Új privát üzeneted érkezett!

Láttam ám, hogy nagyon szaporodik a topic! :) Mindenkinek nagy-nagy gratula!

Nemrég szültünk, most meg már itt van a második hullám, hihetetlen.

mumoo's - egyedi magyar babaruha

www.mumoos.hu
jaspis
 
 


Sziasztok,
voltam ma ultrahangon, minden rendben a kistesóval, olyan édes volt, ahogy úszkált a pocakomban.

Zizi,
megkérdeztem a gyógyszertárban a multivitamint. Azt mondták, hogy természetesen a Cebion Multi is bevizsgált termék, de az OGYI szigorúbb feltételrendszerrel rendelkezik, valószínű, ezért nincs OGYI száma ennek a vitaminnak. Helyette a MULTIKID-et ajánlották, mert ennek van OGYI száma. Egyébként a barátnőmnek pont a patikus mondta egy gyógyszertárban, hogy a Cebiont ne vegye, mert nincs száma… de a mi gyógyszerészünk szerint a Cebionnak sincs baja és adhatjuk továbbra is a gyerkőcöknek.

Kriszta

Kép

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
krisztacsillag
 
 


Kedves Topiklakók!

Ismét jó szándékkal spammelek itt (is): folytatódik a Babanet kommentjátéka, azok között, akik a héten kommentelnek, a Jaffa Kiadó könyvcsomagját sorsoljuk ki!

Facebook csoportunkhoz is megéri csatlakozni, így nemcsak a cikkekről kaptok értesítést, de további nyereményjátékokban is részt vehettek.

És végül, de nem utolsósorban: várjuk a Ti történeteiteket is A Te történeted rovatba. Kinek ne lenne a tarsolyában egy olyan történet, amit 1-2 oldalban meg lehet írni? Lehet vicces, tanulságos, dühítő, szomorú, elgondolkodtató, szüléses, gyerekneveléses, párkapcsolatos, családos. Akiből kikívánkozik a grafomán énje, történetét Word dokumentumban küldje el erre a címre: szerkeszto kukac babanet pont hu.

Köszi a figyelmet!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 

 
 

millye: :) köszi! aranyos vagy! nem tudom melyik lehet a legegyszerűbb..
de monjduk most épp lebetegedtem szóval nem is tudnék semmit konyhatündérkedni..
:s

ez a köhögős nyavalya nagyon rossz...
nem tudjátok milyen köptetőt lehet szedni tutira ami beválik?...
monjduk legalább már kezd felszakadozni,de akkor is...kissé ledöntött a lábamról..szerencsére Lilit nem (kop-kop)

zizi:hogy vagytok?

kriszta:mégegyszer gratulálok a pocakban úszkáló picihez :)

ami a vitaminokat illeti a mi patikánkban a vitacolan szirupot javasoljak :) de gondolom mindenhol más a favorit..

Kép

Kép
mulan
 
 


mulan,
nekem és a családnak a dr.Theiss: Lándzsás útifű szirup vált be, lehet pocakosan is szedni...

Szilvi

Kép

Kép
silverlion
 
 


Mulan,
stodal ?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Millye! Pár napja elküldtem a charlotte-ot priviben . Megkaptad?
C
claire
 
 


Mulan jobbulást neked! Homeogene 9 nekünk az vált be és a stodal.

Claire nem kaptam meg a privit :( elküldöd még egyszer? :roll:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Megőrülök. Gyanús volt, mert más sem kapta meg, amit akkor küldtem. Tegnap meg 3x ment el egy levél. :evil: Próbálkozom....
Jó éjt! c
claire
 
 


Claire előre is köszönöm! :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


sziasztok,

millye,kubu,siilverion:köszi a tippeket!!!! én már gyógyulgatok !
sajnos Lili is elkapta végül.. :( lázas,köhög,folyik az orra...
reméljük hamar túl lesz rajta!

zizi: Ti hogy vagytok?

Kép

Kép
mulan
 
 


Mulan, köszönöm kérdésed, jól vagyunk. Holnap lesz a 4. CTG, már tuti közel a vége.
Eléggé izgulok, hogy mi lesz, császár vagy nem, jöhetnek látogatók vagy nem, itthon lesz-e már a dokim vagy nem stb, de igyekszem nem mindig ezen agyalni (nehezen megy).
Ti jól már?

Kriszta, megvan már a kombi szűrés eredménye?

Kép


Lilypie First Birthday tickers
zizi27
 
 


zizi: húúúú!! nagyon drukkolok h minden úgy sikerüljön ahogy szeretnéd!!!!!
:)
nagyon izgi lehet már ott tartani.
Biztos lesz doki és biztos minden lesz amit szeretnél!!!!
-a doki amúgY mit mondott h ha ő nemlesz kihez menj?v akkor ügyeletes?
szorítok!!!!!!

mi még betegen :(

remélem pénteken eltudok menni a dokimhoz..

Kép

Kép
mulan
 
 


Sziasztok!

De jó, hogy így felélénkült a topic megint! :)

Mulan, jobbulást Nektek! Bogi is taknyos kicsit, pár napja néha köhög, de elég régóta. Mivel semmi más baja nincs, nem akarom bevinni a beteg gyerekek közé, inkább adom neki a c-vitamint és a Rhinatiolt (nekünk a doki azt ajánlotta). Én egyébként még a babavárás alatt kezdtem használni a lándzsás útifű szirupot, az sem rossz, de a Rhinatiol erősebb. Remélem, hamar túl lesztek már rajta! :)
Lili haja tényleg szépséges! Hogy sikerült ilyen tökéletesre? :)

Zizi, de jó Nektek! :) Minden rendben lesz, természetesen fogsz szülni a dokidnál! :)

Kriszta, még nem is gratuláltam! Nagyon irigyellek ám! :) Szépséges Bogi, már annyira nagylány! És szuper, hogy nem lisztérzékeny.

Agee, üdv itt! :) Remélem, minden rendben Veletek és szépen fejlődik Borka! A tejcsi beállt már? Nekem elég sok volt az elején és fejtem is minden etetés után. Valószínűleg ezért is nagyon soká állt be a mennyiség, akkor viszont kevésnek éreztem. Persze Bogi szépen hízott minden héten, így nem idegesítettem magam.
Eleinte rengeteg levest főztem, de sajnos hamar kiderült, hogy valamiért nem bírja a hasam, csakúgy, mint a tejet. A húsleves amúgy nagyon jó és egyszerúen elkészíthető kismama eledel. Sok folyadék, csak fel kell rakni főni, magától elkészül. A védőnő javasolta még a tésztát, szintén jó a tejtermelésnek és gyors. Később, amikor már sokat mozdultunk ki, vagy este főztem, amikor volt velem valaki, vagy én is rendeltem. Én is az Egészségkonyhát próbáltam, de nekem nagyon egyhangú volt, ami tetszett. Egyébként tényleg nem főznek rosszul, ha fáradt vagy, inkább próbáld meg őket! Mindenképp jelentkezz a hírekkel! :)

Millye, szereztem egy szakácskönyvet, amiben olyan szép torták vannak, mint amilyeneket Te is csinálsz. Majd megpróbálkozom időnként egyet-egyet megcsinálni. :)

Gratula Reninek és sok-sok tejcsit nekik!

Nálunk elkezdődtek a munkás hétköznapok. Mindenki nagyon nagy örömmel fogad, Bogi pedig nagyon jól bírja a megváltozott helyzetet, szóval tényleg minden tökéletes. Persze irtózatosan hiányzik és nagyon rossz, hogy ennyivel kevesebbet vagyok vele. A héten egy napot töltött az egyik barátnőnknél, akinek szintén van egy kisfia, 3 hónappal idősebb Boginál. Ahhoz képest, hogy csak párszor látta őket korábban, semmi gond nem volt vele, így máskor is szívesen vállalják Bogit. Most 2 napot tölt Anyunál, 1 napot a barátnőnknél, 2 napot a bölcsiben, hétvégén meg velünk van. Nagyon élvezi a változatosságot és a sok gyerektársaságot, szóval tényleg egy kisangyal. :) Ja, és mióta dolgozom, újra végigalussza az éjszakát. Persze korábban is kel...
Úgy tűnik, az első szava a hinta, elkezdte rendeltetésszerűen használni az építőkockákat és egyedül mászik fel a hintaszékbe, meglöki magát, aztán, ha már megunta, szépen lemászik. :)
Kivizsgálásra járunk a Heim Pálba az apró méretek miatt. Nem paráztam be, csak bekerültünk egy programba, így lehetőséget kaptunk egy tanácsadásra és teljes kivizsgálásra. A gasztroenterológus szerint nem felszívódási zavar, voltunk csontkor vizsgálaton (ez alapján Bogi még nem egyéves), túlestünk az első laborvizsgálaton, március végén megyünk még verejték vizsgálatra. Ezekkel zárjuk ki a genetikai deformitásokat és a felszívódási zavart.
Zajlik az élet..

Nyugalmas éjszakát kívánok Mindenkinek! :)

Kati

Kép
katjja
 
 


sziasztok,

kattja:milyen kivizsgálás?milyen programba kerültetek be?
Nagyon szuper h Bogi ilyen szuperül bírja h változtak a dolgok körülötte,hogy bölcsi meg iylenek. Ügyes h magától jár hintázni ha kedve tartja :)
Lili a haját szerintem apjától örökölte ő a göndör a családban :) fésülni persze nem igazán lehet..leginkább csak vízesen hagyja.
hogy bírod hogy újra dolgozni jársz?

mi:voltunk dokinál végül és minden oké volt szerencsére a pocakban fickándozó kislegénnyel :)
1héttel nagyobbnak mérte a doki, ami azért érdekes csak mert a Lilit mindig kisebbnek mérte 1 héttel :) na persze a fiúk nagyobbak azt mondják..1380g-ra a becsülte a doki-illetve a gép-

kicsit kevesebbet köhögok már ami jó,de enni nem nagyon tudok...a doki is rámszólt h igyak és egyek többet,mert különben kórház lesz a vége..szóval most ezen vagyunk így családilag..a Lili is engem töm mindenfélével amit talál.. :)

Lilinek légcsőhurutja van,de szerencsére úgytünik más nincs és neki nem kell antibiotikumot kapnia.

Kép

Kép
mulan
 
 


Mulan jobbulást neked és Lilinek!! Remélem már jobban vagytok!

Zizi óóó már csak napok kérdése és jön a baba. szuper! :D

Katjja jó sütögetést neked! milyen könyvet vettél? Örülök, hogy jól fogadta Bogi a megváltozott helyzetet! Jó hogy a barátnőd is vigyáz rá és anyud is besegít!

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Velünk minden rendben van. Meg volt a 2 éves születésnap. A torta nagyon tetszett a fiamnak. Kapott duplót, autókat és egy tanulóbiciklit. Voltunk 2 éves státuszon. 14 kiló és 93 centi. :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


millye: NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT KIVÁNOK :)
hihhetetlen milyen nagy fiad van :) szuperek a méretek :)

Kép

Kép
mulan
 
 


Kedves Topiklakók!

Még ma játékba lehet szállni az Aquaworld családi belépőért! Csak egy komment kell hozzá a Babanet valamelyik cikke alatt, és Ti is esélyesek vagytok a holnapi sorsoláson!

És még mindig várjuk a Ti történeteteket! 1-2 gépelt oldal terjedelemben, wordben, szülésről, gyermekvállalásról, problémákról, gyerekekről, a szülőségről, az életről, a gyereknevelésről, a párkapcsolatról. Ide: szerkeszto kukac babanet pont hu

Ha pedig még nem csatlakoztatok a Facebook rajongói csoportunkhoz, akkor gyorsan tegyétek meg!

Fontos! A Facebook megváltoztatta a beállításokat, ezért, ha a továbbiakban is szeretnéd látni a Falon a Babanetes bejegyzéseket, akkor állítsd át a Beállításokat úgy, hogy minden ismerősöd és lájkolt oldalad látni szeretnéd. Vagy: lájkoljátok a Babanetes bejegyzéseket, netán ott is szabad kommentelni!

További szép napot:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


millye,
Boldog Kétévest Andrásnak!
Ha jól látom Matukás torta? Nem látom a fogait elől, de biztos az. Nagyon szupi, szeretnék rendelni tőled egy ilyet májusra. :-)
Picinek is nagyon cuki volt és az is maradt, csak most már komoly nagy legény, de a szeme még mindig dögi.
Akkor volt nagy ünneplés?!

Szilvi

Kép

Kép
silverlion
 
 


Mulan köszi! :D Jobban vagytok már? :roll:

Silverlion köszi aranyos vagy! :D Igen volt nagy ünneplés. Matuka tortát kapott mert az a kedvence, de mint utólag kiderült spongyabob is nagyon tetszik neki annyira hogy pénteken nem akarta odaadni a spongyabobos tortát az ismerősömnek :shock: volt nagy sírás is... :? Ti hogy vagytok? Rég láttunk képeket a gyerekekről! :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


millye,
igen sajnos eltűntem, mert némi sosem el nem múló betegség ütötte fel a fejét....hurrá ovi!!! Hányós-fosós vírus, kórházas befekvéssel, mert kiszáradás útján volt Boti. Isteni volt, idegből lefogytam az összes szülés utáni felesleget. :-) Egy éjszakát kellett csak bent lenni, de én mit rohangáltam össze ez idő alatt, szerencsére a férjem bent maradhatott vele és nem csak anya lehetett ott. Nekem ugyanis muszáj volt az ikrekhez hazarohangászni fejni, meg minden.
Ők is teljesen megőrültek itthon Anyámmal, nagyon hiányoztam nekik, nem ettek meg ilyenek. Meséljem még??? Szóval volt gond, elég horror ez a 3 gyerekes szülőség...rettegtem a picik miatt.
Képek...vannak újabbak, de kicsinyítenem kell és azt sem tudom hova mentette le a férjem a gépemen, sikerült nagyon eldugnia...:-)
de teszek fel képet ígérem.

Szilvi

Kép

Kép
silverlion
 
 


Sziasztok! Rég jártam erre, mi megvagyunk, köszönjük!
Millye! Összeesküdött ellenem a PÜ, demegpróbálom még1x. fiadnak boldog szülnapot, a torta gyönyörű!

Silver! Hú, ez az orvososdi szörnyű, én ősszel addig rágtam a fülüket, míg Joni mellé fölvették Nonót és engem is a kórházba, így már "csak" a másik 4et kellett a család és a párom gondjaira bízni! No comment...

Ziziről mi hír?

Hajrá pocakosok!

Claire
claire
 
 


Sziasztok!

Claire, köszi az érdeklődést, még egyelőre egyben. :) Az a jó hír, hogy mától van már a dokim (visszajött a szabiról), szóval fogok tudni nála szülni.

Szilvi, ez a kórházasdi nagyon durván hangzik. Ugye már jól van Boti? Szerencse, hogy az ikrek nem kapták el tőle.
Atya-Isten, most nézem, hogy már 5 hónaposak, pedig az az érzésem, hogy max. pár hete születtek. Kérünk képeket!

Millye, Anrásnak utólag is boldog szülinapot!

Kép


Lilypie First Birthday tickers
zizi27
 
 


Kicsit megkésve, de boldog 2. születésnapot a februári fiúknak! Ádámnak, Beninek, Andrásnak!

Millye, hatalmas a fiad és még mindig jóképű :D

Szilvi, szegények, ez nagyon nehéz lehetett. A fényképeket én is nagyon várom!

Zizi, sok-sok drukk nektek!!!

KépKép
KépKép
KépKép
zita978
 
 


Silverlion hűű ez nem hangzik valami túl jól :? de az a lányeg hogy Boti már meggyógyult! :wink: Várom a képeket!

Claire köszi! :D Várom a levelet és a képeket! :D

Zizi27 köszi! :D

Zita978 köszönöm a dicséretet! :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Sziasztok!

Aki ezen a héten kommentel a Babanet valamelyik cikkéhez, az egy cuki Figurka álommanót nyerhet!

Kép

Úgyhogy mondjatok véleményt bátran: mi az, amit feleslegesnek tartotok megvenni a babának? Mit szóltok az új, otthonszülést szabályozó rendelethez? Vagy pl. szerintetek milyen praktikákkal lehet ránevelni egy gyereket az olvasásra?

Kedden sorsolunk!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!
Csináltam egy webalbumot, megpróbálom belinkelni ide. Kipróbáljátok?
https://picasaweb.google.com/1152265176 ... jF-KjLuQE#

Millye! a torták képe is rajta van, recept megy

claire
claire
 
 


Claire csak ámulok és bámulok :D a torták nagyon szépek a gyerekek tüneményesek :D gratulálok hozzájuk! Szép nagy család vagytok!!! :wink: és ami a legfontosabb nagyon kreatív vagy!!!

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Millye!
Köszi! Most arra kell a kreativitásom, hogy előkerítsem a charlotte receptjét újra :oops: . Ugyanis egy másik topicbeli mamától kaptam, utána elküldtem neked az én változtatásaimmal, de mivel a pü-imnél a postaláda dugig volt, a rendszer elkezdte automatikusan törölgetni a régebbi leveleket, és mivel nem volt külön elmentve :oops: , te meg vmiért nem kaptad meg (asszem ha nem írok tárgyat nem megy el, de lehet, h más volt az ok), szőval eltűnt.
No mindegy, írok a "forrás anyukának". Persze nagyjából emlékszem, de eredetileg is pont a mennyiségek miatt kértem a receptet, áááá, bosszantó!
Claire
claire
 
 


Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni. A Jánosban fogok szülni, de ott nem ismerek egy orvost sem. A Varga doktornál szült egy ismerősöm ismerőse. Ha valakinek van akár jó, akár rossz tapasztalata, szívesen venném. Az első babánkat a Kútvölgyiben szültem, de ez az ottani helyzet miatt sajnos már reménytelen.
Előre is köszönöm mindenkinek.

kgeszter
kgeszter
Biatorbágy
 
 


Szia Eszter!
Én a Szathmáry dokinál szültem most, korrekt volt. Végül császár lett, jól operál. Nagy a tapasztalata, idősebb. Túl sok tapasztalatom nincsen, csak most utoljára szültem ott, korábban másutt. Viszont van a kórháznak honlapja, ott megnézheted a dokikat, és utána névszerintzi topikok közt is találsz infót!
Claire
claire
 
 


Sziasztok!

Ziziéknél ma reggel 8:55-kor megérkezett Vera baba!!! 3750 gramm és 55 centi. Gyönyörű hajas baba, mint a nővére!

Gratulálunk az egész családnak! Jó egészséget és sok tejcit kívánunk!

Kriszta

Kép

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
krisztacsillag
 
 


Millye,
utólag is boldog születésnapot kívánok gyönyörű fiadnak, milyen szép nagy !

Zizi,
hatalmas gratula, jó egészséget és sok boldogságot kívánok Nektek !

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Zizi! Hú, az igen, gratulálok! Nagyon formás lehez! remélem jól vagytok, és hamar otthon együtt lehet az egész kis család! Claire
claire
 
 


zizi: Itt is NAGYON NAGYON GRATULÁLOK!!!!! :))))

Kép

Kép
mulan
 
 


Zizi,
Gratulálok Nektek, remélem könnyű szülés volt és minden rendben van. Sok boldogságot hozzá!!!!!!! :-)

Millye,
végre sikerült kettő azaz két darab képet kicsinyíteni, íme, ezek kb. egy hónapja készültek:

Szonja és Levente
Kép

A három tesó
Kép

Szilvi

Kép

Kép
silverlion
 
 


sziasztok,

előző oldalról volt még elmaradásom irányomba kérdéseket illetően:

Millye,
igen szeptembertől megyek vissza dolgozni. van állami bölcsi, Marcit fel is vették oda tavaly, de Lizi miatt még nem járhat, úgyhogy ő most magánba jár. aztán Lizinek is beadtuk az államiba a lapját, ha felveszik akkor mindketten mennek államiba, ha nem akkor mindkettő marad a magánban.
képek, hmmm jól emlékszem hogy elküldtem Neked gyerkőcök honlapját ? ha igen ott látsz friss képeket, ha nem akkor szólj és rakok fel képeket.

Claire,
ahogy Millyének is írtam fentebb ez még függ jó pár dologtól. Mindenesetre vagy Pesterzsébet vagy Kispest a jelölt.

Zita,
nagyvállalati fúzióról írok, amikor egyik cégbe beolvad a másik és hogy ez kinek jó és miért :-)
bizony bizony Liza már elmúlt 7 hónapos is, és hetek óta mászik, ül, áll és lépeget is ha valami stabil dolgot talál ami mellett tud menni :-)

Szonce,
igen igen, már a kórházban is mondták a dokik hogy Liza tiszta tesó és apa.

lányok,
minden gyerkőc gyönyörű ! olyan jó nézni a képeket.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Zizi, Gratulálok Vera babához! Szép nagy kislány lett! sok boldogságot!

Szilvi, gyönyörűek a lurkók!

Kubu, milyen ügyes Liza, ha 7 hónaposan ennyi mindent tud!
szonce82
 
 


Én is gratulálok Zizinek és Verának! Remélem kapunk fotókat is majd! Végül sima szülés volt vagy császár?

Szilvi, véééégre képek, tudtam volna még nézegetni őket! Látom, a kissebbek is jó súlyban vannak :wink: Főleg Levente, ha jól látom. És hát Boti le sem tagadhatná a kistesóit, nagyon hasonlítanak! :)

Kubu, milyen ügyes lányod van neked! :)

Claire, a te fotóid is nagyon tetszettek, nagyon szép család vagytok!

Mi túlvagyunk a sílésen, nagyon-nagyon szuperül éreztük magunkat 8)

KépKép
KépKép
KépKép
zita978
 
 


Claire remélem sikerül a charlotte receptéjt megszerezned! :wink:

Kgeszter üdv. köztünk! Én Pálmai Bálintnál szültem és nagyon meg voltam vele elégedve. Alapos, figyelmes.

Zizi gratulálok a babához! Jó egészséget! :D Várjuk a szülés történetet és képeket is a babáról.

Kubuspace köszi a dicséretet! Örülök hogy írtál! Olyan ritkán jössz ide. Már kezdett leülni a fórum. Nálunk csak magán böli van. Állami oviba nálunk csak 3 éves kortól veszik fel a gyerekeket. NAgyon ügyes a kislányod!!!

Silverlion csuda helyesek a babák és a büszke bátyjuk is! :D

Zita várjuk a síelős fotókat! :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Millye, tök jók az új vonalzóid :)

Kérésedre néhány fotó Julcsi első síeléséről :D

Kép

Kép

Kép

Kép

KépKép
KépKép
KépKép
zita978
 
 


Zita köszi! :D Nagyon jók a képek! Látom Julcsi nagyon élvezte a havat :lol: ki az a kislány még vele? Ő fiatalabb Julcsinál?

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Millye, két hónappal idősebb a kislány, pont Andrással egyidős :D Csak Julcsi nem egy kis gyerek :lol: A szomszéd kislány, nagyon sokat bandáznak együtt Julcsival, tök jól eljátszanak már, néha mintha ikreim lennének. :) Együtt mentünk síelni is.

KépKép
KépKép
KépKép
zita978
 
 


Sziasztok!

Haza értünk, köszi a gratulációkat. :-)
Az eleje kicsit kalandosra sikeredett, PIC-en volt Vera két napot, de már minden rendben. Majd mesélek hosszabban is.

Kép


Lilypie First Birthday tickers
zizi27
 
 


Zita978 ez szuper, hogy van egy majdnem egyidős barátnője Julcsinak! :D

Zizi27 örülök, hogy minden rendben van veletek. Várjuk a képeket és a szülés beszámolót ha lesz egy kis időd :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Íme a sztorink röviden:


15-20 perces gyenge fájásokkal menünk be a kórházba, amik a CTG-re kerülve azonnal elmúltak. Viszont Vera tahicard lett, így nem volt elkerülhető a császár. Nagyon beparáztam pár percre, de aztán elmúlt.
A műtét nem volt szörnyű, sírtam az örömtől, mikor meghallottam Vera hangját, egy puszit is adhattam neki, mielőtt elvitték mérni.
A szülésznő elég lassan jött vissza, aztán kiderült, hogy a PIC-en van Vera. Annyira megijedtem, mint soha. Volt egy szörnyű félóránk, amikor azt hitték, hogy komoly baj van, nagyon rosszul lélegzett, a garat-oxigén sem volt elég neki, C-PAP oxigént kapott, szó volt szív-fejlődési rendellenességről is. De aztán már nyugtattak, hogy valszeg nem túl komoly, de az oxigénről még nem lehet levenni.
Az volt a nagyon szar, hogy a császár miatt egész nap nem tudtam felmenni a PIC-re, így csak az Ádám által készített fotókon láthattam.
Annyira rendes volt mindenki (dokim, titkárnője, védőnő, gyerekdoki) egy csomószor benéztek hozzám és nyugtattak.
Kiderült végül, hogy wet-lounge szindrómája van Verának, nem szívódott fel a víz a tüdejéből. Kapott antibiotikumot az esetleges fertőzések ellen. Egy napot volt C-PAP-on, zárt inkuban, majd átkerült nyitottba. A második naptól mehettem hozzá 3 óránként szoptatni, aztán a harmadik napon már ki is jöhetett hozzám. Annyira boldogok voltunk, hogy minden rendben lett végül vele.
A PIC-en hihetetlenül rendes és lelkiismeretes orvosok és nővérek dolgoznak, örök hálám nekik!
Az a fura, hogy nekem az volt a mániám, hogy nem szülök olyan kórházban, ahol nincs PIC, erre most igazam lett és szükségünk lett rá (bár ne lett volna).

De a lényeg az, hogy most már minden rendben van! :D

Kép


Lilypie First Birthday tickers
zizi27
 
 


Zizi, nagy-nagy gratula a pici Vera babához! :) Nem semmi, ahogy megérkezett, nem lehetett könnyű az első pár nap, de a lényeg, hogy már minden rendben!
Sok-sok örömöt, egészséget és persze tejcsit Nektek! :)
Minél előbb várjuk a képeket!
Kati

Kép
katjja
 
 


Jaj Zizi! elég riasztó kezdet, de fő, hogy túl vagytok rajta! Jól van már? Kell ezzel később vmit csinálni? És te hogy vagy a csaszi után?

Millye! Receptre vadászok, már írtam az eredeti "forrásnak" :oops:
Többé nem bízom a bevált recepteket holmi serverre, kiírom magamnak, ami papíron van, az tuti. :evil:

Mi nálunk csupa izgi az élet, hosszúhétvégén utaztunk egy kicsit a 6 gyerekkel, először segítség nélkül, ma meg a ppárom intézi az autót, izgulok kicsit.

Claire
claire
 
 


Kedves Topiklakók!

A Babanet kommentelői között, nyereményjátékunk keretében, a jövő héten egy remek Chicamaca baba és gyerekfüggőágyat sorsolunk ki a Fuggoagy.hu jóvoltából!

Kép

Érdemes hát elmondani a véleményeteket, például arról, hogy szükség van-e napirendre egy baba életében, vagy sem!

Osszátok meg velünk (is), Ti milyen példát szeretnétek mutatni a gyereknek, és mi mindenben változtatok a gyereknevelés során.

Folytatódott Születésnaplónk is: K. már betöltötte a 30. hetet, most Á. naplójába kukkanthattok bele, ha kíváncsiak vagytok, mit él át egy férfiember várandós felesége mellett.

Megtaláltok minket a Facebookon is, ha van kedvetek, csatlakozzatok, nagyon jó kis közösség alakult ki ott is!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: