Új privát üzeneted érkezett!

Na,mit szoltok? En csak most olvastam,hogy Cat is...,olyan jo kedvem lett!!!Tralla-lalala...
szoszi 17+1 (jeeee,mar ennyi?Kép)
szoszi
 
 


Sziasztok!

Beszti, Orsoly
Tök jó. Ti pont egyidős babások vagytokKép Beszti Ediékről no info.

Kitty
Használt a telihold?

Zsuzsu
Nem semmi a szüléstörténeted, de hál’Istennek most már minden rendben.

Zsuszu, Orsoly, Beszti
Köszi a tejinfót. Még egy kérdés: Úgy hallottam, hogy később az anyatej nem tartalmaz elég vasmennyiséget a picinek, igaz ez? Beszti Te is erre akartál rátapintani a hús ajánlásával?

Leone
Már kezdtem irigykedni az ADSL-re. Nekünk is percdíjasunk van, Eszter pedig nagyon megérzi mikor neteznékKép Jobbulást!!!

Hurki
Megint hozod a formád, jót rötyögtem bepanthenenKép

Humi
Derékfájásra kismama torna napi 1x. Ez kismama koromban nekem is bevált. Sőt, ha éjszaka is fájt, akkor néhány gyakorlat elvégzése akkor is jót tesz.

Humi, Leone
Védőnénik ügyében csak talpraesetten. Engem előtte 1 nappal mindig felhív és egyeztetünk. A kis kedvencem toppanna csak úgy be…

Bella
Nekünk volt hasi uh a kórházban, de gyanítom akkor nem nézték meg. Én még futok egy kört ez ügyben. Nektek minden kajci után feljön vmi? Nálunk nem és a hasonalvás meg különösen jót tesz. Mi infacolt használunk (ez levegőnyelésre jó, büfiztető). Ti mit használtok, mi a neve?

Szöszi
Megfertőzzük őketKép ez a jó, hogy túl közel van ez a topic a másik topichozKép Serkent...

Pusza
Bogár


Ui:a fotók tutik a profilokbanKép

Bogár
Kép
Kép
bogár
 
 


Sziasztok! Kép

Bogár!
Nekem a telihold sem jött be. Most értem haza a dokitól, innentől minden nap be kell mennem. CX 2222, NST OK, magzatvíz rendben. Ha továbbra is jók lesznek az eredményeim,akkor még ezen a héten szabadlábon maradhatok, de hétfőn befektet. Drukkoljatok légyszi,hogy magától még ezen a héten meginduljon a szülés.

Én is olvastam Cat-ról, és nagyon vidám lettem. Már Ő is nagyon megérdemelte. Lassan tényleg mindenki jön át ide.

Szép napot midenkinek!!

Kitty
40+0 !!!!!!!
kitty123
 
 

 
 

KittyKép
Nagyon drukkolok, hogy beinduljon spontán a szülés, és hogy fájdalommentes szülésed legyen.

CsajokKép
Majd jövök én is hamarosan, csak megvárom a jövőhét szerdát, akkor lesz az első UH.
Bár érzem, hogy a babó(k) velem van, mert már kínozza az anyját mától a hányingerrel, és a melleim is nyillalanak.

Pusza
Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


Cateye!Kép
Örülünk, hogy itt láthatunk!Kép
Olvastam a felettünk levő topicban, hogy most ki kell tanulnod a szülészetet.Kép Az első időkben én is olyan tájékozatlannak és tudtalannak éreztem magam, teljesen ingoványos talajra jutottam a korábbi magabiztosságom után. De nagyon jó, hogy ebbe is beletanulhatunk!

Soraya!Kép Szöszi!Kép
Mint látjátok én itt szoktam lenni az éjszakai műszak idején!

Egcsi!Kép
Mikor jön haza a kispapa?

Bogár!Kép
Nem adtuk fel az ADSL-t, lehet, hogy még a héten összejön! (Vagy egyáltalán nem...)
Tényleg jó ötlet lenne valami-féle tali.

Jelentem a megfázásom elmúlt, kikúráltam. Ezután gyógyszer nélküli megfázás-gyógyításban forduljatok hozzám bizalommal!Kép
De talán a sok pihenéstől, fekvéstől, kevés séta miatt, de lehet, hogy csak az idő múlása teszi, úgy érzem nehézkesebben mozgok, megfájdul a derekam, feszül a pocakom, de nem keményedik, nem esik jól lehajolni, néha kifejezetten úgy érzem, hogy lehúz a hasam. (Én mindig állva zuhanyozom, hogy fogom megmosni a lábam?Kép) Néha furcsa fájdogálásokat, szúrásokat, nyomódásokat érzek a pocakomban. Ez természetes? De rögtön elmúlnak, eddig azt gondoltam, hogy odabent el kell rendeződniük, helyezkedniük a dolgokank egy-egy fordulás, testhelyzet változtatás után, hiszen egyre kevesebb a hely. Jól gondolom?

Bogár megjegyzése hatására én is megnéztem a profilokat, tényleg nagyon jó képek vannak!

Puszi, Leone (27+0)

KépKép
leone
 
 


Sziasztok!

Leone,
Örülök, hogy elmúlt a megfázásod. A mozgásról, derékfájásról, annyit, hogy éppen egy hete kezdődött nálam ugyanez; amikor pont ugyanannyi idősek voltunk, mint te most. Nem akarlak elkeseríteni, de azóta nekem csak rosszabb lett. Sebaj, ezt a 3 hónapot már akárhogy kibírjuk, nem igaz?!

Hurki,
Jaj, dehogyis szeretném, hogy megtudd milyen a hátfájás; csak gondoltam hátha erre is van valami okos ellenszered. Tornázni nem nagyon próbáltam, mivel a doki néni eltíltott a hajolgatástól (nem is nagyon menne) és időnként egy-egy mozdulatnál igencsak érzem a derekam. Biztos, hogy a megváltozott súlyelosztás teszi és mivel sajna elég tetemes túlsúllyal kezdtem a babavárást így nagyon nem is csodálkozom. Ez van, majdcsak elmúlik.

Kitty,
Szorítok neked, hogy simán, könnyen és még a héten szülessen meg Réka. Kép

Én is nagyon örülök Cat-ék sikerének. Kép Olyan jó, hogy ismét eggyel többen leszünk itt.

Humi (28+2)
humi
 
 


Bocsi, csak 27+2.

Humi
humi
 
 


Humi!Kép
Akkor ezt most nem csak a derékfájásra érted (nekem az a legkevesebb, szerencsére ritka), hanem a pocin felüli furcsa érzésekre is? Csak azt szeretném tudni, hogy ez normális, ne zavarjon, vagy menjek vele dokihoz?
Pedig a torna tényleg segít a hátfájásban és vannak nem hajolgatós gyakorlatok is. Nem próbáltad a terhestornát? Abból lehet lopni pár gyakorlatot ami használ, nem muszáj végigcsinálni az összeset ha nem akarod! Pedig szerintem jó és hasznos.

Leone

KépKép
leone
 
 


Sziasztok!

Kitty! Konnyu és gyors szulest. Kuldom a megigert kepet, legalabbis remelem nem felejtem el mire a vegere erek. Kép
Leone! Orvosi utasitasra kell fekudnod? Vagy csak igy jobb? Ne aggodj, meg pocakosan is lehet zuhanyozni. Kép Nekem legalabbis mindig sikerult. Mondjuk en rengeteget setaltam, masztam minden nap a 4. emeletre. (6 kg-os gyerkoccel sokkal nehezebb mar Kép )
Egcsi! Parod meddig dolgozik kulfoldon? Babó szuletese utan is?
Cat! Olyan jo, hogy Te is benezel ide! Kép
Bogar! Te mikor alszol? Amikor Te irsz en mar regen durmolok. Kép
Orsoly! Gratula a pocaklakohoz! Kép O konnyen es gond nelkul osszejott? Kép Remelem a kovetkezo nekunk is es mindenkinek, aki eddig kuzdott!

Hu, de irigylek minden pocakost. Az volt eletem legszebb idoszaka. Kép Nem mintha most nem elveznem, de egy kicsit nehezebb es felelossegteljesebb. Kép
Na, mocorog a babi. Szegenykem tegnap belazasodott oltas utan Kép , egyetlen elonye, hogy ejszaka vegre jot aludtunk. Kép

Akkor jojjon a kep. Ami jol erzekelteti, hogy mennyit tud mar haladni a kisagyban.

Puszi mindenkinek!
AndiKép
andi28
 
 


BESZTIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIKép
Ez komoly? Újabb jövevény a láthatáron? Hát hatalmas gratula!

LányokKép
Én is szeretnék bejelentkezni ide azután, hogy a ma megintben több mint 10 hónapot töltöttem el mire Christopher fiam megfogant. Lassan készülünk a második babára. Remélem nem kell rá 10 hónapot várnom.

Erazmusz mondta, hogy itt vagytok úgyhogy gondoltam bekukkantok. Nagyon jó ez a topik.

Puszi mindenkinek és hatalmas gratula a gyönyörű babákhoz!

Tud valaki valamit Orsolyról és a többi lányról?

Andi28!
Már nem is emlékszem mikor fért el a fiam így keresztbe a kiságyban:-)

Zsuzsu!
Ugye Fábián papánál szültél? Mesélj, hogy ment a szülés? Gratulálok a kicsi lányhoz.

Puszi mindenkinek
MJ - Móni
és a 15 hónapos Christopher
mj__móni
 
 


OrsolyKép
Most látom Te is itt vagy! Elkerülte a figyelmemet a hozzászólásod! NahátKép GRATULA Neked is a kistesóhoz.

Puszi
MJ - Móni
mj__móni
 
 


LeoneKép
Ha minden jól megy jövő hét közepén. Legalább elkísérhet AFP-re.Kép

AndiKép
Lehet, hogy utána is, bár próbálunk valamit itthon keresni. nem mindig volt ilyen gáz a helyzet, mikor odakerült kéthetente itthon volt 3-4 napot, valamikor 2 hetet egyhuzamban. Változott a vezetés és sz@rabb lett az élet.Kép
A gyerkőc egyébként gyönyörű!Kép

CatKép
Várunk!Kép

Egcsi
15+4

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Andi28!Kép
Nem, egyik sem, csak a megfázás miatt próbáltam pihengetni többet, 1 napot végig feküdtem, meg 4 napig ki sem tettem a lábam a házból, ezért volt kevés a mozgás. Most el kellene mennem a városba bevásárolni, de most meg a hó miatt csúszósak az utak, annyira nincs kedvem nekiindulni. De muszáj, mert holnap lesz a férjem szülinapja és még nincs meg az ajándéka.
Mekkora nagy már a "pici" fiad!Kép

mj-Móni!Kép
Üdv itt, jó hogy te is idetaláltál.Kép Remélem te is úgy jársz a kistesóval mint Beszti és Orsoly, hogy pont olyan hamar ott lesz a pocakodban!

Egcsi!Kép
Tényleg jó lenne, ha a párod itthon találna munkát. Nem lehet így túl könnyű neked! Ezért a helyzetért csöppet sem irigyellek, én nem tudom hogy bírnám!

Puszi, Leone

KépKép
leone
 
 


Sziasztok Kép

Beugrom ide is egy percre, benneteket jobban tudlak követni mint az évszakos topikomat Kép De remélem lesz itt is pörgés és egyre többen hagyják ott a megint megjött topikot Kép

Eloször is Kittynek kuldök nagy drukkokat, hogy gyors, sima szulése legyen Kép Vagy Kitty már túl is vagy rajta? Kép

Andi, jó a kép! Kép Anyukák, tegyetek fel minél többet, hadd gyönyörködjunk, álmodozzunk mi még "csak" pocakosok Kép

Orsoly, gratulálok KépKépKép

Cat neked meg welcome és vigyázz magatokra Kép Konc doki mit mondott, szerinte ez hány baba? Tudom hogy ólomlábakon jár most az ido, még friss az emlékem róla, de milyen jó lesz az az elso uh, kispapi ki ne hagyja!! Könyörögjétek be, csak megengedik hogy lássa csimotáit-mert szerintem te hárman vagy Kép

Leone, engem is érdekel a pocakos kép Kép Egcsié is!! Kép Tessék fotózni!
Leone megint: én jönnék éjszakai muszakba, de tombol az elso harmados hullafáradtság és ki vagyok nyúlva estére! Meg a munkahelyemen is leszívják az agyamat egész nap, estére egy ép mondatot sem bírok kinyögni Kép Ugye lesz ez jobb, legalább a második harmadban? Légyszi nyugtassatok meg Kép

20-án megyek a köv. uh-ra, a tarkoredo mérésre. Már nagyon várom és kiváncsi vagyok hogy hogy van a kismanó Kép Kicsit izgulok is, régen láttuk de mindennek rendben kell lennie és kész!! Ha ez megvolt, akkor itt bent is bejelentem, lesznek arcok de nem érdekel Kép

Kismamiknak jó gömbölyödést, a már anyukáknak pedig sok turelmet a manókhoz Kép

Soraya
11+4
soraya
 
 


Egcsi!Kép

A fenti topicban tett hozzászólásodra válaszolva:
Igen, a talin mind velem szemben ültetek!Kép
Én is gondoltam már egy talira, különösen, hogy én a jövő hét végén 3 napra megyek Pestre a férjemmel, bababoltokban szétnézni. Megfordult a fejemben, hogy milyen jó lenne találkozni Cat-el, Virággal, Alenával... meg mindenkivel, fel sem tudom sorolni. Téged is szívesen látnálak, csak tudom, hogy neked is vidékről kell felutazni Pestre. De nem akarom fájdítani a még nem pocakosok szívét. És míg én csak forgatom a fejemben az ötletet, a férjem megkérdezte tegnap este, hogy nem akarok-e elmenni meglátogatni Bogárékat!Kép Még neki is eszébe jutott!Kép

Soraya!Kép
A második harmad lesz a legjobb! Már mocorog a baba, de még nem túl nehéz a pocak, elmúlnak a rosszullétek (ha voltak) és a fáradtság is. Csak új ruhákat kell majd venni. Kép Persze van akinek valami nem teljesen így jön be, de általában így van.

Látszik, hogy a még csak pocakosok jobban ráérnek jönni mint az anyukák, de anyukák ugye ti sem hagytok el minket? Kép

KépKép
leone
 
 


MjMoni! De jó, hogy Te is idetalaltal! Annyira frissen emlekszem rad, amikor babas lettel. Kép Es mar 15 honapos a nagyfiad? Kép Marcsirol nem tudsz veletlenul valamit? Vagy Dorisekrol?

Soraya! Miert ne lenne minden rendben? Tessek nem izgulni! Kép A 2. harmad jobb lesz alvasugyileg. Aztan a vegen megint sokat fogsz aludni. Kép Elvezd a pihenest amig lehet. Kép

Egcsi! Remelem sikerul valami megoldast talalni! Kép Nem olyan konnyu egyedul a gyerekkel. Foleg eleinte. Kép vagy azert lesz valaki segitseged? Bar a ferjedet biztos senki nem potolja. Kép

Leone! Vigyazz magadra! Boldog szulinapot kispapinak! Kép Annyira elottem van amikor Bogareknal ott lapitopizott. Kép Mint egyetlen pasi. Kép

Koszonom a dicseretet Peter babam neveben is! Kép

Andi
andi28
 
 


Sziasztok Lányok!

MoniKép
De jó, hogy itt vagy Te is. Már 15 hónapos Christopher? Emlékszem, amikor elkisértél Fábián apánkhoz. Te még pocakos voltál, én meg még csak szerettem volna az lenni. Most meg már Zsófi is 7 hónapos! Telik az idő nagyon.

Lányok!
Többen kérdeztétek, mi hír Ediről, Marcsiról, meg Dorisról. Remélem, nem baj, ha írok Róluk egy-két sort. Tartom Velük a kapcsolatot, majd felhívon őket, hogy csatlakozzanak ők is hozzánk.
Edi és Doris otthon vannak az ikreikkel. Edi gyerkőcei Soma és Sára már 8 hónapos körül vannak, Doriséi Gergő és Lili, ha jól tudom, olyan 4 hónaposak lehetnek. Jól vannak a kicsik, csak a mamáik fáradtak. Ikrekkel azért sokkal nehezebb.
Marcsi pedig tölti a pocakosok boldog napjait Leventével a hasában. Már túl van a félidőn.
Hát ennyit róluk, a többit remélem elmesélik majd ők.

CatKép
Annyira örülök, hogy Te is itt vagy. Benéztem ám én is mindig a ma megint megjöttbe, amikor csak tudtam és nyomon követtem az eseményeket a háttérből. Boldog és problémamentes pocakos hónapokat kívánok!

Lányok, akiknek fáj a háta! A terhestorna szerintem nagyon jót tesz, már ha az orvos engedélyezi, hogy járjatok. Én majdnem a terhesség végéig jártam és mindig nagyon jól éreztem magam utána, csak ajánlani tudom.

Lányok!
Én teljesen ki vagyok purcanva. Zsófi az elmúlt hónapokban nem aludt át egy éjszakát sem, most pedig már 3-4-szer is felkel. Az eredmény egyébként már 7 fog!!!! 7 hónposan! 4,5 hónaposan kezdte, azóta gőzerővel növeszti a fogait a szülei legnagyobb örömére, mert egyrészt így nem alszunk, másrészt nekem külön öröm a kis hegyes fogaival szoptatni. Na nem siránkozom, hiszen már csak 13 fog van hátra. KépIgaz, hogy azoknak vagy 2 éves korig kéne kinőni, de Zsófit ez nem érdekli. Szerintem egy évesen meglesz az összes tejfog, mi meg az apjával szanatóriumba vonulunk.Kép

Zsuzsu
zsuzsu
 
 


SorayaKép
Az én dokim azt mondta, hogy szerinte ez 2 baba. Viszont én határozottan egyet érzek, meg tudom mutatni, hogy hol.KépKép Lehet, hogy azért mégis megtréfál Bennünket egy másik pocok. Jövőhét szerdán kiderül. A párom mindenképpen bejön velem, ezt az élményt nem hagyná ki.

ZsuzsuKép
Köszönöm szépen. Olyan jó, hogy írtál Marcsiról, Dorisról, és Ediről. Az ikreseknek kemény menet lehet az első 2 év! Gyönyörű Zsófi a profilodban!!!

Andi28Kép
Petike egy tündér. Olyan huncut nézése van, hogy csak mosolygok rajta. Mintha tudna valamit amit mi nem.KépKép

Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


LeoneKép
Lehet, hogy meg tudnám oldani a pesti utat, hacsak kispapa nem akkor van itthon, akkor inkább vele taliznék, de ez megbocsátható, ugye?Kép

Andi28Kép
Anyukámék lejönnek egy hétre és anyósom is egy másikra, de attól kezdve csak én vagyok és a bébisintéres tapasztalataim.KépKép

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Mjmoni: de jo hogy te is itt vagyKép Telleg ossze kene mar jonni egyszer, ugy mindenkinek (en probaltam kovetni a megint megjottot, szal tok jo lenne megismerni a tobbieket isKép

Andi: ez a baba ugy jott ossze hogy nem is akartuk. Hmmm...Kép Csak amikor a hanyinger jott, csinlatam tesztet es kiderult hogy baba vanKép Szal volt nagy meglepiKép

Cat: nagyon orulok nekedKép A tezstekrol szerettem volna neked annyit irni, hogy en most 2-t csinaltam, mindketto tok halvany lett. Fura is volt, hogy mar hanyingerem van (pedig inkabb 6-7. heten szokott jonii), a teszt meg halvany. Mentem uhra es mar 7 etes volt a baba...a teszt meg halvany. Szal tesztek nem ernek egy lokakit semKép

orsoly
orsoly
 
 


Sziasztok!

Kitty
Én ezerrel drukkolokKép Beszéld meg a kistörpéddel, hogy már itt az ideje, hogy találkozzatok kint is. Te mit érzel? Én éreztem, hogy előbb szülünk, mint a kiírás dátuma.

Cat
Jaj, de jó. Csak kínozzanak azok a babók. Örülök, hogy Te is megtapasztalod a kismamás-lenni érzéstKép Majd koccinthatnánk erre, nem gondolod? Ja és uh képet majd kérünk a profilba!!!

Leone
Nehézkesebb mozgás neeeeeem a sok pihitőlKép van, hanem a pocitólKép, amely folyamatosan növekszik. Valszeg a méh mérete már nyomhatja a beleket, amelyek feljebb kerültek.
Leone apának boldog szülinapot. Ha jöttök Pestre a jövő héten nálunk a szállás biztosított, okszi?

Humi
Én azért mégiscsak ajánlom a tornát, na nem azt az ugra-bugrásat. Mit szólnál az Aviva tornához. A 2. kötetben van kismamáknak szóló is. Nem megerőltető, arra áll rá, amire tényleg igazán szükség van. Ne szenvedj annyit, ha nem muszáj, tudom milyen az. Nekem a vége felé piszok derékfájásom volt.

Andi
Ha Eszter engedi, már este leülök a gép elé, de mindig közbejön vmi, fürdetés, nyügi, etetés stb. aztán én is fáradt, elalszom. Igy küldeni akkor tudom mikor feleszmélekKép
Édi Peti. Igazi kis fickóKép

Mj Móni
Puszi neked is. A topic tényleg nagyon jó.

Lányok
Eszter most kapta meg a 3 hónapos oltását. Szuribeadáskor egy mukk nem volt. Én csodálkoztam, olyan büszke voltam ráKép Na aztán anya bénázott a lázkúppal, persze akkor ordított a lelkem. Délutánra már olyan fáradt volt, hogy alig evett délben és persze bealudt a cicin. Este felment a láza, megint kúp, fürdésre felébredt:o, aztán megint kevés kaja után bealvás. Szegénykém!!! Andi úgy tűnik hasonló a sorsunkKép
Na meg 4 hét alatt 1 kg-ot hízott (előtte ez nem volt divat) és 3 cm-t nőtt.
Este még a szomszédasszonyomnak farsangi jelmezeket szabtunk, holnap meg barátnőhöz megyünk bulizniKép Úgyhogy eldugulok.

Még vmi: A tali helyszínét én szívesen biztosítom, de mikor legyen, talán tavasszal vagy már most a közeljövőben?

Pusza
Bogár

Bogár
Kép
Kép
bogár
 
 


Andi
nagyon kedves arcú a kisfiad! Gratulálok.

Bogár!
A bukás az úgy van, hogy Lucának sem mindig jon, de nagyon sokszor. A por, amit erre adunk neki- Nitroton vagy mi.
Amúgy szelek ellen Espumizan-t szokott kapni, és az ált. használ is.
Tényleg két hónaposan is van ilyen védooltás?

bella
bella2
 


Bogár!

Vas: igen, én úgy tudom, hogy ezért fontos a húsfélék (persze nem kell rögtön vörös hús, csirke is OK). Az anyatej vastartalma egyébként nem túl magas, viszont nagyon jól hasznosul. Sokan szokták mondani, hogy pl. spenótot kell adni (persze lehet is), viszont azzal az a helyzet, hogy a húsokhoz képest rossz hatásfokkal hasznosul, nagyon sokat kellene belőle megenniKépKép.

Andi!

Nagyon aranyos!KépKép

Móni!

Köszi!Kép
Nem voltam tegnap, mert Füzesabonyban voltunk, de este, mikor olvastam a szokásos topikjaimat nagyon boldog lettem. Tudom, hogy nem nagyon tudsz írni, de látogass el a 2002.... topikba, ott is van jó hír!Kép

Zsuzsu!

Marcsinak, Doriséknak és Edinek puszi!KépKép Remélem valamikor láthatjuk őket is!KépKép
Fog: Nátán volt ilyen, neki 3,5 hónaposan jött ki az első és már vagy 3 hónapja megvan a összes eddig kellő (16, az utolsó 4-nek 3 éves korig kell kijönnie). Ő is sokáig kelt éjszaka, már több, mint egy éves volt, mikor először átaludta az éjszakát. Nem erőltettük, de azért örültem neki, amikor először reggel ébredéskor rájöttem, hogy már nem kelt. Kitartás!KépKép

Beszti

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Sziasztok!

Zsuzsu! Helló sorstars. Kép Ma valami iszonyu pocsek ejszakank volt, dehat probalok erot meriteni Beszti bisztatasabol. Kép Elobb-utobb nalunk is alszik a babó. Addig meg szenvedunk ezerrel. Kép Probaltam kicsit aludni delelott, kemeny 10 percet sikerult is. Kép Azert kicsit jobb! Miért van az, hogy en rad nem emlekszem? Kivel lettel egyszerre pocakos? Es hogyan ? Megirod egy lyukas agyu anyukanak? Kép Köszi! Egyebkent Zsofi tenyleg tunder! En is megkuksiztam. Kép Dorisekat en is puszilom, meg a tobbieket is! Ha lesz egy-ket szabad percuk megajandekozhatnanak bennunket egy keppel. Kép Es Marcsi is pocakos? De jó! Nagyon-nagyon orulok! Kép Es hogyan? Lombik, vagy csak ugy? Kép Biztos ezt is tudtam, csak persze elfelejtettem. Kép

Bogar! Akkor mar ertem! Kép Van amikor en is orakon keresztul irom az uziket. Aztan egyszer csak elkuldom. Kép De ejszaka inkabb bujok vissza az agyba. Mert lehet, hogy fel ora mulva ujra ebreszto van. Kép En is olyan szivesen taliznek veletek valamikor!!! Kép Nem tudom osszejon-e. De igyekszem, ha lesz. Kép Tenyleg olyan jó ez a topik!!!! Kép
Ja, egyebkent a szuris napon Peter is nagyon keveset evett. Kép 1-kor, aztan 6-kor mar ébresztettem, de csak szopizott egy keveset. Viszont ejszaka nagyon jól aludt. Kép Harom honaposan mi is hiztunk hirtelen 1 kg-t. Azota meg sem all. Kép En meg alig birom mar el. Kép

Beszti, Bella2! Koszi! Kép

Beszti! Velunk nem osztod meg a nagy hirt? Vagy minket nem erint, hogy mit irtak a 2002-es topikban? Kép
Orsoly! Akkor igazi meglepi babit kaptatok! Kép Nekem is iszonyu nehez, hogy vedekezni kell, amikor evekig nem volt erre gondunk. Kép De amikor ilyen faradt vagyok, akkor rettegek attól, hogy maris jojjon a kovetkezo babó! Kép vagy Kép

Cat! Ezek utan kivancsi vagyok, hogy mit lattok majd UH-n. Kép Hu, nagyon kivancsi vagyok. Furi, hogy lombik utan ilyen keson van UH. Nekem a 30. napon 4.5 mm volt a petezsak. Kép Annyira emlekszem meg arra a napra! Kép Rettentoen boldogok voltunk, na meg feltunk is! Kép Es igen, akkor Te is oszi anyuka leszel. Kép Talan konnyebb, hogy nem 40 fokban kell esetleg szulni. Kép Peter egyebkent rendszeresen ilyen huncutul nez. Kép

Leone! Mit kapott apa szulinapjara? Mocorgast Borsokatol? Kép
Egcsi! Es valaki testver, nagyon jo baratno van, aki neha benez hozzad? Kép Nyugos napokon iszonyuan nehez egyedul. Foleg az elejen. Kép Kivanom, hogy konnyen vedd az akadalyokat. Vagy parod legyen akkor mar otthon. Kép

Na, valamit dolgoznom is kellene. Pl. porszivozni. Mert bebim persze most alszik mar egy oraja. Kép

Puszi mindenkinek!
Andi
andi28
 
 


Andi!

Ott is babahírek vannak.KépKép Csak azért nem írtam ide le, mert nem biztos, hogy ismeritek őket, Móni (és Orsoly) meg biztosan. De Móni (sajnos a munkája miatt) olyan régen járt arra, hogy nem tudhat róla...

Beszti

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Sziasztok!

De jó, hogy rátok találtam. Mostanában sajna ritkán fordulok meg a neten, mert rengeteget kell feküdnöm a fránya hasfájásommal, de remélem ez is lecseng lassan.

Cat,
annyira örülök, hogy jó lett a vége. Olvastam ám a neg. tesztet, meg azt is hogy még nem jött meg. Az igazság az, hogy meg sem mertem mukkanni, mert titkon csak reménykedtem, hogy bujocskázik még egy kicsit az a kis lurkó. Vagy bújócskáznak? Kép

Orsoly, Beszti
Nektek is hatalmas gratula! KépKép
Nálunk meg tegnap előtt derült ki, hogy az ikrek ráadásul egypetéjűek. Gyerekek, velem kismadarat lehetne most fogatni. KépKép

Mi 10-én voltunk UH-n. Aznap reggel jól meg is ijedtem, mert elkezdtem maszatolni, de szerencsére ez 1 nap alatt lecsengett. A picik 47 és 50 mm nagyok, ja és kiderült, hogy egypetéjűek. Ha nekem annak idején valaki azt mondja hogy spontán ikreim lesznek, biztos kinevetem. KépKép Olyan édesek. Teljesen szembe voltak fordulva egymással és úgy rugkapáltak. Látnotok kellett volna apuci arcát. Teljesen elérzékenyült, bár utólag be nem vallaná. KépKép
Gergő most lesz 11 hónapos és olyan úgyesen spurizik már, mint a csuda. Ha fogod a fél kezét, csak bírj szaladni mellette. És minden érdekli.

Puszi,
Edelweiss
edelweiss
 
 


EdelweissKép
Örülök az egypetéjü lurkóknak, csak győzd megkülönböztetni őket!Kép A két Lotti jutott most eszembe.Kép Nem lesz könnyű egy virgonc fiúcska mellett pihenni.Kép

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Egcsi
A két Lotti volt ami nekem is először eszembe jutott, és már előre vigyorgok micsoda bonyodalmakat fognak majd produkálni. KépKép

Edelweiss
edelweiss
 
 


EdelweissKép
Ez csodálatos! De jó lenne, ha kiscsajok lennének! Akkor lenne csak elérzékenyülve a párod a két kis doromboló, hízelgő gyerkőctől.

AndiKép
Nekem is furi a késői UH, de gondolom akarják már látni, ha esetleg több baba is van. Az egyik mindig picit fejletlenebb. Már most megöl a kíváncsiság. Bár én határozottan egy babát érzek.

Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


Cat!Kép
En meg vegig lanyt ereztem.De olyan biztosan,hogy csak na.Erre Balazsom van.Pedig azt mondjak az anyak megerzik.Kivancsi vagyok Nalad hogy lesz.Azert egy 1fiu+1lany variaciotol sem fakadnal sirva,ugye?
szoszi
szoszi
 
 


Lányok!

Beszéltem telefonon Dorisszal. Sajnos nincs otthon internetje, ezért majd csak áprilistól tud jönni, ha kiköltöznek Svájcba, ahol a férje dolgozik.
Jól vannak, a babák szépen gömbölyödnek. Doris üdvözöl Benneteket.

BesztiKép
Reményt adtál! Akkor már csak 9 fog van hátra az elkövetkező néhány hónapra és nem 13!Kép
Remélem kibírjuk. Tegnap egyébként elég sokat aludt Zsófi egyhuzamban, de nem merem elhinni, hogy ez sokáig így marad, ezért csak halkan jegyzem meg.

Megnéztem a fiaidat a fotoalbumban, nagyon aranyosak és szépek. Alegjobban az a fotó tetszett, ahol Nátán az apukája hsán alszik.

AndiKép
Én 10 hónapig voltam oszlopos tagja a ma megint megjöttnek 2002 januártól. Clostit szedtem, plusz tüszőrepesztő szurit is kaptam, de semmi eredménye nem volt, aztán mikor leálltunk mindennel és új munkahelyre mentem, rögtön beköltözött Zsófi a hasamba.Kép

EdelweissKép
Gratulálok!!! Boldog "babákvárást" kívánok.

Zsuzsu
zsuzsu
 
 


Sziasztok!Kép

Andi!Kép Bogár!Kép
Férjecském örült a sok szülinapi megemlékezésnek, köszöni szépen hogy gondoltok rá!Kép
Kapott a szülinapjára mocorgást BorsókátólKép, bár azt kap rendszeresen, szinte minden este.Kép Tőlem dísztárcsákat kapott a nagy szép autójára. Örült neki nagyon és meg is lepődött, mert már olyan régen említette, hogy kellene neki, hogy nem is emlékezett rá, és csodálkozott, hogy hogy találtam ezt ki. Meg gyertyafényes vacsora volt, koktéllal, a kedvenc sütijével, végig azt mondogatta, hogy milyen szuper szülinapja is van neki. Szóval nem hiába kotyvasztottam egész délután. Kép Most meg megyek pihenni, mert a derekam kicsit megérezte.

Bogár!Kép
Köszönjük hogy felajánlottad a szállást, de nem szeretnénk zavarkodni. A főnökömtől azt kapta minden dolgozó év végén prémium gyanánt, hogy 2 éjszakát eltölthet egy szállodában, úgyhogy ezt most kihasználjuk. Viszont szívesen meglátogatnánk titeket! Esetleg CatKép vagy VirágKép is eljöhetne ha van kedve, akkor őket is látnám. Kép
Vagy nem is tudom hogy kéne, annyi mindenkire kíváncsi lennék...

Egcsi!Kép
Téged is szívesen látnálak!Kép Tudod már kispapa mikor jön haza?

Most nem írok többet, pedig még tudnék, mert tényleg nagyon kifáradtam.
Ja, ha nem írtam volna még: péntektől vasárnapig leszünk Pesten.

Puszi, Leone

KépKép
leone
 
 


Sziasztok!!!

Én már annyira izgulok. Ma van 60. napja hogy semmi. Viszont még 5 nappal ezelőtt is negatív lett a tesztem. (már a 3. teszt ebben a hónapban.) Én marhára optimista vagyok, addig reménykedem, míg meg nem jön. (de ne jöjjön meg)
Viszont az is az igazsághoz tartozik, hogy mióta júniusban abbahagytam a fogamzásgátlót,-enyhén szólva- elég rendszertelen a ciklusom. Rögtön először 3 hónapig nem jött meg, a doki Norcolutot írt fel, erre persze megjött. Ezután 50., majd decemberben már 40.napra jött meg. Bíztam benne,hogy lassan elkezdek "működni".Azóta viszont semmi.
Szóval lehet, hogy hülye vagyok és túlságosan bizakodom.DE a férjem is megmondta, hogy nagyon sokat zabálok mostanában. Na meg a szagok!!! Hihetetlen szaglásom lett az utóbbi időben és nem egytől a gyomrom is felfordul. (úgy tudom ez is egy jel szokott lenni.) És néha talán még kicsit émelygek is. Azért csak talán, mert én már annyira szeretnék babát, hogy elképzelhető, hogy ezeket a tüneteket csak beképzelem magamnak.
Szerintetek????????????????

Köszi!!!!
Móni
Móni
 


Cat,
a másik-ban olvastam, hogy magijedtél, hogy nincs tuneted. Nem akarlak idegesíteni, de innentol kezdve ilyeneken fogsz agyalni, ha szkeptikus fajta vagy, pláne, ha szerencséd van és nem leszel hányós. De teljesen feleslegesen! Ha egyszer egy bébi oda bekoltozott, nem adja fel csak úgy, ne hidd.
Mellesleg én is így voltam, ezzel keserítettem oromteli napjaimat, hogy kételkedtem, hogy tényleg terhes vagyok még, mert alig volt tunetem. Uh-on nem csodálkoztam volna, ha azt mondják, honnan szedi, hogy terhes, ki mondta. Szóval ilyan hulyeségeken agyaltam sokáig, csak mert nem voltak tunetek.
Szóval nyugi, az a bébi, -k biztos ott van és marad is!

bella
bella2
 


ZsuzsuKép
Kösz a híreket Dorisról.Kép Örülök, hogy jól vannak.Kép

LeoneKép
Még semmi konkrétat nem tudok.Kép

MóniKép
Menj el dokihoz, akkor kiderül mi a helyzet.Kép

Egcsi
15+6

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


SzösziKép
De mennyire nem. Én lennék a világ legboldogabb embere.

BellaKép
Igazad van, de én elég aggódos, és túlbuzgó vagyok. Szerencsére tegnap megnyugtatott a vérvétel, de jövőhét szerdáig megint rágom a kefétKépKép Ha lehetne minden nap mennék HCG vérvételreKépKép

LeoneKép
Én benne vagyok a taliban, szívesen taliznék veletek. Melyik nap jönnétek ? Sajnos nekünk a hétvége lenne jobb. a munkahely miatt.

Pusz
Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


CatKép
Nagyon ismerős aggodalmak, de inkább kerüljön a hánykolódás!Kép Én is aggódtam, aztán a 6. hét után minden nap ölelgettem a W.C. csészét, néha naponta többször is. Elmondanám, hogy ettől sem szálltak el az aggodalmaim, csak sz@rul éreztem magam. Szóval ne hiányold.Kép

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Lányok!
Kitty ma még nem jelentkezett, lehet, hogy már babázik!Kép

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Zsuzsu! Hat persze, hogy emlekszem Rad! Kép Arra is, hogy mennyit gondolkodtal, hogy elfogad-e az allasajanlatot. Kép Nem volt gond a munkahelyen, hogy ilyen gyorsan gyesre mentel? Azert nem azonosítottalak be, mert ugy gondoltam, hogy neked sokkal idosebb babam van, mint nekem. Kép De ezek szerint nem is. Kép
Akkor Doris szegeny meg tavol van a ferjetol. Kép Van aki segít neki? Novereek? De jo lesz, ha O is tud jelentkezni megint. Kép Tejcsije van meg? Az elejen meg SMS-eztem vele, akkor aggodott, hogy nem sok van. Kép

Edelweiss! Kép Egypeteju ikrek! Kép Ez aztan az izgi! Kép
Leone! Orulok, hogy jol sikerult a szulinapi buli. Kép Ket nap szalloda! De jó! Elvezd ki minden percet! Kép Kép
Egcsi! Te hol laksz?
Moni! Sajnos nekem is voltak ilyen gondjaim a fogamzasgatló utan. Kép Es szo sem volt babarol. Nalad ne legyen ilyen sokaig gond, mint nalam volt. Kép De egy eletre megtanultam a lecket: soha tobbet ilyen bogyót!
Bogar! merre jarsz? Hogy van lanyod a szuri utan? Peternek nagyon csomós a laba. Kép
Cat! Hu, de varom mar az UH-t en is. Kép

Andi
andi28
 
 


AndiKép

A munkahelyemen látszólag nagyon jól fogadták a hírt, örültek és gratuláltak. Azt nem tudom, hogy magukban mit gondoltak a főnökök. Bár a német főnöknek sok gyereke van, így szerintem ő szívből gratulált.

Nem tudom, mondta-e Neked a doktor nénitek, hogy oltás után ki kell maszírozni az oltás helyét, különben csomós lesz. Én mindig úgy is tettem, kivéve, amikor egyszer Zsófi nagyon ellenkezett és sírt, ha a lábához nyúltam. Na akkor ott is maradt a csomó vagy másfél hónapig. Estére meg mindig bevizesruháztam a lábát.

Azt kérdezni akartam, hogy Petiről hol lehet megnézni a képet, mert a profilodban nem találtam.

Doris már nem szoptat és úgy tudom főként magára számíthat hétközben, míg nincs otthon a férje. Bár a nővérei biztos segítenek neki.

CatKép
A 6. hétig én csak a fáradtságot éreztem esténként, különben semmi mást. Még dicsekedtem is a dokimnak, hogy tök jól vagyok. Na aztán fordult a kocka és a 13. hét végéig nagyon rosszul voltam, alig vártam, hogy ágyba kerüljek és aludjak, mert akkor nem éreztem az egész napos hányingert. Szóval szerintem ne várd a hányingert és a többi "kellemes" tünetet, bár teljesen megértem az érzéseidet.

LányokKép
Most nem jövök egy darabig, mert hétvégén jönnek a szüleim a szülinapomat ünnepelni (csendben megsúgom, hogy már én sem vagyok mai csirke, 30 éves lettem), aztán meg hazamegyek velük Debrecenbe egy hétre Zsófikámmal együtt. Kicsit pihizünk, én meg hízok Anyukám főztjétől.Kép

Puszi addig is Mindenkinek
Zsuzsu
zsuzsu
 
 


Zsuzsu, nagyon boldog szülinapot kívánok!

Lányok, tudtok-e erre mondani valamit. 18.hetem végét járom, és már második éjjel-hajnalban van, hogy felébredek pisilni, ez nem új dolog, de az új, hogy hajnalban feszít, nyom, érzékeny a hasam, zötygős olyan mint a terhesség legelején. Nagyon furi. Aztán pesrze visszalszom, reggelre mint amit elfújtak, semmi hasérzékenység. Ez mi a fene? Volt ilyenje valakinek?

Cat, az aggodalmak igen sajnos jönnek és próbáld meg elhessegetni őket.Minden tünetnek örültem, még a hányásnak is, mert ez jó jel, igaz kellemetlen de tünet. Ellenben ha el merészelt múlni Kép valami tünetem...na akkor ismét aggódás. De olyan marhaság aggódni, mert ha akar úgyis jön a baba. Neked is jön, bízz a babóban, hogy igenis veled akar lenni, és be akar hozzátok költözni, és az ujja köré akarja csavarni apucit, lekvárnagyszülőket akar, te pedig,hogy állandó és elérhető kifogyhatatlan kajaforrásként funkcionálj. Kép

Pusz Hurki
hurki
 
 


AndiKép
EGERKép

ZsuzsuKép
Boldog Születésnapot!Kép
A párod is megy hízókúrázni, vagy csak női buli lesz?Kép

Ma töltöttem be a 16. hetet! El se hiszem! A 12. hét után tényleg gyorsabban telik az idő!Kép

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


ZsuzsuKép
Isten éltessen sokáig!!!!! Jó pihenést kívánok!

EgcsiKép
Gratula a 16 héthez. AFP mikor lesz ? 4D ultrahangra akartok majd menni ?

HurkiKép
Tudom igazad van, nem szabad keresni a tüneteket. Lesz majd olyan, hogy inkább örülnék neki ha nem lennének!Kép De tudod milyen balga az ember, mindig aggódik. Egyébként érzem jól kapaszkodik a babó. Még büszke is lehetek rá, hogy nem kínozza az anyját tünetekkel.

LányokKép
Ti mikor mondtátok meg a családban a jövevényt ? Én már úgy elmondanám, de amíg nincs bizonyosság, addig nem merem. Főleg, hogy tegnap Anyukám mondta, hogy a városligetben olvasott egy padon, és úúúgy irigyelte a nagymamákat, akik az unokákat terelgették a játszótéren. Nagy önuralom kellett, hogy lakatot tegyek a számra.

Pusz
Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


CatKép
Jövő héten csütörtökön megyek AFP-re, de nagy marhaságnak tartom a vizsgálatot.Kép 4D-re is megyünk, valamikor márciusban.Kép
Nálunk jól jött ki, mert a karácsonyfa alatt tudta meg a család.Kép 9 hetes voltam majdnem, amikor elmondtuk.Kép Annyira örültek, apukám elsírta magát, anyósom sikkantott örömében, tök jó volt.KépAzt hiszem nem is kellett volna semmit vennünk, ez elég ajándék volt.Kép

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Cat,
én a szívhangokig vártam az elmondással. Nehéz volt.

Hurki,
neked nincs másik gyereked még ugye, csak mert tokéletesen megfogalmaztad, hogy hogyan funkcionál egy friss anyuka a pici gyerekének.
Én most ebben a cipoben járok.

bella
bella2
 


Sziasztok!
Eszter estére feltöltődött mint Duracell nyuszi én meg teljesen kitikkadtam és mi lesz később?!Kép Most tartaléküzemmódban van reggeligKép

Lányok
Látom sok + (na itt kivételesen nem a tesztre gondolokKép) hozzászólás történt tali ügyben. Most már akkor csak a tali időpontjában kellene megegyezni.

Leone
Gyertek hozzánk és a szállodát majd nyáron hasznosítjátok. Szóval szívesen látunk Benneteket.

Cat
Ezt most találtam és tudom, hogy vmelyik topicban érdeklődtél, hogyan is nő a baba. Nálunk:
37. nap 5-6 mm petezsák
44. nap 12 mm petezsák 3 mm embrió
57. nap 11 mm embrió (a szívverést először itt láttuk)
76. nap CRL (=ülőmagasság a fejétől a popsiig) 39 mm
Te kis profi aggódni fölösleges. Az elején nekem aztán majdnemhogy egyáltalán nem volt tünetem. Majd leszKép!
Mi már aznap este elújságoltuk a nagyszülőknek mikor + teszttulajdonosok lettünk.

Andi
Itt válaszolok. Oltás nálunk is becsomósodott. Én hidegborogatást tettem rá. Már kisebb a pukli. Biztató a hízókúra. Már most is nehéz, nemhogy majd 2 hónap múlvaKép Néha úgy leszív, hogy moccani sem bírok.

Bella
Védőoltásra 2 hónapos korától fél éves koráig havonta kell vinni, aztán már csak egyszer-egyszer.

Edelweiss
Örülök, hogy Te is idetaláltál. Óriási gratula az ikrekhezKépKépKép

Zsuzsu
Dorist mi is pusziljuk. Nektek jó pihit és hízókúrátKép

Egcsi
Az utolsó harmadban megint lelassul az idő múlása.

Pusza
Bogár

Bogár
Kép
Kép
bogár
 
 


Ja...

Zsuzsu
BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!!!!!!!!!!!

Bogár
Kép
Kép
bogár
 
 


Zsuzsu! Peterrol (mi igy hivjuk, a Peti nekunk nem tetszik) Kép febr. 11-en tettem fel kepet. De majd igyekszem a profilomba is egyet bevarazsolni! BOLDOG SZULINAPOT!!! Kép Sajnos mar en is XXX-es vagyok. Kép Jo pihit! Egy kis hizlalas talan nekem sem artana. Kép

Egcsi! Az szep hely! Kép

Cat! En a szuleimnek a 6. heten mondtam meg. Kép Ok tudtak, hogy dokihoz jarunk, elotte nem talalkoztunk szemelyesen, azert nem tudtak rogton. Meg eppen akkor csinaltunk konyhafelujitast, Ok jottek segíteni. Anyosomek, a rokonsag a 15., a baratok a 16. heten tudtak meg. En ovatos voltam nagyon. Kép

Bogar! En meg most tele vagyok energiaval. Kép Egyszer kelt ejszaka a Manó, fél 4-kor enni. Kép De jó lenne, ha ezt a jó szokását meg is tartana. Kép

Puszi!
Andi
andi28
 
 


Jó reggelt!
Hajnalban tombolt a kicsikém, erre ébredtem, de hogy kánkánozott vagy focizott azt csak csütörtökön tudjuk meg, már ha megmutizza.

Cat,
én is leírom a méreteinket, nehogy kétségbe ess 1-2 mm eltéréstől, mert nagyon nem számít Képpersze én kétségbeestem, mert a könyv nagyobbat írt Kép
43.nap: 0,73 cm baba szívveréssel, 1,95 cm petezsák
53.nap: 1,5 cm baba, 3,96 cm petezsák
60.nap: 2,13 cm baba (kéz-láb kezdemények látszanak)
68.nap: 3,02 cm baba (egyértelmű buksi-kéz-láb)

Nekem progiszurijaim voltak ellensúlyozandó a belekezdett lombik-suprefactot.Kép

amióta tartósan használom nap 2-3-szor a hidrofiles gyógyszertári kencét egész keveset viszketek.

puszi Hurki
hurki
 
 


HurkiKép,BogárKép
Köszönöm a méreteket. Azért is hasznos, mert Bella tanácsára úgy döntöttünk, hogy akkor mondjuk csak el a "lekvár" szülőknek, ha látszik a szív pulzálása. Ebből meg tökéletesen látom, hogy kb. mikor kellene látni. Szerencsére a bmc-ben profi UH van, mert a dokim rendelőjében semmit nem látna azon az ócska gépen. Lassan lábbal kell már hajtaniKépKép

AndiKép
A barátokkal persze még várunk mi is, de én nem úgy vagyok mint Te, mert az én pocakomat valszeg hamarabb kiszúrják, mint a Tiédet. Te nagyon kis csinos, sovány voltálKépKép Van köztünk némi súlyeltérésKép

Cat

Cat
Kép
cateye
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: