Új privát üzeneted érkezett!

3 Császárom volt,szerintetek a mostani terhességem császárral fog végződni újra? Vagy van esély a sima szülésre sztetek?
lina4
 
 


szia Lina!
nekem is 3 császárom volt, most 6 hetes terhes vagyok...pár napja beszéltem a dokimmal. én biztosan császár leszek és a 38. hétnél nem is engedik tovább hordani a picit, mondjuk én januárban szültem, nem sok időt pihent a méhem! :shock:

Donát 10 éves
Dóra 9 éves
Kép
Kép
vorosbegy
 
 


sziasztok,már a 2.császár után is 100% a császár.úgyhogy a 3.után meg 1000%.

mó73
 
 

 
 

Banyek, hát nem elszállt megint? :evil:
Pedig olyan jót vitatkoztam!

Ehh, most csak Ritának a könyv címe újra:

dr. Kerekes Judit: Babatáplálás kézikönyve. LPI Könyvkiadó, 2006. Közepes mérteű, papírkötéses, kb. 2 cm vastag. A feliratok és a hátlap bordó, az elején kisbaba ül rozsdamentes fazékban :D

Na megyek, majd újrázok, ha lecsillapodtam.

Kép

Kép
zsolka
 
 


Ó jaj, most látom: félreszállt a hozzászólásom! A császár után normális topikba akartam küldeni - de hogy hogy került ide?? :shock: Én meg ott dühöngtem, hogy elszállt megint, már másodszorra tegnap. Ezer bocs mindenkitől - egyébként pedig a könyv tényleg jó, meg a Császár után topik is :wink: :D
Sziasztok!

Kép

Kép
zsolka
 
 


Szia b.tünde mi van veled?megvan a baba?ha van időd,írj.mesélj,hogy milyen volt a császi?minden simán ment?szia Lina4,szia te is írj,hogy mi van veled.

mó73
 
 


sziasztok!
Megszületett a kisfiam jan. 6-án, 4 napot ráhúztam!
Ezért lett újra császár! Nagyon jók a kórházi tapasztalataim!
Azt mondta az orvosom, szülhetek még egy-kettőt, ha akaROK!!!

Kép[/url
Kép[/url]
Kép[/url]
b.tünde
 
 


szia b.tünde ,gratulálok a picihez.hogy hogy azt mondták,hogy szülhetsz még?minden orvos azt szokta mondani,hogy 3 császinál nem ajánlanak többet.

mó73
 
 


Az én orvosom úgy látszik kivétel!!!!! :D

Kép[/url
Kép[/url]
Kép[/url]
b.tünde
 
 


b.tünde,ki az orvosod?mert akkor én is szülnék még egyet,pedig nekem 2 császim volt.légyszi írj.szia

mó73
 
 


Vörösbegy!
Írjál magadról, hogy viseled a 4. terhességet! Mikor szülsz?

Momo!
Az oszt. vez. Prof. volt az orvosom, és lesz is, ha még egyet szülök!!!
A kórházban, a titkárnőjénél tudsz bejelentkezni hozzá!!!

Kép[/url
Kép[/url]
Kép[/url]
b.tünde
 
 


szia b.tünde.a Szent-imrében??mi a neve a dokinak?neked programozott császi volt?vagy megvárták,hogy legyenek fájások???minden simán ment?képzeld itt egy ismerősöm,terhes júni .18-ra van kiírva és ez lesz a 4.császárja,eléggé fél,de véletlen lett terhes,ezután elkötik,meg már a 40-et is betöltötte.

mó73
 
 


mindenkinek sok eröt és kitartást a szüléshez.és mindenki babájának sok eröt és egézséget kivánok.
melimama
 
 


melimama szia, neked hány gyerkőcöd van?ha van időd írj,ma véletlen tévedtem ide én is ,mert egy ideje csak priviben levelezek.

mó73
 
 

Hozzászólás a topikhoz

Emotikonok
:D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:

Vissza: Szülés

Jegyzetfüzet: