Új privát üzeneted érkezett!

Ja, és én is gratulálok a felvételi miatt :D
nagyon ügyes a lányka :D


Angi, igen, az a sz*r az egészben, hogy innentől kész, vége....
De majd megszokom :D
ma csak egy órát voltam egyedül, holnap már többet leszek, bele se merek gondolni a jövő hétbe.... :roll:
vas
 
 


Annácska: de jó, hogy jelentkeztél. Annamarinak, tőünk is boldog szülinapot és gratulálok a felvételijéhez :) Mamátsajnálom, részvétem :(

Ildi: Én nem tudom elengedni a Lilit annyira önző vagyok, de ő se erőlteti még nagyon, szeret itthon lenni. Egyenlőre örülök, hogy csak szeptembertől megy

Angi:sokkal nyugisabb vagyok, mint a Lilivel ilyenkor. Kihasználok minden percet a pihenésre és a hármasban létre, mert ez már sose lesz így többé.

megyek gyurmázni :)

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Ildi, szerintem ha beindul a kozmetika igazán, akkor neked is jobb érzés lesz, nem fogod úgy érezni, hogy ott vagy egyedül... :) Legalább is remélem.
Az biztos, hogy nekem onnantól lett jó, amikor találtam egy jó munkát, addig nekem is baromi nehéz volt, hogy én otthon, gyerek meg bölcsiben. De szerencsére ez csak 3 hét volt, azóta pedig tök jó a munkám, eszembe sem jut, hogy máshogy is lehetne. :)

Bence most pl. két hétig itthon volt, és nagyon jó volt, félre ne értsétek, de olyan kedvvel ment ma bölcsibe, és ezt jó látni. Nagyon igényli már a gyerekek társaságát.
Hétvégén Balatonfüreden voltunk, szombat délután legalább 2 órát biciklizett egy 5 éves kislánnyal, se látott, se hallott, olyan édesek voltak. Aztán vasárnap Mamacékhoz mentünk, az album miatt (is), Áronnal is nagyon jót zsiványkodtak, ránk se hederítettek.

Szóval csak bátorítani akarlak, hogy majd ha te is megtalálod az új helyed, akkor biztosan jobb lesz. :)

Szóval mi hétvégén Füreden voltunk, wellnesseztünk egy nagyot (üdülési csekkből, juhhééé :)), Bence úgy élvezte :) Meg mi is. Minden izmomat kimasszíroztattam a sok pezsgőfürdővel, hmmm, isteni volt. :) De a legjobban a reggelit imádom. :) Hogy nem kell teríteni, mosogatni, és ott a terülj-terülj asztalkám. :) Fincsi kávé, mindenféle kaja, tényleg nagyon kényelmes. :) Jól esett.
Vendég
 

 
 

pár kép :)

Kép Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Olgo Henijének boldog szüli-és névnapot!

Annácska, nagyon örülök,hogy jöttél! Nagyit sajnálom :(, részvétem!
Képeket dobhatnál!!!

Eszti, nagyon édes Bence! Örülök,hogy jól sikerült a wellness.

BölcsiI/ovi: nekem se nagyon akaródzik elengedni Botit, ezért is van még itthon. Mikor elkezdtük a bölcsit is tiszta lelkibeteg voltam (na, meg terhes :cool: ), volt,hogy zokogva hívtam fel az uramat, mikor kiléptem a kapun,hogy visszamegyek érte. Háááát, biztos megint nagyon nehéz lesz, ha újrakezdjük a bölcsit v ovit (még nem tudom). Még nem is igen akarok ezzel foglalkozni. (Főleg,ha belegondolok, h Emma is szép lassan el, és többet nem lesz ilyen jó dolgom, mint most.)

Köszi,hogy érdeklődtök Emmácskáról. Ő még mindig egy álomkiskirálylány. Imádnivaló: nyugodt, türelmes, jó alvó. Egyedüli heppje,hogy csak itthon, velünk érzi jól magát. Itthon csupamosoly és duma, máshol csendes, komoly, olykor sirdogálós. Anyósékkal különösen hadilábon áll. Voltak próbálkozások, hogy 1-2 órára otthagytam, h B-val el tudjak menni ide-oda, de állandóan sírt, holott otthon egy panasza sincs. Azt sem szereti, ha ölbeveszik, csak anya, anya, anya. :shock: :D Idehaza édesen eljátszik a földön, járókában, bárhol. Néha már lelkifurkóm is van miatta. :wink: Botival nagyon szeretik egymást! Botond teljesen elfogadta már, de azért néha megpiszkálja persze (dehát testvérek, meghát Botiról van szó :wink: ). Olyannyira elfogadta,h ha sír a kicsi, vigasztalja, énekel neki. Délután sokszor együtt alszanak a mi franciaágyunkon. Bízom Botiban, sosem bántaná ilyenkor. Így tudnak igazán nagyon aludni, még B. is nem ritkán 2 és fél órát, mikor máskor úgy kell harcolni,h aludjon. :D
Dévényre járunk, nagyon sajnálom, végig sírja. Sírja... keservesen ordít... soha nem hallunk tőle ehhez hasonló magas hangot, és olyan kérlelőn tud rám nézni közben,hogy a szívem facsarodik belé. De szüksége van a tornára. Még nem fordul meg, úgyhogy nem hiszem,hogy hasonlóan gyors lesz a mozgásfejlődése ,mint a tesójának, de nem is kell őket összehasonlítani. Gyógytornász azt mondja,h nagyon érdekes Emma. Mikor megfogja, ölbeveszi, elsőre tényleg hipotónnak tűnik, de semmi egyéb hipotóniára utaló jelet nem lát továbbra sem, pedig árgus szemmel figyeli. Ujjait nyitogatja, középen játszik dolgokkal hasalva, nem lóg a keze össze-vissza. Egyedül, mikor oldaltartással ülésbe húzza, nem támaszt le a jobb kezével, míg a ballal gyönyörűen. Marika szerint ez bőven lehet, hogy még erősek a reflexei, meg ő úgy gondolja,hogy Emma mindig egy nagyon laza izületű emberke lesz (majd kis tornász lesz, ha már nem lesz ilyen kis husi :lol: ) Néha elkeseredek,h már ezt vagy azt csinálhatna, de tudom,h majd belejön a dolgokba. Jó kezekben is van, és azért nincs nagy baj, szerencsére. (Remélem, tényleg...) Lába iszonyú erős, most már a nyaka is, csak a vállait kell most edzeni. Dehát megyünk előre, holnap ismét kezelés és talán hétvégén kezdjük a babaúszást, Boti meg talán előrelép úszásra :D

Ja, és óriási küzdelem árán, de szerencsére még mindig szopizik, ebben is észlelem, hogy sokat erősödött, ügyesedett!!! :D

Gyöngyi, most is miattad is néztem be! Drukk! +++++

Angi, még múltkor kérdezted. Úgy néz ki, összejön a Montessori ovi, de csak máj-ban van beiratkozás. Mindenesetre fel van írva egy óvónénihez, és mondta,h mehetünk majd az udvarra délutánonként játszani.
Hogy bírod magad? Lidi nem beteg? Fotóztam neked a kocsit, majd átküldöm vmelyik nap.

Lidke, nagyon szépek a gyerekek! Éljen Keve, nagyon ügyi!!! Gratula neki!

Edit, Melitta: hogy?

Most viszont tényleg megyek.

Sziasztok!


Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Gyöngyiiiii!? :?:

Kép
Kép
~melitta~
 
 


Sziasztok
Most csak röviden magamról.
Szóval elég nagy a gáz a szememmel. Remélem, nem marad majd károsodás utána.
Négy nap kezelés után egyre rosszabb lett a szemem. Vasárnap reggel, irány a kórház 4 nap után már javulni kellett volna nem rosszabbodni. Eredmény : még sincs kötőhártya gyulladásom, hanem herpesszel van tele + szaruhártya gyulladás. Ezért haltam meg 4 napig,és kezeltek félre. :evil: Azt mondta a főorvos, aki a” harmadik dokim”, hogy még életében nem látott ilyet, hogy ez a kettő egyszerre legyen a szembe.. És nem is lehet kezelni csak az egyiket, és ha elmúlt a herpesz, akkor jöhet a másik kezelése. Most mindennap kórház,és nem tudom meddig fog tartani, de azt mondták sokáig. Túl vagyok egy könnycsatorna átmosáson is. Ennek csak a látványa volt rossz ,de nem fájt. Most napszemüvegbe írok,de nem bírom nézni a tévét,monitort, a halál este a lámpák. Egész hétvégén lehúzott redőnyökkel ültünk itthon. Röviden ennyi. :(

Ha javul a szemem reagálok is majd .

Gyöngyi
Neked drukkolok! :)

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Még vagyok, csak ctg-n voltam meg vásárolgattam kicsit Apával.

Edit: ezt még olvasni is szörnyű. Remélem ha a herpesz elmúllik már jobb lesz. Van segítséged?

Eszti: wellness miatt irigykedem, de remélem nyáron már mi is megyünk

Lidke: kerestelek, de nem voltál elérhető :( ,akkor valószínű, hogy postán küldöm vissza a könyvet.


szerintem én hétvégénél előbb nem fogok szülni. Egyszerűen napi 2-3 keményedésen kívűl semmit nem produkálunk. Csütörtökön kell megint menni, akkor vizsgál a doki meg. Tényleg Melitta, írok is mindjárt neked :)

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Jajjj, Edit, nagyon drukkolok. :? Kitartást és gyors gyógyulást!
Vendég
 


Edit,
ez nagyon rosszul hangzik így. Remélem most már jó kezekben vagy és végre meggyógyulsz! Drukk!
Anita,
milyen nehéz lehet anyaként látni Emmát, ahogy sír a kezelés miatt. Nekem is megszakadna a szívem, de tudom, hogy muszáj neki. Ez tök jó, amit írtál, hogy Emma tornász lesz, ha nem lesz már husis. :D :D Milyen édesek lehetnek, ahogy együtt alszanak. :) A képeket meg majd átküldöd, köszi előre is. Szupi, hogy az ovi is jól alakul. addig még mindketten sokat fejlődtök, nem lesz gond.
Köszi, jól vagyunk. Hétvégén megyünk uh-ra, hogy Lidi is láthassa a tesót. :)
Gyöngyi,
én is pont ezt gondolom, hogy ki kell használnunk, hogy hármasban vagyunk még.
Eszti,
naaagyon jók a képek. Melyik szállóban voltatok? Tubust jövő 7en teszik be?
Ildi,
mi volt ma az oviban?
angi79
 
 


még vagyok, csak itthon van Apa és kihasználjuk ezeket a ritka pillanatokat. Puszi

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Azta, Edit, nagyon sz@r lehet :shock:
nagyon sajnálom, és már végre gyógyítson meg valaki!

Gyöngyi, használd is ki :wink:

Anita, jó hallani felőletek, tök jó, hogy Emma ilyen jó kislány, tornát sajnálom, hogy végigsírja, biztos sz*r lehet hallgatni :? ,
én is imádtam, mikor együtt aludtak :D
Egyik este is ketten aludt a két kicsim a mi ágyunkba, oylan édik voltak :D

Eszti, jók a képek.
Hát, igen, majd beletörődöm, és ha nem csak téblábolok itt, akkor biztos más lesz.
de most van egy nagy űr az életemben :roll:
Tegnap jött egy csaj, jó volt, nem volt itt Natasa, nyugodtan tudtam veel foglalkozni...., majd ha tényleg sokan lesznek, észre se veszem, úgy elrepül a nap, és nem érzem magamat hibásnak, amiért beadtam Natust oviba. :D

Köszi, Angi, jól telt a második nap is, tegnap 3/4 órát voltam ott, ma csak felet, de már be se mentem a csop.szobába, csak az öltözőben voltam, de ott volt velem , labdáztunk... :D
Aztán behívta Kati néni, én meg eljöttem.
De tegnap nagyon megdícsétrék , hoyg ügyes volt, aranyos, pakolt...stb...
Bár tegnap nem evett az ebédből :roll:
vas
 
 


Sziasztok!

Jaj Edit! Nagyon sajnálom :( elég rosszul hangzik! :(


Látom rólunk már Eszti tett fel fotókat! :)

Anita
Örülök, hogy a kis hölgy így alakul! :)

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Lidke


Nagyon jó a krokodilos süti! Ilyet majd én is gyártok!

Hű nemsokára nálunk is szülinap hegyek!!!!

Isten éltesse a kis hölgyet!




Azt hittem, Mamacka babát vár, azért gratuláltok neki!


Majd annak is eljön az ideje!


Ildi
Én tökre megértelek... már előre siratom ezeket az időket. Néha idegörlő de nem adnám semmiért! :) :)


Eszti
Szerintem nagyon jól lerendezted a hisztit!


Olyan jól érezzük magunkat itt Füreden!
Most már normális konyhám is van... már csak azt kell megbeszélni a tulajokkal, hogy nem egy hanem már kéthavi bért költöttünk el a lakásra, olyat amit nem tudunk kivenni belőle... és még persze egy csomót ezen felül is...

Minden szülinaposnak BOLDOGOT!

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


kérek kakaót, inkább vizet, nem pohárban, bögrében, nem bögrében, pohárban....stb.stb.


Hú de ismerős!



Edit közben visszaolvastam és láttam a fotót! Szegényke ez nagyon durva! Nekem volt egy osztálytársam akinek a szemére ment középiskolában a herpesz ő is nagyon kínlódott.

Mit mondtak mitől lett ennyire úrrá rajtad?

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Gyöngyi, mizu?????
megvagytok még????????

:D :D :D
vas
 
 


Edit????

Veled mi a helyzet?? Javulás???? :D
vas
 
 


vagyok, egy gyors bekukkra. Hát a méhszájam szinte semmit nem változott, éppen, hogy nyitva vagyok, viszont elég rendesen beindultak a jósló fájások. Tegnap du.5-től este 10-ig szinte folyamatosan keményedtem, görcsöltem. A délelőtti ctg-n is jó kis hullámokat csináltam, de ez még kevésnek bizonyult. Szombaton megint kell menni vizsgálatra, talán addigra kicsit előrébb leszünk...meglátjuk
Örülök, hogy kórházat váltottam, a másikban már vagy bennt feküdnék vagy esetlegesen egy korai indításból kifolyólag túl lennék egy császáron

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Gyöngyi, írtam pü-t.
Vendég
 


na pont most válaszoltam :)

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Sziasztok!

Gyöngyi,
drukkok mennek Nektek! Jól döntöttél, tényleg!

Nekem nincs valami jó kedvem. Egyik barátunkat meg kellett császározni, mert a baba mellkasában víz van. A csaj május 1-re volt kiírva... A kisfiú az intenzíven van.
angi79
 
 


Ildi
Javulgatok :)
Már csak két naponként kell mennem a kórházba. :wink:
Most már egész jól nyitva marad , csak homályosan látok. :shock:
Ja és nem vagyok fertőző, :D eddig azt hittem és Levit is zavartam magamtól. Most már mehet a puszi végre nem kell félnem ,hogy elkapja. Miért nem kérdeztem meg hamarabb. :roll:
Ha van kedved, átugorhatsz délelőtt , ha csak 1 órát érsz rá, akkor kávét kapsz csak. :lol:

Gyöngyi
Örülök ,hogy megnyugodtál. :D Aztán ha eljön a pillanat ,nagyon ügyes legyél. :wink:

Mamacka
Szerintem én rontottam el ,mert a szem ceruzát nem kellett volna használnom,és így bizti átment a másik szemembe. :roll: Ha nem kezelik félre 4 napig biztos jobban megúsztam volna.
Sikerült kiadni a házat?

Na, most ennyire voltam képes ez a monitor nézés nem,megy még.




Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Angi
:(

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Remélem nem lesz semmi baj :(

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Edit, köszi a kávémeghívást, de holnap nem jó :(
jövő hét?? :wink:
Örülök, hoyg javulgatsz :D


Angi, jujjj, drukkok a kisfiúnak :?


Gyöngyi, neked is!!!! :D
vas
 
 


Aliznak nagyon boldog 3.születésnapocskát kívánunk!!!


Kép Kép

vas
 
 


Alíz,
boldog szülinapot Neked! Kép
Vali,
gyere mesélj már picit magatokról! Hozz képeket is!!!

Ildi,
köszi a drukkot. Mikor sütöd a Barbies tortát? :D
Edit,
örülök, hogy javulsz. Gyógyulgass még!
angi79
 
 


Angi, már megsütöttem múlt héten, mert holnap nem tudunk ünnepelni :wink: így múlt szombaton megvolt a tortázás

Kép

kicsit béna lett, lenne még rajt finomítani való, de Natasának tükéletesen megfelelt. Imádta :D
vas
 
 


Aliz
Nagyon boldog születésnapot kívánunk!!! :D

Vali
Tessék írni valamit magatokról :lol:

Ildi
Nagyon jó :lol:
Igazi baba van benne?

Köszi lányok :)
Ma reggel már kitudtam nyitni a szemem. Ez már jó jel. :)

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Ildi,
ez nagyon klassz lett. És a kis majd 3éves is csini a képen. Mi muffint sütünk ma Lidivel és ilyen kis szíveket kellett vennem a tetejére. :)
Ez a torta milyen ízű?
angi79
 
 


Elvesztették a barátaink a babát...
angi79
 
 


Alíznak sok boldogságot szülinapja alkalmából!

Kép

Csatlakozom, Vali gyere pár szóra!

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Edit, örülök,h javulsz! További gyors gyógyulást! Levinek továbbra is bejövős az ovi? Sírás nem volt azóta?

Ildikém, azta... hihetetlen ügyi vagy!Kép Nagyon szupi lett Nati tortája! Neki ovi?

Angi,hogy hogy Lidi otthon? Nem beteg, igaz?

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Angi, ismeretlenül is nagyon-nagyon sajnálom... :cry: (hány hétre született?)

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Angi, :( :( :(
Vendég
 


Nati,
nagyon boldog 3.szülinapot Neked! Kép
angi79
 
 


Aliz, Nati, boldog születésnapot nektek!!
Vendég
 


Anita,
nem beteg, délután sütöttünk.

Anita, Eszti,
köszi. A barátnőm 34 hetes volt és nagyon megvisel ez az egész, mert napi kapcsolatban voltunk vele. A lányaink is közel egyidősek.
angi79
 
 


Angi, ez borzasztó, nagyon sajnálom...
Vendég
 


Sziasztok!

Én egy örömhírrel jövök:
Ma éjjel 2:20 perckor megszületett Eszter baba 3900g és 56sm-rel. Mind a ketten jól vannak! :)
Nagy gratu innen is Gyöngyiéknek! :D

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Angi!
Nem ismételgetem a mondatokat. :( Nagyon sok erőt kívánok az ismerőseidnek!!! :(

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Gyöngyi,
nagyon nagy gratula Nektek a kiscsajhoz! Kép
angi79
 
 


Sziasztok :)

Isten hozta Eszter babát :D
Kép
Szép nagy baba lett :)
Hatalmas gratula és sok boldogságot Gyöngyiéknek :)

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]http://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]http://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Angi

Nagyon sajnálom :(
Kitartás nekik a sok nehézéghez.

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]http://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]http://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Eszter, Isten hozott idekint! Sok boldogságot a kibővült családnak!!! :D



Kép

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Drága Nati!!!

Nagyon boldog 3. szülinapot kívánunk Neked!!!

Kép

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Lemaradt:

Alíz!
Boldog szülinapot! :D:D

Nati!
Neked is boldog szülinapot!!! (bár anyud már előrehozta a csodaszép tortádat :D:D)

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Nati
Nagyon boldog születésnapot! :D

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Gyöngyi
Gratulálok :D
Nagyon ügyes voltál :D Szép nagy baba lett Eszter :D

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Angi
Nagyon sajnálom :cry:

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: