Új privát üzeneted érkezett!

Fefének boldog szülinapot.[/url][/quote]

KépKép
mesike78
 
 


Sziasztok lányok,és babák.
Senki sehol,remélem mindenki jól van.

KépKép
mesike78
 
 


Mesike: nagyon édes Vivi megnéztem a kersztelős képeket :wink:
Gombocka: képzeld van most FP reklám és benne a kutyus ugye...Csajok mondják ha meglátják h Nelli kutyusa :lol: :lol: meg ha kérdezzük h kié a kutyus mondják h Nellié :lol: :lol:
velünk semmi különös még mindig kakival szenvedünk koppkopp talán kevesebbet de még mindig mondják h fáj meg h kakiltam (persze nem) nézettem pisit is ma lesz eredmény kiváncsi vagyok :? az a baj, h összefolyik nekik a 2 dolog és már én se tudom néha h akkor most mi is van :?
meséljetek, remélem mindenki jol van :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 

 
 

szijjasztok lányok!

én is itt vagyok, csak lézengek már csak!

babusok: ja a bevert szemű kutyus? az még mindig a kedvence.
olyan kiváncsi vagyok a csajokra, te a hétvégén szabadok leszünk!!!!!!!!!!!!!!!!!!
meglátogassunk, persze csak ha jó nektek!!

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


Gombocka: na végre elökerültél :wink: :lol: irtam emilt meg privit is :wink: még nem tudok semmit h mi lesz...de nagyon jo lenne tali :wink:
Szonce: hogy vagytok? mesélj kicsit h álltok cuccokkal? kell venni vmit vagy minden maradt Ádámtol?
Nancy???
Kusi???
Charlott???
Mesike???
Pandrea???
Lady???

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


-----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 20:09-kor.
szonce82
 
 


Szonce: örülök h jelentkeztél :wink: jobbulást Apudnak!!! na akkor jo h Apa ilyen mobil lett meg vészhelyzetben is van kit riasztani, de ne legyen, bizti minden okés lesz jön majd Anyud és Zalán majd csak akkor akar kibujni ;)
kiváncsi vagyok mit mesélsz majd mennyiben lesz más a második szülés, jaj olyan jo Nektek :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Kép

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Sziasztok!
Szonce:hu ha nemsoká itt a nagy nap,drukolunk,remélem apud mielöbb rendbe jön.
Mi jól vagyunk,Vivike is jól van,huncut,meg néha rosz kislány.

KépKép
mesike78
 
 


Mesike: na ha hunci akkor jo :wink: láttam képeket nagyon édes Vivi :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Sziasztok!
Senki sehol?

KépKép
mesike78
 
 


szia mesike!

én itt vagyok, de csak elvétve. napközben, a gépe mi előtt ülök, lefagy ha egy weboldalon valamire kattintok, csodálom, hogy engedi, hogy ide beírjak valamit :P :P :P :P :P :P :P
na majd megkérem este apjukat, hogy kukkantsa meg a gépet, vagy billentse fenékbe... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

vivike huncut kislányka? nellike is mostanában az, meg nagyon anyás lett, folyton csimpaszkodik rajtam :D :D :D :D :D :D :D :D

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


Beninek Nagyon Boldog 1. Születésnapot kívánunk!!! Kép

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babusok nagyon szépen köszönjük!!! :D :D :D :D :D :D

KépKép
kusi
 
 


Sziasztok!

Küldök egy ari mikulást Nektek!!! :lol: Kép

Szonce: ahogy ígértem összeálltottam a babacuccos csomagot, mikor adhatnám át? :wink:

Kusi: boldog szülinapot Beninek! :lol: Milyen gyorsan eltelt ez az egy év.

KépKép
charlott
 
 


Sziasztok!

Kusi, Nagyon boldog szülinapot a Nagyfiúnak!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 20:10-kor.
szonce82
 
 


Szonce: holnap délelőtt, 10 után, megfelelne? :)
Igen, van már 2 fog! De még nem ül Krisz, sőt a mászással és a kúszással is csak ismerkedik. De nem baj! :wink:
Minden baba máshogyan, máskor fejlődik, ezt a májusi topicnál is szépen látszik. Valamelyik baba már a felállást gyakorolja, valamelyik meg hason fekszik még csak. A fogak is össze-vissza jönnek elő. pl:amelyik baba az állást gyakorolja, annak most jön ki az első foga....

KépKép
charlott
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 20:11-kor.
szonce82
 
 


Szonce: mi volt a dokinál? csizmát találtatok a nagyfiúnak? :lol:

Hát, az idő lett nagyon rossz lett, ezt a szélvihart mi is nehezen viseljük, így csak délelőtt tettünk egy kis kört. Ma már nem is megyünk le.
Akkor majd írdd meg, hogy mikor lenne jó a tali? :wink:

KépKép
charlott
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 20:11-kor.
szonce82
 
 


Szonce: akkor ma délután, 15 óra után, sétánk alatt földobjuk a cuccost, ok? :)

KépKép
charlott
 
 


Ok:)
szonce82
 
 


Sziasztok!
Boldog szülinapot Beninek!
Charlott.Nagyon szép kiss mikulás,Vivike 1 éves volt mikort kezdet jöni az elsö foga,azt hiszem hogy 10 honapos volt és kapaszkodva járt.

KépKép
mesike78
 
 


haho Csajok mi korházban Laluval :( már jobb a helyzet, hugyuti fertözés :( majd jövök mesélek
puszi Minenkinek, remélem jol vagytok, juj látom lesz mit olvasni majd :)

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


-----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 20:12-kor.
szonce82
 
 


Sziasztok!
Babusok.huha jobbulást sok puszival
Mi most mámáékal leszünk,jönek hozzánk,jövöhéten süsük a mézes sütit.tegnap csináltunk meggyes pitét egyszerü és olcsó,Vivike segitet nagyon édes volt.

KépKép
mesike78
 
 


Babusok: jujjuj, ez tényleg nem jó hír. hatalmas nagy "ugatós" puszit küldök neki!!!!!:**

szonce: jujj neked már nagyon ketyeg vissza a babaórád! :DDD most már akkor jársz ctg-re? azt nagyon imádtam!!
mi most össze vissza fogunk ingázni karácsony környékén kaposvár, esztergom és budapest között, de ez már évek óta így megy, csak össze kell hangolnunk. minden napra van vigyázó Ádámra? én azért nem mertem beigérni a vigyázást, pedig itt vagyok a túloldalon. De most tényleg nem tudok pontosat mondani. Anyukámnak most lesz Szilveszterkor!!!! a 60. szülinapja (1951.jan.1 hehehe, akkor született) és lehet, hogy akkor kaposváron leszünk.

Charlott: mi még mindig nem találkoztunk, de ha egyszer meglátlak és éppen nem bambulok el a sétálás közben akkor rádugrok!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
bár mostanában ilyen hidegben a nelli sem akar nagyon kitámolyogni a hideg utcára...

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


Sziasztok!

Szonce: örülök, hogy el tudta Krisz a benned rejlő kételyeket. :wink: Ádám egy nagyon aranyos, barátkozó fiú, bennem fel sem merült, hogy féltékeny természetű lenne. Biztos jó testvére lesz öccsének! :)

Babusok: hogy van Laura? Kórházban kellett lennetek, akkor komoly baj lehetett! :( Remélem jól vagytok! :wink:

Gombócka: rámugrasz!!!!!! jajaja! alig várom! :-) Sokszor láttuk egymást, de valahogy egyikünk sem kezdeményezett...., de majd legközelebb! :)

Mesike: köszi! Minden baba máskor, máshogyan fejlődik....de aztán még is egy-kettőre felnőnek. :lol:
Vivivel együtt sütöttetek?? Biztos, jó kis móka lehetett. :wink:

KépKép
charlott
 
 


haho Csajok végre itthon :) köszönjük puszikat :wink:
jaj olyan jo itthon még bögtünk is Apával mikor hazajöttünk végre együtt a 2 Csajszi, annyira édesek voltak ment a buli ezerrel együtt, Tami bejött Apával korházba, Lalu meg magátol megpuszilta mikor találkoztak :lol: holnap igyekszem jönni mesélni meg visszaolvasni :wink: pusz

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babusok.végre otthon,hogy vagytok?
Téleg jó móka együt sütni,és nagy élmény :)

KépKép
mesike78
 
 


Kép

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


jujj de aranyos ez a képeslap amit csináltál a csajszikról. Remélem már jól van a kis pöttöm.
babusok: akartam kérdezni, hogy milyen progival csináltad a szülinapi videójukat, illetve, hogy ezt a képeslapot is mivel csináltad. én ilyet már egy ideje keresek.

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


Gombocka: most köhög és picit meleg, de nem lázas :? itt parázok :?
videonak Szonce a nagy tudoja :wink: movee maker 6 aszem a neve
képeslap meg magic photo editor nevü
Ti jol vagytok?
Mesike: mit sütöttetek Vivivel? mézeskalácsot?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Charlott: akartam írni, nagyon édes Mikid volt :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


hát Charlottnak tényleg aranyos mikije volt! fülig vigyorgós
Mesike: mókás lehetett a közös sütögetés. egyszer én is kipróbáltam, de persze csak pacsmagolás volt, de tetszett a csajnak.
én most kamu mézeskalácsot csináltam. só-liszt gyurma, csak tettem bele fahéjat, szegfűszeget, meg mézeskalács fűszerkeveréket. jó lett, ehető is, csak persze pocsék az íze... :D :D :D :D :D :D :D :D de praktikus és marha jó az illata! :D :D :D :D :D :D

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


Gombocka: :lol: :lol: :lol: :lol:
Lalu köhög, taknyol, lázas :?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


babusok: nellike is. csúnyán köhög, tüsszög és neki is van pici láza... eeee, pedig én a fogára tippeltem, mert fájlalja... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Kép
KépKép
gombocka79
 
 



Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Gombocka: jobulást :wink: gyogypuszik

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Kép

Kedves békási és ex-békási Lányok és Babák! :)

Szeretnék kívánni Nektek:

Boldog, Kellemes, Áldott, Békés és Szeretettel teli Karácsonyt!

:lol:

KépKép
charlott
 
 


NAGYON BOLDOG, BÉKÉS, BETEGSÉGMENTES, JÁTSZÓS, NEVETŐS KARÁCSONYT KÍVÁNUNK MINDENKINEK!!!

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Sziasztok!


Nagyon Boldog Karácsonyt Kívánunk Nektek és a kis rosszcsontoknak! :D :D :D :D

Szonce:könnyű és gyors szülést kívánunk! :D :D :D

Remélem mindenki jól van.

Remélem jövőre már összejön egy laptop/számítógép,már nagyon hiányoztok :cry: :cry:

sok puszi mindenkinek :D

Kép


Kép
lady23
 
 


Sziasztok!

Boldog Karácsonyt!!! :D :D :D :D :D :D :D

Én is zugolvasok, nagyon fárasztó Beni, már szalad :D
még csak 3 foga van de megint ömlik a nyála és taknyos, szerintem készülőben a 4. fog :D

Köszönjük a szülinapi köszöntéseket :D hihetetlen, hogy már elmúlt egy éves, nagyon szalad az idő :D rengeteg játékot kapott szülinapra is és karácsonyra is így most alig férünk már be a lakásba, ünnepek után szortírozni fogok :D

Lady ha géphez jutsz, mesélj mi van veletek!!! Ti is hiányoztok, ha jobb idő lesz talizhatnánk!

Jobbulást a kis betegeknek!!!

Szonce, 1 hét????? nagyon izgi, ügyesek legyetek, gyors és könnyű szülést! aztán meg részletes beszámolót kérünk és sok sok képet a picurról! :D

Nancy, szerintem mi nap mint nap elsétálunk egymás mellett, pont veletek szembe lakunk :wink:

puszi mindenkinek!

KépKép
kusi
 
 


Sziasztok!

Kicsit késve sőt utólag de kellemes ünnepeket kívánunk, na azért a BUÉK-ról még nem késtünk le:))))
Teljesen elvagyok havazva...kontrollokon voltunk,karácsonyi sütés főzés és társai...rokon látogatás...meg hát Patrick egész napomat olyan szinten leköti h.alig van időm bármi másra is...mindenhol feláll...segítséggel sétálunk már sokat mocizunk...jézuska sok mindent hozott a tökinek így most egy kicsit letudom kötni a figyelmét...betegek is voltunk szerencsére megúsztuk a kórházat de nem sokon múlt..40fokos lázát alig tudtam lehúzni utána köhögött, náthás volt most lekopogom jól van...nem is tudom mit meséljek...alig várjuk a jó időt h.tudjunk nagyokat csavarogni...bár a szánkózást imádjuk:))))Kusi lehet el el sétizünk egymás mellett....egyszer csak összefutunk:))) Remélem mindenki jól van... most futnom is kell ebédidő van...igyekszem jönni és nem eltűnni hónapokra:)))
Puszi mindenkinek:)))

Kép
nancy3
 
 


jaj de jo Mindenki befut lassan mesélni kicsit :wink: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


NAGYON BOLDOG, BÉKÉS, BETEGSÉGMENTES, ÖRÖMTELI, KACAGÓS, VIDÁM ÚJ ÉVET KÍVÁNUNK MINDENKINEK!!!

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


-----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 20:12-kor.
szonce82
 
 


Szonce: juj de kis gyorsak voltatok :lol:
SOK SZERETETTEL GRATULÁLUNK, KÍVÁNUNK MINDEN SZÉPET ÉS JÓT NEKTEK :wink:
jaj de jó h jol alakulnak a dolgok, ha van időd majd gyere mesélj :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


és persze BUÉK Mindenkinek :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


SZONCE:
Hatalmas gratuláció Zalán futásához! :lol:
Tök jó lehetett, hogy gyorsan és fájdalommentesen kipottyant ebbe a nagy világba! :D
Boldog babázást és sok-sok tejet kívánok! :wink:


Egyébként BUÉK mindenkinek! :lol: :D :wink:

KépKép
charlott
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: