Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok!

Köszönjük mindenkinek a köszöntést, aranyosak vagytok!

Judy: Izi babának cuki a fülbevaló!

Arikon: már nagyon várom a képeket!

Jaimee: ??????????

Betsy: szuper lett a kép, köszönöm!

Sirki: csomag megérkezett, íme:

Beni sarok:
Kép

Nándi sarok:
Kép

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép
Kép

Kép

Kép
arikon78
 
 


Betsy,
köszi a segítséget, tök jók lettek a méretek! :)

Majd amikor teljesen kész lesz a babaszoba, akkor egy "totált" is csinálok a szobáról. :D

Kép
arikon78
 
 

 
 

Gyabi,
köszi! És nagyon szépek a fiúk sarkai! :D

Arikon,
a ti szobátok is gyönyörű, és nagyon csinos kismama vagy, csak a pocakodra hizol, borzasztóan jól nézel ki! :D
sirkici
 
 


JAIMEE:

Kép
Vendég
 


Hahóóóóóóóóóóóó!

Hol van mindenki elveszve?
Betsy, Jaimee, Judy, Gyabi, Arikon???
Többiek? Niki, Chrisstell?
Tényleg senki sem jön?

Jaimee-ékkel azt hittem valami gond van, ide sem ir, a blogjába sem már egy ideje, de ma reggel látom, hogy van bejegyzés...
sirkici
 
 


Sziasztok,

Bocsi, hogy nem jövök, de most élni sincs kedvem. Nagyon szarul vagyok,

Iza nem alszik, sokat sír, éjszaka többször is fent van, én kialvatlan vagyok és újra visszatért a ritmuszavarom. Csomókban hullik a hajam,már sírtam is. :oops: :oops: :oops:

Izus tegnap kapott 2 szurit, meg a rotát is. Elég jól viselte.Van egy kis hőemelkedése. 7640 gr a kis dagi. :lol: :lol:

Bazsi is megkapta a 6. osztályban kötelező 2. szurit. Hőemelkedése lett, így ma itthon maradt.
Voltunk érsebészeten Bazsival, sajna úgy néz kis, hogy van valami szívrendellenessége,(részletek a blogban) azt mondta az érsebész sos-ben kérjünk egy időpontot a kardiológiára és csináljanak uh-ot. Amúgy őt 5 éves koráig rendszeresen hordtam kardióra, de nem találtak semmit. Nagyon el vagyok keseredve. :oops: :oops:


Barbi és Dani jól vannak.
Barbika már 15 kg és 104-es ruhákat hord. Iszonyatosan sokat beszél, de sajna rettenetesen pösze.Így valszeg majd beiktatjuk az oviban a logopédust.

Kariajándékokat elkezdtem beszerezni, hát a gatyánk megy oda megint a játékokra.

Nézzétek el, hogy most nem jövök, de semmi kedvem semmihez, kezdenek kimerülni az elemeim, és ráadásul apa sincs itthon.oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Judy:
1) Hű, megyek majd olvasni a blogba, kíváncsi vagyok a részletekre, mi újság Bazsival. +++++++++++
2) Szerintem még ilyen zsenge korban nem baj, hogy pösze Barbi. :D
Egyébként jó méretei vannak, Réka 92-ben nyomja, sokszor a 86-os is jó még rá.
3) Kitartás az éjszakákhoz!!! Csak szopizik Izi, ugye? Jó kis husis ő is. :-)
4) Hű Dani nemsokára ünnepli egy évtizedes fennállását! :-)

Sirki: Köszi, aranyos vagy, baj az nincs. Legalábbis semmi jelentős.

Betsy: Köszönöm a köszöntést itt is! :-))

Gyabi: Hogy vagytok? Még nem írtam, de nem semmin mentetek keresztül a kórházban és örülök, hogy jól átvészelte Nándi a műtétet. Klasszak a dekorok, pont tegnap este nézegettem ilyesmit, csak Vukosat. :-)

Arikon: Csini vagy nagyon! Helyes pocakod van, jó rád nézni (még ha nem egészalakos is a kép) és a szoba is szép lesz.
jaimee1
 
 


Judy,
sajnálom, hogy igy összejöttek a dolgok, olvastam a blogodat is, kitartás! Mást nem tudok mondani, túl kell élni!

Jaimee,
örülök, hogy semmi baj, tényleg azt hittem azért tűntél el...

Mi nagy készülődésben vagyunk, azt sem tudom hol áll a fejem, vasalni kellene, autót kiporszivózni, itthon felporszivózni az ünnepekre, holnap pedig megyünk Kalocsára a dédimami 80. szülinapjára, már nagyon várom, és izgatott is vagyok hogy fog elmúlni igy gyerekkel, de remélem minden rendben lesz, és olyan örömmel is fogunk hazatérni, mint amilyen örömmel készülünk, és várjuk, hogy menjünk.
sirkici
 
 


Csak ideérek én is!

Judy: nem semmi napjaid vannak. Remélem Barbikának már jobb a torka és te sem kaptad el!

Jaimee: üdv újra itt..képzeld nyertem egy licitet, van egy vadi új mei tai-om!!!! :lol: Nagyon tuti a cucc!!!!!!

Sirki: biztos szuper lesz a szülinap...rendeltél végül dekort Nikinek???

Arikon: a szoba szuper, nagyon tetszik a színe, a pocakod meg nagyon csinos!!!!! :lol: :lol:

Rólunk: tegnap volt 4350gr a legény...tudom ez így nem nagy szám ( pláne, hogy valaki ennyivel születik)...de azt hittem a műtét után sosem érjük el a 4 kg. És tessék, már át is léptük. A műtétből annyi maradt ránk, hogy a nyugodt kis babánkból egy jó kis nyügi baba lett...nem nagyon van el magának mint eddig...vagy eszik-vagy alszik-vagy sír, hogy vegyem fel! :cry:

Beni: pisi 100%-san a nagy wc-be, kaki előtt szól, hogy "kérek pelust", 1 perc alatt belekakál és kész.Nem léptünk előre, de legalább már nem parázik annyira, hogy szorulása legyen.

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Jaimee: na jól van, eddig is tudtam, hogy egy húron pendülünk, de ennyire????!!!!! A bejegyzés után mentem a blogodra és....
ugyan ilyen Gremesét nyertem, csak barna sávoly-bambusz mintával!!!! No comment!

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Gyabi,
igen, jó volt a szülinap, kár, hogy már vége az ünneplésnek, és vissza kell térni a hétköznapokba... de ez a rendje-módja mindennek.
Dekorokat nem rendeltem meg, akartam nagyon, de aztán eszembe jutott, hogy nem lenne érdekes kétszer ugyanazt kapni, ugyanis ezt a dekort mikulásra gondoltam, viszont már nagyon régóta meg van beszélve NIkivel, hogy karácsonyra a jézuska plüss Mickey egér figurát fog hozni, és hogy előrre irunk neki levelet, stb., úgyhogy lehet már az nem lenne érdekes, ha a mikulás is azt hozna, független attól, hogy az nem plüss...
Sajnálom, hogy igy alakulnak a dolgok Nándival, de gyorsan változnak a dolgok a babáknál, biztosan nemsokára változni fog ő is.
Beni wc-zős dolgához gratula, szerintem bár még nem tökéletes, de nagyon jó, a pisi nem megy be, az elmondhatatlanul jó, nem lesz szorulása, ha ráadod a pelust, az megintcsak, az meg, hogy még egy kis ideig pelusba kakil, megéri amit kapsz cserébe... de ezt gondolom te is igy gondolod...
sirkici
 
 


Gyabi: Nahát! :lol: :lol: :lol: Muti muti! És milyen? Bejön? Ha újra kezdhetném egyébként, már korábban vettem volna. Mármint amikor még Zalán kisebb volt.

Beni ügyes a pisivel, a kaka is követi majd a pisit nem sokára. :-)

Betsy: Közeledik a szülinap....Milyen torta lesz egyébként? Túl azon hogy Noddys és hajós?

Ovis készülődésről: Még nem vettem semmit. Nézgelődtem a teszveszen, de még válogatok. Nem kapkodom el , az biztos.... :oops: :oops: :oops:
Apa azt ígérte, készít hajós jeleket a ruhákba, errearra, de még azok sincsenek meg.

Judy: Kitartást a rossz napokhoz. Mi volt a kardiológián? Majd figyelem a blogot is.

Arikon: Mizu? Tessék mesélni!! Ki is a dokid? Az, akihez korábban jártál?
jaimee1
 
 


Jaimee: még nem elég nagy a terpeszünk, így csak hajtogatott lábbal van benne 1-2X, de íme:

ui: sos-ben ortopédiára kell mennünk mert elvileg kifelé áll a lábfeje Nándinak!!! Csak hogy nem unatkozzunk így a hasi műtét után.

Kép Kép

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Gyabi: Nem tudom, ez mit jelent, de drukolok! +++++++++++++++ Mikor mentek?

A meitai nagyon tuti! :-)
jaimee1
 
 


Jaimee: magyarán megmondva én sem tudom mit jelent, de levileg a hason alvástól kifelé fordul a lába, pont a donga láb ellentéte, azt hiszem "hason fekvő lábtartás a neve". De passzolom én is mert szerintem Beninek is ugyan így állt a lába, de dokinéni nagyon alapos. Szerdán megyünk majd, nem tudom mi lesz... :roll: :roll:

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Gyabi,
a fene... tényleg nem birtok unatkozni... ami persze azért a problémák nélkül sem történne meg a két gyerek mellett.
Beni székletes dolga rendeződött már? Féltékenység van-e?

Nagyon kihalt már megint ez a fórum...
sirkici
 
 


Sziasztok Lányok!

Gyabi,
ahogy Sirki is írta, tényleg mindig történik valami veletek. Nándinak cupp, biztos nem komoly a lábbaj.

Jaimmee,
milyen fura, h. már az ovis készülődésről beszélünk, pedig nem rég született Rékababa... :)


Köszönöm a szoba (és pocak) dícséreteket! :) Nemrég bent jártam a régi melóhelyemen, és mindenki el volt ájulva, h. mááááár ekkoraaaaaaaaaa!! a pocakom!!! :evil: Meg, h. mi lesz a végén???? hát nem tudom, h. mekkora az átlagos pocak, de szerintem alkattól is függ. Nekem főleg a pocakom nőtt, és talán ezért szembetűnőbb? Szerintetek??

Közben a babakocsit is megvettük. 3az1-ben típusú, pelenkázó táska, lábzsák, esővédő is volt hozzá. Szerintem (szerintünk) nagyon cuki és praktikus is. Majd teszek fel erről is képet.
Jaimmee kérdezte, h. kihez járok dokihoz, és igen, ahhoz akit kb. 1 éve találtam, a máv kórházban (vagyis AEK-ben) dolgozik, de a magánjába járunk. Nagyon szimpatikus, modern gondolkodású doki, de valszeg a korából is adódik, mert max. 40 éves lehet. Nagyon alapos, eddig meg vagyok elégedve vele. :D

Levibaba irtó sokat mozog idebent, aminek nagyon örülök!! :) Irtóra röpül az idő, amikor belegondolok a szülésbe, szinte hihetetlen, h. már "csak" 3 hónap...

Kép
arikon78
 
 


Arikon: Igen, alkattól is nagyon függ. Nekem mindig relative nagy volt a pocakom. Hogy mi lesz a végén? Hát Levibaba kibújik, az lesz. :lol: :wink: Egyébként nem csak a méret, de a növekedési ütem is eltérő kismamánként. Nekem korán volt pocakom, 12 hetesen már le sem tagadhattam volna, hogy baba lesz, viszont később nem nőtt annyira látványosan hirtelen...Másnál félidőig alig látni, aztán hirtelen lesz egy dinnyéje. Vagy valami olyasmi. :-)Annyira egyéni ez is, mint annyi minden a várandósságban. :wink: Egyébként szerintem egy kismama pocak esetében nem is beszélhetünk olyanról, hogy TÚL NAGY.

Betsy: Mizu?
jaimee1
 
 


Arikon,
na ne vicceljenek már a munkahelyeden... mi az hogy már ekkora... osztom Jaimee véleményét, plusz még kiegészitem azzal, ahogy te is irtad, mivel te kizárólag csak a pocakodra hiztál, igy valszeg azért mondották ezen kollégák, mert igy szembetűnőbb, de akkor is... ezek még nem voltak terhesek biztosan...

Ja, és Jaimee,
az enyém pocak nagyon is túl nagy volt... :lol:
sirkici
 
 


Jaimee, Sirki,
köszi a megnyugtató szavakat!!! :) Én sem látom túl nagynak, de igazából már nem is izgat. Nőljön csak, hisz ez a dolgok rendje.
VISZONT nemrég kaptam meg a hüvelyváladék-tenyésztés eredményét és van sztreptokokkusz fertőzésem. :( Na ettől viszont bepánikoltam. Dokim penicilint fog felírni (telefonon tudtam meg az eredményt) és "megnyugtatott", h. nem kell aggódni csak kezelni kell a dolgot és nincsen semmi gond.
Nálatok volt ilyen fertőzés?? Mert már a neten mindent összeolvastam a dologról, és úgy tűnik, h. a kezeletlen fertőzés okoz a későbbiekben (szülést követően) problémát a babáknál. Igazából nem is kötelező a tenyésztés elvégzése, de valahogy sokat keményedett a pocakom, ezért javasolta a Doki a tenyésztést. Még szerencse!!!!
Pedig pont kezdtem megnyugodni... :?

Kép
arikon78
 
 


Arikon,
"megnyugtatlak", mostmár mindig pánikolni fogsz... na jó, nem kell beparázni, nem azért irom, de mostmár anya vagy, mindig lesz valami, amin pánikolsz, akár kisebb, akár nagyobb dolog. Tenyésztéshez sajnos nem tudok hozzászólni, mert nekem még tenyésztésem sem volt, de szerencsére észrevették nálad, igy nem lesz semmi gond. Egyébként én amit tudok, hogy bármiféle fertőzés a szüléskor okoz gondot, ahogy áthalad a baba a csatornán, elkapja a fertőzést, és nem lesz komolyabb következménye, mint hogy alapból 10 penicilint kap a baba, ergó 2 hét kórházi maradás... ugyanez érvényes fehér folyásra is... legalábbis nálunk igy van. Egyébként meg nyugi, jó kezekben vagy szerintem, tudja a dokid mit csinál!
sirkici
 
 


Sziasztok!

Arikon: nekem volt egy szobatársam amikor Nándi született, neki is pozitív lett a tenyésztés. Pár nappal később mehettek haza, mert a baba antibiotikumos kúrát kapott 4 napig, amíg az érték jó nem lett. De azt hiszem , a babától vesznek majd vért rögtön és az mondja meg, hogy kell-e antibiotikumot kapnia.

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Jaimee,
Rékacicának NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT!

Arikon,
természetesen neked is NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT!
sirkici
 
 


Sirki: Köszi!!! :-)

Arikon: nagyon boldog névnapot neked!!
jaimee1
 
 


ARIKON: Nagyon boldog névnapot kívánok!
JAIMEE: Vidámsággal és huncutsággal teli névnapot kívánok Rákának!


Kép
Vendég
 


Sirki, Gyabi,
Nektek is köszönöm a megnyugtató szavakat!!! :) Ma kezdtem el szedni a semicillint, majd ez kigyógyít. :)

Betsynek és Sirkinek, Gyabinak is köszönöm szépen a névnapi köszöntést. :) és csatlakozva boldog névnapot Poppinak azaz Rékucinak. :)

Kép
arikon78
 
 


Köszi, Betsy, csúcs vagy!!!!!!!!!!!!! Beteszem a blogba, ha nem gond. :-)

Arikon: neked is köszi! :-)

Sirkici: A penicilin csak akkor "jár", ha pozitiv valaki strepptora? Nekem sem volt streppto szűrés egyáltalán.
jaimee1
 
 


Jaimee,
fogalmam sincs, hogy mire kell, hogy valaki pozitiv legyen, ugyanis nálunk egyik anyuka se tudja, hogy miért kapja a baba, mire pozitiv, azt mondják azt nem kell neki tudni, de az biztos, hogy akkor kapják, és mindig 10 napig (a dokik szerint kevesebbet nem lehet kapni.. :? ), ha valakinek sok fehér folyása volt a terhesség alatt. Vagy mint például az én esetemben is, nekem sárga folyásom volt, végig, nem tudott vele mit kezdeni a dokim, de a szerencsém az "ál" nyákdugó volt, amikor is bent fogtak a kórházban megfigyelésen, akkor derült ki a fertőzés (hogy pontosan milyen azt természetesen nem mondták), kaptam kúpokat, és igy a szüléskor NIki nem kapta el a fertőzést. Egyébként errefelé azért van ennyi ilyen eset, mert egyáltalán nem szűrik a szülés előtt, hogy esetleg van-e valami fertőzés... no comment...
sirkici
 
 


Betsy,
készülődés megy már?
sirkici
 
 


Lemaradtam a tegnapi köszöntéssel...

Arikon: Nagyon sok boldog névnapot!!!!

Poppy:

Kép

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Bocsi, hogy nem nagyon jövök, de időm nem sok..

JAIMEE: Persze, nyugodtan, örülök, ha tetszik. Kérdésedre válaszolva mindkét torta oroszkrém jellegű lesz barack darabokkal. A krém tulajdonképpen vanília pudingból, Hulala tejszínből és barackból áll. Nagyon fincsi.
SIRKICI: Ma már megsütöttem egy sütit, mivel szombaton tartjuk a szülinapot, és ennek állnia kell. Holnap csinálom a Noddy-s tortát, vasárnap az ovisat. Nem unatkozok :)

Mindenkinek minden szépet és jót!
Vendég
 


Betsy,
tényleg nem unatkozol, az egyszer biztos, és még meddig nem is fogsz! :lol: Az oroszkrém tortát én is igy csináltam, még a nyáron, földieperből, sütöttem piskótát, ugyanigy a krémet megcsináltam, és már kész is. Sok helyen néztem az eredeti receptet, de arra jutottam, hogy ez is megteszi, sőt, szinte ugyanaz, na meg talán még finomabb is. Az a barackos változat szerintem még jobb lesz, hm... kár, hogy a képen nem tud átjönni az ize! :lol: :lol:
sirkici
 
 


Sziasztok,

Én is élek lányok, csak sajna egyik betegség jön a másik után. :cry:
Barbi kigyógyult a tüszös mandulagyulladásból, erre Dani kapta el, de úgy, hogy a torka már rendbejött., de az ajkai belső fele tele van aftákkal. Ecsetelni kell, különben nem tud enni annyira fáj neki. Aztán meg Izus lett tiszta takony, persze az orszívót utálja szegénykém. Ma reggelre meg Barbika lett tiszta takony. :cry: :cry: Már jó lenne, ha véget érne ez az év. :roll: :roll:

Apa hazajött, februárban kell visszamenniük, addig Mo-on dolgozik.

Bazsi jól van, csak sorra írják a témazárókat és szerintem engem jobban megvisel az ezzel járó stressz mint őt. Annyira jó lenne már pályán látni, kerüljön be egy szakközépbe, ahol kap szakmát és érettségit, aztán ott már nem érdekel, ha nem 4-es tanuló, csak végezze el és legyen a kezében egy szakma. Én még egy ilyen gyereket nem láttam aki ennyire utálna tanulni. :oops:

Én meg hulla vagyok. Izi minden éjszaka még mindig 3-4x kel. Valamelyik éjjel végig cicin volt. Ahogy kicsúszott a szájából már sírt is. Szinte semmit nem alszok. :oops: :oops:

Februártól meg meghirdetjük a lakást, de nagyon el vagyok keseredve miatta, mert nagyon lent vannak az árak. Kiváncsi leszek mennyiért viszik el.
Voltam bent az önkormányzatnál is, megérdeklődtem az önkormányzati lakást is, és van esélyünk 4 gyerekkel, de persze várni kell vagy 2 évet. Mindegy, azért legyen beadva aztán meglátjuk. :roll:

Karácsonyi ajándékok 80%-át már megvettem, csak Dani a kakukk tojás. Ráadásul neki nemsokára szülinapja is lesz és elképzelésem sincs, hogy mit vegyünk. Szeretne egy Wii-t( http://hu.wikipedia.org/wiki/Wii), de nagyon drága. :roll: :roll:

[/url]

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Arikon,
Szerintem sem kell aggódnod. Kapsz gyógyit és ha megszületik a bébike őt is részesítik egy kis antibio kúrában. Az egyik csajnak is volt aki velem szült, és tényleg csak annyi, hogy a bab is kapott gyógyit és 2 nappal később mehettek haza. De semmi probléma nem volt.
Szupi lett a szobácska. :lol:
Betsy,
Hát már itt tartunk, 3 év, még emlékszem amikor vártuk őket.......de rég is volt! Azóta lassan hármaska jön, nemde???Nem azt mondtad Bence szülinapján?????????
Jaimee,
Mindig jókat vidulok Rékád beszólásain. Nagyon kis cserfes kisasszonyka. :lol: :lol: Zalán meg tényleg nagyon ügyes fiúcska, bár Iza lenne ennyire kis aktív, de ő csak feküdni akar meg bőgni. :oops: Néha már az az érzésem, hogy sosem fog aktivizálódni. :roll:
Sirki,
Meló hogy megy??Lánykád hogy bírja nélküled?
Gyabi,
Hát ti is aztán sok mindenen mentetek ám keresztül.
Lábacskákra mit mondtak????Ha jól tudom szerdán voltatok. :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy: nem semmi napjaid vannak. Miért kell az önkormányzati lakás??? Itt nem maradtok tovább????? Nem az volt, hogy elfértek itt is????

Köszi a kérdésed, masszírozni kell a lábát, mert a jobbot kényszeresen felfelé tartja, de azt mondta a doki, hogy nem vészes.

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Gyabi,
Örülök a jó híreknek, akkor csak az ijedelem volt a nagyobb. :lol: :lol:

Persze elférünk, ezzel nincs is gond, de anyám nagyon nehéz fejű, sok a súrlódás és persze nekem kell nyelni, mert nem az én házam. Azért jobb lenne külön, de hitelt tuti nem veszünk fel, ezért gondoltunk az önkormányzatira. :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy,
olvasom a blogodat, hát tényleg rátok jár a rúd mostanában, remélem mihamarabb véget ér már ez a peches időszak!
Nekem jól megy a meló, csak sajnos már lassan vége, dec. 15-ig van a szerződés, éppen karácsonyra jön a bumm, de ki tudja, végül is az ünnepek alatt lesz mivel lekötni magam az agyalás helyett, remélem... Nikicim jól viseli, megszokta már, hogy anya is megy dolgozni, van, hogy alig birom otthagyni anyósnál, változó, vagy amikor hazaérek, néha oda sem jön hozzám, néha meg nem birom letenni utána még 2 órával sem... gondolom ez igy normális is...

Gyabi,
örülök, hogy semmi komoly baj nincs, bár jobb lenne, ha ennyi sem lenne, de még mindig jobb, mintha komoly lenne. És most igyesen akkor háton alszik Náncsó?
Tesók hogy jönnek ki egymással? Beni székrekedése megoldódott már?

Jaimee,
én is jókat szoktam vidulni Réka beszólásain, egyszerűen csoda a lányka, imádom!
sirkici
 
 


Betsy,
Bencének sok szeretettel:

Kép Bence
sirkici
 
 


Betsy,
Bencének nagyon-nagyon boldog szülinapot kívánok!!

Kép
arikon78
 
 


Betsy,

Bencének Boldog Születésnapot kívánok!

Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Isten éltesse sokáig Bencét harmadik születésnapjááán! Puszi:
Erika, Réka és Zalán Kép
jaimee1
 
 


Köszönjük mindenkinek a köszöntést! Rakok pár képet!
JUDY: Áttettem a tesztelést karácsony környékére :)


Kép Kép
Kép
Kép
Vendég
 


Bence:

Kép

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Betsy: Micsoda nagyfiú!!!! Imádom a szemeit! És a torták szuperek, ügyes vagy! (Hajrá karácsonyi tesztelés. Hát igen, szép időszak a karácsony. :wink: )

Gyabi: Örülök, hogy nem volt gond a lábacskával! :-)
jaimee1
 
 


Betsy,
ezek a torták nagyon jól néznek ki, nagyon ügyes vagy! És egyetértek Jaimee-vel, ezek a szemek... nagyon romantikus nézése van, olvadozni fognak majd a csajok... :lol:
sirkici
 
 


Arikon: 4d uhu?
jaimee1
 
 


Sziasztok!

JUDY: Olvaslak folyamatosan, és nem irigyellek. Talán jobb is, hogy ebben a helyzetben a férjed melletted van. Sajnos 4 gyerkőccel nagy az esély rá, hogy sűrűn ez lesz, hogy valamelyik beteg. Az idei ősz nálunk is elég rosszul alakul eddig, mert bár csak ketten vannak, de hol az egyik köhög, hol a másiknak gyullad be a torka/mandulája. Meg hiába kúráljuk őket ki itthon, ha az oviba, suliba vannak, akik betegen járnak, úgy meg elég könnyű visszaesni.. Ti szedtek valamilyen immunerősítőt? Izinek boldog 5. hófordulót! Miket csinál már? Éjszakák jobban alakulnak? Te hogy vagy? Hajhullás, ritmuszavar?
GYABI: Hogy telnek a napok? Műtét óta visszaállt a régi rend? Rég raktál már a fiúkról fotót!
ARIKON: Látom, voltatok 4D-n! Majd küldd át a képeket, és lekicsinyítem megint. Kíváncsi vagyok Levi arcára!
SIRKICI: Boldog 2,5 éves szülinapot Nikinek! Mentek ma a fotózásra? Ágya kész lett? Matracot sikerült végül venni? Mutatsz képet róla?
JAIMEE: Nagyon boldog fél éves szülinapot kívánok (kicsit megkésve) Zalánnak! Közeleg Réka szülinapja is! Nagyon megnőltek ezek a gyerkőcök. Úgy rohan az idő!

Kép
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Igen, tegnap voltunk 4D-n és kivételesen kibabrált velünk Levibaba. :) Csak a profiljáról készültek felvételek, mert a méhlepényhez bújva aludt. :D De nagyon kis cuki, azért ki lehet venni az arcvonásait, és ami lényeges, h. mindene rendben van és már 1239 gramm. Kis sózsák! :D

Betsy,
fogom küldeni a képeket!! :wink:

Jaimmee,
én is boldog fél éves szülinapot kívánok Zalánnak!


Beszedtem a semicilint is a streptora és hogy van e összefüggés v. sem azt nem kérdeztem a Dokitól, de azóta nem keményedik a hasam, csak jóval kevesebbet. Majd a kismama-gondozáson rá is fogok kérdezni...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára arikon78 2010.11.21 10:28-kor.

Kép
arikon78
 
 


Betsy: Köszönöm a képet! .-)

Köszöntéseket köszönjük!
jaimee1
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: