Új privát üzeneted érkezett!

Sirki: Köszi,remélem,megszereti majd az ovit. :roll: Ha ez nem, majd egy másikat????Egyébként az ovival nekem van gondom, Rékának csak azzal,hogy én nem vagyok ott. Dehát nem nagyon lehetett mást várni (még ha én mástisvártam) hiszen 3 évet éltünk szimbiózisban.....

Arikon:Én két hajókufferral vonultam szülni. :lol: Zalánnál már szolidabb voltam. Akármennyi cuccot vihetsz, úgysem te fogod cipelni, hehe...

A szülőszobás holmikat érdemes külön pakolni a gyermekágyastól. :wink:
jaimee1
 
 


Jaimee,
hát az ovival nekem is lenne gondom, főleg az óvónénikkel, bár ha azoknak is meg van engedve... na de a lényeg, ahogy irtam is, hogy igen, máskor, amikor Réka könnyen elvegyült, akkor te mindig ott voltál valahol a közelben, még a bevásárlóközpontban is tudta, hogy ott vagy benn, szóval, igen, a szimbiózis, ez érthető is, főleg ti tényleg eddig minden napot együtt töltöttetek, otthon voltál vele egész nap, és most hirtelen nincs ott anya, még ha csak pár órára is. De remélhetőleg hamarosan rendeződik a helyzet, úgy legyen!
sirkici
 
 


Sziasztok!

Bár facebook-on már megírtam, de lehet, nem mindenki olvassa..


Örömmel értesítek mindenkit, hogy 2011. január 16-án 03:10-kor 3300grammal és 51 centivel megérkezett legkisebb családtagunk: Léna :) (nővéremék harmadik gyerkőce)

Éjfélkor kezdődtek a fájások, hajnali 3 körül értek be a kórházba, 10 perc alatt gátvédelemmel kibújt Léna :)

Igyekszem majd visszaolvasni, és valamikor írni is, betegeknek jobbulást!
Vendég
 

 
 

Betsy: Gratulálunk,nem semmi sebesség volt. :) Jó egészséget és sok boldogságot az egész családnak.
jaimee1
 
 


Betsy,
gratulálok, sok boldogságot, tejcit, jó egészséget nekik! És tényleg nagyon gyorsan megszületett! :lol:
sirkici
 
 


JAIMEE, SIRKICI: Köszi a gratulációt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2011.01.25 11:25-kor.
Vendég
 


Betsy,
Én is gratulálok Lénához!!!!!! Nagyon szép baba!!! Van valami praktikája Tesódnak a gyors szüléshez? :lol:

Jaimee,
igen, külön pakoltam a szülőszobás cuccokat egy kézi táskába, a gurulós bőröndben meg egyéb van. :) Most már nagyon várom, h. kibújjon a picike!!! :)

Nálunk járt ma a védőnéni is, meg volt velünk elégedve, h. szépen összepakoltam már. :) Mondta, h. legközelebb már csak akkor jön amikor itt lesz Levibaba is...jesszusooooooooooom! :D

Kép
arikon78
 
 


Betsy,
nagyon szép kisbaba Léna, irtó aranyos, és a neve is nagyon szép!

Arikon,
igen, igen, ilyenkor már csak a várakozás, minden előkészítve, esetleg rátör az emberre a fészekrakó ösztön, meg nagyon terhesnek érzi már magát, tehát mindenféleképpen nagyon várja már a szülést... :lol:
sirkici
 
 


Sziasztok,

Betsy,
Itt is gratulálok Léna babához. Nagyon szép, formás kislány.
Nálatok mi újság???Nagyokat hallgatsz a témáról.:wink: :wink:
Arikon,
Akkor már csak várakozni kell és lesni, hogy mikor jönnek a fájások. Amúgy szerintem ez a 2-3 hét megy el a leglassabban.Mintha csak vánszorogna az idő. Én legalábbis így éreztem. :lol: :lol:
Amúgy én is külön pakoltam a szülőszobás cuccokat a többitől, hogy ne kelljen keresgélni. :lol: :lol:

Képzeljétek Bazsinak 4 egész lett az átlaga. Jobb lett mint ahogy vártam. :lol: Mondtam is neki, ha tartja ezt a szintet akkor nagyon boldog leszek. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy,
gratula Bazsinak!
sirkici
 
 


A mosoly lemaradt: :lol: :lol: :lol:
sirkici
 
 


Kihalt a banda? Pedig nem sokára Levi baba megszületik....

Arikon: Hogy vagy, mi újság? 38+4-re született Réka. :wink:

Sirki: Enyém lány is egy szemtelen tyúk, pedig szerintem én szigorú vagyok vele és - tobbnyire - kovetkezetes. Szerintem ez életkori sajátosság. Csak lehetne türelmet kapni a boltban, annnyival egyszerűbb lenne az életem. :D

Betsy: ............... :( :( :( :( ...................

Judy: Gratula Bazsinaaaak. Bírom a blogod. :lol:

Gyabi: Veletek mizu? Hogy vagytok? Használod a mei-tait? Én folyton itthon hagyom. :roll: Inkább babakocsizunk. :oops:

Christell is eltűnt...

Szép hétvégét mindenkinek.

TEttem fel a blogba pancsis képeket, frisseket, jó móka volt. :D
jaimee1
 
 


Sziasztok!
Már ha jár erre valaki, tényleg nagyon eltűnt mindenki!

Jaimee,
ezeket a pancsis képeket meg kell zabálni, egyszerűen csúcs! Annyira tetszik, a tesók... a fenébe is, de szép ez... és Zalán hogy néz Rékára... nagyon aranyosak, annyira cuki pofija van Zalánnak, ahogy néz, főleg az utolsó képen, amolyan "nem is tudom mi van most" nézéssel, egyszerűen nem lehet mást tenni vele, csak megzabálni, Réka meg egyadta huncutság! És egyébként nagyon szépen rajzol! Niki csak vonalakat firkál össze vissza.
Ó, a türelem, az nekem nagyon kellene, én minden utolsó vagyonomat arra költeném, ha lehetne kapni a boltban, ez a legfőbb vágyam, hogy türelmesebb legyek, akkor sokkal több probléma sokkal könnyebben megoldódna. Na meg a következetesség, azt is jobban kellene csinálni. Én is szigorúnak tartom magam, de néha elbizonytalanodom más szülők láttán, hogy lehet, hogy nem kellene... például ha a komasszonyéknál vagyunk, az ő kislánya például szétdobálhatja a pattogatott kukoricát, tömi a szájába marékkal, mindegyik kalácsba belenyúl, beleharap, utána visszateszi, és veszi elő a másikat, és ezért nincs rászólva, engem meg keringet az idegbaj, mert Niki eltanulja, én viszont ilyeneket nem engedek neki, szerintem az étel nem játék, arra mindig is rühes voltam, hogy ha már nem éhes, szólhat, otthagyhatja, de ne játszon vele, meg ilyen, hogy minden kalácsot összefogdosunk... hát nemtudom ki a hülye, de olyankor elbizonytalanodom, hogy talán később kellene/kellett volna ilyenféle jómodorra tanitani NIkit???

Judy,
sajnálom az esti közjátékot, de azért valahol igaza van Bazsinak, nem? Végül is a gyerekek még nem értik, hogy szeretik az apjukat, ez biztos, és később ez már tudatosodni is fog, majd felnőttkorban, de most szükségük lenne arra is, hogy ott legyen velük, játszon velük, persze ez sokszor a körülmények miatt nem lehetséges, de ezt még nekik nehéz megérteni, ha nem lehetetlen... Ezt tapasztalatból mondom, nekem sem volt otthon apum egész nap, délelőtt dolgozott a vállalatban, délután ment maszekolni, fél órát volt otthon ebédelni, utána pedig este nyolc után jött haza, és hányszor mondtam, hogy nem szeretem... meg nem is foglalkozott velem soha, de tényleg soha, és akkor gyerekként ez fájt... de mostmár megértem, hogy miért tette, és... szóval, érted mit akarok mondani, a lényeg, hogy ne izgulj, szeretik, csak... egyszerűen még nincsenek azon a szinten, hogy megértsék, milyen a megélhetésért küzdeni, és ez igy van jól, ne is kelljen még megérteni nekik...

Arikon,
már csak 12 nap! Hogy érzed magad? Milyenek az érzéseid, stb?

Chris,
és te? Rókák, meg ilyenek? Hogy birod Klárika mellett a várandósságot?

Betsy??????????????????

Gyabi,
ti hogy vagytok?

Niki,
te nagyon rég jártál már erre? Egyáltalán olvasol még bennünket???
sirkici
 
 


Jaimee,
bizony eszembe is jutottál, de TÉNYLEG!!! :D Viszont azon kívül, h. kerülgetnek a jóslófájások, semmi egyebet nem érzek.
Voltunk a szokásos ctg+tg-n és minden okés, továbbra is. :) Teljesen zárt a méhszáj, viszont már rövidül a méhnyak, és a méhlepény is elkezdett meszesedni. De Doki megnyugtatott, h. ez természetes, és még olyan fokú, h. teljesen ellátja Levikét. Továbbra is szépen gyarapszik, és megdícsérte a tankönyvbe illő ctg-jét. :)

Sirki,
Köszi, jól vagyunk, de egyre jobban várom már a szülést, de főleg a nagy találkozást Levikével! :) Az alvás mostanában jobban alakul, csak az energia-szintem kezd elapadni, pedig még egy csomó mindent meg szeretnék csinálni. pl. a konyhát már 2 (!) napja takarítom pedig áltagos méretű. :D
Szerintem idejében kell elkezdeni a nevelést, mert később már egyre nehezebb, ha kialakulnak a rossz szokások. Én sem bírom ha dobálóznak az étellel, furcsa, h. a szüleit nem zavarja. :? Úgyh. jól csinálod, h. már az elejétől szépen tanítgatod, neveled Nikit! :)

Kép
arikon78
 
 


Arikon,
örülök, hogy jól vagy, mostmár nagyon izgalmas, bármelyik nap Levi baba megérkezett hirre jöhetek! :lol: A takaritás megvár, de látom ezzel te is igy vagy, csak nyugodtan, ha birod csináld, ha nem, akkor pihenj, ami a legjobban esik. Én pl már a kilencedik hónapban alig birtam magamat vonszolni, már sétálni sem birtam eljárni a plusz 25 kilómmal, de a szülés előtt egy héttel viszont nekiálltam felseperni az utcát, meg bent is takaritottam, teljesen tele voltam energiával. Akkor volt a párom szülinapja, és az ismerősök közül senki sem mert eljönni felköszönteni, csak sms-t irtak, mert másnapra volt kiirva a szülés, aztán egy hétre rá lett, de attól függetlenül, akkor nagyon haragudtam, mert egyáltalán nem lettek volna fárasztóak, sőt. :lol:
Mondjuk az ilyen viselkedésnél én sem értem, hogy nem zavarja a szülőket, és mikor ilyet látok, akkor nagyon elgondolkozok, hogy most akkor ki csinálja helyesen, de mondjuk én is azt vallom, hogy jobb előbb kezdeni, sőt, ha csal lehet ki se alakitani a rossz szokást, mert különben később, ha már nem lesz kicsi a gyerek, akkor a szülők már legtöbbször megbánják, mert aztán már sokkal nehezebb helyrehozni a viselkedsébeli hibákat. Persze nem sikerül úgysem mindent csirájában elfojtani... talán a második gyereknél több mindent sikerül, de amit lehet, én próbálom. Na meg legtöbbször anyuéktól kapom, hogy hagyjam már, hisz gyerek, stb, és ez miatt is bizonytalanodok el annyiszor, ami miatt aztán fuccs a következetességnek...
sirkici
 
 


Arikon????????
sirkici
 
 


Sirki,
még 2:1 vagyok :D
A tegnapi kismami gondozás ...finoman szólva is nagyon fájdalmas volt. :? A méhszáj hátul van nagyon, és bár Doki többször is kihangsúlyozta, h. sajnálja, és gondolja, h. fájhat, de ez sem segített. Azzal bíztattam magam (már amennyire tudtam), h. a szülés ettől sokkal fájdalmasabb lesz. :D Szóval 1 ujjnyira nyitott a méhszáj, és 1 cm-re rövidült a méhnyak. A lepény teljesen érett, és a magzatvíz is kevesebb. Szóval alakul a dolog. Azt beszéltük meg, h. ha a jövőhét szerdai kiírásig nem jönne Levibaba, akkor menjek a szokásos kismama-gondozásra és megbeszéljük a továbbiakat. Összességében nagyon rendes volt, és továbbra is megbízom a szakértelmében. Nagyon bíztatott, h. nem hiszi, h. meg kéne indítani a szülést, de ha mégis azzal sincsen már gond, hiszen elkezdődött a méhszáj kinyílása. Addig is tevékenykedjek, sétáljak és szexelni is lehet...bár ez utóbbit már azt sem tudom, h. kell... :D :oops:
Tömören-röviden ennyi történt velünk.
Betsyt kértem meg, h. ha valami van továbbítsa Nektek a hírt.

Nagyon eltűnt Sirkin és rajtam kívül mindenki...mi van Csajok?

Kép
arikon78
 
 


ArikoN: Vagyogatok én is.

Hááát....Mifelénk is divat egyes dokiknál az eféle rásegítés... :roll:

Beszélj Levi babával, hogy várod nagyon, induljon szépen el. Mondjuk sejti ő, hogy kozeleg az idő, fogy a hely, fogy a kaja, de nem árt, ha Anyuci is biztatja. :wink: Én egy éjszakán át csalogattam eképpen Zalánt, amikor már rendszeres keményedések jottek, beszéltem hozzá, simogattam a pocakom...olyan szép volt, olyan meghitt....csak ő és én....

Betsy torolte magát, de gondolom, a hírrel beugrik majd ide.
Drukkolok nagyon :!: :!: :!: Benézek minden nap miattad.

Hehe, ma meg Zalán született, 39+3-ra.... :wink:

Sirki: Ha kihalnánk végképp és totálisan, priviben folytatjuk úgyis, okés? :wink:
jaimee1
 
 


Sziasztok,

Vagyok én is. :lol: :lol: :lol:

Arikon,
Itt is szoktak kicsit rásegíteni.Amúgy az 1 ujjnyi nagyon jó. Kívánom, hogy még a héten babázhass. :lol: :lol:
Jaimee,
Betsy miért törölte magát???Nem tudod???:oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Arikon,
az az 1 újjnyi már jó jel, szerintem legalábbis. Bár biztosan nem garancia, sokaknak volt itt is hosszabb ideig, hogy egy újjnyira nyitva voltak, és még váratott magára a babóca, de mondjuk én úgy jártam, hogy szerdán még teljesen zárt volt a méhszájam, majd vasárnapra már egy újjnyira nyitva voltam délután, este pedig elkezdődött a szülés. Végülis nemtudom mennyi idő alatt nyilt ki az az egy újjnyi, szerintem egy-két nap lehetett, mert már szombaton elkezdődött valami, de utána már nem volt megállás... :wink: :lol: :lol:
Nagyon drukkolok, hogy szép élményekkel gyere, nagyon várom már a szüléstörténetedet is, remélem megosztod velünk!

Jaimee,
neked mindkét szülésed a 40. hét előtt volt, szerencsés vagy! :lol:
Persze, hogy folytatjuk tovább priviben, én benne vagyok, örülök neki! :lol:
Azért jó lenne, ha nem tűnne el mindenki, de... :cry:

Jaj, képzeljétek, nemtudom felétek ez van-e, meg mi lehet, de lesz két hét múlva itt valamiféle pelenkás szinház - szines mese előadás, 0-36 hónapos korig, el szeretném vinni NIkit, el sem tudom képzelni mi lehet ez?! Amikor a Süsün voltunk, bábszinházban, azt még fél óráig sem birta, nem érthette még annyira, de azt ovisoknak, kisiskolásoknak ajánlották, remélem ezt most végig fogja ülni...
sirkici
 
 


Köszi Csajok!!!
Jaimee,
igazából nem rásegíteni akart, hanem a szokásos méhszáj vizsgálat történt, de sajna genetikailag van nagyon hátul a méhszájam, a kismama könyvembe is bejegyezte. :( Szóval, ez miatt volt fájdalmasabb a vizsgálat, de közben tényleg nagyon empatikus volt, és amint kitapintotta az 1 ujjnyit, már be is fejezte a vizsgálatot. :)

Olyan szépen leírtad a Zalánnal való beszélgetést, hívogatást, én is egyre többször simizem a pocakom, beszélgetek hozzá. :)

Betsy töröltette magát??? De mi történhetett?! De legyen bármi is kívánom, h. rendeződjön!!!

Tegnap az egész kérót kitakarítottam, estére jól ki is dögöltem, de hátha lesz eredménye a sok mozgásnak! 8)

Kép
arikon78
 
 


Sirki: ez jól hangzik, szerintem tetszeni fog Nikinek.

neked mindkét szülésed a 40. hét előtt volt, szerencsés vagy
!

Hát amennyit kínlódtam émelygéssel, medencekínokkal, én már 38 hétre szültem volna. :mrgreen: Úgy gondoltam, megérdemlem. :roll:
:)

Arikon: nekem is fájt minden vizsgálat RÉkával :oops: :oops: :oops: 33. héten abba is hagyta a doki.

Mai drukkjaimat küldom és ha esetleg hétfőig megindulna valami, csodaszép szülést kívánok :!: :!: :!: [/quote]
jaimee1
 
 


Arikon,
már tényleg nem sok nap van a nagy találkozásig! :lol: :lol:

Jaimee,
nagyon remélem, hogy tetszeni fog. Meg ráadásul az egyik oviba lesz megrendezve, legalább egy kicsit be birom neki mutatni hogy hogy is néz ki az ovi. :lol:
Na az biztos, hogy téged a rókák nem kiméltek, meg az émelygések sem kellemes utóhatásai, sosem fogom elfelejteni többek között Mr Gyapjút... :lol: :lol: :lol: Mondjuk nekem is a legnagyobb bajom az állandó szúrás volt, amerről megtapadt gondolom, ami történetesen a jobb oldal volt, a húgyhólyag felett, és végig a terhesség alatt nyomódott, szúrt, sokszor alig birtam menni, már az elején is, erőltetve kellett sétálnom, na meg a rengeteg súly, meg én főleg azért szerettem volna, hogy a kiirt időre szülessen Niki, hogy apa a szülinapjára kapja a kislányát, de végül is, igy is jó, egy hét késéssel kapta meg az ajándékot, és egy ilyen ajándékra megéri várni... :lol: :lol:
sirkici
 
 


Arikon??????????
sirkici
 
 


Sziasztok,
Én is bekukkantok minden nap, hogy mi a helyzet Arikonnal. :lol: :lol: :lol:

Mi élvezzük a jó időt, minden nap sétálunk, előkerült a kismotor a görkori és a bringa. :lol: :lol: Csak az a baj, hogy megint jön a lehülés. :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Arikon: Várjuk a híreket. :wink:
jaimee1
 
 


Én is élek még, mindig bekukkantok, aztán maradok ennyiben...lusta dög vagyok gépelni és kész!

Arikon: nagyon várjuk már a híreket, a sógornőm feb.10-re van kiírva és még semmi jele a szülésnek, már tiszta ideg!!!

Jaimee: annyira jók a képeitek, mi mei-tai-al járunk mindenhová, van egy jó kis turis szörme kabát, ami alá pont befér Náncsa, Benike meg sétál mellette. Olyan távokat lesétál, hogy csak lesek ki a fejemből.

Sirki:én Cirkuszba készülök állandóan Benivel, de még soha nem jutottunk el. ( mondjuk bepótoljuk itthon, mert cirkuszolunk állandóan ) :lol:

BETSYVEL MI TÖRTÉNT??????

Rólunk: januárban voltunk csípővizsgálaton, minden oké, márciusban még megnézi a lábfejét, de már nem látszik a "felcsapott láb", de biztos ami biztos. Február 14-én megyünk kardiológiára a sövényhiánya miatt. Beninek is kértem időpontot az orthopédiára, mivel állandóan lábújjhegyen jár...nemnormális anyuka meg leült az internet elé és annyi hülyeséget összeolvasott, hogy ihajjjjjj, úgyhogy irány a doki. Mondjuk tuti rapli lesz, nem tudom mi lesz a vizsgálaból.
Teljesen pelenka mentesek vagyunk...3 hétig sem este sem a du alvásnál nem pisilt be, teljesen száraz volt...múlthéttől minden alvás bepisiléssel zárul. :cry:

Hát jó hosszúra sikeredett, majd még jövök!!!!

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Kedves Topiklakók!

Csak azért írok ide (is), hogy szóljak: a Babaneten múlt hét óta kommentelős játék van! Írjatok kommentet cikkeinkhez, és ezt nyerhettek a héten.

Facebook csoportunkhoz is megéri csatlakozni, mert ott is leesik ez meg az hébehóba!

További szép napot kívánok a Babanet csapata nevében:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok Csajok!
Köszi Lányok a drukkokat nagyon jól esik!!!!

Hááát, még egyben! :D vagy inkább :(
Szerdai utolsó terhesgondozáson megbeszéltük Dokival, h. max. 6 napot várunk, de mivel szépen "alakulok" szerinte előbb megérkezik Levike.
CV érték: 2111

Mától járunk a kórházba ctg+uh+vizsgálatra, illetve ma amnioszkópia is volt. Teljesen okés minden, kicsit kevesebb a magzatvíz (de nem kórosan), a méhlepény is érett, de a flowmetria szerint nagyon szépen ellátja a Babát. A ctg-je is szép volt. Amniotól egy kicsit féltem, de szinte semennyire sem fájt. Kukucska alapján is szép tiszta a magzatvíz. A vizsgálatot a szülőszobán végezték így alkalmam nyílt jól körbe nézni. Nagyon szép környezetben van az egész. :) Holnap megint megyünk és egy így lesz keddig...hacsak?! :wink:
Viszont iszonyú para vagyok az influenza járvány miatt. Szinte már sehova sem megyek, ill. ha igen, akkor maszkban. Aztán itthonra vettem kézfertőtlenítőt és azzal csutakolom le a kezünket. Sajna a családot is utolérte a járvány, mert Férjem oldalán szinte mindenki lebetegedett. :( Ráadásul Apuja kórházba is került ma hajnalban. :( Remélem most már jó kezekben van, de Férjem nagyon ideges, szóval van elég idegeskedni valónk.

Kép
arikon78
 
 


Arikon: Drukk és gondolok rád sokat.

Esetleg egy kis bábakoktél? :oops: :oops: :oops:

Egy grapefruit leve, egy narancs leve és némi reszelt gyombér. Finom is, úgy módjával. 8) 8) Apósnak jobbulást. Akkor nem lesz nálatok nagy átjáróház és babalátogatósdi. Nem is baj az.

Gyabi: Orülok, hogy hallok felőletek is. Mi is készülünk cirkuszba tavasszal, bár pont az jutott eszembe, hogy van itthon is belőle bőven. :roll: :lol: De ezt tán jobban élvezném.

Betsy: Nem jossz vissza? SZeretünk, tudod. :oops: :oops:
jaimee1
 
 


Jaimee,
igen, teljes karanténban vannak a betegek, csak az a szépséghiba, h. közös családi házban élünk, igaz, h. teljesen külön egymástól. Szerencsére Após orvos, és állatira óvatos, úgyh. a tünetei megjelenése pillanatától nem is taliztunk velük.

De így is irtóra parázom folyamatosan kémlelem magunkat, meg hát a kórházban is nagyobb az esélye a betegségeket összeszedni. Maszk nélkül már ki sem teszem a lábam. :D

Betsy nekem is hiányzik!!! Mi történt, miért törölte magát? :roll:

Kép
arikon78
 
 


Arikon: Fejlemények? :)
jaimee1
 
 


Jaimee,
és még mindig egyben! :? :D Ma is vizsgáltak+ctg+uh: minden rendben, Doki szerint túl jól érzi odabent magát ez a Baba. :)
De ennek ellenére holnap reggel fél 8-ra be kell menni a szülőszobára, és megindítják burokrepesztéssel Levikét. :) Most már nagyon várom, h. túl legyünk rajta, Férjem szerint hősiesen viselem a dolgot, pl. ma volt az első nap, h. nem én főztem az ebédünket. :) Ma még takarítok egy kicsit, aztán dvd-zünk stb. :)
Majd gondoljatok ránk!!!! Puszi

Jaimee,
írok privit is :wink:

Kép
arikon78
 
 


Arikon,
Hajrá-hajrá :lol: :lol: :lol: Gondolok rátok reggel. Ügyes legyél. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Arikon: Drukkdrukkdrukk :!: :!: :!: :)
jaimee1
 
 


Sziasztok!
Pont most nem tudtam jönni a napokban, én is lebetegedtem, egy jó kis influenza meg bronchitis, szinte egy kis mozgástól alig kapok levegőt, hát idegesit, az biztos. De látom nem maradtam le semmiről, pont időben érkeztem, hisz ha minden igaz, Arikon pont most megy be a kórházba, és kb mostantól kell nagyon drukkolni, és gondolni rá! :D

Gyabi,
:lol: :lol: :lol:
remélem a doki vizsgálataitoknál minden rendben lesz, a neten meg ne tessék mindent összeolvasni, ha meg igen (én is azt csinálom mindig), akkor tessék kiszűrni az infókat, és nem beparázni feleslegesen, nem a legrosszabra gondolni, mert ott leirják mindkét végletet! :lol:
Az éjszakai bepisiliéssel kapcsolatban pedig annyit, hogy bár nemtudom megmondani, hogy ez mitől lehet, de nálunk is ez volt, hogy pontosan három hétig semmi bepisilés, aztán igen, aztán megint nem, szóval... mi költjük éjjel, de van, amikor nem kell neki, vagy nem is költjük, és nincs gond, de előfordult egyszer-kétszer, hogy már elkéstünk, ez változó, de nagy átlagba nincs gond. Eddig háromszor pisilt be december óta, de most vettem az ágyra olyan nagy akármit, aminek az alja nejlon vagy mi, a felső része viszont pamut, igy az nem hideg, 100*180 cm-es, mert NIki nagyon mozgolódik, megfordul, mert bár nemhiszem, hogy sokszor kelleni fog, de az új matrac azért ne menjen tönkre. Meg jobb, hogy nem kell akkor száritani még azt is. Egy-két évig legalább használni fogom, még akkor is, ha sose lesz bepisilés, biztos ami biztos alapon, meg ez jó meleg is, mert pamut.
sirkici
 
 


No azóta Arikon már biztosan fincsin vajúdgat. 8)

Judy: Sajnálom a gondokat a Bazsival, hidd el nem vagy egyedül ám. Oldódjon meg mielőbb a gubanc.

Gyabi: Mi volt a kardiológián?

Sirki: Megvárt téged Levi baba, orülok, hogy már jobban vagy.
jaimee1
 
 


Sirki: nekem a matracon egy szurkos vászon van, azon lepedő+vékony pléd...na ezeket cserélem napi 2x, de a matrac száraz. :oops:

Jaimee: pitvari sövényhiányunkból, ami 7 mm-es volt-lett egy 2,4 mm és egy 2,7 mm lyukacska. De hogy nehogy fenékig legyen tejfel a dolog, a tüdővénája beszűkült...nem vészes méééééég, 1,7 m/s az áramlás és 5 m/s-nál foglalkoznak vele. Hát nem mondom, hogy megkönnyebűltem, sőőőt...augusztus 1-én kontroll.

Arikon: remélem már nem 2in1 vagytok!!!????? :lol:

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Most jött az üzenet..

ARIKON üzenete:

Kedves Babanetes Szurkolóim! Ma 5.02 perckor 4040 gramm 57 cm-rel 5 órás vajúdás után végül császárral világra jött Levikénk. Köszönöm a drukkokat, puszi Mindenkinek!


Szerintem az 5.02 vagy 15:02 vagy 17:02 akart volna lenni, nem hinném, hogy hajnalban szült, bár ki tudja..
betsy1978
 
 
 
 
 


Arikon,

HATALMAS GRATULA A HATALMAS KIS HAPSIHOZ! :lol: :lol: :lol:
SOK BOLDOGSÁGOT ÉS MIELŐBBI MEGERŐSÖDÉST KÍVÁNOK!


Jaimee,
Köszi, úgy néz kis, hogy áprilistól pszichológus fog Bazsival foglalkozni.Meglátjuk mi lesz a vége. Állítólag tele van feszültséggel a gyerek, azért is tördeli az ujjait és szipog. Erre még rátesz a kis kamaszkori hormon túltengés és nem tudja kezelni.+ apa fiú kapcsolatot is rendbe kell tenni. Tegnap volt apával egy mélyreható beszélgetésem, először hárított aztán elgondolkodott a dolgokon. Igazából sosem volt mellette, és ez azért nagy törés egy fiú gyermeknek. És ezt tudja nagyon jól, csak nem akarja beismerni. Szóval eléggé összetett a dolog, de még most az uccsó pillanatban vagyunk, mert azt mondta a nő, hogy 14-15 éves korban már nem igen lehet kezelni a problémát. Előbb kellett volna vinni egy kicsit. :oops: :oops: :oops:
Gyabi,
Jaj, kitartás. Biztos nem lesz semmi komoly belőle. :oops: :oops: Azért most a te napjaid sem egyszerűek akkor. :oops: Mindig van valami sajna. :oops:
Betsy,
Nem akarsz visszajönni hozzánk? :roll: :roll: :roll:
Sirkici,
Jobbulást kívánok nektek. :oops: Ma Bazsi is itthon van, elment a hangja és fáj a torka. Láza nincs, remélem nem is lesz. :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Arikon: hatalmas gratula, nagyon jó egészséget ehhez a hatalmas nagyfiúhoz, nagyon sok boldogságot és mielőbbi felépülést kívánok!!! Kép


Betsy: már tényleg nem akarsz jönni???? Én szeretném nagyon ha jönnél!!!!

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Kép
betsy1978
 
 
 
 
 


Kedves Topiklakók!

Ismét jó szándékkal spammelek itt (is): folytatódik a Babanet kommentjátéka, azok között, akik a héten kommentelnek, a Jaffa Kiadó könyvcsomagját sorsoljuk ki!

Facebook csoportunkhoz is megéri csatlakozni, így nemcsak a cikkekről kaptok értesítést, de további nyereményjátékokban is részt vehettek.

És végül, de nem utolsósorban: várjuk a Ti történeteiteket is A Te történeted rovatba. Kinek ne lenne a tarsolyában egy olyan történet, amit 1-2 oldalban meg lehet írni? Lehet vicces, tanulságos, dühítő, szomorú, elgondolkodtató, szüléses, gyerekneveléses, párkapcsolatos, családos. Akiből kikívánkozik a grafomán énje, történetét Word dokumentumban küldje el erre a címre: szerkeszto kukac babanet pont hu.

Köszi a figyelmet!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Először is végre jó hirekre jövök, úgyhogy
Arikonnak NAGYON NAGY GRATULA ÉS KIVÁNOM, HOGY EGÉSZSÉGBEN, BOLDOGSÁGBAN NEVELJÉK LEVI BABÁT! Minden jót, sok tejcsit, és mielőbb visszavárunk! És várjuk a szüléstörténetet is... :wink:

Jaimee,
köszi :lol:
olvastam a blogodban, hogy átjelentkeztek, ha sikerül... nem rosszból, nem is tudom hogy megy ez felétek, de kivánom, hogy sikerüljön, hogy átmenjen Réka másik oviba. És akkor ott nem vegyes csoport lenne? Talán az jobb, vagy nem? Na nemtudom, biztosan a vegyes csoportnak is megvan az előnye, de nálunk ez még egyenlőre ismeretlen fogalom.

Gyabi,
szerintem ha nem történt semmi különös változás Beni életében, úgy értem kistestvére már régebben születt, már megszokhatta, nem új változás, igyesen biztosan magától egyszercsak meg fog oldódni a probléma. Nálunk is azt hittem visszaesik Niki, aztán most megint rendben van minden... kopp-kopp
Azért a doki eredmények már jobbak, csak nyugi, meg ha 5-nél kezdenek el foglalkozni vele, és nektek 1,7 akkor azt nem tűnik rossznak tényleg! Na persze én is paráznák, ne érts félre, de tényleg nem tűnik vészesnek...

Betsy,
én is hiányollak, nagyon, de nem akarlak nyaggatni, hogy gyere, nem is tudom miért hagytál itt bennünket, el sem tudom képzelni mi történhetett, meg is ijedtem, azért nagyon remélem, hogy nem nagyon komoly dolog, és azért mégiscsak várunk vissza, ha úgy érzed!

Judy,
köszi neked is, és Bazsinak is jobbulást, remélem nem lesz komolyabb baja.
Eme pszichológus-kamaszkor dologhoz nem nagyon tudok hozzászólni, csak azt tudom mondani, hogy melletted vagyok, kitartás, biztatni tudlak, és azért abban biztos vagyok, hogy rendeződni fognak a dolgok, még nem késtél el, viszed te mindig időben a gyerkőcöket, elég parás vagy ahhoz, hogy ne vidd, meg ha apa is elgondolkodott, és hajlik a segitségre, változtatásra, akkor minden rendben lesz, meg talán egyébként is!
sirkici
 
 


Sziasztok!

Aranyosak vagytok, hogy invitáltok, hogy írjak, talán készen állok, hogy újra jöjjek.. Aki szeretné, annak priviben megírom, hogy mi történt, sajnos nem túl vidám történet..
betsy1978
 
 
 
 
 


Betsy,
ha úgy érzed készen állsz, gyere! Várunk, ezt biztosan mindenki nevében állithatom!
És ha nem gond, én kérem a privit!
Üdv.
sirkici
 
 


Arikonék még kórházban, antibogyók kap a friss anyuka, remélem, hamarosan rendben hazamehetnek. Levi jól van. :)

Betsy: nem is hagynánk eltűnni. :wink:

Majd jovok még.
jaimee1
 
 


Betsy: utólag bár, de nagyon boldog névnapot nekeeed.
jaimee1
 
 


Ajajaj, biztos valami fertőzés, vagy miért szed antibogyót Arikon? De szerencsére Levi babának nem kell!
sirkici
 
 


Nagy itt a csend megint....

Judy: Barbikának nagyon boldog harmadik születésnapot.

Jó híreim vannak, Arikonék otthon vannak, együtt a kis család, minden rendben velük. Megkonnyeztem őket, ahogy megkaptam az sms-ét....
jaimee1
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: