Új privát üzeneted érkezett!

Móni baba a minimax "hibája" :lol: , ami meg a rugós focit illeti, nagyon szeretnek focizni, gombfocizni, csocsózni is. Ennek is nagyon örültek, Nóri is tök ügyesen játszik már vele. :D
Kaptak még társast, Fifis házikót, ikeás plüss ennivalókat, játékbabának való tolható 3kerekű bicajt, ujjbábokhoz való mini bábszínházat, rajzszőnyeget, valami kelléket a Zuzu hörcsöghöz, meg őőőőő, ennyi jut eszembe most. Tőlünk, két nagymamától, tesóméktól, sógornőméktől jön ajándék, azért ilyen sok, nem az otp szakadt ránk. :lol:
(Ja, az a múltkori kispesti bankrablós-panelházas buli 2 házra volt tőlünk, épp mentem délután az oviba, mikor elmentem a ház mellett, miután lelőtték a mukit. Azt hittem valami filmforgatás van, egy rendőr rohant ki a kapualjból, kiabált az adóvevőjébe, hogy küldjetek még kocsit, lőnek ránk. :shock: Mikor visszafelé jöttünk, már javában ellepték az utcát a rendőrautók, zavarták el az embereket, úgyhogy jó nagy kerülővel sikerült csak hazasétálni. Egy csomó kisgyerekes ismerősöm lakik ott, 4 óra felé még sok helyen nincs otthon az apuka, így egyedül van az anya a gyerekekkel a lakásban, hát én összecsináltam volna magam, azt hiszem. :oops: És izgultam mint állat, hogy nehogy valamelyik lakásba bemenjen a jóember. De szerencsére a túsztárgyalónak nem volt dolga, mint utólag már kiderült, nem volt bent az épületben a fószer.)
Na bocsi a nem épp ünnepi témáért, csak az otp-ről eszembe jutott.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!

Kellemes újév-várást kívánok mindenkinek, ha már karácsonyt nem sikerült :)
Azt hittem, hogy 22-én este még lesz időm, mert csak 23.-án hajnalban terveztük az elutazást, de hamarabb elindultunk. Én ma reggel érkeztem haza 4 napra dolgozni, aztán irány vissza szilveszterezni. Amíg egyedül vagyok, addig megpróbálom pótolni az elmaradt karácsonyi nagytakarítást kis részletekben, munka után, nehogy unatkozzak.
Csanád kapott még egy rend vonatot, különböző kirakókat és járműveket. Szenteste csak rohangált egyiktől a másiktól, nem győzött betelni velük :)
A képek persze nincsenek kéznél, de ha megerőltetem találok valami frisset róla, hogy el ne felejtsétek, hogy néz ki :) Kép Kép

Így elnézve mindkettőn kevés látszik a gyerekből, de most csak ezek vannak kéznél.

KépKép
Kép
el..né
 
 


De jó, hogy újra irtatok!!!!
akkor én is Kellemes Ünnepeket kivánok meg BOLDOG ÚJ ÉVET!
A karácsony családi körben telt, jól sikerült, teszek én is képeket! azok önmagukárt beszélnek.
Gabus! horror amit leirsz a rablásról a szomszéd utcában......
Nekem meg csütörtökön ellopták a pénztárcámat a rendelőből....szerencsére nem volt benne sok pénz, és utána megtalálták a szomszéd utcában, mindent bennehagyott, csak a pénzt vette ki....
Göngyölt pulykamellfilé volt a vacsi? én is minden évben azt szoktam csinálni, idén próbáltam ki először egészben töltött pulykát, és jól sikerült az is, de a göngyöltet is nagyon szeretem!

KépKép

KépKép[/url]
neirda
 
 

 
 

Kép karácsonyi asztal Kép ajándékok a fa alatt Kép gumilovacska Kép szintetizátor Kép négykezes... Kép lányok

ui. Ártemisz kapott egy gyereksminkkészletet is (nem tőlem.....) és azért néz ki úgy mint akinek behúztak egyet a képeken.... :oops: :)

KépKép

KépKép[/url]
neirda
 
 


hali!

nagyon jók a képek, annyira szépek a gyerkőcök. Nálunk a Miki hozott sminkkészletet a lányoknak, Tőlem kapták :wink: (miután barátnőméknél a körömlakkot a szemöldökére kente :shock: ) és Bogi volt mindig kék arcú :lol: . De azóta már elpakoltam, eddig még csak 2x jutott eszükbe.
Karácsonyra kaptak könyveket, kifestőket, Barbi babákat, ceruzákat, varázsfilceket, fésülhető babafejet, gyurmakészletet, hintót és báltermet herceggel és hercegnőkkel (építőkockás).
A karácsonyfát Toncsival együtt díszítettük, nagyon élvezte.

Nézek én is képeket:
Kép

Kép

És ez a kupi csak fokozódott
Kép

Kép

Kép

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Toncsival meg ma elmentünk a dokihoz, mert rosszul hall. Eddig olyan füle volt, hogy mindent ő hallott meg először, most meg folyton visszakérdezget. De nem fájlalja, nincs láza, nincs benne zsír, ugyan folyt az orra egy ideje. Remélem, nem komoly. 3-án megyünk a fülészetre.

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Csilla, Livinek az orrmandulája miatt volt néha rossz a hallása.
Mikor begyulladt a füle, akkor nem fájt neki sem, hanem rosszul hallott. Be volt gyulladva a füle, amit a nagy orrmandulája okozott. Mióta kivették neki (idén ápr.) semmi baja. Még a télen sem volt semmi, pedig tavaly, tavalyelőtt kéthetente mentünk orvoshoz.

Bogesz hogy megnőtt. :shock: :)

Boldog Új évet kívánunk mindenkinek!

Mi most kezdjük a bulizást. De kaja már alig van. :twisted:

Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Nagyon boldog új évet kívánunk!

A fiúk remélem, alvással ünnepelnek :) Már a hálóban durmol mindkettő :D

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


Sziasztok!


Boldog új évet kívánunk mindenkinek!

Nagyon jók a karácsonyos képek! Bogi tényleg hatalmas lett, meg sem ismerem, Ártemisznek meg "jól" áll a smink! :-) Teljesen egyformák Nikivel! Csanád és a bátyók nagyon helyesek! Jó lesz neki, hogy két ilyen nagy tesója van!

Mi tesómékkal és egy kb 60 fős társasággal szilvesztereztünk. Jó volt a kaja, lehetett táncolni, tűzijáték is volt! Szóval jól éreztük magunkat. Most kicsit kótyagos is a fejem, de ma már csak este alszok! A gyerekek anyuéknál aludtak, nem volt velük semmi gond. Pedig Roli szokott tiltakozni, nem szeret máshol aludni. Ez volt a második alkalom!

Kép
szly27
 
 


Hahó! BÚÉK mindenkinek!!!
Remélem, mindenkinek jól telt a mai napja, hogy az új éve is ilyen legyen.

Mi itthon buliztunk a lányokkal, fél egykor már elzavartuk őket aludni :shock: , nagyon bírták, táncoltak, volt koccintás kölyökpezsivel, sütik meg chips.

Gabuska, pont most beszéltem egy ismerősömmel, aki orrmandulára tippelt, Te is ezt mondod, kicsit meg is könnyebbültem, hogy erre nem is gondoltam. De inkább, mint hgoy valami maradandó. Mindenesetre hétfőn talán kiderül pontosan.

Kép

Kép

Kép

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


BOLDOG ÚJ ÉVET MINDENKINEK!!!!
Csilla! Bogi tényleg hatalmasat nőtt!!!gyönyörű kislány cseperedett belőle! és mindhárman nagyon szépek vagytok!
Látom a Karácsonyi általános káosz (játékok, ajándékpapirok mindenütt stb. ) minden képen látható, szóval nem csak nálunk volt csata utáni tájkép:)
Ne aggódj a füle miatt, ez ha csak pár hete áll fenn, akkor valószinűleg egy sima fülkürthurut. Persze nézesd meg feltétlenül, de ne gondolj semmi rosszra. Lehet, hogy az orrmandula is szerepet játszik, de még az sem biztos, hogy azt ki kell venni. majd ird meg, hogy mi volt.
Mi elmentünk szilveszterezni 2 baráti párral a Hiltonba, de elég gyenge volt az egész....jövőre jó lenne inkább otthon (mármint Bpen).
De legalább alig ittunk alkoholt, és igy másnap egész fittek voltunk annak ellenére, hogy 3kor feküdtünk le.

KépKép

KépKép[/url]
neirda
 
 


Szupik a karácsonyi, szilveszteri fotók! :D

A kedvencem Toncsi és Bogesz álarcban-kalapban.

Nagy hírem van! Péntektől dolgozó nő leszek.
Szóltam a melóhelyemen, hogy 6-án lejár a szabim, szóljanak, ha be kell menjek aláírni, mert ha nincs munka - és 90% volt, hogy nem lesz -, akkor le kell papírozni, hogy nem kell bejárnom. Válasz: örülünk, hogy lejár a szabid, találtunk neked munkát, péntektől jöhetsz is dolgozni. Íííííííííííííííííííííííííígy néztem. :shock: :lol: Egyfelől marhára örülök, másfelől fel kell kössük a gatyát, de főleg a lányoknak. Vége a 9-re épphogy beesünk az oviba/bölcsibe időszaknak, fél7-re megyünk, és 4 helyett 5 kor megyünk értük. És arra rendezkedtem be, hogy a januárt lazán végigtanulom itthon. Na majd most este 9től fogok csak tudni tanulni, vagy a metrón. :lol: De mindez eltörpül amellett, hogy megmaradt a munkahelyem. Hihi, nem akarózik kifizetni a közel 500 ezer végkielégítést. :twisted:
Szóval örülünk!!! :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Köszönet a két álarcos bandita nevében. Úgy látom, hasonló szilveszteri szettel rendelkeztünk :) .

Gabuska, ez aztán a nagy hír! Te hol is dolgoztál azaz dolgozol péntektől? És közben csinálod akkor a dadusképzőt, ugye? Jobban örültél volna a végkielégítésnek mint a munkának?
Jó nagy változás lesz a lányoknak! De biztos veszik az akadályt, ahogy eddig is!

Adri, ma voltunk a fülészeten. Semmi konkrétat nem mondott, adott orrcseppet, valami allergiaelleni szert (Aerius), meg hogy infralámpázzuk. Holnap meg mennünk kell hallásvizsgálatra.
Igaz nincs is infralámpánk, de egyik ismerősünknek pont azt tanácsolták, hogy ne használja, mert csak besűríti a trutyit. Neki a hurutoldást és inhalálást javasolta 2-3 hétig mint alap, utána pedig átmosást.

Még jó, hogy írtam, hogy amilyen a jan. 1., olyan lesz az újév is. Erre 1-je óta megy a hasam, köhögök. Remélem, nálatok vidámabb az újév!

Többiek? Pat teljesen eltűnt.
Hogy működik a facebook, használjátok?

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Gabus!
Gratulálok, ez szuper, ha neked is van kedved, az meg pláne szuper! És akkor a sulit még folytatod? Biztos fárasztó lesz, de ügyes(ek) lesztek!

Csilla. Amit mondott az antihisztamin (aerius), orrcsepp, infralámpa teljesen jó therapia és pont a fülkürthurutra való. A hurutoldás, stb.. amit az ismerősök javasolnak nem segitenek a fülkürtporblémában.
És az infralámpa nem süriti be a váladékot, hanem pont a meleg hatására javul a helyi vérkeringés és tud "öngyógyulni". gyógyszertárban leeht kapni, kb. 5000 Ft. (kb. 20-30 cm távolságról 5-10 perc reggel-este). Ezen kivül segithet még ha fizioliogás sóval átmosod az orrát az orrcseppezés előtt. (vagyis fizsó spray pl. sterimar és erőteljes orrfujás majd orrcsepp (gondolom novorin v. nasivin).
A gégészre hallgass aki látta, és ne az ismerősökre akik valami "hasonlóra" kaptak valamit....

KépKép

KépKép[/url]
neirda
 
 


Sziasztok!

Örülök a sok új képnek, és hogy mindenkinél ilyen jól teltek az ünnepek, majd én is hozok képeket, de a másik gépen vannak, és most ott alszik a Vince.

Mi jól vagyunk, hasam szépen növöget, szerencsére a gyerkőcök sem betegek (kop-kop...)!

Szilvesztert mi is barátokkal töltöttük, gyerekek nagyszülőknél voltak.

Majd jövök a képekkel, sajnos Violka nem enged tö bbet írni, így lépnem kell, üdv mkindenkinek: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Évi, fiad vagy lányod lesz, tudni már?
De izgi! :D

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!


De jó, kicsit fellendült a fórum!


Nagyon jók a szilveszteres képek, aranyosak ezek a gyerkőcök!

Csilla! "Működik" a facebook. Főleg mi használjuk Patrival, olykor Berni és Szintus is csatlakozik!



Gabuska! De jó! Örülök a munkának! Bele fogtok jönni a mindennapokba! Hol is dolgozol?

Évi! várom a képeket! Pocakosat is ám!

Visszarázódunk mi is a dolgos hétköznapokba! Igazság szerint nem bánom!

Kép
szly27
 
 


Könyvkiadó. Tördelés, korrektúrázás. De nem biztos, hogy most is ezt fogom csinálni, pénteken kiderül.

Én is örülök, hogy újra dolgozhatok, csak a gyerekeket sajnálom, hogy sokkal többet kell a bölcsiben/oviban lenniük ezentúl. Rossz lesz nekik 7 helyett fél6kor kelni...

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!

Pocakos képet nem merek felrakni, mert elájultok! Kb. "mindennaposnak" nézek ki!

A legutóbbi UH szerint kislányunk lesz! :)
Nevünk még nincs.

Gabuska!
Fél 6? :? :cry: Az tényleg nagyon korán van...

Megyek a másik géphez, és megpróbálok képet feltenni!

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Akkor a képek:
Kép Itt még hosszú hajjal

Kép

Kép

Kép

Kép

Üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Hohó, még hogy nincs pocakos kép :shock: :roll: , na ne!!! Kérünk szépen!!!
De édesek a gyerekek, tündéri Vince a hosszú hajával, de férfiasabb a röviddel. Ég és föld.
Sokat ficánkol már a kismanó?

Pat végképp elveszett az éterből?

Réka, hogy s mint a fiúkkal? Hogy bírod?

Szly, már vártad a téli szünet végét??? Ált. tanár-diák a szünetet várja, nem?

Adri, mennyire hasonlítanak a lányok, mármint a Niki a kis Ártemiszre. Érdekes, én egyáltalán nem látom az én lányaimat hasonlónak, pedig volt olyan pici kori kép, amin hirtelen nem tudtam, melyik lány van :oops: .

Többiek, hogy vagytok? Legalább egy-két kép :roll: . Szintus, ide már nem is jössz?

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


sziasztok!

Szeretnék csatlakozni hozzátok ha lehetséges! És örülök hogy egy ismerőst is látok itt, szlyt! Vele már ismerjük egymást másik topikról! Ugyhogy örülök hogy egy ismerős is itt van!

És először is szeretnék mindenkinek nagyon boldog új évet kívánni!
lindi27
Szeged
 
 


Sziasztok!


Először is Évi! Boldog születésnapot kívánok neked!


Linda! Üdv itt! Remélem jól fogod érezni itt magad! Mutasd be a többieknek a szép kislányodat! Hozz képet! Mi itt elég sokat szoktunk felrakni!


Csilla! Igen, már vártam a szünet végét! A hétköznapok nekem sokkal szórakoztatóbbak, mint a szünetek! Valahogy uncsi itthon, persze van mit csinálni (most is lenne :-) ), de jobb szeretem a hétköznapi rohanást!

Évi! Na nehogy már ne rakj pocakos képet! A gyerekek mint mindig nagyon szépek és Vincének szerintem mindkét haj jól áll!

Kép
szly27
 
 


Ja és Linda! Csilla is lehet neked ismerős, mert ő is írt itt a babán a nyáriba. Lehet emlékszel rá!

Kép
szly27
 
 


oké szly majd rakok képet! :)
lindi27
Szeged
 
 


csináltam vonalzót is
lindi27
Szeged
 
 


hali!

Szia Linda! Hát a neved még rémlik, de már a kislányodra nem igazán emlékszem. Én csak nagyon ritkán tudtam oda írni, nekem már ott követhetetlen volt a pörgés. Ha egy napot kihagytam, oldalakat kellett (volna) átnézni. Szóval így kimaradtam, meg hát utána költözött a fórum, így én inkább a komótosabb bandánál maradtam. Mindenesetre itt is volt nagyobb pörgés, csak mostanában többen is visszamentek dolgozni, így erre is kevesebb idő jut.

Igen, mindenképp hozz képeket magatokról.

Évi, nagyon boldog születésnapot kívánunk! Várjuk ám a pocifotót!!! Az új lakásról is jöhet kép. De jó, hogy Ti mindig jártok fényképezkedni. Mi is terveztük sokszor, de aztán maradt az itthoni.

Hú, mennem kell Toncsiért az oviba. A füle már egész jól van, már nem is kérdez vissza. de azért még lámpázom.
Adri, a Nasivin orrcseppet is csak 1 hétig szabad adni?

Rohanok.

Pat, betegek vagytok???

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Linda, nem látni a vonalzód.

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Sziasztok!


Most csak egy képet hoztam! Aki még nem látta:

Kép Kép

Kép
szly27
 
 


Most csak egy képet hoztam!

Sly!
Ne csodálkozz, az osztályod matek-doli átlagán! :P :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Köszönjük szépen a hiányolást,szerencsére komolyabb gond nincs,csupán a lustaság írtható a számlámra! :oops: Bár most mindkettő csemete beteg (orrszívás,köhögés,már hasmenés is). Hétfő óta antibigyó,holnap megyünk vissza,de nem javultak semmit! :?

Szia Linda!
Üdv itt! Tegyél egy képet magatokról,az alapján tuti felismerlek,zugolvasó voltam,de rendesen...sokáig,minden nap,mindent alapon! Minden este visszaolvastam az aznapi terméseteket! :wink:

Évi!
Akkor gratula a akislányhoz! Nagyon szépek a aaféaanayképek,Vince sokkal-sokkal fiúsabb rövid hajjal,szerintem jobban áll. Az uccsó képen is ő van?????Mint 1 hatéves!!! :shock:

Majd összeszedem magam és jövök gyakrabban,de jöhettek ti is facebook-ra,ott azért szoktunk pörögni!!!! :D

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Hali!

Szly, nagyon szuperek a képek Jázminról, azaz A kép :lol: .

Pat, milyen képek tetszenek neked?? Nem bírtam kisilabizálni 8) . Pedig többször is nekifutottam :lol: .
Jobbulást Nektek!

Nálunk most semmi bajuk a lányoknak, még orrfolyás se. Ritkaság!

Bezzeg én november eleje óta nem tudok meggyógyulni. Most épp köhögök, már egy üveg köptetőt megittam, de még mindig köhécselek, alig javult valamit. pedig napi 1000 mg c vitamint, 1 multivitamint, 20 csepp grapefruitmag kivonatot nyomok be, tiszta pénzpocséklás :evil: .

Én már úgy várom a tavaszt!!! Nem tudom, Ti hogy vagytok vele?

Voltam bent a munkahelyemen, van 105 nap szabim :roll: , így ősznél hamarabb nem kell munkába állnom (már ha megmarad a munkahelyem :roll: ).

Nekem a facebook-kal az a problémám, hogy a lányaim későn fekvők, így amikor Ti trécseltek, én épp altatok.

Linda, elijesztettünk :wink: ?

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Sziasztok!


Sly!
Ne csodálkozz, az osztályod matek-doli átlagán! Razz Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Na ebben lehet valami! :lol: :lol: 8)

Csilla! Én is várom már a tavaszt! De nagyon! Csak az a baj, hogy egy darabig még várhatom!


Most hulla vagyok! Floorball és tánc kicsit sok egymás után! Olyan jó, hogy holnap aludhatunk sokáig!

Vasárnap anyuékhoz megyünk ebédre, így csak holnap kell főznöm!
Lasagnet csinálok! Meg mosok! Tudjátok, a négy szennyestartóm fullon van!
:lol:

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!


Jönni fog Linda, csak elállította a nyelvet angolra itt a babán és így nem tud fellépni! Tudja esetleg valaki, hogyan kell visszaállítani?

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!
Lindának! A profilodban van olyan,hogy beállítások (gondolom Settings lehet angolul) A 3. vastag kék csík alatt! :lol: És ott van olyan,hogy nyelvek (languages) és ott visszaállítod magyar/ hungarian! És elmented az alján! Save!!! :)

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a segítséget, sikerült visszaállítani a nyelvet! :)

Nemtudom a vonalzót miért nem rakja be!

Majd dobok képet magunkról! :)
lindi27
Szeged
 
 


Sziasztok!

Linda, üdv közöttünk!

Évi, gratula a kislányhoz!

Adri, szerencséd volt a pénztárcával, vagyis inkább az irataiddal.

Csilla, most jó hír, vagy rossz, hogy nem kell menj dolgozni?

Szly, kenterbe versz minden dolgozó nőt! Méghogy unod a vakációt! :roll:

Gabuska, te se tudsz jönni a munkahely miatt?

Pat meggyógyultatok?

Réka, hogy vagytok?

Szintia hová tűnt?

Nálunk apa megint elment hosszú időre :(

KépKép
Kép
el..né
 
 


Hali!

Az egy dolog, hogy van 4 szennyestartó, de azt ki is kell terigetni valahová. Én a két szárítóval is alig bírok, tele van vele a ház.

Joli, merre ment a Zurad éppen?
Hát most úgy néz ki, hogy egyáltalán nem kell mennem dolgozni :twisted: , nem akarok politizálni, de a füüüüüüüüüüüüüüütttttttty...
Viktorunk meg menjen oda, ahová gondolom az egész pereputtyával együtt, hogy fordulnának föl!!!
Na bocs, de ez kijött :? . És még hogy jönne :oops: . Csak tudom, ez nem az a fórum :)

Ma tartottuk Toncsesz névnapját, kapott egy pihe-puha fürdőköpenyt, nyuszi fülekkel, hullahopp karikát, egy Dora babát, Dorás foglalkoztatót meg édességet. Meg elmentünk plázázni a csajszival, nagyon élvezte. Addig meg Bogesz itthon aludt. Nagyi meg palacsintát sütött. Tegnap meg bulizni voltunk a lányokkal éjfél után értünk haza, kitombolták magukat.

Úgy hallom, már ölik egymást a kádban, mennem kell.

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Sziasztok!


Csilla! Toncsinak boldog névnapot kívánok! Jó mozgalmas napjaitok vannak! A munkát sajnálom! Keresel valami mást? Hol is dolgoztál eddig?

Van egy pár szárító nálunk is! Mindegyik a kályhák mellett van, így egy éjszaka alatt megszáradnak a ruhák! Én elrakni és vasalni utálom! Ma mondjuk Gyuri úgy begyújtott, hogy ömlött a füst a szobába, egyenesen a félig száraz ruháimra. ! Két perc alatt leszedtem, aztán teregethettem újra! Berakta a kályhába az egész karácsonyfát és nem kapott levegőt, nem tudott rendesen égni! Csak füstölt! A végén alulról kompresszorral fújta neki a levegőt, így leégett valahogy, de nagyon nagy füst lett idebent! Aztán szellőztetéstől hideg! Szóval jó volt! Kell még vagy két nap, mire elmegy a büdös!


Joli! Mennyi időre ment el Elemér? Sajnálom, de te már edzett vagy!

Kép
szly27
 
 


Újabb képeket készítettem!

Kép Kép

Na akkor ez most hány kép is? ÖÖÖÖÖ...... egy...............kettő.............három.....................................................neeem kettő :lol:

lehet már mindenki látta, de hátha nem! :wink:

Kép
szly27
 
 


De édesek!

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Sziasztok!

Szly!
Nagyon jó képeket készítettél, nagyon fotogének a gyerkőceid! Ezek a beállások! :shock: :)

Csilla!
Jó sok mindent kapott Toncsi névnapra, utólag is nagyon boldog névnapot kívánok neki! Munkahelyedet sajnálom! :( Merre voltatok bulizni a lányokkal?

Pat!
Remélem már rendbejöttek a gyerkőcök, enyémek is későn fekvők, fél 10-10-nél előbb sajna nem nagyon alszanak el! Tovább már én sem bírom! :oops:

Joli!
Sajnálom, hogy megint távol van Elemér! :(

Linda!
Üdv itt, és hozzál képket magatokról!

Pocakfotó még nem is készült, de ígérem, hogy rakok fel nemsokára, hadd hüledezzetek! :P Amúgy jól vagyunk, tegnap voltam dokinál,minden rendben, továbbra is kislánynak néz ki, nevünk még mindig nincs!

Vince még mindig semmi hajlandóságot nem mutat a szobatisztaság felé! Remélem hamarosan ez is kialakul!

Adri, Réka, Gabi, Szintia és mindenki, aki már régen írt, mi újság?

Üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Sziasztok! Túl vagyunk egy hányós fosóson, még gyengébben. Manók jól vannak, imádják egymást. Máté egyre szebben beszél, nappal teljesen megbízhatóan szobatiszta, még a hasmenéses nyavalya se izélte el a dolgot :) Ákos egy kiegyensúlyozott nyugis mosolygyár :) Gőgicsél, sikkantgat, kacagni is kezd lassan. Veséjével jövő hónapban megyünk kontrollra, de úgy tűnik romlás nincs, rendben van a kismanó.
Rólam szépen mennek le a kilók, már csak 15 kiló és bombanő leszek :D A fiúk szépen szivornyázzák rólam a fölösleget. Gyuri sokat dolgozik, most már Máté is lenyelte a békát, h apja reggelente lelép egész napra. Szóval alakulunk.
Most ennyi futotta, mindjárt visszaolvasok!

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


sziasztok!
nem jöttem egy ideje bocs, de sok volt a munka a rendelőben, ami nagyon szuper, és nem vol tidőm netezni!

Bocs Csilla, csak most láttam, igen, a Novorint is csak 1 hétig lehet használni!!!

a képek nagyon jók!

Nálunk a nagy hir, hogy mától ÁRtemisz is ovis lett (bölcsis, szóval ami itt egybe van). Reggel odavittem, teljesen szabályosan puszival elköszönt tőlem, se sirás, se semmi, kézenfogva az ovónénivel.
Az apja 1 óra múlva ment érte. Nem is törődött vele, hogy ott van, éppen reggelizett lekváros kenyeret a többiekkel...Az ovónéni mesélte, hogy 2 gyerek sirt, és Ártemisz kérdezte, hogy miért sirnak? és vitt nekik papirzsepit.... :lol: :D
szóval holnap is megyünk, és akkor már 2 órát marad.
Büszke vagyok rá:)

KépKép

KépKép[/url]
neirda
 
 


Sziasztok!

Na sikerült ideérnem, remélhetőleg a vonalzóm is működik mostmár, és képet is hoztam a kicsi lánykámról!

Kép

Kép

Kép [/img]

Kép
lindi27
Szeged
 
 


sziasztok!

Linda nagyon bájos lánykád van, nagyon nőcis. Olyan nagy lánynak tűnik!
Milyen a csizmája, hogy bírja. Pont ilyet nézem Boginak is a Deichmannban.
Tegyél már majd rólad is képet, hogy el tudjunk képzelni. Mesélj magadról is kicsit, meg Vivienről is. Milyen a természete?
Te meddig maradsz otthon, otthon vagy még egyáltalán?
Tesó :wink: ? Tudom, kíváncsi fáncsi!

Gabuska, milyen a meló? Lányok hogy viselik a korán kelést?
A sulival mi újság? Az meddig tart?

Pat, gyerkőcök?

Évi, már nagyon várjuk azt a pocifotót.
Gyerekek várják már a kistesót?

Joli, hová utazott Elemér?

Olyan gyönyörű idő van, hét ágra süt a nap. kimentek az udvarra a lányok motorozni, addig én idebent tettem-vettem. Hallom papa kiabál, hogy lassan gyere le onnan, persze Bogi mászott fel a létrára, de már a tető magasságában volt kb. 3m magasan. Megállt bennem az ütő.

Fáj a fejem, a hasam, azt hiszem megyek és lenyomom a lányokat, pihenek velük egyet 8) .

Pá!

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Sziasztok lányok!

Jó olvasni benneteket,ritkán járok a babanetre,akkor is esetleg
csak az olvasásig jutok el,tehát azért képben vagyok:)

Csilla itt pedig esik a hó:),de reményeim szerint itt is
már holnap jó időjárás lesz,ha nálatok szép az idő:)
A lányaid nagyon szépek,az én kis kedvencem Bogi továbbra is gyönyörű kiscsaj!:)Te azért veszítetted el a munkahelyed mert új
kormány jött?De miért?Mit dolgoztál?

Joli akkor megint magad vagy!De te megoldod ezeket a helyzeteket
csitt-csatt!Mert ügyes vagy!Mert lehet én lebénulnék a Béci nélkül 8) :wink: Jól néznek ki a gyerkőceid a képen!:)

Lindi üdv!
Nagyon szép kislányod van!Azok a szemek:))

Adri Ártemisz valóban könnyen vette az "akadályokat"az
ovival kapcsolatban,ügyes kiscsaj!Második nap sem volt pityergés?
Niki hogy van?Eszeget már mindent?Ő jár már igaz?Mikor kezdett?

Réka örülök,hogy jól vagytok,kívánom,hogy Ákoskának minden
rendbe legyen a kis veséjével!

Évi akkor két lány egy fiú lesz az arány:)
Aranyosak a gyerkőceid,Vince egész ffias lett az új frizzel.
Minden terhesség más igaz?A harmadiknál már nem izgulsz annyira mint pl.elősször?Hol fogsz szülni?

Szly aranyosak ezek a képek:)

Pat mostmár jobban vannak a csemeték?Márk füle?

Mi jól vagyunk!A leánykák is:)
Nemsokára készülünk a Hanna első szülinapjára(még 10 nap)
Hannus már eszeget nagyjábol mindent,még nem jár
csak ezerrel mászik.Persze a bútorok mellett lépked de maga még csak meg sem próbál.Szereti a pociját:)
A Fruzsival gyakran van civakodás,főképp a játékokon.
A Béci új munkahelyre ment már nem pék hála az égnek!:))
Már nagyon untuk mindketten,hogy éjjelenként nincs itthon és
mindég fáradt..szegény már krónikus kimerültségben szenvedett,de így most jó:))))

Puszi mindenkinek!:)

Kép
Kép
szintus
 
 


Sziasztok!

Én már megint túlzsúfoltam a hétvégémet, csak pár sort írok, megyünk bátyámékhoz. Tegnap velük voltunk túrázni egy kicsit, nagyon szép idő volt.
Szintia, jó olvasni rólatok, gratulálok az új munkahelyhez, biztos jobb lesz most már.
Linda szép kislány Vivien, és nagyobbnak tűnik a koránál.Valahogy nem tudom Csanáddal egyidősnek elképzelni.
Írtam én egyik este, de másnap azt láttam, hogy mégsincs sehol, na, most lehet találgatni, hogy csak azt hittem, hogy írtam, vagy tényleg, de eltűnt az éterben. Elemér Angliába ment dolgozni, azt nem tudni, mennyi időre, csak azt, hogy nyáron újra hajózni akar menni.
Adri, továbbra is tetszik az ovi Artemisznek?
Réka, remélem most már jól vagytok!
Csilla, szerencse, hogy nem esett le Bogi, Toncsi ilyenkor mit mondd neki? Csanád már(engem utánozva) rászól a bátyjaira :D
Évi, Vince ráér még óvodáig a szobatisztaságra, látod, Csanád már nyár óta az lehetne, de a kakit még nem sikerül szabályoznia.
Szly, olyan jól fotózol, nem jössz el hozzánk is? Látod, nálunk milyen szerencsétlenek sikerülnek! Bár lehet, hogy a gyerekeid is kellenek a jó fotókhoz :)
Pat megint eltűnt?
Gabuska gondolom most teljesen el van veszve a munka és a tanulás közt-de azért szeretnék hallani róluk is.

KépKép
Kép
el..né
 
 


Sziasztok!


Joli! Ha eljöttök, szívesen lefotózom Csanádot! :wink: Mit dolgozik Elemér Angliában?

Szintus! Szuper, hogy van új munkája Bécinek! Most mit dolgozik?

Linda! Nagyon édes Vivi! Az első képen az a beállás! :lol: Tiszta fotómodell! Profi!

Csilla! Itt is gyönyörű idő van, de csak bentről! Úgy fúj a szél, hogy ha motorra raknám Jázmint, löknie sem kéne, meg sem tudna állni!

Voltunk csütörtökön szemészeten. Délután 5-től este 9-ig ültünk ott. Nekem javult egy picit a szemem, Gyurinak meg szemüveg kell. Sosem volt szemüveges. Így most két szemüveget kell csináltatnunk. Nem olcsó mulatság! Én már várom az újat, mert ez a régi annyira karcos már, sokszor kétpercenként törölgetem, mert mindig látok rajta valamit, főleg a számítógép előtt.

Roli kezd köhögni, adok neki lándzsás útifű szirupot, hátha nem kéne még gyógyszerre is költeni, így hónap végén.

Kép
szly27
 
 


Adri! Nagyon ügyes Ártemisz az ovival! Remélem később sem lesz gond vele. Azért olyan is van, hogy két hét után jön ki az anyahiány. Szuper, hogy jól megy a rendelő, örülök neki.

Réka! Mit dolgozik Gyuri? Ha már írtad, akkor bocsi, de nem emlékszem. Te is rakhatnál szuper képeket a gyerekekről! Ákost nem is ismerjük meg!

Évi! Jó lenne "hüledezni" ! :lol:

Kép
szly27
 
 


sziasztok!

Köszönöm mindenkinek a Vivi dícséreteket! Hát igen az én lánykám jóval nagyobb mint a korabeliek, de ez nem csak alkatilag, hanem értelmileg is! Sokan akik beszélgetnek vele, azt mondják hogy elmenne egy 4 éves gyerek szintjén is! Tisztán érthetően beszél, összefüggő szép mondatokat, számolni tud 20-ig, ismeri a betűket, legalább 30 mondókát tud, szobatiszta!

Csillala majd hozok magamról is képet csak majd keresek egy normálisat! :)

Szly hát te is eszméletlen szupi képeket tudsz csinálni!
ROlinak jobbulást, remélem nem lesz beteg!

Kép
lindi27
Szeged
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: