Új privát üzeneted érkezett!

Ez nagyon-nagyon égő!!!!!!!!!!! :oops: :oops: :oops:

Tehát HELYESEN:ANYJA!

MERT AZT AKARTAM ÍRNI, HOGY NEM ANNYIRA ANYJA LÁNYA


Na jó! Most már nem magyarázkodok! Jó éjt!

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


SziasztoK!
Mi is mennénk talizni! Hová is ??? :?:

Évi
Jó pihenést!

BBJ
Köszike!

Kati
A kávét mézzel? :shock: No ezt kipróbálom..
Egyébként már vagy 3 napja iszonyatosan fáj a torkom. Nem akar javulni. Lehet hogy nekem is mézet kellene kanalazni? :roll:

Nóri
Timi mindig úgy végzi a nagydolgát hogy megáll valahol pl a hűtőnél, megtámaszkodik az egyik kezével és nyom. Ez egyedi lenne? Á, nem hiszem.

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Talizni miis miis! Ha még a bandához tartozunk... Meg éppen itthon vagyunk, meg éppen tele a pocak :D

Kati, ha nem írod, én észre se veszem, mer én spec imádok így írni :mrgreen: Amúgy meg algériás vagyok a helytelen írásmódra :? Bocsánatos csak az, ha direktibő megy :wink:

Petri, támaszkodós kakilás rula :lol: Szmájlival ekkora a röhögést már nem tudok kifejezni, úgyhogy: pfffffwehehehehehe!

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 

 
 

Háló Judit!

Örülni lenni hg végre ülni gép előtt pötyögni lenni volt!!!!!!!

Banda??? Hol????? Mehetünk!!!!!!

Ha majd írjá má bővebben magatokról,ha majd!!! :D

fanna3
 
 


mi az a rula??

fanna3
 
 


A KV isteni mézzel. Aki "alkoholozálhat", az próbálja ki, hogy egy kis wiskey-t is tesz bele. Nagyon fini... :P :)

Levente is megtámaszkodva kakil, pláne ha kemény a nagydolog.
szilbee
 
 


Sziasztok!

Helló Judit!
Már miért ne lennél? De azért írhatnál többször
:evil: Irgum-burgum! mi az a rula? Ez is szójáték? Nem értem!

Örülök, ha ízlik a méz.

Na, ha már így rákattantatok a talira, akár nálunk is lehet, ha jó Nektek. Tényleg nincs olyan messze miklós, meg tőlünk 3 percre van a buszmegálló.

Petri!
Az a torta saját gyártmány? ha igen, akkor fantasztikus! Szakma, vagy kézügyesség?

Na magunkról egy kicsit: Letikém egyre többet akar csücsülni! Itt a vég! Most már nincs az, hogy lerakom, aztán "úgymarad". Forgunk hátulról előre, előről hátra. Meg folyamatosan beszél veszekszik, morog. Biztos politikus lesz! :roll:
Ja, és ma vagyunk kerek 5 hónaposak! Úristen, hogy telik az idő, még most született, aztán szorítottunk a többieknek, húúúú!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Szia Judit!!!

Leti!
Boldog 5 hónapot!!!



......és tényleg tud ülni?.....milyen ügyes!!! Hogy telik az idő :(

Majd ha aktuális én is szeretnék mézet őszre,ha lehet....addig kicsit..elfogyókúrázok....

fanna3
 
 


Kicsi Leti, boldog 5. hónapot a való világban! :D

Magunkról? Hm. El ne kiabáljam, de asszem beletanult Annalucus a kinti életbe :) Eszik, alszik, ébren van. Csak akkor sír, ha éhes, illetve ha ébrenlevős állapotában nem foglalkozunk vele :) Feküdni csak alvás, illetve szopi közben "tud" :D Egyébként ücsörögni szokott - persze segítséggel :mrgreen: Nah, ehhez ugye mindig kell két kéz :? Néha négy :lol:

A rula a rulez (rulZ) becéző formája :wink:

Nyah, éhesek vagyunk...

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Hjaigen (Anna, csak a te kedvedé :lol: ), propagálom kicsit páromékat, jövő hét szombaton (július 21-én), 18:00-kor lépnek fel a Hild téren. A formáció neve Robinzon Cirkusz :D Honlapjuk is van ám, akit érdekel, kattinthat:

Robinzon Cirkusz

Amúgy zenekar... :mrgreen:

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Katlina és Robi
Kép
Kép
Kép
Én nem is gondoltam volna, hogy Katlina ilyen kis pici csajszi! De aranyosak mind a hárman!

Hát Petri, én úgy képzeltem el Timi támaszkodását, hogy 2 kézzel nekifeszül valaminek :oops: . De olyat Lilcsi is csinál, hogy megkapaszkodik valamiben közben...de azt nem nevezném támaszkodásnak, csak kapaszkodásnak.

Szijja! Balwin! Mindjárt megkérdezik, mijaza rulez... :lol: . Örülök, hogy néha engedsz egy kis füstkarikát....

Méz van, kávé van, whisky nuku.

Szóljatok, mikor, hol gyűlünk. Bár szerintem úgy fog kinézni a dolog, hogy ahány járóképes gyerek lesz, annyifelé rohannak, ancik meg utánuk. Biztos jót fogunk dumcsizni... :lol:

kKati! Ti hogy vagytok?

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Sziasz!

Az amúgy zenekar basszistájának Cure-jával teljesen egyetértek!!!
A Disco c. szám szerkezete nem követi a Friday Im in love-ét??? :lol: :cry: :cry:
Tényleg jók...bár van ami nekem már egy kicsit kemény :roll:
Ha lészen vki aki eljön velünk mert sztem apája dolgozik.......

fanna3
 
 


de marhás vagyok,félrekattintottam az emoticonocat...
Szóval 3 db ilyet akartam :lol: :lol: :lol: ...........bocsesz

fanna3
 
 


Sziasztok!

MI JÓL VAGYUNK! semmi jel, de ma és holnap ne is legyen, mert a félistenünk Miskolctapolcán....meg kellene várni!
Mint többször mondtam, most nem a Bálvány úton várakozunk, hanem a bátyáméknál lakom(míg a férjem haza nem tud jönni), így most a Széchenyi "Rózsadombján"várakozunk...fekszem, DVDket nézünk a Sógornőmékkel. A fiúk autóversenyre mentek...

Olga!
Te merre laksz???

Erika!

Te kinél fogsz szülni? Jelek?....
Kép pocak37.hét

Kati+ Kincső

Kép
kk0229
 
 


Köszi Kati! Hidd el, Baloghra érdemes várni... :wink: :oops: !

Fanna! Kész a cuccod!! Jöhettek.

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Elin!
Apa kiakadtLilcsin,azt mondta hogy ilyen szép kislányt még nem látott!
Ja és mire hazaértünk rájöttünk hogy belehet kapcsolni biztonsági övvel a hordozónkat így ha hiánycikk akkor nálunk van egy bébiszállításra!


Ja a bandabuliban mi is benne vagyunk!!!!!!!!Főleg ha kerti buli lesz mert hát játszótéren azért csak ne kapjam elő a tejcsárdát :oops: :lol:

Ja és Nóri kukac teljesen végigaludta az utat,szóval ha nem birok vele akkor megyünk kocsikázni! :lol:

Kép

Kép
katlina
 
 


Katlina! Puszi az uradnak a bókért!!

Lilcsi is szeretett kocsikázni. Volt, hogy útban anyukám felé elaludt a kocsiban, és fel sem ébredt, míg haza nem értünk....anyukám jól kiunokázta magát olyankor... :lol:

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek a lányok 1/2 2 óta alszanak! Bezzeg én ilyenkor nem tudok elaludni, csak szenvedek. A férjem mindent megcsinált a kerti partyra, csak a zöldség szeletelés maradt, de azt csak előtte akarom, hogy szépek legyenek!

Kati!
Én mindig ilyen horgolt felsőről álmodok, csak feketében! :roll:

Na ledőlök, de biztos akkor mindjárt kelnek!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Én is szeretnék ilyen horgolt felsőt,sőtt van olyan a családban aki meg is tudná horgolni csak lusta rÁ!

Szilbee!
Elképzelhető hogy ma délelőtt kb.10:30-körül a Stella Doro-tól nem messze lévő buszmegállóban a férjedet és Leventét láttam????
A férjeden az a búlcsús sipka volt :?: :?: :?:

Kép

Kép
katlina
 
 


Katlina!
Igen!! :D Ott lakunk a Fiatalok Házában és Ádám meg akarta buszoztatni Leventét, míg én fürdőruhát vadásztam a nővéremmel. Nagyon jó szemed van!! :lol:
Igen az a kalpag volt rajta, mint a búcsúban! :lol:
szilbee
 
 


SZIASZTOK!!!

Elin főleg neked írom, de mndenkinek elújságolom ma megszületett unokabátyjám kislánya!!!!!

Farkas Vivien Delila 3500 grammal és 54 centivel 36 hétre, gyönyörű kislány!!!!

pudzi mindenkinek

majd holnap jövök

Kép
kbernadett
 
 


Betti!! GRATULÁLOK NEKI! Akkor ezek szerint nem várta meg, hogy az anyja befeküdjön? Vagy a vérnyomás miatt lett meg hamarabb? Sima vagy császár volt?
Mikor találkoztam velük, még zavarban voltak a pici neve miatt. De úgy látom, sikerült még 2 nevet is választani nekik :lol:

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Csütörtökön reggel befeküdt a kórházba épp a vérnyomása miatt aztán este átkerült a vajudóba mert 210 re is felment a vérnyomása aztán infuzió meg gyógyszer meg folyamatos mérés meg Nst készítése

aztán ma dél fele Zoboki megrepeszettte a burkot előtte előkészítés, aztán szülőszobán való elhelyezés és kb 4 óra alatt simán megszületett.

hát e két név között variáltak aztán igy mind a kettőt adták neki.

de ha tudok hozok képet majd

puszika

Kép
kbernadett
 
 


BEtty
Így ismeretlenül de gartulálok a pici babához! Sok boldogságot nekik!

KKati
Csini pocid van!

JUdit
Én csináltam a tortámat. Ez a második amit marcipánnal vontam be, nem nagy ördöngősség. A www.mesetorta.hu -ról tanultam sokat és merítettem az ötletet ami közel sem lett olyan szép. Nem vagyok cukrász.

KAtlina
Milyen édesen durmol Robika :D Biztos kényelmes volt neki az új ülés :D

A lányom egyre több mindent mond :D Igaz még nem tisztán de akkor is olyan édi :D pl: autó-ató, csiga-giga, bogár-bogá, itt van-itta,
anya, apa, oda, nem,-- ezeket már teljesen tisztán érthetően ejti :D

Ma bográcsolni voltunk az ismerősöknél volt egy pici cica. Timi elnevezte kukának. Mindíg azt mondt rá kuka. :? Vagy kutya akart lenni? :roll:

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Sziasztok!

Megyek vissza aludni, eddig tanultam, de fáradt vagyok. Este 1/2 11-kor oszlott a tömeg a party-ról, szóval mondhatjuk, jó sikerült!

Petri!
Megnéztem ezt az oldalt, hát valami fantasztikus, hogy mit csinál az a csaj! Ilyenkor úgy sajnálom, hogy én nem vagyok ilyen ügyes
:cry:

Majd este jövök, megyünk strandolni, tegnap kitalálta a "banda"

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Petri!
De jó hogy ilyen kis beszédes már Timi! :D 8)

Rólunk:
Mi is megyünk majd a jövő héten strandolni. Sikerült venni óriás bögyfékes fürdőrucit. Nem olyan éppen amilyet szerettem volna (az 12 ezerbe került volna :shock: :cry: ), de erre a két hónapra, amíg ekkora dudáim vannak megteszi. Jövőre úgyis beleférek majd a normál fürdőrucimba.
szilbee
 
 


Sziasztok!

Kati! Nagyon szép a pocak! Kár, hogy te lemaradtál a képről! :) Egyébként a Jósikán lakunk.

Néhány napja Balázs is már gögicsél. Teljesen más már a repertoárja, mint egy hete. Persze még értelmeset (számunkra) nem mond, de tegnap ha nagyon úgy akartuk azt hallottuk, hogy: Gyere ide! :lol:

Betty! Én is gartulálok a babához! Nagyon szép méretei vannak ahoz képest, hogy 36 hétre született a drága. Képet ha tudsz, rakj!

Tegnap mi is voltunk Kecskeméten kertipartyzni, gyerköc nagyon ügyes volt. Fél 10-re értünk haza nagyon fáradtan.

Katlina! Szép nagyon Robika! Mennyi haja van!
Szőke leszek: Minden bébihordozót be lehet kapcsolni biztonsági ővvel az autóba, nem? Vagy nem? Vagy valamit félreolvastam?

Na, kertesházasok! Tessék kijelőlni egy napot, időpontot, aztán gyülekezzünk!

Na, majd este még benézek.

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Sziasztok!

Petri!

Torkod? Egyél mézet az tuti jó arra (IS).
Én is kedvet kaptam torta készítéshez de miután megnéztem, hogy minden miylen drága meg nem is nagyon lehet beszerezni lemondtam (nagy sajnálatomara) a dologról. pl.: natúr marcipán, marcipán szinező stb. hát ugye több szín kellene, egy színező meg 18000-35000 ft. Esteleg ha Te megoldottad más módón akkor szívesen venném az ötleteket.

Szilbee! Whiskey, kávé, méz? Na mindjárt kipróbálom :)

BBj!

Leti és Szonja között pontosan 5 hónap van. Szonja 10 hónapos volt tegnap. Boldog hófordulót Nekik!

Katlina! NAgyon aranyosak vagytok!

Találkozó? Ha lehet, akkor Mi is mennénk.

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Kati! Intersparban lehet kapni marcipántömböket. Van többféle színű is.

Olga! Ketten vagyunk szőkék.. :lol: Én is azt hittem, hogy be lehet csatolni minden hordozót, de Fanna azt mondja, az övékét nem. Én elhiszem neki, bár messziről jött ember azt mond, amit akar... :wink: De majd a jövő héten jól megnézem én azt!!

Lilcsi tegnap 1/2 7-kor kelt és nem aludt vissza, ma 6-kor :cry: . Én meg zombi vagyok. Mert ugyan igyexem időben lefeküdni, de Lilcsi olyankor kezd el nyűgösködni, forgolódni, szomjas lesz stb...Úgyhogy éjfélig bizti, hogy nincsen alvás.
Úgyhogy valamit ki kell találnom...talán azt, hogy már 9-10 körül nekem is ágyba kell bújnom. :shock: Hiszen a bölcsibe is már 7-kor be kell, hogy adjam, hogy 1/2 8-ra én is beérjek. Húúú, de szar lesz :cry:

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Hát Betty!
36hétre ez nagyon jó méret ennek a babókának,mivan ha kihúzza a 40.hétig????

Kép

Kép
katlina
 
 


Ja ez még a képen a mi hordozónk,de ha megvan kinél lesz a kerti buli akkor nálunk van egy fölös hordozó és akkor ha gondolod Fanna akkor mi azt odaadjuk!

Leti!
Utólag is boldog 5.hónapot! :D



Szilbee!

A sapiról és a körszakárról ismertem meg,kerestelek a tömegben téged is de akkorra odaért a busz mi meg mentünk pont Nóriékhoz!

Már figyelgettem ezt a fiatalok házát én is írnál róla többet!

Kép

Kép
katlina
 
 


KAti
A torkom még mindíg fáj. Nem piros :? azt hiszem valami inkább megsértette :shock: és szerintem inkább valamiféle seb szerű lehet ott.
Torta: jilk pasztát én se teszek bele, sima piskótát sütök. A marcipán tényleg nem túl olcsó :cry: mondhatnám drága :cry:
Lehet kapni a tescóban és a corában is. Egy tömb 15dkg-s kb 750ft. Februárban mikor Timinek csináltam még 550ft körül volt. Jól felemelték :evil: Több féle színben gyártanak. Én ezért nem csináltam színesebbet ne kelljen több marcipánt venni. Amúgy a mesetortás csajnál lehetett rendelni is szinezőport, ócsón.

BBJ
Jól értettem? Te reggelig tanultál :shock: :shock: Arról lemaradtam mit tanulsz. Vagy csak kiesett a szita agyamból. :oops:

Elin
Mikor mész viszza dolgozni?

Este felé megyünk a Tiszára pancsolni és homokozni :D

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Na háj evribadi! :wink:


Mit szolnátok hozzá, ha Szolnok és Miklós között félúton találkoznánk? Mondjuk itt nálunk Szandán?????

Van kert :P és ház is :lol: , esős idő esetén lehenénk bent. Van egy hintánk a diófán, aki akar szedhet diót. Van homokozónk, sok játékkal, vagy odabenn rengeteg játék. El is férnénk, Nóri tudja milyen méretű a nappalink :roll:

Na várom a jelentkezőket és az időpontokat. Megegyezünk!
Szerintem ne hétvégén legyen, mert az a családé, legalábbis nálunk. Kép

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


A talira mehetek én is?

Mert akkor még egy hetet várjatok már hogy leteljen a gyakszim:D

puszika

Kép
kbernadett
 
 


Olga!
A miénkre idáig azt hittük hogy nem lehet bekötni aztán rájöttünk hogy igen!

Ildi!
Nekünk jó,igaz mi még a homokozót és a hintát kihagynánk de az alkeszmentes sört nem!!! Kép

Kép

Kép
katlina
 
 


Sziasztok!

Ildi!
Én benne vagyok, sztem Te mondjál egy időpontot. Legföljebb nálunk szeptemberben lesz tali.

Petri!
nem, nem reggelig, hanem 5-kor kezdtem, de majd leragadt a szemem. Utolsó éves joghallgató vagyok, de a lányok, meg a saját lustaságom miatt egy kicsit el vagyok csúszva, így van még 1-2 évem. Most még nyugodtam vagyok, mert ingyen lébecolok! Aztán meg majd pörgök ezerrel.

Egyébként ritka sz@r napom volt. Nem a fürdővel volt baj, hanem már reggel, ami jó volt rám fürdőruci elszakadt mindkét csattja, így ott kellett venni egyet, ami nemis igazán jó, meg nem is tetszik. Jól indult a dolog. Leti mindösszesen egész nap fél órát aludt, a többit karban, ölembe ültetve bírta, csak az én hátam tiltakozott! Szopi sátor mélyén 50 fokban. Mikor aludt elmerészkedtem egy pár hosszt leúszni, hogy legalább a belépőt lepancsoljam, aztán a mellem olyan hideg volt, hogy Leti inkább sírdogált, mint szopizott. Na akkor rámjött az ideggörcs, hogy most akkor mi van/lesz. Végül sikerült. Én voltam ott egyedül, persze a banda pancsolt!A jó, hogy az egész nap csak Letivel foglalkoztam. Ritka pillanatok egyike. Az egész napban talán a visszafele út volt a legjobb, amikor 140-nel repesztettem haza! Ilyenkor kicsit lecsillapszok, és nem a férjemen töltöm ki a dühömet, merthát szegény tolerál egy darabig, de aztán Ő is megunja a savanyú képemet! Na onnantól számítjuk a hidegháborút
Otthon édes otthon. Vagy öregszem?

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Megint én!

Kati!
Szonjának is boldog hófordulót!

Balwin!
Nagyon fajin zenekar! tetszik a bemutatkozás, főleg a várható életkor rovat! Röhögtem, vagy 5 percig! A letölthető muzikokat még nem hallgattam meg, de ami késik az nem múlik!

Szilbee!
Van már nevetek?

Kismamik?

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Kati!

Holnap várom az smst vagy a hívásod!

Puszika

Kép
kbernadett
 
 


Szép estét mindenkinek!

Ma kertpartiban voltunk. Már reggel 9-kor 31fok volt. Mondtam is, hogy nem biztos, hogy el kellene mennünk. De aztán csak elmentünk. Gyerek társaság élvezte a napot. Vízipisztollyal hűsítették egymást, na meg néha minket is.  Bográcsban főtt, csülkös bablevest ettünk, meg fánkot, meg pogácsát, meg főtt kukoricát, meg kókuszgolyót. Aztán meg alig bírtunk mozogni.

Ma sokszor bekeményedett a hasam, néha görcsöltem is tompán. Már kezdett „hiányozni”, egész héten semmi panaszom nem volt. Pedig most nem szabad hogy kibújjon, mert apa elment messzire. Ritkán szokott kamionozni. Amikor az „állandó ember”-nek közbe jön valami, akkor ő „ugrik be” helyette. Szóval, most indult németbe, és csak kedden reggelre ér haza valamikor.

Kati!
Én az Altorjainál fogok szülni. Ő most nem tervezett be szabadságot. Nekem is az volt az első kérdésem a nyár elején, hogy mikor megy. Azt mondta, igyekszik olyan időszakra igazítani, amikor nem várható szülés. És még, nem késett le egy szülést sem. Ne aggódjak. 

Betti!
Gratulálok, és sok boldogságot kívánok Delilának, és szüleinek! Már most szép nagy baba. Hátha még megvárta volna a tervezett időt?

Megyek aludni.
sziasztok.

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Erika,Kati, olyan izgi, hogy nemsokára ti is babázni fogtok.

Csajok a jövő héten hőségriadó lesz, bár a lakásban nincsen annyira meleg. Én szerdán délre megyek Zobokihoz 6 hetes vizsgálat.... bár már a nyolcadik hetet tapossuk holnaptól. Csütörtökre meg vacsorameghívásunk van.
Várom az időpontötleteket!!! Kép

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Ja Erika, megsütöttem a sütit, mindenkinek nagyon ízlett. Kérdezték is, milyen krém van benne? Vagy nem ilyennek kellene lenni? De valami három rétegről írtál....

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Grill pipi lesz ma belőlem!
Szeretem a meleget de ennyire!

Kép

Kép
katlina
 
 


Katlina, talán ennek apa fog a legjobban örülni. :lol:

Robika hogy bírja a meleget? Petit itatom két kajcsi között, mert sokszor felébred. Szinte egész nap csak cicin lenne. Neked is lassan aktuális a 6 hetes vizsgálat. :roll: Nagyon lassan. :)

Na megyünk a boltba, rudit venni.

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


nyügimanó ő is ,itatom,de aludni nem nagyon alszik tegnap óta,nem tudom mi lesz velünk ezen a héten!

ja és a bandabulinak apóspajtás fog csak igazán örülni mert ő vinne bennünket,mert apálya nincs itthon,én meg a trabantot nem merem szolnokon vezetni :lol:

Kép

Kép
katlina
 
 


Ildi
Szerintem a héten ne legyen tali. Annyira meleget mondanak.. Várjunk milyen lesz a jövő hét. szerintem.

Évi
Ti hogy kifogtátok a kánikulát :D

Katlina
Azt hittem grill pipit sütsz. Elég lenne csak kitenni a napra.. NEm is rossz ötelet :wink: :lol: jaj de poénos voltam

Erika
Hőség ide vagy oda, nektek aztán volt étvágyatok a könnyű kis kajcsikhoz :lol: :lol: :lol: :lol:
Apja jókor ment el, majd szorítok hogy hazaérjen szülésig.

Timi az elmúlt éjszakát is végigaludta :D :D Nóri, van remény :wink: :D :D

Minket meg elleptek a bogarak :evil: Sogórnőm kopogós bogárnak hívja, nekem fogalmam sincs milyen típúsú csak nagyon fürge kemény páncélú. kb 15 volt az előszobában :evil: :evil: Az ajtó alatt jönnek valahonnan a másodikra. TEsómék a 3.-on laknak náluk sokkal több volt. :? LEnt a földszinten a földhivatalban pedig lapát számra soporték össze. Szóval elbogarasodunk.
Timi imádja őket nézni :lol: :lol: :lol: és mondja hogy bogá'

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Petri!
Most elösször aludta végig az éjjszakát???
Mert én már alig várom azt a napot hogy kukacom legalább csak egyszer ébredjen fel,és ne kétóránként!!!


Ildi!
Nálatok Peitke,hányszor kel fel???

Kép

Kép
katlina
 
 


Sziasztok!
Talival kapcsolatban - egyezkedjetek csak, mi elég rugalmasok vagyunk...se vacsorameghívás, se kertiparti, se nőgyógyász.. :lol:

Petri! Még soká megyek vissza melózni -március/április- csak belegondoltam... :cry: Vagyis már nem is olyan soká lesz az...
Én már feladtam a reménykedést....tegnap este 8-tól ott feküdtem a csajom mellett, dvd-ztem (mióta medszültem, még be sem volt kapcsolva :shock: ), film után el is kezdte a műsort. TV kikapcsolása után a sötétben ott Keljfeljancsizott mellettem. Rá-rázendített a bőgésre is. Próbáltam nem figyelembe venni, nem szóltam hozzá, úgy csináltam, mint aki alszik. És abbahagyta mindig egy idő után. De hogy miért csinálja ezt??? Szóval 1/2 1 körül csendesedtünk el. :cry:

Jaj! Ezeknek a bogaraknak most lehet a rajzásuk, vagy mi...anyumnál is van a Szecskán, itthon is kaptam el, meg a Lidl-ben is rohangáltak :shock:

Grillpipit ne emlegessétek! Itt az Interspar előtt árulják, hát mindig törlöm az államat...venni kéne már egy felet.

Ezt a sütit nekem is ki kéne próbálni, bár én is el szoktam rontani...nem baj, majd kezet fogok Olgával...

Balwin, én is megnéztem a honlapot, az adatlapok nekem is nagyon tetszettek! A zenét is meghallgattam...hát, nem az én műfajom...

Én meg régen a kerekdombi strandra jártam -miután a MÁVot bezárták- és most azon filózok, megint oda kéne menni. Kicsi, csendes, ott merem hagyni a cuccomat hosszabb időre is. Pancsoló, kis csúszdával ott is van. Eddig csak hétvégén voltam, gondolom, hétközben még csendesebb.

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


KAtlina
NEm először aludta végig, néha-néha előfordult már. Péntek reggel is arra ébredetm hogy ázok a tejemben mert Timi végig aludt. A hátvégén csak 1x ébredt és mára megint nem kellt. Remélem megtartja utóbbi szokását.
Picinek ő is sokszor ébredt (kb 2-3 óránként), cicizett és aludt tovább. Majd kb 2 hónapos korában egész jól aludt. Akkor kb este 10-től hajnali 4-5ig, szopi után újra visszaaludt és emberi időben kelltünk. 7-8 hónapos korában viszont elromlott..

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Sziasztok!

Katlina!
Ne emlegesd a grillpipit! Én már elég ropogósra sültem. Egy szál melltartó-bugyiban nyomom itthon. Riogatom a bogarakat :lol: Nálunk is van! De csak éjszaka jön elő, én meg addig nem merek elaludni, amíg le nem vadásztam. Most már akkor tudom, mi az, mert tényleg kopog. Ja, és hangyásak is vagyunk!

Hú lányok tudom milyen az éjszakai kelés, mi Grétivel 1,5-2 óránkánt keltünk anno. De most Leti nagyon ügyi, csak egyszer kel éjfél körül, majd 5-6 között, és végleg 9-kor.
Nálunk 36°C van!!!! És ez egy kicsit árnyékos helyen van!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Nézzétek már, mit produkált az én Lányom!!
Kép
Kép
Persze, hogy még nem direktbe csinálja! Csak a bilit mostanában mindig hozza utánam, bármerre vagyok, és most a csupasz popsijával el kezdett mellettem nyomni. A bili meg ugyi pont ott volt, gyorsan ráültettem. Mikor megmutattam neki, egyből ki akarta kapni :lol: .
Félreértések elkerülésére: a 2. képen mogyorókrémes a szája :lol: :wink:

Még pár kép:
Motorozás a haverokkal
Kép
Szeretgetés:
Kép

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: