Új privát üzeneted érkezett!

Magnoli, szép sorjában emelem az adagot neki, de csak apránként.

Miki járt mindenkinél? :)

Lilypie Third Birthday tickersLilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
picuralmos
 
 


Sziasztok,
Picúr, igen járt nálunk a Mikulás, de a csokikon és ajándékokon kívül hozzánk hányásvírust hozott, minden Fiú beteg+ a bébiszitter is, nálam gyomorfájásnál és émelygésnél megállt...
2 napja nem alszunk, Oli kergeti a rókát, Lénó alig eszik és sokat bukik meg nyűgös...
Kicsi Olim olyan rosszul van, hogy tegnap reggel kiment az előszobába amikor szóltam Neki hogy "valaki" járt nálunk, megnézte a Mikulás meglepetéseit, majd sarkonfordult és visszakullogott az ágyba :(
Szegénykém, pedig annyira várta már...
Később megkóstolt egy kis csokit, de kitaccsolta :oops:

Remélem a Többieknél vidámabban zajlott az ünnep :wink:

Üdv: Magnoli

Kép
Kép
magnoli
 
 
 
 


Sziasztok

Magnoli, sajnálom hogy hányósvírust hozott a Mikulás!! Szegény Oli!! és a többiek! Te vigyázz magadra, nem kéne a műtét előtt lebetegedned! és még a babysitter is beteg! ez gáz! Anyukád segít?
Nálunk is járt a Miku, hozott Gergőnek zenélő játék távirányítót..hátha akkor nem a tv távkapcsoló kell neki...

Ki vagyok a karácsony miatt, annyi mindent kéne csinálni.... de mikor??
na megyek, mert holnap Anyunál ebéd és Miku ünnaplés...

Lilypie First Birthday tickers
monis
Budapest XIII. kerület
 
 
 

 
 

Magnoli,
jobban van Oli?

monis,
na bejott a taviranyito? nalunk nem erdekli a jatek telefon csak az igazi :)

Adri most mar naphosszat acsorog, felmerult bennem hogy kellene ra mar valamifele cipo?? Most tapados alju zokniban van.

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Sziasztok,
Köszönjük az érdeklődést, szerencsére tegnap estére már egész jól lett Oli, sőt kicsit már rosszalkodott is, ebből tudtuk hogy minden rendben :lol:
Ma reggelre újra jött a Mikulás és elhozta a betegség miatt elmaradt játékokat is, sőt most végre játszóterezhet Apával, hurrá :lol:
Lénókám pocija is javul, egyre jobban eszik :lol:
Csak a popóbőrét marta meg a beteg kaksi, borzasztó piros és egy pici területen sebes is lett :evil: Neki hajszárítózzuk a bibijét fürdi után és minden alkalommal bőven Sudocrémezzük. A Neogranormon nem volt jó rá, most még a Bepanthent is próbálom...
Valakinek van rá még egyéb jó ötlete???

Monis, jó Mikubulit mára a szépséges kisMikidnek :lol:
Készülök a jövő heti "tortúrára", anyu és a bébiszitter néni fog segíteni, már ő is meggyógyult szerencsére :roll:
Az időhiány ismerős, és készülj fel, minél nagyobb lesz Gergő, egy ideig (kb. úgy 10 évig) ez csak egyre nehezebb lesz...
Hogy álltok a hamizással, bejött az üveges bébiétel?

Veronika, de jó hogy jobban lett Adri, húha! :lol:
A gyógytornászunk nekünk azt javasolta, hogy az első lépésektől kezdve szupinált (sarokdöntött), magasszárú cipőt (bentre szandit) adjunk a gyerekre, így Oli hamar megszokta és azóta is ilyeneket használunk, Salus márkájút, de persze van több fajta.
Gratu a gyors fejlődéshez, csak ne maradjon ki a kúszás vagy mászás...

Tegnap este óta Lénó végre szabályosan kúszik, előre haladva, annyira örülök!!!
Egyben végetért egy "nyugisabb" időszak, főleg mivel Ő olyan "tank" típusú :lol: , semmi nem állíthatja meg :wink:

Többiek hol vagytok, most akkor menjünk mi is át teljesen a Fb-ra??? :wink:

Üdv: Magnoli

Kép
Kép
magnoli
 
 
 
 



Sziasztok! Sokáig nem bírtam belépni és most jutottam odáig hogy akkor kérek egy új jelszót :P Sajnálom a betegeket, remélem mihamarabb meggyógyulnak!!! :) Igen csajok tök jó lenne ha ti is néha bekukkantanátok a fecabook csoportba!!!! Gyertek-gyertek!!! Bár már ide is fogok tudni megint jönni, de ott gyakrabban vagyunk :D

Kép

Kép
csicsi85
Tiszaújváros
 
 


vonalzópróba

Kép

Kép
csicsi85
Tiszaújváros
 
 


miért nem jó ez a nyavaja??????? :(

Kép

Kép
csicsi85
Tiszaújváros
 
 


Maszik Adri ezerrel, nem irtam? :) Felallitottam egy nagy babakeritest es most azon belul teperhet, illetve amikor tudok ra 100%-ban figyelni, akkor felfedezheti a lakas tobbi reszet is :)

Koszi a cipo infot, akkor gyorsan beszerzek...

Szuper hogy jobban vagytok!

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


popoborre en is csak ezeket tudom sajna...

Kép

Kép
sz.veronika
 
 




Jatszohely :)

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Veronika, tutibuli Nálatok a bababirodalom :lol:
Szupi hogy mászik Adri, akkor minden ok :wink:

Szió Csicsi, de jó hogy jöttél! :lol:
Hogy vagytok?
Benézek a Fb-ra is :lol:

Beszéltem Lénó doki"nénijével" (nálam picit fiatalabb :lol: ), és Ő a Mercurochromot ajánlotta a hámfosztott popóra. Ez egy piros festékes fertőtlenítő folyadék, a Férjem azonnal be is szerezte, én meg bekentem. Most már ténylegesen úgy néz ki a gyerek, mint egy pirosseggű pávián :shock:
Ez a cucc mindent összefog, jaaaajjjjj...
Mindegy, csak segítsen 8)

Üdv: Magnoli

Kép
Kép
magnoli
 
 
 
 


Sziasztok,

Veronika, Gergő imádja a távirányítót! Egész nap megy a szöveg.. az én fülem már ketté áll tőle.. jók ezek a zenélő izék... )

hát lehet hogy elkéne neki egy cipőcske.. hogy a bokáját fogja. nem?

Magnoli,szuper hogy jobban vagytok! A mikubuli jó volt, csak Gergő nem aludt egy percet sem... sokan voltunk, hangzavar volt.. majd este.. most még játszik apával a szőnyegen, meg a távírányitóval...
Popsira mi csak a sima gyógyszertárit használjuk.. az jó Gergő popsijára..
de van itthon Neogranormon is, Bepanthen is (vészhelyzetere)
10 éves korig??  szuper... :) de amúgy imádom! csak a kupit a lakásban nem szeretem.. amikor alszik, akkor meg "úgy örülök" hogy nem merek nagy zajjal járó dolgokat csinálni.. szóval akkor sem megy a takarítás..
Mikura a mikuzacskó jött be leginkább, az jól csörög,  zörög..

piros fenekű lett Lénó! Jaj szegény. de a pelus elfedi, csak az lesz piros nem?

Lilypie First Birthday tickers
monis
Budapest XIII. kerület
 
 
 


jaj, mennem kell, Gergő kiszedte a miku zacskóból a csokit és már azt is eszi..
ott még nem tartunk a hozzátáplálásban...

Lilypie First Birthday tickers
monis
Budapest XIII. kerület
 
 
 


Köszi Magnoli jól vagyunk, a fogzassal bajlódunk egy kicsit, de amúgyminden szuper :-)  tényleg Te hatha tudsz ebben segíteni  azt tudom hogy a fogzas jarhat hasmenéssel, de azis belefér has nem olyan szep sárgás a cucc, hanem van egy kis zöldes beütése? Vagyvez mar mas miatt lehet?  A kúszassal úgy állunk hogy nagyon jól megy csak eppen hatrafelé :Pviszont vagy 2 napja próbálkozi felterdelni négykezlsbra és billeg mintha "azt" csinalná :-)  hozzátapival nem valami jól haladunk, nem füllik a foga semmihez csak a tejcsihez....nem erőltetem, de azért minden nap par kanallal bepróbalkozok, majd csak megtetszik neki....ja az etetőhalóval viszont szívesen nyammog vagy ha en odatartok vmit cdsak kanállal nem kell neki 
 Veronika tenyleg csúcs az a babakarám, sajna nálunk iicsi a hely így nem is álmodhatok róla, pedig sokszor nasgyon jól jönne

Kép

Kép
csicsi85
Tiszaújváros
 
 


Sziasztok,
Monis, Gergő már csokizik?... :lol: Jól begyorsult Nálatok a hozzátáplálás, hahaha :lol:
És hogy ízlett Neki??? Méghogy csak a mikuzacsi érdekli??? Perszeeee.. Van abban érdekesebb is :lol:
Köszi, Lénó popója már picit javult. De amikor bekenem Neki, nagyon kell vigyázni, mert az oldat mindent összefog, a kezemet, ruhát, mindent :(

Csicsi, ügyesek vagytok a kúszással!!! Fog az menni előre is, sokan hátrafelé kezdik, Lénóm is :wink:
És már kutyáztok is?? (Négykézláb előre-hátra hintázás)
Abból lesz a mászás, szuper!!!
A hasmenés nem természetes velejárója a fogzásnak, csak a népi mendemonda szerint.
Jó rá a probiotikum, mi a Biogaia Babyt és a Pro Kidet használjuk, mindkét Fiú minden nap kap belőle...
Drukk a hozzátápihoz, lassacskán megszokjátok majd a kanalas étkezést is :lol:
Örülök hogy bejött az etetőháló :wink:

Üdv: Magnoli

Kép
Kép
magnoli
 
 
 
 


Köszi Magnoli a tippet , úgy is most megyünk vásárolni veszek is neki valamit  a pocijára. Örülök, hogy már javult a popókája Lénónak!!! Egyszer Lucának is volt nagyon csúnya még picike korában nem sokkal azután, hogy haza jöttünk a kórházból, nekünk valami gyógyszertári kevert popsikrémet írt fel a doki, pár nap alatt helyre jött tőle, azóta csakis sudocrem ( mikor hazahoztuk bepantennel kezdtük, de így az nem jött be nekünk). Remélem nálatok is gyorsan rendbe jön, ha ne adj isten mégsem kérdezd meg mi lehet az a gyógyszertári ( sajna nevet nem tudok mert csak egy kis fehér tégelyben kaptuk és csak dátum volt rajta meg név), de ne legyen rá szükség. Ezt már este is akartam írni csak akkor nem gépnél voltam és az érintőképernyő még nem annyira a barátom hogy terjedelmesebb üzit írjak vele :P
Veronika neked akartam még írni, hogy milyen édesen áll ott Adri az ágynál, az igen!!!

Kép

Kép
csicsi85
Tiszaújváros
 
 


Hellomindenki! :)

Magnoli, jó kis "meglepit" kaptatok a Mikulástól, további javulást nektek, neked meg egy kalappal a műtétre!

Kutyázás, hááháháhhááá, ez tetszik! Nálunk ma csinálta először Picur, eddig csak próbálta felhúzni a lábait, aztán lehasalt. Nagyitól kapott Mikulásra két hajtogathatós mondókás könyvet, hát akkora csoda, hogy hihetetlen, imádja nézegetni. Beindult nálunk a "halacskapofi" és a "mmammmmamammmmammm" is, egyszerűen zabálni való a kölyök! :)

Menő az a babakarám Veronika! Adri jól belehúzott! A szupinált cipőt nem javasolják, csak ha nem megfelelően fejlődik a pici lába (lúdtalp, bokasüllyedés stb.). Hagyjátok, hogy normál ütemben fejlődjön a gyerek lába és ez leginkább mezítláb, zokniban, vagy puha talpú cipőben történhet meg. Persze ez az én véleményem.

Monis, gyanítom nálunk is kell hamarosan egy "műtávirányító", mert az igaziak roppant érdekesek, és felettébb jó móka azokat rágcsálni... :D

Csicsi, emlékezz, mi hogy kezdtük a hozzátápit (sehogy :D), aztán most már a brokkolis csirkemell is jöhet bőven... Úgyhogy nyugi, menni fog az nálatok is! ;)

Popsira mi továbbra is csak olívaolajat használunk, és továbbra is álomszép a bőre.

Lilypie Third Birthday tickersLilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
picuralmos
 
 


Hali,

Már igazából majdnem mindenki a fb van, de azért még irok ide...
esténként ezt el tudom olvasni, napközben nincs rá időm..

Szerencsére a csokit nem tudta kicsomagolni, csak a papirt nyalogatta... 

Gergő már teper a szőnyegen. Ma elkúszott a tv.s szekrényig és rávetette magát a cd, dvd tartó dobozokra... azt hiszem ideje mindent feljebb pakolni....


Még a kiskádjában fürdetjük, de már forog össze vissza.. ül a kádban, pancsol a kezével lábával, szóval édes.
Kaptunk a tesómtól olyan fürdetőkarika szerűt, majd kipróbáljuk, de van rajta egy max szintjelző..na ha csak addig teszek vizet a kádba akkor a feneke feléig sem fog érni a viz... akkor mi értelme...??
Veronika a tiéteken is van ilyen szintjelző? A fotódon Adrit teljesen a vizben volt... az tök jó lenne Gergőnél is..



Lilypie First Birthday tickers
monis
Budapest XIII. kerület
 
 
 


monis,
hat valoszinu nekem azert tud "kiugrani" a furdetokarikabol Adri fejjel elore, mert magas a vizszint, alacsonyabban nem tudna. Viszont mivel Palmival egyutt furdik, Palmi miatt kell bizonyos viz magassag...

Picur,
en is arra jutottam hogy egyelore nem kell cipo, mert csak all meg maszik, a maszasban meg zavarja. Majd ha mar lepked...

A dumajat en is nagyon birom Adrinak, meg az edes kicsi hangjat :)

Vegre ujra eszik kanalasat - egy hetig nem evett a torokfajas miatt, gondolom az izeket se nagyon erezte... Viszont a zoldsegek egyelore nem aratnak osztatlan sikert, csak a finom edes gyumolcsok...

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Sziasztok!

Barnus alszik, úgyhogy megpróbálok visszaolvasni, reagálni, írni...

Veronika, de poén hogy összefutottunk az Ikeában :) Sikerült vásárolnod? :)
Nagyon jó a karám, Adrinak szuper dolga van és hogy így felállt, nem semmi a leányzó!

Móni, majd írd meg, hogy tetszett  Gergőnek a fürdetőkarika! Én is gondoltam rá, hogy kéne egy és fürödhetnének egyet Lottival a nagykádban :)
Gratula a kúszáshoz! Úgy látom, nagyon beindultak a babáink :)

magnoli, jaj pici Lénópopó :( :( Jobbulást!
Műtét :( drukk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Édes kis Olivér, gondolom hogy megszakadt a szíved, hogy kiment a mikulás meglepit megnézni és visszakullogott :( :( Nincs rosszabb, mint amikor beteg a gyerek :(

cipő, nálunk amikor Lotti elkezdett igazán járni, akkor lett először cipője, valami sportcipő jellegű. Emlékszem hogy 2 napig nem akart benne járni, ült, sírt... meg kellett szoknia. Viszont mi nagyon sokáig használtunk ilyen puhatalpú cipőket, több méretet ölel fel egy db és iszonyat jó, lakásban amikor már nem tud mezitlábazni, mert nincs jó idő, de a zokni meg csúszik, ő meg rohan, de papucsot mégse adnál rá, ilyenek:
http://www.liliputi.hu/puhatalpu-cipo

Náluk kifejezetten drága amúgy, sok helyen lehet kapni, kb. ugyanilyen, csak nem liliputi.

Mi megvagyunk, Barnus csütörtökön meggyógyult a doki szerint, vasárnap már megint folyt az orra, így megint eltoltuk a wellnesst... szegény be van rekekdve, szívom a nózit, de amúgy nincs más gond. 
Na megyek is, mert még alszik, én meg kicsit eldőlök.


Kép

Kép
nusildi
 
 
 
 


Sziasztok!

Remelem Magnolinak jol sikerult a mutet...

Ildi,
gondolom van baba uszogumitok, szerintem egy ilyen kozos pancsit az is megold :)

Nem jon ossze ez a wellness nektek... jobbulast!!

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Sziasztok,
Köszönöm hogy gondoltatok rám, túl vagyok rajta...
Hát nem volt túl vidám, rosszabb élmény mint a 2. császár :(
Mindegy, már gyógyulok és ma mehetek haza, juhéjjj :lol:

Picúr, de jó étvágya van KisPicúrnak, nálunk inkább a gyümölcsök mint a főzelékek csúsznak...

Monis, a fürdetőkarikás tapasztalatod engem is érdekel, hátha kisebb víznél nem ugrik ki belőle a gyerek...

Ildi, Barnusnak újabb jobbulást kívánok!
Ez a wellness nem akar összejönni, halasszátok inkább tavaszra, hátha akkor mindkét gyönyörűséged egészséges lesz már...

Veronika, de jó hogy újra eszik Adri...
Amikor beteg Lénó, mi is csak tápizunk, örülök ha legalább azt elfogadja...
Cipő elég akkor amikor jár, de a megfelelő boltozat kialakításához jobb a szupinált magas szárú, ami tart, a puha talpú a természetes talajra való, pl. kertbe, sőt ott lehet mezítláb is ha az időjárás engedi :lol:
A cipőt eleinte idegennek érzik a babák, célszerű fokozatosan hozzászoktatni őket, először csak fél órát ráadni, majd lassan növelni az időt...

Üdv: Magnoli

Kép
Kép
magnoli
 
 
 
 


HallóCsajok!

Cipő, hát mi már régóta ráadjuk Picurra a cipőt (nagyon menő, Elephanten, tépőzáras :)), mert kint hideg van, és mi sem megyünk ki cipő nélkül a házból. Na jó, nem használja még, csak rágja. De nagyon csinos benne, igazi kispasi már. Mostanában a nagyitól kapott színes mondókás könyveket bújja, nagyon tetszik neki, és magyaráz, beindult a dumagyár, meg tudnám zabálni, amikor mondja a kis halandzsáit. :)

Lilypie Third Birthday tickersLilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
picuralmos
 
 


Picur,
én bundazsákban viszem ki és csak vastag zokni van rajta belul... de biztosan nagyon csini az a cipello! :)

Magnoli,
most mar jo, hogy magad mogott tudhatod a mutetet, innetol mar csak egyre jobb lesz :)

Adrikam meg mindig esik-bukik neha, foleg ha faradt, de meg akkor is allni akar, ha mar rogyik ossze :lol:

Stabilan ul mar tamaszkodas nelkul, de ha faradt, akkor abbol is volt mar hanyatt eses... Meg anno Palminak rendeltem kulfoldrol egy buko sisak szeruseget, amit pont ilyen cellal fejlesztettek ki babaknak, mikor a mozgastanulas elejen sokat elvagodik a gyerek... Igyekszem ra adni ha el kell mellole mennem, de az a baj, hogy beleizzad, igy csak max 5-10 percre jo... erdekes, Palmi sosem izzadt bele, rajta folyamatosan lehetett...

Itt egy (nem tul jo) kepecske a tamaszkodas nelkuli ulesrol :) A labfeje nem ilyen nagy, csak felcsuszott a zokni, a sarka kb. a talpa kozepenel van :)





Csak azt nem tudom miert forgatja el mar megint...

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Ja es ma megyunk mereckedesre, kivancsi vagyok! :) En ugy 8.5 kg-ra saccolom, igy a dokinal biztos lesz vagy 9 :))) Ott mindig meglepodom mikor megmerik :) Bar most megint nem eszik par napja, kanalasat ujfent nem hajlando, tapszerbol is keveset... de hat biztos o erzi...

Adri statusza kapcsan meg beugrott, hogy Palmi 5 eves statusza teljesen kiment a fejembol! :D Ha belefer azt is megcsinaltatom ma, remelem nem rohan a doktorno :))

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Sziasztok,

Picúr, nem semmi dolga van KisPicúrnak, ha az Elephanten cipőjét használja rágókának :lol:
Cuki ahogy magyaráz, hát igen, már komoly Nagyfiú lett, bár még csak pár hónapja hogy feltetted a pocakos kávébögrés képedet, nagy poén volt :lol:
Esetleg rakhatnál most is egyet ide a "gyöngyszemekből" :wink:

Veronika, milyen édes hajasbaba már Szuperadri :lol:
Jók a képeitek, gyönyörű a bababirodalmatok (is) :wink:
A bukósisakon (asszem kutacsvédő a neve?) mekkorát nevettem, ez még jobb mint a szúnyogháló bentre 8)
(N)agyon véded a gyerekeidet:-)
Lehetne picit lazulni, kifejezetten hasznos lehetne Adrinak a sisak nélküli puffanás a mozgáskoordináció kialakulása szempontjából.
Akkor ha elesik és ez kellemetlen Neki, könnyebben megtanulja óvni a fejét...
Ha védő van rajta, akkor azzal együtt tanul meg mozogni, és nem ügyel később annyira magára, majd sisak nélkül pedig nagyokat zakózik...
Egyébként nem baj ha néha puffan, az se ha ezért nyávog, ez kell a fejlődéséhez.
(Ilyen védőket általában beteg gyerekekre tesznek :( )
Remélem nem bántottalak meg a véleményemmel :wink:

Veronika, Kat és a Többiek, gyertek Ti is a Fb-ra, ott napi szinten folyik a csevegés és elég csak röviden is írni :lol:
Most épp a karácsony a téma, menűsor, ajándékok, stb.

Kat, hogy vagytok, a közös védőnőink miatt láttam képeket a Skacaidról, édesek!...
Hozzátápival hogy álltok??????
Hogy halad Balu a kúszással, gyógytornával?

Monis, bejött Gergőnek a fürdetőkarika???

Ildi, Kat, Savaria meggyógyultak már a Fiúk?

Nálunk már igen, mindkettő egészséges :lol:
Képzeljétek, Lénónak kibújt az első fogacskája, a bal alsó egyes :lol:
A gyógytornász megdicsérte hogy szépen fejlődik, már kúszik mint a gép mindenfelé 8)
Így aztán egy szabad percünk sincs, mert hiába védjük a konnektoroktól, mindig talál valami "tilos" rágókát", pl. a vezetékeket :evil:
Ja és Olira is nagyon kell ügyelni, hogy ne szórja el az apró, Lénó számára veszélyes játékait...
A két gyerek szerencsére imádja egymást, tegnap este pl. azt játszották, hogy Oli bohóckodott Lénónak, az meg hangosan röhögött rajta, ezen persze mi is az Apjával, annyira édesek :lol:

Nálatok milyen Tesós sztorik vannak???

Üdv: Magnoli

Kép
Kép
magnoli
 
 
 
 


Hellocsajok,

Veronika, szupi hogy Adri már ilyen stabilan tud ülni! nayon ügyes! aranyos lehet a bukosisakban, majd küldj fotót.
Én is gondoltam rá hogy kéne bukosisak a gyerkőcre, mert múltkor kúszott kúszott egészen az asztalig ahol is lefejelte az asztal lábának az élét... vagy veszek kerek lábú asztalt...

Fürdetőkarikát kipróbáltuk, több vizet engedtem a kádba a "megengedetnél" aranyos volt, tetszett neki.. de sokáig, sokat nem fogjuk használni, egyrészt már Gergő is szépen ül, másrészt a karikában elég nehéz mosdatni.. lábát, fenekét, hasát, hátát..  meg olyan sokáig nem ült benne, inkább fordult hátra (háta mögött volt a csap és az érdekelte)...

Mi volt a dokinéninél? mennyi lett a súlya?

Magnoli, itt is gratulálok a műtéthez, szuper hogy már túl vagy rajta... minden nappal jobb lesz.. mikor lehet elkezdeni tornázni? vagy azt már nem is kell? eleve megkaptad a kockahasat?



Kat, hogy vagytok? Balu is gondolom már kúszik ezerrel...

A többiekről tudunk mindent, mert a fb-on megy a csevej ezerrel...

na megyek
monis
Budapest XIII. kerület
 
 
 


Sziasztok!

gondoltam, higy átvonult a csapat a FBre. De jó hogy azért néha ide is benéztek.
Velünk minden rendben. Tegnap volt egy kislakásátalakítás.Balu végig aludta  az egészet, úgy, ahogy szokta, pedig fűrésszel bontották a konyhaszekrényt. Majd megvárta míg elmennek, és kitakarítok és felkelt. Hihetetlen rugalmas pasi.
hátról hasra fordul, vissza csak ha kedve van. Kicsit kényelmes. Sajnoa alakul a szeparációs félelme, ha nem lát nyávog, de ez inkább délutánra jellemző.
imád enni, napi ketszer eszik gyümölcsöt, zöldséget, husit, 3x tápszert, és alszik este 19.30tól reggel 7ig.
napközben alszik egy nagyot délelőtt, egy nagyot délután, és ritkán va még beuaty sleep.
Bálinttal imádják egymást. Mindkettő tud úgy nevetni, mint a Kisvakond, ezen szoktak kacagni. Balu úgy figyeli a bátyát, mint a félistent, Buci meg élvezi, hogy röhög neki. Egyenlőre nálunk, kezdetek óta, semmi féltékenykedés nincs, sőt Buci kiborult, hogy Balu nem kap a mikulás csokiból, sőt hozott a bölcsiből neki szaloncukrot, és mondta, neki, hogy ez nagyon kedves, és egy meg, de nem akarta, pedig szereti, inkább a mama egye meg

KépKép
KépKép
kat78
 
 


Kat,
milyen tunderiek a fiuk :)

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Adri 8 hos statusza (+1 het): 8400 gramm, 70 centi. A doktorno kerdezte, hogy mar all? En furcsallottam a kerdest, azt hittem ha majd mondom hogy all, jol meglepodik... aztan kiderult hogy azt hitte hogy az 1 eves statuszt csinaljuk :lol: Kozvetlen elottunk volt bent egy baba 1 eves statuszra es kb akkora volt mint Adri, ezert tevesztette el a doktorno :)

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Sziasztok!

Hoztam egy képet nektek, és ezzel kívánok nagyon szép ünnepet mindenkinek. Legyen békés, szép karácsonya mindannyiótoknak! :)


Lilypie Third Birthday tickersLilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
picuralmos
 
 


Boldog Karácsonyt Mindenkinek!

Kat szerencsés vagy hogy ilyen sokat alszik Balu napközben!! Gergő max 3xfél órákat nyom... néha 1 órát...  de éjjel alszik, ezért nem panaszkodhatok...
már nálunk is van egy kis szeparációs szorongás.. igy elég nehéz a napi teendőket megcsinálni, főleg hogy nem is alszik semmit napközben... 

Veronika, nem semmi méretei vannak Adninak! Grautulálok!
és mit mondott a doki mikor kiderült hogy csak 8 hónapos?




Lilypie First Birthday tickers
monis
Budapest XIII. kerület
 
 
 


picur,
cukkancs a kis mikulas sapiban! :)

monis,
egy idoben Adri is csak 3xfel orat aludt, mostansag viszont mar csak ketszet alszik napkozben, de abbol az egyik 2.5 ora, szoval ez meg valtozhat nalatok is!

A dokink nem mondott semmit aztan, csak mondta hogy miert hitte azt hogy 1 eves statuszon vagyunk :) De ez mar a vege fele volt, mar a vizsgalaton tul voltunk mire leesett a dolog :)

Szeparacios szorongas nalunk is elofordul, de nem mindig...

Kellemes Karacsonyt mindenkinek!

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Sziasztok Lányok! Csak szeretnék én is beköszönni, és mindenkinek boldog karácsonyt kívánni! 
Sokat jártok az eszemben, de sajna sosem bírtam felvenni a fonalat, így fel is hagytam a próbálkozással. :) Talán majd az új évben? Jó lesz-es fogadalomnak!

Remélem mindenki jól van! Nálunk minden oké, Eli továbbra is egy báránybörbe bújt zsebterrorista, de nyilván imádjuk. :lol: Jó dolog maminak lenni.

Vigyázzatok magatokra és remélem, hogy az új évben be tudok nézni hozzátok néha-néha. :D

Puszi, B.

Kép
bozza
 
 


Sziasztok,

Kat, de cukik a Fiúk hogy így szeretik egymást!
Mostanára úgy látom, minden tesós családban "befogadták" a nagyobbak a Pindúrokat
Oli is imádja Lénót, puszilgatja, tanítja kúszni, melléfekszik és mutatja Neki, hogyan kell csinálni
Lénó pedig elolvad ha Oli akár csak egy félmosolyt küld Neki, akármilyen fáradt, Oli mindig jókedvre deríti...
Mostanában azzal szórakoznak, hogy esténként Oli produkálja magát Lénónak, Ő meg hangosan, gurgulázva nevet rajta, na ezen mi is
Kat, klassz a napirendetek! Esetleg van arra tipped, hogyan lehet a zöldségeket megkedveltetni, mert nálunk még mindig csak a gyümik csúsznak?...
Milyen lett az Alnatúrás tejberizs amit a múltkor említettél, érdemes venni?

Monis, az alvás Lénónak is nagyon megy, kb annyi ahogy Kat írja, cserébe viszont éjjel újra van egy-két kajálós kelés

Picúr, KisPicúr megint kiütötte a cukiságmérőt, hajajajjjj, nagyon édi
Veronika, de ügyi Adri!!! És már milyen nagy, hűha

Bozza, ígéret szép szó... Fb-on is megtalálsz minket, ha ott egyszerűbb...

Képzeljétek, egy hete kibújt Lénó első fogacskája, azóta időnként Egyfogúnak becézem
Már remekül és nagyon gyorsan kúszik, mindenhová követ minket a lakásban, jajajajjjjj

Mindenkinek Boldog Karácsonyi Ünnepeket Kívánok!


Üdv: Magnoli

Kép
Kép
magnoli
 
 
 
 


Magnoli: igen Bálint is rákapott Balura, nagyon tetszik neki, hogy van közönség, Balu meg favorizálja, sőt a cibálástnis imádja. Az Alnaturas tejberizs, ami nem tejes, hanem szétfő, nagyon jó. Próbáld ki. Nálunk a zöldségek  úgyjöttek, hogy édes gyümölcshöz kevertem őket, első hallásra borzalmas, de ők szereti. Nagy favorit volt az almás krumpli, az unokahugomnál meg a banános répa. Egy jó édse sütőtök, vagy édeskrumpli is alkalmas erre.

Bálint 20ra nagyon megbetegedett. Ő eddig soha, 39,1 fokos láz, nagyon mélyről, felszakadósan köhögött. Nehezen ment le a láza. Doki bácsi kint volt 21, én és 23 is. Valószínüleg sokat volt kont a bölcsivel, és a légcsöve megfázott, mert tiszta volt a tüdeje, a füle és a tokra. 24re már nem folt lázas, de nagyon hurutosan köhögött. Mára csak erősen jön a trutyi az orrából. Kicsi feszkó volt, mert 24én este 16an jöttek nozzánk, de doki bácsink mondta, hogy nem fertőz. Semmit nem evett máig, csak joghurtot. Ma már evett rendesen.
A csodaszer, ami szerintem segített, és csecsemők is és felnőttek is szerhetik:Sinupret csepp

ezt leszámítva a szemteste eleje meghitt volt, de ez a minden nap 2helyre vonulást a mai évvel befejeztem, mindkét gyerek strammul bírta, én kiborultam rajta nagyon

KépKép
KépKép
kat78
 
 


Hellocsajok,

gondoltam benézek ide is.
KAt szuper hogy jól telt a karácsony, habár a karácsony előtti lebetegedés szörnyű lehetett... Remélem már jobban vagytok!


Magnoli, a zöldségek még nálunk sem mennek...a répát próbáltuk de nem volt nagy sikere, a sütőtök az megy... de a többi.....
Majd kipróbáéom ugy mint Kat... gyümivel...

Én alig vártam karácsony előtti pénteket, apa akkor ment utoljára dolgozni, gondoltam szuper, lesz 3 napom mindent rendbe tenni, takarítani, sütni főzni..
erre apa péntek szombatra lebetegedett... 2 napig feküdt magára zárva a hálószoba ajtót, mondván ne fertőzzön meg minket.... szóval eléggé kiadadtam...
rá is meg a helyztre is... vitatkoztunk is.. szóval szupi karácsonyi hangulatom volt...

de végül eljött a karácsony és nem sikerült olyan rosszul... mindig Anyuhoz megyünk, szóval nem baj hogy nem volt kaja, süti.. a takarítás meg ráér...
de most én érzem ugy hogy sikerült elkapnom a náthát... remélem azért gergőnek nem adjuk át...

Milyen jó nektek hogy vannak nagytesók ők biztos vigyáznak a kicsire, és addig ti tudjátok csinálni a dolgaitokat... nem??

na megyek, megpróbálok aludni.. habár náthásan nehéz..

Lilypie First Birthday tickers
monis
Budapest XIII. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Hat en is betegeskedem egy hete, a lanyok eddig nem kaptak el...

Kat,
koszi a sinupret tippet, reggel olvastam, mar ma be is vettem napi 3x ahogy kell... hatha ez vegre kiszed ebbol a nyavajabol...

monis,
rabizni szerintem legalabb 7-9 evesre lehet, az alatt nem nagyon... Persze be tud segiteni, de ott kell lenni azert a kozelukben es ugy hogy rajuk lass...

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Sziasztok Lányok! :)

Nekünk szuperjó karácsonyunk volt/van. Sikerült nagyon finomakat főznöm, a sütik is jól sikerültek, Picur kapott egy rakás ajándékot és nagyon tetszett neki az egész forgatag. :)

Kaja, próbáljátok esetleg hússal vagy gyümölccsel kombinálni a zöldségeket, hátha úgy jobban csúszik a lurkóknak. Először én mindig ismerős íz mellé adtam az újat, és utána kombináltam tovább. Hátha bejön nektek is.

Magnoli, köszi a bókot! Gratula Lénó vadiúj fogához! :)

Monis, Kat, Veronika és minden beteg, jobbuljatok meg gyorsan!

Bozza, gyere gyakrabban, nem baj, ha nem tudsz visszaolvasni, viszont mi szeretnénk tudni rólatok! ;)

Ma film-estét tartunk Apával, gyorsan el is köszönök. Kunkáj! :)

Lilypie Third Birthday tickersLilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
picuralmos
 
 


B U E K :)

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


BUÉK  Veronika! Kat! és a többiek akik nincsenek a fb-on!
Hogy vagy Veronika?

Én már a nátha vége felé járok.. de még tüsszögök, fújom az orrom... igyekszem hogy ne Gergőre lihegjek..  de remélem hétvégére már elmúlik!  Szilveszter csendben telt, Gergő szokásosan 9kor feküdt, szerencsére nem zavarta őt a sok tüzijáték hangja.. mi megvártuk az éjfélt és aludtunk, Gergő 4kor ébresztett, szopi és utána aludt 9ig...

Jövőhéten jön a védőnő... hozzátok is még kijár?
Ma, új év, új iz kapcsán, megkóstolta Gergő a babánt, izlett neki!!!  de már a zoldségekre kéne rágyúrni, eddig még csak a krumli, sütőtök és egy kis sárgarépa ment...

ti hogy álltok?

Mégegyszer BUÉK mindenkinek!!

Lilypie First Birthday tickers
monis
Budapest XIII. kerület
 
 
 


Veronika Boldog névnapot kívánok!!!
monis
Budapest XIII. kerület
 
 
 


Koszi, aranyos vagy :)

Hogy vagytok?

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Szia, jól vagyunk köszi!
Most épp babaszásra szeretnénk már eljutni, már nagyon régóta szeretnénk... de nyáron nem volt nyitva az uszi.. utána meg annyi minden volt, hogy már nem volt időnk.. a karácsonyi mizériában meg nem erőltettük... igy már kicsit későn fogjuk elkezdeni.. de végülis a vizhez szoktatás sosem késő... (nem baj ha már nincs búvárreflex..) csak élvezze  a vizet...
Karácsony előtt apa volt beteg, náthás, lázas.. igyekeztem hogy ne kapjuk el tőle.. de végük én elkaptam.. nem volt túl jó ugy szoptatni, hogy közben tüsszögök, köhögök.. és alig kapok levegőt.. de igyekeztem nem Gergőre szuszogni..
ugy néz ki hogy ő szerencsére nem kapta el!! biztos az anyatej védő ereje!!!

Kajálással haladunk már csirkehusit is evett, de a zöldségek még nem nagy kedvencek... inkább az alma, banán, barack...


Adri már 9 hónapos! azt a mindenit!! Rohan az idő!!

ti jól vagytok?
Adri már jár? kúszik?


Lilypie First Birthday tickers
monis
Budapest XIII. kerület
 
 
 


Szia, jól vagyunk köszi!
Most épp babaszásra szeretnénk már eljutni, már nagyon régóta szeretnénk... de nyáron nem volt nyitva az uszi.. utána meg annyi minden volt, hogy már nem volt időnk.. a karácsonyi mizériában meg nem erőltettük... igy már kicsit későn fogjuk elkezdeni.. de végülis a vizhez szoktatás sosem késő... (nem baj ha már nincs búvárreflex..) csak élvezze  a vizet...
Karácsony előtt apa volt beteg, náthás, lázas.. igyekeztem hogy ne kapjuk el tőle.. de végük én elkaptam.. nem volt túl jó ugy szoptatni, hogy közben tüsszögök, köhögök.. és alig kapok levegőt.. de igyekeztem nem Gergőre szuszogni..
ugy néz ki hogy ő szerencsére nem kapta el!! biztos az anyatej védő ereje!!!

Kajálással haladunk már csirkehusit is evett, de a zöldségek még nem nagy kedvencek... inkább az alma, banán, barack...


Adri már 9 hónapos! azt a mindenit!! Rohan az idő!!

ti jól vagytok?
Adri már jár? kúszik?

Lilypie First Birthday tickers
monis
Budapest XIII. kerület
 
 
 


Kat ti hogy vagytok?
Balu is már kúszik, mászik??


Lilypie First Birthday tickers
monis
Budapest XIII. kerület
 
 
 


Adri negykezlab teper a lakasban es mindehol felall (sajna a babakocsiban is, igy nehez hasznalni, de egyelore meg nem akarom a mozest atcserelni a sportreszre, mert a hidegben jobban vedi, a szeltol is...)

Jarni meg nem jar, viszont par masodpercekre mar megall kapaszkodas nelkul is.. a leghosszabb amit eddig megfigyeltem 8-9 masodperc volt kapaszkodas nelkul.
Mindenre maszik fel, de a lejovetel meg bajos :)

Gyumik es edes dolgok mennek, de a zoldsegek tovabbra is kevesbe...

Agyilag is latvanyos mostanaban a fejlodes, hatarozottan sokkal tobb dolgot megert.

Palmival cukik, valamelyik nap azt jatszottak, hogy Palmi epitett neki szivacs kockakbol tornyot, o meg ledontotte :) Hatalmasakat kacagott rajta :)

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Veronika, Gratulálok Adrihoz. Nagyon ügyes kislány!! Már áll és mászik!!
Mi még nem állunk, csak kúszunk hiper gyorsasággal..

A babakocsi sportrészt még én sem használom... még én is a mózesbe rakom be. A sportrészben nem tudom hogy tudnám elaltatni... hiába lehet hátradönteni a háttámálát biztos fel akarna ülni folyamatosan...
szóval remélem még a téli hónapokat feb-ig, kibírjuk a mózesban... majd meglátjuk...

Gergő ma 8 hónapos!!!  Hihetetlen hogy repü az idő!
szívesen visszamennék áprilisig!!!!

küldök egy 8 hónapos képet.

puszi nektek!


Lilypie First Birthday tickers
monis
Budapest XIII. kerület
 
 
 






küldjél te is fényképet a lányokról!


Kíváncsi vagyok milyen nagy már Adri!











Lilypie First Birthday tickers
monis
Budapest XIII. kerület
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: