Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!!

Jól eltelt a hét.

Szerdától már ment Flóra oviba, nagyon élvezte! szerdán pont agyagoztak délelött, csináltak süniket.még nem láttam, de bíztos nagyon jó lett:)
Ma már itt sajnálkozott, hogy holnap miért nem kell oviba menni?? "hiányoznak a barátnőim"

Péntek délelött a másik anyukával gipsz figurákat öntöttünk, hogy hétfőn betudjuk vinni.
Most itthon öntöm az én formáimat. még egy adagot kell öntenem és akkor kész leszek.adott az óvónéni mágnest is, a kicsi formákra azt rakok.
Dia lefotózom neked:)

Edit:
Ne aggódj megfogja Máté szokni az ovit!! Flóránál is a nagyon sírós gyerekek is , nagyon szeretrnek már menni!!
tudom könnyű mondani, hogy nyugi...
Képek nagyon jók, tigrises torta nagyon tetszik!

Ildi:
Gratulálok Rékának nagyon ügyes,hogy így meglepett szülinapodra!!
Flóra jól van, azért is vittem oviba már szerdán. Mától kap immunerősítőt, remélem ez majd segít,hogy ne legyen 2 hetente beteg.

Jucus:
Sajnálom Diust:( De ne légy elkeseredve nem olyan szörnyű, hogy szemüveget kap!! Nem értem, hogy újszülöttként , nem vették észre, hogy rosszul lát?? Vagy ilyenkor még nem is lehet észrevenni??
Nekem is van születési rendellenessége a szememnek, de nekem már nagyon korán észre vették másfél 2 éves lehettem.
Bálintnak meg már kezd kinyílni a csippája, kezd érdeklődni.

Csilla:
hogy vagytok?? Nem jössz mostanában fórumozni.mi van veletek??

Dia:
Hétvégén gondolom nincs lehetőséged gépezni, azért ha tudsz jelentkezz.Matricáidra kiváncsi vagyok.Megmutatod majd milyeneket festesz?? Én is festettem párat karácsonyi hangulatomban:)

Judit:
Gyere írjál!! Nem baj ha balszerencsék érnek, majd csak véget ér az is:) Benci?? Várja már az ovit?

Remélem nem hagytam ki senkit...

Flórán lehet már látni pár változást amióta oviban van:)
Megeszi a kiwit, gyümisalátát, kalácsot.
Ha tüsszent akkor mondjuk, hogy egészségedre arra mondja, hogy köszönöm szépen!
Már sokszor alszik egész éjszaka a szobájában:) nálunk ez nagy hír, mert minden éjszaka átszokott jönni:) (mondjuk én szeretem ha jön)
Apa is elkap minden gyerekbetegséget
:roll: Most éppen náthás.

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Hello!

Évi,
alig várom, hogy lássam a gipszfigukat. :wink:
Nálatok az oviban se lesz karácsony, ugye? Mert a bölcsiben csak mikulás lesz, arra kell készülni, de nekem nem, csak egy-két csókos anyukának :oops: , pedig én mindig mindenben segítek nekik, meg ari vagyok :) , de mindegy, van nekem most más bajom elég, jobb is hogy nincs semmi hf-em plusszba. :wink: :lol:
Örülök, hogy Fló jól van. Klassz az agyagozás. 8) Én is szerettem.... :lol: Majd megmutizod azt is?? :roll: :wink:
Apa ilyen gyenge immunrendzserű, hogy mindent elkap? :lol: Nem irigyellek, egy beteg pasinál nincs rosszabb, nehezebb. :lol:
Egyébként szerencsére a legtöbb gyereknél ilyen sok kis pozitív változást eredményez a közösség. :wink:
Olvastam, milyen jól jártál az egyik boltban. Hihetetlen, milyenek! :o Én pont két hete egy humanicot hagytam így ott. :? A pofám leszakadt, milyen bunkó volt az eladó. :evil:

Ildi,
nagy gratula Rékuhoz!!!!! Erős, ügyes kiscsaj. 8) Azért gyere ha tudsz!!! :wink:

Edo,
klassz Máté tortája. 8) Jók a képek. :wink:
És milyen sokan vannak az oviban. :oops: Hányan vannak egy csoportban? :roll: Olyan sokank tűnik a gyerek. :lol:

Jucu,
meglátod, csak rendbejön idővel Dius szeme. :wink: mondjuk én se értem, miért most derül ki. :roll:
Mi az a pupillatágítás? :(
Bálint jól van? :) Neked hogy telnek a napjaid? :) Nagyon elfáradsz nap végére, mi? :(

Judit,
Ms Balfácán, gyere ha tudsz és mesélj!!!! :lol:

Há igen, nehéz ide keverednem.... :lol: képzeljétek, holnaptól minden nap kell mennem dolgozni, 6 órában. Az okokat majd később megírom, most még nem publikusak. :oops: ....
.....a gáz, hogy Gabika beteg lett :cry: , jövő héten tuti nem megy bölcsibe, én viszont tuti megyek dolgozni, így mozgósítani kellett az egész családot. :roll: Nyögvenyelősen, de sikerült :wink: .... hétfőn beviszem a Mamámhoz, oda megyek érte, utána egyenest gyerekorvos, keddre nincs senki, így én maradok vele itthon, szerda + csüt Anyum, de meg kell próbálnom lezsírozni anyóssal, hogy váltsa le délután :? mert nem tud sokáig maradni, pénteken meg anyós lesz a soros egész nap. És közben suliba is kell mennem szerdán. :shock: kész vagyok!!! :lol:
Gabika meg kezdte úgy, hogy kedden hányt a bölcsiben, kizárták :cry: , elvittük dokihoz szerdán, az kiakadt, hogy nincs a gyereknek semmi baja, mehet bölcsibe. :shock: Gyerekdoki után pofára esett a motorral, úgy, hogy 3 részre törött az egyik foga, a másikból meg széltében egy csík törött le :cry: Csütörtök reggelt a fogászaton kezdtük. :roll: Ott azt mondták, két hét, hogy kiesik e vagy sem a széttörött fog, addig csak pempőset ehet, tilos rágni, hát még harapni :roll: , de mehet bölcsibe, akár rögtön onnan-én is így gondoltam :lol: -, csak a bölcsiben jelezni kell, hogy mi van.
Bevittem bölcsibe, mondták semmi gond. Erre hívnak délután, hogy belázasodott a gyerek, popsiban 38,1 , mit adjanak lázcsillapítót, kérdezik. :shock: Há mondom semmit, 1: megyek érte azonnal, 2: 38,1 popsiban az 37,6, azt nem kell még csillapítani. :shock:
Bementem, úgy bántak velem, mint vmi bűnözővel és közölték, mivel lázas lett Gabi, így min 3 napot tilos vinnem, és hogy csak ebédet evett, mert a teába áztatott zsömlét nem akarta megenni. :shock: Mondom, azt én se enném meg, hát fúúúúúj !!!! :evil: Hülyék ezek????? :o Hazahoztam, itthon is 38,1 volt a popójában.... :? ....Igazából arra ment ki a játék, hogy ne kelljen vele pempőset etetni, nem akarnak vele kínlódni. :x , ezért inkább kizárták. :evil:
Szerencséjük, hogy Gabi estére belázasodott és most tényleg beteg. :cry: különben nagy balhét csináltam volna. :evil:
Péntek - szombat egész nap/éjjel lázas volt. :cry: A kúpot mindig kikakálta, így nem sokat ért. :? Fürdettem, meg homeós golyókat adtam neki. Tegnap végre nem kakilta ki este a kúpot, így éjjel már csak hőemelkedése volt, és ma is egész nap 37,5 körül van, így nem kell kúpozni csak homeózom. Végig jó a kedve, étvágya mostanra kezd visszajönni, de szerencsére iszik mint a teve, jó sokat, így nem kell aggódnom. :lol: Persze a foga miatt a csőröst el kellett dugnom, le is szokunk róla két hét alatt szerintem 8) , és olyan ügyes, éjjel is felül szépen, úgy iszik a pohárból. 8) kis imádnivaló!!! :oops: Az evészete meg.... :? ... nem csodálom, hogy nincs étvágya, beteg is, meg ez a pempőzés nem tetszik neki, hiába finomak, nem szereti, hogy csak nyelni kell. :lol:
Hát röviden :lol: ennyi a napjainkról. Fáradt vagyok, sok minden miatt kell idegeskednem, nem is alszom jól.... de majd ha lehet megírom, mi van, csak még nem lehet, nehogy vki olvasson minket.... :roll:

Mennem kell, puszi

Kép
dianab
 
 


Sziasztok!!

Dia:

Nálunk karácsonyoznak a gyerekek az oviban 19-vagy 20-án azt hiszem.Utánna meg már szünet van.
Kapnak karácsonyi ajándékot is(a csoport) mi szülők adtunk 1000ft-ot és abból vettek a Régióbol vagy valami hasonló nagy játékboltból játékokat. 27gyerek/1000Ft ebből azért lehetett már valamit venni.
Mikulás is megy, de gondolom a bölcsibe is ellátogat majd :wink:
Egyik nap karácsony elött lesz egy kézműves délután ahol az anyukák ismennek és együtt készítünk valamit. Lehet majd gyertyát önteni többit elfelejtettem
:oops:
Dec 8-án megyünk majd a kisvasutra családi, ovis kirándulás lesz :lol:
Busszal megyünk szülők és gyerekek együtt.

gipszeket a hsz végén mutizom :wink: :lol:

Apa minden köhögős, náthás torokfájós dolgot elkap :shock:
Nem gyenge az immunrendszere csak már elszokott az ilyen betegségektől, milyen régen volt már gyerek, hogy léguti megbetegedései voltak :roll:

Gabinak jobbulást!!

bölcsis nénik hát elég szemetek :evil:
Esést nagyon sajnálom, remélem hamar meggyógyul és rendbe jön a foga máramenynire lehet!! még szerencse, hogy tejfog és lesz helyette másik.
Próbálj meg pihenni is !!!

ilyen formákat készítettem, sokszorosítottam:)
Kép

Flóra természetesen szombat óta náthás :evil: de kapja már az immunerősítőt, vitamint. Eddig még nem fáj a torka és nem lett lázas. Remélem tényleg beválik az immunerősítő.
Reggelre nekem is megfájdult a torkom :cry: Ez szerintem köszönhető annak, hogy tegnap nem voltam megfelelőan felöltözve.borasztó nagy szél lett,az oviig is allig értünk el mert valami eső vagy havas eső és nekiállt esni.a szél mesz iszonyatosan fújt a képünkbe :evil: 5percre voltunk az ovitól.
Ma már volt rajtam minden pulcsi, sapka, kesztyű, nem is fáztam :lol:

Tegnap elkészültek Flóra ovis fényképei :lol:

Nagyon jók lettek, igaz nem mosolyog , de az nem baj.Még sose fényképezte igazi fotós.

Kép

Kép

Kép

6kép van 2kalapos , 2 koszorús, egy ülős, meg egy közeli párnás.

Nincs összekötve a skenner ezért csak fényképezni tudtam a fényképet,de azért látható :wink:
(a fényképező madzagja is látszik :lol: )

A kalaposon azért van egy fél mosoly :wink: :lol:

Végül még pár kép:

Kép

Kép

A múltkori hóesés "szkafanderben":

Kép

Mára azt hiszem elég belőlem, most ti jötttök :wink:

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 

 
 

Sziasztok!!

Ennyire azért ne tolongjatok :roll: :roll: :!:


Mi betegek vagyunk :cry: Flóra csak náthás meg köhög, de ő van a legjobban , oviba is megy. Apa itthon van mandulagyulladása van, nekem is :cry: szerencsére engem nem ért el annyira, hogy egész nap feküdjek, de alig tudok nyelni :cry:

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


sziasztok

TÉNYLEG MINDENKI NAGYON EL VAN TŰNVE!

Évi
Én vagyok,csak tiszta depis vagyok az ovi miatt és nem is volt kedvem írni így... :oops: :cry: Nem úgy néz ki mint aki valaha is megszokja! :cry:
Jobbulást nektek!
Máté is a hétvégén belázasodott,én is elkaptam a takonykórt.Tuti én is az oviban szedtem össze hogy ott ültem Mátéval.Nagyon kicsi a termük és 28-an vannak! :oops: Ha az egyik végében tüsszent egy gyerek tuti hogy aki a másik végébe áll az is "kap" belőle! :twisted:
Nagyon édesek a képek Flóráról!
Gipszek: Kép


Dia
Gabi meggyógyult?
Munkahelyen mi újság?
Igen,sokan vannak Mátéék az oviban,28-an! :shock:


Ildikó
Gratula Réka elindulásához! :lol: Nagyon ügyi!
Nem madáretető,hanem lampion! (oviban volt lampionos felvonulás)
Óvoda:Örülök hogy Dávidnak ilyen jól megy!Mi is már lassan 3 hete járunk,2 hétig én is folyamatosan jártam vele,egy percre sem állhattam fel mellőle. :cry: Már gyomoridegem van este a reggeli oviba meneteltől! :oops:Szerintem világ életében útálni fogja az óvodát! :roll:


Jucu
Elmúlt Bálint hoppáréja? :lol:
Dius:3 dioptria nem semmi kezdésnek! :shock: Hogy viseli?


Judit?

Mindenki:Készültök már a Karácsonyra?Ajándék,vásárlás stb?

edoci
 
 


Most én vagyok a lap tetején?! :twisted: :twisted: :twisted: A depis hsz-al... :roll:

edoci
 
 


Pusszancs csajok ,ma ígérem jövök de rohanok Önkormányzatba.

Kép

Kép
jucu
 
 


sziasztok!!

Edit:
Ne depizz az ovi miatt, hidd el jó lesz Máténak az oviban!!
Hogy Máté megszokja az ovit, neked előbb elkell engedned, addig nem fog sikerülni!
Tudom, hogy nehéz, mert te sem szerettél oviba menni, de az már olyan régen volt :wink: Hátha csak az a baj, hogy Máté érzi rajtad,hogy te még nem vagy kész a az ovira???

Azért a remélem már ez a hét jobban sikerül!!

ovis betegségek hát igen, most már mi is elkapunk mindent :cry:
Nekem is mandulagyulladásom van, apának meg már egy hete :roll:
Flóra van a legjobban hármunk közül, ő csak köhög.

Ma bábszínház volt az oviban, kiváncsi vagyok mit mesél majd Flóra

Mi már készülünk a karácsonyra, már novemberben megvettünk majdnem minden ajándékot.A héten még a keresztgyerekeknek kellene vennem valamit, csak nemtudom, hogy mit :roll: :roll:
2 éves fiú és egy 6 hónapos kislány :arrow: Adhatnátok pár ötletet :lol: :lol:

Holnap este jön a mikulás a lakóparkba.Pár szülő szervezte, jó sokan leszünk.
Csütörtökön reggel meg itthon jön majd az oviban :wink:
Szombaton meg kisvasutazunk :wink:


Judit, Ildi, Csilla!!!!!!!!!!!!!!

Jucus:
várom , hogy jelentkezz :wink: :lol: :lol:

A hétvégén hazamnetünk.Pénteken délben úgy gondoltuk, hogy menjünk, gyorsan mentünk Flóráért az oviba, hogy ne fektessék le.
Otthon senki sem tudta, hogy megyünk. Anyósék pont nem voltak otthon, felhívtuk őket, hogy hol vannak mondták, hogy a Lidl-ben vannak egy fél óra múlva végeznek.
Elmentünk a Lidl parkolóba, majdnem mellettük alltunk meg.
Mikor kijöttek pakoltak a kocsiba, mondtuk Flórának, hogy menjen oda :lol: :lol: :lol: Nagypapa észre is vette, de álmában sem gondolta, hogy Flóra áll ott :lol:
Nézte ez a flóra, áhh nem lehet hát most beszélt velünk otthon vagyunk :lol: :lol:
aztán mi is elő bújtunk akkor hitte csak el, hogy tényleg ott vagyunk és az a csini nőszemély Flóra. :wink:

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Hali!

Én is vagyok,csak nincs gépünk,most a könyvtárból írok,csak itt nem tudok képet felrakni.

Remélem mindenki jól van,én egy kicsit fáradt vagyok az éjszakázások miadt. Anna baba pénteken lesz 8 hetes és már 5,5 kg. Ha beszélek hozzá csak vigyorog,imádom. Most csak ennyi,megprobálok majd még jönni.

Puszi mindenkinek :Móni

Kép
memó
 
 


Szia Móni!!

Örülök, hogy jelentkeztél, és, hogy jól vagytok!!

Annáról tegyél majd fel képet ha lesz rá lehetőséged!

Többi gyerkőc jól van?? Dávid megszokta az ovit??

Csajok jól eltűntetek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ildi téged olvaslak a vecsési topicban pofátlan módon

:oops:

de így legalább tudom, hogy jól vagytok.
Dávidnak jobbulást, ha nem lázas kedve jó :arrow: szerintem vihetet a "miki partyra" :lol:

Régi fórumosok Zsófinak november 19-én kislánya született Zsófia Adrienn. Aranyos baba iwiw-en láttam.
Ja és anikónak is van egy kisfia is, de ezt bíztos tudjátok.

Ma reggrel megdicsérte az óvónéni Flórát
:wink:
hogy a nagyokat megszégyenítve csinál meg sok mindent, nagyon ügyes, szépen beszél, öltözik. szófogadó. tud gyöngyöt fűzni stb stb
Nagyon büszke vagyok, még a könnyem is folyik ha rágondolok :oops: :wink: :lol:
Este megyünk a lakóparkos Miki partyra :lol:

Jók legyetek!!

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok


Boldog mikulást mindenkinek!!!

Végre ma ideértem :oops: :D

Évi
Büszke is lehetsz Flórára,ügyi ,belevaló kiscsaj ám. :lol:

Szóval én annyira elvagyok mostanába havazva ,hogy néha szégyellem magam.De Bálint igényli ,hogy foglalkozzak vele.Sokat jövünk megyünk.
Már nem tudom otthagyni ,mert hasról hátra fordul azonnal ,majd nehezebben de vissza hasra :lol:
Közben Diusnak is kész lett a szemüvege.Lencsénként 18000 +9000keret+1900 munkadíj.Szóval olcsó kis mulatság.Ráadásul,hogyhogy csak mot vették észre ,hogy születési rendellenesség van a szemén :shock: :cry:
Azért büszkék vagyunk rá,mert ő is büszkén viseli,és megjegyzem szerintem jól is áll neki. :P
Tegnap tömzsike megkapta a 4 hós oltást,délután kicsit nyüszi volt.
7.47 dkg 66 cm hosszú.szép méretek mi?
dobok pár képet ,aztán sietek dolgomra ,de utána majd délután,v estefelé jövök.
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép

Kép
jucu
 
 


Hello!
Itt vagyok. :D
Ma itthon, mert Gabi beteg :cry: , holnap viszont már mennem kell, kb 300 db bevallást kell elküldenem két nap alatt. :shock: Élmény lesz. :lol: Gabi meg megy a Mamámhoz a deákra. hiába nincs láza, úgy köhög, hogy én nem viszem még bölcsibe. :roll:

Látom én is, alig volt termés. Csajok, tényleg el vagytok tűnve. :cry: Ildi, Judit????

Jucu, Móni, Évi, Edo,
jó hogy Ti írtok. :D

Jucu,
tényleg jól áll Diusnak a szemüveg. 8)
Bálint meg milyen kis vasgyúró!!! :lol: Olyan édes!!!! :D
Apa lecsitult már? :lol: A telcsi sztorira gondolok. :lol:
Olvasom, milyen szupi kajcsikat dobsz össze Bálint mellett, hát nagyon nagyon szégyenlem magam ilyenkor. :oops: Mer' én igyekszem a leggyorsabb, legegyszerűbb kajókat készíteni. :lol: Lusta vagyok. :lol:
Igaz, most hogy minden nap járok melóba, csak hétvégén főzök. Esélyem sincs este főzni. :cry:

Uh, nem is írtam meg mi van... :oops: ....elbocsátották a helyettesem, kiderült kb. 1 milla kárt okozott, össze-vissza könyvelgetett az egyik nagy cégünkben, a cégvezető kiakadt és a fejét követelte. Így mennie kellett. :cry:
Rámszakadt minden, rengeteg munka, így a napi 6 óra se elég. Próbálom megoldani, hogy néha anyós vigye Gabit bölcsibe vagy menjen érte, Gábornak is be kell vállalnia a péntek délutánt. Hétvégén itthon vagyok, de akkor meg alig tudom utolérni magam, a házimunka és Gabika és a főzés, és egy kis melót is haza szoktam hozni. :oops: Remélem elmúlik a bolondokháza, beállunk a kerékvágásba, és akkor nem lesz ez :cry: , csak ugye minden kezdet nehéz..... és amit a bérben találok most a számfejtések alatt..... :cry: ... nem részletezem, de káosz mindenhol!!!! :shock:

Évi,
hát büszke is lehetsz Flóra. :D Én csak az oldalatokon a képeket láttam, azokon is hogy mennyit segít és milyen ügyes már a konyhában. 8) Nem semmi!!! :D
Munkaügyben van már vmi kilátásban?
Jót mulattam apósodon. :lol: Gondolom, jó érzés néha hazamenni. Nekem úúúgy hiányoznak sokszor anyumék, meg Szcsép. :oops:

Móni,
gyere ha tudsz!!!! :D annáról teszel fel majd képeket? :wink:

Kinél hogy telt a mikulás? :roll: Gabi olyan édes volt, mikor felfedezte a termést az ablakban. :lol: Persze azóta az összes csokit kitettük a teraszra, mert akkor nem is enne mást. :lol: Így is kemény, mert az apja csokin meg kólán él, így nehéz a gyereket visszafogni. :oops:
teszek fel képeket mindjárt. :wink:

Addig is szasztok!!!! :D

Kép
dianab
 
 


Kép Kép
Kép Kép

Kép
dianab
 
 


Sziasztok!

Jucus:

Nagyon jól áll a szemüveg Diusnak!! Nem olcsó mulatság ahogy leírtad.
Szép méretei vannak Bálintnak :wink: :lol:
Ügyes a képeken nagyon!!
És aranyosak mind a ketten :wink:

Dia:
Jó, hogy jelentkeztél!! Gabinak jobbulást!! Flóra is köhög, az éjszaka alig tudott aludni :cry: Ma és holnap itthon van.Elvittem a doktornőhöz biztos ami biztos nézzen rá, nehogy komolyabb legyen a baja egy szimpla köhögésnél. Amúgy már köhög egy jó hete, de úgy nézett ki, hogy a hétvégée felé elmúlik, mert csak reggel köhögött. Erre ma éjszaka annyira köhögött, hogy már felkellett vennem az ölembe és ülve aludni, amíg hat a panadol meg a köptető.

Helyettesed nem semmi :evil:

Nekünk jól telt a Mikulás.5-én itt a bolt elött jött a mikulás.jó volt nagyon :wink:
Este a sógornőm becsöngetett hozzánk, de elötte kirakta a lábtörlőre anyósék miki ajándékát :wink: volt nagy öröm :lol: :lol:
6-án reggel jött a mi mikulásunk, majd délelött az oviban is.
Utóbbi nagyon tetszett Flórának :wink:
Szombaton meg elmentünk kisvasutazni az ovival.
Hát ez nagyon szuper volt csak ajánlani tudom minden szülőnek :wink: :!:
Nagyon jól éreztük magunkat.

minden kocsiba felszállt egy mikulás és odament minden gyerekhez akik énekeltek neki verset mondtak, és kaptak csomagot is.
Tényleg nagyon jó volt!!

Eltűnt lányok merre vagytok???

mikulásra Várva:
Kép

az ajándékokkal:
Kép

Nagyszülők mikije:
Kép

anyósom kötötte ezt a rénszarvasos mellényt:
Kép

Kép

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Dia !

Jó nagyot nőtt Gabi. Aranyos nagyon!!

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


sziasztok!

Ildi!


Mivel nem vagyok sokat netközelben igy elöre kivánok Rékának Boldog szülinapot! Isten éltesse sokáig!

Évi!

köszi a hiányolást! Ha gondolod msnezhetünk vmikor!

puszi

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Sziasztok!!

Csilla:
Msnezhetünk valamikor :wink:


Ildi:
Rékának nagyon boldog születésnapot kívánunk:
Kép

Flóra hétfőn kedden itthon volt, mert nagyon köhögött hétfő éjszaka.
Tegnap már vittem,legfőképp azért, mert délután volt az ádventi készülődés szülőkkel együtt.
Díszitettünk mézeskalácsot amit a gyerekek délelött sütöttek.
szalvétatechnikával gyertyát díszítettünk.
Nagyon jól éreztük magunkat :wink: :lol:
Flóra még délelött a nagygyerekekkel együtt készíthetett mézeskalács házikót.Azért engedték, mert negyon jó a kézügyessége. tényleg nagyon jó lett a házikó.

Kép

Kép

és még pár kép a mikulásvonatról:
Kép

Kép


Nekem sikerült tegnap beszereznem a hiányzó ajándékokat.most már csak pár apróság hiányzik. :wink:

Ildi:
Jobbulást a gyerekeknek!!!
Kép

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Rékunak nagyon boldog szülinapot!!!!!
Kép

Ildinek: Kép

Kép
dianab
 
 


Uh, :oops: hogy megy az idő. :oops: .............mindjárt itt a karácsony. :shock:
Mi hétvégén bulizunk, elvileg :roll: . Gabi már jól van, akár holnap mehetne bölcsibe :D , most Gábor és én vagyunk nagyon betegek. :oops: Jó hogy nem kell mennem ma meg holnap.... :?

Évi,
Fló nagyon ügyes, tényleg. 8) Klassz lett a házikó. 8)

Csilla,
jó hogy jelentkeztél!!!! :D

Megyek, Gabi őrjöng. :?

Kép
dianab
 
 


Sziasztok

Boldog szülinapot Rékának!!!!!


Mi betegek vagyunk ,majd jövök ha jobbulunk.

Kép

Jucu

Kép

Kép
jucu
 
 


Jucus:

Jobbulást nektek is!!



Kép

Flórának tegnap este hasmenése volt :roll: Éjszaka és most nincs már semmi baja :shock: :shock: Persze oviba nem mertem vinni...
Nem tudom mi érhette????

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Kép
ilgya1
 
 


sziasztok!

Elöször is a betegeknek jobbulást!

Dia!

Gáborkádnak boldog szülinapot kivánok! ISten éltesse sokáig!

puszi

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Boldog születésnapot Gábornak!!

Kép

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok!!

Ennyire sokat ne írjatok nem győzöm olvasni :roll:

Flóra már jól van, vagyis csak ha tejet iszik reggel akkor van hasmenése, ez most lehet valami vírustól is, vagy csak olyat evett ami meghajtotta.. Vettem neki normaflort bíztos ami bíztos.

Ha hétvégén arra a döntésre jutottunk, hogy veszünk egy műfenyőt, mert a padlófűtés miatt hamar tönkremenne :cry: Persze az is közrejátszott, hogy megnéztük mennyibe kerülnek az élő fenyőfák...
Vettünk is a tecsóban egy 210magasat 4000Ft-ért. Nagyon szép formás fa :lol:
Flóra annyira boldog volt, bár elötte mondta, hogy a Jézuska hozza a karácsonyfát :wink: ,de megbezséltük vele, hogy a Jézuskának sok dolga van és tudja, hogy ő szeret fát diszíteni, ezért megbízott bennünket, hogy vegyünk fát és díszitsük fel. :wink: :lol: :lol:

A fa már itt áll szombat óta feldíszítve :lol:

Legalább látjuk :arrow: 24-én megyünk haza.

jól eltűnt mindenki :evil: :evil:

Betegeknek jobbulást, régóta eltűnteknek meg Kép

Egy pár sor erejéig gyertek!!

Kép

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Kép Kép Kép Kép
Hello Évi! Kép

Kép Jó ötlet, hogy feldíszítettétek a fát. :wink: Így legalább élvezhetitek, ha karira úgyis hazamentek. :D Kép Nekünk is ilyesmi Kép , ekkora van, de csak úgy ránézésre mondom. :roll: Azért fura nézni az árusokat, és tudni hogy idén se kell fát venni. :shock: Kép Én még nem szoktam meg. :oops: de ha meg arra gondolok, hogy a szemünk láttára pusztul el a fa.... hát jobb ez így. :wink:
Flóra jól van? Kép
Kép
Nálunk csak én vagyok beteg, de annyira, hogy kemény üvöltözések közepette kitiltottak a többiek az irodából. :oops: Erre a körzeti közölte, nem ad semmi gyógyszert, vírus, ki kell pihenni és már nem fertőz. :shock: azért lassan megfulladok a köhögéstől... :? de legalább tudtam jönni. :wink: Évivel mi legalább jövünk... :roll: Kép

Komolyan,
hol vannak a többiek???? :shock: :shock: Leáll a topik??? :shock: :shock:

Én egyre kevesebbet tudok jönni :cry: , bevallom :oops: , nem tudom most is mikor lesz a következő bejelentkezésem.... :oops: Szóval most mi van? :roll: Igazán vki felvilágosíthatna engem meg Évit, hogy most mi van???? :lol:
Kép
Kép Kép

Kép
dianab
 
 


Kép
még egy kis karis cucc....
Kép Kép Kép

Kép
dianab
 
 


Szia Dia!

Jobbulást !!

Mi is jó döntésnek tartjuk a műfenyőt. már évek óta nem vettünk olyan fenyőt aminek jó ilata is van. Ez legalább nem megy tönkre.
Tavaly is mire hazaértünk Kaposvárról teljesen tönkre ment a fa, leis kellett bontani január 2-án. 7000ft-ért vettük 3 napig láttuk és ennyi majd kidobtuk....

Többiekről csak anynit tudok, hogy Judit és Ildi nem fog ide többet írni :roll: Az okot sajnos nem tudom!!

Edit, úgy van mint mi napokig csak a saját írását látta , úgy meg minek írjon.
Már én sem fogom törni magam, hogy írjak.
Felmerült a kérdés bennem, hogy ha senki válaszra sem méltat akkor minek írjak??? Tisztelet a 2 kivételnek!!!!!!!!!

És még valami , akik nem írnak többet azok szólhattak volna, hogy mi a bajuk :shock: Csak azért, mert szerintem vagyunk olyan jóban, hogy ezt megérdemeltem/tük volna :roll: :roll:

Tudom, hogy nincs mindenkinek ideje ide irogatni, de azért 2naponta egy hsz-t szerintem lehetne írni :oops: , de ez lehet, hogy csak az én véleményem.
Ennyit erről!!

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


még valami::

"Ez csak az internet "


Jucusék betegek , ő ezért nem ír mostanában.

Remélem már javuló félben vagytok??
jégszínház jó volt??

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Kép
Hát, igen, ennyit megérdemeltünk volna, hogy elbúcsúznak. :cry: Én nem vagyok "ez csak net" gondolkodású. Úgy értem, persze, nem szívom mellre a dolgokat, de azért vhogy összekovácsolódtunk, része lettetek az életemnek. Aggaszt, hogy nem tudok sűrűn jönni :cry: , de igyekszem. :wink: ... és ha végleg nem jönnék, azt megírnám biztos, elköszönnék. :cry:
Kép
Jucu,
jobbulást nektek! Kép

Edo,
gyere majd ha tudsz!!! Kép

Évi,
azért remélem maradsz. :oops: ... még akkor is, ha én nem tudok mindig jönni. :oops: Kép

Kép
dianab
 
 


Kép
Évi, :D
csak most olvastam...bocsi. :oops:
Jobbulást nektek!!!! Nem igaz, hogy ennyi minden szutykot elkaptok az oviból. :evil:
Én még mindig sza.ul vagyok. :cry: Már nem fáj semmim, csak hangom nincs meg köhögök sokat.... kicsit tbc-s kinézetem van. :lol: És, most hogy végre nem fáj a trokom, meg a fejem, fáj a fogam!!!!! :evil: Kész vagyok. :lol: És a köhögés miatt a fogorvost se tudom meglátogatni. :evil: talán 27-én elmegyek, mert 28-án meg be kell mennem melóba. :? Addig ha nem múlik, demalgon. :roll: Be szokott durranni a fogam itt ott ilyen nagyobb megbetegedés következtében, de le szokott csitulni. :wink: Félek, mert gyökkez lesz a vége megint. :cry: Öreg, 10 éves tömések vannak ezekben a fogakban, itt az ideje, hogy rakoncátlankodjanak. :? Azért a 2008-at megvárhatták volna. :lol:
Kép
Gabinak vettünk már duplót, állatfarmos, meg kap egy csomó könyvet és két nagy doboz autópályát. (Waderes, 1350Ft volt egy doboz, ezért kap kettőt. :wink: ). Még egy pihe puha cicát kell találnom, mert imádja a cicákat :) , de ha nem lelek, akkor kap húsvétra. :wink: A tökéleteset akarom, ezért nem ódázom el. :lol:
Kép
Tudom, Ti már bevásároltatok. 8) Fló miket kap? Gondolom, a rokonság is megbeszéli veletek. Mert velünk meg szokták 8) szerencsére, így nem kap duplát semmiből. 8) Mondjuk nehéz lenne, mert ruhát kértem :oops: .
Kép Kép Kép
Ki volt jégszínházban?????? :D Tegyetek fel képeket ha tudtok, majd, légyszi!!!!!! :)

Kép

Kép
dianab
 
 


Szia Dia!

"Ez csak az internet "


Ezt Judit(roxmort)szokta mondani, ezért volt idézőjelben.Ha valaki megsértődött valamin.

Editék ma leutaztak Gyulára. Kedden vagy szerdán mennek haza.

Maradok persze, ha írsz fogok rá válaszolni. :wink:

Én sem szoktam mellre szívni a dolgokat, csak most eléggé rosszul esik, hogy én itt töröm magam, hogy írok és napokig senki sem válaszol :roll:

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Kép
Évi,
attól, hogy elutaztok, sütöl vmit otthonra, nem? Miket?
Én mint bacilusgazda, nem sütök, szerencsére Anyum csinált beiglit meg cuki karácsonyi kifliket. Át is hozta ma őket Öcsém, így megoldódott a süti téma. Ha végre jobban leszek, csinálok kókuszgolyót, a hozzávalókat már beszereztem. :wink:

Kép

Kép
dianab
 
 


Szia Dia!!

Igen sütöttem :wink:

Pozsonyi kiflit, zserbót, és mézes puszedlit. Ezeket azért nem esszük meg holnap :lol: Ami megmarad azt haza visszük.

Nálam is van pár bacilus :?

Anyu otthon süt beiglit, meg rétest. Anyósom is süt majd valamit bíztos.

Nálunk reggel jön a Jézuska :wink: Nagyon izgi :lol: :lol: :lol:

Kép

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Most reggel vagy 24-én reggel? :D
Azért sutottél dogivel. - bocsi, nincs egy-két betűm.... vagy csak meg kéne talalni.... mindegy, majd legkozelebb. :lol:
Flo izgul gondolom. :wink: Én Gabinak mondtam mar parszor, hogy tuti eltevedt a mikulas, mert olyan rossz....hogy ihaj :shock: :!: És ha nem tér magához, a Jézuska nem jon felénk. :? Persze fel se fogja mit dumálok. :lol:
A mézespuszedli olyan mint a bolti? Kivűl kemény a héja, belűl meg puha? :) Mmmmmm fincsi lehet. Képeket raksz majd fel ugye????

Na megyek, jó éjt mindenkinek.

Kép
dianab
 
 


Békés, szép ünnepet mindenkinek.

Kép
dianab
 
 


"A távoli hegytetőn csillag táncol a havon. A szobában gyertya sejlik sötét alkonyon, a kályhában parázs, mintha álom lenne, karácsonyfát körülállják békességben, csendben. !!!Boldog Karácsonyt!!!

Kép Kép

Kép

Ildikó
ilgya1
 
 


sziasztok!!

Dia:
23-án reggel, szóval ma jött a Jézuska :wink: :lol: :lol:
Flóra nagyon várta már,és nagyon örült mindennek" de király"volt az öröm :lol:

Mézespuszedlihasonlít a boltihoz, knézetre, de az íze kicsit más.
Mostani sütésem lehet, hogy nem sikerült, mert nem akar megpuhulni :cry:

Majd rakok fel képeket persze.

Az ünnepek alatt nem hiszem, hogy jövök.ilyenkor nagy a jövés menés, nem lesz időm gépezni.
Össze vagyunk pakolva, reggel indulunk.

Ildi:
Aranyosak a gyerekek!

Mindenkinek kellemes ünnepeket kívánunk
Kép

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Békés boldog ünnepeket kívánok mindenkinek!

Ígérem jövök ,de annyi minden történt velünk mostanában,sajnos rossz is ....
puszi Jucu

Kép

Kép
jucu
 
 


Boldog Karácsonyt Kívánok Mindenkinek! :D

edoci
 
 


Sziasztok!
Kinek hogy telnek az ünnepek?
Felrakok pár képet, nálunk mi volt karácsonykor....

Gabika úgy csodálkozott a fán, meg a sok/nagy ajándékokon, ari volt. :D
Kép Kép
Kép Kép
Kép Kép

Kép
dianab
 
 


Aztán angyalbőrbe bújt.... :D
Kép
Megünnepeltük a szülinapját is Anyumékkal és a Mamámmal a Deákon:
Kép Kép
Kép Kép

Kép
dianab
 
 


Sziasztok

Dia

Szép volt a fátok nagyon.Ilyen szép egyforma arányosat :):)
Mennyi szép ajit kapott Gabika,gondolom nagyon örült neki ,mint ahogy a képeken is látszik.
Már 2 éves szülinap,anyám hogy megy az idő. :shock:
Nagyon szép az orhidea is :lol:
Volt nagy evés ivás ,dínom dánom gondolom nálatok is.

Nekünk gyorsan telt.Gyerekek élvezték,még BÁlint is ,igaz ő csak a fényeket meg a bébizongorát :lol: :lol:
Sajnos elég szarul indult a decemberünk, jó beteg lett BÁlint ,majd 10 napig szenvedtünk vele.Annyira sajnáltam, hogy azt elmondani nem lehet.Aztán a fáradtságtól is meg az idegeskedéstől is kiborultam,jöttek az önmarcangolások ,hogy nem való nekem gyerek ha ilyen türelmetlen vagyok stb...
Közben 20-án éjjel a férjem keze között halt meg a legjobb haverja apukája. :( ....utána tetőzzük még egy kicsit tesóm 24-én elvetélt :? így neki aznap műtét.Nem elég ,hogy karácsonykor egyedül van ott kint ,se anyu,se apu,se tesó még ez is.....
Úgyhogy remélem az újév jobb lesz.

Évi
Jégszínház jó volt ,legalább aludtam kicsit :lol: Pont előtte volt a betegeskedés és már vagy 1 hete alig aludtam.Csak Diussal nem akartam megtenni ,hogy beígérem és nem viszem el.Nem volt olyan jó mint a Disney Ice ,de 1× meg lehet nézni.
Flóra örült a jesszuskának?
Mit kapott a kis-nagylány?Képeket tegyetek fel


Többiek?
Ildi ,Csilla,Judit nektek ,hogy telt a kari?
Gondolom ezzel mindenki úgy van közületek is ,hogy nem az ajándék a fontos ,hanem ,hogy a szeretteinkkel együtt tudunk lenni.Nekem ez akkora öröm :-) remélem még sokáig így marad.


Dobok majd pár képet ,de még fel kell tölteni.
BÁlintosz makszimosz már 5 hós.El sem hiszem :) nemrég született.
Már 68 cm és 8 kg :P és próbálja a négykézlábraállást,csak mindig pofáraesés a vége.
Most mennem kell ,felmosás ,teregetés.,és mindjárt kel a fiam is.
Puszi nektek képeket kérek

Móni
Ha tudsz te is gyere képekkel!!!!

Kép

Kép
jucu
 
 


Jaj
közben most olvasok vissza...
Mi baja van Juditnak meg Ildinek?????
Miért nem írnak többé????

Én is tényleg szégyellem a pofám,de komoylan néha erőm nincs írni.A másik topicba sem sűrűn írtam mostanában.

DE remélem azért mert nem írok mindi ,még nincs nagy harag.Olvasni szoktalak sűrűn titeket....

Judit ,Ildi remélem nem emiatt nem írtok.......Hú
Évi
valóban egyébként "ez csak internet"

Kép

Kép
jucu
 
 


Elmondhatom, hogy jól telt a karácsony, zavargás-mentes volt úgy-ahogy. :oops: Kép
Gabika nagyon élvezte. :) Kép Én még a végét nyögöm a betegségemnek, így annyira nem voltam jól, de a kis kópém ragyogó szemei mindenre gyógyírt hoznak, így gyorsabban javultam. :wink: Kép
Évi,
sikerült elrontanom a székelykáposztát :oops: tök ciki... :oops: :oops: most lett kész az újjabb adag, ez most egész jó, csak a fűszerezést túloztam el. :oops: mindegy, folytatom a beszámolót..... Kép
Anyumék eljöttek hozzánk, velük itt ajándékoztunk, nem mentünk le Csépre. Kicsit hiányzik :cry: is ez a mozzanata az ünnepnek, de a béke kedvéért túlteszem magam rajta. 8) Anyósom balhézott, tőle meglepő :shock: módon, gyerekes, önző és hisztis volt. :evil: Persze akkor cirkuszolt, mikor Anyumék itt voltak. :? Szerencsére Gábor nem pattogott neki, hanem közölte vele, hogy most karácsonyozunk, Ő is inkább jöjjön föl, mint balhézik. :twisted: Fel is jött, de nem volt jó ötlet, fancsali pofával volt itt pár percet, dohogott, szídta Gábort. :evil: A napokban azt hallgatom, hogy a fia nagyon megváltozott az elmúlt x évben-mióta velem van.... :shock: :shock: -. Áááááááááá!!!!!! :lol:
A levegőben benne volt/van a keserűség, Gábor sem az a kicsattanok a vidámságtól, érthető hogy a gyászuk ilyenkor felerősödik, :oops: szégyenlem is magam, hogy önző módon dohogok emiatt, de akkor is bosszant, hogy nem lehet egy jót karácsonyozni itthon. :oops: Ezért is lett volna jó hazamenni.... :roll: De mivel Apukám leesett a létráról egy hete-elrepedt két bordája és vérömleny lett a tüdején :cry: - , nem tudnak most velünk "úgy" foglalkozni. :cry:
Azért boldogan figyeltem, hogy belepte a hó az egész kertet, és hogy oly régóta előszőr igazi fehér karácsonyunk lett!!!! :D
Kép


Remélem, tudtok jönni és meséltek magatokról, milyen az ünnep felétek!!!! :wink:

Kép
dianab
 
 


Dia

Sajnálom ,hogy anyós ismét ilyen volt.De mégjobban ami apuddal történt.
Ugye nagyon odafigyel magára?Pihen sokat..stb...
Te még mindig gyógyulgatsz?Akkor jól beleestél te is.
Szerintem nem ciki ha elrontunk kaját.:)
Idén a mézesem olyan lett amikor összegyúrtam mint a beton,így kuka lett belőle.A rántotthusim sós volt, a pulykaragu levesem ízetlen,a halászlám meg :twisted: szóval ezekután a töltött káposztával nem is próbálkoztam. :P
KÉpzeljétek most mértem le a fiam 8.220gr :shock: dec.5-én voltunk mérésen akkor volt 7470gr.Hízik mint a kölökgólya :lol:

Nálunk csendes volt egyébként a kari.Másnap keresztanyumnál jöttünk össze,ezt nagyon imádom.Gyerekek,unokák ,tesók szóval annyian mint az oroszok.Diusék élvezték ,játszottak rohangáltak a nagy házba és szaunáztak.Ugyanis most lett kész neki. :shock: :lol:
26-án anyósnál ebédeltünk és most szép csendesen voltak.Semmi cirkusz.Teljesen el voltak ájulva Bálinttól milyen jó fiú.
Szóval röviden ennyi.
Most mennem kell apa befelyezte etetést,és le kell tennem Bálintot.,meg vacsit kell adnom apának.
Jó éjt
Jucu

Kép

Kép
jucu
 
 


Kép Kép Kép

Kép

Kép
jucu
 
 


sziasztok!!

Judit:
jó ez a karácsonyi kép!!

Dia:
Nagyon jók a képek, látszik Gabin mennyire örült az ajándékoknak:)
Jó dolgokat kapott nagyon!!
Olyan műanyag összerakhatós pályánk nekünk is van, csak vonatos:) Flóra szeret vele játszani.


Jucu:
Sajnálom, hogy Bálint nagyon beteg volt:(
Részvétem, és a tesódnak gyors felépülést kívánok!!

képek nagyon jók! bálint szép nagy baba!

Flóra nagyon örült a Jézuskának:)


Karácsonyi ajándékozás nagyon jól sikerült.
23-án otthon karácsonyoztunk.Nagyon örült a játékoknak.Kapott balett stúdiót, barbit, illatos mackót.
24-én jöttünk Kaposvárra, annyi cuccunk volt, hogy alig fértünk be az autóba Rolling Eyes
Anyósékhoz mentünk ebédre. Flóra kapott társast, barbiknak fodrász kellékeket Laughing
Déditől: parfümella babát. Nagyon örült itt is mindennek.
Este vacsorára jöttünk anyuékhoz.
Rengeteg ajándékot kaptunk itt is.
Flóránaka ami nagyon tetszik az a bezsélő póni
"de király"
Kaptunk anyuéktól só lámpát meg párásító készüléket,már régóta nézegettem Wink

A férjem elkapta Flórától a hasmneést, tőlem mega köhögést.Most már ő is beteg.Az éjszaka lázas volt.
Én már javulófélben vagyok szerencsére.

Ami a legjobb, hogy itt gyönyörű nagy hó esett!!
24-én, 25-én egész nap esett.
Nagyon szépfehér karácsony volt.
szánkóztunk is.

Az éjszaka Flóra is lázas lett 39,5-ig fel ment. Itt már borogattam vizesruhával. 3napja apát borogattam éjszaka neki is ilyen magas volt a láza, de már sokkal jobban van.
Reggel elvittük Flórát dokihoz, kapott antibiotikumot, most is felment a láza szegénykémnek.

Rakok majd fel képeket, de most Flóra akar gépezni egy kicsit.

ui:pár dologra nem reagáltam, de majd később pótolom!!

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Kép

Kép

Kép


Kép

Kép

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Dia:
Anyós látom hozta a formáját!!

Kaja miatt ne szomorkodj, velem is előfordul ilyesmi...

Jucus:

Részvétem, és a tesódnak gyors felépülést kívánok!!


Ez a mondatom nem sikerült valami jól :cry: Szóval:
A férjed barátjának rézsvétem az apukája miatt.
Tesódnak meg sok sok erőt , hogy hamar felépüljön és jöjjön a baba!

Őrült csajok a hóban:
Kép

Kép

Kép

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: