Új privát üzeneted érkezett!

Zuzmi

Hatalmas gratula!!! Sok boldogságot kívánok az egész családnak!

Kép
Kép
orsi777
 
 
 
 
 


Helenka

Szorítok, hogy ne jöjjön meg! Várom a terhességi teszted eredményét holnap :wink: .

Incifinci


Sajnálom, hogy megjött...


Nekem még mindig nem jött meg, ápr. 13 óta. De a jó pár darab teszt még mindig negatívot mutatnak :( . Úgyhogy inkább jönne már meg azt várom :? ...Dokihoz persze még nem jutottam el :evil: .

Kép
Kép
orsi777
 
 
 
 
 


nekem se jött meg, de nem is tesztelek egy ideig. tehát holnap sem :)

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 

 
 

Zuzmi: nagyon sok boldogságot kívánok Nektek,gratulálok szeretettel! :D :D

Nálunk semmi extra,nekem ugyebár megjött,5.napomon vagyok (6.,ha nem másnapra számolom a délutáni menstruációt).
Egy hét múlva ovu,addig újabb teszteket kell szereznem,mert ellődöztem a meglevőeket,csak 2 db maradt :D

Mivel kifogytam a melltartómból,már tuti,hogy nincs baba,pedig még így is reménykedtem,hogy megjött :D
Elég fura,hogy mennyit eszem,és hányfajta ételt bírok megkívánni, és végigenni :D
Aztán lehet,hogy csak simán kiéheztettem magam :)

Semmi egyéb terhességi tünetem nincs,így nem veszek ezért újabb tesztet,csak szeretném,ha lenne rajta valami,de esélyt már nem látok rá,majd csak a köv. próbálkozások után :)

továbbra is drukkolok mindenkinek,és olvasok is mindig,csak írni nem mindig van alkalmam,kedvem :)

Nem tudom miért,de ma elkezdett fájni az alhasam,amolyan PMS-szerűen,vagy mint mikor megjön...
De miért,mikor most múlt el?! Kb. 2,5 napig volt meg,és nem is igazán fájt :)

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


jajj, csajok, minden bajom van!
napok óta fáj a hasam, feszül, görcsöl, zsibbad, szúr, puffadok de nem segít a gyógyszer, tehát totál KO.
Éjjel még fel is riadtam, annyira begörcsöltem, tutira vettem, hogy ömlik belőlem a vér. persze semmi.
szombaton kellett volna megjönnie, csütörtökön tesztelek. csak mert múlt csütörtökön lett negatív, hagyok rá pár napot. nem tudom, hogy reménykedjek-e

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


zuzim Hatalmas gratuláció! :D

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Incifinci

Én nem bírnám ki helyedben, hogy ne teszteljek 8) . Az a 2,5 nap mensi nem sok!!

Helenka

Nagyon bíztató jeleid vannak :wink: . Drukkolok nagyon!

Nekem ilyen korán nem voltak egyébként tüneteim, csak egy kis mensi görcs, meg derék fájdalom, de az sem sokszor.Ja, meg álomkor. Szerencsés voltam, mert Odival még hányingerem sem volt, csak Zalánnál, de az is csak 2-3 hétig tartott.

Kép
Kép
orsi777
 
 
 
 
 


Orsi: túl sokszor estem már pofára,és picit elegem lett abból,hogy bebeszéltem magamnak,hogy attól még,hogy barnázok,még lehetek terhes,majd: attól még,hogy megjött,lehet baba... :)

Ez elég kevés esetben van így,nagyon-nagyon ritka,hogy megjöjjön baba mellett,és megmaradjon a terhesség!

A tesztemen először semmi se volt,aztán később néztem rá,akkor szélesen elmosódva volt rajta színes folt a csík helyén/helyett.
Szerintem csak rossz volt a teszt.
Cicifixből kifogytam,ez sajnos nem utal terhességre :)
Álmosnak álmos vagyok,de talán csak a meleg készít ki,és ezért is eszem sokat,ahogy MINDEN nyáron :D


Helenka: hogy bírod,hogy nem tesztelsz előbb?
Én minden hónapban mindig tesztelek :D

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


muti a tesztet!

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Incifinci: :) Mintha csak én írtam volna, amit írtál. :) Én is mindig reménykedtem, de tényleg jobb, ha az ember nem esik pofára. Egyetértek Veled abban is, hogy nagyon ritka, ha valakinek megjön, és még is terhes. Olvastam, ha később fogan meg, előfordulhat, de azért erre szerintem nagyon kevés az esély. :/ :(
Szorítok Neked!!! :) Nekem júl.9-én kell megjönnie legközelebb, mivel ált.-ban 34-esek a ciklusaim. :/ Te legalább tudod kb. mikor van/vannak a peteéréseid. Én nem használtam még egyszer sem ovulációs tesztet, csak most próbálgatom az ovus mikroszkópot...

Helenka: Baszki! Én sem bírnám ki, hogy ne teszteljek! :D Drukkolok!
tiger23
 
 


Dia: nincs már meg a teszt,hisz már több,mint egy hete,hogy csináltam,kidobtam :)
Majd apával vetetek megint,de 99%-ra mondom,hogy nincs baba....,holott azt álmodtam most éjjel,hogy megszületett a második gyerekünk,egy kisfiú :D
Talán még nem álmodtam kisfiúval,mert mindig lányokat terveztünk férjemmel,elsőre be is jött :)

Tiger: én szeretek ovu tesztet használni,mert legalább tutira tudom,hogy mi a helyzet.
Netről veszem olcsón a terhességivel együtt,így minden hónapra van több ovu és terhességi tesztem is.
A 15.-16. napról a 12.-13.-ra tolódott át,de legalább tudom :)
Így a ciklusaim is rövidebbek.

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Incifinci: Persze, én is azért írtam, hogy legalább tudod, mikor van peteérésed. Én nem igazán. Bár ez az első hónap, hogy használom azt a mikroszkópot. Így majd kiderül, hogy mutat e valamit. Egyelőre még nem volt ovum, ha jól működik.
tiger23
 
 


Már csak egy nap és tesztelek. De legalább mindenképpen eljutok orvoshoz. Ha nem baba miatt, akkor a maratoni ciklusommal.
most is puffadok, morog a gyomrom és hányni tudnék. ujjé.
kezdek arra is gondolni, hogy a jóstesztnek titulált eredmények voltak a valós peteérésém jelei. de az még úgy hét plusszban ami már majdnem hatvan nap. na nem agyalok mert rosszul vagyok. a doki majd megmondja.

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


Helenka! Nyugi! Én biztos nem bírnám ki hogy ne teszteljek! :D

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Az esélytelenek nyugalmával várakozok. Tegnap este majdnem izgatott lettem, hogy mi van, ha mégis terhes vagyok? de hamar elmúlt :)
Holnap reggel jelentkezek.
Eddig úgyis a kertben voltam, nemsokára megyek az oviba, utána meg hattól megbeszélésre megyek nyári programmal kapcsolatban. Tehát már féllábon is kibírom reggelig.

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


Helenka, Te lehet, hogy kibírod, de mi már tűkön ülünk! :lol:

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Ez így van! :D

Kép

Mi itt tartunk már a pocakkal! :D [/img]

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


DIa


Szép nagy már a pocid!


Helenka

Nagyon várom már én is az eredményt. Jól felcsigáztál mindannyiunkat :D .

Kép
Kép
orsi777
 
 
 
 
 


Zuzmi, szívből gratulálok, erőt és sok vidám percet kívánok nektek az új kis jövevénnyel!
Remélem a kisfiad is jobban van, és kezdi megszokni ezt az új életformát. Nem lesz könnyű, de remélem menni fog!

Helenka, én is várom már, hogy mi újság nálad :)
Dia, szép nagy a pocid már. Holnap mész 20. hetire, látom!

Én nem igazán tudom hogy hányadán állok, vezetgetem a görbém, de már kezdi elvonni a figyelmem az esküvő, ami 2,5 hét múlva lesz :) Holnap repülök haza!!

Azért csatolom a görbém hátha valaki okosabb nálam. Férjem még marad szóval nem tudunk sajnos akrobatikászni holnaptól :(

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/f ... 00000_.png

Kép
samimi
 
 


samimi: Nem rossz! :D

Ha jól értem, akkor pont pé-d lesz a nászéjszakán? NA akkor hogy minden teher lemegy róla, jöhet az aktív nászéjszaka! :D

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Ó mami! Úgy felfúvódtam, hogy őrült fájdalom tepert le az ebédnél. Gyorsan bevettem egy deflatine-t és jobban lettem. Azért szombat óta nagyon kínlódok. Ilyen görcsös fájdalom jó, ha negyedévente kap el, most meg napok óta gyötrődöm...

Dia, szépséges a pocakod, nekem is kéne már egy hasonló!

Samimi, téged is irigyellek, mert én még a leánykérést várom. :)

Elnézést kérek, amiért így felcsigáztalak titeket, de még míg mindíg nem vagyok túlzottan bizakodó.
Azért kicsit várom a reggelt. Vagy nem. Mittudomén :)

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


Helenka: mikor volt elvileg a pé.-d?
szerintem ha már ott tartasz,napközbeni pissből is kétcsíkos lenne az a teszt! ;) :D

Nagyon drukkolok!!!

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Köszi a drukkot, már mindjárt reggel van :) Egyébként elméletben pénteken lesz három hete, hogy pé-m volt. Vagy nem, a másik eshetőség, hogy múlt kedden volt pé-m, akkor meg jövő héten kellene megjönnie.

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


Ha megengeditek, bemutatok Nektek valakit:

Kép

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Csuppancs: azta!!!! hűűűűha! kb. ennyi jutott hirtelen eszembe,ahogy megláttam!!!!
Énisénisénis!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D
Gratula!!!

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


csuppancs: Jaj de jó! Jaj de jó! :D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

És már majdnem 12 hetes! Jól titkoltad! :D

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Ahhoz képest,hogy augusztusban lombikozni akartatok :D
Hogyhogy,és mióta tudod? :D

Mesélj máááááár!! :D

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Hát 11 hetes és 4 napos! :D Így egy ideje tudja! :D

Biztos megijedt a szervezete a lombiktól és gyorsan megfogant! :D

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Hát gondolom,hogy Ő már észrevette :D
Bár rajtam még 5-6 hónaposan se látszott szinte semmi,egyszer se hánytam,és a 20.hétig nem is éreztem a mozgást,így elég soká vettem volna észre,ha mondjuk rendetlenkedik a ciklusom,vagy esetleg még meg is jött volna :)

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


csináltam egy tesztet én is,hozattam apával egyet hazafelé,de persze negatív. :?
Ezt sejtettem,mert a cicim is összement,és semmi jel nem utalt terhességre,max. az előző majdnem-pozitív tesztecske...

Csak arra tudok gondolni,hogy elindulhatott valami,aztán mégsem...

Na mindegy,lassan "félidő",most erre kell koncentrálni :D :lol:

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Bocsi lányok, apa eddig nem engedte, hogy közzétegyem a tavalyi vetélés miatt. De ma voltunk Down szűrésen és 12 hetes UH-n, ott minden rendben volt, így megkaptam az engedélyt. :)

Az úgy volt ugye, hogy a lombik nem sikerült. Aztán pé előtt valamikor -nem tudom pontosan, mert pont akkor nem mértem néhány napig-, jó időben" 2 egymás utáni napon voltunk együtt, de nagyon nem koncentráltam rá. Nem volt párna a fenék alá, kutyapóz, semmi ilyesmi. Viszont baromi erős pé-s fájdalmaim voltak, gondolom a hormoninjekciók hatására.
Kitaláltam ugye a cukor-inzulin terhelést, el is mentem, de azért néha-néha motoszkált a fejemben, hogy hááátha. Tulajdonképpen a 21. naptól kezdtem figyelni a wc papírt, meg magamat. Voltak biztató jelek, hogy csak az egyik cicim fájt, az sem nagyon, meg nem volt pf szurka sem. 23. napon volt szerintem a beágyazódás, mert akkor éreztem középtájon szúrást a méhem magasságában kb. Aztán jött a pisilési mizéria éjjel, de még mindig úgy mentem minden alkalommal pisilni, hogy na, mostanra tutira megjött. De még mindig nem jelentkezett a tutibiztos előjel, a barnázás sem. 27. napon kaptam meg a xar eredményemet, másnap temetés volt, arra is úgy mentem, hogy tutira megjön mire hazaérek. És még mindig nem. A 31. és 32. napon mentem diab dokikhoz, akkor már a párom is megkérdezte, hogy nem kellett volna még megjönnie? Mondom, de. Azért nem mondtam neki korábban semmit, mert gondoltam elég ha én csalódok. Elkönyveltem, hogy akkor most fognak meggajdulni a hormonjaim, amit ilyen eredményekkel megjósoltak. Mivel írtak fel gyógyszert is, így azért gondoltam hogy mégiscsak csinálok egy tesztet. Ez május 1-jén hajnali 4-kor történt meg és 1 percen belül 2 csíkos volt. Naná, hogy apát is azonnal fölébresztettem, nagy volt az öröm. Másnap hívtam a dokimat, egyből behívott UH-ra, szerencsére méhen belül volt a petezsák. Nagyon örült ő is, de azért vett le vért HCG-re, addig nem engedett haza, míg nem tudtuk az értéket. Este fél 8-ig ültünk a kórházban. :) 9714 lett az eredmény. 2 hét múlva már volt szívhang is, akkor lélegeztünk fel egy kicsit, aztán 2 hete az újabb UH-n megint, ma pedig nyilván újra.
Jópofa kölök amúgy, néhányszor már meghánytatott, pedig én nem vagyok ehhez hozzászokva. A naggyal hánytam anno 2szer, a kicsivel meg csak émelygés volt. De a lényeg, hogy jól van, bánom is én a rókákat. :D

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Jaj de jó! Na ezt a story-t megkönnyeztem!

Mondom én hogy nem kell rágörcsölni! :D

Nekem anyum agyvérzéssel volt kórházban amikor a pici fogant! Pont nem az járt az eszembe, hogy én teherbe akarok esni!

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Csilla,

ezt nagyon jo volt olvasni :) Gratulalok, dejo hir :D
Udv
R
20140211131327
 
 


Csilla, nagyon örülök nektek, igazán megérdemelte az a lurkó, hogy a te pocakodba kerülhessen!Végre!
Nagyon irígykedek :)

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


Helenka, most Te jössz!
l

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Jönnék én, de frankón negatív a teszt.

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


Csilla, nagyon gratulálok! Furcsa is volt hogy kevesebbet írsz :)
Nagyon örülök a hírnek! :)

Kép
samimi
 
 


Csilla


Hát hatalmas gratuláció :D . Jól tudtad tényleg titkolni, habár feltőnően el voltál tűnve :wink: .


Helenka


Mizu?

Kép
Kép
orsi777
 
 
 
 
 


Ja, most láttam, hogy írtál!
Negatív:(. Azért jövő hétig, ha nem jön meg, tesztelj, hátha korán csináltad meg.


Nekem remélem most már megjön, mintha egy kicsit szurkálna a petefészkem. Jövő hétvégétől nyaralunk, jó lenne, ha nem akkor jönne meg.
Most az is volt a baj, hogy nem éreztem, hogy peteérésem lenne:(.
Nekem is szokott lenni hányingerem, pl. most is van, de én abszolút nem reménykedem...De lehet, hogy csak ez a nagy hőség tréfál meg minket.
Ha mégsem jön meg, nyaralásig mindenféleképpen elmegyek dokihoz. Csak pont hó vége van, én magándokihoz járok, 10-12 ezer kb egy rendelésre menetel, így csak halogatom, halogatom, halogatom..


Hát Csilla, még mindig nagyon örülök, hogy így sikerült a kisbabátokat összehozni.

Kép
Kép
orsi777
 
 
 
 
 


Mindenki jövő hétvégétől nyaral?

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Mi június 29-től július 8 ig leszünk Siófokon illetve Zamárdin :D .

Ti merre mentek?

Kép
Kép
orsi777
 
 
 
 
 


Orsi, gondolhatod, mi is mennyire örülünk! Nagyon akart jönni hozzánk ez a kisember. :lol:

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Zuzmi


Boldog névnapot a kis Újszülöttnek :P !

Kép
Kép
orsi777
 
 
 
 
 


mi júni 29, vagy 30án megyünk 7éig Velencére!

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Mi 29-től július 5-ig megyünk Balatonfüredre. Már alig várom. Remélem nem lesz rossz idő, záporokat írnak és 24 fokot.



vicky79
 
 


Időképen tök jó időt mutat! :D

30 fokokat!

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Csilla: Őszinte szívből gratulálok, sok boldogságot, és mindenek előtt egészséget kívánok a kis Manóhoz!!!! :)

Helenka: Ne keseredj el, de lehet tényleg még tesztelhetnél később, ha nem jön meg. Hátha korai volt még!

Incifinci: Nálam is hamarosan félidő, úgy hogy hajrá mind a kettőnknek! :D
tiger23
 
 


Én ma megjártam a 20. heti uh-t! :D

Minden a legnagyobb rendben és tényleg leányzót! :D

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Biztos vagyok benne, hogy múlt héten lehetett a pé.
Holnap megyek dokihoz és elsírom neki a bánatomat.
Gratulálok a szép ultrahanghoz!
Mi nem nagyon megyünk nyaralni, inkább permetszert veszünk annyi pénzből. Max elnézünk pestre a barátokhoz. Vagy ami még olcsóbb: meghívjuk őket :)

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


Szerencsére a szállás ingyen van nekünk, így azon sokat spórolunk. Ha meg már apa itthon van 1 hetet, akkor mindegy, hogy ott eszünk egy hétig, vagy itthon!

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: