Új privát üzeneted érkezett!

Na sehol senki?? Ma elég car idő van fúj nagyon a szél, bár kimentünk egy kicsit az állatkerthez sétálni, de jégcsap nőtt a lábam helyett :shock:
Holnap is jövök. Ki kéne mennem a piacra de hogy fogom ezt megoldani????!!! Nem tudom

Kép
Kép
pancsi76
 
 


Na lányok?? Nincs senki??
Ma Pami nincs azon a falánk vagyok anya adj enni szinten. Alig eszik valamit. Csak alszik, remélem azért nincs semmi. Maszat remélem minden rendben veletek. Andi te hogy vagy??

Kép
Kép
pancsi76
 
 


Na Úgy látom ez az oldal velem lesz tele:))))

Kép
Kép
pancsi76
 
 

 
 

Szia!

Azt hittem beállítottam, hogy kapjak jelzést, a babanettől, ha válasz érkezik, de nem kaptam:(
Pedig válaszoltam volna hétvégén is:)

Az a baj, a dokikkal, hogy ugyanarról az emberről van aki csak jót mond, van aki pedig szidja. A Molnárral nekem sincs különösebb bajom, de csak épp annyit tesz, vagy közöl, amit muszáj. Most pl elküldött volna genetikai vizsgálatra, mert 34 vagyok. A telefonban meg elküldtek, azzal, hogy 34 évesnek "nem jár" genetika...
Amúgy meg a 3 lányom mellett örülök, ha max fél óra alatt elintézem helyben a vizsgálatokat, ráadásul ingyen:)
Azt hiszem az életkorral és a gyerekszámmal nő a para is az emberben, pedig 3 egészséges gyerek, és panaszmentes terhesség után talán most sem lesz semmi...Talán:)

Mi a faluban lakunk, a középső lányom ide jár az oviba, a kicsi meg majd szeptembertől megy. A Nagylányom 7 éves, és a központiba jár, 0. osztályba. Utána meg valszeg a csokonai utcába jár majd. Te meg vagy elégedve az iskolával?
andrea777
Gyömrő
 
 


Ja, ma voltunk a rendelőben, teli volt hányós gyerekekkel, remélem a te lánykád nem azért nem eszik....
andrea777
Gyömrő
 
 


Szia Andi vagyok ám csak most lyan front volt hogy alig jutott időm írni ide. A Pami nagyon érzékeny a csapadékra ezt tőlem örökölte:((
Voltam a 6 hetes kontrolon minden ok. De még vérzek egy kicsit kaptam ergam cseppet.
Kaptam ma egy kis kimenőt, hagytam itt Paminak egy adag tejcsit és apa hősiesen helyt állt:))
Én nagyon meg vagyok elégedve a sulival. És most hogy felujjították, teljesen. A tanítónénink is nagyon aranyos bár nagyon szigorú, de szerintem nem is baj. Most szereltek az osztályukba interaktív táblát. Ami laptoppal van összekötve. Nagyon szupi.
Ti merre laktok a faluban? Nem rég költöztetek ide?
Én mentem amniora. Úgy voltam vele hogy ha ingyenes akkor miért ne. Bár nekünk Pami lombik baba ezért tartottam fontosnak. Egy beteg gyerrek------ jaj ne is beszéljünk róla.
De Lauránál is megcsináltattam. És ha lesz még akkor is megyek majd. Nem több mint egy vérvétel, és kizár minden rendelenességet.

Kép
Kép
pancsi76
 
 


Én is el akartam menni genetikára, de nem engedtek:) Te már elmúltál 35 ? Mindegy, mert az afp-m sosem volt jó, így is, úgy is a sotén fogok kikötni:)

Az iskoláról jókat, és rosszakat is hallok, nem bírok dönteni...Ez gyalog 5 perc, míg a csokonaiba 4 éven keresztül kell majd hordani a gyerkőcöt, sőt, utána sorban a többit is...?
8 éve költöztünk ide, akkor építették ezeket a házakat.
Ti is a falusi oviba jártatok? Az én lányom a manócskába jár, van rá esély, hogy ti is odajártatok, de ha nem is oda, akkor is találkozhattunk már ott:)
andrea777
Gyömrő
 
 


Hát igen mi is a faluba jártunk oviba. Csak mi a malacka csoportba nyomtuk:)))
Az előző oldalon tettem képet aszem. Igy hát nem nehéz megismerni minket.
Az iskolákról meg csak annyit, itt is ott is lehet rosz véleményeket találni. Én a falusi suliról csak jókat tudok mondani. Persze itt is van biztos ami kifogásolható egyes embereknek, de az oktatás jó a tanárok kivétel nélkül jók. És tetszik hogy minden gyereket ismernek név szerint a tanárok. Nagyon családias ez a suli. Itt biztos nem kallódik el a gyerek. A csokonai is jó hírben áll, de most pl egy gyerek onnan jött át, mert állítólag a tanár hurkapálcika köteggel verte a fejét. Most aszem a gyerek első osztályban kezdte megint. Szóval én nem tudom nehéz döntés az tuti, hogy teszel jót a gyerekeknek. Az biztos hogy még alsó tagozatban nagyon fontos hogy jó kezekben legyenek.
Akkor sorházban laktok igaz? Ki a védőnőtök??

Kép
Kép
pancsi76
 
 


Szia!

Hát, most jöttem a dokitól. A babával minden oks, szépen nő. Nem is értem, a méretei alapján 9-10 hetes, de mégis 8 hetest írt a papíromra...Érdekes lesz majd az afp vérvétel, meg ilyesmi...Bár már megszoktam, hogy sosem jó az afp eredményem:)
Viszont sajna mondott egy rossz hírt is, mégpedig, hogy megszünteti az itteni rendelését:( Egy viszonylag normális dokit találtam , erre ez is elmegy! Állítólag jön helyette vki, de hogy mikor...
A védőnénink a Baranyainé Kati néni.
Igen, sorházban lakunk:)

Az iskolával kapcsolatban, tényleg egyre több jót hallok erről az iskoláról is...De már nem akarok variálni, csütörtökön látogatunk el a csokonaiba. Úgy vagyok vele, ha egyszer elhatároztam, nem változtatok rajta!
andrea777
Gyömrő
 
 


Jaj bocs hogy eltüntem. Csak egy picit zürös volt a hetem. Mondjuk most sem lesz másként, csütörtökön csipőszürés, péntek farsang. De gondolom nálatok is zajlik az élet.. Többet vagyok fent a kerepestarcsai topikban. Gyere oda is írhatsz olyan jó hasznos dolgokat lehet olvasni megtudni a kórházról.

Mi az hogy gondod van az afp-vel?? Mondjuk nem egy korszerű vizsgálat azt hallottam:((((
Molnár dokker számüzi a rendelését??? Hogy-hogy?
Sajnálom nekem is a 28. héten farolt le az orvosom akivel, már nem mai az ismeretség. Tudom mit érzel most. De lehet jön egy jobb doki, aki sokkal lelkisebb az ügyben.

Nekünk is a Kati néni a védőnőnk és a Kocsis doktornőhöz járunk. Mindenki olyan aranyos, én meg vagyok elégedve velük. Jövőhéten szerdán megyünk oltásra a 2 hósra. Már nem is emlékszem Lauránál milyen volt. Remélem nem fogja megviselni Pamikámat.

Hogy tetszik nektek Gyömrőn?? Mi is társasba lakunk csak más irányba.

Mikor csinálsz vonalzót???

Örülök hogy babóval minden ok. Nincs hányingered?

Maszatka te is nagyon halgatsz. Remélem nincs baj. Szoktam lesekedni a házatoknál, de igazán nem tudom melyi is az:)))
Gyere és mesélj hogy halad a poci növesztés:)))

Kép
Kép
pancsi76
 
 


Nekünk most csütörtökön lesz az ovis farsang, de várom... :?

Az afp-m kétszer magasabb lett, egyszer alacsonyabb. Mindig elküldtek a sotéra, genetikai uh-ra. Volt, hogy magzatvíz vizsgálatot is akartak csinálni. Szerencsére egyszer sem lett semmi baj!

Molnár azt mondta, nincs ideje ide kijárni...A honlapon fenn van, ki lesz helyette. Utána is olvastam, asszem itt a babaneten találtam róla topicot:)Az első pár hozzászólás pozitív volt, de a többi már nem annyira...Meglátjuk, 16-án kezd, lehet én leszek az első nála:)
Előtte hétfőn megyen kistarcsára uh-ra. Ez is új, hogy odaküldenek nyakiredő vizsgálatra...Remélem profihoz kerülök!

Hányingerem nincs, kissé fáradékony vagyok, de most csak ennyi. Szerencsére:)

Vonalzót majd az uh után csinálok, hátha azon kiderül a pontos dátum :lol:
andrea777
Gyömrő
 
 


Kedves Topiklakók!

Csak azért írok ide (is), hogy szóljak: a Babaneten múlt hét óta kommentelős játék van! Írjatok kommentet cikkeinkhez, és ezt nyerhettek a héten.

Facebook csoportunkhoz is megéri csatlakozni, mert ott is leesik ez meg az hébehóba!

További szép napot kívánok a Babanet csapata nevében:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Andi hogy alakultak az orvos dolgok? Sajnálom hogy így alakult a megszokott dokiddal. Úgy látszik itt minden csak a pénzről szól:(( vagy hogy van ez???

voltál vizsgálaton??

Nálunk a idő miatt elég nyüszis Pamci. Laurám meg benne volt a hányás hasmenésben. Most már kifelé megy hál istennek. Kicsit zürös volt az utobbi heteim, ezért nem is tudtam ide jönni. De azért mindig olvasgatok.

Maszatka hogy vagy? Te is nagyon el vagy tünve. Sajnálom hogy nincs itt Gyömrőn valami baba mama klub. Én hiányolom hogy anyukákkal tudja komunikálni.

Kép
Kép
pancsi76
 
 


Sziasztok!

Hát, megismertem az új dokit! Teljesen kedves, rendes, talán túlzásba is vitte a buzgóságot:) Mondta is viccesen, hogy majd ő megváltja a világot:) Remélem sikerül neki!!!

Voltam kistarcsán genetikai uh-on. Várkonyi doki volt, aki azt hiszem elég profi...Megnyugtatott, hogy szerinte minden rendben van, és én el is hittem neki. Persze elmondta, hogy lehet mennem fizetős vérvételre, ahol kicsit nagyobb eséllyel mondják meg, hogy lehet e beteg a baba. Ugyanezt elmondta szerdán a Bárány doki is, bár ő már nyomatékosabban javasolta, mivel "már" éves vagyok:)
El is gondolkoztam a dolgon, de végül úgy döntöttem megbízom a Várkonyi féle uh-ban:)

2 hét múlva afp.

Ma voltunk dr néninél a legkisebb lánnyal, de szerencsére semmi nagyobb gond nincs:) kezdődő mandulagyuszi.
A hányásos járvány hozzánk nem ért el, nekem az a halálom...
andrea777
Gyömrő
 
 


csináltam vonalzót, lássuk sikerült e :D
andrea777
Gyömrő
 
 


Kedves Topiklakók!

Még ma játékba lehet szállni az Aquaworld családi belépőért! Csak egy komment kell hozzá a Babanet valamelyik cikke alatt, és Ti is esélyesek vagytok a holnapi sorsoláson!

És még mindig várjuk a Ti történeteteket! 1-2 gépelt oldal terjedelemben, wordben, szülésről, gyermekvállalásról, problémákról, gyerekekről, a szülőségről, az életről, a gyereknevelésről, a párkapcsolatról. Ide: szerkeszto kukac babanet pont hu

Ha pedig még nem csatlakoztatok a Facebook rajongói csoportunkhoz, akkor gyorsan tegyétek meg!

Fontos! A Facebook megváltoztatta a beállításokat, ezért, ha a továbbiakban is szeretnéd látni a Falon a Babanetes bejegyzéseket, akkor állítsd át a Beállításokat úgy, hogy minden ismerősöd és lájkolt oldalad látni szeretnéd. Vagy: lájkoljátok a Babanetes bejegyzéseket, netán ott is szabad kommentelni!

További szép napot:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Hát itt vagyok ám! Rossz volt a gépünk, és sajna nem tudtam jönni:((
Örülök hogy bejött ez a doki. Az a lényeg hogy normális legyen. Úgy hívják hogy Dr Bárány?? Még nem hallottam róla. A Várkonyi viszont tényleg jó szakember. Semmi nem lehet. Sajnálom a lánykádat, de még az elején elkaptátok a bacit akkor könnyebben gyógyul.
Mi már kifele megyünk ebből a vírusból, de nagyon megviselt minket. Pamci nem kapta el hál istennek. A doktornő azt mondta védi az anyatej, mert én rögtön ellenanyagot termelek amit ő megkap, és mint egy oltás véd a vírusok ellen. Hát ez jó. De azért fertőtlenítettem ezerrel. Pamci elérte a 6 kg-ot
Drukk az afp miatt, de azt írtad az mindig mást mutat, akkor nem is mérvadó.
Jó a vonalzód. Legalább már látom hol tartasz.

Kép
Kép
pancsi76
 
 


Sziasztok!

Aki ezen a héten kommentel a Babanet valamelyik cikkéhez, az egy cuki Figurka álommanót nyerhet!

Kép

Úgyhogy mondjatok véleményt bátran: mi az, amit feleslegesnek tartotok megvenni a babának? Mit szóltok az új, otthonszülést szabályozó rendelethez? Vagy pl. szerintetek milyen praktikákkal lehet ránevelni egy gyereket az olvasásra?

Kedden sorsolunk!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Szia!

Hát, közben mi is túl vagyunk mindenféle betegségen, és nyűglődésen... Orsi 1 hétig nem járt suliba, és teljesen szétcsúszott, visszaesik a kistesói szintjére, értetlen, stb...Ma már vittem, mert nem beteg, de a legjobb barátnője hiányzik, erre elkezdett hisztizni, mint egy ovodás, hogy haza akar menni:( Már előre félek, mi lesz velünk a nyáron?! Az iskola nagyon jó hatással van rá, bár néha fura dolgokkal is jön:) Pl szeretne telefont, mert a barátnőnek is van...Tre is vagy így néha a nagylányoddal, hogy nem bírsz vele? Nagy gyerek, nagy gond, igaz??

Holnap megyek afp vérvételre, aztán megint kistarcsára uh-ra. Kissé most le vagyok maradva, mikor milyen vizsgálat, és miért jön, olyan szórakozott vagyok :lol:

Hallottad hogy indul magánbölcsi gyömrőn? Nem tudom, titeket érdekelhet e? Pár hónapos babákat is lehet vinni, asszem 4000 ft egész napra...
andrea777
Gyömrő
 
 


Szia Andi igen igazad van nagy gyerek nagy gond!! Mondjuk az én lányom eléggé más beálítottságú és mindenről sajátos véleménye van. Ezzel nincs is gond. Csak most ebbe a kiskamasz korban vagyunk és mindig próbál az utolsó szóért harcolni. Néha kikészít. Ő eléggé le van foglalva néptánc úszás hittan sportnap nagyon elfárad a hét végére. Jövőhéten is néptánc fellépés. Szóval peregnek a napok. Most a szorzótáblát tanuljuk, hál istennek nagy eredménnyel. Ő nagyon jó tanuló. Hidd el Orsi is belekerül ebbe és más lesz fontos. Persze az én lányomnak is van telcsije. Én nem állok a fejlődés útjában. Bár egyik nap nem a lecke füzetbe írta az üzenetet, hanem atelefon hangrögzítőjére mondta, hát ezen elléggé mosolyogtam:)))
Én nekem az a véleményem minden csak időszakos a viselkedésükben, úgyhogy kitartás.

Irj hogy mi volt az AFp eredménye. Egyébként tudni hogy mi lesz??

Kép
Kép
pancsi76
 
 


De gyors voltál:)
Az afp-re majd hetet kell várni:(
Te voltál 4d uh-on? Ezen gondolkodom, mikor kéne elmenni... Tudsz esetleg itt a közelben ilyen rendelőt?
andrea777
Gyömrő
 
 


Sziasztok Topiklakó!

Ha még ma kommentelsz, holnap a Tiéd lehet a Figurka Design álommanója a Babanet kommentelős játékán!

Kép

Például bakiparádét tartunk szülőségből itt! Ha Neked is van mókás bénázás a tarsolyodban, oszd meg velünk!

Folytatódik a Születésnapló is! K. immár a 30. héten jár, és cseppet sem unatkozik.

Talán végre tényleg szabályozva lesz az otthonszülés! Te kipróbálnád? Szerinted milyen alapvetéseket kellene belevenni a törvénybe?

Egyre több az olyan gyerek, aki nem szeret olvasni. Íme, néhány tipp, hogyan neveld olvasóvá a kicsit! Ha vannak további ötleteitek, mi kíváncsiak lennénk rá!

És továbbra is várunk Facebook csoportunkban mindenkit, aki még nem csatlakozott!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


pancsi76 írta:Sziasztok ma is jöttem, de senki nincs itt( szokás szerint). Na mindegy tegnap elöször mosolygott a fürdésnél. Megérezzük a frontot vagy az esőt mert tegnap elég nyugtalan volt a drágám. Holnap jövök. Tévedjen már ide valakiiiiiiiii.................


Idetévedtem...bocsi, csak kórházban voltam vesemedencegyuszival...hú de rossz...azóta pihi van...

Babaszoba bútor kész, márcsak takarítani kell majd, babakocsi megvéve:)
28.hétben vagyunk:)
Pocim most kezdett el igazán nőni...érzem is...az éjszakák szörnyűek, két óránként megébredek pisilni, vagy, hogy fáj a csípőcsontom...pfff.

Vesémet is gyakran érzem:( -nem kellemes!!

tI HOGY VAGYTOK???
maszatka821123
Gyömrő
 
 


Kedves Topiklakók!

A múlt heti kommentelők közül Nyuszifül16 nevét sorsoltuk ki, így ő nyerte a Figurka Design álommanóját. Gratulálunk!

A játék azonban még tart: aki március 15-ig kommentel a Babanet cikkeihez, az nyerhet egy családi belépőt a Millenáris Park 2011. április 9-i Baba-Napjára! Itt minden a picik és szüleik körül forog majd, kellemes és tartalmas kikapcsolódást jelent a család minden tagja számára!

Például kíváncsiak lennénk, Titeket mire nevelt a saját gyereketek? És milyen példát próbáltok mutatni neki?

Bakiparádé szülőknek: nincs fejlődés hiba nélkül! Ti milyen baklövést követtetek el a gyereknevelés során?

Vagy olvassátok el Zsuzsa történetét. Kisfia faros fekvése miatt végül programozott császárral adott életet neki, érdekes, milyen gondolatok kavarogtak a fejében.

És azt tudtátok, hogy a gyerek alvási és evési problémái összefügghetnek?

Egyébként ott vagyunk a Facebookon is, érdemes csatlakozni hozzánk, ha szeretnétek azonnal értesülni a legfrissebb cikkekről, vagy szeretitek a nyereményjátékokat.

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Maszatka hurrá már azt hittem hűtlen lettél ehez a topikhoz:)))
Sajnálom ezt a gyuszit, hol szedted össze?? És mit csináltak veled a kórházban? Kaptál gyógyszert?? Na de most már vigyázz magatokra. Nő a pocid, az jó. De gondolom már rég nem férsz bele a régi rucikba. Babakocsiról képet akarok:)) Tényleg nem akarsz venni egy használt pelenka tartót? Tetőtérbe nagyon praktikus, nekem is van, de barátnőm árulja. Ha érdekel rakok fel képet. Tommee Tippee márkáju. Nagyon jó mert magasított szóval nem kell lehajolni hogy beletegyél valamit, és később a gyerek sem szed ki belőle semmit. Persze nem akarok erőszakoskodni. Egyébként én mindent a tesz veszen vagy a vaterán adok veszek. Ezt is fel fogom tenni.

Palmirám torka nagyon piros, ezért háromszor kell adni a nurofent. A dokinő nem akart neki antibiotikumot adni, amivel én is egyet értek. Nagyon kell az orrát szívni egy csomó trutykó jön belőle. De én rájöttem nem is az orrából jön hanem a torkáról. Szegénykém. Csak az a furi hogy nálunk senki nem beteg. Lehet hideg tejcsit ivott:))) Három hónaposak voltunk 3.án és bizony elérte a 6350g-ot. Most már a 62-es rugiból is kifele megyünk.

Én tényleg minden nap ide kukkantok, de ha nem jön senki nem írok. Minek magamnak??

Kép
Kép
pancsi76
 
 


Sziasztok!

Én is itt vagyok:)
Pancsi, az elég vacak lehet, hogy egy pici baba beteg, és érdekes is, tényleg, mitől?? Az én legkisebb lányom elsőnek akkor volt lázas, mikor a foga jött, és szerencsére azóta sem... Mondjuk, a hányós vírust elég korán beszedegettük:(((

Én meg megkaptam ma az afp eredményt, kétszer annyi, mint kellene:) Nem is ez idegesít igazán, hanem a további eljárás...Mehetnék a dokihoz, aki kb a 4. alkalommal rendel itt(nem ismer engem sem, és az itteni rendszert sem)Vagy kistarcsára, ahol meg a 21. héten végeznek alapból genetikai uh-ot. Holnap felhívom őket, nagyon remélem hogy ilyen magas eredmény mellett sürgősen csinálnak nekem egy uh-ot...
Olyan érzésem van, mintha én találnám ki, mikor milyen vizsgálatra kellene menni, és ez kissé dühítő! Arról nem beszélve, hogy az afp vizsgálatról mindenhol azt olvasom, elavult, és nem jó semmire...Ki érti ezt??? Nem is tom, mit csinálnék, ha az első gyerekemet várnám?!

Maszatka, te voltál már 4 d UH-on? Nincs ötletetek hová kellene mennem ez ügyben?
Különben nem irigyellek, hogy olyan beteg voltál, hogy bírtad ki??

Jó neked, hogy még csak most kezd nőni a hasad? Én akkora vagyok, mint egy ház! De tényleg, simán kinézek úgy, mint aki 2 héten belül szül:) Azzal nyugtatom magam, hogy a 4. gyereknél nekem már lehet ekkora hasam:)) A kilókat nem nézem, mérlegre nem merek állni:)
andrea777
Gyömrő
 
 


Sziasztok!

Köszi édesek vagytok...túléltem vhogy...nem kistarcsai kórházban voltam, mert a dokim nem itten, én így Pestre járok...


Mi az a pelustartó? A kuka? Olyat vettünk:)
Sőt, meséltem már, hogy kiderült, hogy kislány nő a pocimban??:) Úgy örülök:) Elsőre lányt szeretnék....:) Léna Izabel lesz:)

Én is teszveszelek rendesen, csomó ruhát vettem ott, sőt még ágyneműt is rendeltem (bár ez tök új) onnan. Most épp pihenőszéket-hintát kajtatok, de még használtan is drágállom őket:)

Pocinövesztés...hát most nagyon beindult, szúr is, feszül is rendesen...

Vesebaj...sajnos ez bármitől lehet, amúgy is volt bajom korábban is a vesémmel (vesekő), és most is érzem nagyon...remélem ezt a 10hetet még kihúzzuk.

mi voltunk kétszer is 4d-n de legközelebb tuti hogy csak akkor megyünk, ha nem mellső falon tapadó lepényem lesz, ugyanis mind2 alkalommal belefúrta magát....azért vannak képeink, mindjárt mutizok.Én Pesten a PÓlusban voltam 4d-n amúgy, de úgy hallottam hogy a 16.kerületben is van, keress rá neten.

Ez az iskola téma érdekes...én tanítónéni vagyok:)
Szóval nekem ez majd különösen kényes téma lesz...

Hol nyílik bölcsi?
Ilyesmi a babakocsi...3részes+váz, pirosas bordó+fekete, nekem bejön:)
http://www.babakocsirendeles.hu/index.p ... &csoport3=[/img]
maszatka821123
Gyömrő
 
 


Az eperfasor utcában lesz a Fifi magánbölcsi.
Én felhívtam őket, 4000 lesz egy napra...Állítólag így is betelik majd a 3* 7 fős csoport, 5 hónapos kortól lehet vinni a babákat.
Ennyit tudok róla. Amúgy a gyömrői hirdetéses újságban láttam, de csak egy telefonszám van megadva, azon lehet érdeklődni.

Maszatka, tanítottál már itt gyömrőn?
andrea777
Gyömrő
 
 


Nem, én Pesten tanítottam eddig...de szeretnék itt munkát keresni GYES utánra...egyszerűbb lenne az élet:)
CSak sajnos senkit nem ismerek, hirdetést nem látok soha, pedig nézem mindig:)
maszatka821123
Gyömrő
 
 


Na, most én maradtam magamra:)
maszatka821123
Gyömrő
 
 


Sehol senki?

lányok, képzeljétek, mára mindkét kinti cicánk feladta az életet....:(ELmentek....

Babatéma:
nektek ki a gyerekdokitok???
MA mondta a védőnéni, hogy nem lesz egyszerű a doki"választás"
maszatka821123
Gyömrő
 
 


Sziasztok!

Hát, munkaügyben: nekem van (leendő)ovónéni ismerősöm, ő inkább ismeretségeget köt, és nem az apróhírdetésekben keres. Inkább ez a járható út, előszőr mindig ott kell lenni, mindenhol:) Aztán meg jó időben, jó helyen:) Nem lesz könnyű baba mellett, de kezdetnek nagyon jó lesz a mikkamakka játéktár, ezt nagyon ajánlom, a babáknak is jó, és lehet ismerkedni, kimozdulni!

Nekünk a Kocsis drnő az orvosunk, és én teljesen meg vagyok elégedve vele. Miért lesz nehéz a választás? Tudtommal össz-vissz két orvos rendel itt a rendelőben...

Maszatka, te hol fogsz szülni? Egyszer írtad, hogy dokit keresel, ki lett végül?
Most olvasom, hogy megint van egy új doki gyömrőn, asszem őt is kipróbálom :lol:

Ma megyünk dr nénihez, mert a legkisebb lányom lázas volt éjjel:( Talán ma már nem lesz akkora tömeg...
Milyen kár, hogy elromlott az idő, igaz? Hétvégén már a szombati kinti sütögetést terveztük :lol:
andrea777
Gyömrő
 
 


Kedves Topiklakók!

A Babanet kommentelői között, nyereményjátékunk keretében, a jövő héten egy remek Chicamaca baba és gyerekfüggőágyat sorsolunk ki a Fuggoagy.hu jóvoltából!

Kép

Érdemes hát elmondani a véleményeteket, például arról, hogy szükség van-e napirendre egy baba életében, vagy sem!

Osszátok meg velünk (is), Ti milyen példát szeretnétek mutatni a gyereknek, és mi mindenben változtatok a gyereknevelés során.

Folytatódott Születésnaplónk is: K. már betöltötte a 30. hetet, most Á. naplójába kukkanthattok bele, ha kíváncsiak vagytok, mit él át egy férfiember várandós felesége mellett.

Megtaláltok minket a Facebookon is, ha van kedvetek, csatlakozzatok, nagyon jó kis közösség alakult ki ott is!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Hát az a baj, hogy mi nem a doktornőhöz tartozunk és állítólag nem vállal már új betegeket, viszont a dokibácsi, akihez lakcím szerint mennünk kéne, nagyon idős már..és többen panaszkodtak, úgy hallottam. És azért egy csecsemőnél nem mindegy, hogy milyen a doki.
Más gyerekorvos meg nincsen....most mindig vigyem Pestre, vagy más településre???

PEdig lassan doki látogatást is kell tennem....

Amúgy nem váltottam nődokit, Pestre járok be...remélem jól döntöttem. Uzsokiban fogok szülni, ha minden igaz.

Mostanában megin parázós vagyok...szúrkál, fájdogál a pocim...remélem, hogy csak azért mert a baba már jó nagy és nem fér el rendesen.

Döntöttél végül 4D ügyben?

Voltál Gyömrőn az új nődokinál? Milyen?
maszatka821123
Gyömrő
 
 


Kedves Topiklakó!

Kommentelj még holnap estig a Babanet cikkeihez, hátha Te leszel az a szerencsés, aki nyereményjátékunk keretében ezen a héten egy remek Chicamaca baba és gyerekfüggőágyat nyer majd, a Fuggoagy.hu jóvoltából!

Kép

Nemcsak nyerhettek, de segíthettek is azzal, ha például eláruljátok: ha már szükség volt rá, miképp szabadították meg a gyereket a fejtetvektől?

Elő a farbával: szerintetek szükség van-e napirendre egy baba életében, vagy sem?

Kedves Olvasónk írását is kommentelhetitek, ahol a maguk kálváriáját osztja meg számtalan praktikus tanáccsal fűszerezve, húgyúti fertőzés témakörében.

Hasonló jellegű, igényes és praktikus írásokat egyébként szívesen publikálunk, nemcsak a Te Történeted rovatban - bár oda is várjuk történeteiteket. Írásaitokat erre a mélcímre küldjétek: szerkeszto kukac babanet pont hu.

Megtaláltok minket a Facebookon is, ha van kedvetek, csatlakozzatok, nagyon jó kis közösség alakult ki ott is!

Üdv:

Dia

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


Most pénteken megyek a Sote-ra genetikai uh-ra. Ha az rendben van, akkor ráérek 4 d-re menni:) Ha meg nincs rendben, akkor keresek egy helyet, ahol van uh is, és genetikai szűrés vérből. Úgy imádom, hogy én magamnak kitalálom, mikor milyen vizsgálatra van szükségem, mert mást ez nemigen izgat...
Voltam múltkor a Bárány dokinál, de most van egy még újabb, majd őt is kipróbálom:) Hobbit űzök abból, hogy minden pecsét másé a kiskönyvemben...

Hát, Maszatka, ha a dr nő nem fogad több beteget, akkor gyakorlatilag nincs is választási lehetőséged...

Örültök a jó időnek?
andrea777
Gyömrő
 
 


andrea777 írta:Most pénteken megyek a Sote-ra genetikai uh-ra. Ha az rendben van, akkor ráérek 4 d-re menni:) Ha meg nincs rendben, akkor keresek egy helyet, ahol van uh is, és genetikai szűrés vérből. Úgy imádom, hogy én magamnak kitalálom, mikor milyen vizsgálatra van szükségem, mert mást ez nemigen izgat...
Voltam múltkor a Bárány dokinál, de most van egy még újabb, majd őt is kipróbálom:) Hobbit űzök abból, hogy minden pecsét másé a kiskönyvemben...

Hát, Maszatka, ha a dr nő nem fogad több beteget, akkor gyakorlatilag nincs is választási lehetőséged...

Örültök a jó időnek?


Remélem minden rendben lesz!!!! Így kell lennie!
Mondom ezt én, aki konkrétan lassan 30.hete szenved...mindig fáj vmim, szúr, nyilal, hasogat, görcsöl...szóval nem egyszerű...de minden rendben kell legyen!!!!

Dokinéni...igazából ezt is csak hallottam, hogy nem fogad már új beteget...nem tudom mi legyen:( Próbálkozni kéne lehet mégiscsak nála? Szerinted? Mennyire jó fej?

végre jó időő:) Ma már kiteregetek a kertbe:)
Tegnap rendbetettük a virágoskertet is kb:)
maszatka821123
Gyömrő
 
 


Kedves Topiklakók!

Ha ezen a héten kommenteltek a Babanet cikkeihez, akkor nyereményjátékunk keretében megnyerhetitek Horváth Mónika illusztrátor ajándékcsomagját! Ebben egy csodás reprót és egy szépséges tárolódobozt található.

Kép

Beja egy vetélés és egy szülés után megosztotta velünk kisfia születésének történetét is.

Segítsetek azzal, hogy kommentben eláruljátok: ha már szükség volt rá, miképp szabadították meg a gyereket a fejtetvektől?

Kisgigi nevű olvasónk újabb cikke a gyerekek egészségére káros termékekkel foglalkozik, vagyis csupa olyan dologgal, amivel még a fogyasztóvédelem sem törődik.

Hasonló jellegű, igényes és praktikus írásokat egyébként szívesen publikálunk, nemcsak a Te Történeted rovatban - bár oda is várjuk történeteiteket. Írásaitokat erre a mélcímre küldjétek: szerkeszto kukac babanet pont hu.

Megtaláltok minket a Facebookon is, ha van kedvetek, csatlakozzatok, nagyon jó kis közösség alakult ki ott is!

Üdv:

Dia

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


pancsi!
láthattalak ma az udvaron babakocsival?
utána a lányodat és talán a férjed is:)

szomszédban napoztunk...asszem ti laktok ott:)
maszatka821123
Gyömrő
 
 


Hát végre itt vagyok persze már szól is a nagyom. Igen láthattál. Te voltál az? Sajna én nem látok olyan messze. Próbáltam elaltatni Pamcit, mert mennünk kellett névnapozni. És hát ő a főnök.
A dokinénivel kapcs. Nagyon rendes jó fej, és nem merev az tuti. Én örülök hogy hozzá kerültem persze csak a védőnő segítségével közben járásával. És ha már az eggyik gyerek hozzá jár hát automatikusan veszi fel a második gyerkőcöt. Bár neki is meg van a körzete, és az nem a mi környékünk, de eggyet eggyet bevállal. Meg kell próbálni. Na majd még jövök lányok holnap.

Andrea drukk a genetikára. Olyan jót röhögtem ezen a pecsét gyűlytésen hát igazán kabaré hogy itt jönnek mennek a dokkerok:))

Kép
Kép
pancsi76
 
 


Ja még annyi hogy Dr Kocsis Ilona nem híve a homeopatiának, tehát ha valaki esküszik rá ő nem lesz benne partner:(

Kép
Kép
pancsi76
 
 


sziasztok!

Pancsi,igen én (is) ott voltam a teraszon, szomszédoltam:) Nem kukkoltam ám:)


andrea, mi volt az uh-on?


Kedden uh:)
Hogy vagytok?? :P
maszatka821123
Gyömrő
 
 


köszi az érdeklődést:)
Megvolt az uh, rendben van minden! Viszonylag normális doki vizsgált, de azért nem merte kimondani a végső szót.... Mondván, hogy a gerincet nem látja teljes egészében, visszarendelt kontrollra. Felajánlották a magzatvízvételt, ezt nem kértem.
Megyek majd terheléses vérvételre, de utálom!!!Na, attól jobban tartok, nehogy magas legyen a cukrom...

Ma mi is kertészkedtünk, el is fáradtam becsülettel! De jó volt az idő szerencsére, így végeztünk is.

Maszatka, te mennyit híztál eddig?
andrea777
Gyömrő
 
 


Örülök, hogy minden rendben.

Hízás? 5-6kilót....30.héten járunk
maszatka821123
Gyömrő
 
 


Maszatka nagyon ügyi vagy a hízás terén. Biztos oda is figyelsz. Én is már vissza nyertrem régi önmagam, én össz 12 kg-ot híztam és hát a kórházból hazaérve nem volt rajtam semmi. Szerintem sok víz volt a végén rajtam. Ja átjöhetnél a héten valaikor ha már úgy is itthon vagy. Csacsognánk egyett:))
Andrea te hol tartasz?? Nem lesz semmi baj a cukorral az tuti.

Kép
Kép
pancsi76
 
 


Á nem ügyesség...elején nagyon hányós voltam, aztán most egy hónapig egészen jó volt az étvágyam, de most megint émelygek sokat..ilynekor meg csak joghurt, meg gyümi csúszik....minden mennyiségben....

Holnap uh+vásárlás a progi, de szerda-csüt-ön akár rá is érek!
Priviben írd meg, hogy lehet eljutni hozzátok, mert ok, hogy a kerítésen átmászva rögtön ott lennék, de most azt nem reckírozom meg:):)

Lement rögtön szülés után, nem semmi....akkor tényleg víz lehetett sok...én még nem vettem észre, hogy vizesednék...nagy ritkán meglátszik kicsit a zoknim gumija a lábamon, de csak ha szorosabb eleve:)
maszatka821123
Gyömrő
 
 


senki?
maszatka821123
Gyömrő
 
 


Én háromszor híztam 20 kilót, ami a szoptatás másfél éve alatt ment le nagyjából. Most azt hittem milyen jól állok de hirtelen megugrott a mérleg :evil: 18. hét, 5 kiló...Vissza kell fognom a csokievést:) Amúgy szerencsére a gyümölcs is csúszik.

Ja, voltam a görög dokinál is

:lol:
5000 ft-ért csináltak nekem toxoplasma szűrést (vérvétel) , ami szintén egy vicc:
ha + , akkor átestem már ilyen fertőzésen, semmi gond!
ha - , akkor nem, ezért 6 hét múlva ismételhetjük, hogy időközben átestem e rajta...
Köszönet a Jóistennek, hogy egészségesek vagyunk, és nincs gond a terhességemmel, mert ha lenne, megzakkanék a sok hülye vizsgálattól!
nem normális dolog, hogy ennyire csak a pénzről szól az egész! Ti nem érzitek így??
andrea777
Gyömrő
 
 


Hát igen...fizetjük a TB-t évek óta, ha meg eü. ellátásra szorulunk menjünk magánba....szemétség az egész...én nem tudnám megfizetni a magándokit minden alkalommal+még a szülést is...

Én is voltam toxon, nekem is negatív lett, de nem küldtek el megint...kedden megemlítem a dokinak...csak ne felejtsem már el!!! Mindig mindent elfelejtek!!!

Most úgy érzem rám is ragadnak a kilók...kedden kiderül, itthon én nem méricskélek:)

Hogy bírod 3másik gyerkőc mellett a terhességet?:)

Milyen volt a doki?
maszatka821123
Gyömrő
 
 


A doki teljesen rendben volt, közlékeny, viccelődő, a vizsgálat fél perc volt, és fájdalommentes:)

Hogy bírom? Most még minden dolog kisebbnek tűnik...Pl 2 hete folyik az orrom, emiatt nem kapok levegőt rendesen, és nem tudok aludni :(
A legtöbb gondom a már meglévő gyerekekkel van: sokszor érzem, hogy nagy gyerek nagy gond:) de a legkisebbel is megküzdök mindennap, mert nem akar öltözni, vagy hisztizik valamiért.
Szegény születendőt már most sajnálom, milyen idegbeteg lesz, mindennap eldurran az agyam valamiért...biztos nem tesz jót neki az én stresszelésem :cry:

És még ne panaszkodjak, hiszen nem vagyok + 20 kiló, nincs kinn 35 fok, stb... ez vár rám a nyáron:(
De azért hálás vagyok mindenért, mert nem mindenkinek adatik meg, hogy szülhet, vagy hogy egészségesek a gyerekei.
andrea777
Gyömrő
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: