Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Én egy hét betegség után visszamentem dolgozni, emiatt óriáspörgés van, aztán délután vagy gyerekezek vagy edzek, estére meg hulla vagyok :)

Integrált teszten minden okés volt, rekordidő alatt (kb. 20 mp) mért a szonográfus tarkóredőt, meg is lepődött rajta, milyen tankönyvszerűen fekszik az albérlőm :lol:
mondjuk az uhu része most kicsit fapadosabb volt anno a bolgárkerék utcaihoz képest, csak ez közelebb volt és késő délután, így páromnak sem kellett eljönni munkahelyről, és végülis mindegy, csak jó legyen az eredmény :)

Szia bekri! :)

Beus: és fodrászként meddig tudsz majd dolgozni? Gondolom, az egész napos álldogálás meg a mindenféle "vegyszerek" se tesznek túl jót :roll:
na, mi volt uhun?

Ageeca: csemete mérte nagyon szép :) és szuper, hogy minden okés.
róka korszak végének már én is nagyon örülök...
fogromlásról kérdezz meg szetem egy fogdokit, nekem eddig szerencsém volt (le is kopogom), Kristóffal se romlottak a fogaim...

Almanari: sztem is korai még, hogy érezd a babát, ilyen kaparászás-szerű dolgokat én is szoktam érezni, de uhus néni szerint még kizárt, hogy a baba legyen... Kristóffal nem emlékszem, mikor éreztem először, és most persze nem találom azt a naptáramat, amibe akkor felírtam :twisted:

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Almanari, az első fiamat 20 hetesen, a másodikat 12 hetesen éreztem. A mostani babát is érzem :-) Nem mindig persz.

Ma voltam 12 hetes uh-n. 62 mm CRL és nyaki redő 1,2. Harmadik gyereknél is ugyanúgy izgul az ember, fantasztikus.

Telefonròl írok, majd szeretnék reagálni is :-)

bekri
 
 


Jah igen elfelejtettem írni:) sok volt a munkám...
megvolt a hét elején, Uh 61mm CRL nyaki redő 1,9mm nagyon édes volt jó volt látni és csak úgy pörgött úgyhogy mi is fiúra tippelünk, de nem bizti lányt szerettem volna világ életembe első babának, de mostmár a fiúnak is ugyanúgy örülnék:))

Gabilány: napi 4 órát dolgozom csak nem vállalok többet egy napra, sőt most ugye az időjárási helyzet miatt meg főleg most csak 2-2 órát dolgoztam... festeni nem is festek minden nap, de ha festek is akkor is maszkban, utána meg szellőztetés...én végig fogok, majd meglátom meddig bírom.

picibaba.hu vonalzó
beus23
 
 

 
 

Jó a fiú elsőnek, másodiknak, meg harmadiknak is :lol:

bekri
 
 


Sziasztok!

Az elmúlt napokban picit eltűntem, nem voltam net közelben, de most már vagyok. :)

Lassan mondhatom, hogy újra bírok húst enni, bár csak nagyon picit eszek, mert nagyon rossz emlékeim vannak róla. :( Inkább fokozatosan szokok vissza rá.

De inni nem bírok... A vizet nem bírom meginni, vagy csak nagyon keveset, a teát már unom, a gyümölcslevek savasak. Egyedül a kóla megy, de az meg egyáltalán nem egészséges. :(
Még az enyhén szénsavas vízzel próbálkozom de az is ritkán esik jól. Mennyivel jobb lenne ha inkább bizonyos ételeket nem bírnák.

Már csak egy hét és végre én is mehetek UH-ra. Nagyon várjuk már.
Bízom benne, hogy minden rendben lesz. Izgulok még nem látom, de azzal biztatom magam, hogy miért lenne gond, senkinél nem volt a családban...

Amint lesz eredmény mondom :) És rakok fel képet is, ha nem felejtünk el kérni. Mert az előzőnél annyira örültünk, hogy minden rendben van, hogy elmaradt :D

Kép
almanari
 
 


Én is ritkán írok! :(
Hétfőtől hivatalosan is dolgozok megint! Bár előtte voltam bent pár napot visszaszokás miatt, de nagyon nehéz! Hamar elfáradok és hiányoznak a délelőtti szundik! :(
Babucikám se szereti, ha korán kelek... mióta dolgozok megint hányok reggelente! :(
Amúgy minden más szupi! Jól vagyunk, én kerekedek! Most letettem az Elevitet és a tesóm ajánlására kipróbálom a Hipp Natalt! A neten is jókat olvastam róla!
Kismama társaim (főleg első babát várók) kérjetek Rossmanno-s kártyát a Rossmann-ba! kismamáknak is vannak ám akciók! :)

Lilypie Pregnancy tickers
ageeca
Bátonyterenye
 
 


Ageeca, én is akarom kérni már 3hete, de még nem jutottam el oda, vagyis hát szépen elsétáltam múltkor előtte, majd legközelebb bemegyek, sőt a dm-be is elintézem, mert ott meg sok kupont adnak mindíg...

picibaba.hu vonalzó
beus23
 
 


Sziasztok!
Eladó egy felesleges 4D babamozis genetikai ultrahang utalvány a Hepinet rendelőkbe, 11.900Ft helyett 8000 Ft-ért.
Tartalma: 30perces vizsgálat, dvd felvétel+képek CD-re írva, színes fotó.
Infók itt: http://www.hepinet.hu/
Mi a Kárpát utcában jártunk (már befizettünk 3 alkalmat, mikor ezt a kupont kaptuk), az ottani szonográfust, Baráth Zsuzsát szakmailag is csak ajánlani tudom!
Kontakt: minekaza@hotmail.com (az utalvány elektronikus, úgyhogy az adás-vételt online meg tudjuk oldani)
minekaza
Budapest
 
 


De jóóóóóó, minekaza!

Megkérdezem az apukát, hogy mit szólna hozzá és ha rábólint akkor jelentkezek! :D

Lilypie Pregnancy tickers
ageeca
Bátonyterenye
 
 


sziasztok!

Hátha érdekel valakit, a barátnőmanyukája csinálja őket, gyöngyékszerek. :D

https://picasaweb.google.com/1069209763 ... le7fqquVFw

Andi

Kép

Kép

Kép
andóca
Budapest III. kerület
 
 


Minekaza az nagyon jó ár érte, én már bejelentkeztem egy helyre ápr. 19-re, ill. nekem is van egy kuponom, de ahogy látom lesz rá vevő:)))

picibaba.hu vonalzó
beus23
 
 


Sziasztok!

Hogy vagytok?
Én szép lassan eszegetem a húst, térek vissza a normális kerékvágásba, de mostanában egyfolytában ennék! Oda kell figyelnem, mert egy hét és gurulni fogok! :D

Ma reggelre úgy döntött a Babánk, hogy nagyra fog nőni, ha rajta múlik egy nap alatt! :D

Holnap megyünk UH-ra, már annyira vártuk, hogy láthassuk, hogy hogyan fejlődik. Majd írom az eredményeket!

Kép
almanari
 
 


Almanari várom az infót:)

picibaba.hu vonalzó
beus23
 
 


Almanari, mi a helyzet?

Nekem legközelebb majd 18. héten kell menni. Mondjuk, a kórházban nem nagyon mutogatják a monitort, elég, ha a doktor látja a babát. :roll:

Én is mindig tudnék enni - szinte :D
Biztos megvan az oka :D

bekri
 
 


Igen Almanari úgy néz ki nem hozza a híreket...

picibaba.hu vonalzó
beus23
 
 


Sziasztok!

Tegnap voltunk UH-n, ma meg terhesgondozóba dokinál.

Az UH kicsit viccesen indult, mert jeleztük az elején, hogy szeretnénk fényképet. A szonográfus erre annyit kérdezett, hogy van-e befizetett csekkünk, amit a védőnő ad, és alapítványnak megy, fényképenként 500 ft. Csak akkor csinál képet, ha van ilyen. Az árat hallottuk már múltkor valakitől, azzal nem is lett volna semmi gond, de a mi védőnönk arról semmit nem mondott, hogy előre befizetett csekk kell.

Mindegy, beletörődtünk, hogy most nem lesz kép. DE a baba nem hagyta annyiban....

UH 01

Baba befordult teljesen szembe, így a szűrővizsgálatot nem lehetett elvégezni, kiküldtek minket egy 20 perces várakozásra...

UH 02

Baba tényleg úgy döntött, hogy ha anyáék nem kapnak képet, akkor megszivatja a szonográfust, úgyhogy teljesen hátat fordított. A szűrővizsgálatot így sem lehetett elvégezni, kiküldtek minket egy 20 perces várakozásra...

UH 03

Baba rájött, hogy nem mehetünk el, amíg a profilját nem mutatja, így megadta magát, DE kiharcolt nekünk 2 fényképet. A szonográfus nagyon rendes volt, 1 képet már az UH 01-nél csinált (csak nem szólt), amin szinte teljesen szemből van a baba, meg még egyet a 3.-nál, ahol profilból. Hozzátette, hogy a baba kiharcolta nekünk! :D

Szerencsére minden rendben, rengeteget mozgott (integetett), ficánkolt (és szemből még be is mutatott a szonográfusnak). :)

Jelenleg az ülőmagasság 70mm, nyaki redő és az orrcsont rendben.
A következő mozizás a 19. héten lesz!
almanari
 
 


De jó, ez tetszik :D
Hú, mi lesz nálatok később :D Nekünk az első gyerekre Hajdú Kriszta azt mondta, botrányosan viselkedik - persze nevetve :D
De nagyon jó volt a meglátása, ez a gyerek a jég hátán is meg fog élni...

bekri
 
 


Almanari ez nem semmi:) Nagyon jó legalább kaptatok képet is:) és jó hogy minden rendben:)) Én jövőhéten kedden megyek és ha megmutatja magát a kisbabó akkor megtudjuk a nemét is:) Igazából a jövőhéti vizsgálat tulajdonképpen a neme miatt lesz:)

picibaba.hu vonalzó
beus23
 
 


Mi valószínűleg a 18. heti genetikai uh-ra megyünk legközelebb, de akkor már a saját dokimhoz, családostul :D

Nekem olyan fura, hogy mást mondanak az sztk-ban, mást a kórházban, hogy mi a protokoll, nem is értem, hogy lehet ez :roll:

Nagyon szép húsvétot kívánok nektek!

bekri
 
 


Bekri akkor jó sokára mész Uh-ra... én ki sem bírnám még 2 nap az Uhig...

picibaba.hu vonalzó
beus23
 
 


Igen, az első két pocaklakóval én is pontosan ezt éreztem, amit te!
Most nem tudom, mi van, megszállt a türelem - ilyen tekintetben :D

Persze, közben nyugtatom magam, hogy minden rendben...
Meg itt van a két tesó, akik rendesen magukra vonják a figyelmet - főleg, hogy az ifjabb most beteg is... :-(

bekri
 
 


Bekri, hát hogyne a legelső babánál ez más mint már a 3.nál gondolom, neked ott van kettő akik lefoglalnak...sokkal gyorsabban megy az idő nem? Nekem meg a napok is lassan mennek...persze mikor elmegy egy hét gyorsan elmegy és belegondolok h elment, úgy oké, de közbe...

picibaba.hu vonalzó
beus23
 
 


Mi volt az uh-on? Minden rendben?

bekri
 
 


Ultrahang után mindenki eltűnik! :)
almanari
 
 


Sziasztok, en is csatlakoznek ha nem baj. En is gyakori gyk-zo vagyok, de jol esne neha a magasabb roptu beszelgetes annal, mint ami ott neha folyik :)
En tegnap toltottem a 18. hetet, van mar egy lassan 2,5 eves kislanyom, es ugy tunik ismet kislany az alberlom, legabbis a mult het keddi 4d uh alapjan (igaz mar a 12. heten is erre tippelt a szonografus, de meg %-ot se mert akkor mondani). Pont egy hete voltam afp-n, jovo pentekre lesz meg az eredmeny, es aprilis 16-an megyek a 18-20 hetes uh-ra (egy nappal a betoltott 20. het elott). Bar a kombi tesztet is megcsinaltattam meg a 12. heten, az szerencsere negativ lett. Egyenlore meg csak a visszaolvasasnal tartok, uh. nem teszek fel olyan kerdeseket, amire esetleg mar adtatok valaszt korabban :) En a peterfyben fogok szulni amugy. Kb egy hete erzem a babo mozgasat, meg nem rendszeresen, bar egyre inkabb igen, foleg etkezesek utan tud nagyon virgonc lenni. Rolam meg annyit, hogy amugy IR-es vagyok (inzulinrezisztencia), szoval nekem nagyon oda kell figyelni az etkezesemre, igy mar miota a betegseg kiderult olyan etrenden elek mint a cukros kismamak, plusz gyogyszert is szedek melette, meg most terhesseg alatt is. Ennek koszonhetoen sosem ehezem, de szerencsere nem is nagyon hizom, es nem is szeretnek 10 kg-nal tobbet, mert sajna az elsovel 23 kg-t szedtem fel, ami a szoptatas alatt a mertektelen zabalasom miatt csak tobb lett, ami miatt ez a nyamvadt IR is eloterbe tort (sajna a hajlamom is megvolt ra eleve, gondolom ez volt a vegso lokes) Most hirtelen semmi egyeb nem jut eszembe, uh. ha lesz valami nagyratoro gondolatom, azt mindenkeppen megosztom veletek :)
Jah, amugy a mi nagy datumunk: szeptember 5

Lilypie Third Birthday tickers


Sziasztok!:)

Most regisztraltam ide! Vegre tqlaltam egy topikot ahol hasonlo koru kismamik vannak!!!:)
Elore is elnezest az ekezetekert.
Mi 15hetesek vagyunk, es szeptember 28ra vagyunk kiirva:)
Elso probalkozasra osszejott a pindurkank.:)
Iszonyatos volt/van az orom! Foleg 2 napja tudtuk meg, hogy a kis bujdosonk egy kislany:))
Fog valaki szeptember kornyeken a tetenyi azaz Szent Imre korhazban szulni??
Kepzeljetek meg mindig nem erkezett meg a kombinalt teszt aminek az eredmenye hetfon kellett volna, oy megerkezzen emailben.
Tudom, akkor unnep volt, de...most mar azert csutortok van.
Volt akinek ennyit kesett, vagy ilyen sokat kellett ra varnia?

Udvozletem:) jo babavarast lanyok
tia24
 
 


Tia, Bejja, üdv itt!

bekri
 
 


Szia Tia és Bejja!

Tia mi egy napra vagyunk kiírva! :) De én Győrben fogok szülni!

Mi nem csináltunk kombinált tesztet!
De jó, hogy tudjátok, hogy milyen nemű!
Nekünk még nem tudták megmondani mikor voltunk, azt mondták, hogy ha mutatná is akkor se lenne biztos, de én úgy érzem, hogy kislány lesz! :D
Jövőhéten megyek AFP vizsgálatra és még aznap jön a védőnő családlátogatásra. Nagyon örülök neki, mert nem akartam szabadnapot kivenni aznapra, de mondta, hogy neki csak 1ig van a munkaideje, úgy hogy örüljek hogy fél2kor jön. Én akkor végzek. Na mindegy. Most jöhet, többször nem rohanok miatta haza. Ha nem tetszik neki a délután akkor ne jöjjön.
De egyenlőre még dolgozni akarok, mert tanítok és nem megterhelő!

Majd még jelentkezem!

Kép
almanari
 
 


Almanari, mit tanítasz?

Olyan érdekesen van kitalálva ez a rendszer a védőnőkkel. Pedig alapvetően jónak találom, hasznos is. De nálunk is csak délelőtti időpontok vannak. Ugyanakkor mindenhol hangoztatják, hogy a terhesség nem betegség. Ergo, aki teheti, dolgozik. A legtöbben meg a szokásos 8-4-ig munkaidőben dolgoznak. Szóval, nem értem az egészet.

Aztán meg a státusz-vizsgálatok. A nagyobbik fiam 5 éves és mint a legtöbb ilyen korú kisgyerek, óvodába jár.
12 órára kaptunk időpontot, meg valószínűleg más napokon lett volna más (szintén) délelőtti időpont is. :roll:

bekri
 
 


Jaj, nagyon megfáztam, napok óta nyűglődöm, minden egyszerre (torokfájás, fejfájás, fülfájás, köhögés, eldugult orr) annyira elegem van :(

bekri
 
 


Sziasztok!

Informatikát tanítok általános iskolásoknak!

Remélem Bekri most már jobban vagy!
Amit ajánlani tudok mézes tea, C vitamin, strepsils, stodal szirup.
Engem 3 nap alatt helyre tett, előtte azt tettem amit az orvos ajánlott és semmire sem volt jó, csak egy hétig szenvedtem.
almanari
 
 


Köszi!

Már jobban vagyok, de munkára alkalmatlan - a saját gyerekem nem érti, amit magyarul mondok... Annyira be van dugulva az orrom.

Lehet, ez az a betegség, ami gyógyszerrel 7 nap, gyógyszer nélkül 1 hét alatt gyógyul :roll: Legalább már nem vagyok letörve, nincs fájdalom, ez is valami... :wink:

Én sem csináltattam most kombinált tesztet, csak a minimálisan kötelező dolgokat. Remélem, ettől függetlenül minden rendben lesz!

Tia, én Vácon fogok szülni, egyszer már szültem ott, egyszer meg a Szent Istvánban. Miért a Szent Imrében szülsz?

Bejja, te hol szülsz majd?

bekri
 
 


Üdv mindenkinek aki nem rég csatlakozott:)

Tia, de jó nektek h ti már tudjátok a nemét, mi még sajnos nem, remélem ápr. 19én mikor megyünk genetikaira megmondják majd:)

picibaba.hu vonalzó
beus23
 
 


Egyik barátnőm hirdeti:

Eladó egy kényelmes, tágas Bergon cross babakocsi, vanília-mogyoró színben, így kisfiúnak és kislánynak is használható. Használt, de nagyon jó állapotban. Budapesti átvétel!


Újszülött kortól használható, később sportkocsivá alakítható (télen-nyáron is jól kihasználható babakocsi)
Mindkét irányból tolható (váltókaros), így ha süt a nap, akkor csak átállítom, és nam süt a baba szemébe
Lapra csukható
A tolókar magassága állítható, így különböző magasságú személyek is kényelmesen tolhatják a babakocsit
Kupola tető lehajtható, kihajtható belőle egy kis napellenző
Kupolarész hátulján egy plusz kis tárolórész, a tetején és a két oldalán zipzározható, felhajtható szellőző, szúnyoghálóval (a szúnyoghálón át a baba is kikukucskálhat, ill anya is benézhet hozzá-praktikus!)
Masszív kerekek, amik terepen sétálásnál, kirándulásnál nagyon jól kihasználhatóak, hóban is könnyen lehet vele menni
Elől bolygókerekes, ami rögzíthető fixre (jól fordul, könnyen irányítható)
5 pontos biztonsági övvel ellátott
A lábtartójának a dőlési szöge állítható
Az ülés háttámlája ülőhelyzetből teljesen vizszintesig fektethető
Tágas belső tér, még bundazsákkal együtt is elfér benne a baba!
Mosható huzat
Nagy bevásárló kosár
Adok még hozzá:

Pelenkázó táskát
1 db esővédő nejlont
Szúnyoghálót
1 lábzsákot
Ára mindenestül: 20.000 Ft
Hívjatok bátran, mert jön a jó idő, a nagy kirándulások, erdei séták ideje, amihez kiváló ez a babakocsi, mi nagyon szerettük! :) Telefon: 30-932-4803 (Budapesti átvétel) Kép Kép





ghkriszpi
 
 


Sziasztok!

Tegnap letudtuk a Védőnőt!
Meglepően kedves-aranyos volt, semmibe nem kötött bele :)

Nekem viszont kijött az allergiám... Majd megfulladok...
Amint zárt térben vagyok, vagy olyan környezetben ahol fertőtlenítőt használnak megfulladok... ugatok, mint egy kutya, annyira rossz, hogy kéthetente rám tör. Vagyis mindig az orvosnál kezdődik, ott mivel sokáig kell várni felerősödik és alig tudom abba hagyni :(
És akkor mindenhol azt mondják, hogy vannak jó sós oldatok azzal gargarizáljak. Ők biztos nem voltak még terhesek akik ezt ajánlják.
Kipróbáltam, hánytam is tőle.
De ki kell találnom valamit, mert ez nem állapot.

Még jó, hogy hétvége következik és talán csillapodik magától :)

További szép napot!

Kép
almanari
 
 


Jobban vagy?
Háziorvos sem tud valami jót ajánlani?
Én például a terhesvitamint se tudtam lenyelni, megértem a gargalizálás nehézségeit...

bekri
 
 


Szia!

Jobban vagyok! Bár tegnap(vasárnap) már felhívtam az ügyeletet, hogy köhögök, folyik az orrom szeretnék bemenni megvizsgáltatni magam, de azt mondták, hogy semmi értelme bemennem, mert súlyosabb betegek is vannak és nehogy összeszedjek pluszba még valamit. Felírni úgy sem tud semmit, az orrfolyásra lehet venni valami orrba fújósat a gyógyszertárban de azt vény nélkül, a köhögésre meg mézes tea, mert a gyógyszerek nem tesznek jót a babának, a homeopátiás szerek pedig nincsenek olyan régóta a forgalomban, hogy biztonsággal lehessen azt állítani, hogy nem okoz gondot, úgy hogy azt ne vegyek, vagyis jobb ha köhögök, mint ha kísérleteznénk, hogy mi fog használni.
Ha allergia-ha megfázás mézes tea, c vitamin! ha valami fájna vagy lázas lennék akkor végszükség esetén algophyrin.
És lehet benne valami, mert a házi orvosom sem adott semmi gyógyszert... :(
Nekem a terhes vitamint sem ajánlották. Mondták, hogy ha akarom be szedem, de ne gyógyszerekkel vigyem be a vitamint, hanem ha nem bízom a gyümölcsök-zöldségek vitamintartalmában akkor egyek belőlük többet. :)

De a Babánk kedvéért kibírom :)
Már annyira várom, hogy a karomba tarthassam :lol:

Kép
almanari
 
 


Használ a mézes tea, C-vitamin?

Úgy tűnik, lehet, hogy máshol fogok szülni, ugyanis keresnem kell egy másik orvost... A fránya pénzügyek... :( Nagyon el vagyok kedvetlenedve...

bekri
 
 


Almanari én is allergiás vagyok eddig a terhességem alatt 2 hetet szenvedtem az allergiámtól nekem elmúlt vagyis egy darabig csak sose múlik el... jah igen én voltam beteg 2 hete viszont én eléggé voltam ügyeleten és én kaptam gyógyszert mert arra már szedni kellett antibiotikumot.

Bekri sajnálom h ez történt...

picibaba.hu vonalzó
beus23
 
 


Bekri sajnálom, hogy máshova kell menned...
De lehet, hogy sokkal jobban jársz :) Ne légy letörve, mert akkor a Babád is szomorú lesz ;)
Én is próbálok mindenhez pozitívan állni. Néha nagyon nehéz! :(

Picit enyhült a köhögés és az orrfolyás, de szerintem nem a c vitamin és tea. Bár ahogy köhögök talán a méz miatt nem gyulladt be még a torkom, remélem nem is fog.

Beus Te szedtél valamit az allergiádra?

Kép
almanari
 
 


Sziasztok!

Élek még, csak negyedév végi hajtás, Kristóf körüli pörgések, edzés, loholás, mindenféle :)

Közelmúlt legnagyobb híre, hogy múlt héten meglett az integrált eredménye és naaaaaaaaaaaaaagyon nega :D
Jövő héten uhu, kíváncsi leszek, megmutatja-e magát...
Meg kellene EKG, fogorvos, ááá, nem sok kedvem van :-/

Látom, mindegyik kistörpe szépen növöget :)

Tia, Bejja, helló!

Én pont azt néztem, hogy védőnő így másodjára szerencsére kevésbé lelkes, mint az elsőnél, amit mondjuk nem is bánok :lol:

Betegeknek, allergiásoknak orrfolyásra, orrdugulásra ezt nagyon tudom ajánlani, nekem a háziorvos adta most, hogy beteg voltam, hihetetlen, milyen gyorsan rendbeteszi az orrot és pocakosan is lehet :)
ORRKENŐCS

Beus: napi 4 óra, az úgy vállalható...

Almanari: hú, ne is mondd, nekem is vannak olyan periódusaim, hogy csak az evésre tudok gondolni :lol: meg kb. 1,5 hete volt egy ugrás, amikor olyan látványosat nőtt a pocakom, hogy még am unkahelyen is megjegyezték, hogy péntek-hétfő viszonylatában is látják :)

UHU sztorit mintha Kristófról írtad volna, nálunk is volt séta-kóla-csoki-nemtommi, ráadásul babamozin, aztán közölték, hogy jöjjek vissza másnap, ingyen megcsinálják újra...

AFP-hez drukkolok, én őszintén szólva nem bánom, hogy azt nem kell megcsináltatnom az integrált miatt :?

Allergiádnak jobbulást!

Bekri: meggyógyultál?
épp akartam kérdezni, hogy hol laksz, hogy Vácon szülsz, de látom, máshová kell menned, sajnálom :(

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Sziasztok!

Egy hétre kivontak a forgalomból :(
Kiírtak táppénzre, hogy könnyebben meg tudjak gyógyulni.

De ez az orvoshoz járás....
1. Háziorvos nem ír fel semmit, menjek a terhesgondozóba.
2. Elmegyek a terhesgondozóba, ott csak ki tudnak írni és üzenik a
háziorvosnak, hogy bármilyen gyógyszert felírhat!
3. Vissza a háziorvoshoz, akinek első kérdése az volt, hogy mit mondtak a terhesgondozóban, mondtam az üzenetet. Így már megvizsgált, és adott gyógyszert és azt mondta, hogy ezek majd helyre hoznak!

Remélem igaza lesz. Csak szörnyű lesz ez a pár nap, mert nem mehetek ki az utcára, csak a 4 fal között lehetek vasárnapig :(

De a babáért mindent! :)
almanari
 
 


Megvolt a 18 hetes genetikai Uh és kisfiúú lesz minden rendben a méretével szuper minden:))) sőt még +3 napot módosítottak úgyhogy ma már 18+4 napos vagyok 18+1 helyett...

picibaba.hu vonalzó
beus23
 
 


Szia Beus!

Ez nagyon jó hír :)

Milyen neveken gondolkodtok?
almanari
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok a zavarásért!
(Egyenlőre) kezdő fotósként, de rengeteg ötlettel ingyen pocakos,újszülött,baba-mama fotózást vállalok. Az eredményt nyersen illetve retusálva természetesen nektek is elküldöm
Fóton lenne a fotózás (Bp-től 5 km-re).

Akit érdekel kérem írjon a kedver@yahoo.com-ra!

Üdv:
Csilla"

Csilla
kiscsillag1
 
 


Sziasztok!

Nem volt netünk pár napig...

Beus, gratula a kisfiúhoz! Mi volt a megérzésed, bejött vagy meglepődtél?

Holnap megyek uh-ra én is, remélem, minden rendben lesz.

Sajnos, az élet úgy hozta, hogy nem a kórház-doki váltás a legnagyobb tragédia a családban... Remélem, a baba nem sínylette meg nagyon a rossz híreket... :cry:

Almanari, jobbulást! Én már majdnem teljesen jól vagyok...

Gabilány, nekem is van egy Kristófom :D Mit edzel?

AFP 0,95 lett. De szerintem, majdnem mindegy... Kristófnál 0,6 volt - azaz túl alacsony, mehettem mindenfelé... Szörnyű volt... Bálintnál 1,04 volt.

bekri
 
 


Sziasztok!

Pénteken uhu, már nagyon várom, de a környezetem méginkább, napi szinten "zaklatnak" ketteske nemével :? kicsit fárasztó :lol:

Almanari: meggyógyultál?

Beus: gratula kiskukishoz... Máté szép név :)

Bekri: sajnálom a családi tragédiát :( sok erőt hozzá... hogy vagy?
most funkcionális tréning fantázianevű edzésre járok, ez a kardio és az erőnléti keveréke, és az edző kifejezetten "kismama-lájt"-ra alakítja nekem a feladatokat... egyébként már 3-3,5 éve rendszeresen járok edzeni heti kb. 3 alkalommal (ugyanígy kombinálva a kardiot és az erőnlétit), szóval ez most ilyen szintentartás :D

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Sziasztok!

Bekri kitartást! Meríts erőt a benned nővő kis Életből, hisz szükségetek van egymásra!

Köszönöm, alakulok. Jövőhéten már mehetek dolgozni! :)
Uh nekünk csak a 6.ai héten lesz. Pedig már nagyon kiváncsiak vagyunk!

Mi a nevekkel kicsit hadilábon állunk, a lány az biztos, hogy Vivien, kisfiú vagy András vagy Milán. Férjem inkább Andrást akar én hajlok a másik fele :)[/b]
almanari
 
 


Sziasztok!

Tősgyökeres Babanetesként örülnék, ha szintén Babanetes kismami lenne a következő elégedett tulajdonosa hőn szeretett babakocsinknak, úgyhogy engedelmetekkel linkelném.
A Vatera természetesen kikerülhető, kérdezzetek nyugodtan priviben! :wink:
Köszi, és jó babavárást! :D

http://baba-mama.vatera.hu/babakocsi_ba ... 83285.html

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


Sziasztok!

Köszi a támogatást, igyekszem!

Gabi, mi volt uh-on? Nálunk is mindenki a nemével van elfoglalva... Engem már nagyon fáraszt... És úgy látom a babát is, mert hátul tapadt, és nem mutogatja magát!

Én szerdán voltak, mindent rendben találtak. És mégis maradok Vácon, csak egy másik orvosnál :-) Nagyon szimpatikus volt! Remélem, nem lesz túl sok dolga velünk :-)

Többiek?

bekri
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: