Új privát üzeneted érkezett!

Remélem holnapra jobb lesz!
Szegénykém most aludt el,megint kezdett lázasodni,lehet hogy azért mert jön a foga. :cry:
Majd ha felébred meglátom mi lesz,de szerintem kihívom a doktor nőt!
Majd holnap délelőtt írok!
Szia

Kép
mano83
 
 


Szegény Levike :cry: , remélem holnapra jobban lesz.
lhl
 
 


Szia Kati!

Hogy vagytok? Levike jobban van?
Mi nem megyünk ma sétálni. Ti mentek?
lhl
 
 

 
 

Szia Andi!

Köszönjük,jól vagyunk!
most nem otthonról írok,ugyanis pénteken szétégett 1 biztosítékunk és tönkretett mindent,ami készenléti állapotban volt! :cry:
Így annyi lett a számítógépemnek is! :cry:
Kedden viszem szerelőhöz,remélem meg lehet csinálni!
Állítólag ha szerencsém van,akkor csak tápegységet kell cserélni,ha nincs szerencsém,akkor kidobhatom a gépet! :cry:
Szóval nem leszek mostanában gép közelben,majd ha jöttök sétálni,írj 1 sms-t,majd vissza hívlak,vagy föl is hívhatsz,ahogy Neked jó!

Kati

Kép
mano83
 
 


Szia Andi!
Újra van gépem és netem! :lol:
Szóval majd ha jobb idők lesznek,újra tudunk találkozni! :lol:

Kép
mano83
 
 


Szia, hogy van Levike? Remélem már minden rendben.
Sajnos mi sem voltunk sétálni ilyen rossz időben, de már nagyon hiányzik a levegőzés.
Szerinted ma ki lehet vinni őket sétálni?
lhl
 
 


Szia!
Már azt hittem,hogy valami történt náltatok is,hogy nem írtál! :roll:
Szerintem ma lehet sétálni,bár én voltam valamelyik nap is,pedig akkor szitált az eső! :?
Ha gondolod,találkozhatunk ma,mert mi biztos megyünk sétálni,bár én ma csak 4ig érek rá.
Amúgy köszönjük,Levi jól van,hamar elmúlt nála az a kis hőemelkedéses nyavaja! :lol:

Kép
mano83
 
 


Oké, menjünk ma sétálni. Nem voltunk itthon tegnap egész nap ezért nem írtam. A telefonodra viszont üzentem, nem kaptad meg?
Az jó ha olyan 2 óra körül írok hogy mikor talizzunk ma ?
lhl
 
 


Az úgy jó! :lol:
Nem néztem a telefonomat,mert nem tudom hová raktam le,de majd megnézem.Mikor írtál?

Kép
mano83
 
 


Nem ma írtam, hanem a hét elején. 3 órakor jó lesz nektek,
ott ahol már egyszer találkoztunk?
lhl
 
 


jó lesz,akkor 3-kor találkozunk! :lol:

Kép
mano83
 
 


Szia Kati !

Ahogy elnézem ma elmarad a séta, remélem holnap jobb idő lesz.
lhl
 
 


Szia Andi!
Nekünk lehet,hogy egész héten elmarad a séta,nemrég ment el az Egyed doktornő!
Levi reggel nagyon csúnyán köhögött,így kihívtam,ráadásul hőemelkedése is votl,kiderült,hogy csúnya torokgyulladása van! :cry:
Kaptunk rá gyógyszeret,állítólag 5-7 nap és helyre jön!
Hát remélem! :roll:

Kép
mano83
 
 


Kádúszás otthoni környezetben 2 hetes kortól; Babaúszás 3 hónapos kortól Monoron a Városi Uszodában kedden 8.00-8.30-ig és szombaton 8.30-10.00-ig. További információ: Viczkó Andrea úszóoktatónál 30-407-8301; www.esemenyrogzites.hu – video; www.babauszas.atw.hu – képeim a foglalkozásról

Viczkó Andrea
Úszóoktató
30-407-8301
viczkoa
 
 


Mamik
Nyitok egy új topikot ahova szeretném összegyűjteni a véleményeket tapasztalatokat, hogy hova érdemes költözni Budapest környékére... hol milyen lehetőségek vannak? Milyen az iskola óvoda?

http://www.babanet.hu/tarsalgo/index.html

Itt a topik gondoltam, jobb ha egy helyen van és minnél több embert meg tudok kérdezni...


ÉLETMÓD----HOL ÉRDEMES ÉPÍTKEZNI?

nem enged linkelni valamiért...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Kádúszás otthoni környezetben 2 hetes kortól;
Babaúszás 3 hónapos kortól 3 éves korig Monoron a Városi Uszodában kedden 8.00-8.30-ig és szombaton 7.30-10.30-ig.
TESTVÉRKEDVEZMÉNY!

További információ: Viczkó Andrea úszóoktatónál 30-407-8301; www.andiuszi.extra.hu; www.andiuszi.fotoalbum.hu

Viczkó Andrea
Úszóoktató
30-407-8301
viczkoa
 
 


Szia!
Nem tudom, hogy még érvényes-e a felhívás, mi tavaly novemberben költöztünk Monorra és december 3-án született meg a kisfiam, Csongor. Sajnos nekem sincsenek itt ismerőseim, így nap mint nap egyedül sétálgatunk. Ha van rá lehetőség én is szeretnék itteni anyukákkal megismerkedni.

cicuka
emese_t
 
 


Sziaszok Monori kismamik!
Ide senki sem néz fel?
nadnalka
 
 


Figyelmetekbe ajánlom honlapunkat, amit kifejezetten környékbeli kismamák számára szerkesztünk. (Szigetszentmiklós, Szigethalom, Dunaharaszti, Tököl, Dunavarsány, Csepel, Monor….stb.) Összegyűjtöttük a babás foglalkozásokat a környéken, ingyenes apróhirdető portálunk is van, fórum szakértők bevonásával (védőnő, pszichológus, fejlesztő pedagógus, dúla, thai masszázs szakértő stb. válaszol, ha segítségre van szükségetek)
Olvashattok érdekes cikkeket, hozzászólhattok, nyithattok topikot a fórumban.
Szívesen publikálunk cikkeket tőletek, ha van ötletetek, nyitottak vagyunk!!

fruzsina32
 
 


Sziasztok!

Ha szeretnétek a gyereknek egy remek mesekönyvcsomagot nyerni, gyorsan ragadjatok billentyűzetet, és írjatok egy Mikulás-történetet - lehet megtörtént is, a családi legendáriumból, esetleg kitalált is.

További információ a Kölökneten:

http://koloknet.hu/949-mindennapi-trtneteink

A könyvcsomagban remek illusztrátorok és írók munkái találhatók meg, ráadásul még odaérhet Télapóig!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!

Úgy látom, hogy már nagyon régen nem volt senki ezen a topic-on! :cry:
Szeretnék monori anyukákkal ismerkedni, van egy kisfiam, aki most 9 hónapos.
:lol: :lol:
Eddig Pesten tanultam, dolgoztam, így szinte csak ott vannak barátaim.
Monorra járunk babauszira, baba-mama klubot néztem, de elég rossz az időpont, a kisfiam akkor alszik éppen (fél 10).
liny
 
 

Hozzászólás a topikhoz

Emotikonok
:D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: