Új privát üzeneted érkezett!

Backa!

Mennyivel emeltél?

Kavits!

Nem, azért minden nyűgöm nekem sem volt!!!! :lol:
(Mondjuk a ragyákban sajnos otthon vagyok!!!!! :evil: )
De tudom, h. a különböző nyűgöknek, hol tudok utánanézni a neten, aztán megosztom veletek a megoldást!
Na most lebuktam! :lol: :lol: :lol:
rambóka
 
 


Ha-ha, Kavicska, hogy te ülsz és hallgatsz!! :lol: :lol:

Néha alig tudok megszólalni melletted! :wink: :lol:

Mir!

A kinyílást a doki vette észre most is (a fiammal is kinyíltam), kézi vizsgálattal.
Profi Uh-n lehet még ezt látni, de kórházban SZTK UH-n csak akkor nézik meg, ha külön megkéred őket erre, akkor se biztos, de nekem a 4D-s UH-n mindkétszer kérés nélkül nézték, még a méhnyak hosszát is megnézték miliméterre. (merthogy az meg meg van rövidülve :( )

Nálam speciel semmi jele nem volt előtte, jó kis allattomos dolog tud ez lenni...de sok nőnél a kinyílást sűrű, RENDSZERES időközönként jelentkező kemémyedések, esetleg alhasi görcsök jelzik.
jelezheti még a nyákdugó távozása, de az már gáz. Akkor már nagyon ki van nyílva.
ezért ha bármilyen kis mennyiségű, rózsaszínes, barnás, sárgás, esetleg enyhén véres kocsonyás anyagot látsz a bugyidon, akkor habozás nélkül irány egy doki, kórház, ügyelet.

nem tudom, azért félidőre egy kézi vizsgálat nem ártana...engem sem vizsgált meg 12. hétig a doki, de azt azért, nehogy kárt tegyen bennem...azért ekkora terhességnél már nem árt a kézi vizsgálat.

Hízás: engem ne kérdezz, én nem vagyok ebben mérvadó. Fiammal 22. hétig két kilót (!) híztam, a végén mégis 22 lett belőle. Aztán egy év alatt könnyen lement az egész.

Most is sokat fogok hízni. Még többet. Sajnos. most 19 kilónál tartok.

Mindneki más alkat, én is csak ezt tudom mondani, madj első szülés-szoptatás után okosabb leszel, hogy te milyen kategória vagy!

Felícia!

Ezt a hülyeséget felejtsd el, hogy magas tesztoszteron-szinttel csak beteg meg tozrszülött gyereket lehet szülni!!!
nekem az egeket veri valószínűleg, és az egyik gyerekemről már biztosan tudom, hogy gyönyörű, egészséges!!!
A másikról csak remélem, de eddig minden jel arra utal, hogy igen!

pedig engem még terhesség alatt is ellepnek a ragyák (nyak, hát, áll), sőt, ilyenkor durvulnak csak be igazán, minden másnap csipkedem a böckös szőrőket az államról, a hasam ésa mellem körül nagyon szőrős, de ott most nem csipkedem....
pedig állítólag terhesség alatt extra magas az ösztrogénszint, és mégis...

A tudalattit pedig ne hagydd dolgozni, nekem is le kellett győznőm.
Én mindig is éreztem, valahol a szívem mélyén,hogy a második gyerek is hamar összejön, ha diane után próbálkozunk...
De a bunkó pécsi doki aki Uh-zott 4 éve, nem sajnálta az időt és a fáradtságot, hogy elmagyarázza nekem, és meggyőzzőn róla, hogy meddő vagyok, és semmiképpen nem esem mégegyszer természetes úton teherbe, talán műtéttel van rá egyedül egy kis esélyem, a fiam egy véletlen, orvosilag megmagyarázhatatlan esemény, ami BIZTOS nem fog még egyszer bekövetkezni.
Teljes szakmai tudását és minden emberségét belevetve magyarázta, másnál szokott hatni a fogigátló általi felturbózás, de higygem végre el, nálam nem fog!!!

Képzelheted a négy évemet ezután!
legszívesebben azonnal nekiálltam volna a kistesó-gyártásnak, hogy ne kelljen ezt a nyomást elviselnem, de munkahely és családi okok miatt nem lehetett.

De valahol a szívem mélyén csendben hittem továbbra is a szervezetemben, és látod nem hagyott cserben.
De azt a bunkó pécsi dokit egyszer még meg fogom keresni!! :twisted:

egyvalamire volt jó ez a tortúra, megtanította értékelni azt, amit addig természetesnek vettem, hogy a gyerekáldás sima ügy, ez "jár" úgymond az embernek.
Azóta ezt én is a legnagyobb ajándéknak tartom a Földön, amit csak egy nő kaphat.

Úgyhogy tudatalattit tessék legyőzni és kiröhögni!!! Jósnővel és hülye dokikkal egyetemben! :lol:

Kép

Kép
rejo
 
 


sziasztok!
végre lecsapoltak. 10 nap-két hét az eredményig. nemtom milyen lesz az eredmény. az tuti,hogy a cukrom mindig jó volt.
d
dimet
 
 

 
 

Jó reggelt lányok!

Kavicska! Tudom ám, hogy egy pco-st nehéz kinyúúúvasztani! Már páran megpróbálták, s lám, itt vagyok! :lol: 8)

Rambóka!
Napi 2db 850-es Adimet mellett mértek éh 43-as inzulint (pedig korábban jó volt ennyitől!), erre 4 hete emeltek féllel, most meg megint féllel (hétfőn)(akkor 25-öt mértek)
Szóval így napi 3 db.
Akkor sem voltam ilyen szarul, amikor elkezdtem egyből napi kettővel (ugyanis senki nem említette a fokozatosság elvét :( )

Rejo!
Azért jól vagy, ugye? Már nem keményedsz?
backa
 
 


Mir!
Hová jársz jógára? Mennyiért? Mikor van? ha még Ácshoz jársz, ő nekem mindig megnézi, hogy zárva van-e a méhszáj. Én is eddig 3-4 kilót híztam, az teljesen O.K. Azért ott van gyerek is meg víz is, meg méhlepény, stb... is.
Én minden nap (na jóóóó, mindenmásnap tornázom Rubin Rékára, szerintem nagyon jó.
Tegnap voltam AFPn, de hogy őszinte legyek, nem érdekel, én majdnem biztos vagyok benne, hogy elszámolták a terhességem idejét. Már látszik is, meg néha érezgetem, hogy mocorog. Anyukám szerint itt januárra baba lesz!

Kavicska, jó fej vagy. És tényleg azt hiszik van sok pénzem, mert mindenki kiakad azon, hogy nem akarunk hitelt felvenni. pedig azért nem, mert nem tudunk 40-60 ezreket fizetni havonta, mert kijövünk a fizuból, de ha gyes lesz, kakor már azt is kicsit szorongatva. Inkább addig nyújtózkodunk, ameddig egy kis családi segítséggel tudunk. Ez azért nagyon jó, hogy van.
csillagfény
 
 


Dju napot minedenkinek!


Na akkor!

Rambóka!

Soroksáron Baby outlet, RS, Brandon, Kika, Ikea, de nézek neked mert énis azt keresek, bár ezeket biztos megnézted már....

Rejo!

Remélem eszébe jut ez a doinak, mert hát nemszeretemmikor nekem kell egy tercel előrébb járnom.............

Mi van a szülésznővel? Nekem még nincs, most rá is kérdezek, ho gy azt nekem kell a kórházban választanom?

Kicsit kellemetlen ez a dokis dolog nagyon rendes és érti a dolgát az anyós gyerek orvosom kereste és nyomozott utána és mindeki az ő nevét mondta, főleg, hogy őt hívják, ha komlikáció van. Meg szimpi is. Csak a kórházba hív még pénzt nem adtam.... nem tudom, hogy veszi ki magát meg hát ott akorházban....meg akkor lehet, hogy nemis fogadná el, de nem jelzi, hogy várná, mert baromi készséges volt idáig.....

Ella! 2

Nekem is húllik a hajam és afogam is rakoncátlan.

Felícia!

Na ez az! És lessssz is!+++++++++++++++++++++++++

1/2 12 re megyek megnézni Dobbantót UH-án, meg AFP-t megbesz.

Addig is pápá
mir
 
 


Sziasztok!

Köszönöm nektek! A halványabban nyugodtabban érzem
magam. Már kezdek beletörödni a helyzetbe.

A helyzet az, hogy már napi 3 tisztassági betét kell.
50. cn-en vagyok, és megnéztem a naptárkámat (orvosi
utasításra kell vezetnem.) 14 nappal ezelőtt volt egy LH
tesztem (pé-t mutatott). Elvileg ma meg kell hogy jöjjön.
Elvileg.

Kavicska! Hát én ezt a női szervem kínlódásának hívom.
Egy hete tele lettem ragyával, szőrök jobban nőttek stb...
szóval voltak jelek erre.

Rejo! Hát igen. Nem tudom, hogy mi legyen mert van otthon
Dupahstonom (egy heti adag), de ezt arra tartalékoltam,
hogyha tényleg babás lennék, és nem találok gyorsan
orvost.

Rambóka! Hát ez az. Ez a pm-es téma foszírozz engem belül. Nekem rémalacsony volt még Adimet előtt a hőm. Adimet óta már csak hébe-hóba esett 36 alá. (Olyan volt a görbém mint Csakegynek!) S egy hete egyik nap 36,1 a másik nap 35,7.
Úgy tudom, hogy akinek alacsony a hője, annak pm-es próblémája van.
Hétfőn megyek endrokines dokinénihez, majd rákérdezek erre.
Új ciklus - új remény, de hun van már az az új ciklus?? :roll: :lol:

Tegnap csavarogtunk párommal Szeged belvárosába - próbálja oldani a párom a hangulatomat :lol: . S megint beleténferegtünk egy cigányasszonyba. "Magának ikrei lesznek!"- rámnézve ez a benyomása támadt. S ezt már tavaly megtörtént.
Én nem hiszek se az asztrológiába, se a jóslásba. Túl realista
vagyok ezekhez.

Felícia tudom, tudom, dom, dom, dom.... Tavaly én is örültem volna egy 70 napos ciklusnak. De az idén már megrémültem negyvenvalahanyadik napon.
Neked sem egyszerű a sorsod. Nem gondoltál arra, hogy amíg csörtézel a metforminért, addig kecskerutát iszogass???

Hát hétvégén mentünk volna strandolni. De így szerintem maradunk otthon.

Mi lehet a frisebb kismamikkal? Csakegy, Nóra, Vöcsök, Niki....

Bee
beebeey
 
 


Kavics!

Nem járok Ácshoz, bár sokszor eszembe jut...... Én őt jónak tartom, csak itt beszárnyalt anyósom, hogy ő itt tud nekem segíteni és nem utolsó, ha egy gyerek főorvos ott olálkodik, mikor szülök....., Ácsot vittem volna magammal:-)))

Én a Padma Stúdióba járok és a Bánki Donát u-ba, de tartanak máshol is. www. jogastudio.hu
www.kismamajoga.hu
220-7013,20/357-38-23Hétfőtől-szombatiga van. 90 perc/1500,-, de ha bérletet veszek 4 alkalmasat akkor /1200,- Különböző időpontok, nem egész nap.

Rubin Réka nekem is meg van tornáztam is rá, de a csaj borzasztóan íritiál.)))

Magán rendelésére hív az Ács?
mir
 
 


Sziasztok, ne haragudjatok, szűkszavú leszek... csak nemrég értem be a melóba és vagy 3 hetes anyagkupacot kell átnéznem...

Szóval hazaértünk a nyaralásból, minden OK volt, az indulás napján még véreztem (megkockáztatom, hogy az előző napi UH miatt), de már lexartam, utána kb. 1,5 hétig néha barnáztam (na azt is... )... aztán kb. egy hete mintha elvágták volna és semmi...

Ja... semmi hányinger, semmi semmi... remélem azért a 12. heti UH-n ott lesz a baba, mert azon kívül, hogy a hasam olyan mint egy hordó (... a nadrágjaim 90%-át nem tudom begombolni) semmi sem utal arra, hogy terhes lennék... (na jó... ezerszer hisztisebb vagyok az átlagnál és marha könnyen fáradok...de fizikai tünet nincs... )

elvileg 9 hét + 4 nap...

Majd még visszaolvasok ha tudok...

(ja... bejártuk No-t és Svájcot, felmentünk 2000m fölé, 1000 m-en szunyáltunk és megmásztuk No legmagasabb vízesését :) )

Ja.. ha sikerül felkelnem 26-án reggel akkor megyünk a Camponába...
Vendég
 


mir
 
 


Babycenter Siófok........... nem tudom, gondolom egy dologért nem utaztok le nem Rambóka?
mir
 
 


Csakegy!

Dokival nem konzultáltál? Ilyenkor pihenés javaslott, legalábbis barátnémnak vizszintes volt a végszó. Mennyire véreztél és voltak görcsök?

A teszttel tudod figyelni én végig kísértem bár én bevoltam zsongva...

A vonal halványodik ha ürül a Hcg és végül eltünik.... egy másik ismerősömnek így volt. Ott görcsös menzeszke volt a társ.
mir
 
 


Nem hiszem, hogy az lett volna ha csak kicsi, ezt érezted volna fizikailag értem. 9 hetesen már van egy kis mérte...
mir
 
 


Rambóka!

37-ben vagyok, 2 héttel járok előtted, ha jól emlékszem. Már megvolt kedden az első NST, szóval nagyon közeledek(ünk :)) a végéhez!
Sajnos a babaágy ügyben nem nagyon tudok neked segíteni. Én összesen egy helyen láttam leengedhető oldalú kiságyat, de őszintén nem emlékszem már, hogy hol volt. A színére pedig pláne nem... :(
Boltokat, ahol bababútort is árulnak tudnék neked sorolni, de így eljönni pestre, hogy semmi konkrét nincs szerintem nem sok eredményre fog vezetni. Én a helyedben azt tenném, hogy interneten keresgélnék, és felhívnám a boltot. telefonon sokkal gyorsabban megtalálod, ha van egyáltalán, mint itt pesten a boltok között járkálva. Én a babakáddal játszottam ezt el, kb. a 8.-ik boltban találtam meg azt, amit már az elsőben kinéztem, csak ott nem volt hozzá állvány... Összeadva a keresgélést egy napom tuti ráment...

Aranykavics!

Aranyos vagy, hogy így felfigyelsz rám :). Igen, főleg olvasó üzemmódban működöm, de azért azt próbálom rendszeresen. Annyit írtok mostanában, hogy néha igen nehezen tudom csak követni az eseményeket:)
Talira sajnos nem tudok elmenni, mert jönnek fel hozzánk szüleim hétvégére (mi már pár hete nem utazunk, és szeretnének látni még szülés előtt a nagy pocakommal :)).

De azért küldök egy pocakfotót nektek - na nem a legfrissebb, de azért a méretek már látszódnak :) Mindenkinek mielőbb ilyet kívánok!

Kép pocak - 34+0

Puszi, Almodo
almodo
 
 


Almodo, te is milyen szép vékony vagy! énmár most ilyen nagynak látom magam...........,pedig 18+1 :x
Mennyit híztál, most ez a rögeszmém.... :P nem is híztál gyarapodtál?
mir
 
 


Sziasztok!!

Csak egy nagy köszönés Csakegynek Almodonak (Szép a pocid!) meg a többieknek is !!!!! a napokban csak benézek :( , már várom a talit!! :D :D
Vendég
 


mir: dokik nem tudták, miért vérezgettem (nem volt semmi oka.. a progimat rendben találták, haematoma stb. nem volt) viszont az összes gyerekes ismerősöm megnyugtatott, hogy no para, ők is vérezgettek, ha csak néhány csepp és nem görcsölök akkor semmi gond - csak ne olvassak a neten babás topikokat, mert halálra ijesztenek... nem is olvastam 2,5 hétig és kifejezetten jót tett :) Most meg nem barnázok úgyhogy olvashatok :) (ha megint barnáznék, megint felfüggeszteném a netezést)

még 2 hét és kiderül, mi a helyzet a hegymászó babánkkal:)
Vendég
 


Backa!

Én mindig keményedek! :lol:
Csak ha hidegfront van még sokkal többet! :?

Mir!
Szülhetsz az ügyeletes szülésznőnél ingyé, vagy választasz fogadott szülésznőt pénzért, de sztem ahhoz még korán van, én most fogom a szülésznővel felvenni a kapcsolatot.

Bee!
Sztem akkor kezdd el szedni a duphasztont, ha lesz legalább egy halvány pozitív teszted!

Csakegy!!!!
De jó, hogy rendben hazaértetek!!!!! :D
Azért koraterhesen hegyet mászni??? Te sem vagy egy puhány csaj!!

Figyu, ha nem tudsz felkelni, akkor jöhetsz délre is, vagy egy órára...azért gondolom nem egy félórát leszünk ott!!
Mindenképpen gyere el!!!

Sztem neked fiad lesz... :wink:

Almodó!!!!
De jó hogy te is írtál!!!! :D
És a pocakfotónak még jobban örülök!!! Végre nem rejtőzködsz!! :lol:
baromi szép pocid van! :D :D de én nem látom olyan nagynak...
látom te sem híztál túl sokat. 8)

Kép

Kép
rejo
 
 


Csakegy!

lehet a méhlepény kicsit rálógott a méhszájra, azért vérezgettél.

Én pl. ezért vérezgettem.

Kép

Kép
rejo
 
 


Okriszta!!!!!

Rég írtál!!!!

Ugye jössz a talira????? Eddig úgy volt, hogy igen!!! nagyon várlak/várunk!!!

Kép

Kép
rejo
 
 


Csakegy!

Jó, heogy megint itt vagy! Hmm. Svájc..oda én is elmennék, talán jövőre. Méghozzá sátorral! Csak a férjem elég kényelmes típus :D

Szurkolok neked, hogy minden ok. legyen és ne barnázz többet!!
És tök jó, hogy nem vagy rosszul a terhességtől.


Úgy irigykedek arra, aki tud menni a szombati talira..palacsinta nyamnyam. És gratula Kavics, hogy ilyen ügyesen megszervezted a Camponás talit!


Randeltünk kínait, de baromira lassan akar megérkezni. A tanulás miatt meg még több energiát használok el.

A hőről érdekes amit Beebeey írtál. Nekem mikor a pm.-es rosszulléteim voltak, 36,5 alá sosem ment a hőm. Mióta szedem rá a gyógyszert azóta 36,1 és 36,5 között mozog (bár a ciklus elején vagyok). Az tuti, hogy pm. túlműködés esetén magasabb a hő.

Kép
babancs
 
 


Csakegy, szia, jó hogy épségben visszaértél.
Annyira hihetetlen, amikor én voltam koraterhes, nagyon lassan vánszorogtak a napok, hetek. Viszont ha másokat figyelek, Ella is tök hamar elérte a 12-t, Csakegy meg szinte még csak most tesztelte a pozitívat, aztán meg hirtelen már a 9+4-nél jár, az agyam eldobom. :D

Azon én is jót röhögtem, hogy Kavicska majd hallgat :lol: :lol:
espero
 
 


Ja, és még a jós és asztorológus témához gyorsan:
A kártyából jóslás szerintem baromság, bár nekem is mondott olyanokat a jós, hogy csak lestem, vajon honnan tudja.
A csillagok és bolygók állása viszont tényleg hatással vannak az életünkre ld. pl a holdciklus és mensi közti összefüggés (ami speciell PCO-soknál nem nagyon érvényes :-), teliholdkor ingerlékenyebbek vagyunk, több a bűncselekmény stb. stb. Ezek után elképzelhetőnek tartom, hogy aki velem egyidőben, aug. 9-én a reggeli órákban látta meg a napvilágot, az mind szereti a szerencsejátékokat és a mogyorós étcsokit, és esetleg hajlama van a PCO-ra. De hogy konkrétan mi fog velem történni 50 éves koromban, lesz-e gyerekem és eljutok-e a holdra, az szerintem nem látszik a csillagokból.

Felicia, szerintem is próbáld elfelejteni a jóslatot, egy ilyen orvosilag igazoltan jó nőnek minden esélye megvan a teherbeesésre :D
Tényleg furcsa, hogy még sohasem UH-ztak, viszont elképzelhető, hogy a fogigátló rendbetette annyira a dolgokat, hogy most nem fognak cisztákat látni az UH-n, még ha előtte voltak is. Hiszen a többi leleted is rendben van. Megelőzésként pedig nem biztos, hogy felírják a metformint, ha előtte még senki sem mondta ki a PCO-t. Nehéz ügy.....
Kiváncsi vagyok Ács mit mond, hányra mész????
espero
 
 


Sziasztok,

már alig várom a találkozót, végre testet ölt mindenki (majdnem mindenki ) ! :lol: :lol:

Szia Csakegy, jó, hogy visszajöttél és rendben vagy !

Felicia, nagyon kiváncsi vagyok én is Ács véleményére, ha tudsz, este jelentkezz ! Jössz a talira szombaton ! Ugye jössz ? !

Tanácsot szeretnék tőletek kérni: most vagyok a 22 cn-on, és kb. 3-4 napja egyre jobban fájdogál a pocakom. Inkább a petefészkeim, vagy nem tudom mi, de ott alsó fertájon. Olyan,mintha mensis görcsök lennének. Közben ezzel egyidőben pici barnázás is van,nagyon kevés, de mégis van. Totál értetlenül állok az esemény előtt, mert ilyen eddig soha nem volt.
Arra tippelek - csak úgy kútfőből, - hogy talán a merckformin hatására változik a helyzet, és talán a ciszták kezdenek kiszabadulni ?? :shock: És ezért göcsölget ? Lehet, hogy most majd nem 35 napra mensizek, hanem 28?? Volt már valakinek hasonló tapasztalata a metformin bevezetése idején ???
zsizsik
 
 


Sziasztok!

Backa!

Lehet, h. éppen azért vagy rosszul, mert csak most kezd el dolgozni benned a metformin!!! Lehet, h. az eddigi adag meg se kottyant a szervezetednek, de nem is hatott, mert kevés volt!! Na de majd most!!!!!! :wink:

Mir!

Köszi a tippeket!
Nézem a neten is, a boltokat meg az apróhirdetéseket is!

Csakegy!

Végre itthon!!!! Azért csak óvatosan ( Bár amiket írtál, ez a baba nagyon maradni akar :lol: !!!!!!)!
Ha tudsz, menj el UH-ra!!!! Ilyenkor a legaranyosabb, ahogy ott vizibolhaként fickándozik (ilyenkor még bőven van helye!!!).

Almodo!

Jujj! Te már tényleg finisben vagy!!!! :shock: :shock:
De jó kis csinos pocód van!!!! :D ( Megint egy tipikus dagadt, szőrös PCO-s!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: )
Hol fogsz szülni? Milyen módon?

Kavits!

Köszi a szervezést!!!!!!
Nyugodtan bejelentkezhetsz a teflonba a nickeddel, mert így hirtelenjében fogalmam nem volt, hogy ki vagy!!!!!!! :oops: (Terhes nőtől amúgy se várj el gyors gondolkodást!!!! Majd meglátod!!!! :wink: )

Espero!

Ha tudnád milyen gyorsan elszalad az a 9 hónap!!!!!! :shock:

Mogyorós étcsoki??? Hmm… Jöhet! :D (Bár én nem akkor születtem! )
rambóka
 
 


Rambóka, prolaktinom rendben, a durva, 5 évvel ezelötti leletem szerint is 16,8 nm/ml, most 231 mIU/l, ami még alacsonyabb ha minden igaz. Emlőváladék soha nem volt, premens tünetek se, régen volt hogy alatta majd megszakadtam a görcsöktől de az utóbbi 10 évben már könnyen viseltem. Hypozni nem kaja után hanem elött szoktam, az ACTH nem tudom mi, nem nézték.
Látászavarom soha nem volt, migrén csak ha ideges vagyok és front van, vagy nem kajálok.
Bababolt tényleg rengeteg van pesten, szerintem is neten keress rá, csak szerintem tuti az is olyan mint minden más: rengeteg bolt, de egyikban sincs épp az amit keresel. Mindegy mi is az :D

Rejo, nem ártana tényleg visszamenni a régi dokidhoz megmutatni neki a pocakod, hátha legközelebb nem mond ilyen hülyeséget más nőciknek.

Mir: szülésznőt nem kötelező választani, csak lehet. Kicsit körbe kell sztem kérdezősködni hogy ki jó, ki nem, van ahol minden szülésznő aranyos és jó, van ahol 1-2-t még véletlenül sem szabad kifogni, ha ilyen van akkor biztos jobb ha választasz. Olyan is van hogy a doki mindíg egy adott szülésznővel szokott "szülni", szóval őt is érdemes megkérdezni. Meg a dokit is hogy vállal-e. Általában úgyis az a válasz hogy igen ha már hozzá jártál, de egyik barátnőm úgy járt Ádám Zsolttal ( Sote1) hogy ezer éve ő volt a dokija., az elsőt is nála szülte és a 2. gyereknél amikor mondta neki a csaj viccelődve hogy na, akkor jön hozzá megint egy fordulóra és nála fog megint szülni, az Ádám állítólag leteremtette a csajt hogy azért ezt hogy képzeli, talán elöbb megkérdezné őt hogy egyáltalán vállalja-e :? Szerintem a legegyszerűbb megkérdezni, abból baj nem lehet. Ha a doki vállal akkor ő tud tanácsot adni szülésznő-ügyben is, de szerintem fontos, mert ő lesz veled végig, a doki sokszor csak a kitolásra jön be. Külsős szülésznőt csak nagyon kivételes esetben vihetsz, és komoly procedúra engedélyeztetni.
Beebeey, kecskerutát ha épp olyanom van, iszom, de mivel nálam mint már többször írtam nem a metformin elérhetetlensége a fő probléma hanem egy alapos kivizsgálásé, ezt sem akarom inni amíg nincs ilyen jellegű bajom bizonyítva. És mondtam már sokszor, szerintem is most még nem mérvadóak a leleteim se.

Csakegy, kifúrja az oldalam a kíváncsiság, mesélj többet ha tudsz!!! Tényleg nem érzel semmit??????? Olyan jó hogy ennyire nyugodt vagy és nem hagyod magad stresszelni! Tuti hogy jól teszed. Végülis a terhesség nem betegség.

Almodo, ez nagyon izgi... mostmár célegyenesben vagy!!!! Hol fogsz szülni? Már összepakoltad a kórházcuccot? Apa bent lesz veled?

Sajna a talira úgy néz ki én se megyek, tegnap szerintem sikerült megfáznom a SOTÉn, a doki szerintem kb 15 fokra állíthatta a légkondit mert folyamatosan meg akartam fagyni nála, most meg reggel óta szipogok ( nem vagyok allergiás a füvekre)... persze még kiderül hogy mi lesz szombatig, de ha kitör rajtam a kórság akkor az nálam azzal jár hogy az ágyból se mászom ki és mindentől felmegy a lázam legalább 38-ig... szóval most a hőmérőzés se lesz igazán esélyes. Most citromos tea ezerrel és a 28 fokban pulóverben ücsörgés és fogvacogás című műsorszám előadása van folyamatban. Ácshoz jó későre kaptam időpontyot, de nem baj, túlélem, remélem őt nem fertőzöm meg... utána megírom mit mondott okosat vagy butát :D
felícia
 
 


Zsizsik!

Ez nekem olyan ismerős! Szerintem ez pé lesz inkább, mint még mensi! Nekem is ugyanígy görcsölgetett a petefészkem, mikor a 22. ciklusnapon pé-m volt, és mindenre gondoltam, csak peteérésre nem. Egy esetleges LH-teszt igazolná, hogy mi van valójában. Hőgörbe??

Kép
babancs
 
 


Babancs: de 3-4 napig tartana ??? :roll: :shock: Most már kezd annyira fájni, hogy gondolkodom egy algopyrinon....
Én nem szoktam hőmérőzni, - mivel totál semmi értelme nem volt,abbahagytam - de tegna peste kiváncsiságból megmértem: 36,2. Aztán megmértem ma reggel ébredéskor is: 36,2.
PG 53 pedig kb 10 napja egyfolytában páfrányos.....
Lehet, hogy veszek LH tesztet, meglátjuk, mit mutat. Köszi a tippet !
zsizsik
 
 


Csakegy!
Csakérted!!!!

Úúúgy örülök, hogy jól vagytok, 9 hét :shock: azt a terembúráját neki!!! :lol:
Jó kis bulis nyaralás volt :)


Almodo!
Ez tényleg a vége! Bármikor kipottyanhat! :shock:
Nekem is pont a Rambóka által leírt gondolat jutott az eszembe!
"Tipikus, túlsúlyos, szőrös "hogy néz ez ki! :!: :?: " PCOs nő!

Most dógom van!
Aztán gyüvök! 8)
Vendég
 


Zsizsik a hőd eléggé biztató, bár úgy tudom 1-2 nap, amíg lent van a hő, ha van pé-d. Hogy megbizonyosodj, mindenképp LH-teszt kéne, a PG53 állítólag nem annyira jó. Sőt, olvastam, hogy PCO-soknál abszolút nem reális, van úgy hogy folyamatosan páfrányosat mutat. Pont emiatt nem vettem PG53-at.
Még LH-tesztem sincs itthon, nem nagyon van időm kimozdulni.
Pedig mára tudtomon kívül még egy aloe vera termékbemutatóra is beszerveztek (ahova természetesen nem megyek el).

Kép
babancs
 
 


Köszi Babancs, jó tanulást neked !!!
zsizsik
 
 


Sziasztok!


Na megjöttem.... nem tudtam meg semmit Dobbantóról,nemét homály fedi...
Kérdés:
Hol találok olyat, ahol látom az AFP szűrés intervallumát,
és mi az a wAFP?

A szülésznőre rákérdeztem és mondta , hogy ha akarok választhatok, de nem nyúlok mellé, ha nem választok, mert jók, csak ha azt akarom, hogy csak velem foglalkozzon akkor célszerű....azaz célszerű,nekem megéri.

Azt mondta ippek, hogy 18. hét inkább fiatalabb kicsit, az értékeket ennek megfeleően jónak találta szeptemberben találkozunk.---mármint nem ti meg én , hanem ő meg én :lol:

286 gr :P egy nagyobb tábla csoki a kicsim súlya
mir
 
 


jaaa január 24. 2007. akkorra számolt
mir
 
 


Sziasztok,

önző dög leszek, nem fogok reagálni senkinek, kivagyok mint a riba

(Csakegy, Mir örülök hogy visszataláltatok)

Szal most tudok írni mert jobbomon a gyerek az alvószőnyegen, hátam mögött a párnán a macska, bal oldalamon a kanapé mellett a kutya alszik, és ezek összevissza horkolnak. :shock: Valamelyik tényleg horkol de nemtom melyik

Tegnap kihozott nekem az ételfutár sütött májat hagymakarikával meg krumplival, bezabáltam és estére már fetrengtem a görcsöktől. Addigra is már totál szar kedvem volt, mert úgy jártam, hogy délelőtt jött a postásfiú és mindig kedves szokott lenni meg minden (nem, nem tőle van a gyerek), de most elég furi képet vágott meg szemét meresztette én nem tudtam mi lehet, meg is voltam sértve. A lényeg hogy valami délután 3 órakor vettem csak észre a fürdő tükrében (nincs idő bájologni), hogy rá van száradva a babahányás a vállamra nyakamra meg a fülcimpámra is. :x Szóval mondtam én magamba, ez már itt a vég, hogy ezt se veszem észre!! (Egyből beugrott a jelenet a Keresd a nőt c. filmből, amikor a muksó füléről csöpög a geci - na már bocsánat. :P )

Éjszakára az lett, hogy Bogi hasa is megfájdult. :shock: Én nem tudtam, hogy lehet ilyen, hogy a tejjel átmegy ez a dolog. Átment. Hajnal 4 óta szakaszos alvás, 9 óra óta Bogi üvöltött, 3-4 percekre ájult be a fáradtságtól. Közben megebédeltem és én is megint elkezdtem fetrengeni a görcsöktől. Hasam nem megy, de baromira csikarok. Közben babát nyugtatni, vigasztalni, na aszittem összeesek. Most aludt el egy órája. Szar nap volt, na.

Mindennek tetejébe ki fog jönni ma estére?

úúúúgy van, kitaláltátok!!! :evil: :evil: :evil:

pusz mindenkinek elkeseredett Norka
Vendég
 


Szia kivanós Norka!

Na én nem tudom kifogjönni? Tessék megmondani....

Igen az anyatejjel minden átmegy, dobj be egy kupicával majd meg tudod:- :P na ez csak vicc nyílván....

el hiszem biztos kivagy mint a liba......

van cica is meg kutya is meg gyerek is meg hányás? uhh ez az igazi élet én csak azt látom és ez jó... máskor meg a postás 2 szer csenget, mivel előtte berohansza fürdőbe benézni a mirorba. :P

na relax ha tucc buksi simi a kutyának kitartás a mamának szép álom a babának ........... a macskára alergikon vagyok

:P
mir
 
 


Szia Norka!

Hallottam egy anyukától, hogyha a szelek bántják a babát, és nem tud még pukizni, akkor lehet erre a célra kapni a gyógyszertárban egy csövecskét, ami segít abban, hogy könnyítsen magán.

Lehet, hogy ez az oka, nem?
csillagfény
 
 


Hát anyóspajtás.
Vendég
 


Ő:

Kép
Vendég
 


Nálatok is több állat van :lol: a családban?

oh részvétem...

görény? már elnézést, hogy így belekérdezek ha nem akarod meg sem halld.
mir
 
 


akkor jó volt a dignozis...kép alapján :lol:
mir
 
 


Mir, talán még nem olvastad végig a topikot. Én leírtam igen érzékletesen két hete, kivel is van dolgom!

:(

Én már arra is gondoltam, hogy előre belebetegedtünk mindketten a kiscsajjal! :lol:
Vendég
 


na jó akkor visszahúzok a 113. oldalra ott hagytam abba
mir
 
 


Sziasztok!

Rambóka!
Köszi, hogy válaszoltál! Én is arra gondoltam, hogy ez a megfelelő adag, az a bajom. Jó hatása már eddig is volt, de bízom benne, hogy most aztán beindulok!

Hogy itt emnnyi "meddő pco-s" kismami van! :lol:
Mindannyian nagyon vigyázzatok magatokra! :)
backa
 
 


Babancs: csak annyi, hogy valószínűleg bingó ! Vettem LH tesztet, és egyszínűek a csíkok ! Ezt én pé-nek veszem, ezért ma letámadom életem párját.... :oops:

Jaj, Norka, ez gáz, szó szerint.... :oops: :cry: :roll:
Kis diéta talán rendbe hozza mindkettőtök pockját, háztartási keksz és tea.... Ez az anyós nem jön túl gyakran mostanában ??? :roll:

Kavics, ha jól emlékszem, te kérdezted korábban, hogy ki tud kismama jógát. Budán, a Mechwart ligetnél van egy hely - 4-6 villamos vonalán - ahol tartanak ilyet. Ady Endre utca 1. Ha érdekel, leírom szombatra pontosan.
zsizsik
 
 


Sziasztok!
Valaki nem akarja átvenni a táblázat vezetését????Néha csak azért jövök erre a "fantasztikus gyórsaságú babanetre"APA REMÉLEM OLVASOD!...hogy feltegyem a táblázatot.....na és akkora a forgalom (hála),hogy időm csak azt engedi,hogy átfussam,kinek kell változtatni valamit!..........na Önkéntes?????

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Norka!

Kitartás!! :wink:

Anyóspajtit építsd le!!!

Ha fáj a baba hasa, espumisan cseppek csodát tesznek!!

Domi is hasfájós volt, este üvöltött egy órát, míg rá nem találtunk ezekre a csodacseppekre.

Kép

Kép
rejo
 
 


Lányok!

Van egy nagyon fontos infom a találkozóval kapcsolatban!!!

Nem a Leroy étterem palacsintázója, hanem az 1 emeleti FEELING CAFE!!!!

Fél délutánomat végig telefonáltam... :roll:

Szóval a következő történt, hogy tisztán lássatok..

Felhívtak telefonon a Leroytól, hogy adódott egy "apró" gond: Forma 1.
Feldúlják az egész palacsintázó területét. Átrendezik a Forma 1 miatt, nem tudják megoldani, hogy körbe üljünk. Viszont ha bemegyünk a Leroy étterembe 11:30-tól csúcsidő van a Camponában, szombat lévén, mindenki ott akar ebédelni. Semmi intimitásunk sem lesz....

Ígyhát jött a telefonálgatások sorozata....
Gyorsan felhívtam Rejot, hogy ne legyek tejhatalmu sündisznócska :roll: :)
Megbeszéltük, hogy a Camponához ragaszkodni kell, mert mindenki ide készül :wink:

Campona információnál három kávézót neveztek meg. Ebből egynél adott minden feltétel:

- nem dohányzó hely elkülőnítése
- 15 fő körbe ülhet
- intimítás

Amikor mondtam a pasinak, hogy kismamákról van szó, rögtön azon gondolkodott, hogy hogyan tudják megoldani, hogy mindenki fotelekbe üljön, kényelmet biztosítsanak!!!

Nincs palacsinta, vagy meleg kaja!
Van helyette: üdítő, koktélok, kávék, fagyi, sütik.

Ezt a kávézót FEELING CAFEnak hívják.
Campona első emelete. A fittness terem mellett kettővel, Sprigfielddel szemben.

Én még mindig nem tudom, hogy hányan leszünk. Mert nem érkezik egyértelmű visszajelzés.

Akik eddig jelezték, hogy jönnének: Rambóka, Rejo, Espero, Norka, Kincsecske, Zsizsik, Kriszta, Csakegy, Nóra1, én

Nem jönnek: Kandi, Gabika, Babancs, Almodo, Felicia, Szyszqo(?)

Légyszi jelezzétek akik jönnek OK?

15 helyre van hely foglalva, de sok jó ember kis helyen is elfér!!!! :)
Írjátok meg ki jönne még!!!!

Puszika!
Topik találkozó!

Helyszín: Budapest, Campona, Feeling Cafe, 1. emelet
Időpont: 2006 augusztus 26, de. 11 óra
Kötelező kéket viselni!!!!!


Kavics

UI: lányok, én már nagyon beleéltem magam ebbe az egészbe. Annyira szeretném ha jól éreznénk magunkat. :)
Vendég
 


én a férjemmel megyek... nekem ugyanis a Campona tömegközlekedve a világ másik vége... főleg szombaton... úgyhogy kell a sofőr :) :) :)
Vendég
 


Zsizsik!

Ez tök jó! Sikeres akciózást!!!! :lol:

Kép
babancs
 
 


Norka, anyós pajtásról nem lehet pároddal diplomata módon de őszintén beszélni? Pl hogy te naaaagyon szereted őt meg csodálod a kirobbanó egyéniségét ésatöbbi, de egy kisgyereknek ez még ijesztő, és sajnos Bogi ilyenkor mindíg sír, nem lehet megnyugtatni, ssatöbbi, szóval szeretnéd hogyha addig amíg Bogi ilyen picike kicsit több nyugalma lenne és egyenlőre mivel aaaannyira fárasztja szegénykét az ilyen látogatósdi kicsit ritkábban kerülne rá sor...

Ács a következőt mondta: a mostani leleteim alapján nincs értelme a metforminnak, el akart kezdeni clostyval stimmuzni, merthogy egy PCOsnak (szóval szerinte is az vagyok:D) peteérése valószínűtlen hogy csakúgy magától legyen, nem kizárt de ritka, aztán ha a closty nem elég akkor még ez meg az, de mondtam hogy ha van egy kis esélyem akkor inkább megpróbálkoznék először spontán... ő azt mondta h erre kb 10% esélyem van és nekem kell tudni mit akarok és mikor (nem ő az orvos?), éppen ha azt akarom próbálkozzak decemberig, írt fel 1 adag norcolutot ha 50-60 napig nem jönne meg, és ha év végéig nem esek teherbe akkor closty.
Kb 2 percet voltam bent 7000-ért.
A múltkori kenetet megkérdeztem, van egy kis candidám, írt vmi hüvelykrémet amit 1x egy éjjelre kell feltennem, páromnak nem kell ezzel semmi, nem kaphatjuk el egymástól.
Asszem ha nem leszek babás év végéig akkor jön Kandi dokija.
felícia
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: