Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni. Hallottam, hogy újpesten van minden hónap 2. keddjén szoptatás felkészítő tanfolyam.

Ha valaki hallott róla, kérem küldje el nekem a pontos címet, illetve hogy hány órakor kezdődik.

Segítségeteket előre is köszönöm!

Üdv

Csilla

ELADÓ BÉBI RUCIK 56, 62 ÉS 68 MÉRETBEN!
6 db rugdalózó 800,-/db, 7 db rövid ujjú body és póló 500,-/db, 2 db napozó 500,-/db, 6 db hosszú ujjú body 600.-/db, 5 db atléta 200,-/db, 2 db hosszú ujjú póló és pulóver 600,-/db,
2 db pamut bébi sapka 150,-/db, 1 db téli bébi sapka 400,-.
2 db játszószőnyeg 8.000,- ft. Valamint egy gurulós lábakkal felszerelt függőágy 13.000,-,
1 db AVENT típusú dupla hőtárolós termosz 2.300,-, 1 db polysztirol gyönggyel töltött szoptatós párna (80x32 cm) huzata levehető 1.800,-. Minden vásárlónak AJÁNDÉKOT adok!!! :D

Kérésre fotót küldök! Az egész csomag megvétele esetén, jelentős ÁRENGEDMÉNYT adok!!! :lol:

Érd.: Takács Beáta 70/366-9936. takacsbeata@vipmail.hu

Kedves Flocika!

Nagyon szégyenlem, hogy csak most írok, de sajnos eddig nem volt se gépünk, se netünk. Nagyon szépen köszönöm a jótanácsokat! Azóta már a Viola oviba járunk, mert ez viszonylag közel van hozzánk (Munkásotthon u.). Meg vagyunk elégedve vele, Panka meg imád ide járni. Szóval úgy tűnik, jó választás volt.

Most épp azt vadászom, hogy hol van terhesgondozó (kismamatorna,-jóga stb.)a környéken, ugyanis 12 hetes Tesó lakik a pocakomban. Bár gondolom, a gyerekorvos meg tudja mondani, ha felhívom...

Még egyszer köszi a válaszod!

Szép napot!
Mariann

Mariann!
Nagyon szívesen segítettem, örülök, hogy, megtaláltátok az igazit.
Most rohanaok, de majd még benézek ide is.

Szép napot!

Kép

Sziasztok!

Van ma Magyarországon egy olyan befektetési forma, melyet az állam nem nagyon reklámoz. Ennek az a lényege, hogy folyószámlánkon havonta elhelyezzünk összeget és a 30%-át az állam melléteszi (alanyi jogon jár mindenkinek).
És még kamatozik is a pénzünk.
Amennyiben nem hallottál még róla írok részletes tájékoztatót.
Akit tudsz értesíts erről a lehetőségről, hogy minél többen ki tudják használni a lehetőségeket.

Miller Krisztina
70/317-4947

Sziasztok!

Szia Flocika :)

Olyan fura,hogy leállt a topic, pedig sok kisgyerekes lakik újpesten :(

Mi 2 hét múlva költözünk :)
Vendég

Sziasztok.
Márciustól már mi is ott lakunk majd. Van egy akkor másfél éves és lesz egy akkor újszülött babám. fiuk. ha van valaki aki szeretne sétapartnert, van hasonló korú gyerkőce szívesen ismekednék vele.
irjatok

Kép

Kép

A vonalzót javítottam

Kép

Kép

Szia Kedves Zvemel!

Üdv a topicban, mi az Izzón lakunk, most épült 3 percre egy szuper játszótér,aminek nagyon örülünk- Ti merrefelé laktok?
A gyerköceink nem egyidösek,az igaz, de attól még összefuthatunk majd !
Van itt a környéken nagyon sok kisbabás anyuka!
Vendég