Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Ancsa2727! Olvastam, hogy kerestél, bár jobb hírek miatt kerestél volna :? .
Remélem a mai vizsgálaton picit megnyugtattak.

Szóval nekem a 24. héten még 3000-es volt a méhszáj a 27-en 1110. Kicsit mellbe vágott, bár számítottam rá, mivel nagyon gyenge a méhem. De ilyen hirtelen!
Engem rögtön befektettek, valahol örültem is neki, mivel otthon akarva akaratlanul csak elmosogat az ember, kimos stb. A kórházban viszont csak fekszel.
Utána nekem nem is vizsgálták a méhszájat, hogy ne nyíljon még attól is tovább. Hetente 1-2x uh-on nézték a belső méhnyak hosszát. Megemelték az ágy lábát, 3x2 Magne-B6-ot szedtem. Magnéziumos infúziót kaptam, ha többet keményedett a hasam (ált. hetente többször), és hetente 1x kaptam Proluton nevű injekciót (sárgatest hormon kivonat). Így húztunk ki 9 hetet.
Nekem az előző terhességemkor is már a 15. héten nyílt a méhszáj, akkor a 33. hétig jutottunk, ebből a példából okulva tényleg komolyan vettem a pihenést. Emelett pedig csak pozitívan, minden nap elképzeltem, hogy már 36. hetesen nagy pocakkal sétálgatok, és a fejlett, tökéletes kisbabám jól érzi bent magát :D .
Különben a kórházban sokaknak volt már korán teljesen nyílt méhszája, és szépen kihordták a babát (sőt babákat!).
Nekem a dokim inkább a Magne-B6-ot javasolta, mert jobban felszívódik, mint a Magnesii citrici. (Pont előtte vásároltam be belőle jó pár dobozzal :? ). Bár az infúzió mellett (ált 6-10 g!) tök mindegy :wink: .

Az agyamban eldöntöttem 8) , hogy nem szülhetek meg a 36. hét előtt. És a 36+1 napon született meg a lányom :lol: .
Én hiszek a tudat erejében, de a pihenés is nagyon-nagyon fontos!

Remélem, sokáig kihúzzátok egyben!
Üdv
Csilla

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Ancsi:úr isten!nem vagyok hívő de erre mást nem mondhatok!
és ezt eddig nem is mondtad!!
azonnal jelentkezz az eredménnyel!!!!!!!!
Vendég
 


sziasztok

megjöttem.Uh-án most sem találtak daganatot, de ez nem ujdonság, eddig se volt csomóm :?
a cytológiát levették mindkét mellemből, 2 hét mulva kb kész lessz az eredmény :oops:
De felakarnák tölteni valami folyadékkal a melleimet vagyis a tejutrendszert és ugy megvizsgálni megint, de mivel kismama vagyok, így nem lehet csak utána majd .
Azt mondták ők nem vállalnak felelősséget a szoptatásért, ezt beszéljem meg a nőgyógyógyászommal és a gyerekorvossal, hogy engedéjezik-e egyáltalán vagy most mi legyen.
A nőgyógyászom meg azt mondta, hogy ez az emlőcentrum szakterülete, mégiscsak nekik kell eldönteni mi legyen a szoptatással. Na faxa, akkor most kire is hallgassak? :?

nem mondtam bari,mert küzdöttem magamba a dologgal,de most valahogy kijött belőlem, hogy így összejött minden / nyitott méhszájra gondolok/

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 

 
 

Csilla

köszönöm szépen hogy írtál! :lol:

Enyém 27 hetesen szerencsére nem ennyire kinyílt, mert most jelenleg C.2111 :? de már a 15. héten C:2100 volt, lehet hogy ezért is nem fektetett be a dokim a kórházba,nem tudom. :roll:
De azt mondta mivel 3. baba, így jóval lazább már minden , és mivel nem szerepel a kórelőzményemben koraszülés / kislányomat 37+1 napra, kisfiamat pedig 38+1 napra szültem / így bízik benne, hogy most sem a babó akar megszületni, hanem a méhszájam a ludas, mert már nem ugy zár, mint ahogy kéne, és így van remény arra, hogy kihordjam a kisbabát, de szerinte csoda lenne ha kihúznánk a 36. hétig.
Mindenesetre eltiltott minden fizikai munkától, és azt mondta feküdjek, pihenjek minél többet :roll:

A MagneB6-ot és a Panangint is szedtem már, mindkettőt maximum adagokban,de semmit sem használtak a görcsökre,keményedésekre :?

Még a magnezii citrit az,ami leginkább használ nekem. :roll:

mindenesetre megfogadom a tanácsodat! és nagyon köszönöm! :lol:

megkérdezhetem te mennyit keményedtél általában? és görcsölt is vagy fájt is a hasad? derekad?

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Szia Ancsa!

Nekem általában frontok idején keményedett és fájdogált is többet a hasam (több mint 10 naponta). Ilyenkor kaptam az infúziót, de az infúzió alatt is előfordult keményedés :? .
A kórházban hallani mindenfélét, így bárkivel beszéltem, utána már én is éreztem a tüneteket :roll: (hasfájás, derékfájás).
Én azért eléggé be voltam tojva, így rengeteget feküdtem. És hát embere válogatja. Nekem is a dokik fele azt mondta, hogy szigorú fekvés, a másik meg hogy sétálgathatok is. Én inkább feküdtem végig, bár lehet, ha sétálgatok, akkor is kihúzom eddig 8) .

Amikor 27. hetesen bekerültem a kórházba, a dokik a 35. hetet tűzték ki célul. Akkor én csak abban reménykedtem, hogy legalább 3-sal kezdődjön a betöltött hetek száma, aztán a 32. hét, majd 33. végül betöltöttem a 36. is. De a mai napig csodának élem meg.

Remélem Te is hasonlóan sokáig, sőt még tovább bent tudod tartani a babódat.

Csilla

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


csillala

Nekem van hogy 1 órában 3-4 vagy akár 6-8 keményedésem is van és mellette fájdogál a hasam alja, nem folyamatosan,inkább mensi szerűen meg a derekam is. akkor ez így elég sok,ugye?

de van olyan is,amikor 5-6 óra alatt 1 keményedést sem érzek, viszont közbe ugyanugy fájdogál a hasam meg a derekam.

2 napja olyan,mintha a babó néha csipkedné a méhszájamat :? ilyet se éreztem még sose :roll:

érdekes hogy ez a hasfájás,görcsölés nálam már a 6. terhességi héttől folyamatosan megvan :( ezért feküdtem már a 6. héttől :roll:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Sziasztok!

Elnézést, hogy bezavargok ide, de szeretnék a figyelmetekbe ajánlani egy babákkal, gyermekekkel, szüléssel, szülőséggel kapcsolatos portált.

A portál elérhetősége: http://portal.lilimode.hu

Találtok itt sok érdekes dolgot, például cikkeket, (cégek tömény mennyiségű hirdetéseitől mentes) apróhirdetési rendszert, fórumot, szakértőket, recepteket, meséket és verseket, ajánlókat.

Ezen kívül egy különleges dolgot is találtok: egy ingyenesen letölthető havi magazint, amely teljesen reklámmentes.

Minden hónapban nyereményjátékot is indítunk, ami például most az iskolakezdéssel kapcsolatos, így akinek iskolába menő, vagy iskolás korú gyermeke van, azt biztos érdekelni fogja! :)

Azok, akik szeptember 15-ig regisztrálnak sorsoláson is részt vesznek, ahol értékes nyereményeket sorsolunk ki.

Kérlek nézzétek meg a portált, és ha tetszik, regisztráljatok!

Köszi,

hanee
hanee
 
 


Szép Hétvégét mindenkinek!

Többiek? Veletek mizujs?

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


szia!
nálunk ismét sírással telt a hétvége :twisted:
te ,hogy vagy..pihengetsz?
Vendég
 


Igen, fekszem :(
Hanyatt fekve annyira szúr hátul a medencecsontom amikor felakarok kelni,hogy azt hiszem,szétszakad :?
Neked is volt ilyen bari?

Nekem az első 2-nél nem. :roll:

És sokat fáj lennt a hasam alja, olyan görcsölés,mensi szerűen.
nektek is volt ilyen?

Mi volt Dávidkával,hogy ilyen sokat sírt? :(

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


ancsa nekem is nagyon fájt mindenem a fekvéstől,de én háton nem tudtam feküdni annyira fulladtam,szóval én egész nap oldalt feküdtem!
neked úgy nem jó?

hasam az végig fájt,hol így hol úgy de szinte végig..talán a 33. héttől lett jobb valamivel!
Vendég
 


:( nem igazán,aludni oldalt szeretek,de pihengtetni csak háton

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


ancsa megkezdted a 29. hetet :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
29 után a 30 jön :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


:lol: :lol: :lol:
Igen, a doki szerint . Remélem jól számolt ,mert mensim szerint 1 héttel kevesebb lennék :?
Most meg ugye minden nap számít :oops:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


biztos jól számol...és nyugi fogsz te még könyörögni neki ,hogy jöjjön már ki!!! :lol:
Vendég
 


Én mindkettő babómat előbb szültem a kiírtnál, :roll: Nekik nem kellett könyörögni,hogy jöjjenek ki, mondjuk mint kiderült, utólag a szülsénél, hogy nagyobb terhes voltam , így viszont azt jelenti hogy a fogamzás félidő elött történnt :shock:
ezt mondta most a dokim is, hogy félidő elött fogant a baba, így írt rá nekem 1 hetet még a 12. héten :roll: és a többi uh-án is tartotta a baba a méreteket, tehát ugy néz ki jól gondolja a doki. :roll: /csak megsugom,igaza lehet,mert mensi elmulása után azonnal együtt voltunk / :lol: ugyhogy csak 2 alkalom volt abban a hónapban, így sejtem mikor fogant a kisasszony :lol:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Francia légáteresztős pelenkákat és Bio pelenkákat forgalmaznak. Ha valakit érdekel, nézzétek meg:
http://www.holloagi.eoldal.hu/

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Jön a kisgyerekes bérlet szeptember 1-jétől!
Budapesten illetve más városokban is bevezetésre kerül.
Nem tudom kit érint, de ha gondoljátok olvassátok el.
http://www.babafalva.hu/portal/modules.php?name=News&file=article&sid=760

sajnos Tatabányán nem kerül bevezetésre :?

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


szerintem itt dunakeszin sem :?
Vendég
 


Az utóbbi időben nem alszok valami jól, sokszor felébredek :(
Hol inni, hol pisilni , hol meg csak ugy érzem kialudtam magam 2 órás alvás után :shock:

Ti hogy vagytok?
És a szépséges babák? Biztosan őket is megviseli a meleg :(

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


szia ancsi!
igen már abba az időbe léptél,hogy az alvás nem fog annyira menni :lol: :lol: :lol:
nem baj föl kell készülnöd az éjszakázásra :lol:

nálunk még mindíg sok a sírás az idegeim már az utolsókat rúgják de muszály kibirni..
Vendég
 


rég dobtál fotót :shock:
Vendég
 


Már többszőr is akartam kérdezni :oops:
Szenved valaki orrdugulással?

:shock: Hihetetlen,de mióta terhes vagyok, alig kapok levegőt az orromon :shock: nappal még csak-csak, de éjjel :shock: és reggelre annyira kiszárad a torkom,/mivel gondolom ez miatt nyitott szájjal alszom, különben megfulladnék / :shock: hogy alig bírok nyelni is. :?

Utánanéztem, állítólag ez természetes a terhesség alatt, mármint az orrdugulás.
De nincs valami jó ötletetek mit lehetne ezzel kezdeni?
Egy darabig használtam orrcseppet, jó is volt, de 9 hónapon keresztül nem akartam használni,így abbahagytam :?
Ötlet?

Lassan csinálok pocakfotót, aztán feldobom! :lol:
Ja-ja, igazad van bari, kell edzeni az éjszakázásra, mivel már kiestem régen a gyakorlatból :roll:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Ancsa! Én orrsprayt használtam. Tudni kell rólam, hogy régen orrcseppfüggő voltam. Több évig minden este csöppentettem, mert különben nem tudtam aludni. Nagyon nehezen szoktam le róla és ha megfázok, azonnal csepegtetek és miután meggyógyultam, nehéz megint abbahagyni. Szóval terhesség alatt is volt hogy megfáztam, alig akartak nekem adni valamit, mert mindegyikre rá van írva, hogy terhesség alatt nem ajánlott. De végül adtak orrsprayt, mert azt nem úgy nyeli le az ember, de erre is rá volt írva. Én azért használtam, mert különben nem tudtam aludni. És elég sokáig, több hétig, de nem lett semmi baj.

Kép
szly27
 
 


szly
Én is hasonló helyzetben voltam terhesség elött,mint te :shock:
És mi a neve amit használtál? Mert akkor azt kérem a gyógyszertárban. :roll: köszi a segítséget!

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Nasivin orrspray 0,05 %-os

Kép
szly27
 
 


Ja és mondták, hogy használjak Sterimart, vagy Fluimaret, ezeket lehet kismamáknak is, de nekem semmit nem csináltak! De talán próbáld ki, hátha neked segít!

Kép
szly27
 
 


Köszi szly :lol: Kipróbálom akkor azt :lol:

Ti hogy vagytok?

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Mi jól vagyunk. továbbra is van tejem. Adom is le. Jázmin nappal nagyon jó baba. Este nyűgös kicsit, de éjszaka is csak egyszer kel és alszik is vissza. Sokat sétálunk, játszóterezünk. Minden nap megyünk valahova, nem is bírnám itthon, mert Roli igényli. Nemis olyna nehéz két kicsi gyerekkel!

Kép
szly27
 
 


Lányok,Lenne egy kérdésem
Tündérkém főleg esténként amikor mocorog, olyan mintha belülről próbálná a mellső fali lepényemet lehúzni :shock: komolyan,érzem hogy rángatja lefelé :shock: és ilyenkor a hasam beesik/ lefelé/ :shock: Totál félek tőle :shock: Nem lehet ebből baj?

Örülök neki hogy jól vagytok! :lol: Ez nagyon jó :lol:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Mindenki eltünnt? :shock:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


ancsa szia!
én mindíg benézek ahogy tudok és nézem,hogy van e mozgás.

a vonalzódat is szemmel tartom! :wink: egyre jobban közeleg a 30 :lol: :lol: :lol:

őszintén szólva sokmindent halottam már de olyat még nem,hogy egy magzat letépte volna a méhlepényt,szerintem ettől ne félj.
beesik a hasad mert éppen a másik oldalra kuporodott,ebben én semmi rosszat nem találok

én még most is érzem ahogy császár után pumpálták a hasam két tenyérrel jó 5 percig mire nagy nehezen sikerült "leszakitanijuk a lepényt"hogy kijöjjön végre...kurva nagy erő kelett hozzá,stabilan ott van az ám...
kb egy autóbaleset kéne hozzá hogy leszakadjon
Vendég
 


Bari
Akkor jó, :lol: én is így gondolom,de nagyon ijesztő volt amikor csinálta :shock: ugynéz ki,megunta azóta ,ennek azért örülök :lol:
Ti jól vagytok?

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


szia!
köszi kérdésed megvagyunk...holnap viszem az első oltásokra,hát mit ne mondjak nagyon be vagyok sz@rva.nem is a szúrástól hanem az esetleges mellékhatásoktól...szegény babókám :(

majd írok,hogy milyen volt
Vendég
 


na ne kérdeztd,hogy ez a két szó miért lett kék :shock:
Vendég
 


Ne aggódj bari,minden rendben lessz Dávidkával! Drukkolok!+++++++++++ :lol:
Írj mindenképpen mi van veletek! Várni fogom!


Nekem meg elkezdett rózsaszín folyásom lenni :shock: :?
Csaknem a nyákdugóm megy el? :shock: :? REMÉLEM hogy nem, de eddig ilyenem még nem volt :?
Görcsöm nincs,haskeményedés is csak estefelé 1-2 összesen,de ez a rózsaszín folyás most idegesít :? 2 napja van :?

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


ezek a fránya vonalzók nem működnek már 2 napja :shock: :evil:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


ancsi azért azzal a rózsaszín folyással szerintem menj be a dokidhoz!!
csak biztos ami biztos alapon!!
nem lesz semmi gond én tudom,de azért lásson doki jó??
két napja nem megy a vonalzód??
ez azt jelenti megkezdted a 30-at??
szuper!!!!!!!!!!!
és azonnal írd meg mit mondott a doki!
amúgy szerintem nem a nyákdugó...olyan is lehet,hogy a baba nagyon intenziven nő illetve mozog,és megpattan egy-egy vékony hajszálér
Vendég
 


Bari
Nincs dokim,szabin van :shock: :? sajnos
Nem kezdtem meg a 30-at :(
Majd szerdán leszek a 29+1 napon csak :shock:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


ancsa és egy ügyeletes doki nem nézne rád?
én is mentem sokszor ügyeletre amikor a dokim épp nem volt bent
Vendég
 


itt Tatabányán nem is minősítem milyen dokik vannak :shock:
még a végén ugy megvizsgálnának,hogy abból lenne baj :shock: a multkor is mikor bennt voltam,hát ne tudjátok meg milyen durván vizsgáltak meg, s utána 2 napig görcsöltem is :?
2111-es méhszájjal meg már nem szeretném ha valaki is durván megvizsgálna aztán baj lenne belőle :oops:
A dokim olyan óvatos velem vizsgálatnál, direkt azért, nehogy abból legyen baj. De csak szeptember 5-én mehetek hozzá leghamarabb, az meg olyan messze van még :(
Fogadott szülésznőm meg nincs, hogy ahhoz menyjek el,mert ő is megnézhetné mi van most éppen :roll:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


hát ez nem jó hír!!szept 5 nagyon messze van még :(
hát a biztos,hogy nem lenne jó ha valami durva barbár megvizsgálna!
na ezért jó a sote,pár kivétellel minden doki jó....
akkor most tényleg vedd nagyon szigorúan az ágynyugalmat vagy félig ülve a pihengetést
Vendég
 


bari
Eddig is nagyon szigoruan vettem :oops: nem viccelek, ha látnád a lakást is elhanyagolom,csak hogy tényleg feküdjek,az orvos utasítása szerint a baba érdekében.
Látod,erre nem is gondoltam, hogy valami hajszálér is elpattanhatott ! :shock: :lol: De jó hogy vagy! és mindíg felvilágosítasz arra, amire én nem is gondolok. :lol:

Drukkolok nektek,hogy rendben legyen az oltás Dávidkának!++++++++++++++++++++++++
Majd írj hogy van.

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Visszatért a vonalzóm is végre! :lol: :lol: :lol:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Használt, márkás angol babaruhák és gyermekruhák kaphatók, ha valakit érdekel,nézzétek meg:
http://bolthely.hu/angolbebiruha/oldal/fooldal

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Csak gyors bekukkantottam kiakarom kérni a véleményeteket :lol:
Kinéztem a kisasszonynak a padlószönyegét, szerintetek milyen?

Kép

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Sziasztok!

Jelentem, élek még... :oops:

Ancsa!
A folyás miatt még annál is szigorúbb pihi, mint ami eddíg volt!!!

Bari!
Örülök, hogy minden oké, sajnálom, hogy Dávid sokat sír!

Emma még mindíg jó baba, nappal is és éjszaka is alszik.
3-4 óránként eszik, éjjel pedig 9 után hajnali 4-5-ig alvás van.
Egy szavam sem lehet!

Csak szopizik, egyelőre, remélem, minél tovább kitart a tejem, és elég is lesz neki.
Egy hónapos korára gyarapodott 1200g-ot, azóta nem mértem.

Csatolok nektek fotót róla:
Kép

Vigyázzatok magatokra!
Hamarosan jövök még!
Vendég
 


sziasztok!
maria emma baba egyszerűen továbbra is gyönyörű...szépséges annyira tetszik a haja :lol:

ancsa nekem bejön az a szőnyeg
Vendég
 


Sziasztok!

Marcsi! Emma nagyon aranyos és lassan a szemébe ér a haja! :lol: Gyere gyakrabban.

Ancsa! TEtszik a szőnyeg és jók az új vonalzóid!

Bari! Dávid hogy viselte az oltást? Mi pénteken megyünk. Rolival anno semmi gond nem volt egy oltásnál sem, talán kicsit aluszékonyabb volt aznap, de az sosem baj!

Kép
szly27
 
 


Mária
Írtam neked Msn,megkaptad?
Tényleg jöhetnél gyakrabban is! Jó lenne :lol:
Örülök neki hogy jól vagytok!
Emma baba továbbra is gyönyörű kislány! és a haja, engem is levesz a lábamról! :lol:
Nagyon szépen gyarapodott! Gratulálok!

Bari
Hogy viselte Dávid az oltást?

szly
Nagy lányomnak nagyon tetszik,ketten néztük ki :lol: igazi kis nő, imád vásárolni, persze főleg ruhákat,cipőt :lol: de az ékszerek a mindene, ugyhogy most úgy döntöttem szülinapjára meglepem egy nyaklánccal és egy hóroszkópos medállal is.Annak tuti hogy örülni fog. :lol:

Én jelentem jobban vagyok! :lol: Pár napja kevesebbet keményedik a pocim és a görcsök is elmaradtak /kopp-kopp/.
Remélem így is marad! Imádkozom érte :D
Csak az idegeim kezdik felmondani a szolgálatot :( nagyon megvisel az állandó fekvés, bezártság :( hiányzik,hogy nem tudok ugy emberek közé menni :( nem csoda, hogy egyfolytában beszélek, ha apa hazajön, mert örülök,hogy legalább akkor van kihez szólnom :?
Már nagyon várom a végét, ugy szeretnék már legalább a 36. hétnél tartani :lol: A 3 terhesség közül,ezt viselem a legnehezebben mindenféle szempontból ,ami gondolom azért van, mert ez a legproblémásabb terhességem :? Csak be ne forduljak teljesen a végére :?

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: