyeztetném a baba fejlődését. Nálunk az inzulinos mamáknál az utolsó két hónapban kell vitaminokat adni legtöbbet a babának.
Hogy mért azt igazából én sem értem,de igy van.Sajnos ell kell fogadnom amit az orvosaim mondanak.

Én is gratulálok minden pocaklakóhoz.
ircsike
 
 


Sziasztok,

A 12. hetes UH-n azt mondta a doki, hogy gratulál, az ott egy kisfiú... Hát, lehidaltam én is, hogy már akkor látja, főleg, hogy nagyon-nagyon drukkoltunk, hogy lány legyen, mert a páromnak már három fia van... mivel ilyen korán történt, ezért nem is merem beleélni magam, majd a következőnek talán hiszek... de végülis mindegy, csak tényleg tök egészséges legyen, mert én már halálra aggódom magam így, hogy jövő héten lesz a 2. genetikai vérvétel is, meg az AFP meg minden...

Kép

KépKép
eszterxx
 
 


Hello!

vitaminok:-az én dokim azt mondja ha valaki elég gyümit meg zöldséget eszik, akkor nem szükséges(főleg nyáron)a vitaminszedés,esetleg télen amikor nincs friss gyümi.Egyébként is a vitaminok a mamának kellenek,mert a baba a magáét beszerzi a mamitól :D :wink: Kívétel a folsav,azt azért nekem is mondta a dokim,de azt is csak a 12.hétig ajánlotta.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Én Gravidát és Magne B6-ot szedek. A dokim nem mondta a folsavat. De most, hogy említettétek, megnézem, van-e itthon. Ha nincs, akkor du veszek a gyógyszertárban.

Puszi:


Brigi

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Sziasztok!
Én még teljesen új vagyok itt a fórumon, de szeretnék csatlakozni, mert tegnapelőtt teszteltünk egy pozitívat :) Még semmi konkrétum nincs, csak jövő héten kaptam a dokinál időpontot.
Még nem nagyon tudok semmihez hozzászólni, csak gyorsan beugrottam, de ígérem, végig is fogom olvasni, amiket eddig írtatok.
Addig is mindenkinek szép napot!
eni81
 
 


Eni!

Üdv közöttünk. Vigyázz magadra, és mesélj jövő héten, mi volt a dokinál. Addig írj magatokról kicsit.

Puszi:

Brigi

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Üdv.Eni!! :D

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Köszi az üdvözléseket :)
Mit is meséljek? Egyéves házasok múltunk a nyáron, én már lediplomáztam tavaly, párom most fog (építészek vagyunk/leszünk mindketten).
Első babánkat várjuk (remélem, minden rendben vele), a családnak még nem mondtuk el, még csak "emésztjük a dolgot.
Szerintetek van erre recept? Mikor érdemes elmondani? Nem tudom megjósolni, hogyan reagálnának, csak nagymamámat tudom, hogy nagyon örülne neki, mert régóta mondogatja, hogy úgy szeretné megérni legalább egy dédunokája születését.
Látom, itt a legtöbbeteknek már több gyermeke is van. Szívesen olvasnék arról, hogy kinél hogy kezdődött! :)
eni81
 
 


Szia Eni!

Nálunk kettő fiú van és most várjuk a harmadik babát. Az első gyermekünkkel akkor lettem várandós, amikor munkanélkülivé váltam. Anyumék nagyon örültek, de anyósomék aggódtak, hogy elég nehéz időszakban jött. Persze ők is örültek, pláne, amikor megszületett. Tiszta apósom volt külsőre. Ő el is kényeztette (ezt a mai napig észre lehet venni).
A második babát terveztük, de ő korábban fogant, mint szerettük volna. Itt már mindenki nagyon örült, nem volt semmi kifogás.
Amikor a harmadikat tervbe vettük, először anyósomék kicsit ellenezték, miért kell, hisz van már kettő, és ráadásul egészségesek, de lassan belenyugodtak és most megint örömmel várják. Sztem normális, hogy nem mindenki fogadja ugyanúgy. A mi családunkban például a mi gyermekünk első dédunoka is volt egyben, így sokkal nagyobb örörm volt várni. Aztán többe is lettek, mert nálunk lett még egy, unokatesóméknál is született egy baba, és tavaly decemberben a sógoroméknál is lett egy kislány. Úgyhogy most nagy a boldogság szerte a családban.

Panni!

Remélem, jól vagytok.

Puszi:

Brigi

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Hello!

Nálunk mindengyik gyerek tervezeve volt és hál'istennek mindig nagyon örült neki mindenki.Az első fiam a nászúton fognat,a másodikat a sulim vizsgaidőszaka utánra időzítettük(most diplomáztam nyáron)a harmadik meg maga lesz a gondtalan kismamaság ,mert nem kell a suliba járnom.Azért egy-két aggódó megjegyzést mi is kaptunk,de aztán a jellemző az,hogy miondenki boldogan fogadja.Van olyan kérdés,hogy mi lesz ha ez is fiú lesz???Erre én azt szoktam mondani,hogy" akkor visszavisszük".....Hát mi lenne,azt is ugyanúgy szeretjük!!!!!!!Hülye kérdés!!!

Brigi!

Jól vagyunk,én már egyre jobban,tevékeny korszakomat élem!!!

És te??

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok,

nem tudom mennyire pörög a topic, de azért csatlakoznék, ha szabad. :)
Még friss a dolog, de boldogságunk határtalan :)

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Csöppke,

Ennél írhatom máris idősebbre a babát, mert az utolsó mensitől számít, nem a fogantatástől :)

Rögtön vagy két hetet előreugrasz, az olyan jó! utána úgyis annyit kell várni, hogy teljen végre az idő!

Kép

KépKép
eszterxx
 
 


eszerxx,

köszönöm, aranyos vagy, de ez a mensitől számolt idő:)
Ezért írtam, hogy még friss a dolog ;)

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Huhhh, akkor gratula, ez tényleg nagyon friss volt!!! Ja, végülis, ha belegondolok, nekem mindig 25 napra jött meg, úgyhogy én is tudtam már ilyenkor :lol:
Csak már olyan rég volt, hogy el is felejtettem :lol: :lol: !!!

Akkor mégegyszer nagy gratula az ifjú kismamának!!!

Kép

KépKép
eszterxx
 
 


Sziasztok Mindenkinek!

Ma vagyok itt először, lenne néhány kérdésem hozzátok. Hosszú várakozás után végre pozitív lett a tesztem (van egy gyönyörű 14 éves lányom)!!! Úgy döntöttem, hogy az Istvánba mennék orvoshoz és, ha nem lesz baj, akkor szülni is. A kérdésem az hogy ha kb. 7-8 hetesen elmegyek a "kinézett" dokihoz magánrendelőbe, akkor csinál rögtön ultrahangot?? És ha igen akkor "apuka" is megnézheti?
Igazából olyan régen szültem, hogy mindent elfelejtettem :D , aki az Istvánba jár, vagy ott szült segítsen!! Köszönöm
Vendég
 


Sziasztok!

Én is új vagyok itt! A Balaton mellett lakunk a férjemmel (akivel 10 éve vagyunk együtt, ebből 5 éve házasságban) és 2 gyönyörű lányunkkal, a lassan 5 éves Lilivel és a másfél éves Dórával. Lassan már 5 hete lakik valaki a pocakomban is! Így már a 3. csöppségünket várjuk nagy izgalommal és boldogsággal.


Zárójelben: tudja valaki, hogy kell ide vonalzókat feltölteni? Köszönöm![/url][/quote]
kinguri
 
 


Jó reggelt!

eszterxx, nekem össze-vissza vannak-voltak a ciklusaim, mert még szopizik a kisfiam. A pé utáni 10. napon teszteltem, és zebrás lett. :)

Látom kisfiatok lesz, gratulálok:) Jó hamar megtudtátok! Anno nekünk is megmondták a 12. heti UH-n, hogy ez bizony kisfickó :wink: Remélem most sem kell majd sokáig várnunk.

zsibima, a szülészetek-kórházak/Istávn kórházi élmények topicban biztos tudnak konkrétan válaszolni a kérdésedre. Ha a dokinak van a rendelőjében UH gép, akkor minden bizonnyal csinál. :) Az enyémnek pl nincs, így a vizsgálatkor megbeszéljük, hogy mikor randizunk a kórházban egy uh-ra. :) Nálunk az apuka is bejöhetett, kivéve a 12 hetesre és a 18-as genetikaira, mert azt más doki csinálta.

kinguri, üdv itt és gratula :)
A vonalzó: fent van hogy segédletek, az alatt görgesd le hogy profil, és ott az aláíráshoz kell bemásolni a kódot. A vonalzó már kész amúgy? Az a kód kell amelyik így kezdődik ált: [url]...[img]...

Most mennem kell, szép napot :D

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Hali :lol:

Üdv. Csöpke(már láttam a pozitav tesztes topicban a teszted!)nagyon szép!

Üdv.Kinguri!Én is a 3.babámat várom,nekem meg két drága kisfiam van!

Üdv.Zsibima!Tényleg jó ötelet megnézni az István kórházas topicot ,ott biztos minden kérdésedre válastzt kapsz.Amúgy nálunk minden alkalommal csinál a dokim UH-t,és mindig bejöhet a férjem is.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Kinguri!

Ha még nincs vaonalzód,kattincs rá valamelyikünkére és akkor megjelenik az aza oldal ahol lehet csinálni.A többit Csöpppke jól leírta,Segédletek-Profil-Aláírás:oda bemásplod a kapott kódot.
Sok sikert hozzá(én megmondom őszintén elsz@r@kodtam vele egy kicsit anno... :oops: )

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Üdv az újaknak. Gratula minden friss kismaminak.

Szép napot!

Brigi

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


ircsike
Persze ez így világos... azt kell tenni amit a doki mond! ...én amúgy nem vagyok híve egyáltalán a túlzott vitaminszedésnek amit sugall a média, de a kismama vitamint jó dolognak tartom engem megnyugtat, hogy nem kell azon agyalnom, hogy eszem e eleget különösen a hányós időszakban...


Britta
A Gravida mellé nem kell plussz folsav, abban van az is(kivéve ha a doki indokoltnak látja)!
Nekem a dokim azért mondta felváltva szedjem az Elevitet a Gravidával , mert a Gravidában van jód is ami fontos ilyenkor, az Elevitben meg több a calcium...

eni
Szerintem nektek kell eldöntenetek, hogy mikor mondjátok el... Van aki jobban szeret várni, mert ilyenkor azért még gyakori a vetélés, van akinek fontos, hogy világgá kürtölje, mert így erősebbnek érzi magát és a babáját is... szerintem mérlegeljétek, hogy nektek milyen szempontok a fontosabbak...
Mi mind a két alkalommal apukám születésnapján mondtuk el... az unoka volt az ajándék... első alkalommal lerajzoltam, ahogy akkor kinézhetett a pocakbébi, most meg a tesztről készült képet dekoráltam ki.

zsibima
Az István nagyon jó választás én is ott szültem, igaz most az áldásos reformok hatására tömegnyomor van, a nőgyógyászat is tele kismamákkal, de gondolom ez máshol sem különb...
Kérdezz nyugodtan...
Én Ujvári Attilához jártam... ő a magánban csinált uh-t, a kilencedik hétnél előbb nem érdemes elmenni mert nemsok mindent látsz...
Mi mindig apával mentünk és mindkettőnknek hatalmas élmény volt...

Eszter
Hú jó korán megmondta a nemét! :shock: azért ez még alakulhat! :) :) :)

Csöppke
Ti még valóban nagyon csöppkék vagytok! :) bár mi sem vagyunk sokkal nagyobbak a hat hetünkkel! :) :) :)
A nagyfiad mennyi idős? Neki nem csinálsz vonalzót?
A mi Áronunk is szopizik még és ez nekem főleg éjjel már elég fárasztó... :( az éjjeliről nem ártana leszoktatni őkegyelmét! :)

Én már alig várom az uh-t, hogy lássuk minden rendben van és hogy remélhetőleg egyedül van! :)

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


kinguri
Téged kihagytalak!
Üdv a csapatban! :)

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Kinguri
Mi pont most gondolkodunk, hogy a Balaton mellé kellene költözni, lévén férjem hajóépítő én meg grafikus így annyira nem vagyunk Pesthez kötve.
Hol laktok pontosan?
Nem nagyon kihalt télen, vannak kulturális programok? A gyerekekkel milyen lehetőségeitek vannak?

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


...no lassan mi megyünk nagypapázni! :)

pussz

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Mamacka!

Köszi az infot. Ezt nem tudtam. Bár voltam a védőnőnél, ő a Magne B6-ra is azt mondta, felesleges, mert van a Gravidában. Én meg mondtam neki, hogy megbeszéltem a dokival az esetleges görcsök miatt.

Puszi:

Brigi

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Sziasztok!

mamacka, majdnem egyidősek a fiaink :wink: Van egy másik nevem, ahol a kisfiam vonalzója van, ez most a pocakbabás nevem ... :wink:

Áron mennyit szopik még? Végig akarsz szoptatni a terhesség alatt?

Mennem kell, este még benézek.

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Köszi mindenkinek a segítséget, már nézegettem az István kórházi élményeket, de csak tegnap regisztráltam magam, úgyhogy oda még nem írtam. Sajnos még azt sem tudom kihez menjek, mert van Zuglóban nőgyógyászom ugyan, de nála jobbat szeretnék szüléshez.
Mamacka biztosan nincs értelme nézegetni túl korán a babát, de engem annyira megnyugtatna! Igazából 19 éves koromban az első babám 12 hetesen elment, ezért a következő terhességemnél (amiből egészséges lányom született) végig idegeskedtem az első három hónapot, de amikor orvosnál voltam és láthattam őt, vagy hallottam a szívverését, akkor nagyon megnyugodtam. Ezért szeretnék mielőbb elmenni, mert ha baj van, akkor inkább előbb derüljön ki. De nem fog remélem...
Mindenkinek köszönöm a szívélyes fogadtatást!! :)
Vendég
 


Sziasztok!
Kidobott az ágy, pedig vasárnap van...
Hirtelen milyen sokan lettünk, ez tök jó :)
Most nézegettem egy szüléskalkulátort, vagy mit, és az azt írta, hogy én már a 7. hétben vagyok!!! Ez nekem új volt, mert nem tudtam, hogy honnan kezdve kell számítani.

Köszi mindegyikőtöknek, amit írtatok, majd még gondolkozunk. Attól is függ, hogy mikor mondjuk el otthon, hogy mit mond a doki holnapután (már alig várom!).

Még az jutott eszembe, hogy nem tudtok valami jó vagy jópofa leírást arról, hogy mi történik a 9 hónap alatt? Mármint a babával főleg, mert arról csak annyit tudok, amit annak idején biológiából tanultunk.

Mindenkinek további jó hétvégét! :)
eni81
 
 


Sziasztok!

Köszi mindenkinek a szíves fogadtatást és a segítséget!

Mamacka:
Mi a Balaton északi partján lakunk, Badacsonytomajon. Gyönyörű hely, nagyon szeretünk itt lakni. Kultúrális programokról sajnos nem sokat tudok beszélni, mert nem sok van. Inkább csak nyáron szerveznek rendezvényeket, erre is alapozva a turizmust. Illetve az óvodákból és iskolákból sincs olyan színes választék. Ha tovább tanul a gyerkőc (középiskola,...), biztos, hogy csak messzebb valami nagyvárosban utazással tudjuk megoldani.Szóval ilyen szempontból biztos jobb a pesti élet, viszont tényleg gyönyörű a környék, tiszta a levegő, kedvesek az emberek, nincs az a nagy rohanás, a gyerekek játszhatnak szinte az utcán is, nyugondtan biciklizhetnek. Télen valóban kihalt egy kicsit, de mi ezt szertjük. Olyankor sokat vagyunk a barátokkal, mivel nyáron dolgoznak itt a legtöbbet, és várjuk, hogy befagyjon a Balaton, hogy tudjunk menni korcsolyázni.
Szóval mi nagyon szeretjük!
Amúgy pontosan hova akartok költözni?

Kép
Kép
Kép
kinguri
 
 


Az előbb rámtört a hányinger...most először történt ez...
Furcsa, mert egy pillanat alatt el is múlt.
Remélem nem folytatódik, mert a család még nem tudja, és mindjárt megyünk le reggelizni (épp anyósoméknál vendégeskedünk).

Ti hogy álltok ezzel a témával?
eni81
 
 


Sziasztok!

eni, nekem ma kezdődött az émelygés, elég brutál módon; remélem a rókakoma azért nem látogat meg. :?
Egyél még az ágyból kikelés előtt kekszet, esetleg hideg kólát, ezek be szoktak jönni.

Ha a baba fejlődéséről akarsz olvasni:

Itt UH képeken nézheted végig a fejlődést: http://www.babanet.hu/ultrahang.php

http://meh.communio.hu/magzat.htm

Itt minden összegyűjtve:
http://magzat.lap.hu/

Ill a google-be beírod hogy magzatfejlődés, és számtalan oldalt kiad :wink:

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: