Új privát üzeneted érkezett!

Végre eljutottunk ide is, hogy felkerülhetnek ide a kis csemetéim! Kép) Hála B.Gabinak! (Köszi Gabi!)
Röviden csak annyit: Annus januárban lesz 5 és fél éves, Julcsi februárban lesz 3, és a kis Bánk idén november 1-jén született.
norcsi (norcsi)
 


Kép
bgabi
 
 


Kép
bgabi
 
 

 
 

Kép
bgabi
 
 


Kép
bgabi
 
 


Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
bgabi
 
 


Sziasztok! (Mégegyszer köszönet Gabinak,hogy felrakta a képeket! KépKépKép )

Akkor csak nagyvonalakban: A rózsaszín ruhás képek a lányokról ezév áprilisában készültek, az öcsém esküvõjére készültünk.
Az újszülött-kép Bánkot a születése utáni percekben ábrázolja, szegényke még éppencsak barátkozik a kinti világgal.
A többi kép pedig Mikuláskor készült (Julcsi hozta a formáját, amennyi csokimikuláshoz hozzáfért, azt mind megnyúzta és "lefejezte").Kép

Hát õk az én gyerekeim: Norcsi.
norcsi (norcsi)
 


Kedves Norcsi!
Gyönyörûek a gyerkõcök! Különösen megható volt számomra a legutolsó kép...
anilla
anilla
 
 


Kedves Norcsi!
Tündériek a picik!(akárcsak életben, itt a képeken is)
És mind a három annyira hasonlít Rád...bár az Apukájukat még nem láttam, így lehet, hogy Rá is..:-)))))
Nagyon Boldog Karácsonyt kívánok Nektek!
Eszter
geszter
 
 


Kedves anilla és Eszter!

Köszönöm a gyerekek nevében is a gratulát!
Nektek is boldog karácsonyt kívánok! Azért apukájukból is van bennük valami! Kép
Anilla: Remélem már nemsokára nálatok is megérkezik a kistesó és akkor én nézegethetem a hasonló képet róla!

Sziasztok: Norcsi
norcsi (norcsi)
 


Norcsi!
Gyönyörûek vagytok!Vidám ünnepeket kívánok Nektek!
F. Dia
fd (fd)
 


Köszi Dia!

Nektek is nagyon boldog karácsonyt és még boldogabb új évet kívánok! Kép
Norcsi.
norcsi (norcsi)
 


Norcsi!

Boldog Karácsonyt!
Majd írok, ahogy idõm lesz

Puszi:
Gabi
bgabi
 
 


Köszi Gabi!

Nektek is nagyon boldog karácsonyt! Én is rohanok mert még sokminden hátravan! Jelentkezni fogok! Kép

Puszi: Norcsi.
norcsi (norcsi)
 


Szia, Norcsi !!

Már "alig várom, hogy a kezem közé kaparinthassam"....Jó, csak vicc volt, bocs! Mert tényleg nagyon helyesek !!!
Egyébként 8-án délre én is "berendeltem" a Lillát anyukámmal, program végén belekukucskálunk a fülcijébe. A mandulagyuszi óta visszhangzik, azt mondja. Sejtem mitõl...
Maminti
maminti (maminti)
 


Szia Maminti!

Akkor a 8-a egy elég sûrû programokkal tarkított nap lesz! Egyébként már egész jól barátkozunk a gondolattal, teljesen véletlenül kaptak egy kis játék orvosi táskát is, versenyt veszekszenek azon hogy ki kit vizsgál!
Köszi a gratulát, és remélem Lillának nem lesz semmi komolyabb gond a fülével!
Töltsétek kellemesen a még hátralevõ ünnepeket!KépKépKép

Szia: Norcsi.
norcsi (norcsi)
 


Szia Norcsi,
örülök, hogy végre Titeket is lehet látni. Külön jó, hogy a pici fiad a Bebe feliratú rugiban fényképezkedett Kép
Aranyosak vagytok így együtt, a lányok nagyon hasonlítanak egymásra.
Sok puszi Nektek:
Jamina
jamina
 
 


Szia Jamina!

Köszönet a dícsérõ szavakért! Teljesen véletlen, hogy épp ez a rugi volt rajta, de utólag már örülök mert azóta már kinõtte. Nálatok Bebének nem volt véletlenül valamilyen hasonló?
Remélem jól vagy és az ünnepek is kellemesen teltek egyenlõre még "csak" így hármasban. Bár ha azt vesszük, hogy tavaly még ketten ünnepeltetek. KépKépKép

Sok puszi, szia: Norcsi.
norcsi (norcsi)
 


Hahó Norcsi!

Éppen most reklamáltam a fotókat rólatok egy másik topicon. Örömmel jelentem, megvagytok! A sok szupi és jókívánság mellé nehéz valami eredetit is kitalálni. Szépek, aranyosak és boldogok vagytok! (Milyen NOR(mális)CSi kis család!- No ez kicsit hülyén jött ki, de remélem érted!)
Sok-sok puszi, gratulálok! (ugye, milyen jó babázni?)
Szofi Kép
Szofi
 


Köszi Szofi! KépKépKép

A legkisebbik lányod is nemrég még akkora volt mint a Bánk, és nemsokára ismét élvezheted az újabb pici baba közelségét, puhaságát, illatát. Már most irigyellek! Kép

Megadod az emil címed, akkor ott azért nyugisabban levelezhetnénk!

Sok puszi, mégegyszer köszi a gratulát, és vigyázz magatokra!

Norcsi
norcsi (norcsi)
 


Szia Norcsi!

Nagyon szépek és aranyosak a gyerekeid!
Minden elismerésem! Kép

Üdv: Mókuska
Mókuska
 


Szia Mókuska. Köszönet a dícsérõ szavakért, neked is minden jót és boldog új évet kívánok!

Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Szia Norcsika!
Hogy-hogy nem találtalak meg itt tegnap? Látszik hogy még csak kapisgálom a dolgot

De a lényeg hogy gyönyörûek vagytok!!! Kép

Nagyon Boldog Békés Új Évet, sok-sok szépséget a családodnak!!

Puszi: Hajni
0611viki
 
 


Köszi Hajni!

Nektek is hasonló jókat, és nagyon köszönöm a kedves szavakat! Nagyon kíváncsi leszek arra, hogy mikor kerül már ide a kis Noémi (?) képe is a társalgóba! Mindenesetre drukkolok hogy minél elõbb!

Puszi: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Kedves Norcsi!

Nagyon szépek vagytok így együtt. A kislányok csodaszépek, a kisfiad is nagyon-nagyon szép és aranyos.
Boldog babázást, és sok sikert a "kis" családodhoz! Kép

Pankaanyu
Pankaanyu
 


Köszi Pankaanyu!

Köszönet a dícsérõ szavakért! Nektek is minden jót kívánok.
Szia: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Norcsi!
Inkább ide írok most már, nem a szerkesztöhöz.
Köszi a dícséretet Kép
A Te gyermekeid is csodálatosak Kép És milyen klassz, hogy a két lány után kaptál egy kisfiút is Kép

Kata007

Ui: Hajnival abban maradtunk, hogy ha van valami fejlemény, Te fogod tudni. Légyszi írj majd a kismamákhoz is, annyira várjuk, hogy mi van vele. Köszi!
Kata007
 


Szia Kata!

Köszönöm szépen a dícsérõ szavakat! Igen, a kis Bánk már nagyon hiányzott az apukájának, hiszen eddig nagyon nagy kisebbségben volt mint fiú.Kép Nemsokára már ti is babázhattok!KépKépKép Nagyon jó dolog egy kicsi baba a háznál.

Oké. Megbeszéltük Hajnival, hogy mindenképpen írok majd neked hogy mikor szült és mekkora lett a babócája. Ígérem!Kép

Szia: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Norcsi!
Köszi elõre is. Most ö utána érdeklödnek a chaten.

Kata007
Kata007
 


Szia Norcsi!

Gyönyörûek a lányaid. A rózsaszín ruhákban olyanok, mint két kis hercegnõ. Gratulálok a kisfiadhoz. Tündéri.
Minden jót nektek.

Lívia
Lyvya
 


Köszi Lívia!

És várjuk ám a további képeket a kisfiadról!

Szia: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Szevasztok!


Nagyszeruek a kepek.


Puszi:Angela
bagolyka
 


Köszi Angéla! KépKép:

Válaszolok majd hamarosan, csak tudod egy levélnek minimum háromszor kell nekiállnom, vagy még többször is, ilyenkor mindig elveszítem a fonalat, hogy hol tartottam, de majd megy az emil!

Puszi: Norcsi. Kép
norcsi
Lenti
 
 


Szia Norcsi!

Gyönyörüek a gyerköcök!
Minden jót kívánok nekik az életben!

Kerestelek a chat-en, de nem sikerült összefutnunk!:o(
Majd legközelebb!

Puszi nektek!

blano
blano
 
 


Szia blano!

Köszönöm a dícsérõ szavakat, nemsokára már én dícsérem majd a te kis Noédat vagy Neádat. Hamar eltelik az a kis idõ ami még szülésig hátravan!

Én is kerestelek pénteken, de sajnos akkor meg te nem voltál!KépKépKép

Majd legközelebb talán nagyobb sikerrel járnk!Kép

Addigis vigyázz magatokra, sok puszi: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Szia Norcsi!
Aloe vera-s topic utan beneztem Hozzatok!
Jol tettem Kép
Nagyon edesek a gyerekek!
Sziasztok es minden jot,
Csilla
LCsilla
 


Szia Csilla!

Köszi a látogatást meg a dícsérõ szavakat is.Az Aloéval kapcsolatban meg ha lesz már tapasztalatunk, akkor mindenképpen meg fogom veletek osztani!Kép

Szia, és nektek is minden jót kívánok: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Kedves Norcsi!

Csak most akadtam rá a képeitekre, és nagyon szépek a gyermekeid, igazán büszke lehetsz rájuk.
Kívánok nektek minden szépet és jót.

Lani
lani
 
 


Szia Lani!

Nagyon köszönöm a dícsérõ szavakat.KépKépKép És a kislányodról nem láthatok valahol képeket? Nagyon kíváncsi lennék a kis vasgyúróra.
Vigyázzatok magatokra, és remélem hamarosan összefutunk megint a chat-en.Jó hétvégét addigis, szia: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Szia Norcsi!

Nagyon aranyosak a gyerekek!

Olyan jo lenne mar "talalkozni" a chat-en,Kivancsi vagyok
hogy vagytok,mi van Veletek!
(En is tettem fel egy kepet.Antoncsi alatt van)

Szia : Antoncsi
antoncsi
 
 


Szia Antoncsi!

Köszi a dícséretért. Megtaláltam ám a képet, már az elõbb, és írtam is üzenetet.
Most már hamarosan talán gyakrabban megyek fel a chat-re, de most még elõbb át kellene vészelnünk a hétfõt, akkor kapja meg a 3 hónapos oltását a Bánk.(Drukkoljatok nekünk, hogy minden rendben legyen!)

Szia, és még jó hétvégét erre az egy napra ami még a hétvégébõl hátravan.

Puszi: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Szia Norcsi!!!!!!

Jó reggelt!!!!KépKépKép

Hajni
0611viki
 


Szia Norcsi!

Gondolok Ratok holnap!Biztosan minden rendben lesz az oltassal,bar en is aggodnek azok utan ami az elozo
oltasnal tortent.
Mi jovo heten megyunk a 15 honaposra.

Puszi: Antoncsi
antoncsi
 
 


Köszi Antoncsi!

Be fogok majd számolni róla, hogy mi történt! Remélem hogy sem nálunk, sem nálatok nem lesz semmi gond!Kép

Puszi:Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Szia Norcsi!

Remelem nem haragszol,hogy ide irok,de mostanaban
mashol nem igen "futunk" ossze!
Nem lazasodott be Bank az oltastol? Remelem a labacskaja
sem fajt!
Nalunk minden rendben.

Puszi: Antoncsi
antoncsi
 
 


Szia Antoncsi!

Sajnos tényleg nem nagyon volt mostanában idõm chat-elni, vagy ha voltam akkor te nem voltál.Kép

Szerencsére minden a legnagyobb rendben volt, nem sírt sem az oltás alatt, sem utána. Megkapta a kis kúpját meg a homeopátiás bogyóját, és utána sem volt semmi. Estére kicsit belázasodott (38 fokos volt) de legalább dolgozott a kis immunrendszere. A szúrás mellett kicsit becsomósodott meg kicsit piros lett,de fájni nem fáj neki, erre is adom neki az erre való bogyót. Mindenesetre ma már nem volt még hõemelkedése sem szerencsére. Remélem most már nem is lesz vele semmi.

Örülök hogy veletek minden rendben van, azért majd remélem hogy összefutunk hamarosan.KépKépKép

Puszi: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Norcsi!

Milyen bogyót adsz a kicsinek az oltás után?

Zsu
Zsu
 


Zsu!

Thuja CH30-ast, a golyót feloldva egy kis teában és rögtön akkor kell beadni amikor a tût kihúzzák.A szövõdményeknél meg megvan tételesen hogy ha pl. duzzadt, piros, meleg akkor Belladonna CH9-esbõl kell egy golyó, ha lázas lesz hirtelen akkor AconicumCH9-esbõl kell egy golyó, szóval sokrétû a dolog.

Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Szia Norcsi!

Orulok,hogy minden rendben zajlott!
A masik doktorneni adta az oltast?
Nalunk a nagyoknal holnap lesz a farsang teljesen be vannak
mar sozva.
Vigyazzatok magatokra!

Puszi: Antoncsi
antoncsi
 
 


Szia, Norcsi!
Ide írok, mert itt biztosan megtalálod Kép
Talán már jövõ héten újra lesz netem, akkor majd küldök hosszú mailt, van mit írni bõven.
Legközelebb Te is gyere el züllésre, és akkor személyesen is találkozhatunk.
Sok-sok puszi:
Jamina
jamina
 
 

Vissza: Ismerjük meg egymást

Jegyzetfüzet: