Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Csatlakoznék hozzátok én is.
Mi már több mint 3 éve próbálkozunk a férjemmel. Múlt héten volt a hsg, ami "tankönyvbe illő" volt :D , és elmondta a többi vizsgálat eredményét is. Mindketten TELJESEN rendben vagyunk, így ő sem érti, hogy eddig miért nem lett babánk, ezért lesz nekünk is inszem a következő hónapban. Én puregont fogok szúrni a 2. naptól, és ovitrelle tüszőrepesztőt fogok kapni.

Szorítok mindenkinek!

Nemone
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Aznap igen,de másnaptól nekem nemet mondott.Na,ne ezen múljon a baba! :)
Akkor gyűrjük a lepedőt apával!

Két nappal vagytok előttem,úgyhogy egyszerre fogunk kb. tesztelni.Bár nekem erre is azt mondta a doki,hogy ne teszteljek,inkább várjam meg a vérvétel eredményét.Köszi...

Kép
kicsimálna
 
 


Kicsimálna de cukkkkiiii vagy :lol:

Én is úgy oda tudok lenni mikor másnak szurkolok :lol: :wink: Mindenkinek szorítok NAGYON NAGYON

Táppénzes tanácsokat még várunk szilvával :lol: hátha már valaki intézkedett...


Jaj még egy

aki már szedett duphastont attól kérdezném, hogy állunk annak a mellékhatásaival??? Merthogy ha ez is ilyen altatós, szédülös, akkor mese nincs táppénzre megyek...én napi 30-50 km et vezetek ez így para :shock:
Vendég
 

 
 

réka: én is hétfőn megyek vérvételre és UH-ra :D

nemone: szia :D 3 év az sok, de sajnos nagyon sok múlik a szerencsén. Nagyon drukkolok nektek! ++++++++++++

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Szia nemone!

Hát 3 év az nagyon hosszú idő!Főleg,ha rendben vagytok mindketten! És miért csak ennyi idő után mentetek dokihoz?
Hova jársz,ha nem titok?

Péntekenkismami!(ez már rád ragadt,ne haragudj!)
Köszi! :) Imádok vkivel örülni,átjön rám is az öröme és ez olyan jó!Pénteken délután már tűkön ülve foglak várni!
Mint ahogy itt mindenkit,kinek mikor lesz a nagy nap! :wink:

Kép
kicsimálna
 
 


Kicsimálna!

Azért húzódott el ilyen sokáig, mert az akkori dokim csak 1,5 év után kezdte el a hormonvizsgálatokat, és az átjárhatóságit laparoszkópiával, ami akkor is átjárható volt, és utána közölte, hogy akkor próbálkozzunk tovább. Ez után kerestem egy másik orvost, aki próbálkozott a clostival 2 hónapig, majd amikor így sem jött össze a baba, akkor adott beutalót a BMC-be (János Kórház). Ide június közepén mentünk először, és azóta csak a kivizsgálások történtek. De már csak kb. 2 hét és kezdhetem a szúrikat (most vagyok a 16. napon), majd további 2 hét és meglesz az 1. inszem!
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Nemone, üdv!

Málna, örülök, hogy a méhpempőnek még az íze is bejön! :lol: (én kapszulában eszem, dm-ben lehet kapni)

Legyekmami, már csak 2 nap!!!

Lányok, teljesen el vagyok keskenyedve! Úgy néz ki hogy összeszedtem valamit :cry: Csak tudnám hogy hol, strandra nem járok, idegen helyen wc-re sem nagyon, ha mégis, tuti nem csüccsenek rá...
Úgy félek, hogy emiatt halasztunk mindent! Rákszűrésen múlt héten voltam, annak a tenyésztésnek viszont még egy hét mire megvan az eredménye. Ezer éve nem volt semmi, most meg :cry: Szúró-viszkető érzés, kb. 2-3 napja. Először azt hittem, hogy a hétvégi nagy babagyártásban megsérült :oops: de nem múlik...
És addig szerintem a hsg-t sem csinálják meg míg ki nem kezeljük. Dokim már csak jövő kedden rendel :cry:

Kép

Kép
anyoooka
 
 


nemone!
Értem!De most már jó helyen vagytok és haladtok szépen a baba felé vezető úton!

anyoooka!
Nem tudom hol szedhetted össze és mit,bár a tünetekből! :oops: :oops: Ehhez elég annyi,hogy egy idegen,és akár patyolattiszta wc-re is ül az ember.Más a flóra,azonnal ott a baj,ha vki könnyen elkapja.Mint én.Én már Canesten-t mindig tartok is itthon.Ciki,de mit csináljak?!

Merionál vagy Puregon után nektek nem fáj a petefészketek?Nekem úgy elkezdett,hogy görnyedten tudok csak ülni.

Kép
kicsimálna
 
 


anyoooka: Pevaryl G kúpot vegyél, gyógyszertárban recept nélkül lehet kapni, állítólag 2-3 nap alatt helyrevág. :D

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


málna: én még nem szurkálom magam. :?

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Kicsimálna

Úgy legyen! Remélem, most már mindenkinek csak pár hét türelemre van szüksége, és persze utána a 9 hónap örömteli várakozásra, amíg a kezébe foghatja a babáját!
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


nemone írta:Kicsimálna

Úgy legyen! Remélem, most már mindenkinek csak pár hét türelemre van szüksége, és persze utána a 9 hónap örömteli várakozásra, amíg a kezébe foghatja a babáját!


Ez így lesz! Hogy is lehetne másként???? :lol:

Kép
kicsimálna
 
 


:D :D :D :D :D :D :D :D :D
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Felhívtam a doki bácsimat. Most egyelőre csak Canestennel kenegessem francba!!! Gomba csak tudnám hogy honnan a fenéből?!?!, holnap rácsörgök hogy van-e már eredménye a tenyésztésnek, ha nincs akkor jövő kedden bemegyek hozzá. Szerinte van még idő 11-éig eltüntetni, remélem igaza lesz!

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Pedig nem akartam ám vészmadárkodni a Canesten-nel,csak írtam,hogy az milyen jó,és van itthon.
Puff neki!De 2-3 nap és nyoma sincs a nyűves gombának!Nem csúszik emiatt semmi,ne félj! :)

Kép
kicsimálna
 
 


nem vészmadárkodtál, kb. erre számítottam! :( naponta hányszor kenjem? Én hülye, lányos zavaromban ezt nem kérdeztem meg és eddig mindig csak kúpot használtam...

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Nem tudom mennyi az előírás sajnos,de én reggel wc után kenem csak meg este,közte sok értelme nincs.Bár,nem tudom.Vegyél hozzá Canesten kúpot,és akkor mikor nincs kenve,a kúp akkor is dolgozik.Egyben lehet kapni,nagyon jó szer!

Kép
kicsimálna
 
 


Köszi a segítséget! :)

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Sziasztok!!!

A Betadine kúp is jó,megöl sokféle gombát+bacit :wink:
fertőtlenit,az is vény nélküli,nekem átjárh.előtt is azt mondta a doki.

Nektek is irtak Aspirin protectet a Merional mellé?a trombózis ellen van,amit a Merional okozhat?

Méhpempőt én is eszem,dm-est+aloeset.De állitolag a méhésztől vett az igazi :P

Ma először én adtam be a hasamba a szurit,furi volt,asszem a tüszőrepit is nekem kell.....a seggembe hogy látom,tükör előtt??? :oops: :shock: :D

MIllió drukk mindenkinek :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Kérdeztétek az inszem utáni táppénzt. Sajnos csak lombik után jár hivatalosan, (inszeminációra nem), de én a BMC-be járok és az inszemináció után zárójelentésre mégis ráírják mindig, hogy betegállományba vétele javasolt. Én ezzel el is mentem a körzetimhez, aki szó nélkül kiírt. (de hogy mire???? :shock: ) Szóval szerintem orvos kérdése ez is. Mindenesetre javasolt a pihenés, úgyhogy érdemes megpróbálni.

Nemone!

Jó helyen vagy a BMC-ben, nekem ott csináltak már kettőt. Igaz , hogy egyik se sikerült, de én "hátrányos helyzetű" vagyok. Az orvosok viszont nagyon jók. Úgyhogy Hajrá!!!!!!!!!! :) :) :) És ha van kérdésed, hogy mi hogy megy a BMC-ben, szívesen válaszolok. (akár priviben is)
nellike
 
 


Ja és Hajrá mindenkinek!!!


Kép
nellike
 
 


Vicuska!

Én sem magamnak adom a popsimba,de ha minden kötél szakadna,be tudnám adni,mert a popsi felső részébe kell,oda végülis simán odaérünk.De jobb,ha más adja!Párod nem vállalja be?

Az Aspirin protect vényköteles?Én nem kaptam a Puregon mellé,pedig ugyanaz mint a Merionál,és nekem ráadásul volt már egy trombózisom!Most megijedtem nagyon,asszem hívom a dokimat mindjárt! :cry:

Kép
kicsimálna
 
 


Sziasztok!

kicsimálna: én sem kaptam semmit a puregon mellé. Jobb lenne azért, ha felhívnád a dokidat.

nellike: köszi a táppénzzel kapcsolatos válaszodat :D

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


helló Drágáim

Ugy tudom hogy az aspirin protect a beágyazódás elősegítésére adható...nmem adja mindenki...nem adják mindenkinek... a lombikosok általában kapják

Tegnap beadtam magamnak a tüszőrepit pocakba jól ki is ütöttem magam tőle, szundiztam reggelig...

mit tudtok hány óra a megrepi? A ssuritól számítva?

nellike köszi kipróbálom hátha eljutok táppénzre..majd megkérem a dokit irja rá :wink: :roll:
Vendég
 


péntekenmami (ha már málnácska rád ragasztotta :lol: :lol: ): azt hiszem, hogy kb. 36 óra múlva várható a kilökődés. Azért szokták egyik este beadni és a rákövetkező második nap reggelén lesz a randi :D

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, de most csak bemásolom, amit a másik tpoikba írtam. nem szoktam ilyet csinálni, de hosszú lenne. nem baj, ugye?

Sokkal okosabbak nem lettünk, de ért egy-két meglepetés, és mind kellemes. Előszöris tök simán odataláltunk, elsőre, eltévedés nélkül. Ez azért nagy szó, mert mikor először voltunk, akkor még nem volt autónk, és BKV-val sima ügy volt, na de navigálni két alfőőődinek a budai hegyekben... Másodszor megint nem kellett várnunk egyetlen percet se, 12,30-ra volt időpont, 12,30-kor be is hívtak. Mindenki kedves és figyelmes, ahogy mindig. Harmadik meglepi, hogy a konzultációért a visszatérő "törzsvendégeknek" nem kell fizetni.
Két vizsgálatot kell megismételni: Attilának egy spermiogrammot, nekem pedig a HSG-t. Még tegnap le is zsíroztam a szülész dokinénimmel, kövi ciklus elején megcsinálja, és adott egy telefonszámot, ahol a spermavizsgálatot kérhetjük. Kell egy 3. napi vérvétel is, de a Kaáliban elfogadják az áprilisit, amit szintén a dokinénim csinált, már el is kértem tőle egy másolatot az eredményről, a HSG-kor majd odaadja. Kaális dokibá azt mondta, hgy ha megvan minden vizsgálati eredmény, amit kért, akkor ha gondoljuk, kezdhetünk, de várhatunk is még egy-két ciklust, ahogy akarom, és ha tart a türelmem. Mi szeretnénk mielőbb belevágni, úgyhogy szerintem novemberben lehet nekünk is drukkolni!

Vicuska!

Üdv a klubban :) Jó sok minden túl vagy már...

Szilvi!

Engem is kicsinált a Closti. Látászavar, brutál hőhullámok, és olyan túlérzékeny lettem tőle, hogy még a reklámokon is el tudom bőgni magam.

Málna!

Nekem azt mondta a dokim, hogy mindent csinálhatok ugyanúgy inszem után, mint bármikor máskor. Na jó, azért a szekrényeket ne tologassam, és a maratoni futást se most kezdjem el, de mehet minden ugyanúgy. Másnap már dolgoztam is, meg utána még a 34. hétig :) Paplan alá nézegetést külön javasolta is, hogy segítsünk rá a dolgokra odabent. Nem is hanyagoltuk el :oops:

Nemone!

Szia neked is! Drukk, hogy neked is sikerüljön, meg mindenkinek :)

Mami!

Én nem kaptam Duphastont, meg mást se, így nem tudom, lehetnek-e ilyen mellékhatásai :roll: Így én se mernék vezetni... Holnap kismami leszel :) Drukk!
36 óra telik el a szuri beadásától a tüszőrepiig :)

Anyo!

Sajnálom a gombát, remélem használ majd gyorsan valami szer. Én is elég érzékeny vagyok az ilyesmire, elég csak ránéznem egy koszos wc-re és máris viszketek :evil: :evil: :evil:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok!

Csupa jó hírekre jövök,ez jó!

Évi!Nagyon örülök,hogy ilyen gördülékenyen ment minden,akkor hajrá november! :)

Szilvi!
Köszi! :) Hívtam a dokit,de azt mondta,hogy most még nem kell,semmi bajom nem lesz,viszont ahogy pozitív a teszt,azonnal,úgyhogy megyek is iratni!Persze lehet,még hónapok múlva kell,de azért jobb,ha itthon áll és vár rám.
Nem lettem pesszimista,csak azért ugye erre nagyobb az esély...

Péntekenkismami! :) A tüszőid már repedésre készen várják a hadsereget,tök izgi! Holnap délután mindent kérünk elmesélni!!

Többiek???Merre vagytok?

Kép
kicsimálna
 
 


Úgy de úgy szurkálok odalent zuper

:lol:

Hamarosan repedniük kell mert jönnek a skacok :wink:

Elébb a vécén megtapasztaltam végre mi az a tojásfehérje 8) Eddig iylen nemvot, ez a hogy a nagykönyvben meg van írva elnyúlt még a klotyipapirról is :oops: Sorry a naturalizmusért :lol:

Mér van ez most? a több hormon miatt vajh?

Változatlanul szarul vagyok, ez a szédelgés oltári... :roll: még inni se kell :shock:
Vendég
 


Áh,szia péntekenkismami!

Az jó,ha szurkál,fájdogál picit!Érzik a vesztüket,jön a sereg reggel ostromolni őket!

Nekem sincs soha tojcsim,csak stimunál.:( Nálad akkor most minden oké,semmi nem állhat az utatokba!

Ne nevessetek,de a mai evés-ivásaimat leírom nektek:
reggeli:kakaó, körözöttes kenyér
ebéd:túrós tészta(3.napja,de imádom!),zöldségleves
Közte 2 liter ásványvíz,egy liter joghurt és két pohár aspirin C.
ja,és a kanálnyi méhpempő!

Na,ügyes vagyok,vagy ügyes vagyok? :):):)

Kép
kicsimálna
 
 


Mami!

Akkor biza repednek a tüszőkéid! Tuti ami fix, beszélj velük, hogy majd holnap, ha jönnek az udvarlók, ne kéressék magukat, mint egy szűzlány, hanem szét a lábakat :twisted: :oops: :oops: Ez tuti bejön :wink:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Málna!

Persze, hogy ügyes vagy! Lesz is olyan pihe-puha ágyikója a bébidnek, hogy ki se akarja majd dugni onnan az orrát vagy 40 hétig :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Most már lehet,hogy tüszőm az nem lesz,de hogy a nyálkahártyám az több,mint 10mm lesz,az fix! Most tüszőnövelőket kellene magamba diktálni,de sztem az nincs,csak ez a fránya stimu.Úgy szédelgek a Clostitól,hogy ma a bank után beültem az autóba,de nem mertem elindulni!Fél órát szenvedtem,mire azt mondtam,hogy most már hazáig kibírom. :evil:

És hát Évi,amit péntekenkismaminak írtál!Én azon vhogy így nevetek itt magamban: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
kicsimálna
 
 


Sziasztok!

Évi, ezek szerint Veled is egyszerre megyünk? :lol: Nagyon szép Dóri!!! :lol:

Holnapmami! :wink: Szuri jó, tojcsifehérje is - minden adott a holnapi randihoz! Majd kérjük a beszámolót! :lol:

Málna :lol: , ez igen! Nem bízod a véletlenre a dolgokat! :lol: :lol: Olyan jót mosolyogtam a mai étrendeden! De meg is lesz az eredménye, meglátod!!!

Telefonáltam, tenyésztés nincs :evil: így ha nem javulok akkor kedden meglátogatom a doki bácsit. És parázom, mert bár soha nem szoktuk, múlt héten egyik este együtt fürödtünk Dorkával... :(

Kép

Kép
anyoooka
 
 


hehe Évi :)

nagyon jó ötlet, ma mikro elfexem mgdumálom velük...apa fickóival is társalogtam ma reggel, de kérte hogy hagyjam abba, mert bent szeretné tartani őket holnap reggelig :wink:

Na azért reggel tartok nekik még egy buzdító hangú beszédet aztán apa taxiba pattan :lol: Max megmosolyogják a Kaáliba ha sietősen tér be a titokszobába 8)

málna!

nagyon nagyon ügyi vagy :) lesz ott nyálkahártya de tüszöcske is ne izgulj!!!!! :lol: Szédelgéssel vigyázni!!! Én ma BKV ztam ne mertem a vezetést bevállani...és angyalföldről ujbudára járok ez para ebben a forgalomban ilyen koncentrálóképességgel, ugyhogy holnap én is taxizom a teherbeejtőüzembe :lol:
Vendég
 


Mami, elképzellek ahogy társalogsz apa fickóival :lol: :lol: Tényleg, neki mennyivel kell hamarabb bemennie a Kaáliba?
teherbeejtőüzem Kép

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Olvasgatlak ám benneteket, csak sok a munkám :D

Holnapmami: a tojásfehérje jóóó :D Az jelzi, hogy tüszőrepedésed folyamatban van. :D Nekem mindig van 12-14 nap között. Onnan tudom (és érzem is),hogy repedés lesz, csak a hőm soha nem mutatja :evil: (ezért nem mérek)

anyoooka: Kenegest Canestennel vagy tényleg próbáld ki a Pevaryl G kúpot. Hétvégére hátha enyhülni fog vagy akár el is múlhat. Dorkán biztoskijött volna már ha netalán elkapta.

málnácska: te aztán vastagítod a nyálkahártyádat :D

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Ő nyócra én meg 10re megyek :) direkt nem megyünk együtt nem akarom zavarba hozni ha kijön, hogy a sikeresgéről faggatom :lol:

Biztos zavarba ejtő lesz utána, hiszen itt mégiscsak spermiumot juttatnak a méhembe ami nomrál esetben egy ágyban párnák közt felhevülve történik...
de a dokimat mégse kérhetem meg hogy szivjunk el egy cigit és suttogjunk egymás fülébe édes kis semmiségeket...vagy nem is őt, hanem a katétert kéne magamhoz ölelnem????? :wink:

Kész rejtély 8)
Vendég
 


Mami Kép
Te melyik dokihoz is jársz?! :wink:

Kép

Kép
anyoooka
 
 


nekem is egy kicsit fura a szitu. Szegény párom teljesen maga alatt van. Biztos, hogy nagyon rossz érzés lehet, hogy egy kabinba menj be és ........ :oops:

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Én párom már kétszer volt náluk kiskatona vizsgálaton. Még szokott is viccelődni vele, hogy ismerős helyre megy... Szerencsére ő nincs tőle maga alatt, de tényleg nagyon rossz lehet nekik...

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Azért ne sajnáljátok annyira apát :) Persze, tuti ciki nekik is, na de azért mi fekszünk ott egy szál fogsorban szinte, lábaink között matató idegenekkel :wink: A szurikról meg egyebekről már ne is beszéljünk :)

Mami!

Rommá röhögtem magam, ahogy elképzeltem, hogy a dokival elszívtok egy cigit, stb :) Ahogy olvaslak jó humorú anyuci leszel, bizti nem lesz savanyú a gyerek se. Kis vigyorex lesz :)
Teherbeejtőüzem :lol: :lol: :lol: Mi gyerekcsináldának hívjuk :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


nahát zavarba ejtő az biztos nekik, de mégiscsak jobb, mint nekünk :wink: még két éve az első vizsgálatra nehezen szánta rá magát ( két hét könyörgés, duzzogás, fenyegetőzés) de azóta megoldja valahogy)

Anyokaa

én Krisza dokihoz járok, a humora jó, ugyhogy nem kizárt, hogy megkérdezem utána tőle, hogy : akkor majd felhív ugye Doktor úr? :wink:

Évi

A gyerekcsinálda is funny :lol: Muszáj viccesen felfogni, lehet enélkül már feladtam volna a küzdelmet 8)

Kutyiséti közben elkezdtem a beszélgetést a tüszőimmel...reméljük a legjobbakat :lol:
Vendég
 


anyoooka!
Meglesz az eredménye,tutti! Most vagy soha! Rajtam azt hiszem nem fog múlni!

Péntekenkismami!
Annyira jót nevettem,azon amiket írtál!Eszméletlen egy csaj lehetsz!Megmutattam a páromnak is,és ez nagyon jó ötletnek bizonyult!Sztem komolyan most gondolta csak végig,hogy ő csak bemegy,elvonul,élvez(már bocsi,de... :oops: ),mi meg az addig vezető utat és a beavatkozást is megszenvedjük.
Olyan izgatott vagyok,minden drukkom a tied holnapra!

Szilvi!
Ne dolgozz annyit,mikor itt ilyen jókat lehet nevetni! :wink:
Megvár az a meló!Én már nem dolgozom,szabin vagyok mától,remélem még úgy 3-3,5 évig. :D

Kép
kicsimálna
 
 


Sziasztok!

NAgyon jó a hangulat!
Péntekmami drukkolok holnap. melyik doki fog a füledbe suttogni? :lol:

Kér valaki egy pohár félédes vörösbort?
Vendég
 


Kép
Vendég
 


Boni!

Én szívesen csatlakozom a borozáshoz :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Ma még nem de holnaptól jövök borozni :lol:

Vár rám egy csodálatos üveg villányi vörös

8)

Szeretem ha jó hangulat van egy topikban :lol: persze msot optimista is vagyok ilyenkor mindig könnyebb :wink:

Reméljük két hét múlva is 8)
Vendég
 


Évi drága, egészségedre! és a sikeres 2.inszemre( nekem az elsőre) :wink:
Vendég
 


péntekmami, hagyok holnapra is
Vendég
 


Jó reggelt ivótársak! :)
Én is jövök,iszok,mindenki egészségére,de elsősorban a magam örömére! (nem is,na!) :):):)

Mai szurim beadva,nagyon simán ment!

péntekenkismami! Apa már elindult a titokszobába!Az egész topik szeme rajtad!!

Kép
kicsimálna
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: