Új privát üzeneted érkezett!

hát jó volt ez az énekelősdi......

a meghatódástól meg azt akartam írni, hogy néha úgy rámjön a féltés simonnal kapcsolatban, például szoptatok, és közben elsírom magam, hogy nem mehet majd soha osztálykirándulásra, nehogy baja essék, meg hasonlók, sőt, iskolába sem akarom járatni....ezekre jöttem ráKép ja, és közben zokogva szorítom magamhoz, ő meg nagy szemekkel néz rám, és tök nem érti a dolgot!

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 


Lányok!
Valaki írta, hogy a zöld kaka baj. Miért?
Mert nekünk ma este nagyon zöld volt. Nem az egész, de a nagy része. Mint a fű.
Most akkor ez nagy baj?
Jajj.
orbis
 
 


Orbis, nem baj! Sokat volt valószínű a pellusban, vagy eettél vaamit, ne aggódj!Kép
vghnoémi
 
 

 
 

Sziasztok!

Noémi!Akkor megnyugodtam,mert Levivel közösen fejlődnek,így nem hiszem,hogy a tejem annyira zsíros és laktató lenne,tehát, valószínű,hogy ezért eszik ilyen sokat.
A bébiszityet,csak azért kérdeztem,mert akkor szólok Neki,hogy nem most aktuális.Nem gond.Azt hittem,hogy sűrgős a tanítás miatt.

Orbis!A zöld kaki tényleg nem gáz.Szerintem mindenkinél előfordult már.

Bagzer!Én annak örülök,hogy nem lett elsőre lányunk,mert én attől féltem.Mert ugye nem vagyok felkészülve a korai udvarlókra.Kép
De így nem féltem,mehet osztálykirándulásra.Elmúlik szerintem ez a féltősdi,hiszen ismerlek tök rugalmas beválalós csajszi vagy!Csak anya lettél!KépSimi,meg a szuper fiad!

Ja meg a textilpelusosoknak akartam írni,hogy lehet a Brendonban kapni Khusies (biztos,hogy nem jól írtam)textil pelusokat,de ezer féle nintában,)csak hátha érdekel benneteket.
Meg pelenka ügyben az 5kg-os Huggiest megcsinálták hátul gumírozott csíkkal,még nem próbáltam,de legalább haladnak a korral (ennyi pénzért!)

Ma jönnek Anyukámék,amitől parázok egy kicsit de hát ezen is túl kell lenni.

Puszi:Katy
Katy
 


Katy, köszi, remélem nem fogom túlzásba vinni a dolgot!!!

Orbis, én megjártam a zöld-kaki-ügyet, orvosnál meg minden, és aszonta, hogy egyáltalán nem baj, az azt jelenti hogy túlette magát!! ja, meg fontos hogy ne legyen bűzös, hát az nem volt.....hmm, ha annak nem is mondható, de nagyonbüdösnek igenKép

mi ma (az én kis szervezésemnek köszönhetően) felmegyünk marci nagyszüleihez, ahol a nagypapa, illetve most már dédpapa még nem látta simit. tökre várom, fent laknak a gábor áron tetején (náluk laktunk eddig) ott jó friss a levegő, szóval jó kis sétának is mondható! ja, és meglepi, nem akartam hogy elkezdjék a, még ne, mert járvány, meg ilyenek, reméelm nem tévedek nagyot......szóval mindjárt indulunk....huurrá

na, megyek is!
puszi,
bagz, és a holnap 1hónapos simike!!!!

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 


sziasztok!

Először is, asszem vaLAMI TÖRTÉNT velem, mert mindenki félreért mostanában Kép igaziból nem fáradt vagyok (legalábbis többnyire, nekem úgy tűnik elég ez az 5-6 óra alvás, még ha többször fel is kell kelni közben), és csak azért voltam szomi, mert mindenki tud dicsekedni vele, hogy milyen szuper csemetéje van ezért meg azért, én meg nem. Pedig Réka a legszuperebb Kép Ezzel tisztában vagyok teljes mértékben, nehogy félreértsetek megint Kép Csak ugye az aggódó anyát nem kell bemutatnom, hogy vajon az én gyerekem mért nem alszik még ennyit, mit csinálok rosszul, meg miért nem gagyog, holott másoké már igen Kép De azért tisztában vagyok azzal is, hogy még 4 hetes sincs, és igen eltérően fejlődnek a babák. És különben is, Réka nagyon szépen sír Kép (amikor még nem hergelte fel magát Kép) Szóval maximálisan elégedett vagyok vele, csak mindig attól félek, hogy valamit rosszul csinálok.
Egyébként az én kicsitündérlányom rossz néven vette, hogy panaszkodtam nektek, és tegnap ha nem is mintagyerek volt, de nagyon jó kislány. 6 kor evett, aztán egész 8-ig, fürcsiig nézegetett meg beszélgettünk (ő fújta a buborékokat, meg huzogatta a szemöldökét) fürcsi után kaja, aztán kis szunya, aztán hiszti fél 12-ig, közben kaja, aztán alvás fél 4-ig(!) azonnali visszaalvás, fél hétig, megint azonnali visszalvás (hét után, mert ugye az üzenet Kép), utána már unalmas. Szóval bemutatta, hogy tud ő is olyant, mint a többiek, csk nincs kedve... És még az esti pelenkázásnál hátáról az oldalára fordult, csak nem tudta megtartani magát, és visszaborult néhány másodperc múlva Kép
Egyébként nem hiszem, hogy nagyon sokat sírna, nem hiszem, hogy többet, mint amennyi egészséges egy ekkora gyereknél. Persze vannak jobb meg rosszabb napok, de átlagban ennyi biztos kell. Panaszkodok, panaszkodok, de igaziból egész jól viselem ezt az első időszakot. Még élvezem is a monotóniáját, mert így legalább gyorsabban telik az idő Kép

Viszont olyanról panaszkodok, hogy túl sok a tejem Kép Tudom, szégyen ilyent panaszkodni, de nem tudom eltenni, elfogyott a tárolóm, és kb egy literrel öntöttem már ki péntek óta, és ez eléggé megvisel...Ezen kívül fájnak és feszülnek a melleim, szopi után mindkettőből kell lefejni, és simán lejön 100-130. Ami megy a csapba Kép Kép Kép És még az is van, hogy ugye fáj alul, ahol kezdődik. Jól megijedtem, hogy csomó. Koppra kifejtem, masszír, melegvizes zuhany alatt sokáig, és nem múlt el. csomót nem érzek egyátalán. Lehet, hogy ez valami más? mert én képtelen vagyok ennél többet tenni, de még mindig fáj. Valaki? Ötlet?

És még az is van, hogy tegnap voltunk sétálni először. Egész jó volt, háromnegyed órát is mentünk, Réka szépen aludt, míg melegre nem értünk Kép És én is jól bírtam a strapát, szóval jó volt, na.

Bagzer, én nem vagyok bátor, bevallom őszintén. Orbissal együtt parázok Kép És én csak a babatalival nem akarom megvárni a 6 hetet. Jövő héten mi még nem megyünk sehova, de utána már igen. Az már a 6. hét lesz, és ha taxizunk, akkor szerintem nem sok gond lehet. Elvégre ha jövő héten le kell mennünk tanácsadásra, influenza-szezonban a védőnő kérésére... Szóval nem nagyon merek menni venni olyan zenélőforgót, és legkevésbé mernék tömegközlekedni, mert buták az emberek, és betegen tüsszögnek meg köhögnek bele az arcába a babának. Szóval nem hiszem... És szerintem bátor vagy, hogy a postára elmentél Kép Én nem mertem volna...

És a Boogie nekem még mindig ellenszenves, még ha egyedül is maradok ezzel a véleményemmel az egész világon Kép Nem tehetek róla. Viszont tegnap megint kiakadtam a Megasztáron. Az a szerencsétlen Ádám-gyerek, az akármit csinálhat, az csak rossz lehet. Szerintem tök jól elénekelte azt a számot, na, jó, a mély hangoknál nem volt az igazi, de fogjuk a mandulagyulladására. Erre elkezdik fikázni a műfajt. Istennek meg nem dicsérnének semmit. A végén meg a Sunset Boulvardot aki énekelte, a Pál Tamás, azt bezzeg agyon dicsérték (megjegyzem megérdemelte, mert hihetetlen jó volt, de hát végülis ebből él, vagy mi... színházi énekes volt eddig). Rögtön nem volt gáz,hogy utálom a műfajt, nem ismerem, inkább nem szólok hozzá, stb. huhhdeideges voltam!!!Pedig nem volt szimpi a srác, a páltominak drukkoltam az elejétől, de asszem mégis felveszem magamnak a drukklistára Kép

Na, igaz, hogy nem szóltam túl sokat a mindenfélékhez, mert tegnap csak olvastam, nem volt időm, mára meg elfelejtettem, és nemtom, van-e időm mindent elolvasni újra, szóval csak ezt az oldalt olvastam el, és nem tudok máshoz nagyon hozzászólni... És lusta is vagyok ma, és még túl sokat írtam amúgy is már megint, és főleg magunkról Kép De most még egy képet is tettem volna fel, de riazstás van.
Pusz

kikocska
 
 


na, most alszik, úghogy íme képek Kép 3 is, mert nem tudtam dönteni

ez a hívjál vissza később, most éppen vacsizok című:
Kép

Ez a kettő pedig apuval büfizünk, mert úúútálok vállon büfizni, és közben jól elaludtam kép
Kép

Kép

kikocska
 
 


mindenki húzzon megint és nézze meg a postaládáját új fórum ügyben Kép Aki meg még nem yahoo tag, az meg írjon nekem. Marengo, neked megy külön, mert még mindig nem látlak...

kikocska
 
 


Sziasztok!
Kikocs! én tök béna vagyok és az izgin nem tudom jmit kell csinálni?????!!!!!
Most még egy kisérletet teszek!
rékacs

Rékacs és
KépKép
Kép
Kép
imolyozs
 
 


newaccount signup, ha valakinek nem menne... Rékacs, látom sikerült, már tag is vagy...

na, utána belépni a fórumba, és külön van egy topic a mondott címmel a főlistában... hajrá!!!

kikocska
 
 


mi, új fórum?????
én nem is tudok róla....KépKép brühűűűbrühűű

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 


na látom ide már nem jön senki.
Én is az új fórumban kezdtem, a titkosban, de ott se nagyon vagytok. Épp a kép csatolással bajlódok.

KépKép
savitri
 
 


Nem sétálunk ma egyet? Mondjuk 2.30 körül?
vghnoémi
 
 


SziasztokKép
Akkoz hogyan is lesz ez?? Mostmár hová mennnjek ide vagy oda????
pusz pusz
Vendég
 


Sziasztok!
Talán még nem késő és lesz aki bekukkant ide nagyon sajnálom,hogy már nem ide irtok (ezt sokak nevében mondhatom akik csak olvastak Titeket)a rendeteg információ, sokat segített a hétköznapokban.Különösen azt sajnálom,hogy nem látthatom a porontyokat,ha még nem késő szívesen csatlakoznék,nekem is van egy 3 hónapos kislányom Zsófi aki már gyakran kiabál ,forgolodik.
Dia
diadém
 
 


Helló Mindenki!

Sajnos mostanában kicsit ki fogok halni innenKép, mert olyan ritkán férek a géphez, hogy egyszerűen nem bírok mindent elolvasni. Akkor meg nem vagyok képben, és nem ér semmit az egész. Nagyon utálom ezt, de ez van. Úgyhogy néha belesek majd, de nagy általánosságban könnyes búcsút veszek...
Köszi mindent, máris hiányoztok!

Vica
mvica
 
 


Sziasztok Lányok!
Jó régóta nem voltam,mert a lányomnak kelett a gép,mire meg leülhettem volna addigra dög fáradt
voltam,hát nem olyan könnyü 3 gyerekkel,de ez van.Olvastalak benneteket majdnem minden nap,csak válaszolni nem tudtam.Mindenkinek nagyon szép a babája,Aura a kis Era baba is és Bagzernak a Simikéje is nagyon édes.Persze mindegyik baba nagyon szép.Az Én Lilim meg folyton eszik.Szívesen csatlakoznék én is az új oldalatokhoz,ha nem zavarnálak benneteket.Addig is mindenkinek puszi.
Rózsika és Lilike,aki 6 hetes+1 napos
rózsika
 
 


Aura, te sem vagy már itt? Azért küldj képet Eráról a mail-címemre, én is küldök majd Szonjáról! Képzeld, ma voltunk először sétálni! Várom, hogy írj, mi van veletek! Puszi: Lili

Lili
KépKép
KépKép
manka79
 
 


Kedves Látogatók, és akik ritkán írnak és olvasnak Kép!

Az van, hogy mi, akik sokat szoktunk írni ide, elköltöztünk egy másik fórumra, mert annyira vacakul működött az utóbbi időben itt a rendszer, hogy inkább továbbálltunk. Aki olvasott minket, az tudja, hogy elég jó barátság alakult ki közöttünk, és emiatt úgy döntöttünk, hogy egy zárt fórumot hozunk létre magunknak, ahova csak engedéllyel, és mindenki tudtával lehet csatlakozni. Azt a szabályt találtuk ki, hogy csak azok csatlakozhatnak hozzánk, akik aktív tagjai lesznek a fórumnak, és mind megosztjuk a hétköznapjainkat egymással. Aki nem ír, és nem is jön találkozni velünk, tehát nem ismerjük meg, azt kizárjuk a fórumból (ez azokra, akiket már ismerünk, és régebben voltak itt, nem vonatkozik!!! Kép). Lehet, hogy ez hülyeségnek, vagy gyerekesnek tűnik, de nem kötelező...
Szóval, ha valaki ennek ellenére még mindig szeretne hozzánk csatlakozni, az írjon nekem egy e-mailt, és meglátjuk.

Az elköltözöttek nevében:
Kikocska

kikocska
 
 


Kedves Kikocska, én szeretnék írni neked mailt, de nem tudom milyen címre írjak, vagy írjak inkább ide? Nekem Aura mondta (szobatársak voltunk a kórházban), hogy nézzek be ide, és szerettem is volna írni, csak pont azért nem szóltam hozzá, mert olyan összeszokott társaság lettetek és nem akartam zavarni. De most, hogy így van lehetőség rá, én szívesen csatlakoznék.
Üdv: Lili

Lili
KépKép
KépKép
manka79
 
 


Kedves elköltözôk!
Nagyon-nagy szomorúsággal olvastam a hírt, hogy megszüntetitek ezt a topikot tudom hogy nem így fogalmaztattok de a lényeg ugyanaz. Sok-sok örömet (segítséget) okozott hogy su˝ru˝n olvastalak benneteket és néha hozzátok szóltam. Se idôm se energiám naponta írni és találkozni veletek. Szerencsés vagyok van egy-két barátnôm, barátom és örülök ha rájuk tudok idôt szakítani, mégis hiányozni fogtok mert én idegen, nagy szeretettel gondolok rátok. Valamiért úgy gondoltam, hogy a barátság intimitása a személyes találkozásoknál kielégül és az idegenek belekottyogása az életetekbe még hasznos is lehet és erre való ez a topik.
Sajnálom! Ciao!

Kép
Kép
bendegúz30
 
 


Bendeguz,
szerintem sokak neveben irtal most!
Ugyanakkor azt gondolom,a teli topikosok pont a forum lenyeget kerdojeleztek meg,meg jo,hogy tobben vannak,akik nem igy gondolkoznak...
Nekem mindenkeppen sikerult mar vigasztalodnom a tavaszi-nyari "idegeneknel".
dorka34
 
 


Sziasztok!

Lányok, Ti, akik "többen vagytok", miért nem folytatjátok NÉLKÜLÜK? Biztosan nem csak nekik született ezen a télen babájuk!!! Szerintem, nyugodtan feléleszthetnétek a topikot, sokak nagy örömére! Kép

Sok sikert, Hello
hello
 
 


Mielőtt itt elfajulna a "vita", szeretném leszögezni hogy nem azért mentük át máshova mert nem szeretnénk megismerni másokat akiknek szintén télen született a babájuk, hanem azért, mert nem voltunk elégedettek a babanet-el az utóbbi időben. (lásd még mindig szerverátállás van, nekem a fotóalbum is mindig bekrepál)

Kikocska azért írt ide egy "búcsúlevelet" hogy ezt tudassuk azon kedves látogatókkal is, akik szívesen olvastak bennünket. Aki szeretne csatlakozhat hozzánk, abszolút nyitottak vagyunk az új tagokra.

ezért kérlek benneteket (ez inkább Hello-nak szól) hogy ne indítsatok el ellenséges gondolatokat, ez itt ugyanis NEM SZOKÁS.

Nem kell semmilyen e-mail cimre írni annak aki szeretne hozzánk csatlakozni, elég ha ide ír. Ide is benézünk, hogy van-e érdeklődő.

Sziasztok,
Eszter2004
eszter2004
 
 


egyébként most látom hogy Kikocska profiljában ott van az e-mail címe is......
eszter2004
 
 


Kép

KépKép
savitri
 
 


Eszter!
Szerintem senki nem akar vitat, es ellenseges gondolatokat elinditani, a Hello levele is csak egy reakcio volt...ahogy a Bendeguze, meg az enyem is...mert azert lassuk be, a Kikocska bucsulevele nem eppen olyan tolerans, mint a Tied:"...csak engedellyel,mindenki tudtaval lehet csatlakozni...csak azoknak, akik aktiv tagok lesznek...aki nem ir, nem jon talalkozni, azt kizarjuk..."..Szoval, ahogy O is megfogalmazta,ez tenyleg gyerekes, es nevetseges...es a a szerveratallashoz sincs tul sok koze...Ugyanakkor szive joga neki is, es az egesz barati tarsasagnak zart forumot letrehozni, ahogy a kevesbe aktiv idegeneknek is kritizalni azt, hogy ezt ilyen modon teszik...nem hiszem,hogy ezekutan sokan lennenek, akik engedelyert kuncsorognanak...En magam is szivesen olvastam oket, Benneteket, nyari babas letemre, de mivel nem feltetlenul baratkozni szeretnek, hanem tapasztalatokat cserelni, tanulni, ezen igenyemet ezentul a tobbi topik olvasasaval elegitem ki, legyen az akar egy uj teli topik...
dorka34
 
 


Igen Dorka, megértem a te álláspontodat is. NIncs is ezzel gond. Ugyanakkor mi meg annyira összeszoktunk, hogy úgy gondoltuk hogy egy zárt forumon nyíltabban beszélhetünk, szabadabban fogalmazhatunk, hiszen csak mi olvassuk. KépEzek a gondolatok akkor fogalmazódtak meg bennünk, amikor problémák voltak a babanettel (úgy látom már nincs Kép), és elvonási tüneteink voltak. Kép Gondoltuk átmegyünk egy másikra, és ott adódott lehetőség zárt forumra is. Mindkettő mellett tehát szólnak érvek.

De ettől függetlenül ugyanúgy várunk új tagokat akik szeretnének hozzánk csatlakozni, hiszen mint mondtam nem a kirekesztés, az "idegenek"kizárása a cél,sőt. Mindannyian nagyon nyitott, közvetlen kismamák vagyunk. Kép

MIndenkinek jó babázást,
Sziasztok

Eszter2004
eszter2004
 
 


gondoltam magyarázkodok még egy kicsit, de ahogy a megfogalmazáson törtem a fejem, elment a kedvem tőle.
barátságunk szorosabb lett, beszélgetéseink pedig ennek következtében intimebbek. olyan témákról beszélünk, olyan nyíltsággal amit és ahogyan nem mindenki előtt tennénk.
nem csak jóindulatú érdeklődök olvasgatják az internetet. és gondolom nem csak mi nem akarunk egy valóságshow szereplői lenni.
én igenis azt gondolom, aki magából nem képes egy kicsit adni az ne háborogjon, hogy nem olvashatja intim naplónkat, mert tulajdonképp erről van szó.
Kikocs levele egyébként pont arról szól, hogy aki keres minket az megtaláljon.

na ez is jó keményre sikeredett,Kép pedig békülni akartam Kép

Savitri

KépKép
savitri
 
 


Sziasztok!

Csak a személyes érintettség jogán:

Kedves Eszter, én nem indítottam el semmilyen ellenséges gondolatokat, sőt (ahogy írod), Te vagy az, aki egy (nem létező) vita elfajulásától tart! Jogotokban állt elköltözni (bár amint látod, a babanetnek már semmi baja), másoknak meg jogában áll írni ide, amit akar, és én leginkább csak arra buzdítottam a többi kismamát, hogy bátran tegye ezt meg, nélkületek sem fog megállni az élet. Sőt, mi is nagyon nyitott kismamák vagyunk, így írjatok bátran ide is, ha netán meggondoltátok magatokat! Kép

Ja, és még csak annyi, hogy ha bárkit szívesen fogadtok anélkül, hogy feltételeket szabnátok, akkor miért nem teszitek közzé egyszerűen a linket itt, hogy bárki (aki akár csak olvasgatni szeretett benneteket), benézhessen hozzátok? Nem ez lenne a legegyszerűbb?

Üdv, Hello
hello
 
 


Lám, kezd feléledni a topik, még ha OFF is.....................

Kép Kép Kép

Ui.: Savitri, teljesen megértelek titeket, tök igazad van, ezért az előző hozzászólásomban feltett kérdésem értelmét is vesztette. De az ne legyen már baj, ha mások meg itt szeretnének beszélgetni, nem feltétlenül intim, hanem mondjuk lájtosabb stílusban, téli babás gondokról-örömökről!
hello
 
 


Manka, kikocska@freemail.hu, vagy írd meg az emilcímed, hogy el tudjam küldeni a teendőket, de a profilomban is benne van, ha érdekel valakit még.

A többieknek meg sajnálom, hogy kötözködni van idejük, de barátkozni, hozzászólni nincs. Jó tapasztalatgyűjtést mindenkinek. Egyébként meg van, akit érdeklünk így is, és nem csak a folytatásos-regényt akarja olvasni... És nagyon szívesen látjuk őket, akármilyen hihetetlen, ahogy tettük eddig is.

Érdekes, ha kiragadunk gondolatokat egy hozzászólásból, mennyire durvák lesznek, ellenben ha egyben olvassuk az egészet, mennyire másképp hangzik... Kép

Üdv, Kikocska

kikocska
 
 


Kikocska!
Sajnálom hogy a vélemény nyilvánítást kötöszködésnek tartod, pedig semmi köze nincs hozzá. Ritkán írtam, mert a véleményemet gyakran jobban megfogalmazták mások (vagy nem reagáltak). A gyermekeink folytatásos regényéröl volt szó és senkit nem érdekel az egyes személyek magánélete. Az hogy ti összebarátkoztatok az mesés, de képtelenség hogy ennyi nô barátnö legyen......és nekem ne szabályozzák be hogy hányszor kell írnom, találkoznom, hogy barátnö lehessek.
Üdv

Kép
Kép
bendegúz30
 
 


Szia Kikocska!
Azt írod,hogy a fórumotokhoz tartozás feltétele az is,hogy tudjunk talizni.ugyan akkor a kizárás azokra nem vonatkozik akik előbb voltak itt.
amint írtam neked én nem tudom megoldani a találkákat,viszont előbb voltam itt mint ti.akkor most mi van?Mert az e mail-edből nem az derült ki,hogy befogadnátok.KépDe már nem is érdel!Dia

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Képzeljétek el - ezt most leírom magamnak -, a 4 hónapos fiacskám ma elöszôr almát evettKép Tudom, hogy még korai elválasztani, de csak kóstolgat és ugyanúgy etetem mint eddig . Ez a topik meghalt a béke poraira, de ez most jól esett. Üdv

Kép
Kép
bendegúz30
 
 


Huh Kikocska most olvastam csak az e-mail-jeimet. Kaptam egy nagyon aranyosat....Ne haragudj Kikocs.... Viszont amit ide írtál az nagyon szörnyu˝ volt,úgy ahogy volt az egész, kiragadások nélkül.... Most mit csináljak?????

Kép
Kép
bendegúz30
 
 


Diadém, várom az emilt!!!

kikocska
 
 


Sziasztok lányok!
Maradt itt még valaki?? Most akartam csatlakozni, de hát ilyen az én formám..
monesz
 
 


Ja és még valami, lehet hogy csak ritkán tudok irni Kép
Egyébként 10 hetes Virágom van
Üdv Monesz
monesz
 
 


Sziasztok!

Kicsit szomorú vagyok, hogy kihalt ez a topic, de megértek mindekit.
Szorgalmasan olvastalak benneteket és sok hasznos tanácsot kaptam Tőletek, még így ismeretlenül is.
Nekem február 3-án született meg a kislányom. 3360 grammal és 50 cm-rel, azóta már sokat nőtt 6 hetesen 5020 gramm és 59 cm.
Érdemes lenne újraéleszteni a topicot, na ki van benne?

Sziasztok!

Edit Kalocsáról

Kép

Kép
ditke75
 
 


Kép

Rékacs és
KépKép
Kép
Kép
imolyozs
 
 


Szerintem tök jó, hogy akik eddig nem írtak, most elkezdenek írni. Én még csak pár hete olvasom a topicot, de szerintem nagyon jó csapat volt itt.

Az én Szonjám ma 5 hetes, 2650 grammal és 55 centivel született február 13-án, tegnap már 3940 gramm volt.

Ditke, én is kalocsai vagyok, csak már 2000 óta nem lakunk ott. Írj!

Üdv mindenkinek:
Lili

Lili
KépKép
KépKép
manka79
 
 


Sziasztok!

én néha írtam ide, de a legtöbbször én is csak olvastam. Az ok nálam is az amit az előttem szólók leírtak. Én febr.12-én szültem a 2.gyerkőcömet, akit Matyinak hívnak, 3950gr-mal és 52cm-el született. Pénteken volt 5100gr!!!!
Tiszta hájpacni!!Pedig csak anyatejet kap, azt viszont habzsolja! Tegnap rekordot evett 180gr-ot!! Azt hittem szétdurranKép
Üdv
Vera
verkocsika
 
 


Sziasztok!

Én is inkább csak olvasgatam azt a topikot, sőt a kezdetekkor még a táblázatban is benne voltam, csak aztán valahogy kimaradtam belőle,( na mindegy nem érdekel.)A lényag ,hogy én is azért nem irogatam mert vagy nem volt időmrá, vagy nem volt mit, vagy már előttem más is leírta ugyanazt a problémát és a többiek válaszoltak is rá , de viszont sok érdekes dolgot is olvastam itt.
A lényeg ,hogy nekem január 6-án született meg 2. kisfiam Tamás 4300kg 60 cm-vel most már 10 hetesek vagyunk, szerencsére tejcsi is van elég még minden rendben van. A jövöben én is szívesen olvasgatnám továbbra is ezt a topikot, azt viszont én sem tudom garantálni, hogy rendszeresen irogatok majd ezért sem érdekel a másik topik én maradok itt.

Mindenkinek jó babázást.

Kátya
kátya
 
 


Sziasztok!
Én is nagyon sajnálom, hogy megszünöben van a topik, vagy legalább is nem írnak ide már azok a személyek, akik a zárt topikot választották. Én sem írtam ide, inkább csak olvasgattam, éppen azon ok miatt, hogy úgy láttam, hogy már nagyon összeszokott társaság alakult itt ki, mire én megtaláltam ezeket az oldalakat.
Rólam annyit, hogy január 16-án megszületett elsö kislányunk Szonja, 3860 grammal és 56 cm-rel. A Szent István kórházban született, sajnos császármetszéssel.

Ditke, Manka!

Én is kalocsai vagyok. Igaz már nem ott lakom, mert Pesten tanultam és itt dolgozom, de nagyon sürün járunk haza a családomhoz.

Csilla
bogacsi
 
 


Sziasztok lányok!

Azt én sem tudom garantálni, hogy sűrűn jelentkezem, mert ugye itt van a lányom, akit Adélnak hívnak.
Ő is csak anyatejet kap, de annyit hamcsizik, hogy néha már bugyog a szájából. Szerencsére van bőven tejecske.
Holnap megyünk vissza Bajára UH-ra. (Ott szültem, sajna terhességi toxémia miatt császármetszéssel)
Szegénykémet biztosan megviseli majd a tortúra.
Egyébként egy tünemény baba. 4-5 órákat alszik , este van amikor 8 órát is képes egyhuzomban durmolni.

Én ide jöttem férjhez (ill. Uszódra, csak beköltöztünk). Egyébként solti vagyok.
3 éve lakunk itt egy sorházban.

Puszi mindenkinek, szólít a főnök, Adél baba.

Edit

Kép

Kép
ditke75
 
 


Sziasztok!

A császár nálam is a toxémia miatt volt. A 9 hónap alatt semmi nem utalt toxémiára, majd 2 napi túlhordás után a vérnyomásom az egekbe szökött, ami a délelötti ctg-n derült ki. Ekkor benn is fogtak a kórházban, próbálták gyógyszerrel levinni, de ez nem sikerült, az esti ctg-n pedig már Manó szívhangja sem volt jó, ezért este 9 óra után megcsászároztak altatásban, mert az érzéstelenítöt nem sikerült beadni sokadik próbálkozásra sem. A császár után én nagyon hamar felépültem.

Holnap nehéz napunk lesz, már elöre félek töle. Délelött Szonjus kapja a 2 hós oltását, délután pedig megyünk csípöszürésre. Dokinéni szerint az oltás nem befolyásolja a csípöszürést. Hát remélem így lesz.

Írjatok! Sziasztok!

Csilla
bogacsi
 
 


Csilla, Edit,

hát ez tök jó, hogy földik vagyunk! Csilla, az meg pláne jó, hogy az én kislányom is Szonja...

Ő sajnos a 36. héten született (teljesen egészségesen), hüvelyi úton. A koraszülés okát nem tudják, de egyszer az Ormos Intézetben azt mondták nekem, hogy a terhességem alatt toxémiára fognak gyanakodni. Én nagyon vizes voltam (és emiatt nagy volt a súlynövekedés), fehérje, magas vérnyomás nem volt.

Én már a gimit sem Kalocsán végeztem és sajna már nagyon ritkán járunk arrafelé, de pl. Szonja leendő keresztapja is kalocsai.

Üdv mindekinek, nagyoknak és kicsiknek:
Lili

Lili
KépKép
KépKép
manka79
 
 


Latom, megiscsak beindul ujra a topik, gratulalok, hogy nem hagytatok Magatokat, en csak nyarra varom a babat, de biztos jovok majd tanacsot kerni,
mindenkinek jo babazast kivanok!
Dorka.
dorka34
 
 


Én is csak bíztatni akarlak titeket, hogy ne hagyjátok megszunni ezt a topikot, mert eddig is nagyon jó volt, és továbbra is az lehet, úgy is azokon múlik, akik nap mint nap alakítgajták. Én speciel tavaszi babás vagyok/leszek, ezért nem csatlakoztam az itteni csapathoz, de sokat olvastam és tanultam tôlük, és remélem, ez a jövôben sem lesz másként. Szóval ha nem gond, továbbra is benéznék hozzátok idôrôl idôre...

Borbolya
38+6

KépKép

Kép
borbolya
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: