Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok.

Ha jól láttam nincs még ilyen téma.
Remélem kialakul egy jó kis csapat itt.

Márciusban kiderült, hogy sárgatest elégtelenségem van :(
Utrogestan (hüvelykúp) és Duphaston (tabletta) kell szednem, hogy kitudjak hordani-jól megtapadjon- egy babát.

Érdeklődnék, hogy van-e valakinek tapasztalata illetve van még valaki ilyen helyzetben, hogy ezt már a teherbeesés előtt alkalmaznia kell.
Mert tudom és hallottam (jót), hogy sokan a korai terhességnél kapják, hogy megtapadjon és megmaradjon a baba.

Várok mindenkit :)
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Szia!
Én is most kaptam Utrogestant,engem is érdekelne,hogy kinek mi a tapasztalata.Én azért kaptam,mert vékony volt a méhnyálkahártyám és nem tudott eddig megtapadni a baba. Most 4 érett petesejtem volt,de nég nem tudom ,hogy sikerűlt-e :(
tindus
Kecskemét
 
 


Sziasztok!

Ezt szokták első körben adni. Nagyon sokaknak segít. Néha nem, de ez egyénfüggő. Nekem sajnos nem igazán tűnik elégnek :-( de ez nem jelenti azt, hogy ez másokra is törvényszerű lenne :-) Tessék bízni benne!

Üdv:
Manguszta

Kép
manguszta
 
 

 
 

Sziasztok!
Nagyon ugy nézki,hogy nekem sem volt elég:(ma reggel csináltam tesztet és negatív:( de azért még reménykedem hátha.(megjönni még nem jött meg)
tindus
Kecskemét
 
 


sziasztok!!!!!!!
nekem a 2. babámat az utrogestan tartotta meg.......
most 7 napja késik.......a tesztem negatív.........kivagyok mert minden babámért küzdenem kell....tudom nem vagyok egyedül..........
de remélem nem kel olyan sokat várnom hármaskára:(:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Mi is a duphastonnak köszönhetjük a Kislányomat! De egyénfüggő!!! Nekem a pozi teszt után kellett azonnal, soron kívül mennem felíratni.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Nitácska, mennek a drukkok!!!!!!

Kép
manguszta
 
 


Manguszta köszönöm!:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Nekem 4 napja késik,de az én tesztem is negatív:(
tindus
Kecskemét
 
 


Tindus sajnálom..még nekem is mindíg semmi.....
de hamarosan megnéz a szülésznőm és akkor kiderül ..szerintem lehet benyaltam vmit a strandon........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nekem azt mondta a dokim még várjak egy hetet,mert 4 petesejtem volt és lehet volt olyan ami pár nappal késöbb érett...még reménykedem hátha....
Nekem is minden babámért küzdenem kellett,de egyik sem tartott ilyen sokáig:(
tindus
Kecskemét
 
 


tindus neked és nekem is sikerülni fog!!!!!!!!!!!!!:))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Igen,nem adjuk fel!!!!!:)
tindus
Kecskemét
 
 


Nitacska ,te nem voltál rosszul az utrogestantól? Én nagyon szédülök,hányingerem van,de a tesztem még mindíg negatív:(
tindus
Kecskemét
 
 


Sziasztok!

Mitől függ az, hogy valaki utrot kap vagy duphastont?
Szedem a clostibegytet, ebben a hónapban lesz inszemünk.

Kép
meli0805
 
 


Tindus,

Szia! Nekem az utrótól semmi tünetem nem volt (mondjuk, nem is használt semmit...) A closy-tól viszont baromira fényérzékeny lettem, nem bírok kilépni az utcára napszemű nélkül. Szerencsére az 5 nap után egész hamar elmúlik.

Szia Meli! Nekem még nem adott a dokim duphastont. Gondolom valamennyire fokozatosan járnak el, először closty+utró, aztán, ha az nem jön be, akkor a következő gyógyszerhez nyúlnak. Legalábbis így tűnik logikusnak. :roll:

Kép
manguszta
 
 


Tindus nekem semmi tünetem nem volt tőle......

Meli én úgy tudom hogy az Utró kicsit erősebb.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok.
Na azért vagyunk már egy páran :wink:

Tindus: te mikor voltál dokinál???Uh val láttak nálad 4 darab petesejtet???mnyh milyen vastag volt, nem mondta???
Én, 6-án voltam és ha jól emlékszem 11 mm mnyh volt és 5 érett petesejt, azt mondta a doki hétvégére ne várjam nem is várom :wink: :wink:

nitácska: nálad mizu megjött vagy semm?
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Noci,igen uh-val láttak 4db petesejtett,de a mnyh csak 6mm volt,ezért kaptam az utrot. 1 hét késés után ,de sajnos megjött:( ugyhogy nekem nem használt:(
Drukkolok neked!:)
tindus
Kecskemét
 
 


Sajnálom :(
Értem...hát az kevés igen...remélem nekem jó lesz, még van egy pár napom, a drukkot eltettem zsebre :lol: :wink: :lol:
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Nóci nekem nem jött meg azóta se....jövőhéten találkozok a szülésznőmmel és megbeszéljük a továbbiakat......
neked DRUUUUUK!!!!!!!!!!!!!!

Tindus még csak most kezdted szedni az utrót igaz?.......lehet több alkalom is kell.......nekem Barnika az 5. closty+utró hónapjába sikerült:)))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitacska,igen ez volt az első hónap ,hogy utrot szedtem,de már másfél éve próbálkozunk :( Jövő héten megvizsgálják a férjemet is.
tindus
Kecskemét
 
 


Tindus azért ne add fel!!!!!!!!!!!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Lányok!

Nekem 2,5 év elkeseredett küzdelme után sikerült a spontán csoda babám. Amint pozi lett a teszt kaptam Duphastont, 3x1-et, de még ez sem volt elég, kórházba kerültem, ott emeltek az adagomon 2x2-re. Onnantól lett okés a helyzet.

Egyébként az Utró még ennél is erősebb. Ráadásul helyileg hat, mert dugdosni is lehet.

1 sikertelenség után nem feladni, csak törtetni tovább előre! Mindenkinek drukkolok. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Szia Bikfy!
Mi volt az a babahozó műtét? Elmeséled?
Pussz mindenkinek!
Manguszta

Kép
manguszta
 
 


ez az oldal kihal?:(((((

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok én vagyok csak nagyon sok a munkám:(

Nitacska hogy vagy?hol tartasz a ciklusban?
Neked mert kellett closit?nem volt rendes Peteérésed?
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


szia Noci:)

köszi jól vagyok..ciklusba kb nemsokkal félidő után ha minden igaz....nem figyelem nagyon mert begörcsölök.....
closty azért kellett és szerintem kell is mert nem nőttek meg annyira a petécskék hogy meg tudjanak termékenyülni.szóval van pé-m de nem elég jó.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia:D

Értem.
Én is valahol ott tartok ahol te:):):)
Azt semm tudom mikor kelle én megjonni mivel azt semm tudom, hogy pontosan mikor volt meg....
Milyen hosszú a ciklusod????Nekem 32-35 között

Mi jót csináltok a hétvégén?????

Jó hétvégét!!!
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


nekem a 3. vetélés óta 35 naposak a ciklusaim...utoljára okt 20-án volt meg....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia

:D Nekem okt.21 volt meg :lol:
Na és milyen volt a hétvégétek?
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Nóci akkor együtt reménykedünk:)
hétvégénk:pihenéssel telt:)és neked?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Bizony ám remenykedjunk nagyon :D :D

Mi a testvérem születésnapját unnepeltunk, meg pihiztunk jah meg mögöttünk azt el is felejtettem :D
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


nem tudom ennyi esélyem van a reménykedésre....ma eléggé fáj a hasam....de szerdán nem kéne megjönnie...hááááááát nem tudom:((

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia,
Hát nálam sincs sok remény, szombaton barnázásom tegnap is egy kevés, de ma semmi, pedig 1-2 napra max meg szokott jönni. De meég így is benne vagyok 34 napban.És nekem is fájdogál a hasam:(:(:(
No ez jutott....

Hogy telt a hétvégétek?
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Noci sebaj..NEM ADJUK FEL!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol:
nekünk most is pihenéssel telt a hétvége:)kipihenjük a a karácsonyi ide oda rohangálást.:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ketto doboz Duphaston feleslegesse valt. A szeretne valaki irjon.
buvoserdo@gmail.com
koszonom.
nemori
 
 


Sziasztok! Van 3 doboz feleslegessé vált utrogestanom. Ha valakit érdekel, írjon! Köszi!

Kép
p__lilla
 
 


Szia! Megvan még esetleg az utrod?
sholyci
 
 


nincs

Kép
p__lilla
 
 


Köszönöm!
sholyci
 
 


Duphaston-t keresnék! Priviben írjatok! Köszönöm!

kacsa414
Debrecen
 
 


sziasztok 2 db bontatlan Duphaston eladó 5000 Ft  plusz ovitrelle bontatlan tüszőrepesztő 7000 Ft
picilany9
Oroszáza
 
 


@picilany9:
Szia! Az ovitrelle megvan még?
syerrana
Budapest XXIII.ker
 
 


Sürgősen eladó Pantentex Oval kúp. Lejárat 2017 - augusztus.
Átadni Budpest, M4 metró kelenföldi végállomásánál tudom. ( Gazdagrét, Sasad, Bikás park, Budaőrsi tesco, Budaőrsi Auchan is jó)
2000 Ft
2alka003
 
 


Sziasztok
Van itt még valaki,akitől tudok kérdezni,kicsit tanacstalan vagyok

Horváth Veronika
vera4
 
 


Szia Vera! Habár én új vagyok a fórumon, de ha tudok szívesen válaszolok! Szedtem utrot meg duphastont is.
bmk88
 
 


Sziasztok! Van egy doboz bontatlan Duphastonom eladó!
csilla0124
 
 


Sziasztok!

Van itt meg valaki onlany? Jol jonne egy kis segitseg, tudas A dokinom a ciklus 15. napjatol rendelte el az utro szedeset, addig, mig meg nem jon. Azzal a hivatkozassal, hogy ez a babasodast is, es a jobb petefeszkemben letaborozott cisztatol valo megszabadulast is segiti egyuttal. Ha megjon a mensi, szerinte akkor kell abbahagynom a szedeset.
16-an lett pozi a pe tesztem, 17-en voltunk egyutt, 20-an kezdtem az utrot. Ma, a 2. Napon szedulgettem, alhasamban neha gorcsolos erzest tapasztalottam vala. Mivel tobb helyen azt olvastam, hogy beagyazodast segit, es nem kne egy jo dbig abbahagyni, kicsit feszult vagyok.
Jo esetben 28-29-en "fejezodhetne be" a beagyazodas es tesztelhetnek, de epp akkor fogy el a gyongyocske. Ez nem okozhat problemat? Nema szedes befejezese utan jon meg a havi agybaj? Ha vabasodunk, akkor a gyogyszer ellenere is elmarad?
Elore is nagyon koszi a segitseget! Mindenkinek jo pocisodast!
doryca007
 
 

Hozzászólás a topikhoz

Emotikonok
:D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: